Ako pozerať Hulu na televízore v roku 2020

Ak ste naozajstný nôž na káble, ale napriek tomu chcete mať prístup k svojim obľúbeným reláciám, Hulu ponúka silnú knižnicu s kanálmi na požiadanie, ako aj tisíce relácií a filmov. Môžete ho použiť na počítači a mobilných zariadeniach, ale na jeho streamovanie z televízora musíte urobiť ďalší krok. V tejto príručke vám ukážeme, ako sledovať Hulu na vašom televízore, aby ste z jeho služieb mohli čo najlepšie vyťažiť..


Hulu vysiela prvotné epizódy vašich obľúbených relácií z tradičných sietí ako ABC, Fox a NBC. Má tiež rastúcu ponuku exkluzívneho originálneho obsahu – napríklad The Handmaid’s Tale, viacnásobne ocenené dráma – okrem iných významných filmov a obsahu z iných káblových zásuviek..

hodiniek Hulu TV-show

Nielen to, že existuje aj živá televízna služba spoločnosti Hulu, ktorá má viac ako 50 zahrnutých kanálov a používa službu Sling TV, AT&T Now TV (predtým DirecTV Now), PlayStation Vue a YouTube TV. Vďaka tomu je ľahko jednou z najlepších služieb streamovania videa v okolí.

Ako pozerať Hulu na vašom televízore

Hulu má sídlo v USA, takže k nemu nemáte legálny prístup mimo krajiny. Z jeho vedomostnej základne Hulu jasne vyplýva, že nemá v úmysle využívať túto službu pre nikoho iného ako člena jednej domácnosti v USA. Virtuálnu súkromnú sieť však môžete použiť na prístup k Hulu z krajín mimo USA.

watch-Hulu-tv-error

Bloky Hulu sa ťažšie obchádzajú ako zákaz siete Netflix VPN. Je to tak preto, že ponúka populárne epizódy televíznych relácií deň po ich vysielaní vo veľkých sieťach alebo dokonca naživo, ak máte správne predplatné. Distribútori relácií sa zaoberajú zobrazovaním obsahu iba zákazníkom v USA. 

S VPN môžete naladiť svoje obľúbené relácie, kedykoľvek sú vysielané, odkiaľkoľvek na svete. Nielen to, zabezpečuje vaše spojenie a účinne maskuje vašu identitu online.

Naše najlepšie výbery VPN pre server Hulu vám umožňujú nainštalovať sieť VPN na viacerých zariadeniach vrátane smerovačov, takže pri streamovaní servera Hulu budete nielen bezpeční, ale budete sa chrániť aj pri čokoľvek inom..

Podobne ako Netflix, existuje niekoľko spôsobov, ako môžete sledovať Hulu v televízore z pohodlia vašej obývačky. Medzi ne patrí používanie inteligentnej televízie, hernej konzoly ako Xbox, casting zariadenia ako Roku alebo pripojenie notebooku k televízoru pomocou kábla HDMI.

Podrobnosti o stránke so zoznamom zariadení Hulu obsahujú podporované zariadenia a funkcie, ktoré je dobré začať, ak si nie ste istí nastavením. Je pravdepodobné, že v zozname nájdete aspoň jednu, ktorú už vlastníte. Poďme preskúmať tieto metódy individuálne.

Ako pozerať Hulu na inteligentnej televízii

watch-Hulu-tv-smart-tv

Operačné systémy Smart TV sa automaticky pripájajú k vašej sieti Wi-Fi alebo Ethernet, takže môžete pristupovať, spravovať a prezerať online obsah z Hulu a ďalších služieb. Ak ho máte, nepotrebujete vo svojom skrinke nič extra, aby ste si mohli pozerať Hulu na televízore.

Niektoré inteligentné televízory majú na pevnom disku zabudované aplikácie, ako napríklad Hulu a iné, takže sa môžete jednoducho prihlásiť na svoj účet a sledovať svoje obľúbené filmy v krátkom čase. Ak nemáte Hulu, môžete si aplikáciu stiahnuť, aby fungovala, ale Hulu sa najlepšie používa so špecializovanou aplikáciou..

Ako získať Hulu na vašom inteligentnom televízore

 1. Stlačením tlačidla „Home“ na diaľkovom ovládači získate prístup k rozbočovaču
 2. Vyberte položku Aplikácie
 3. Vyhľadajte výraz „Hulu“ pomocou ikony vyhľadávania v pravom hornom rohu
 4. Nainštalujte aplikáciu Hulu pomocou pokynov na obrazovke
 5. Spustite aplikáciu Hulu
 6. Na úvodnej obrazovke vyberte možnosť „prihlásiť sa“ a na tomto zariadení vyberte možnosť „prihlásiť sa“
 7. Zadajte poverenia svojho účtu a vyberte možnosť „prihlásiť sa“
 8. Zo zoznamu vyberte svoj osobný profil a začnite streamovať

Poznámka: Ak ste si v Apple TV vytvorili svoje predplatné služby Hulu, dokončite nastavenie svojho účtu pred prihlásením sa do služby Hulu alebo iných podporovaných zariadení.

Môžete sa tiež prihlásiť pomocou aktivačného kódu namiesto zadania dlhej e-mailovej adresy a hesla. Ak uprednostňujete túto trasu, postupujte takto:

 1. Spustite Hulu
 2. Na uvítacej obrazovke vyberte možnosť „prihlásiť sa“
 3. Na počítači vyberte možnosť „Activate“. Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí aktivačný kód
 4. Prejdite na stránku hulu.com/activate a prihláste sa
 5. Zadajte jedinečný aktivačný kód a čoskoro budete prihlásení
 6. Zo zoznamu vyberte svoj osobný profil a začnite streamovať

Nie všetky zariadenia majú aktivačný kód, napríklad telefóny alebo tablety. V takom prípade môžete aktivovať aplikáciu pomocou e-mailu a hesla.

Ako sa pozerať na Hulu pomocou hernej konzoly

watch-Hulu-tv-gaming-console

Videoherné konzoly sa dajú použiť omnoho viac, než len na hranie hier. Hulu môžu hrať aj na vašom televízore. Za týmto účelom môžete nastaviť Microsoft Xbox 360 alebo Xbox One, Nintendo Switch, Wii U alebo Sony PlayStation 3 a 4 a pred streamovaním obsahu nájsť aplikáciu Hulu..

Aj keď to nie je najlepšia možnosť pozerať sa na Hulu na vašom televízore, hodí sa vám to, ak ho vlastníte a nechcete dostávať Apple TV alebo Chromecast. Jediným problémom je, že musíte zadať čokoľvek z ovládača.

Sledujte Hulu pomocou hernej konzoly

 1. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Hulu z hry alebo obchodu s konzolami
 2. Spustite aplikáciu a prihláste sa pomocou svojho účtu Hulu
 3. Pripojte konzolu k televízoru pomocou kábla HDMI
 4. Začnite streamovať svoje obľúbené relácie

Ako sa pozerať na Hulu pomocou zariadenia na casting

Odlievacím zariadením alebo multimediálnym boxom môže byť akékoľvek zariadenie, ktoré pripojíte k HDMI portu vášho televízora. Patria sem zariadenia ako Apple TV, Google Chromecast, Roku a Amazon Fire TV. Ak vás zaujíma, máme tiež sprievodcu, ako sledovať Netflix prostredníctvom Chromecastu.

watch-Hulu-tv-gaming-Chromecast

To všetko vám môže pomôcť pozerať sa na Hulu na vašom televízore tým, že vám umožní prenášať videá na vašom televízore alebo používať vstavanú aplikáciu, ktorú môžete prehliadať z obrazovky. V tejto príručke sa však zameriame na používanie zariadení Chromecast a Roku.

Sledujte Hulu na televízore pomocou Chromecastu

Google Chromecast je malé zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo nastaviť Hulu klepnutím na tlačidlo alebo kliknutím na tlačidlo, a sledované video sa okamžite prenesie na váš televízor..

 1. Ak chcete zariadenie Chromecast zapnúť, pripojte ho k sieťovej zásuvke alebo k portu USB televízora
 2. Pripojte ho k HDMI portu na vašom TV pomocou HDMI kábla
 3. Pripojte svoj smartphone alebo tablet k Chromecastu v domovskej aplikácii Google
 4. Začnite sledovať Hulu zo smartfónu alebo tabletu
 5. Klepnite na tlačidlo streamovania v pravej hornej časti obrazovky zariadenia
 6. Na televízore vyberte správny zdroj HDMI
 7. Užite si svoj film

Ako pozerať Hulu na televízore s prenosným počítačom

watch-Hulu-tv-laptop

Poslednou možnosťou je staromódny spôsob, ktorým je pripojiť prenosný počítač k televízoru a začať sledovať videá Hulu.

Väčšina televízorov s vysokým rozlíšením má porty HDMI, takže na sledovanie televízora Hulu na televízore budete potrebovať kábel HDMI a výstupný port na prenosnom počítači. Ak však má váš laptop iba port VGA alebo DVI a televízor prijíma iba káble HDMI, musíte si kúpiť konvertor VGA alebo DVI, ktorý môže používať port HDMI na vašom televízore..

Pozerajte Hulu na televízore pomocou prenosného počítača

 1. Pripojte prenosný počítač k televízoru pomocou kábla HDMI
 2. Otvorte zdrojovú ponuku televízora
 3. Vyberte správny signál HDMI (niekoľko portov by malo byť očíslovaných)
 4. Televízor bude vysielať na displeji prenosného počítača
 5. Prihláste sa do Hulu zo svojho notebooku a začnite streamovať videá

Záverečné myšlienky

Hulu ponúka veľa pozoruhodných filmov a iného obsahu. Je smutné, že k tomu majú prístup iba občania USA. S VPN však môžete byť kdekoľvek na svete a stále si môžete užívať skvelé predstavenia, ako napríklad Obtiažni ľudia, Saturday Night Live, Marvel’s Runaways a ďalšie.

Všetky vyššie uvedené metódy vám pomôžu sledovať Hulu na vašom televízore. Odporúčame sledovať na inteligentnej televízii, pretože nastavenie je najjednoduchšie. Ak nemáte inteligentnú televíziu, hernú konzolu alebo zariadenie na prenášanie obsahu, stále môžete pracovať s dobrým starým spôsobom prenosného počítača a kábla HDMI..

Predtým, ako začnete binging na svojej obľúbenej sérii, nezabudnite sa pozrieť na náš archív streamovania, kde vás prevedieme, čo je to streamovanie a ako to bezpečne urobiť pri sledovaní obsahu na webe..

Radi sledujete Hulu na veľkej obrazovke? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map