Ako pozerať Black Panther v roku 2020: Wakanda navždy

Black Panther je jedným z najobľúbenejších a najlukratívnejších filmov Marvel Cinematic Universe mimo franšízy Avengers. Film roztrieštil záznamy, finančne aj kultúrne. Okrem toho, že sa na to pozeráme zábavne, rieši mnohé problémy choré na svete taktikou a nuanciou. To znamená, že rovnako ako iné filmy spoločnosti Marvel môže byť zložité zistiť, ako sledovať Black Panther online.


Rovnako ako u iných filmov Marvel, Black Panther je k dispozícii na pozeranie na viacerých miestach, ale má vo zvyku sa pohybovať. V roku 2019 spoločnosť Disney uvedie na trh platformu Disney +, ktorá bude slúžiť ako úvodná salva proti spoločnosti Netflix a teoreticky uľahčí sledovanie filmov MCU, pretože budú na jednom mieste.

Dovtedy sme tu, aby sme vám pomohli s rýchlym sprievodcom, ako sledovať Black Panther online. Vysvetlíme, kde sa streamovať alebo prenajímať, kde by ste ich mohli nájsť zadarmo a ako sa dostať cez Kodi. Ak potrebujete dohnať ďalšie filmy Marvel, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako sledovať The Avengers.

Ak ste športovým fanúšikom, môžete si prečítať našich sprievodcov o tom, ako sledovať ligu majstrov online a ako sledovať UFC online..

Ak z iného dôvodu, Black Panther stojí za to sledovať, aby lepšie ocenil, ako vety ako „Je to váš kráľ ?!“ a „Wakanda navždy!“ vstúpili do lexikónu popkultúry. Poďme si rozobrať svoje možnosti.

Ako sa pozerať na Black Panther online

Ak ste Netflixu chceli pozerať niektoré z ďalších filmov MCU, pravdepodobne ste si všimli, že medzi nimi je Black Panther. Ak ste predplatiteľom Netflixu, je to jasná voľba. Knižnica Marvel od Netflixu sa však môže zmeniť, preto túto príležitosť nerozhadzujte.

Ak to nenájdete, prečítajte si naše najlepšie hacky Netflixu, aby ste otvorili tajné oblasti služby.

Netflix-Black-Panther

Amazon má film k dispozícii na vypožičanie, ale nejde o Amazonovu streamingovú službu Amazon Prime Video. Ak ste fanúšikom Amazonu, je to dobrý spôsob, ako si požičať aj iné filmy Marvel. Ak to nie je vaša taška, Vudu je solídna voľba a jej ceny sú spravodlivé. Rovnako ako Amazon, zvyčajne má väčšina filmov Marvel.

Voodoo-Black-Panther

Google je tiež možnosťou. Obchod Google Play vám umožňuje prenajať si Black Panther za rovnakú cenu ako Vudu a Amazon. Film je k dispozícii na vypožičanie aj na YouTube.

Hulu nie je skvelý film pre Marvel. Populárny obsah MCU sa na platforme zriedka zobrazuje a Black Panther nie je výnimkou.

Všetko, čo predpokladá, že žijete v amerických geoblokoch, vás môže zablokovať pred sledovaním služby Black Panther v streamovacej službe. Prečítajte si nášho sprievodcu geoblokom a zistite, čo sú a ako ich obísť.

Najbezpečnejším spôsobom je použitie siete VPN. Netflix má však špeciálnu detekciu VPN, takže budete chcieť použiť jednu z našich najlepších VPN pre článok Netflix.

Ako sa pozerať na Black Panther zadarmo

Sledovanie filmov v plnom rozsahu – a zadarmo – je v týchto dňoch zložité. Je to tiež nezákonné. Asociácia amerického filmu a Združenie nahrávacieho priemyslu v Amerike zaujali agresívne postoje k boju proti pirátstvu, dokonca sa dostali až tak ďaleko, že sa dostali na palubu poskytovatelia internetových služieb. Nedávno AT&T odpojil službu niekoľkých zákazníkov obviňovaných z pirátstva.

Až na to, že nie sme tu, aby sme boli vaším morálnym kompasom, ale aby sme vám poradili, ako byť najviac diskrétnymi internetovými pirátmi. Najskôr použite virtuálnu súkromnú sieť. Každý, kto bol chytený pirátstvom alebo obviňovaný z toho, pravdepodobne ho nepoužil. Nebuď nimi.

Dobrým miestom na začiatok je náš najlepší sprievodca VPN. Pokazíme to však a dáme vám vedieť, že ExpressVPN bol náš najlepší výber (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN). Pokiaľ ide o mobilný dav, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre Android a najlepšiu sieť VPN pre iPhone.

Získanie súborov z tienistých zdrojov ohrozuje váš počítač alebo zariadenie, takže sa uistite, že máte najlepší antivírusový softvér. Pop-up okná a odkazy na reklamu radi jazdia aj na týchto miestach. Pred začatím si preto vyberte jeden z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien..

To znamená, že existuje veľa webových stránok, na ktorých môžete pozerať Black Panther a ďalšie filmy. Webové stránky ako Movies123, SolarMovie, YesMovies a Showbox sú populárne streamingové portály pre filmy a televízne relácie..

Tieto webové stránky majú tendenciu skákať alebo meniť názvy, takže buďte pripravení na vykonanie náležitej starostlivosti. Neexistuje tiež žiadna záruka, že budú naďalej existovať, pretože mnoho podobných webových stránok bolo zrušených.

Ak je vaša vec torrentovanie, Black Panther a ďalšie filmy Marvel patria medzi najviac stiahnuté. To znamená, že nebude ťažké nájsť torrent prostredníctvom klienta, napríklad BitTorrent. Ak ste seriózny torrentor, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN na torrenting a ďalšie alternatívne torrenty.

Ak torrentujete, mali by ste používať sieť VPN, pretože sťahovanie filmov sa dostane do legálnej šedej oblasti. Páčia sa nám CyberGhost a PIA, najmä ak máte rozpočet (prečítajte si naše recenzie CyberGhost a PIA).

Sledujte Black Panther na Kodi

Pre tých, ktorí dávajú prednosť streamovaniu pomocou Kodi, existuje veľa doplnkov pre filmy Marvel. Jedným z najpopulárnejších Kodi bol Exodus. Pôvodný doplnok Exodus bol už dávno zrušený z dôvodu súdnych sporov a obvinení z pirátstva, ale zanechal za sebou mnoho alternatív vo forme vidličiek..

Dvaja z nich sú Exodus Kodi a Placenta. Doplnok Placenta sa nachádza vo viacerých archívoch a zdá sa, že sa trochu pohybuje. Blamo Repo bol populárny zdroj pre to, ale bol vypnutý. Vaša najlepšia stávka je nainštalovať zostavu Kodi, ktorá ju už má, napríklad Durex Build Kodi.

Rovnako ako Placenta existuje veľa budov, ktoré sú vybavené vidlicou Exodus. Najaktuálnejšiu verziu však nájdete v úložisku KodiBae. GitHub je dobré miesto na nájdenie repo súborov, ale vyhľadávanie Google vás môže nasmerovať správnym smerom.

Kodi-Black-Panther
© wp.com

Ak nie ste oboznámení s Kodi, náš sprievodca Kodi vám pomôže zoznámiť sa. Môžete tiež nájsť Black Panther prostredníctvom našich najlepších úložísk Kodi. Viac informácií nájdete v našom archíve Kodi, kde nájdete naše najlepšie doplnky Kodi.

Záverečné myšlienky

Black Panther je jedným z najväčších filmov roku 2018, a to je celkom dobrý výkon vzhľadom na kolektívne úspechy MCU. Je to najlepšie recenzovaný film Marvel a možno ho zatieni len Marvel’s Avengers: Infinity War.

Nie je lepší čas sa pozerať ako teraz, pretože očakávame príchod titulov MCU, ako je kapitán Marvel a potvrdené pokračovanie Black Panther.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o Black Panther alebo o tom, aký je váš obľúbený film MCU tak, že nám pošlete komentár alebo tweeting. Ak chcete získať ďalšie streamy a ako sledovať sprievodcov, prejdite do nášho archívu streamingov.

Vďaka za prečítanie. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map