Ako odomknúť Youku

Youku Toudu, zvyčajne skrátený na Youku, je najväčší webhostingový server v Číne a tiež jeden z najnavštevovanejších webových stránok v tejto krajine. Či už ste Číňan vysťahovalec žijúci mimo pevninskej Číny alebo Američan, ktorý miluje čínske filmy a videá, Youku je skvelým miestom na získanie všetkej zábavy, ktorú chcete.


Sledovanie tohto obsahu však nie je také jednoduché, pretože prístup k Youku je obmedzený a bude vás odmietnuť, ak sa prihlásite z ľubovoľného miesta mimo Stredného kráľovstva. Na rozdiel od zákazu siete Netflix VPN sa však obmedzenia Youku dajú ľahko obísť (niečo, čo zdieľa s indickou hotstar).

V tomto článku vám ukážeme, ako obísť toto geografické obmedzenie, aby ste si mohli vychutnať obsah Youku odkiaľkoľvek.

Odblokujte Youku pomocou Firefoxu

Populárny spôsob, ako odblokovať Youku, je použitie nástroja s názvom „Odblokovať Youku“, najmä ak plánujete prístup k Youku z vášho PC alebo Mac. Chuť doplnkov aplikácie pre Firefox aj Chrome a bude fungovať v mobilných verziách oboch (ak sa rozhodnete preskočiť pomocou aplikácie, ako je popísané nižšie).

Ak používate prehliadač Firefox, prejdite na stránku „https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/unblock-youku/“, stiahnite si doplnok a nainštalujte ho do svojho prehliadača.

 • Prejdite na „nástroje“ > “možnosti” > “pokročilé” > “Sieťou” > „Nastavenie pripojenia“
 • Vyberte možnosť „automatická konfiguračná adresa URL proxy“
 • Zadajte „http://yo.uku.im/proxy.pac“ a kliknite na „ok“

Prípadne použite rozšírenie s názvom „Come2China“ na obídenie geo-obmedzenia Číny. Toto rozšírenie používa na prístup k serveru Youku proxy server v Číne..

Odblokujte Youku pomocou prehliadača Google Chrome

Získanie odblokovania služby Youku pre prehliadač Chrome sa podobá postupu pre prehliadač Firefox.

Prejdite na stránku https://chrome.google.com/webstore/detail/unblock-youku/pdnfnkhpgegpcingjbfihlkjeighnddk?hl=sk a postupujte podľa pokynov na inštaláciu.

 • Otvorte prehliadač a prejdite na tento doplnok
 • Kliknite na možnosť „pridať do prehliadača Chrome“ umiestnenú v pravom hornom rohu a vyjadrite súhlas s podmienkami
 • Po inštalácii sa v paneli s adresou zobrazí zelené začiarknutie
 • Teraz prejdite na stránku „www.youku.com“ a užite si jej rozsiahlu zbierku videí

Môžete tiež použiť rozšírenie prehliadača Chrome s názvom „uku / Unblock-Youku“, ktoré je k dispozícii na serveri Github. Niektorí si myslia, že toto rozšírenie je lepšie ako doplnok, pretože kód JavaScript podporuje režim presmerovania rozšírenia Chrome, takže presmerovanie sa uskutoční automaticky bez potreby vstupov od vás..

Tento proces inštalácie je vo všetkých prehľadávačoch pomerne jednoduchý. Napriek tomu sa niekedy môžu vyskytnúť problémy. Ak máte nejaké problémy s inštaláciou programu Unblock Youku, skontrolujte, či boli nastavenia konfigurácie servera PAC-proxy úspešné..

Nebojte sa, toto nastavenie je jednoduché skontrolovať. Prejdite na stránku „www.uku.im/check“ a skontrolujte, či je vaša adresa IP maskovaná, aby ste predstierali, že pochádza z pevninskej Číny. Prehliadač by mal vrátiť hodnotu „true“, aby ste mohli pracovať. V opačnom prípade skúste znova nainštalovať doplnok alebo rozšírenie.

Videá vo Youku sa niekedy nemusia prehrať, aj keď sú nastavenia správne. V takom prípade kliknite v prehliadači Chrome na ikonu pravého rohu a otvorí sa vám dialógové okno. Zmeňte prevádzkový režim z normálneho na presmerovanie a všetko by malo fungovať dobre. Keď použijete rozšírenie Unblock Youku od spoločnosti Github, nebudete musieť tento krok urobiť.

Inštalácia aplikácie Unblock Youku

Aplikácia „Unblock Youku“ je najlepšia stávka pre smartfóny.

Prejdite na stránku „http://unblcok-youku.en.aptoide.com/?store_name=derzero&app_id = 4704740 ”zo svojho telefónu s Androidom, stiahnite si aplikáciu a nainštalujte ju do svojho telefónu.

V prípade zariadení iPad a iPhones si aplikáciu stiahnite z adresy https://free.com.tw/unblock-youku-for-ie-firefox-iphone-ipad/. “

Ak používate zariadenia so systémom iOS, budete musieť urobiť niekoľko ďalších krokov.

 • Zapnite Wi-Fi
 • Zmeňte možnosť HTTP proxy na možnosť auto.
 • Do textového poľa URL vložte adresu http://yo.uku.im/proxy.pac “

Prístup k serveru Youku pomocou VPN

Okrem týchto aplikácií a doplnkov môžete na prístup na web pomocou čínskej adresy IP použiť aj sieť VPN. Aj keď je to trochu zvrat, pretože sa väčšinou odporúčame používať VPN, aby sme sa vyhli Great Firewall (ako v našom najlepšom článku VPN pre Čínu), je to úplne dobrý spôsob prístupu k obsahu Youku..

Pretože viac ľudí chce používať sieť VPN na zabránenie čínskej cenzúre namiesto toho, aby sa jej podrobili, žiadna z našich najlepších služieb VPN nemá servery; avšak naša služba PureVPN sa nám páči (prečítajte si našu úplnú recenziu PureVPN)..

Používanie siete VPN vám neumožní ľubovoľný prístup k geoblokovanému obsahu (ako je naša najlepšia sieť VPN pre Netflix), ale tiež vás ochráni pred skazením NSA a špehovaním ISP. Vždy odporúčame, aby ľudia používali sieť VPN na zabezpečenie svojho internetového pripojenia alebo na riziko, že sa stanú obeťami počítačoví zločinci alebo sa stanú obeťami trestných činov..

Tu je podrobný návod, ako môžete pomocou služby VPN sledovať Youku na vašom smartfóne.

 • Vyberte poskytovateľa VPN a prihláste sa na jeho odber.
 • Stiahnite si aplikáciu VPN z obchodu Google Play alebo z webu VPN
 • Prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov
 • Vyberte servery so sídlom v Číne a kliknite na „pripojiť“
 • Ak chcete zobraziť svoje obľúbené čínske filmy a relácie, otvorte aplikáciu Youku

záver

Sledovanie Youku z Číny je jednoduchou záležitosťou rozhodovania, ktorý spôsob prístupu k službe vám najviac vyhovuje; ako je uvedené vyššie, každý spôsob, ako to urobiť, je celkom jednoduchý.

Dajte nám vedieť v poznámkach nižšie, ktorá metóda má prednosť alebo ak ste prišli na niečo, čo nám uniklo. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map