Simvoly İncelemesi – Güncellendi 2020

Simvoly İncelemesi

Simvoly, açılış sayfaları ve satış hunileri aracılığıyla önde gelen dönüşümlere odaklanan bir web sitesi oluşturucusudur. Ancak, diğer her açıdan, özellikler üzerinde oldukça hafiftir, örneğin SEO’yu optimize edemezsiniz. Ayrıntılar için Simvoly incelememizin tamamını okuyun.


Simvoly, web sitesi oluşturucu sahnesinde yeni. Güzel bir tasarıma sahiptir ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir, ancak en önemlisi, dönüşüm hunileri ve açılış sayfaları oluşturmaya yöneliktir.

Hedef kitlesi çevrimiçi satış yapmak isteyen kişilerdir. Sitenize göz atarken ziyaretçilerin izleyeceği sayfaların bir yol haritasını oluşturmanıza yardımcı olan huniler sistemi, açılış sayfası tasarımı ve A / B testi yenilikçi ve kusursuzdur. Ne yazık ki, Simvoly çevrimiçi ilk işletme için bunu kesmeyecek ve açılış sayfası tasarımı yerine Instapage’i öneriyoruz.

Bunun nedeni basit: özellikleri çok kapsamlı değil. Yalnızca küçük bir arama motoru optimizasyonu yapabilirsiniz ve üçüncü taraf yazılımlarla entegre edilecek uygulama pazarı yoktur. Bununla birlikte, her şey dahil pakete ihtiyacınız yoksa yine de işe yarayabilir, bu yüzden hala en iyi web sitesi oluşturucularımız arasında yer alıp alamayacağını öğrenmek için bu Simvoly incelemesinde okuyun..

Güçlü & Zayıf Yönler

Simvoly için alternatifler

Özellikleri

Simvoly’nin özellikleri ayrıntılı değildir. Ne olursa olsun, iyi yapılmış huni sistemi nedeniyle belirli bir kullanıcı için iyi çalışabilir.

Simvoly Mağaza

Simvoly ile online satış yapmak çok kolay. Sadece “mağaza” sekmesine erişir ve şablonunuza göre mağaza kurarsınız. Örneğin, kurs satış teması, kukla içerik, fiyatlar ve kurs satmak için oluşturulmuş bir yapı ile mağazanıza zaten eklenmiş üç ürünle birlikte gelir.

simvoly mağaza

Dört kategoriye giren ürünler ekleyebilirsiniz: dijital ürün, fiziksel ürün, hizmet ve üyelik.

Yeni bir ürünün yolunu oluşturduktan sonra, ürün sayfasını normal bir sayfa için kullandığınız widget’larla düzenleyebilirsiniz. Bu, esneklik sağlar ve benzersiz satış noktalarınızı pazarlamak için birçok fırsat yaratır.

Simvoly ile e-ticaret kolaydır, çünkü siparişleri takip edebilir ve indirimler veya kuponlar sunabilirsiniz. Sonuçta, büyük bir mağaza özelliği veya endüstriyel düzeydeki şirketler için toplu işleme eksikliği sorunlu olabilir..

Bu işlevleri istiyorsanız Shopify’ı deneyin. Düzenleyicisinin kullanımı daha zordur, ancak platform çevrimiçi satış için yapılır. Ayrıca, başlangıç ​​seviyesindeki Shopify kılavuzumuzu okursanız işe başlamak kolaydır..

Simvoly Hunileri

Hiçbir şey satmazsanız güzel bir mağazaya sahip olmanın bir anlamı yok. Simvoly’nin dönüşüm hunileri burada devreye giriyor.

simvoly-huniler

Müşterilerin geçmesi için bir huni oluşturmak kolaydır. Sisteme ilk kez eriştiğinizde, sisteme giriş ve çıkışları detaylandıran açıklayıcı bir video izleyeceksiniz. Kendi huninizi sıfırdan oluşturabilir veya müşterilerinizin web sitenizde nasıl gezintiğini izlemenize yardımcı olan önceden hazırlanmış birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz..

Bu piyasada benzersiz. Müşterilerinizi bu düzeyde anlamak için normalde Google Analytics ve pazarlama konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olmanız gerekir, ancak herkes bunu Simvoly ile yapabilir.

Dönüşüm hunilerinin bir özelliği, aynı sayfanın iki sürümünü oluşturmanıza ve hangisinin daha iyi performans gösterdiğini görmenize olanak tanıyan A / B testidir. Bununla beraber, web sitenizi müşterilere hitap edecek şekilde optimize etmek için mümkün olduğunca derinlemesine gidebilirsiniz.

Sonuç olarak, özellik dijital pazarlamaya çok yardımcı olur. Profesyoneller Google Analytics gibi daha gelişmiş araçları küçük işletmeler ve soloprenörler için kullanmaya devam etseler de, Simvoly pazarlama harikaları üzerinde çalışabilir.

Simvoly Bloglama

Simvoly ile blog yazabilirsiniz, ancak sistem tam teşekküllü bir içerik yönetim sistemine rakip değildir.

Araca “sayfalar” sekmesini açıp blog sayfasını tıklayarak erişebilirsiniz. Arayüzde gezinmek kolaydır ve hızlı bir şekilde yeni yayınlar ekleyebilir, yönetebilir, planlayabilir ve taslak oluşturabilirsiniz.

Blog sayfanızın üstbilgisini ve kenar çubuğunu düzenleyebilmeniz de yararlıdır, bu da web sitenize uyumlu bir görünüm verir.

Blog yayınlarınıza organik trafik çekmek için, her sayfanın meta verilerini “ayarlar” sekmesinden düzenleyebilirsiniz. Bunun da ötesinde, site haritanızı düzenleyebilirsiniz, bu nedenle Simvoly ile tüm bloglama işlemlerinde kolay ve nitel sonuçlar verir, ancak tamamlanmadı.

Eksiksiz bir içerik yönetim sistemi istiyorsanız, blog yazmak için oluşturulmuş WordPress’i deneyin. Simvoly’den farklı olarak, web barındırma içermez, bu yüzden denemek isterseniz, WordPress kılavuzu için de en iyi web barındırma sitemize göz atın..

Simvoly Özelliklerine Genel Bakış

Simvoly Logosimvoly.com

Aylık 1200 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

tasarlamak

Hazır Temalar

Form Oluşturucu

HTML Düzenleyici

Forum Desteği

Vektör sanat gallary

Ses

HD Video

Kullanılabilirlik

Sürükle ve Bırak arayüzü

SEO Editörü

Mobil Destek

Uygulama Merkezi

Blog Desteği

e-Ticaret Desteği

Sayfa Editörü

Hizmetler

SEO

Pazarlama

Web sitesi tasarımı

Ekstralar

SSL Sertifikası

Alan adı

Reklam Kredileri

Site İncelemesi

Destek

Yardım Merkezi

forum

Canlı sohbet

Telefon

E-posta

7/24 Destek

Video Eğiticileri

Metin Eğiticileri

Çeşitli

Ücretsiz Plan

Fiyatlandırma

Kişisel plan etkileyici değil, ancak uygun fiyatlı. Satış dönüşüm hunileri eklemezsiniz, ancak dönüşüm hunisi sistemini ve A / B test aracını kullanabilirsiniz. Özel bir alan adı alırsınız ve beş adede kadar ürün satabilirsiniz, ancak yalnızca küçük kişisel projeler veya yazılımı test etmek için iyidir.

İş planı, Simvoly ile çevrimiçi olmak isteyen herhangi bir küçük işletme için en iyi seçimdir. Tüm araçlara ve iyi bir fiyat etiketine sahiptir. Miktar olarak sınırlıdır – örneğin yalnızca beş dönüşüm hunisi ekleyebilirsiniz – ancak bu çoğu kullanıcı için sorun olmamalıdır. Daha büyük işletmeler planı bir proje veya kampanya için kullanabilir.

Growth + planı pahalı ve masaya getirdiği tek şey daha fazla huni ve ürün. Otuz dönüşüm hunisi çoğu kullanıcı için gereğinden fazla kullanılır. Growth + planı için ödeyecek kadar kârlıysanız, bir web geliştiricileri ekibi kiralayıp web sitesi oluşturucularını unutmak için yeterince kârlısınız, bu nedenle fiyat etiketi mantıklı değil.

Anlamsız fiyatlandırma planlarından bahsettiğimiz sürece, Pro paketi buna değmez. Ayda 150 $, yıllık fatura, sınırsız huni ve ürünler için çok fazla. Neredeyse 2.000 $ için daha iyi alternatifler var.

Örneğin, Wix çok daha düşük bir fiyatla masaya kadar getirebilir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Wix incelememizi okuyun.

tasarlamak & Araçlar

Simvoly’nin tasarımı güzel ve neredeyse Squarespace’in estetiğiyle karşılaştırılabilir. Bu sizin için bir şey ifade etmiyorsa, Squarespace incelememizi okuyun.

Simvoly’de en çok kullanacağınız düzenleme aracı sayfa içi düzenleyicidir. İmlecinizi üzerine getirdiğinizde her blok ve öğe gittikçe düzenlenebilir, bu nedenle hızlı değişiklikler yapmak kolaydır.

simvoly-Sayfada

Çoğu inşaatçının böyle bir aracı vardır, ancak Simvoly’nin kullanımı kolaydır, çünkü sayfada çok seçenek yoktur.

En çok kullanacağınız sekme “widget’lar” dır.

simvoly-widget'ları

Önceden hazırlanmış öğeleri buradan sürükleyeceğiniz yer ve karmaşık bir blok koleksiyonuna sahip. Duda’da olduğu kadar çok şey yok, ama işi yapıyor. Eleman çeşitliliği sizin için önemliyse, Duda incelememizi okuyun.

Web sitenizin herhangi bir yerine kod snippet’leri ekleyebilirsiniz. Bu, yapmak istediğiniz değişikliklerle çok daha derine inmenizi sağlar, çünkü istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz.

Verilen, bunu tam olarak yapabilmek için kodlama becerilerine sahip olmanız gerekir, ancak genel olarak kullanmamanız gerekir. Örneğin, bir fareyle üzerine gelme efekti yeniden boyutlandırmak veya eklemek için dört ila beş satır kod gerekir, böylece bunları kopyalayıp yapıştırabilir ve ardından piksel değerini değiştirebilirsiniz..

Yararlanabileceğiniz bir diğer harika unsur geri sayımdır. Harika dönüşüm hunileri ve açılış sayfaları yapma konusundaki uyumuna sadık kalan Simvoly, ürününüz hakkında bir aciliyet duygusu oluşturmak için geri sayım kullanmanıza olanak tanır.

“Stil” ve “sayfalar” sekmeleri karmaşık değildir. Birincisi renk paletinde veya tipografide global değişiklikler yapmanıza izin verirken, ikincisi web sitenizdeki sayfaları yönetmenize izin verir.

Bu sekmelerle ilgili tek heyecan verici şey, geliştiricilerin formlara ve düğmelere de küresel stil seçeneklerine izin vermeye çalışmasıdır. Bunun dışında, her zamanki gibi iş.

Ayarlar bölümü sunucunuza ve dosya yöneticinize, SEO aracına ve geliştirici araçlarına erişim sağlar. Karmaşık bir sekme de değil, ama ilginç seçenekleri var. Örneğin, daha iyi dizine ekleme için başlıkları hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Sizi Google arama sonuçlarının en üstüne götürmek yeterli değil, ancak iyi bir başlangıç.

Ayrıca, web siteniz için veri gizliliği ile ilgili AB düzenlemelerine uymasını sağlayacak pop-up’lar oluşturacak bir düğmeyi değiştirebilirsiniz. Genel Veri Koruma Yönetmeliği uyumluluğu çevrimiçi işletmeler için büyük bir yük değildir, ancak Simvoly’nin ele aldığı ekstra bir güçlüktür.

“Önizleme” bölümü, küçük bir istisna dışında, çoğu web sitesi oluşturucusunda gördüğünüz bölümdür. Bir düğmeye dokunarak web sitesini farklı bir sekmede, yandaki kontrol paneli veya kontrol paneli olmadan görmek için açabilirsiniz.  

Öğelerin farklı platformlarda gösterilmesini engelleyemeseniz bile, bu özellik nasıl ilerlediğinizi hızlıca görmenizi sağlar.

Son olarak, üzerinde çalışabileceğiniz şablonlar harika. Hepsi Google için önemli olan mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve seçtiğiniz niş için hepsi optimize edilmiştir. Ajans şablonlarında teklifler ve “portföy” sayfaları bulunurken, çevrimdışı şirketler Google Haritalar entegrasyonunu ve “bize ulaşın” sayfalarını alır.

Simvoly’nin şablonlarıyla çalışmak kolay olacaktır, ancak harika şablonlar sizin için önemliyse Voog incelememizi okuyun. Bu oluşturucu en keskin değil, aynı zamanda harika şablonlara sahip.

Kullanım kolaylığı

Simvoly kullanımı kolaydır. Tasarımı, gezinmeyi kolaylaştırır. Editörün renk paleti hoş, bu da sekmeler ve düğmeler gibi sayfadaki önemli alanları tespit etmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca, her şey iyi etiketlenmiş ve organize edilmiştir. Sayfaları yönetmenin veya bir program eklemenin nerede yapılabileceğini öğrenmek için deli gibi özelliklere göz atmanıza gerek yoktur..

Örneğin, imlecinizi öğelerin üzerine getirdiğinizde, ilgili öğeyi düzenlemek için tıklamanız gereken yeri size bildirmek üzere “sütun” veya “boşluk bırakıcı” adı verilen etiketler görünecektir.

Araçla çalışmaya başladığınızda, kısa bir eğitici yazılacaktır. Çoğu kullanıcı için bu gerekli olmayabilir, çünkü her şeyin kullanımı çok kolay, ancak Simvoly’nin üslerini örtmesi güzel. Son olarak, kod düzenleyicisi de sorunsuz.

simvoly-kod

Ana ekranda kodlamaya başlamak için bloğu “widget’lar” sekmesinden sürüklemeniz yeterlidir.

Destek

Simvoly’nin destek merkezi diğer inşaatçılardan aldığınızdan daha düşük.

simvoly destek

Sadece dokuz Q kategorisi var&Örneğin, Site123’ün destek merkezine kıyasla düşük bir sayıdır, ancak bunlardan yalnızca dördü mevcuttur. Diğer beşi devam eden çalışmalardır.

Platform yeni değil, bu yüzden destek Simvoly için sadece son zamanlarda bir öncelik haline gelmiş gibi görünüyor. Az sayıda yardım bölümüne rağmen, mevcut kategoriler iyi hazırlanmış. Açıklayıcı resimler ve videolar eşliğinde kapsamlı metin öğreticileri içerirler..

Simvoly’nin desteğinin iyi bir yönü sayfadaki sohbet kutusudur.

simvoly-sohbet

Editörde nerede olursanız olun, sohbet kutusunu açabilir ve geliştiricilerle iletişim kurabilirsiniz. Tepki süreleri olağanüstü değildir – günün saatine bağlı olarak, birkaç saat kadar sürebilir – ancak temsilcilerinin sağladığı yardım değerlidir.

Simvoly’nin cevaplanan sorularına ve eğiticilerine de bu ekrandan erişebilirsiniz. Bu çok yardımcı olur, çünkü bir şeyler ters giderse sekmeler arasında geçiş yapmanız gerekmez ve bir yol izlemeniz gerekir.

Öte yandan, Simvoly iyi bilinmediği için, cihaza özgü sorunlarınız olduğunda yardımcı olacak topluluk yok.

Destek ekibiyle sık sık iletişim kuran türden biriyseniz, başka bir şey deneyin. Site123 harika bir desteğe sahip, bu yüzden bir seçim yapmadan önce Site123 incelememizi okuyun.

Karar

Küçük bir işletme veya yan proje için huniler ve açılış sayfaları oluşturmak istiyorsanız Simvoly harika. Karışıma iyi bir mağaza ve güzel bir tasarım ekleyin ve en iyi web sitesi üreticilerimiz arasında olabilir.

Yine de mükemmel değil. Derin özelleştirmeden yoksundur ve Wix ve Weebly çeşitliliğini engeller. Aracın etrafında, üçüncü taraf widget’larına veya forum desteğine yardımcı olacak bir topluluk da yok. Bloglama Simvoly ile kolaydır, ancak daha fazla işlevsellik içerebilir. Bu sizin için önemliyse, en iyi web barındırma kılavuzumuzu okuyun.

WordPress’i öneririz, ancak başka bir CMS iyi çalışabilir. Yine de WordPress’i seçerseniz, acemi WordPress kılavuzumuzu okuyun çünkü ustalaşması zor güçlü bir platformdur. Simvoly incelememize katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map