Site5 İncelemesi – Güncellendi 2020

Site5 İncelemesi

EIG ahırının en kullanışlı bağlantılarından biri olan Site5 hızlıdır ve harika bir arayüz sunar. Bununla birlikte, bazı temel özellikleri kaçırır ve biraz overpriced hissettirir. Bu Site’deki görüşümüzü okuyun5 yorum.


Site5, 1998’den beri var, ancak hizmet 2015 yılında Endurance International Group tarafından satın alındıktan sonra büyük bir dönüş yaptı. Bununla birlikte, zayıf noktalarından bazıları şirket başkanının çok fazla etkisi olup olmadığını merak etmemizi sağladı..

Bu Site5 incelemesinde, paranızın karşılığını alıp almadığınızı görmek için en iyi web barındırma sağlayıcılarımızla karşılaştıracağız. En ucuz paylaşılan plana sahip bir web sitesi başlattık, WordPress’in boş bir kopyasını kurduk ve test etmeye başladık. Web sitemiz Site5’in bilgisi olmadan da kullanıma sunuldu, böylece normal bir müşterinin neler yaptığını yeniden oluşturabiliriz.

Ne yazık ki, bu sürecin yüksek ve düşük puanları vardır. Site5, kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik açısından mükemmeldir ve yeterince hızlıdır, ancak temel özelliklerin eksikliği planların çok pahalı hissetmesini sağlar.

Site5-slider1

Site5-slider2

Site5-slider3

Site5-slider4

Site5-slider5

Önceki

Sonraki

Güçlü & Zayıf Yönler

Site5 için alternatifler

Özellikleri

Site5, büyük olmasa da kötü olmayan özelliklerin ayrık bir listesine sahiptir. Web sunucularının içermesi gereken temel özelliklerin çoğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz, ancak özellikle daha pahalı paylaşılan katmanlarda daha fazlasını istemeye bırakıldık.   

Aşağıdaki “barındırma türleri” bölümünde ele alacağımız Site5’in paylaşılan dizilimindeki çeşitlilik eksikliğine dayanmaktadır. Paylaşılan hostingin üç katmanı neredeyse aynıdır, yani özellikler söz konusu olduğunda yükseltme için çok az veya hiç teşvik yoktur..

Bununla birlikte, hat boyunca, Site5’e ücretsiz geçiş ve otomatik yedeklemeler gibi dikkate değer özellikler var. Yine de, temel özellikleri dikkate almadığımız şeylerin eksikliği göz ardı edilemez..

Site5 Eksik Özellikler

SSL / TLS sertifikası, kötü amaçlı yazılım taraması ve ücretsiz alan adı içermez. İlk ikisinin atlanmış olmasına rağmen, az sayıda web sunucusu ücretsiz alan adını paylaşılan planlardan kesti. Temel bilgileri ve çok daha fazlasını sağlayan bir ana bilgisayar arıyorsanız SiteGround incelememizi okuyun.

Birçok özellik eksik olsa bile, hiçbir şey web sitesi oluşturucu dahil etmekten daha kötü değildir. HostGator gibi diğer EIG markalarının Weebly ile ücretsiz entegrasyon sağladığını gördük ve Weebly incelememizde okuyabileceğiniz gibi, bu iyi bir şey. Dahil edilen bir web sitesi oluşturucusundan Weebly kalite seviyeleri talep etmememize rağmen, bir tane sunmak önemlidir.

Aradığınız şey buysa, en iyi web sitesi oluşturucu kılavuzumuzu okuyun. Weebly birçok kategoride iyi sırada yer alıyor, ancak Wix’i tercih ediyoruz. Wix incelememizde görebileceğiniz gibi, kullanılabilirliği, gücü ve fiyatı birkaç web sitesi üreticisinin yaptığı şekilde dengeler, böylece bir web sitesi başlatmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir..

Site5 Özelliklerine Genel Bakış

Site5 Logosuwww.site5.com

Aylık 695 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

Sunucu Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

VPS Barındırma

Yönetilen WordPress

Bulut Barındırma

Özel Hosting

Bayi Barındırma

Usablity

FTP Erişimi

SSH Erişimi

cPanel

Kök Erişimi

Günlük Yedeklemeler

Web Sitesi Oluşturucu

Hizmetler

SEO

Pazarlama

Web sitesi tasarımı

Güvenlik

Alan Adı Gizliliği

SSL Şifrelemesi

Kötü amaçlı yazılımdan arındırma
Ücretli

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

DDoS Koruması

sFTP

Destek

E-posta desteği

Telefonla Destek

Canlı Sohbet Desteği

Öğreticiler

Kullanıcı forumu

Bilgi tabanı

7/24 Destek

Fiyatlandırma

Site5, EIG markaları arasında nadir bir şey yapar: fiyatlarını netleştirir. Fiyat yüksek olmasına rağmen, Site5, kardeş Bluehost gibi çok yıllı maskaralıklarla uğraşmıyor (Bluehost incelememizi okuyun). Bunun yerine, ürün sayfasından hangi fiyatı ödeyeceğinizi netleştirir.

A2 Hosting’den notlar alır (A2 Hosting incelememizi okuyun). Her bir barındırma türü için ürün sayfasında, her paketin sunulduğu süreleri ve bu süre için aylık fiyatı bulacaksınız. Bu, örneğin, iki yıl satın alırsanız hostPro + Turbo’nun ayda 13,95 $ olduğunu, ancak aylık giderseniz ayda 19,95 $ olduğunu bilmek kolaydır..

Site5-review-ürün sayfalık

Şeffaflığı sevmemize rağmen fiyatlar iyi değil. Site5 uzun bir yoludur 1&Aylık paylaşılan planlar söz konusu olduğunda 1 IONOS (bizim 1 okuyun&1 IONOS incelemesi). Site5 içeren ekstralar cazip, ama aynı şey daha ucuz yapmak web barındırma bol vardır, 1&1 IONOS paketi yönetiyor.

Çok fazla özellik olsaydı bu iyi olurdu, ancak belirtildiği gibi temeller eksik. Örneğin, kötü amaçlı yazılımdan korunma kullanılabilir, ancak aylık ücretinize ek olarak yılda 50 ABD doları tutar. Benzer şekilde, ücretsiz bir alan adı planınıza dahil edilmediğinden, bunu ödeme fiyatını da hesaba katmanız gerekir.

Yine de, Site5 çok açıklayıcı değil ve aynı zamanda sağlam bir geri ödeme süresi var. Bayi ve paylaşılan kullanıcılar, 45 güne kadar hizmeti deneyebilir ve herhangi bir soru sorulmadan geri ödeme alabilir. VPS kullanıcılarının maalesef yalnızca 15 günü var, bu da çoğu web barındırma hizmetinin yarısı.

Kullanım kolaylığı

Site5’e göz atmak, özellikle ürün sayfalarının ne kadar net olduğu konusunda basit bir meseledir. Sınırlı plan dizisi düşünceli bir şekilde bölümlere ayrılmıştır, bu nedenle neyin mevcut olduğu veya ona erişmek için hangi fiyatın ödeyeceğinizle ilgili soru yoktur.

Beş parçalı ödeme işlemi sorunsuzdur, paketinize eklentileri dahil etmek için en az nagging vardır, bu da görmek güzeldir. Namecheap’e çok adımlı bir ödeme işlemi olmasına rağmen, Site5’ler uzun hissetmiyor. Namecheap incelememizde görebileceğiniz gibi, kontrol ederken izlenecek adımlar gereksiz hissettirdi, ki şükür ki burada durum böyle değil.  

Site5-review-çıkış

Ödeme işleminden hemen sonra, beş e-posta içeren bir pil alırsınız, ancak giriş yapmak için onlara bakmanıza gerek yoktur. Kinsta gibi (Kinsta incelememizi okuyun), Site5 sizi gereksiz yere ödeme yapmadan hesap kontrol panelinize yönlendirir aralarında sekme.

Gösterge tablosu çoğunlukla InMotion Hosting ile aynıdır (InMotion Hosting incelememizi okuyun). Ana ekrandan hizmetlerinizi, alan adlarınızı ve faturalarınızı, destek kodunuzu ve hesap bilgilerinizi görebilirsiniz. “Hizmetler” sekmesini tıklamak, barındırma yönetimi gösterge tablonuzu getirir.

Site5-review-hesap-pano

InMotion Hosting ve diğer birkaç ana makinede olduğu gibi, kullanıcı deneyiminin en iyi parçasıdır. Disk ve bant genişliği kullanımınızı, fatura bilgilerinizi ve plan bilgilerinizi gösterir. Daha da önemlisi, cPanel öğelerine hızlı bağlantılar sağlar, bu da bir e-posta adresi eklemeyi veya cPanel’e giriş yapmadan dosya yöneticisini açmayı kolaylaştırır.

Site5-review-hosting-yönetim

Her ne kadar cPanel’i sevsek de – cPanel kılavuzu ile en iyi web barındırma hizmetimizde ne kadarını görebilirsiniz – basit öğeleri bulmayı zorlaştırabilecek yoğun bir kontrol panelidir. Ana hesap kontrol panelinden hızlı bağlantılara sahip olmak, kullanımı daha verimli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda daha az sinir bozucu hale getirir.

Neyse ki, LunarPages’in aksine kazmaya hazırsanız cPanel kullanılabilir (LunarPages incelememizi okuyun). Bu, simge tabanlı gezinme ve katlanabilir kategorilere uygun olarak bildiğimiz ve sevdiğimiz cPanel. Bununla birlikte, önemli bir öğe eksik.

Site5-review-cpanel

Softaculous uygulama yükleyicisini cPanel’de bulamazsınız, bu da çoğu web barındırıcısının WordPress gibi komut dosyalarını yüklemek için kullandığı şeydir. Bunun yerine, başka bir EIG markası olan MOJO Marketplace tarafından desteklenen benzer bir arayüz olan “QuickInstall” i bulacaksınız.

FatCow incelememizi okuduysanız, MOJO Marketplace aracılığıyla kurulum hayranları olmadığımızı biliyorsunuz, çünkü her zaman başarısız görünüyor. Bizim için sürpriz, kurulum bu sefer sorunsuz gitti. Yükleme yapılırken hala bir tema satın almak için MOJO Marketplace tarafından rahatsız edildiniz, ancak genel olarak basit bir süreç.

Barındırma Türleri

Site5’in basit bir plan dizisi vardır. Yalnızca iki barındırma biçimi sunulur: paylaşılan ve yönetilen VPS. Bayi planları da var, ancak bunlar yalnızca satış amacıyla birlikte paketlenmiş paylaşılan planlardır. Daha çeşitli planlar görmek istememize rağmen, Site5’in hedeflediği pazar için sınırlı diziliminden memnun kaldık.

Site5’in web sitesinde basitçe “web barındırma” olarak adlandırılan paylaşılan planlar, dizinin kalbidir. Üç katman vardır, ancak aralarındaki farklar isimlerin önerdiğinden daha küçüktür. hostBasic, tek bir web sitesi için oluşturulmuş paylaşılan bir plan, hostPro ise sınırsız sayıda web sitesi için oluşturulmuş.

Üstte, standart bir hostPro planına göre bazı performans faydaları sağlayacağını düşündüğümüz hostPro + Turbo adlı bir plan var. Bu performans avantajı ürün sayfasında ayrıntılı değildir, bu yüzden bir satış öncesi temsilcisine ulaştık ve planlar arasındaki farkların ne olduğunu sorduk.

Sürprizimize göre, çok fazla bir fark yok. Daha yüksek fiyat etiketinin dışında, hostPro + Turbo’nun sunduğu tek şey, kullandığınız web siteleri için birden fazla cPanel hesabıdır. Özellikler, sunucu özellikleri ve güvenlik aynıdır, bu nedenle birden fazla cPanel hesabına ihtiyacınız yoksa, hostBasic, performans söz konusu olduğunda hostPro + Turbo ile aynı olmalıdır.

Site5 Bayi Planları

Bayi planları da üç aşamada geliyor, ancak her biri arasında daha büyük farklılıklar var. Tüm katmanlar ölçülmez, yani uygun disk alanı ve bant genişliği olduğu sürece istediğiniz kadar paket satabilirsiniz. Bu özellikler katmanlar arasındaki farktır.

En pahalı planlar VPS’tir. Site5, ayda 70 doların altında ve ayda 300 doların üzerinde değişen yedi katmanlı VPS barındırma hizmeti sunuyor. Bayi planları gibi, katmanlar arasındaki tek fark özelliklerdir. Tüm planlar cPanel / WHM ve Site5’ten tam yönetim olmak üzere iki özel IP adresi ile gelir.

Bununla birlikte, eksik WordPress ve bulut planları yönetilmektedir. WordPress seçimleri için en iyi web barındırma hizmetlerimiz arasında yaygın olan Yönetilen WordPress planları, WordPress için özel olarak yönetilen barındırma sağlar. Bu, otomatik çekirdek güncellemeleri, sorun giderme yüklemeleri ve daha fazlası anlamına gelir.

Genellikle, yönetilen WordPress barındırma, Kinsta, DreamHost ve Pagely’den gördüğümüz bir bulut mimarisi kullanır (Pagely incelememizi okuyun). Bu hosting tarzı, sunucunun gerektiğinde ek kaynakları aramasına izin verir, yani imkansız değilse bile web sitenizin çevrimdışı olması çok zordur.

Hız ve güvenlikteki artışlar, birçok web barındırıcısının bir tür bulut barındırma biçimini içermesine neden oldu, bu nedenle Site5’in kulübe katılmadığını hayal kırıklığına uğrattı. Ucuz bir bulut barındırma arıyorsanız, MDDHosting incelememizi okuyun.

hız & uptime

Hız testi sürecimiz basittir. Ana bilgisayarın bilgisi olmadan en ucuz paylaşılan plana sahip bir web sitesi başlatıyoruz, WordPress’in boş bir kopyasını kuruyoruz ve varsayılan barındırma yapılandırmasında Yük Etkisi ve Pingdom Hız Testi ile testler yapıyoruz. Bu, sunucu tarafından başlangıçtan itibaren ayarlanmadığı sürece istemci tarafı önbellekleme veya gzip gibi optimizasyonların dahil edilmediği anlamına gelir.

Bu, burada yapılması gereken önemli bir nottur, çünkü istemci tarafı önbellekleme gerçekleştirilirse Site5 muhtemelen daha iyi olur. Site5, Pingdom Hız Testinden 100 üzerinden 90 puanla iyi sonuçlar aldı, ancak “öneriler” sekmesi altında Pingdom Hız Testi sayfalarımıza son kullanma tarihi başlıkları eklememizi önerdi.

Site5-review-hız testi

Kısacası, bu önbelleklemenin gerçekleşmediği anlamına gelir, ancak yükleme süresini azaltmak olmalıdır. Site5’in performansı kutudan çıktığı için memnunuz ve önbellekleme ile daha da parlayabilir, ancak olabilecek her şeyi yapmak için ellerinizi kirletmeniz gerekir..

Site5 Stres Testi

Tek nokta hız sonuçlarımız etkileyici olmasına rağmen, Yük Darbe testimiz başarılı değildi. Load Impact, amacımız için, web sitemizin kaynaklarını hangi noktada kırılacağını görmek üzere vurgulamak için oluşturulmuş bir araçtır. Bu, belirli bir süre içinde web sitesine birden fazla sanal kullanıcı göndererek ve yanıt sürelerini ve yerine getirilen isteklerin sayısını ölçerek yapılır.

Beş dakikadan fazla 50 kullanıcıya gönderdiğimizde, ucuz paylaşılan planların genellikle sona erdiğini tespit ettik. Ne yazık ki, Site5 bundan daha erken kırıldı. Load Impact, yaklaşık 30 kullanıcıya ulaştığımızda çok sayıda HTTP isteği hatası tespit etti, bu da birkaç şey anlamına gelebilir.

Site5-review-yük darbe

Web sitemizin barındırdığı sunucunun performans sınırında olduğu anlamına gelebilir, yani tüm web sitelerinden gelen isteklerin sayısını karşılamak için yeterli kaynak yoktur. Ayrıca, Site5’in sonunda bir miktar hız sınırlaması olduğu anlamına gelebilir.

Spekülasyon yapmak için değil, bulgularımızı bildirmek için buradayız. Nedeni ne olursa olsun, testlerimiz paylaşılan planların Site5’in rakiplerinin çoğundan daha kısa sürede baskı altında olduğunu gösteriyor.  

Site5 Çalışma Süresi Garantisi

Yine de planınızı koruyan bir kesintisiz çalışma garantisi var. Ürün sayfasında Site5, yüzde 99,9 kesintisiz çalışma süresini veya paranızı iade ettiğini garanti ediyor. Hatta paranızın yüzde 100’ünü geri alacağınızı söyleyebilir.

Ancak terimleri incelemek, bunun doğru olmadığı açıktır. Paylaşılan ve satıcı sunucular yüzde 100’e kadar kredi alacaktır, ancak bu yalnızca çalışma süresi yüzde 95’in altındaysa geçerlidir. Bunun üzerinde orantılı bir kredi alacaksınız. VPS planları, reklamı yapılan garantiye daha yakındır, ancak çalışma süresi için yüzde 99,5’ten az kredi sağlar.

Güvenlik

Site5’in güvenlik özelliklerinin sağlam bir listesi var, ancak ücretsiz kötü amaçlı yazılım taramasının eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradık. Bunun dışında, destek paketi etkileyici, web sitenizi siber suçlardan, başarısızlıklardan veya karşılaşabileceği diğer sıkıntılardan koruyor.

İlk başta öyle görünmese de, otomatik, günlük yedeklemeler web siteniz için en iyi savunmadır. Aynı şekilde, örneğin fidye yazılımlarına karşı korumak için en iyi çevrimiçi yedekleme hizmetlerimizi kullanırsınız, bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda yeniden çalıştırabilmeniz için web sitesi yedeklerinizi kullanırsınız..

Ancak, yalnızca web sitenizi yedeklemek ve yerel olarak indirmek değildir. Site5, sunucularında her dosyanın gecelik bir yedeğini oluştururken 3-2-1 kuralını benimserken, yine de manuel yedeklemeler oluşturmanıza ve istediğiniz yerde depolamanıza izin verir..

Ayrıca, her sunucudaki depolama alanı daha da fazla yedeklilik sağlayan RAID 10’da yapılandırılmıştır. Özellikleri öğrenmek için RAID kılavuzumuzu okuyabilirsiniz, ancak kısaca RAID 10, sürücülere yazılan tüm verilerin yedek bir kopyasını tutarken RAID 0’ın hızını sağlar.

Site5 SSL

Artıklık harika olsa da, Site5 diğer alanlarda eksiktir. Örneğin, planınızla birlikte bir SSL / TLS sertifikası içermez. Bu sertifika, web sitenizi ziyaret eden tarayıcıların sizinle kullanıcı arasında şifrelenmiş bir bağlantı açmasına izin verir ve bu da kullanıcının aktardığı verileri korur.

SSL / TLS sertifikaları geçmişte e-ticaret kuruluşları için ayrılmış olsa da, şimdi her web sitesinde bir tane bulunmalıdır. Aslında, web sitenizde bir tane yoksa Google onu arama sıralamasında gömer ve kitle kazanmayı imkansız hale getirir. Bir web sitesi çalıştırmak için SSL / TLS sertifikaları gereklidir ve Site5’in bir web sitesi içermemesi kötü bir haberdir.

Kötü amaçlı yazılım tarama ve koruma da dahil değildir. Kötü amaçlı yazılımların kaldırıldığını neredeyse hiç görmememize rağmen, genellikle bazı temel tarama türleri sunulur. Site5 ile, korunmak için her yıl web sitesi başına 50 ABD doları harcayacaksınız..

EIG’nin kötü amaçlı bir tarama ve kaldırma aracı olan SiteLock’a sahip olması düşünüldüğünde bu daha da can sıkıcı bir durum. Birçok EIG markası, SiteLock’un kötü amaçlı yazılım taraması içeren “lite” bir sürümünü içerir, bu nedenle Site5’in ihmal edilmesi tuhaf görünür.

Gizlilik

Geçmişte, EIG markaları gizlilik söz konusu olduğunda önemli noktaları kaybetti – bir örnek için iPage incelememizi okuyun – ve Site5 farklı değil. Gizlilik, EIG markaları için son endişe kaynağı gibi görünüyor, yani kişisel bilgileriniz şirket başkanlarının uygun gördüğü kadar satılacak ve paylaşılacak.

Bununla birlikte, Arvixe’den farklı olarak, Site5’in satın almadan önce gizlilik konusunda çok sıcak olmadığı görülüyor (Arvixe incelememizi okuyun). Q’ya göre&2012 tarihli bir yayın, alan adı gizliliği o zamanlar ücretli bir hizmetti ve bugün hala geçerli.

Alan adı gizliliği, kayıt şirketi WHOIS kaydındaki kişisel bilgileri kendi bilgileriyle değiştirerek sizi spam veya kötü veri toplama işlemlerinden korur. DreamHost gibi bazı web sunucuları ücretsiz olarak dahil etmeye başladı ve EIG markalarının henüz gemiye atlamamasıyla ilgili (DreamHost incelememizi okuyun).

Bununla birlikte, alan gizliliği, EIG’nin gizlilik politikasının ne kadar endişe verici olduğu konusunda çok büyük bir anlaşma değildir. Tüm EIG markaları aynı gizlilik politikasını paylaşır, bu nedenle HostGator incelememizde sahip olduğumuz endişeler burada da mevcuttur.

Site5 veya EIG, kişisel bilgilerinizi uygun gördüğü şekilde satma ve paylaşma hakkını saklı tutar. En iyi VPN’imizle IP adresinizin ve tarayıcı parmak izinizin günlüğünü geçebilmenize rağmen, hesabınızı kaydettirdiğiniz bilgiler hala adil bir oyundur.

Bu, EIG’nin Google, Facebook, Yahoo, Bing, WPBeginner ve daha fazlasını içeren uzun reklam ortakları listesiyle paylaşabileceği anlamına geliyor. Bu reklam ortaklarından bazılarının kâr dışında bulunmasının bir nedeni yoktur. Kişisel verilerinizle ilgileniyorsanız, herhangi bir EIG markası kötü haberdir.

Destek

Neredeyse tüm EIG markaları gibi Site5 de iki iletişim türü sunar: canlı sohbet ve e-posta. İnceleme üzerinde çalışırken, sunucuların nasıl yapılandırıldığından Site5’in hangi ek güvenlik önlemlerine sahip olduğuna kadar her şeyi soran birçok destek temsilcisiyle konuştuk..

Şaşırtıcı bir şekilde, Site5, platform ve teknik karmaşıklıkları hakkında iyi bilgi sunarak sorularımızı hızlı bir şekilde cevaplamayı başardı. Yine de, Hostinger ile canlı sohbetin düzgünlüğü ve rahatlığı daha iyi çalışır (Hostinger incelememizi okuyun).

Üç kendi kendine yardım kaynağı vardır, ancak bilgi tabanı en yararlısıdır. Yazma itibariyle, başlangıçtan sık karşılaşılan sorunları gidermeye kadar her şeyi kapsayan 560 makale var. Çoğu bilgi tabanı bir set-ve-unut-un kaynağı olmasına rağmen, Site5’in bilgi tabanını güncel tuttuğu ve yayınlandıktan sonra WordPress 5.0 gibi şeyleri kapsadığı anlaşılıyor.

Bununla birlikte, makalelerin sayısı yararlı olmadıkları önemli değildir. Neyse ki, Site5 için durum böyle değil. Basit cevaplar basitçe ele alınırken, karmaşık sorunlar karmaşıklıkla ele alınır. Site5, konuları ekran görüntüleri ve adım adım talimatlarla uyumlu, sindirilebilir bir biçime kaynatmayı başarıyor.

Site5-review-yük darbe

Artı, bir Q var&Forum gibi çalışan bir bölüm. Bununla birlikte, son yazı, yazı yazıldığı sırada 30 Mart 2016’ydı. Mantıklı da, çünkü testimiz sırasında orada bir soru sormanın bir yolunu bulamadık.

Site5 inceleme-q bir

Bununla birlikte, yanıtlar hala canlıdır; bu, bilgi bankası girişini gerektirmeyen küçük soruları yanıtlamak için yararlı olabilir. Bununla birlikte, Q’ya bakmanızı önermiyoruz&A faturalandırma soruları için. EIG, 2015 yılında Site5’i satın aldı, bu nedenle faturalandırma ve gizliliğin muhtemelen yönleri değişti.

Karar

Site5, EIG kardeşlerinin daha iyi yönlerini birleştirir. Bluehost’un güçlü arayüzüne sahipken iPage gibi ulaşılabilir. Yine de, doğru olduğu kadar, çok da yanlış oluyor. Özelliklerin kargaşası, bazı bölgelerde dengeli ve diğerlerinde ayrık hissettiriyor.

Daha kötüsünü yapabilirsiniz – ne kadar kötüsünü görmek için HostMonster incelememize bakın – ama daha iyisini de yapabilirsiniz.

Site5 hakkında ne düşünüyorsun? Kullandın mı Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map