A2 Hosting İncelemesi – Güncellendi 2017

A2 Hosting İncelemesi

A2 Hosting’in yoğun kadrosundan seçim yapmak zor olabilir, ancak getirisi buna değer. Çarpıcı hız, mükemmel güvenlik ve düşük fiyat ile önyükleme yapmak için A2, etrafındaki en iyi web barındırıcılarından biridir.


A2 Hosting bağımsız bir web barındırma en iyi web hosting sağlayıcıları arasında oturur. Yine de hak ettiği dikkati almıyor. Anakarttaki ucuz planlar, yüksek hız ve etkileyici yapılandırılabilirlik ile web ana bilgisayarlarında sık görülmeyen bir şey sunar: seçenekler.

Bu A2 Hosting incelemesinde, Turbo paylaşımlı planıyla bir site başlattıktan sonra hizmetle ilgili deneyimimizi ayrıntılandıracağız. İnceleme sırasında özellikler, fiyatlandırma, kullanım kolaylığı, barındırma türleri, hız ve çalışma süresi, güvenlik, gizlilik ve destek hakkında konuşacağız. Sonunda, kararımızı vereceğiz.

Genel olarak, A2 Hosting çok doğru yapıyor. Bununla birlikte, yapılandırılabilirlik iki ucu keskin bir kılıçtır. Diyelim ki Windows paylaşımlı bir sunucu arıyorsanız, A2 Hosting, bunu sağlayan tek üst raf barındırıcı değilse de bir sunucudur. Yine de tüm hoopla olmadan hosting almak isteyen yeni başlayanlar için, sorunlar olabilir.

a2-website-oluşturucu

a2-hız testi

a2-yük etkisi

a2-cpanel

a2-client-alan

Önceki

Sonraki

Güçlü & Zayıf Yönler

A2 Hosting için alternatifler

Özellikleri

A2 Hosting, tüm planlarda, birçoğu inceleme boyunca ele alacağımız özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, bu bölüm için onu diğer barındırma seçeneklerinden ayıran plana özgü özelliklere odaklanacağız.

İlk olarak, “turbo” sunucular hakkında konuşmamız gerekiyor. A2 Hosting’in web sitesinde herhangi bir zaman geçirirseniz, bazı barındırma planlarının bir “turbo” seçeneği içerdiğini görürsünüz. Bu tür hiperbolik pazarlamanın hayranları değiliz, ancak turbo sunucular dikkatinizi hak ediyor.

20 kat daha hızlı hız iddiası aşırı. Bununla birlikte, bunları kullanırsanız önemli bir hız artışı görmeniz gerekir. Turbo sunucular üzerinde daha az kullanıcı ve kaynaklarını kullanan daha az kullanıcı vardır. Sunucular ayrıca A2 Hosting’in turbo önbelleğini kullanır ve bu da yükleme sürelerini iyileştirir.

Yükleme sürelerini iyileştirecek başka bir şey de katı hal depolamadır. Verileri dönen bir diske depolayan geleneksel sabit sürücüler yerine, katı hal depolama flash bellek kullanır. Bilgiler bir depolama modülüne yazılır ve bu modülden okunur, yani web sitenizin varlıklarına daha hızlı erişebilirsiniz.

Yönetilen WordPress kullanıcıları da Jetpack’ten yararlanabilir. Jetpack önemli bir WordPress eklentisidir – acemi WordPress kullanma kılavuzumuzda A2 Hosting’in hostinginizle birlikte ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Bu da kişisel lisans, normalde ayda birkaç dolar.

WordPress kullanıcıları, dinamik öğelerinizi daha hızlı yükleme süreleri için önbelleğe alan LiteSpeed ​​önbellek ile birlikte WordPress için bir komut satırı arayüzü olan WP-CLI alan adlarına önceden yüklenir.

Genel olarak, A2 Hosting’in özelliklerinden hiçbiri göze çarpmıyor. Sadece bir web barındırıcısından görmek istediğimiz özellikleri birleştirdi. “Güvenlik” bölümünde bahsedeceğimiz gibi güvenlik özellikleri ve optimizasyon önlemleri mükemmel. Hangi web sitesini oluşturmaya çalıştığınız önemli değil, A2 Hosting barındırabilir.

A2 Hosting Web Sitesi Oluşturucu

Paylaşılan bir plandaki kullanıcılar A2 Hosting’in web sitesi oluşturucusundan da yararlanabilir. Web sitesi oluşturucunun ücretsiz sürümü, Çarpıcı’ın ücretsiz sürümü gibi tek sayfalık bir web sitesine izin verir (Çarpıcı incelememizi okuyun). Bunun dışında sınırlı, sizi 100 MB depolama alanı ve küçük bir şablon kümesi ile sınırlandırıyor.

Web sitesi oluşturucunun kullanımı kolaydır, ancak en iyi web sitesi oluşturucularının yakınında değildir. Web sitenizi özelleştirmek hantal hissettiğiniz için seçtiğiniz şablonun merhametindesiniz. Birçok yönden, web sitesi oluşturucusu Weebly’e benziyor (Weebly incelememizi okuyun), ancak duyarlı hissetmiyor.

a2-hosting-review-website-oluşturucu

Web sitesi oluşturucu ücretsiz olsaydı bir şey olurdu, ama değil. Teknik olarak ücretsiz bir plan var, ancak ona erişmek için barındırma satın almanız gerekecek ve ücretsiz web sitesi oluşturucu sıkıntısı olmadan A2 Hosting’in etkisi etkileyici değildir. Sınırsız bir plan istiyorsanız, bunun için çoğu web sitesi üreticisinde olduğundan daha fazla ödeme yaparsınız.

Barındırma yönü, çoğu web sitesi üreticisinden daha iyidir, ancak A2 Hosting’in web sitesi oluşturucusu mücadele eder. Web sitenizi oluşturmanın daha kötü yolları var, ancak ücretsiz olarak web sitesi oluşturucusundan daha fazla esneklik istedik. Bir web sitesi oluşturucusuyla, örneğin WordPress’ten daha fazla ilgileniyorsanız, Wix incelememizi okuyun.

A2 Hosting Özelliklerine Genel Bakış

A2 Hosting Logosuwww.a2hosting.com

Aylık $ 392 başlayan fiyatlarla

Sunucu Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

VPS Barındırma

Yönetilen WordPress

Bulut Barındırma

Özel Hosting

Bayi Barındırma

Usablity

FTP Erişimi

SSH Erişimi

cPanel

Kök Erişimi

Günlük Yedeklemeler

Web Sitesi Oluşturucu

Hizmetler

SEO

Pazarlama

Web sitesi tasarımı

Güvenlik

Alan Adı Gizliliği

SSL Şifrelemesi

Kötü amaçlı yazılımdan arındırma

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

DDoS Koruması

sFTP

Destek

E-posta desteği

Telefonla Destek

Canlı Sohbet Desteği

Öğreticiler

Kullanıcı forumu

Bilgi tabanı

7/24 Destek

Fiyatlandırma

Bağımsız web barındırma sağlayıcıları arasında gördüğümüz ortak bir konu, fiyatlandırmada karşılaştıkları web barındırma şirketlerinden daha şeffaf olma eğilimindedir (bir örnek görmek için Bluehost incelememizi okuyun). Neyse ki, A2 o kalıba uyuyor. Ne satın aldığınız ve hangi oranda yenileyeceği konusunda açık.

Barındırma türlerinden herhangi birinde “daha fazla bilgi edinin” i tıklayabilirsiniz. Kapsamlı bir özellik karşılaştırmasına ek olarak, A2 Hosting bir fiyat özeti sunar.

Tabloda, her dönem için ödeyeceğiniz promosyon ve yinelenen fiyat ayrıntılarıyla birlikte promosyon ve süreden uygulanan indirim gösterilmektedir. Örneğin, yazma sırasında üç yıllık Lite paylaşılan barındırma satın alırsanız, bunun maliyeti 176,22 ABD dolarıdır, ancak yenilediğinizde 359,64 ABD dolarıdır..

a2-hosting-review-fiyat-özeti

Daha yüksek yenileme oranları, web sunucularının en iyi antivirüs yazılımı ile paylaştığı bir şeydir ve sinir bozucu olsalar da statüko haline gelmiştir. Bununla birlikte, A2 Hosting’in ne ödeyeceğinize ilişkin şeffaflığı yükü hafifletiyor.

Ayrıca, A2 Hosting istediğiniz süreyi satın alma esnekliği sağlar. En düşük maliyetli ortak plan bile bir aydan üç yıla kadar teklif edilir ve giriş çubuğunu önemli ölçüde azaltır. Daha kısa bir süre seçerseniz en iyi fiyatı alamazsınız, ancak seçenek orada.

A2 Hosting’in fiyatları iyi, VPS planları en etkileyici olanı. Bununla birlikte, yukarıda listelenen fiyat düşük olsa da, yönetilmeyen bir VPS planı için olduğunu, yani her şeyi ayarlamanız ve yapılandırmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Bir geliştiriciyseniz paradan tasarruf etmenin iyi bir yoludur, ancak yardım arıyorsanız, yeni sürüme geçmeniz gerekir..

Hizmeti beğenmezseniz, A2 Hosting’in istediğiniz zaman para iade garantisinden yararlanabilirsiniz. Koşulsuz bir geri ödeme için 30 gün alırsınız, bu da nedeni ne olursa olsun alacağınız anlamına gelir, ancak paranızı bundan sonra da geri alabilirsiniz. Bir aydan fazla satın alırsanız, hizmetinizin geri kalanında orantılı bir geri ödeme almak için 30 gün sonra geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

A2 Hosting, barındırma türlerini web sitesinin en üstünde ayırır. Kategorilerden birini seçtiğinizde bir katman listesi açılacaktır. Bundan sonra bir plan seçmek zordur, ancak A2 Hosting yanlış bir şey yaptığı için değil. Katman, işletim sistemi ve barındırma işleminin yönetilip yönetilmediği gibi birçok seçenek vardır.

Ne olduğunu bilenler için harika olsa da, A2 Hosting’in sunduğu şeylerde kaybolmak zor değil. Neyse ki, seçim mümkün olduğunca basitleştirildi. Örneğin, çoğu kişi Linux paylaşılan sunucuları isteyecektir ve A2 Hosting bunu önceden seçer. Zor, ama tamamen servisin hatası değil.

Planınızı seçtikten sonra A2 Hosting, yeni bir alan adı girmenizi, başka bir kayıt kuruluşundan alan adı aktarmanızı, mevcut bir alan adını veya A2 Hosting’ten bir alt alan adı kullanmanızı ister. Son olarak, ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Planınız, site dışı yedeklemeler, A2 Hosting web sitesi oluşturucu ve Barracuda Spam Güvenlik Duvarı dahil olmak üzere bir özellik listesiyle birlikte verilmiştir..

a2-hosting-review-çıkış

Birçok seçenek var, ancak her şeyi varsayılan olarak bırakmak iyi olmalı. Bununla birlikte, dikkat etmek istediğiniz iki alan “otomatik yükleme uygulaması” ve “sunucu konumları” sekmeleridir. Ev sahipliği yaptığınız veri merkezini ve ödeme sırasında web sitenize yüklemek istediğiniz platformu seçebilirsiniz, bu yüzden bunu yaptığınızdan emin olun.

İşiniz bittiğinde, müşteri alanına girebilirsiniz. A2 Hosting, küçük bir alanda etkileyici miktarda bilgi ortaya koyar. Müşteri alanının üst kısmında, hizmetlerinizi, alan adlarınızı, biletlerinizi ve faturalarınızı okunması kolay bir biçimde görebilirsiniz. Bunun altında cPanel erişimi var. A2 Hosting’in kuşbakışı görünümü göz önüne alındığında, müşteri alanında hizmetlerinizi, faturalarınızı ve desteğinizi yönetmek çok kolaydır.

a2-hosting-review-istemci alanı

cPanel, web sitenizi yöneteceğiniz yerdir. İlgili alan adı için “cPanel login” i tıklamanız yeterlidir; A2 Hosting arayüzlü bir sekme açar. SiteGround’un aksine (SiteGround incelememizi okuyun) A2 Hosting, cPanel’i modern bir şekilde ele almıştır. Simgeler, Softaculous uygulama yükleyicisine odaklanarak net bir şekilde düzenlenir ve kullanım istatistiklerinizi sağ kenar çubuğunda görebilirsiniz.

a2-hosting-review-cpanel

İlginçtir, A2 Hosting ayrıca cPanel’deki fatura ayrıntılarına bağlantılar içerir. Aslında, cPanel’deki müşteri alanında yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bağlantılar, istemci bölümündeki uygun alana geri döner, ancak fazlalık zarar vermez.

A2 Hosting’i kullanırken karşılaşılan en büyük zorluk sadece bir plan seçmek, ama bu onun hatası değil. Doğal olarak daha karmaşık olduğu için çok fazla esneklik var ve A2 Hosting’in sistemi mümkün olduğunca kolaylaştırdığı açık. Bunun dışında, kullanımı çok basit.

Barındırma Türleri

Daha önce de belirtildiği gibi, A2 Hosting’in hizmetlerine genel bir bakış sağlamaya çalışmak bir kabustur. Her biri farklı özelliklere ve fiyat noktalarına sahip birçok plan var. Bununla birlikte, dört barındırma türüne ayrılır: paylaşılan, yönetilen WordPress, VPS ve özel.

Paylaşılan planlar, birçok kullanıcının geleceği yerdir. Birden çok kullanıcıyı tek bir sunucuya koyarlar ve aralarında kaynakları paylaşırlar. A2 Hosting üç lezzet sunuyor: Lite, Swift ve Turbo. Aralarındaki farklar çoğunlukla teknik özelliklerdedir. Swift, Lite’dan daha fazla işlemci gücü çekiyor ve Turbo başka bir gigabayt RAM sunuyor.

Bununla birlikte, eğer karşılayabiliyorsanız, Turbo en iyi hizmeti sağlar. Yalnızca daha az kullanıcılı bir sunucuda barındırılmakla kalmaz, bu da kullanıcı başına daha fazla kaynak sağlar, ayrıca A2 Hosting’in önceden yapılandırılmış web sitesi önbelleği, Cloudflare’nin Railgun optimize edici, web sitesi yedekleri ve daha fazlasını da alırsınız. Tüm farklılıkları görmek istiyorsanız, A2’nin kapsamlı karşılaştırmasına bakın.

WordPress hosting paylaşılan diziyi paylaşıyor, ancak yönetilen bir sürümü de var. Temel yönetilen plan Turbo’dan daha hızlı başlar ve oradan hız kazanır. Yönetilen üç WordPress planı arasında, fark barındırmak istediğiniz web sitesi sayısına ve sunucunun ham güç seviyesine kadar geliyor.

Temel olarak bir sunucu üzerinde sanal bir makine sağlayan VPS planları da sunulmaktadır. Kaynakları diğer kullanıcılarla paylaşmak yerine, özel kaynaklarınız olacaktır. A2 Hosting, bazıları kök erişimi olan Linux ve Windows sunucuları için birden fazla katman sunar.

Üstte, adından da anlaşılacağı gibi, size kendinize bir sunucu veren özel planlar bulunmaktadır. Bir kez daha, birden fazla katman var ve yönetilmesini veya yönetilmesini ve kök erişimi ile gelip gelmeyeceğini seçebilirsiniz..

Bayi planları da var, ancak biz DreamHost’un kredi tabanlı bayi programının daha büyük hayranlarıyız (DreamHost incelememizi okuyun).

Sunulan hizmetler için A2 Hosting size çok fazla esneklik sağlar. Tüm web sunucularının katmanlı bir plan yapısı olmasına rağmen, A2 Hosting’in açıklığı ve sunucunuzun kullandığı işletim sistemini değiştirme yeteneği göz ardı edilmemelidir. Linux sunucuları cPanel ve PHP’ye erişim sağlar (cPanel ile en iyi web hostingimizi okuyun) ve Windows Plesk ve ASP.NET sağlar.

Bununla birlikte, A2 Hosting’in serisinde bir boşluk var: bulut barındırma. Sınırlı dizilimlere karşı olmamakla birlikte, bunu görmek için Hostinger incelememizi okuyun – A2 Hosting aralarında bir yerde oturuyor. Güçlü, pahalı barındırma sunar, bu nedenle bulut barındırma doğal bir uyum gibi hisseder. Şimdilik, henüz sunulmuyor. Bulut barındırma arıyorsanız HostGator incelememizi okuyun.

hız & uptime

Web sitesi hızını ölçmek için Pingdom Hız Testi ve Yük Etkisini kullanıyoruz. “Gösterge” burada kullanılacak doğru kelimedir, çünkü sonuçlarımız alacağınız hıza eşit veya hatta yakın olmayacaktır. Web sitesi hızı karmaşıktır ve yapabileceğiniz optimizasyonların çoğu web barındırıcısının değil.

Mümkün olduğunca akıcı tutmak için, üzerinde varsayılan temanın dışında boş bir WordPress web sitesini test ettik. San Francisco’daki bir sunucudan test edilen Pingdom, 291 milisaniyelik bir yükleme süresi döndürdü. Bunun yaklaşık 82 ms’si etki alanını bir sunucu IP adresine bağlayan DNS çözümlemesiydi. Bu faktörle ve başka bir DNS isteğiyle, hız 160 ms’ye yaklaştı, bu da A2 Hosting’i en hızlı web barındırma kılavuzumuzda bir yer kazandı..

a2-hosting-review-hız testi

Daha da önemlisi, Pingdom’un performans derecesi. A2 Hosting ile barındırılan web sitemiz 100 üzerinden 96 puan aldı. Yine de web sitenizi içerikle yüklemeye başladığınızda hızınızın düşmesini bekleyin. Testlerimiz için önemli olan, A2 Hosting’in hızınızı olumsuz etkilemek için hiçbir şey yapmamasıdır.

Gerçek dünya testi için Yük Etkisine baktık. Load Impact, yanıt vermeyi ölçmek için sunucuya ping atmak yerine, dayanıklılığını ölçmek için web sitesine birden fazla sanal kullanıcı gönderir. Beş dakika boyunca siteye 50 sanal kullanıcı gönderdik ve aşağıdaki grafikten de görebileceğiniz gibi A2 Hosting,.

a2-hosting-review-yük darbe

Genellikle, test sırasında bir ani artış veya daldırma görülür, ancak A2 boyunca tutarlı kalır. Aslında, test sırasında her noktada, ortalama hızının yaklaşık 10 ms’si içinde idi, bu da etkileyici.

Çalışma süresine gelince, test sırasında çok sağlamdık, ancak A2 Hosting hala bir çalışma süresi garantisi veriyor. Bu standart bir mesele. Web siteniz yüzde 99,9 kesintisiz çalışma süresini karşılayamazsa, her ay için aylık ücretinizin yüzde 5’i telafi edilir ve toplam aylık oranınıza düşer.

Garanti fena değil ama daha iyi gördük. Örneğin SiteGround, HostGator gibi size tam bir ay boyunca geri ödeme yapar. Testlerimizden, A2 Hosting ile ihtiyaç duyacağınız bir durum olası görünmüyor.

Güvenlik

A2 Hosting, her hosting planında içerdiği bir hizmet paketi olan Sürekli Güvenlik girişimine sahiptir. İlk bölüm, A2 Hosting’in yeniden başlatma gerekmeksizin her gün çekirdeğin güvenliğini güncellemek için kullandığı Linux sunucularında bir yazılım uzantısı olan KernalCare’dir. Esasen, sunucuların kesinti olmadan en son tehditlere karşı korunmasını sağlar.

Bir sonraki bölüm, temel olarak web siteniz için bir antivirüs olan HackScan. HackScan, web sitenizi potansiyel kötü amaçlı yazılımlardan korumak için 24 saat boyunca çalışır. A2 Hosting, HackScan’ın web sitenizi daha sonra temizleyip temizlemeyeceği konusunda net değildir, ancak en iyi tahminimiz bunu yapmayacağıdır. Bunun yerine, bilgi bankasında web sitenizde sorun giderme ve temizleme konusunda kapsamlı bir kılavuz var.

Bunun dışında, sunucuları korumak için birçok güvenlik önlemi vardır. A2 Hosting, kaba kuvvet koruması, çift güvenlik duvarı ve dağıtılmış hizmet reddi koruması ile hizmetinizi korur. Bu güvenlik önlemlerini görmeseniz de sizi arka planda koruyor olacaklar.

Yine de gösterinin yıldızı HackScan, çünkü çoğu web sunucusu kötü amaçlı yazılım koruması içermiyor. Bunun yerine, genellikle tarama yazılımı alırsınız. Kötü amaçlı yazılım koruması ve kaldırılması daha iyi olsa da, HackScan doğru yönde atılmış bir adımdır ve ücretsiz olarak dahil edildiğini düşünürsek, şikayet etmemiz gereken çok az şey var.

Gizlilik

A2 Hosting, gizliliğe çok fazla odaklanmaz ve genel olarak web sunucuları için bir endişe gibi görünmese de, öyle. Örneğin, alan adınız adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve daha fazlasını içeren WHOIS bilgileri ile kayıtlıdır. WHOIS bilgileri çevrimiçi olarak herkese açıktır, yani internet bağlantısı olan herkes kim olduğunuzu bulabilir.

Bu maalesef büyük bir gizlilik ihlalidir, maalesef saha ile birlikte gelir. Neyse ki A2 Hosting, WHOIS bilgilerinizi kayıt şirketinin adıyla değiştiren alan adı gizliliği sunar. Teklif edildi, ancak bu ilk başta belli değil.

Ödeme sırasında, A2 Hosting’in kişisel bilgilerinizi koruyacağı ve alan adınızdaki e-postalara gönderilen spam miktarını azaltacağı “kimlik koruması” adı verilen bir şey satın alabilirsiniz. Yine de yılda 10 dolar ve WHOIS koruması değil. Bu, müşteri hizmetleri alanında bulunur ve ek hizmet hiyerarşisinin altına gömülür.

Ayda sadece 82 sent, ancak yine de, ödeme sırasında alan adı gizliliği satın alma seçeneğine sahip olmak güzel olurdu. Ücretsiz dahil olsaydı daha güzel olurdu. Birkaç web barındırma bunu yapıyor – DreamHost bunu yapan bir örnektir – ancak gelecekte değişecek.

Kişisel bilgilere gelince, A2 Hosting açık değildir. Gizlilik politikası çoğunlukla A2 Hosting’in yapma hakkını saklı tuttuğu kolluk kuvvetleri ile kişisel bilgilerin paylaşılması hakkında konuşuyor.

Bununla birlikte, kişisel bilgilerin kullanımı hakkındaki maddede, “bize gönderilen hiçbir bilgi gizli kabul edilmeyecek ve gizli olarak işaretleyip işaretlemediğinize bakılmaksızın tarafımızdan başka herhangi bir kişi veya kuruluşla paylaşılabilir” yazmaktadır.

Daha da ileri giderek, kolluk kuvvetleri ve A2 Hosting’in aracısı olarak görev yapan üçüncü taraflar dışında kişisel bilgilerinizin paylaşılmayacağını söylüyor. Açıkça belirtilmemesine rağmen, gizlilik politikasının özü, kişisel bilgilerinizin pazarlama ajanslarına ve benzerlerine satılmamasıdır.

Destek

Destek bulmak basittir. Nerede olursanız olun, web sitesinde dolaşan üst çubukta iki seçenek vardır: “satış ve destek” ve “sohbet”. Birincisi, sizi gitmeniz gereken yere götürmek için kategorilerle açıkça ortaya konan bilgi tabanına yönlendirecektir. Kategorilerin altında, A2 Hosting ile iletişim kurmanın birden çok yolunu bulacaksınız.

a2-hosting-review-bilgi bankası

Canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği mevcuttur, e-posta desteği genel destek, satış ve faturalandırmaya bölünmüştür. Hesap olmadan telefona ve canlı sohbete erişebildiğinizi belirtmek gerekir. Satış e-postaları için de aynı şey geçerlidir, ancak faturalandırma ve genel destek e-postaları için hesap kimlik bilgileriniz gerekir.

Ajanlar yardımsever ve duyarlı, ancak en hızlı değil. Canlı sohbet hızlı bir şekilde cevap verdi, ama beklenti bu. Öte yandan, bilet tabanlı destek ayağını sürükledi. Yanıt almak birkaç gün sürdü ve ayrıntılı olmasına rağmen A2 Hosting’in daha hızlı olabileceğini hissetmedik..

Bununla birlikte, çok fazla destek için ulaşmanız gerekmeyecektir. Bilgi bankası, faturalandırmanızı yönetmekten, virüs bulaşmışsa web sitenizde sorun gidermeye kadar birçok konuyu kapsar. Görmeyi sevdiğimiz sorun giderme, açıklamalar ve öğreticiler arasında bir denge var.

Artı, makaleler detaylı. A2 Hosting, müşteri alanındaki faturalar kadar sıradan konular için ekran görüntüleri ve derin talimatlar sağlar. E-postadaki yavaş yanıtlar dışında A2 Hosting’in destek sisteminden çok etkilendik.

Karar

A2 Hosting özelleştirilebilirliğe odaklanır, öyle ki kullanılabilirlikten ödün verir. Kırık değil, ancak sizin için çalışan bir plan bulmak için ayrıntıları araştırmanız gerekecek. Bir kez yerleştikten sonra, etkileyici bir dizi özelliğe sahip ucuz ve hızlı bir web barındırıcısı bulacaksınız.

Bir ayarla ve unut ana bilgisayarı arıyorsanız iPage incelememizi okuyun. A2 Hosting iyi çalışıyor, ancak herkes için uygun değil, bu yüzden alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, web barındırma incelemelerimize de göz atın.

A2 Hosting hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map