VPN Sınırsız İnceleme – Güncellendi 2020

VPN Sınırsız İnceleme

VPN Unlimited, iyi güvenlikli, ancak özellikleri olmayan bir hizmettir. Genel izlenimimiz, özellikle hız departmanında yoğunlaşmış bir potansiyeldi. Ancak, yaşam planları caziptir. Tüm ayrıntılar için tam VPN Sınırsız incelememizi okuyun.


VPN sınırsız sürgü-görüntü-1.

VPN-Sınırsız-kaydırıcı-görüntü-# 2

VPN sınırsız sürgü-görüntü-3.

VPN-Sınırsız-kaydırıcı-görüntü-# 4

Önceki

Sonraki

VPN Unlimited, sevmek istediğimiz sanal bir özel ağdır. Hem ABD’de hem de Ukrayna’da bulunan KeepSolid Inc şirketine ait olan bu ürün, çok çeşitli ürünlerin bir parçasıdır. VPN’in bazı harika özellikleri var, özellikle akışa adanmış sunucular (bununla yalnız olmasa da – benzer bir şey yapan başka bir VPN için Windscribe incelememizi okuyun).

Hoşunuza gidecek birkaç şey olsa da, KeepSolid VPN Unlimited şaşırtıcı sayıda zorlayıcı hata yapar. Örneğin, coğrafi engellemeyi atlayabilir ve Netflix VPN yasağını aşabilir, ancak uluslararası indirme hızları, bir kez orada olduğunuzda hiçbir şey yapamayabileceğiniz kadar keskin bir şekilde düşer..

Bu VPN Sınırsız incelemesinde, birçok çelişkisini ele almaya çalışacağız. Paranıza değip değmeyeceği konusunda bir sonuca varmadan önce özelliklerini, fiyatlandırmasını, kullanıcı arayüzünü, güvenliği, müşteri hizmetlerini ve diğer noktaları ele alacağız. Alternatif arıyorsanız, en iyi VPN sağlayıcılarının bir listesini de hazırladık.

Güçlü & Zayıf Yönler

VPN Unlimited için alternatifler

Özellikleri

VPN Unlimited, olması gerekeni yapar. Güvenlik duvarı, protokol seçenekleri ve sunucu listesini ayıran birkaç iyi fikir için birkaç puan kazanır, ancak onu kalabalık VPN alanından ayırmak için çok az şey vardır. İşlevselliğinden ödün vermeden modern bir özellik kümesi sunan bir hizmet istiyorsanız, bunun yerine ExpressVPN incelememizi deneyin.

VPN Unlimited’ı web sitesinden indirebilirsiniz. MacOS, Windows ve Linux bilgisayarlarda, iOS ve Android mobil cihazlarda kullanılabilir. Chrome, Firefox veya Opera’da tarayıcı uzantısı olarak da kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited’ın en önemli işi sizi farklı sunuculara bağlamaktır ve bunu yapmanın birkaç farklı yolunu sunar. Uygulamanın otomatik olarak kullanılabilir en iyi sunucuya bağlanmasını sağlayabilir veya bazıları P2P dosya paylaşımı için optimize edilmiş ve belirli akış hizmetlerine yönelik diğerleri de dahil olmak üzere sabit bir sunucu listesinden seçim yapabilirsiniz..

VPN-Sınırsız-bağlama

Birçok VPN’de bu liste bir şekilde bulunur, ancak VPN Unlimited’ın listesi birkaç şekilde öne çıkar. Uygulama, her bir sunucunun şu anda işlediği yaklaşık geçerli trafik yükünü söyler ve size tüm listede aynı anda bir ping testi çalıştırma seçeneği sunar. Ayrıca en iyi akış veya torrent sunucusuna otomatik olarak bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş özellikler

Bağlantının dışında, VPN Unlimited, hesabınızı yönetmenize ve uygulama içindeki protokoller arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Güvenliği ihlal edilmiş web sitelerinin bilgilerinizi çalmasını veya kötü amaçlı yazılım indirmesini engelleyen bir DNS güvenlik duvarı içerir..

VPN-Sınırsız-my-hesap

VPN’nin cihaz başlatılırken başlatılıp başlatılmayacağına karar verebilir, KeepSolid’e hata raporları gönderip göndermemeyi seçebilir ve uygulama içinden müşteri desteğine ulaşabilir.

Bu kadar. VPN Unlimited, son zamanlarda gördüğümüz daha az özellikli hizmetlerden biridir. Eskiden bir öldürme anahtarına sahipti, ancak bu özellik düşük performans nedeniyle kaldırılmış gibi görünüyor. Aynı şey bölünmüş tünellemede de gerçekleşiyor gibi görünüyor (bu sizin için bir anlaşma kırıcıysa, StrongVPN ücretsiz olarak harika bir bölünmüş tünelleme özelliği sunuyor).

Ücretli Ekstralar

VPN Unlimited’in sekmelerinden birinde, premium tarama için ekstra özellikler içeren bir menü bulacaksınız. Amerika, Avrupa ve Asya’da, kendi özel sunucunuzu ayda ortalama 25 $ veya kişisel IP’nizi 15 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Özel sunucuların 1 TB ile 3 TB arasında bir veri sınırı olduğunu unutmayın.

VPN Sınırsız Özelliklere Genel Bakış

VPN Sınırsız Logosuwww.vpnunlimitedapp.com

Aylık $ 278’dan başlayan fiyatlarla

Genel

Ödeme metodları
PayPal, Kredi kartı, Amazon Pay, Nane, WebMoney, Yandex.Money, Alipay, Qiwi Cüzdanı

Kripto para birimini kabul eder

Eşzamanlı bağlantılar
10

Bölünmüş tünellemeyi destekler

Sınırsız bant genişliği

Ücretsiz deneme sürümü mevcut
7 gün

Geri ödeme süresi
7 gün

Dünya çapında sunucu miktarı
56 ülkede 400+ sunucu

Masaüstü İşletim Sistemleri
Windows, MacOS, Linux

Mobil İşletim Sistemleri
Android, iOS

Tarayıcı uzantıları
Chrome, Firefox, Opera

Yönlendiricilere kurulabilir

Yayın Akışı

Netflix ABD’ye erişebilir

BBC iPlayer’a erişebilir

Hulu’ya erişebilir

Amazon Prime Video’ya erişebilir

Güvenlik

Şifreleme türleri
256 AES

VPN protokolleri mevcut
IPSec, OpenVPN, L2TP, IKEv2, KeepSolid Wise, WireGuard

Cihaz başlangıcında etkin

Torruma izin verir

Kayıt tutmama politikası

Geçti DNS sızıntı testi

Killswitch mevcut

Kötü amaçlı yazılım / reklam engelleyici dahil
DNS güvenlik duvarı

Destek

Canlı sohbet
24/7

E-posta desteği
24/7

Telefon desteği

Kullanıcı forumu

Bilgi tabanı

Fiyatlandırma

VPN Unlimited için ücretsiz bir plan yoktur, ancak yedi gün boyunca ücretsiz deneme sürümü alabilirsiniz. Bunu yapmak için bir bağlantıyı tıklamanız gerekmez; sadece uygulamayı indirin ve bir ödeme yöntemi girmeden başlayın. Yedi gün sonra, iptal etmeniz veya ödeme yapmanız istenir.

KeepSolid VPN Unlimited fiyatları sektör ortalamasının hemen yakınında yer alır. Herhangi bir abonelik, sınırsız bant genişliği ile birlikte tüm özellikleri size sunar. Plan, bir yıllık ve üç yıllık alımlar için büyük indirimlerle geliyor. Tek bükülme, her bir plan uzunluğunun, aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, farklı sayıda cihaz için ayrı fiyatlandırma katmanlarına sahip olmasıdır..

Yaşam boyu anlaşma, VPN Unlimited’in en hoş geldiniz avantajlarından biridir, ancak web sitesindeki fiyatlandırma sayfasından başlarsanız, anlaşmayı tamamen kaçırabilirsiniz. 

Tarayıcınızda ömür boyu teklifi görmek için, şu anda düpedüz tuhaf olan VPN Unlimited’a bağlı olsanız bile, fiyatlandırma sayfasını gizli bir pencerede ziyaret etmeniz gerekir. Ancak, uygulamanın kendisinde açıkça görülebilir. Diğer VPN’lerin çoğu, ömür boyu anlaşmalarını kolayca kaçırılabilen pencerelerle sınırlar, bu nedenle VPN Unlimited hala burada öne çıkıyor.

VPN Unlimited’ın kabul ettiği çok çeşitli ödeme yöntemlerini görmekten mutluluk duyuyoruz; bu, ortalama VPN hizmetinin önünde yer alıyor. Kredi kartları ve PayPal ile birlikte bitcoin, Amazon Pay, Mint, WebMoney, Yandex.Money, Alipay veya Qiwi Cüzdanını kullanabilirsiniz..

Gerçek fiyatlandırma sayfası, bunların tümünü belirtilmemiş “diğer yöntemler” olarak listeler ve tam olarak kaç yol ödeyebileceğinizi söylemeyi zorlaştırır. Bu çeşitli ödeme yöntemleri başka bir büyük satış noktasıdır ve VPN Unlimited’ın neden gizlediğinden emin değiliz.

Kullanım kolaylığı

Pek çok özelliği olmayan bir VPN hizmeti her zaman kötü bir şey değildir. VPN Unlimited’ın gereksiz işlevlerle temel işlevlerinden uzak durmadığını düşünmüyoruz. Bununla birlikte, kaçınılmaz yükselişle birlikte kontrol eksikliği hafifliyor. 

Kullanımı eğlenceli ve satış sahalarını minimumda tutan VPN hizmetleri için bunun yerine TunnelBear incelememize veya Hide.me incelememize göz atın..

VPN Unlimited’ı indirmek inanılmaz derecede hızlıydı. Web sitesindeki ödememizi onayladıktan sonra müşteriyi indirdik ve bir kullanıcı kimliği oluşturduk. Uygulamayı açmak yardımcı bir araç indirmesini istedi, ancak bu da çok hızlı oldu.

VPN-Sınırsız-indir

VPN Unlimited’in ana kontrol panelinde ve sunucu listesinde gezinmek kolaydır. Listede gezinebilir, arayabilir veya en uygun sunucuya bağlanabilirsiniz. Liste, her sunucunun iş yükünü gösterir; yüzde 50’nin üzerinde ise sarı, yüzde 80’in üzerinde ise kırmızı olur.

VPN-Sınırsız-sunucu listesi

Her sunucu tek bir tıklama ile favorilere eklenebilir. Akışa özgü sunucular, sizi doğrudan o akış hizmetinin ana sayfasına götüren başka bir düğme içerir. Teorik olarak Disney + sunucusuna bağlanabilir, ardından Disney + sitesine atlayabilir ve VPN Sınırsız panelini açtıktan sadece 30 saniye sonra Moana’yı izlemeye başlayabilirsiniz (daha fazla bilgi edinmek için Disney + ‘nin nasıl izleneceği ile ilgili makalemize bakın).

Ana kullanıcı arayüzünün, haritanın hiçbir şey yapmaması gibi birkaç dezavantajı vardır. Bir sunucu seçmenin başka bir yolu olmasını bekledik, ancak VPN’nin kaç sunucuya sahip olduğu hakkında övünme şansı var. Ayrıca, pencerenin üst kısmındaki banner alanının yukarıya satışa atılmamasını dileriz.

Tercihler

Diğer her şey ana kontrol panelinin sağ üst tarafındaki tercihler penceresinde bulunur. İlk menü olan “hesabım”, bir tarayıcı penceresi açmadan hesabınızı kontrol etmenizi sağlar. Giriş ve çıkış yapabilir, şifrenizi değiştirebilir ve VPN uygulamasının açıldığında bir şifre isteyip istemeyeceğine karar verebilirsiniz.

Ayrıca alışveriş yapabilirsiniz. Uygulamadan VPN Sınırsız aboneliğinize ek süre eklenebilir; bu sayfanın reklamını yaptığı diğer KeepSolid ürünlerini satın almak için tarayıcınıza gitmeniz gerekir. Bazıları – Özel Tarayıcı, SmartDNS ve KeepSolid Sign gibi – mantıklıdır, ancak hedef ve angarya organizatörleri güvenlik temasına hiç uymuyor.

VPN-Sınırsız-settings-tab

“Ayarlar” sekmesinde, protokolünüzü manuel olarak değiştirebilir veya VPN Unlimited’ın mevcut durumunuz için en iyisini seçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca DNS güvenlik duvarını açabilir veya kapatabilir, hata raporlarının gönderilip gönderilmeyeceğini seçebilir, VPN’i sistem başlangıcında başlatılacak şekilde ayarlayabilir veya VPN Unlimited’ı kaldırabilirsiniz.

“Bilgi” sekmesi KeepSolid’e geri bildirim göndermenizi sağlar, ancak bunu yapmak için posta uygulamanızı açar; bu, tarayıcı postası kullanırsanız rahatsız edici olabilir. Bu sekme ayrıca hangi VPN Unlimited sürümünü kullandığınızı gösterir ve güncellemeleri kontrol etmenizi sağlar.

“Destek” sekmesi, VPN’in bağlantınızla ilgili geri bildirim istemesini isteyip istemediğinizi değiştirmenizi sağlar; bu bilgileri gönderebilmek harika, ancak her zaman bununla uğraşmak istemezsiniz. Buradan, uygulama içinde bir destek bileti gönderebilir veya varsayılan tarayıcınızdaki SSS bölümüne gidebilirsiniz..

hız

VPN Sınırsız’ı giderek uzaktaki bir dizi sunucuya bağlanarak ve her biri için indirme ve yükleme hızlarını ve ping’i kontrol etmek için speedtest.net kullanarak test ettik. Sonuçlarımız harika değildi. Bu testler ABD’deki bir IP’den yapıldı.

Sunucu Konumu: Ping (ms) İndirme (Mbps) Yükleme (Mbps)
Amerika Birleşik Devletleri (korumasız)2514,012.23
Amerika Birleşik Devletleri (korumalı)2812.402,24
Kanada1735.112.20
Meksika1614.332.19
Şili3680.270.35
Kıbrıs4242.382.25
Güney Kore3000.431.27

Amerika Birleşik Devletleri dışındaki her yer için sonuçlarımız o kadar kötüydü ki, sorunun bizim tarafımızdan çıktığını varsaydık. Birkaç saniye görüş almak karışık sonuçlar ortaya koydu, bazı gözden geçirenler iyi hızlar elde ederken, diğerleri gözlemlediğimiz aynı yavaşlamaları aldı.

Dahili ping testi elde ettiğimizden daha iyi hızlar gösterdi, VPN Sınırsız gecikme yüzdesini yaklaşık yüzde 80 ila 400 arasında artırdı, bu aslında tüm VPN alanına kıyasla korkunç değil. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hızların olağanüstü olduğunu ve şimdiye kadar gördüğümüz en düşük indirme hızlarından biri olduğunu belirtmek de önemlidir..

Birkaç P2P sunucusunu da test ettik. Tabloda da görebileceğiniz gibi, ABD’de genel olarak iyi sonuçlar veriyorlardı, ABD içinde iyi ve harika hızlar ve dik performans düşüşü her yerde.

P2P Sunucu: Ping (ms) İndir (Mbps) Yükleme (Mbps)
Amerika Birleşik Devletleri (korumasız)2514,012.23
Amerika Birleşik Devletleri (P2P)549.792.22
Kanada1605.452.11
Fransa3430.340.14
Romanya4172.062.23

Son olarak, KeepSolid VPN Unlimited’ın akışa özel sunucularının bazılarını test ettik. Bunlar, hızlı indirme hızlarına en çok ihtiyaç duyanlardı ve neyse ki teslim ettiler. Netflix, akış için en az 5 Mbps ve sudan sınırlayan tüm bu darbeleri önerir..

Akış Sunucusu: Ping (ms) İndir (Mbps) Yükleme (Mbps)
Amerika Birleşik Devletleri (korumasız)2514,012.23
Netflix6311.342.14
Hulu569.662.00
Disney+6110.162.08

Bağlantıları etkileyebilecek çok sayıda dış faktör olduğu için VPN Unlimited’ı hız için işaretlemeye dikkat ettik. Geçici olarak bunun ülkenizdeki sunucuları taklit etmek için harika bir VPN olduğunu, ancak uluslararası çalışma için kötü bir seçim olduğunu söyleyeceğiz..

Hız en büyük önceliğinizse, güvenli olmak yerine en hızlı VPN’ler listemizden seçim yapmanızı öneririz..

Güvenlik

KeepSolid VPN Unlimited, kullanıcıların verilerini “askeri sınıf” olarak adlandırmakta ısrar ettiği AES-256 şifrelemesi ile korur. Web sitesi, bu şifrelemenin ABD hükümeti tarafından devlet sırlarını korumak için kullanıldığı doğru, ancak bu noktada neredeyse herkes tarafından da kullanılıyor. AES-256 aslında kırılmaz, bu yüzden VPN Unlimited’a güvenerek hata veremeyiz.

VPN size birkaç protokol seçeneği sunar. Yine de aralarında ayrım yapmak iyi bir iş değil. OpenVPN ve IKEv2’nin her ikisi de “yüksek performans & veri koruma ”ve menünün altındaki bulanıklık, bunların ayırt edilmesine yardımcı olmaz (daha fazla bilgi edinmek için VPN protokolümüzün dökümüne bakın).

Ayrıca KeepSolid’in kendi UDP veya TCP protokollerini kullanabilir veya hala beta sürümündeki yeni bir açık kaynak protokolü olan WireGuard’ı kullanabilirsiniz. Yine de WireGuard kullanmanızı önermiyoruz. Ana satış noktası OpenVPN’den daha küçük bir kod tabanına sahip olması ve küçük, yönetilebilir kod tabanlarının binlerce katılımcının bulunduğu açık kaynaklı projelerde uzun süre dayanma eğiliminde olmamasıdır..

VPN Sınırsız sızıntı testi

IP, DNS ve WebRTC sızıntılarını test etmek için ipleak.net’i kullandık ve hiçbir güvenlik açığı bulamadık. VPN Unlimited, iyi şifreleme ve protokoller için yüksek not alır, ancak bu protokollerin ne anlama geldiği konusunda net uygulama içi bilgi eksikliği nedeniyle puan kaybeder. “En uygun” seçiminin size VPN’in hangi protokolü seçtiğini söylememesi kabul edilemez.

Güvenliği olan VPN’ler için daha eminiz, NordVPN incelememize veya CyberGhost incelememize göz atın.

Gizlilik

VPN Unlimited için gizlilik politikası, ana şirketi KeepSolid ile aynıdır. KeepSolid’in web sitesinde, kesinlikle kapsamlı, ancak günlük okuyucu için oldukça aşılmaz bir sayfada belirtilmiştir. Örneğin, Surfshark’ın gizlilik politikasına ilişkin yararlı bölüm özetleri gibi hiçbir şey yoktur (daha fazla ayrıntı için Surfshark incelememize bakın).

VPN-Sınırsız-gizlilik politikası

KeepSolid, adınız ve e-posta adresiniz gibi isteyerek sağladığınız kişisel verileri kaydeder. IP adresinizi, ülkenizi ve saat diliminizi, belirli bir oturumdaki web trafiği miktarını ve KeepSolid’in kendi web sitesindeki işlemlerinizi otomatik olarak izler. Ürünlerinin reklamını yapmak için kişisel verilerinizi pazarlama şirketlerinden toplar.

KeepSolid’in kredisi için, kayıt tutmama politikası açıkça belirtilmiştir. VPN Unlimited kullanırken tarama alışkanlıklarınızı izlememeye veya kaydetmemeye söz verir. IP ve tarayıcı türünüz gibi oturumlarınız sırasında kaydettiği kişisel verileri de silme sözü verir. KeepSolid, bu güncelleme itibariyle büyük sızıntıları açıklamadı.

Yine de, birkaç nedenden dolayı burada pek emin değiliz. KeepSolid’in üçüncü kişilerle paylaşmayı kabul ettiği bilgisi – küresel bir ağda, daha az değil – yeterli değildir. Daha da kötüsü, ABD’de gizlidir, gevşek gizlilik yasaları ve Five Eyes istihbarat ağına üye olması, kaydettiği verilerin mahkeme celbinden güvenli olmadığı anlamına gelir..

Bunun neden bir sorun olduğu hakkında daha fazla ayrıntı için Beş Göz, Dokuz Göz ve On Dört Göz istihbarat anlaşmaları hakkındaki açıklayıcıya bakın.

Akış Performansı

VPN Unlimited’ın markasında, bir gizlilik uygulaması kadar bir akış hizmeti olduğu noktaya kadar, akışlı rakamlar. Akış odaklı sunucuları olduğundan, akış performansını test etmek için bunları kullandık. Her birinin farklı bir servisi izlemek için mükemmel olması gerekiyordu. Ayrıca “akış” olarak etiketlenen ve işleri biraz kafa karıştırıcı yapan bir tane de var.

VPN-Sınırsız-sunucular akışı

Hız testlerimiz, akış sunucularının genellikle video için yeterince hızlı olan yüksek hızlara sahip olduğunu gösterdi. Netflix sunucusu bizi ilk denemede Netflix’e getirdi. Hulu sunucusu da BBC iPlayer ve Amazon Prime gibi harika çalıştı.

Disney + sunucusu daha da kötüleşti. Tam olarak engellenmedi, ancak güçlü hız testine rağmen, site ana video sayfasının yüklenmesi birkaç dakika sürdü (altıdan sonra çıktık). Ancak, buna bir aykırı değer demeye hazırız.

Şimdilik, VPN Unlimited, akış için sağlam bir seçim gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu sunucular ABD’de bulunduğundan ve uluslararası sınırları geçerken hızlar düşebileceğinden dikkatli olmanızı öneririz. Bazı alternatifler istiyorsanız, Netflix ve Hulu için en iyi VPN aramamız size yardımcı olabilir.

Sunucu Konumları

Yukarıda, VPN Unlimited’ın sunucu konumlarının bir haritasını ana UI penceresinin bir parçası haline getirdiğinden bahsettik. Buna daha yakından bakalım.

VPN-Sınırsız-sunucu-yerleri

Belirli sayılar gelmeyecek, ancak KeepSolid, VPN Unlimited’ın 56 ülkede 400’den fazla sunucusuna sahip olduğunu iddia ediyor. P2P ve gerçek zamanlı aktarım sunucuları eklerseniz bu ülke numarası 70’den fazla.

Miktar üzerinde çeşitlilik aramayı seviyoruz. KeepSolid VPN Unlimited, tipik olarak yeterince temsil edilmeyen birkaç yerde sunuculara sahiptir: biri Orta Amerika’da, ikisi Güney Amerika’da, ikisi de Güney Asya’da ve Libya gibi birkaç sürprizde. Garip bir şekilde, harita listede görünmeyen en az bir sunucu gösteriyor, Gana yakınlarındaki Batı Afrika’da bir yerde.

VPN silah yarışında bu noktada 400 sunucu harika bir başlangıç ​​ve daha fazlası değil. Buna karşılık, NordVPN ve ExpressVPN şu ana kadar 1.000 sunucuyu kırdı. Ancak, Doğu Avrupa ve Güneydoğu Asya’nın iyice kapandığını görmek isteriz..

Müşteri servisi

VPN Unlimited, masaüstü uygulamasından müşteri desteğine ulaşmayı kolaylaştırır. Kendini açıklayan “destek” sekmesinde, tarayıcınızdaki SSS bölümüne gidebilir veya doğrudan bir bilet gönderebilirsiniz.

VPN-Sınırsız-support-bilet

Bilet önceden hazırlanmış önemli bilgiler içeriyor. Ek olarak, destek bir saat içinde size geri dönme sözü verir, ancak genellikle 20 dakikaya benzer ve müşteri hizmetlerini VPN Unlimited’ın en iyi satış noktalarından biri haline getirir. Hem teknik hem de faturalandırma sorularının cevapları iyi düşünülmüş ve açık bir şekilde kopyalanmamış.

VPN-Sınırsız-bilgi bankası

Bilgi bankası açık bir şekilde yazılmıştır ve ayrıca, özellikle bilinen hatalar aracılığıyla kullanıcıların ellerini tutmak için büyük bir iş yapan sorun giderme bölümü de bulunmaktadır. Kullanıcı forumu olmamasına rağmen, bu kategori için VPN Unlimited’a yüksek puan vermede sorunumuz yok.

Karar

Şimdiye kadar bu VPN Sınırsız incelemesinde, burada önerilecek çok şey bulamadığımız açık olmalıdır. VPN Unlimited hiçbir şekilde en kötü VPN’lerden biri değildir; bir hizmet sadece ihmalden ziyade bu listeye girmek için aktif olarak düşmanca davranmalıdır. İyi bir akış yardımının kazançları var, ancak kendi yolunda ilerliyor.

Ömür boyu plan ve çok çeşitli ödeme seçenekleri gibi en büyük satış noktalarından bazıları bilerek saklanıyor gibi görünmektedir, ancak reklamı yapılan diğer özellikler açık değildir (size bakmak, anahtarı ve bölünmüş tünelleme). Yine de diğerleri – özellikle akış odaklı sunucular – bulmak kolaydır, ancak performans göstermezler.

Diğer VPN’ler öğrenirken ve büyürken, KeepSolid VPN Unlimited kendi kendine çöküyor. Önemli, herkese açık bir kurs düzeltmesini engellemek için uzak durmanız daha iyi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map