2020’de Kanada IP Adresi Nasıl Alınır: Eve Bağlanma, Eh?

IP adresiniz temel olarak çevrimiçi olarak neleri görüntüleyebileceğinizi belirler. Bunu bir grup sayı olarak görebilirsiniz, ancak web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere konumunuzu söyler, bu da istediğiniz içeriğe erişmenizi engellemenize neden olabilir. Bu, başka bir konumdan IP adresi almanın birçok nedeninden biridir. Bu makalede, Kanada’da nasıl IP adresi alacağınızı göstereceğiz.


Belki de ülke dışındasınız ve en sevdiğiniz programı CraveTV’de veya yerel bir haber kanalında izlemek istiyorsunuz. Bir hata mesajı alırsanız bunun nedeni coğrafi engelleme. Lisans sözleşmeleri nedeniyle, birçok Kanadalı web sitesi yalnızca Kanada’da yayın yapabilir.

Netflix’in Kanada versiyonu da sizi arıyor olabilir. Netflix, belirli ülkelerde belirli şovları göstermekle sınırlıdır, bu nedenle haftalık düzeltmenizin nerede olduğunuzu görebilirsiniz. Netflix yasağındaki parçamız bunu daha ayrıntılı olarak açıklıyor. Bu kısıtlamaları nasıl aşabileceğinizi görmek için en iyi Netflix VPN kılavuzumuzu okuyun.

Kanada IP adresi istemek için farklı bir nedeniniz olabilir. Kanada banka hesabınızdaki paraları kontrol etmek isterseniz, ülke dışındaki bir IP adresiyle paraya erişemediğinizi görebilirsiniz. Kumar oynamak isterseniz, Kanada hükümeti tarafından işletilen çevrimiçi casinolara erişmek isteyebilirsiniz..

Ayrıca Quebec, Fransızca konuşulan bir eyalettir ve bazı web sitelerinin yasa gereği Fransızca’ya varsayılan olarak girmesini gerektirir. Bir web sitesi sahibi uymazsa, hükümetten bir uyarı alabilir ve para cezasına çarptırılabilir. Bazıları, çeviri için ödeme yapmak yerine Quebec sakinlerini engellemeye karar verdi, bu nedenle IP adresinizi oradan çıkarmak isteyebilirsiniz, ancak yine de diğer Kanada içeriğine erişebilirsiniz..

Kanada IP Adresi Nasıl Alınır

Kanada IP adresini birkaç yöntemle alabilirsiniz. En kolay yol bir proxy kullanmaktır – önerileri en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzda bulabilirsiniz – ancak bu en iyi yol değildir. Proxy’ler güvenilmez olabilir.

Ayrıca, güvenlik sağlamazlar, bu nedenle kendinizi siber suçlar ve gerçek IP’nizi ifşa etme olasılığı gibi birçok çevrimiçi tehlikeye karşı savunmasız bırakıyorsunuz. VPN vs proxy vs Tor makalemiz daha fazla konu içeriyor.

En iyi yöntem sanal bir özel ağ kullanmaktır. Bir VPN kullanarak, yalnızca bir Kanada IP adresi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bağlantınızı güvenceye alabilir ve anonim kalabilirsiniz. En iyi VPN’ler listemizden bir sağlayıcı seçebilirsiniz, ancak bunun Kanada için en iyi seçim olduğundan emin olmak istersiniz..

Birini alma nedeninizin bir kısmı Kanada Netflix’e erişmekse, VPN algılama sistemini geçebildiğinden emin olmanız gerekir. Bunu yapmak için gerekenlere sahip sadece bir avuç vardır. Daha fazla bilgi edinmek için Netflix proxy hata parçamızı okuyun.

NordVPN

NordVPN birinci sınıf güvenliği olan ve günlükleri tutmayan harika bir sağlayıcıdır, bu nedenle gizliliği ciddiye aldığını bilirsiniz. Sınırsız bant genişliği ve iyi hızlara sahiptir, ancak uzun mesafelerde yavaşlayabilirler. Sizi Netflix gibi akış hizmetlerine yönlendirecek ve torrent için en iyi VPN’imizde de en üst sırada yer alacak..

Önceki

Sonraki

Dünyada 5.000’den fazla sunucusu var ve bunların 364’ü Kanada’da, bu yüzden uygun olanı bulmakta sorun yaşamamalısınız. En popüler işletim sistemlerine yükleyebilirsiniz ve istemcilerin kullanımı kolaydır. 30 günlük bir geri ödeme politikası da var. Bu, taahhütte bulunmadan önce beğendiğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi, iyi güvenlik ile iyi bir seçimdir. Varsayılan olarak 128 bit şifrelemeye ayarlanmıştır, ancak bunu daha güvenli 256 bit’e kolayca yükseltebilirsiniz. Hızları iyidir, ancak güvenliği artırmak onları yavaşlatır ve sınırsız bant genişliğine sahiptir. Etkinliklerinizin bir kaydını tutmaz.

Önceki

Sonraki

Dünya çapında binlerce sunucu var ve Kanada’nın üç noktasında 214 tane var. PIA’yı Linux dahil tüm büyük işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz (Linux için en iyi VPN’imizdir) ve istemcilerin kullanımı kolaydır. Yedi günlük para iade garantisi vardır, böylece sizin için doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte, PIA hakkında not edilmesi gereken bir şey, ABD merkezli olması, bu nedenle faaliyetleriniz hassassa atlamak isteyebilirsiniz. Hükümet gözetimi hakkındaki çalışmalarımız bu konuda daha fazla ayrıntı veriyor. Şirket hakkında daha fazla bilgi için PIA incelememize göz atın.

CyberGhost

Başka bir iyi sağlayıcı, iyi bir güvenlik ve sıkı bir kayıt tutmama politikası olan CyberGhost’tur. Hızları iyidir ve bant genişliği sınırı yoktur. Netflix gibi akış hizmetlerine de girmenizi sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için CyberGhost incelememizi okuyun.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Dünya çapında binlerce sunucuya sahiptir ve bunlardan 160’ı Kanada’dadır ve size IP adresinizi değiştirmek için birçok seçenek sunar. Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz ve aynı anda en fazla yedi tane bağlayabileceğiniz için birden fazla cihaz için en iyi VPN’larımızdan biridir. Hoşunuza gidip gitmediğini görmek için yedi günlük deneme ve para iade garantisinden yararlanın.

Kanada IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Kanada IP adresi kullanmanın gerçek bir tehlikesi yoktur. Bunu yaparken sadece korunduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bununla birlikte bilmeniz gereken şeyler var.

Kanada, istilacı veri gizliliği yasalarına sahiptir ve gözetim yeteneklerini genişletmiştir. Terörle Mücadele Yasası sayesinde devlet kurumları arasında bilgi toplanabilir ve paylaşılabilir; bununla birlikte, kanunun ismine rağmen, bunun terörizmle ilgisi olması gerekmez..

Ayrıca, İletişim Güvenliği Kuruluşunun, Kanada Güvenlik İstihbarat Servisi tarafından tutulan verileri ve iletişim meta verilerini paylaşmasına rağmen, izin almadığı bildirildi. Ülkeye daha iyi bakmak için Kanada için en iyi VPN’imize göz atın.

Faaliyetlerinizin daha hassas bir yapıda olup olmadığına dair sağlayıcının nerede bulunduğunu kontrol etmek de iyi bir fikirdir, çünkü bazı yargı bölgelerinin diğerlerinden daha katı kuralları vardır. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için gizlilik yasaları hakkındaki makalemizi okuyun.

Ayrıca, siber suçlar birçok ülkede bir sorundur ve halka açık WiFi kullanıyorsanız daha fazla risk altındasınız demektir. Kanada’da da arttı, tüketici sahtekarlığı yaygın bir örnek. Birçok Kanadalı dolandırıcılık tarafından hedeflendi, bu nedenle IP adresinizi değiştirirken mümkün olduğunca güvenli olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

Son düşünceler

Umarım, artık bir Kanada IP adresi almanın ve gerçek konumunuzu gizlemenin en iyi yolunu biliyorsunuzdur. En son filmleri veya diğer çevrimiçi servisleri izlemek istiyorsanız, VPN kullanmak en güvenli çözümdür.

VPN’lerin kullanımı kolaydır ve korunduğunuz bilgisinden emin olabilirsiniz. NordVPN, Kanada için en iyi olanıdır ve 30 günlük para iade garantisi ile bunu da deneyebilirsiniz.

Kanada IP adresi almak için ipuçlarınız varsa, yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map