Як отримати канадську IP-адресу в 2020 році: підключення додому, так?

Ваша IP-адреса в основному диктує те, що ви можете переглядати в Інтернеті. Ви можете бачити це як купу номерів, але він повідомляє веб-сайтам та веб-службам про ваше місцезнаходження, що може призвести до того, що ви заблокуєте доступ до потрібного вмісту. Це одна з багатьох причин отримати IP-адресу з іншого місця розташування. У цій статті ми розповімо, як отримати IP-адресу в Канаді.


Можливо, ви за межами країни і хочете подивитися улюблене шоу на CraveTV або на місцевому каналі новин. Якщо ви отримаєте повідомлення про помилку, це пов’язано з геоблокуванням. Завдяки ліцензійним угодам, багато канадських веб-сайтів можуть транслювати лише в Канаду.

Канадська версія Netflix також може телефонувати вам. Netflix заборонено показувати певні шоу в певних країнах, тому ви можете виявити, що щотижневе виправлення недоступне там, де ви є. Наша деталь про заборону Netflix пояснює це детальніше. Прочитайте наш найкращий посібник з VPN для Netflix, щоб побачити, як можна подолати ці обмеження.

У вас може бути інша причина, коли ви хочете отримати канадську IP-адресу. Якщо ви хочете перевірити кошти на своєму канадському банківському рахунку, ви можете виявити, що ви не можете отримати доступ до нього за допомогою IP-адреси за межами країни. Якщо ви хочете грати в азартні ігри, можливо, ви захочете отримати доступ до онлайн-казино, яким керує уряд Канади.

Крім того, Квебек є франкомовною провінцією і вимагає, щоб деякі веб-сайти за замовчуванням були французькими. Якщо власник веб-сайту не дотримується, він може отримати попередження від уряду і може отримати штраф. Деякі вирішили заблокувати жителів Квебеку, а не платити за переклад, тож ви можете отримати свою IP-адресу звідти, але все-таки отримати доступ до іншого канадського вмісту.

Як отримати канадську IP-адресу

Ви можете отримати канадську IP-адресу через пару методів. Найпростіший спосіб – це використовувати проксі – ви можете знайти пропозиції в нашому найкращому безкоштовному посібнику про проксі, але це не найкращий спосіб. Проксі можуть бути ненадійними.

Крім того, вони не забезпечують безпеку, тому ви залишаєте себе вразливим перед багатьма небезпеками в Інтернеті, такими як кіберзлочинність та можливість виставлення справжньої IP-адреси. У нашій статті VPN vs. proxy vs. Tor детальніше на цю тему.

Найкращим методом є використання віртуальної приватної мережі. Використовуючи VPN, ви не тільки зможете отримати канадську IP-адресу, ви також зможете захистити своє з’єднання і залишитися анонімним. Ви можете просто вибрати постачальника з нашого списку найкращих VPN, але хочете переконатися, що це найкращий вибір для Канади.

Якщо частиною вашої причини отримати доступ до канадського Netflix, вам потрібно буде переконатися, що він може пройти повз свою систему виявлення VPN. Є лише кілька хто має те, що потрібно для цього. Прочитайте наш фрагмент помилки проксі-сервера Netflix, щоб дізнатися більше.

NordVPN

NordVPN – це чудовий постачальник, який забезпечує найвищу безпеку і не веде журнали, тому ви знаєте, що це сприймає конфіденційність серйозно. Він має необмежену пропускну здатність і хороші швидкості, хоча вони можуть отримувати повільний шлях на великі відстані. Це допоможе вам скористатись потоковими службами, такими як Netflix, і він отримав перше місце в нашому найкращому VPN для керівництва торрентами.

Попередній

Далі

У ньому понад 5000 серверів по всьому світу, і 364 з них знаходяться в Канаді, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком відповідного. Ви можете встановити його в найпопулярніших операційних системах, і це клієнти прості у використанні. Існує також 30-денна політика повернення коштів, що означає, що ви можете переконатися, що вам сподобається, перш ніж здійснити. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – ще один гідний вибір з хорошою безпекою. За замовчуванням встановлено 128-бітове шифрування, але ви можете легко збільшити його до більш безпечного 256-бітного. Її швидкості хороші, але підвищення безпеки сповільнить їх, і він має необмежену пропускну здатність. Він не веде журнал вашої діяльності.

Попередній

Далі

У всьому світі є тисячі серверів, і це 214 у трьох канадських місцях. Ви можете використовувати PIA у всіх основних операційних системах, включаючи Linux (це найкращий VPN для Linux), а клієнти прості у використанні. Він має семиденну гарантію повернення грошей, щоб ви могли переконатися, що це правильно для вас.

Щодо PIA, що слід зазначити, це те, що він базується в США, тому ви можете пропустити його, якщо ваша діяльність є чутливою. Наша деталь щодо урядового нагляду дає більше деталей з цього питання. Перегляньте наш огляд PIA, щоб дізнатися більше про компанію.

CyberGhost

Ще один гідний постачальник – CyberGhost, який має хорошу безпеку та сувору політику без журналів. Її швидкості нормальні, і немає обмежень пропускної здатності. Це також допоможе вам отримати потокові сервіси, такі як Netflix. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

У ньому тисячі серверів по всьому світу, і 160 з них знаходяться в Канаді, що дає вам багато варіантів для зміни вашої IP-адреси. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, і це один з наших найкращих VPN для декількох пристроїв, оскільки ви можете підключити до семи одночасно. Скористайтеся семиденною пробною версією та гарантією повернення грошей, щоб побачити, чи сподобалось вам.

Небезпеки використання канадської IP-адреси

Користуватися канадською IP-адресою немає реальної небезпеки. Вам просто потрібно переконатися, що ви захищені під час цього. Однак це є речі, які ви повинні знати.

Канада має інвазивні закони про конфіденційність даних, і вона розширила свої можливості спостереження. Інформацію можна збирати та обмінюватись між державними установами завдяки Закону про боротьбу з тероризмом, хоча, незважаючи на назву закону, це не обов’язково має нічого спільного з тероризмом.

Також повідомлялося, що установа безпеки зв’язку поділилася метаданими даних та комунікацій, які зберігалися Канадською службою розвідки безпеки, хоча вона не отримала дозвіл на це. Ознайомтеся з нашим кращим VPN для Канади для кращого огляду країни.

Також непогано перевірити, де розташований постачальник послуг, якщо ваша діяльність має більш чутливий характер, оскільки деякі юрисдикції мають більш жорсткі правила, ніж інші. Прочитайте наш фрагмент законів про конфіденційність, щоб дізнатися більше про цю тему.

Крім того, кіберзлочинність є проблемою в багатьох країнах, і ви більше ризикуєте, якщо користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Він збільшився і в Канаді, поширеним прикладом є шахрайство споживачів. Багато канадців нападали на афери, тому вам потрібно переконатися, що ви максимально захищені при зміні вашої IP-адреси.

Фінальні думки

Сподіваємось, тепер ви знаєте найкращий спосіб отримати канадську IP-адресу та замаскувати своє справжнє місцезнаходження. Незалежно від того, чи хочете ви передавати останні фільми чи інші інтернет-сервіси, використання VPN – це найбільш безпечне рішення.

VPN прості у використанні, і ви можете бути впевнені у знанні, що ви захищені. NordVPN найкраще використовувати для Канади, і, маючи 30-денну гарантію повернення грошей, ви можете також спробувати..

Якщо у вас є поради щодо отримання канадської IP-адреси, повідомте нас у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me