Ako získať kanadskú IP adresu v roku 2020: Pripojenie späť domov, čo?

Vaša IP adresa v podstate určuje, čo si môžete prezerať online. Môžete to vidieť ako veľa čísel, ale povie webom a službám online vašu polohu, čo môže viesť k zablokovaniu prístupu k požadovanému obsahu. To je jeden z mnohých dôvodov na získanie adresy IP z iného miesta. V tomto článku vám ukážeme, ako získať adresu IP v Kanade.


Možno ste mimo krajiny a chcete sledovať svoju obľúbenú šou na CraveTV alebo na miestnom spravodajskom kanáli. Ak sa zobrazí chybová správa, je to kvôli geobloku. Na základe licenčných dohôd je veľa kanadských webových stránok možné streamovať iba v Kanade.

Možno vám tiež zavolá kanadská verzia Netflix. Služba Netflix je obmedzená na zobrazovanie určitých relácií v určitých krajinách, preto sa môže stať, že vaša týždenná oprava nebude k dispozícii tam, kde sa nachádzate. Náš kúsok o zákaze Netflixu to vysvetľuje podrobnejšie. Prečítajte si náš najlepší sprievodca sieťou VPN pre Netflix a zistite, ako sa môžete vyhnúť týmto obmedzeniam.

Možno máte iný dôvod, prečo chcete mať kanadskú IP adresu. Ak chcete skontrolovať prostriedky na kanadskom bankovom účte, môžete zistiť, že k nemu nemáte prístup prostredníctvom adresy IP mimo krajiny. Ak chcete hazardovať, mali by ste mať prístup k online kasínom prevádzkovaným kanadskou vládou.

Quebec je navyše francúzsky hovoriacou provinciou a vyžaduje, aby niektoré webové stránky podľa zákona boli francúzsky. Ak vlastník webových stránok nedodržiava pravidlá, môže od vlády dostať varovanie a môže dostať pokutu. Niektorí sa rozhodli zablokovať obyvateľov Quebecu namiesto platenia za preklad, takže možno budete chcieť odtiaľ dostať svoju IP adresu, ale stále budete mať prístup k inému kanadskému obsahu..

Ako získať kanadskú IP adresu

Kanadskú IP adresu môžete získať niekoľkými spôsobmi. Najjednoduchší spôsob je použitie servera proxy – návrhy nájdete v našom najlepšom sprievodcovi bezplatnými servermi proxy – nie je to však najlepší spôsob. Proxy môžu byť nespoľahlivé.

Okrem toho neposkytujú zabezpečenie, takže sa stávate zraniteľným voči mnohým nebezpečenstvám online, ako je počítačová kriminalita a možnosť vystavenia vašej skutočnej adresy IP. Náš článok VPN verzus proxy verzus Tor obsahuje viac tém.

Najlepším spôsobom je použitie virtuálnej súkromnej siete. Použitím siete VPN získate nielen kanadskú adresu IP, ale budete tiež môcť zabezpečiť svoje pripojenie a zostať v anonymite. Stačí si vybrať poskytovateľa z nášho zoznamu najlepších sietí VPN, ale chcete sa ubezpečiť, že je najlepšou voľbou pre Kanadu.

Ak je súčasťou vášho dôvodu prístup k kanadskému Netflixu, musíte sa uistiť, že dokáže prekonať svoj systém detekcie VPN. Existuje len hŕstka, ktorá má to, čo na to potrebuje. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu časť chyby servera proxy servera Netflix.

NordVPN

NordVPN je vynikajúci poskytovateľ, ktorý má prvotriedne zabezpečenie a neuchováva denníky, takže viete, že to berie súkromie vážne. Má neobmedzenú šírku pásma a dobré rýchlosti, aj keď sa môžu na dlhé vzdialenosti spomaliť. Dostanete sa k streamingovým službám, ako je Netflix, a dostali sa na prvé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre sprievodcu torrentingom..

predchádzajúca

Ďalšie

Má viac ako 5 000 serverov po celom svete a 364 z nich je v Kanade, takže by ste nemali mať problém nájsť ten, ktorý je vhodný. Môžete ho nainštalovať do najpopulárnejších operačných systémov a jeho klienti sa ľahko používajú. Existujú aj 30-dňové pravidlá pre vrátenie platby, čo znamená, že sa pred potvrdením môžete uistiť, že sa vám páči. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je ďalšou slušnou voľbou s dobrým zabezpečením. V predvolenom nastavení je nastavené na 128-bitové šifrovanie, ale môžete ho ľahko zvýšiť na bezpečnejších 256-bitové. Jeho rýchlosti sú dobré, ale zvýšenie bezpečnosti ich spomalí a má neobmedzenú šírku pásma. Neuchováva si záznamy o vašich aktivitách.

predchádzajúca

Ďalšie

Celosvetovo existujú tisíce serverov a má 214 v troch kanadských lokalitách. Službu PIA môžete používať vo všetkých hlavných operačných systémoch vrátane systému Linux (je to naša najlepšia VPN pre Linux) a klienti sa ľahko používajú. Má sedemdennú záruku vrátenia peňazí, aby ste sa uistili, že je pre vás to pravé.

Jedna vec, ktorú si však treba všimnúť v súvislosti s PIA, je, že má sídlo v USA, takže ak je vaša činnosť citlivá, môžete ju preskočiť. Náš príspevok o vládnom dohľade poskytuje ďalšie podrobnosti o tejto záležitosti. Pozrite sa na našu recenziu spoločnosti PIA a získajte viac informácií o spoločnosti.

CyberGhost

Ďalším slušným poskytovateľom je CyberGhost, ktorý má dobrú bezpečnosť a prísnu politiku neprihlásenia. Jeho rýchlosti sú v poriadku a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Dostanete sa tiež k streamovacím službám, ako je Netflix. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost pre viac informácií.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Po celom svete má tisíce serverov a 160 z nich je v Kanade, čo vám ponúka veľa možností na zmenu adresy IP. Môžete ho používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení, pretože sa môžete pripojiť naraz až sedem. Využite výhody sedemdňovej skúšobnej verzie a záruky vrátenia peňazí, aby ste zistili, či sa vám to páči.

Nebezpečenstvo používania kanadskej adresy IP

Pri používaní kanadskej adresy IP neexistuje žiadne skutočné nebezpečenstvo. Stačí sa len uistiť, že ste chránení. To znamená, že by ste mali vedieť niečo.

Kanada má invazívne zákony o ochrane osobných údajov a rozšírila možnosti sledovania. Informácie sa môžu zbierať a zdieľať medzi vládnymi agentúrami vďaka Protiteroristickému zákonu, hoci napriek zákonu nemusí nevyhnutne mať nič spoločné s terorizmom.

Uvádza sa tiež, že zariadenie pre bezpečnosť komunikácií zdieľalo údaje a komunikačné metaúdaje, ktoré si ponechala kanadská bezpečnostná spravodajská služba, hoci na to nezískala oprávnenie. Pozrite sa na našu najlepšiu sieť VPN pre Kanadu a získajte lepší prehľad o krajine.

Je tiež dobré skontrolovať, kde je poskytovateľ založený, či sú vaše činnosti citlivejšej povahy, pretože niektoré jurisdikcie majú prísnejšie pravidlá ako iné. Ďalšie informácie o tejto téme nájdete v časti o zákonoch o ochrane osobných údajov.

Okrem toho je počítačová kriminalita v mnohých krajinách problémom a pri použití verejných sietí Wi-Fi ste viac ohrození. Zvýšil sa aj v Kanade, pričom bežným príkladom je podvod spotrebiteľov. Mnoho Kanaďanov bolo zameraných podvodmi, preto sa pri zmene adresy IP musíte ubezpečiť, že ste v bezpečí.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že teraz viete najlepší spôsob, ako získať kanadskú IP adresu a zamaskovať svoju skutočnú polohu. Či už chcete streamovať najnovšie filmy alebo iné online služby, pomocou VPN je najbezpečnejšie riešenie.

VPN sa ľahko používajú a môžete si byť istí, že ste chránení. NordVPN je najlepší pre Kanadu a so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí môžete skúsiť aj vyskúšať.

Ak máte tipy na získanie kanadskej adresy IP, dajte nám vedieť v komentároch. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me