Завантажений огляд VPN – оновлений 2020 рік

Захищений огляд VPN

Буферизований VPN – посередня послуга, яка була б гідною, якби фіксувала свою політику конфіденційності. Крім того, його право власності також перебуває у темних хмарах, тому ми рекомендуємо не використовувати цю послугу. Прочитайте наш повний огляд буферизованого VPN для детальної інформації.


кращі VPN-огляди

Наш останній виїзд з буферизованим VPN був певний час тому, але з того часу багато що змінилося. Передбачувана зміна власності породила багато нових питань, найгірше з яких – чи можна довіряти кожному прочитаному огляду VPN. Прочитайте нашу статтю про посилання між BestVPN.com та Bucked VPN, щоб отримати докладнішу інформацію про це.

У нашому огляді буферизованого VPN ми збираємось дати хорошу послугу службі, яку в минулому ми оцінили як «добре». Ми будемо обговорювати функції, ціни, простоту використання, швидкість, безпеку, конфіденційність, поточну продуктивність, розташування сервера та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок.

Навіть без поваг щодо конфіденційності, які ми окреслимо протягом цього огляду, нам важко зробити рекомендацію. Мережа сервера невелика, швидкості непослідовні, і немає ніяких помітних функцій, з якими можна повозитися. Можливо, це може сподобатися деяким, але у світі, де VPN спливають за кожним кутом, забудований VPN не виділяється.

Буферно-VPN-слайдер1

Буферизований-VPN-Slider2

Буферизований-VPN-Slider3

Буферизований-VPN-Slider4

Буферно-VPN-слайдер 5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для буферної VPN

Особливості

Буферизований VPN ледве має функції поза тим, що ми вважатимемо основними для VPN. Більшість інструментів в інтерфейсі – це новинки, які легко знайти в Інтернеті, і, хоча ми цінуємо зручний доступ, ми вважаємо за краще ще кілька корисних функцій.

На щастя, ще є вбивця. Він не вмикається за замовчуванням, але він все одно виконує ту саму функцію. Якщо VPN не працює, вимикач запускає і перериває ваше інтернет-з’єднання. Це особливо важлива особливість для торентерів та тих, хто намагається обійти цензуру, тому кожен постачальник у наших кращих службах VPN для Китаю має її.

Поза межами цього не багато що згадати. Єдиними іншими функціями є тест на брандмауер та тест на швидкість, і останній розчаровує порівняно з іншими функціями тестування швидкості – прочитайте наш огляд Astrill, щоб побачити, як його слід реалізувати. Функція тестування швидкості буферного VPN є точною, але її можна запускати лише в одному місці.

buffervpn-огляд-тест на швидкість

Однією з особливостей, якої вона дуже не вистачає, є розділений тунель. Хоча це не найпоширеніша особливість серед VPN, ExpressVPN, AirVPN і навіть PureVPN мають її (читайте наш огляд AirVPN).

Спліт тунелювання дозволяє вам надсилати деякий трафік через тунель VPN, а інший трафік залишається на звичайному з’єднанні. Це корисно для, скажімо, запуску резервної копії на повній швидкості, захищаючи торрент, тому ця функція є загальною серед наших кращих VPN для вибору торрентів.

Огляд захищеної VPN

Завантажений логотип VPNbuffered.com

Починає від $ 412персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
39 місць у 37 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Покупкова VPN не має низьких тарифів – прочитайте наш огляд PIA, щоб побачити, як це виглядає, – але і схема її ціновлення непогана. Найбільшу цінність має найдовша підписка, як це стосується більшості VPN, але додавання дворічного варіанту робить ціноутворення більш привабливим.

Щомісячний план жахливий, як і майже всі інші варіанти на місяць, навіть серед кращих постачальників VPN. Це та сама ціна, що і CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost), але з двома меншими зв’язками. Однак, на відміну від CyberGhost, ви можете встановити захищену VPN на будь-яку кількість пристроїв.

Річний план пристойний, але є і дешевші варіанти. Наприклад, TorGuard пропонує однакову кількість підключень приблизно на 10 доларів менше, як ви бачите в нашому огляді TorGuard. Як і щомісячний план, це приблизно ціна, яку ми очікуємо від VPN.

Хоча вибір на два роки дає серйозну цінність. Лише за 20 доларів ви отримуєте послугу вдвічі, знижуючи щомісячну ставку приблизно до 4 доларів. Це не так дешево, як, скажімо, PureVPN, але це також не відповідає всім проблемам, які викликає служба. Прочитайте наш огляд PureVPN, щоб побачити, що ми маємо на увазі.

Хоча дворічний варіант пропонує велику цінність, він не без помилок. Покупкова VPN має багато спільного з NordVPN, коли мова йде про ціноутворення, оскільки обидва стимулюють вас придбати багаторічний план. Однак, на відміну від NordVPN, буферизований VPN не має недорогого трирічного варіанту для збалансування лінійки (читайте наш огляд NordVPN для більш детальної інформації про це).

Повернення коштів за 30 днів, що добре, але в чаті немає, тому вам доведеться повісити відшкодування на листуванні електронною поштою.

Варіанти оплати стандартні. Буферизований VPN приймає всі основні кредитні картки, PayPal та біткойн. Хоча біткойн зазвичай є найкращим варіантом анонімності, він може бути єдиним варіантом із захищеною VPN. Прочитайте в розділі “конфіденційність”, щоб отримати детальну інформацію про це.

Усі плани мають мати до п’яти одночасних підключень, що є стандартним для VPN-провайдерів. Існує деякий набридливий маркетинг щодо того, як інші провайдери “фіксують більшу кількість з’єднань за преміальним планом”, що зазвичай не відповідає дійсності. Загалом, ми тут вміст, якщо не вражений.

Зручність у користуванні

Реєстрація на придбаний VPN – це проста справа. Вибравши план, вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти, ім’я користувача та пароль та вибрати спосіб оплати. Завантажений VPN попросить вас підтвердити свою електронну пошту та направить вас на панель управління, коли ви зможете завантажити інсталятор.

buferivpn-огляд-панель управління

Додаток – це те саме вікно розміром зі смартфоном, яке користувачі VPN дізналися та люблять. Після входу ви перейдете на екран вибору сервера. Клацнувши місце, ви з’єднаєте вас.

buferivpn-огляд-інтерфейс

На жаль, немає автоматичного з’єднання. Однією з причин, по якій ми оцінюємо ExpressVPN настільки високою, наприклад, є те, наскільки легко встановити цей початковий зв’язок – прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися інші причини. У цьому немає жодних сумнівів, якщо тільки ви не зможете розшифрувати масивну кнопку “увімкнено” посередині інтерфейсу. Захищений VPN не є нарізаним і сухим.

Кількість локацій невелика, про що ми потрапимо в наступному розділі, тому прокручування списку – не найгірше. Ви також можете шукати місце розташування за допомогою панелі пошуку вгорі або улюбленого місця за допомогою значка серця. Навігація по серверу приблизно однакова як стандартна.

Після того, як ви підключитесь, Bucked VPN покаже екран із інформацією про ваше з’єднання, включаючи швидкість завантаження та завантаження в реальному часі, загальну кількість переданих даних та вашу нову IP-адресу. Також є можливість перевірити свою швидкість на вкладці “інструменти”.

buffervpn-огляд-успішне з'єднання

Ви можете знайти налаштування, натиснувши меню гамбургерів у верхньому правому куті. У пакетній VPN є багато варіантів, багатьом з яких не потрібен спеціальний слот. Наприклад, ви можете зв’язати інформацію про додаток та інформацію про обліковий запис на вкладці “про”. Плюс до цього, макет дратує.

buffervpn-огляд-налаштування-меню

Меню налаштувань завантажено зверху інформацією, яка більшості людей не потрібна. Замість того, щоб розміщувати інформацію про додаток, інформацію про облікові записи та постійно дратівливу вкладку “Посилати друга” вниз, вона ставить їх у верхній частині. Начебто, завантаження вкладки «Посилати друга» було недостатньо, а внизу інтерфейсу також є постійне оголошення з проханням зробити те саме.

Ви знайдете корисну інформацію внизу. Параметри налаштувань нечисленні, лише дозволяючи змінювати такі речі, як налаштування запуску та чи слід додаток мінімізувати до лотка, коли він закривається. Єдина особливість – це вбивця, який за замовчуванням дивно відключений.

bufferedvpn-review-settings

Ви також можете знайти тест на брандмауер у меню гамбургерів, який не пояснено, але повинен бути, і посилання на локальний каталог журналів. Також у додатку є можливість зв’язатися із захищеною VPN, що є приємним штрихом.

Існують проблеми з простотою використання буферизованого VPN, але програма відчуває себе гладко. Ми не шанувальники цього, що нас наполягають на тому, щоб посилати людей на користування послугою чи обмеженою кількістю опцій, але інтерфейс плавний і чуйний.

Швидкість

Швидкість завантаженої VPN, одним словом, невідповідна. Через свою непомітну ефективність він не ввійде до рангів найшвидших VPN, але, залежно від обраного місця, ви можете бути задоволені результатами. Нижче ви знайдете таблицю результатів тестів. Ми перевірили п’ять локацій у мережі захищеної VPN, використовуючи speedtest.net.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений10160,4211.22
Середній Захід США434.918.6
Канада36140.439,98
Німеччина13018.097.33
Нідерланди136105,985.24
Японія213106,622,71

Переглядаючи результати, є високий рівень неузгодженості. Три локації – виконавці рок-зірки, а інші дві – жахливі. Канада, Нідерланди та Японія забезпечили більшу частину нашої незахищеної швидкості завантаження, але Німеччина та США на Середньому Заході ледь змогли повернути 10 відсотків.

Це вказує на те, що мережа захищених VPN не оптимізована на всій основі. Деякі сервери надзвичайно швидкі, але про інші навіть не варто їх враховувати. Вам доведеться копати, щоб знайти місце, яке працює.

Позитивно, затримка залишається низькою на всіх серверах. Хоча це не зовсім на рівні найкращого VPN для ігор, ви можете використовувати для цієї мети буферну VPN.

Безпека

Безпека захищеної VPN є стандартною. Він використовує 256-бітове шифрування AES для вашого з’єднання з протоколом OpenVPN. Хоча це золотий стандарт безпеки в нашому розумі, є причини, чому ви хочете використовувати інші протоколи VPN. Безпека VPN не настільки різана і суха, як вибір того, що використовують усі інші, а захищений VPN не дає вам гнучкості змінити безпеку.

Тим не менш, для більшості людей 256-розрядний AES з OpenVPN є ідеальним поєднанням. Ви не можете змінити рівень шифрування або конкретний шифр, як ви можете, з TorGuard, але 256-бітного AES повинно бути достатньо. Ви можете дізнатися, чому в нашому описі шифрування.

Незважаючи на відсутність варіантів, Bucked VPN робить все правильно, коли справа стосується безпеки. Він включає в себе базовий вимикач, поєднує 256-розрядний AES з OpenVPN, і він не просочує запити DNS, нашу вихідну IP-адресу або інформацію WebRTC.

Конфіденційність

Під час реєстрації завантажений VPN запитує ім’я користувача, електронну пошту та пароль. Хоча це не так приватно, як, скажімо, Mullvad (читайте наш огляд Mullvad), це стандарт, що стосується VPN. Однак, після підписання ми помітили вкладку на панелі керування під назвою “завантажити мої дані”. Цікаво, що ми натискали і були розчаровані побаченим.

Незважаючи на те, що ніколи не вводив ім’я чи адресу, Bucked VPN зібрав цю інформацію та записав її. У звіті було вказано повне ім’я, адресу та записи про використання рецензента, хоча ми ніколи прямо не надавали цю інформацію. Ми можемо лише припускати, що він був зібраний через PayPal, що є головним порушенням конфіденційності.

bufferedvpn-review-logs

Політика конфіденційності також не корисна. Він розкриває, що буферизований VPN збиратиме ваше ім’я та адресу платежу від платіжного процесора, але він закопаний у важко читається документ. Це не стосується того, яка інформація, якщо така є, збирається під час використання VPN.

Що б не було записано, одне ясно: якщо ви стурбовані своєю конфіденційністю, ви не повинні використовувати захищений VPN.

Документ, що містить вашу адресу, ім’я, ім’я користувача та платіжні дані, також включає використання VPN. Хоча він не відображає вашу IP-адресу, він відображає країну, з якою ви підключаєтесь, сервер, з яким ви підключаєтесь, та часи, коли з’єднання відкривалося та закривалося.

Те, що ваша IP-адреса не відображається, не має значення, враховуючи вашу фізичну адресу. Зважаючи на те, що звіт легко доступний на панелі управління і може бути сформований під час руху за лічені секунди, ми також сумніваємось у тому, наскільки це безпечно.

Щоб було зрозуміло, забудована VPN не порушує жодних законів, однак ділова практика порівняно з іншими VPN є сумнівною. Турбота Гібралтару, де знаходиться сервер, – це Закон про захист даних 2004 року. В ньому йдеться про те, що компанія не може збирати інформацію без поінформованої згоди. Ви погоджуєтесь надавати свої дані за допомогою сервісу, як зазначено в політиці конфіденційності.

Потокова продуктивність

Буферизований VPN був заблокований кожною основною потоковою платформою в декількох місцях тестування. Якщо ви зацікавлені в потоковому потоці, скористайтеся замість цього одним із наших вибірок із найкращого VPN.

Наші найкращі VPN для Netflix та найкращі VPN для BBC iPlayer-посібники також вам добре послужать, враховуючи, що забудований VPN не може отримати доступ до цих платформ. Незалежно від того, який сервер ми перевірили, нас зустріла жахлива помилка проксі. Незважаючи на те, що ви можете “насолоджуватися всім потрібним онлайн-вмістом” за допомогою потрібної послуги, захищена VPN – це безглуздо, коли справа стосується потокового передавання.

Розташування сервера

Покупкова VPN має 39 локацій у 37 країнах, що є вузьким розмахом порівняно з іншими постачальниками VPN – читайте наш огляд HideMyAss, щоб побачити, як виглядає велика мережа. Основні медіа-центри світу обліковуються, але мережа все ще відчуває обмеження. Крім того, у всіх країнах не існує багатьох центрів обробки даних за межами США.

bufferedvpn-review-location

Поза межами локацій в Австралії, Сінгапурі, Гонконгу, Південній Кореї та Японії, буферний VPN майже ексклюзивний для Європи та США. Варіантів є, але їх не багато. Найекзотичніше місце, якщо воно навіть кваліфікується як таке, – Латвія.

Обслуговування клієнтів

Буферизований VPN рекламує своє обслуговування клієнтів як одне з найкращих в галузі та, на наш досвід, це добре. Представники служби підтримки є ввічливими та корисними, а база знань велика, але відсутність чату в реальному часі означає, що невеликі роз’яснення потребують більше часу, ніж повинні.

Хоча електронна пошта швидка. Ми звернулися з основним запитанням про розташування серверів, і представник повернувся протягом декількох годин. Незважаючи на те, що це таке просте запитання, співробітник написав кілька абзаців, щоб вирішити наше питання. Це хороше обслуговування клієнтів.

База знань є масовою. Буферизований VPN має статтю майже для кожної теми, яка корисна для вирішення проблем, але погана для навігації. Немає панелі пошуку, і враховуючи, скільки статей доступно, це означає, що вам доведеться за замовчуванням застосовувати класичний план CTRL + F.

bufferedvpn-огляд-база знань

Під час нашого тестування ми помітили, що внизу бази знань є кнопка для прямого чату. Нічого не сталося, коли ми натискали на це, припускаючи, що чат був там раніше або прийде в майбутньому.

За межами посібників із налаштування та усунення несправностей, Buffered VPN має розділи для свого блогу про конфіденційність, Інтернет-словник, посібник із конфіденційності та альманах афера. Ці ресурси корисні, але дивні. Вміст виглядає як щось більше підходить для веб-сайту з оглядом, ніж служба VPN.

Вирок

Якби не сумнівний збір даних, буферизований VPN був би VPN посеред дороги, який відрізняється відмінним обслуговуванням клієнтів. Враховуючи його непослідовність у швидкості, неможливість доступу до потокових платформ та непривабливу для приватного бізнесу ділову практику, хоча нам важко зробити рекомендацію.

Плюс, у буферному VPN немає нічого особливого. У нас є понад 40 оглядів VPN, і це просто подряпини за наявними параметрами. Навіть ігноруючи проблеми із забудованим VPN, він не робить нічого, щоб виділитися з натовпу.

Що ви думаєте про буферну VPN? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me