TotalVPN огляд

Неправильна платіжна практика та кількість скарг користувачів. Уникайте цієї послуги.


Огляд TotalVPN

Перевірте www.expressvpn.com

Особливості TotalVPN

Меню налаштувань TotalVPN

TotalVPN Клієнт

Підтримувані пристрої TotalVPn

Попередній

Далі

TotalVPN – це новий постачальник послуг VPN в блоці, і вони швидко зростають.

Вони фактично мають більш ніж адекватний сервіс у багатьох аспектах – і їм це потрібно, оскільки вони конкурують з гігантськими гігантами.

Але не дозволяйте їх молодому віку обдурити вас. Спочатку я був скептичним, але приємно здивований, коли перевіряв їхню службу.

Як і інші сервіси, вони допомагають користувачам маскувати свою IP-адресу та шифрувати передачу даних, щоб урядові установи та хакери не могли вкрасти ваші дані. Вони можуть допомогти розблокувати вміст з обмеженою географічною діяльністю, але вони можуть не підходити для міжнародних користувачів, громадян малих країн та мандрівників, оскільки їх мережа порівняно мала порівняно з іншими зрілими послугами.

З урахуванням сказаного, наскільки вони нові, не дивно, наскільки відточена їхня послуга. Інтерфейс чистий, як і веб-сайт, і вони створили надійний сервіс, який задовольнить потреби більшості користувачів.

Щоб краще зрозуміти цю нову послугу, детальніше розглянемо їхні функції.

Домашня сторінка огляду TotalVPN

Ціноутворення & Особливості

Все, що стосується TotalVPN, схоже, зроблено елегантно просто. Замість складної системи ціноутворення та упаковки користувачі повинні вибрати лише один із двох варіантів: безкоштовний або платний. Безкоштовна версія насправді є лише способом перевірити їх службу, оскільки вона має суворі обмеження. Обмеження включають можливість підключення лише до 3-х локацій, обмеження пропускної здатності та обмеження передачі даних та лише 1 активне з’єднання пристрою.

Однак, існує багато постачальників, які навіть не пропонують безкоштовну пробну версію. Користувачам, які хочуть придбати їх послугу, потрібно платити лише 4,99 долара на місяць. Платний план дозволяє користувачам підключатися до всіх локацій (наразі 30+ глобальних локацій), без обмеження пропускної здатності чи даних, 3 одночасних підключення та проксі-сервіс.

І це все. Немає довгострокових підписок із додатковими дзвіночками – лише безкоштовний план або щомісячний план. І хоча вони молодий бізнес, вони мають сервери у всіх найпопулярніших географічних регіонах, включаючи:

 • США
 • Європа
 • Південно-Східна Азія
 • Гонконг  
 • Буенос-Айрес
 • Африка

Вони також роблять хорошу роботу, включаючи всі функції, які користувачі, як правило, очікували від компетентного постачальника послуг VPN.

Вони доступні у всіх основних операційних системах, включаючи Windwos, Mac OS X, iPhone, iPad, Android Tablet, Android, і вони навіть працюють над додатком для Chromebook. Крім того, у них є цілодобова підтримка клієнтів (про яку ми поговоримо пізніше). І, як і інші провайдери, вони мають 99,99% гарантії безперервного часу – це означає, що їхні сервери будуть працювати весь час, окрім технічних труднощів тут і там.

І якщо у них виникнуть технічні труднощі, вони будуть ізольовані до місця розташування або невеликої групи серверів. Просто неправдоподібно, що всі сервери, які вони підтримують, знижуватимуться. Ця гарантія є досить стандартною, але ви здивуєтеся тому, що багато служб не планують належним чином. Крім того, вони використовують усі найновіші та найбільші алгоритми шифрування, щоб переконатися, що дані користувачів недоторкані, оскільки вони перебувають з комп’ютера користувача на сервер VPN..

Варіанти підключення включають PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec та IkeV2. Хоча це може здатися фантастичним, це справді стає нормою, і кожен компетентний провайдер запропонує ці варіанти підключення. Однак, хоча вони пропонують PPTP як варіант з’єднання, ми рекомендуємо користувачам уникати використання цього протоколу. Він пропонує лише слабке шифрування, вірите чи ні, його можна зламати.

Особливості TotalVPN

Попередній

Далі

Конфіденційність & Безпека

Чи безпечно TotalVPN?

Хоча вони захищають дані користувачів, шифруючи їх таким чином, що третім сторонам неможливо читати дані, є одна надзвичайно важлива частина документа про умови їх використання. Особисто я думаю, що вони просто намагаються законно чистити руки, залишаючи за собою право розголошувати інформацію, але це все-таки лякає..

Далі йде їх політика щодо правоохоронних органів:

“Загальна VPN може розкривати інформацію про Користувача правоохоронним органам без подальшої згоди чи повідомлення Користувачеві на законний запит таких органів. Ми повністю співпрацюємо з правоохоронними органами ».

Крім того, вони реєструють певні типи інформації, що є досить типовим серед постачальників послуг VPN.

Вони відслідковують невелику кількість особистої інформації (наприклад, дані облікового запису та електронну пошту), файли cookie для входу, щоб ви могли зберігати облікові дані користувачів та такі типи файлів журналу:

 • Коли ви ввійдете в їх сервіс
 • IP-адреса, яка використовується для входу в їх службу
 • Ім’я користувача

Ці журнали є досить розповсюдженими, оскільки вони допомагають плану обслуговування вимог щодо ємності та розширення мережі. У своїй політиці конфіденційності вони чітко зазначають наступне:

“Ми використовуємо IP-адреси для аналізу тенденцій, адміністрування нашого веб-сайту та серверів, відстеження доступу та збору широкої демографічної інформації для сукупного використання”.

Однак вони, звичайно, не зберігають журналів використання активності користувачів або особистих даних. Після того, як ваш інтернет-трафік буде інкапсульований всередині тунелю VPN, вам нічого не варто турбуватися – ніхто не може побачити вашу інформацію. Також вони дуже обережно захищають інформацію користувачів. Для охоронної фірми було б досить соромно втрачати інформацію хакерам чи працівникам.

Вони вживають суворих заходів для захисту інформації облікового запису, як зазначено в політиці конфіденційності:

“Total VPN використовує технічні заходи безпеки, щоб запобігти втраті, неправильному використанню, зміні або несанкціонованому розголошенню інформації під нашим контролем. Такі заходи безпеки включають, але не обмежуються ними: фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та захисту інформації, яку ми збираємо в Інтернеті “.

І останнє, але не менш важливе, користувачі повинні знати свою прийнятну політику використання. Це досить просто і просто, але варто згадати, що наступне не допускається:

 • Порушення прав інтелектуальної власності
 • Незаконні дії
 • Не особисте користування
 • Сексуальна експлуатація неповнолітніх

Коротше кажучи, їх прийнятна політика використання та політика конфіденційності є досить типовими. Єдине, що мені не сподобалось – це застереження виконувати правоохоронні органи – що, очевидно, зрозуміло.

Тим не менш, це здається, що вони швидше втратять інформацію, а не стояти за своїх користувачів. Але, як ми всі знаємо зі скандалу про прослуховування призових програм NSA PRISM, якщо мова йде про владу та правоохоронні органи, руки технологічних компаній пов’язані.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Хоча це не ідеальний сервіс, вони, безумовно, є життєздатним варіантом для людей, які хочуть забезпечити свій Інтернет-зв’язок. Ось що мені сподобалось і що мені не сподобалось:

Загалом я був помірно задоволений їх обслуговуванням. Однак їм не вистачає деяких вдосконалених функцій, до яких належать інші провайдери, такі як NAT брандмауер, VPN-комутатор, захист від витоку DNS та інші особливості. Наразі їхня послуга є спрощеною, легкою, чистою та простою. Я б очікував, що вони підсилюють свої особливості та глобальну мережу, коли вони зростають як компанія, і, можливо, навіть змінять свою модель ціноутворення по мірі дорослішання – але це лише припущення..

Це правда, що вони не найдешевший сервіс на ринку, але вони не розташовані в США, що є величезним плюсом. Я вважаю їх чудовим провайдером для користувачів у всьому світі, але думаю, що європейські користувачі їм найбільше сподобаються, бо саме там розташована найвища концентрація їх серверів. Якщо вам цікаво, я б рекомендував вам хоча б спробувати їх безкоштовну пробну версію.

Але до чого це все зводиться? Чи варто купувати їх послугу? Це рішення, яке я залишу вам, але я вважаю, що вони є ціною за якість послуг, які вони надають. Вони, безумовно, далеко не страшні, розчарувальні послуги. І мені цікаво побачити, як все вийде в майбутньому. Якщо це так добре, що їхня послуга є молодою компанією, я думаю, що їхня послуга покращиться лише в найближчі місяці.

Продуктивність

В цілому, я був досить задоволений тестом на швидкість. Перш ніж розібратися в результатах, я хочу визначити кілька параметрів. По-перше, зрозумійте, що я провів тест на швидкість на підключенні до Інтернету ADSL із швидкістю завантаження 5Mbps і теоретично завантаженням 1Mbps.

Крім того, я підключився до сервера Гонконгу, і я провів стандартний тест на швидкість, а також пінг на DNS-сервери Google, щоб відстежувати затримки. Результати такі:

 • Завантажити: 4.64Mbps
 • Завантаження: 0,93
 • Швидкість пінг-сервера: 62ms
 • Google DNS Ping: приблизно 88 мс

Все йде нормально. Вони, звичайно, не найшвидший VPN, який я тестував, але теж далеко не найгірший. Щоб додатково перевірити з’єднання, я спробував передати деякий вміст YouTube, і він спрацював чудово.

Я навіть не витрачав часу на очікування, коли відео завантажується. Але що означають ці статистичні показники швидкості для різних типів руху та загальної продуктивності? Ну, для початку я втратив невелику частину загальної смуги завантаження та завантаження.

Однак цього варто очікувати. Справа в тому, що будь-яка служба VPN збирається ввести накладні витрати на ваше інтернет-з’єднання. Однак ця невелика кількість накладних витрат не є необґрунтованою.

Насправді я був приємно здивований, що часи пінг були такими низькими. Це швидке з’єднання легко задовольнить переважну більшість потреб користувачів. Інтернет-зберігання, потокове передавання аудіо та відео та звичайний веб-перегляд – це не проблема. Крім того, навіть дзвінки через VoIP мали б високу якість при цьому з’єднанні, що цікаво тим, що аудіо дуже чутливий до затримки.

У середньому для VoIP-дзвінка потрібно затримка менше 300 мс, і це з’єднання легко відповідає цій вимозі. Однак я не впевнений, що це найкращий варіант для користувачів, які мають надзвичайно вимогливі потреби. Одним із типів застосувань, які приходять в голову, є ігри в режимі реального часу, які надзвичайно чутливі до затримки. Зрештою, все залежить від того, де знаходиться ігровий сервер і де ваше VPN-з’єднання припиняється.

Що стосується геймерів, я б сказав, що, безумовно, є швидші зв’язки з іншими провайдерами, які краще підходять для ігор.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – це велика справа для користувачів, які не є технічними. Хоча TotalVPN працював чудово, коли я перевіряв їх, врахуйте, що кожен сервіс із запуску або зростання, який буде виникати, відчуває певні зростаючі болі. Таким чином, підтримка клієнтів, швидше за все, є важливим фактором із TotalVPN, ніж у інших постачальників. Дивно, але вони насправді мають чудову підтримку клієнтів.

Як і більшість інших постачальників, на їхньому веб-сайті є функція чату в реальному часі, що по суті є способом негайно повідомити службу підтримки. Я фактично віддаю перевагу цим параметрам жахливі черги підтримки телефонії, де вам доведеться витратити години на прослуховування музики з ліфтів, перш ніж перевести його до агента. Крім того, користувачі можуть ініціювати запит на обслуговування за допомогою електронної пошти.

Вони не тільки мають представників служби підтримки клієнтів, але й мають зручну базу знань на своєму веб-сайті. Для тих, хто не відчуває себе комфортно під час налаштування програмного забезпечення VPN, база знань має посібники з налаштування для Windows, Mac OS X, iPhone, iPad та Android. Розділ загальної довідки трохи тонкий, але він охоплює всі основи.

І останнє, але не менш важливе, на сторінці довідкового центру є навіть посібники з усунення несправностей. Знову ж таки, я думаю, що вони добре справляються з прикриттям своїх баз, я просто не можу сказати, що це всебічно. Але знову ж таки, для цього призначені агенти з обслуговування клієнтів.

А щодо веб-сайту – він дуже чистий, привабливий та простий у навігації. Було одне, що мені не подобалося в цьому. Спочатку користувачі повинні увійти та створити обліковий запис, перш ніж вони зможуть перейти на сторінку підтримки клієнтів. Це трохи клопоту, і здається, що є лише один обруч, щоб перескочити, щоб отримати доступ до підтримки.

TotalVPN Огляд аудіоверсії

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me