Огляд ZenMate – оновлено 2020 рік

Огляд ZenMate

Вам може бути цікаво використовувати ZenMate завдяки привабливому ціноутворення та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Це було б помилкою: послуга за своєю суттю незахищена, і ви можете також стояти на дахах і кричати свою особисту інформацію звідти. Перегляньте наш огляд ZenMate для отримання більш детальної інформації.


кращі VPN-огляди

Трохи більше року тому ми зареєструвались з VPM ZenMate і виявили, що є багато речей, які потребують вдосконалення. Вибір дизайну, щоб спробувати зробити VPN, який не вимагає від користувачів конфігурації, є поширеним на ринку VPN, але багато постачальників, включаючи ZenMate VPN, забирають це занадто далеко.

Мінімалістичний підхід до параметрів налаштування стримував VPN, не пропонуючи вибір протоколів чи шифрування. Сумнівна безпека, включаючи витоки DNS, зробила для ZenMate VPN “ні” для нас.

Протікання DNS все ще є, все ще немає варіантів шифрування та протоколу, і багато тих самих проблем, які мучили VPM ZenMate в нашому останньому огляді, зберігаються. Потрібно сказати, що до вступу до нашого найкращого списку VPN ще далеко.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ZenMate

Особливості

В ZenMate VPN є функції, про які ми детальніше звернемося до розділу «простота використання», які незвично названі та майже не згадуються ніде на веб-сайті. Вони називаються “EverSecure” та “моніторинг місцеположення”, і ми дивимось, як вони змінюються, оскільки це особливі випадки.

Окрім цих клопітних винятків, ZenMate VPN виконує гідну роботу щодо охоплення найпопулярніших функцій порівняно з деякими постачальниками, але якщо вас цікавить VPN, багатий на функції, слід ознайомитися з нашим оглядом Astrill. У налаштуваннях VPN ZenMate є легко знайти вбивчий перемикач, а також просте налаштування перемикання для захисту від витоку DNS, про яке ми потрапимо пізніше.

Клієнт доступний декількома мовами, включаючи англійську, німецьку, корейську, російську та іспанську. Що ще важливіше, ZenMate VPN пропонує додаток для багатьох платформ, включаючи Windows, macOS, Android та iOS.

Також є розширення для веб-переглядачів, і вони є одними з найкращих, що ми бачили для Chrome, Mozilla та Opera. Вони пропонують безліч функцій, які зазвичай ексклюзивні для настільних програм.

Zenmate-OS

Там, де VPM ZenMate починає випадати, – це параметри протоколу та шифрування. Ми детальніше розглянемо це в розділі “безпека”, але здебільшого ви застрягли, використовуючи протокол TLS, і у вас немає вибору шифрування..

В ZenMate VPN також відсутня підтримка розділеного тунелювання, що напрочуд складно знайти на ринку VPN, незважаючи на те, наскільки це корисно. Спліт тунелювання дає вам змогу контролювати, які програми на вашому комп’ютері використовують захищене VPN-з’єднання та які програми використовують стандартне незахищене з’єднання.

Якщо це вас цікавить, перегляньте наш огляд ExpressVPN, де ми висвітлюємо його зручну для користувачів інтеграцію розділених тунелів..

Огляд можливостей VPN Zenmate

ZenMate логотипzenmate.com

Починає від $ 205 за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, Union Pay

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
7 днів

Період повернення коштів
14 днів

Обсяг сервера у всьому світі
30+ місць (лише 4 для безкоштовних акаунтів)

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox, Opera

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES, 256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включений

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Хоча на веб-сайті ZenMate VPN згадуються програми Premium та Ultimate, ми змогли знайти лише Остаточний план придбання. Ви побачите протягом цього огляду, що таке тема є темою веб-сайту ZenMate VPN.

Для остаточного плану вам запропоновано три варіанти. Ви можете підписуватися щомісяця, щорічно або протягом двох років. Усі ці плани мають доступ до настільних програм, необмежену пропускну здатність, всі розширення браузера та до п’яти одночасних підключень.

Ціни на Zenmate

Ціноутворення є конкурентоспроможним при місячному плані приблизно в середньому на ринку, тоді як річні та особливо дворічні плани пропонують глибокі знижки. Насправді ви можете перейти від однорічної до дворічної підписки лише на пару доларів більше.

Хоча довгострокове ціноутворення є великою ціною, є кращі варіанти щомісячних планів. Наприклад, у нашому огляді Windscribe ви побачите, що він пропонує до 10 одночасних підключень навіть менше на місяць, ніж ZenMate VPN.

ZenMate VPN також пропонує безкоштовний план, але він ставить на нього кілька обмежень. Вам доступний лише чотири сервери. Один знаходиться в США, а один – у Великобританії, що робить його майже придатним для трансляції.

Також дозволено використовувати лише розширення веб-переглядача, а не настільні програми чи мобільні додатки. Нарешті, вільний план обмежує вашу пропускну здатність до 2 мегабіт в секунду. Це обмежує, і ZenMate VPN не виключає наш безкоштовний VPN-сервіс. Також є безкоштовна однотижнева пробна версія програми Ultimate, якщо ви підтвердите свою електронну адресу.

Ми хочемо торкнутися ще однієї речі. Як ми вже згадували та продовжуватимемо згадувати, веб-сайт ZenMate VPN насичений суперечливими та заплутаними фразами. На деяких частинах веб-сайту ви побачите, що ZenMate VPN стверджує, що має 30-денну політику повернення коштів, але, прочитавши політику повернення коштів, ми виявили, що це лише 14 днів.

Ми не можемо підкреслити, наскільки широко поширені такі помилки на веб-сайті, і це повинно викликати червоні прапори у користувачів.

Зенмат-повернення коштів

Простота використання

Коли ви завітаєте на веб-сайт ZenMate VPN, вас зустрічає хороший макет, який розміщує найважливіші речі у добре помітних місцях. Зареєструватися у вільному обліковому записі легко, як і встановити клієнта або розширення.

Клієнт візуально привабливий, із синім фоном, який забезпечує сильний контраст із текстом білого кольору. Підключення настільки ж просто, як натискання кнопки, і список серверів легко переглядати.

Zenmate-Клієнт

Речі стають неприємними, коли ви копаєтесь у налаштуваннях, навіть для тих, хто знайомий з VPN. Як згадувалося, меню налаштувань просте, але в ньому є пара прапорців, які містять декілька підказок щодо того, що вони роблять.

Параметри Zenmate

Для початку, перше, що ви бачите, якщо перейти до меню налаштувань, – це прапорець з надписом “EverSecure”, який встановлено за замовчуванням. На веб-сайті мало інформації про те, що він робить.

Все, що нам вдалося знайти, це запис у базі знань, який говорить про те, що ця функція створена для того, щоб мобільні пристрої не відключалися під час сну. Він також говорить про те, що коли пристрій буде пробуджено назад або підключено до мережі, VPN підключиться автоматично.

З цього приводу ця функція також видно в налаштуваннях на настільному додатку. Тут не згадується, що ми можемо знайти в іншому місці на веб-сайті, тому можна припустити, що він підключається до VPN автоматично, коли комп’ютер підключається до мережі. Але це не те, що було зроблено в нашому тестуванні. Наскільки ми могли сказати, це нічого не робить у настільних клієнтів.

Ще один прапорець нижче внизу позначений “включити моніторинг місцеположень”. На відміну від параметра “EverSecure”, він вимкнено за замовчуванням. Знову ж, на веб-сайті немає нічого щодо того, що він робить. Однак у ряді місць, таких як ця публікація, ZenMate VPN згадує про блокування зловмисних програм та захист відстеження.

Хоча ці налаштування доступні в розширенні для браузера, інших налаштувань в налаштуваннях настільних програм для них немає. Можливо, це моніторинг місцеположення, але це лише постріл у темряві, що найкраще, що ми можемо зробити, коли нам не надають інформації.

Без цих варіантів сторінка налаштувань буде добре. Крім того, включення інформації на веб-сайті або навіть просто їх перейменування пройде довгий шлях до покращення загальної зручності використання клієнтів. Здебільшого клієнти та програми виглядають приємно і добре функціонують, але ці дивні варіанти порушують інакше обтічний досвід.

Швидкість

Швидкість – сильний костюм VPM ZenMate. Як видно з нашого тестування, кожен сервер, який ми розглянули, працював добре, лише Південна Африка відставала від решти. Насправді, швидкості були настільки високими, що викликали підозри щодо керування трафіком на ZenMate VPN, але ми детальніше торкнемось цього в розділі “безпека”.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1472.075.84
Сполучені Штати6871,755.82
Об’єднане Королівство10971,855.08
Японія18351,893,71
Німеччина11370,494.74
Південна Африка28131,962,58

Починаючи з найближчого сервера, до якого ми проходили тестування в США, ми виявили, що час пінгу можна керувати, і ми втратили так мало швидкості завантаження та завантаження, що різниці в продуктивності не було помітно. Те саме було з серверами Великобританії, які були набагато далі від нас на відстані понад 3500 миль.

Японія ще далі, вимірюючи величезні відстані в 6 800 миль, і все ще зберігає поважний рівень продуктивності. Перегляд був чуйним, і перед тим, як сторінки почали завантажуватися, пройшло лише короткий момент. Як тільки вони почали завантажуватись, вони завантажувалися приблизно стільки ж часу, скільки потрібно було б без з’єднання VPN.

Німеччина знаходиться приблизно в 4200 милях і запропонувала подібну ефективність до Великобританії з майже незначним зниженням продуктивності. Нарешті, Південна Африка була єдиним сервером, який не працював. Зрозуміло, це найдальший сервер, з якого було проведено тестування на відстані трохи більше 8000 миль.

ZenMate VPN дав високі показники швидкості, з чуйним переглядом та достатньо високою швидкістю завантаження, що незабаром може пробитися до нашого найшвидшого розбиття VPN. Однак, пінг-часи були не вражаючими, і з ними було б важко грати.

Якщо ви прагнете грати в онлайн-ігри конкурентів проти людей інших країн, прочитайте нашу кращу статтю VPN для ігор.

Безпека

Знову ж таки, ZenMate VPN має суперечливу інформацію щодо її продуктивності, але цього разу суперечлива інформація стосується безпеки, що є найважливішим аспектом будь-якої VPN.

Не можна змінити рівень шифрування чи протокол у налаштуваннях. Це означає, що ви зациклювались на тому, що вам дали, але незрозуміло, що це таке. У цій публікації на базі знань ви бачите, що в ній написано, що клієнти Windows та macOS використовують IPSec (IKEv2), але в цій публікації із бази знань через два місяці вона каже, що вона використовує TLS v1.2.

В іншому місці на веб-сайті він згадує OpenVPN, що може бути названим TLS v1.2 у публікації бази знань. Якщо ви копаєте глибше, OpenVPN можна налаштувати лише вручну на певних пристроях і лише за умови остаточного плану. Якщо вам цікаво, що означають усі ці абревіатури, ознайомтеся з нашою розбиткою протоколу VPN.

Що стосується шифрування, AES 256-бітний використовується для настільних та мобільних клієнтів, що є відмінним, а AES-128 використовується для розширень браузера, що є задовільним. Це означає, що шифрування не перешкоджало виявленню витоків DNS. Під час підключення до Південної Африки VPN підключався до DNS Google у Бельгії.

Коротше кажучи, це означає, що інформація про ваші звички перегляду передається на сервери Google щоразу, коли ви підключаєтесь до веб-сайту. Гірше те, що шпигуни чи люди, які мають таку можливість, все ще можуть відстежувати вас у мережі, коли підключено VPN. Ви можете дізнатися більше про це в нашій статті про те, що витікає DNS.

Крім того, як ми згадували в розділі “швидкість”, виникає реальне питання щодо того, чи з’єднання зашифроване. Швидкість, яку ми бачили, не повинна бути можливою, оскільки процеси шифрування та дешифрування під час передачі даних потребують часу і повинні скоротити ваші швидкості більше, ніж ми бачили.

Ми зв’язалися з ZenMate VPN для отримання додаткової інформації і надалі будемо звірятися з сервісом у майбутньому. Якщо ми дізнаємось щось нове, оновимо цю статтю, щоб це відобразити. Тим часом, якщо ви шукаєте безпечну VPN, радимо перевірити наш огляд NordVPN.

Конфіденційність

ZenMate VPN має політику з нульовим журналом, і вона заснована в Німеччині, яка має чіткі закони про захист даних. На жаль, “нульові журнали” це ще не зовсім означає.

На веб-сайті ZenMate VPN записує неособисту інформацію щодо використання, включаючи, який браузер ви використовуєте та скільки часу ви проводите на веб-сайті. Персональна інформація збирається під час створення облікового запису, включаючи адресу електронної пошти, ім’я та, якщо ви вирішите отримати план Ultimate, платіжну інформацію.

ZenMate VPN також використовує те, що називається “відстеження пікселів”, коли він надсилає електронні листи, що дозволяє відстежувати рівень успішності його електронних листів, бачачи, чи відкрили ви їх.

Потокова продуктивність

Ми надіслали електронною поштою команді служби підтримки як тест, в якому сказали, що нам не вдалося змусити BBC iPlayer працювати, і ми отримали відповідь, що це відома проблема. Однак у нас проблем не було, і ми сказали це лише як тестування обслуговуючого персоналу.

Насправді, поточна продуктивність ZenMate VPN була вражаючою. Вона проникла через Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video та VPN-системи Hulu без проблем. Відео завантажується швидко і майже завжди відтворюється одразу при 1080p.

Хоча деякі інші проблеми із ZenMate VPN можуть відмовитись від нашого найкращого списку VPN для iPlayer BBC, він заслуговує на почесну згадку.

Розташування сервера

ZenMate VPN має трохи більше 30 локацій, що розповсюджуються по всьому світу, включаючи сервери в Азії, Європі, Африці, Північній Америці та Південній Америці. Пропоновані локації добре розподілені та задовольняють потреби більшості користувачів VPN.

У США та Великобританії є декілька варіантів сервера, тому ваші улюблені сайти потокової передачі повинні бути доступними. У вільному плані доступні лише чотири сервери, але ви все одно отримуєте доступ до одного сервера в США та Великобританії.

Обслуговування клієнтів

Що стосується обслуговування клієнтів, ZenMate VPN потрапляє або пропускається. Немає жодної підтримки в режимі чату чи підтримки телефону, яка сама по собі не є поганою, тому що багато постачальників VPN не пропонують їх. Підтримка електронної пошти від ZenMate VPN є хорошою та надає потрібні відповіді своєчасно, корисно та ввічливо. Ми отримали відповіді менше ніж за вісім годин.

Однак, база знань далеко не чудова. На багато загальніших запитань щодо VPN та налаштування можливо відповісти, але більш технічні запитання часто залишаються без відповіді, або ще гірше, мають суперечливі відповіді, як ми бачили багато разів під час цього огляду.

Очищення бази знань та стирання застарілої інформації або перезапис записів було б чудовим кроком до покращення досвіду підтримки клієнтів..

Вирок

Є кілька речей, за допомогою яких ZenMate VPN може подбати про те, щоб покращити роботу користувачів. Продуктивність VPN вражає, безкоштовна опція дозволяє протестувати послугу, а підтримка клієнтів – корисна та чуйна.

Був закладений міцний фундамент, але значна частина страти не вистачає позначки. Веб-сайт містить суперечливу інформацію щодо багатьох тем, і відсутність варіантів щодо протоколу та шифрування викликає занепокоєння.

Незважаючи на те, що ZenMate VPN, безумовно, може позиціонувати себе, щоб одного дня перерости у гігантський гігант, більшість людей віддають перевагу послугам, які вже на піку того, що можна запропонувати. Якщо це вам здається, перегляньте наш архів відгуків VPN, які сортуються від найкращого до гіршого для зручного перегляду..

Якщо у вас є досвід роботи з VPM ZenMate, повідомте нас у коментарях. Ми любимо почути від вас і, як завжди, дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map