Огляд захисної точки точки – оновлено 2020 рік

Огляд точки захисту екрана

Щит гарячої точки – це VPN, який крокує по незвіданій дорозі завдяки революційному протоколу катапультової гідри. Під час нашого тестування ми не змогли визначити, наскільки це так добре, як заявляє служба, але ми не надто зручно рекомендуємо це. Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield, щоб дізнатися чому.


кращі VPN-огляди

Hotspot Shield – це постачальник VPN, який намагається стати руйнівником у цій галузі, бореться за місце за столом з кращими постачальниками VPN. Він використовує фірмовий протокол під назвою Catapult Hydra, який пропонує неймовірні швидкості на папері, але змусив нас почухати голову.

У галузі, де однозначна позиція є щоденним ставленням, “Щит Hotspot” не був би першим, хто вирізав кути, щоб вийти назустріч. У зв’язку з цим, ми змушені були виявити компанії, що ми були рецензентами, щоб отримати деякі відповіді, необхідні для цього огляду, оскільки це чітка операція щодо власного та запатентованого протоколу.

Хоча відповіді, які ми змогли отримати, висвітлювали, ситуація з власною технологією все ще складна, тому ми пропонуємо вам приєднатися до нас і подивитися, що може бути проривом VPN у створенні.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для точки захисту щита

Особливості

Hotspot Shield пропонує клієнтам VPN для iOS, Android, Windows та macOS, а також розширення для Google Chrome.

Настільний клієнт охоплює більшість основних функцій VPN. У меню налаштувань ви знайдете варіанти запустити клієнта при запуску та налаштувати його на автоматичне з’єднання з “небезпечним” Wi-Fi, безпечним Wi-Fi та іншими мережами. Також є захисний вимикач і варіант захисту від витоку DNS, які чудово підходять для забезпечення безпеки.

Точка налаштувань

Головне, чого не вистачає в налаштуваннях, – це розділений тунель. Це дозволить вам вибрати, які програми використовують захищене VPN-з’єднання, а які – швидше, але незахищене стандартне підключення до Інтернету. Якщо це вам вирізняється, перегляньте наш огляд ExpressVPN, щоб ознайомитись з його чудовим тунельним розділенням.

Що стосується розширення Google Chrome, то він не має всіх функцій, про які ми згадали, але він має багато цікавих функцій, які клієнт настільних ПК не має. Для початку є блокувальник шкідливих програм, який приємно мати, але, швидше за все, не зможе конкурувати з найкращим антивірусним програмним забезпеченням.

Розширення точки доступу

Також є блокатор оголошень, блокувальник файлів cookie та блокер відстеження, які разом проходять довгий шлях до поліпшення анонімності в Інтернеті та не дозволяють будь-кому відстежувати вас у мережі. Існує також блокатор WebRTC, який ще більше затемнює вашу IP-адресу та ідентифікатор в Інтернеті.

Меч щита гарячої точки

Однак найцікавіша особливість розширення називається “меч”. Він подає підроблену інформацію трекерам, які вже не заблоковані як остаточний цвях у труні для кого-небудь або нічого, що намагається відстежити вас або зібрати інформацію про вас в Інтернеті.

Важливо пам’ятати, що всі функції розширення Chrome є бета-версією, тому ефективність блокаторів може бути плямистою.

Незважаючи на безліч функцій, ми давали Hotspot Shield порівняно низький бал у цій категорії, оскільки він не дозволяє змінювати протокол VPN або шифрування. Це те, що ми продовжимо вивчати у розділах “швидкість” та “безпека”, тому що це складна справа.

Огляд можливостей VPN Shield Hotspot

Логотип щита точки доступуwww.hotspotshield.com

Починається від $ 299перше місяцяВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі
25

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Хром

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
Катапультова гідра

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
робочий час

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

На поверхні Hotspot Shield є стандартна модель ціноутворення, яка є поширеною на ринку VPN. Ви можете платити за місяць за підписку, але значні заощадження пропонуються, якщо ви підписуєтесь щорічно або протягом трьох років.

Щомісячне ціноутворення на високій стороні. Річні та трирічні варіанти знижують ціну, але не до вражаючої міри. Наприклад, якщо ви подивитесь на наш огляд Windscribe, ви побачите, що Windscribe пропонує більш доступну щомісячну ставку, а також щорічну підписку, що становить майже половину вартості щита Hotspot за рік..

Безкоштовний план захисту щита

Hotspot Shield пропонує також безкоштовний план, який забезпечує захист для одного пристрою та лише 500 Мб щоденної пропускної здатності. Незважаючи на те, що 500 Мб на день не потрібно чхати, безкоштовний план обмежений лише декількома серверами в США, не отримує підтримки клієнтів і Hotspot Shield запускає рекламу у вашому браузері, поки ви користуєтесь нею, що робить його далеко не найкращим безкоштовним Список VPN.

Окрім і без того високих базових цін, є також багато додатків, які ховається щит Hotspot, поки ви не пройдете замовлення або ввійдете в перший раз. Коли ми запитали про ціни на ці додатки, нам сказали, що не можемо дати відповідь. Лише після того, як ми закінчили “пропуск” і виявили, що ми були рецензентами, нам дали ціну.

Додатки включають оновлення з п’яти пристроїв базового пакету до 10 пристроїв та “підвищення швидкості”, що надає вам доступ до менш населених серверів VPN. Кожен із них – це додаткові 8,99 доларів США на місяць, або 70 відсотків ціни при оформленні каси, якщо ви виберете більш тривалий період.

Простота використання

Клієнт настільних ПК та розширення для браузера Google Chrome є досить красивими та дають вам спрощений спосіб перейти до захищеного з’єднання. Коли ви відкриваєте клієнт або розширення, вам відкриється чистий екран із однією великою кнопкою, яку можна натиснути, щоб підключити VPN.

Точка-клієнт

Недолік ультрапотокового дизайну полягає в тому, що він вимагає додаткового кроку, коли потрібно підключитися до певного місця. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до британської IP-адреси, наприклад, замість вибору сервера та з’єднання, як у більшості VPN, спочатку потрібно підключитися, потім вибрати потрібний сервер, а потім знову підключитися.

Ця незначна незручність посилюється тим, що в VPN звичайно виникають проблеми з підключенням і часто потрібна друга або навіть третя спроба підключитися до обраного вами місця.

Крім цього, зовнішній вигляд і загальний макет клієнта хороший. У меню налаштувань легко переміщуватися, і всі параметри в налаштуваннях чітко сформульовані, що спрощує налаштування клієнта на ваш смак.

Швидкість

Швидкість – це те, коли починає розгортатися цікава історія Щитового щита. Провайдер використовує унікальну технологію для запуску своєї послуги, а саме фірмовий протокол під назвою Catapult Hydra.

Хоча це звучить приголомшливо, це спричинило серйозні подряпини по голові навколо нашого робочого місця. Наше тестування швидкості дало результати, що, чесно кажучи, неможливо.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1472.165.77
Нью-Йорк2071.324.35
Великобританія9974.25.02
Швейцарія11769,783.30
Японія10870,995.68
Аргентина16571.484.41

Кожне перевірене нами місце зберігало нашу незахищену швидкість. Сервер Великобританії дав нам швидше з’єднання, ніж у нас під час захисту.

З того, що нам вдалося зібрати під час розмови з Hotspot Shield, продуктивність є основним акцентом протоколу Catapult Hydra. Він використовує унікальні алгоритми для пошуку та встановлення зв’язку з сервером, тоді як більшість аспектів безпеки протоколу обробляються стандартними засобами, які ми розглянемо в наступному розділі.

Незважаючи на те, що час пінгу низький, а підтримувані швидкості божевільні, цифри на папері не відображають те, як користуються VPN. Коли гума зустрічається з дорогою, щит Hotspot дико непослідовний.

Іноді ми підключалися до сервера так швидко, що навіть не помічали. Приблизно у половині часу, перш ніж підключитися, знадобилося дві або три спроби, тривалістю 20 і більше секунд.

Хотспот щит Netflix уповільнення

Хоча серфінг в Інтернеті часом був швидким і чуйним, іноді завантажувалися веб-сайти, такі як Hulu і Netflix, 30 і більше секунд. Крім того, були випадки, коли певні елементи веб-сайту, наприклад кнопки для входу, були зламані або відсутні після останнього завантаження веб-сайту.

Тривалі завантаження не стали набагато кращими з торрентами та завантаженням Steam приблизно на чверть швидкості, до якої ми звикли, і часто значно коливається під час завантажень..

Якщо ви шукаєте VPN, який не просто швидкий на папері, але чуйний і швидкий при використанні, прочитайте наш найшвидший круглий круг VPN.

Безпека

Найголовніше у свідомості більшості людей, коли мова йде про VPN, який вони обирають, – це безпека. Захист ваших даних та забезпечення, що VPN може захищати вас, це відповідальність, яку ми не беремо з легкістю при оцінці VPN, саме тому ми звернулися до Hotspot Shield безпосередньо для цього розділу.

Команда розробників вирішально допомогла нам зрозуміти, що відбувається під кришкою катапульти Гідри. Без того, щоб вони нам дали цю інформацію, ми б робили знімки в темряві.

Нам сказали, що, хоча продуктивність VPN прискорюється за допомогою унікальних алгоритмів, код безпеки здебільшого є стандартним і навіть може бути змінений у майбутньому для роботи з іншими протоколами.

Наразі Catapult Hydra використовує TLS v1.2 для встановлення зв’язку з сертифікатами RSA для аутентифікації, а також ECDHE, що допомагає забезпечити таємницю вперед. Це майже ідентично OpenVPN і забезпечує високу безпеку.

Протокол поєднується з 256-бітним AES, який пропонує ефективно нерозривне шифрування даних під час передачі. Про це нам все-таки сказали, але ми повернемося до цього через мить. Код безпеки оцінюється багатьма сторонніми охоронними компаніями, зацікавленими у використанні протоколу Catapult Hydra.

Катапультова гідра сумнівів

Під час нашого тестування нам не вдалося знайти витоків DNS або будь-яких інших вразливих вразливих місць. Це говорило, хоча на папері все було чудово, але кілька речей, які змусили нас сумніватися в деяких претензіях щита Hotspot..

У нас є застереження щодо протоколу, оскільки він не відповідає логіці роботи шифрування та VPN. Незалежно від того, що хто робить з алгоритмами та кодом, щонайменше, процес шифрування потребує часу, щоб ваш комп’ютер працював.

Це означає, що працюватиме накладні та подальші втрати швидкості, оскільки ваш комп’ютер шифрує дані перед тим, як надсилати їх, але це не те, що ми бачили з Hotspot Shield, незважаючи на те, що він використовує 256-бітове шифрування AES.

Якби Hotspot Shield здійснив якийсь прорив землі, він змінив би все, що ми знаємо про шифрування та передачу даних. Оскільки цього не сталося, однак, навряд чи було зроблено відкриття.

Ми також знайшли кілька випадків суперечливої ​​інформації, наприклад, сказали, що 256-бітове шифрування AES використовується, поки ця публікація в базі знань Shield Hotspot говорить, що це шифрування SSL. Це змушує нас повірити, що є інформація, яку нам не повідомляють, і піднімає багато червоних прапорів.

Конфіденційність

Політика конфіденційності Hotspot Shield далеко не найкоротша, яку ми бачили, але написана таким чином, що це легко зрозуміти, якщо уважно прочитати.

Ваша IP-адреса записується під час з’єднання з VPN, щоб отримати уявлення про місце розташування на рівні міста. Він використовується для автоматичного пошуку сервера поблизу для вас. Точка захисту точки відкидає вашу IP-адресу після закінчення сеансу VPN.

Крім того, під час запуску програми, навіть якщо ви не підключаєтесь, збирається та зберігається інформація про апаратне забезпечення, операційну систему та мову та налаштування мережі, які ви використовуєте, а також ваш унікальний ідентифікатор мобільного телефону.

Hotspot Shield використовує файли cookie для відстеження того, як люди використовують його веб-сайт. Це практично неможливо в Інтернеті, як ви можете прочитати в нашому анонімному посібнику перегляду. Крім того, майже вся інформація, яку ми згадали про збір додатків, також збирається під час відвідування веб-сайту.

Хоча жодна зі збереженої інформації не може бути ідентифікована особисто, вона все ще набагато більше, ніж потрібно для надання послуги VPN. Ми хотіли б вказати на NordVPN як приклад послуги з незайманою політикою конфіденційності, про яку ви можете прочитати більше у нашому огляді NordVPN.

Потокова продуктивність

Як ми зазначали в розділі “швидкість”, продуктивність Hotspot Shield дивовижно відрізнялася не лише в часі завантаження та продуктивності перегляду, але й у випадку підключення до потенційно заблокованого вмісту.

Коли ми тестували Netflix, він спочатку спрацював, але нас відключили, коли ми знову тестували його, щоб підтвердити результати приблизно через годину. Hulu постійно блокував нас, повідомляючи, що знає, що ми використовуємо проксі, і що нам потрібно вимкнути його, щоб дивитися що-небудь.

Нам вдалося обдурити BBC iPlayer, думаючи, що ми знаходимось у Великобританії кожного разу, коли ми спробували це (перевірити деякі інші найкращі VPN для BBC iPlayer). Amazon Prime Video був схожим на Netflix, хоча він працював лише частину часу. Потрібно сказати, що “Shift Hotspot” не скоро приєднається до нашого найкращого VPN для Netflix або кращого VPN для списків Amazon Prime..

Нам сказали, що відома проблема, коли ETA не виправлено, і що рішення полягає в відключенні та повторному підключенні, щоб отримати кращу випадкову IP-адресу..

Продуктивність потокової передачі була так само непослідовною. Іноді відео завантажуються миттєво і виглядають чудово. Одного разу ми активували VPN під час перегляду YouTube, навіть не усвідомлюючи цього.

В інший час, проте, завантаження відео займало 15 секунд і виглядало приємно та ретро в 480p. Якщо ви шукаєте послідовний та надійний спосіб передачі іноземного контенту, не забудьте переглянути нашу кращу статтю VPN для Netflix.

Розташування сервера

Hotspot Shield має список з 25 країн, у яких є сервери. У списку місць у клієнті кожна опція відображається як країна, за винятком США, що є спадною меню, що показує вичерпний список міст.

Точка доступу

Місцеположення охоплює Північну Америку, Південну Америку, Європу, Азію, Близький Схід та Океанію. Це хороше покриття, враховуючи кількість серверів, але кількість локацій є анемічною.

Як ви можете бачити в нашому огляді HideMyAss, деякі топ-собаки в галузі за місцем розташування пропонують понад 280, і навіть постачальники середньої групи пропонують щонайменше 40 або більше варіантів.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів – це змішана сумка з Hotspot Shield. У нижній правій частині екрана веб-сайту розміщена функція чату в прямому ефірі. Ви можете використовувати його навіть тоді, коли ви не ввійшли в систему, але якщо у вашому електронному листі немає асоційованого облікового запису, ви не зможете отримати відповіді. Це тому, що Hotspot Shield продає обслуговування клієнтів як преміум-функцію.

Якщо ви надішлете електронний лист, ви швидко отримаєте автоматичну відповідь. Існує автоматизована система, яка, схоже, сканує вашу електронну пошту на наявність ключових слів, щоб запропонувати відповідну відповідь із посиланнями на відповідні статті. Статті вибираються з великої бази знань на веб-сайті щита Hotspot.

Це чудово, але коли ми зв’язалися зі службою підтримки клієнтів електронною поштою, не пов’язаною з нашим обліковим записом, ми одразу отримали другу автоматизовану відповідь, що ніхто не збирається читати нашу електронну пошту, оскільки адреса, з якої ми її надіслали, не була в наявності.

Це смішна політика, яку ми закликаємо переглянути “Щит хотспоту”. Якщо у одного і того ж облікового запису є подружжя або рідний брат, це звичайно, і якщо їм потрібна допомога в чомусь, але їхній електронний лист не входить до облікового запису, вони тут не щастять.

Хоча представники чату в реальному часі є доброзичливими та корисними, а база знань обширна, отримати детальні, конкретні відповіді, коли вони вам потрібні, може бути важко. Наприклад, як ми згадували в розділі “Ціноутворення”, ми навіть не могли отримати котирування цін на послугу підвищення швидкості та пакет пристроїв..

Це не провина представників служби обслуговування клієнтів, оскільки вони були сердечними та корисними. З нашої точки зору, очевидно, що внутрішня корпоративна політика заважає їм видавати певну інформацію та обмежує, наскільки вони можуть бути корисними. Це легко виправити, і підтримка клієнтів від посередньої та навіть розчарувальної часом буває майже бездоганною.

Вирок

Незважаючи на те, що ми поважаємо навіть спроби розбити інновації, потрібно отримати корисну та ефективну інновацію, щоб отримати нашу справжню рекомендацію та ваші зароблені гроші.

Щит Hotspot виконує свою обіцянку про швидші швидкості на папері, але на практиці значна частина цього була втрачена. Крім того, існують тривалі, майже антиспоживчі практики, такі як приховування цін і доступність додаткових продажів та надання послуги клієнтам додаткової функції.

Унікальні технології Hotspot Shield – суворо охороняються таємниці, і інформація, яку нам дали, залишила нас чухати голову. У нас є серйозні сумніви щодо функціонування протоколу, тому ми не готові рекомендувати його.

Нам цікаво побачити, як справи випливають із Catapult Hydra, оскільки це така технологія, яка, якщо є законною, може змінити світ криптографії.

Що ви думаєте про щит Hotspot? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map