Огляд X-VPN

X-VPN може похвалитися багатьма речами щодо своєї безпеки та простоти використання, але навіть поверхневий огляд показує, що вони не відповідають дійсності. Під час тестування ми знайшли численні проблеми, які змушують рекомендувати жорсткий пропуск цієї VPN. Перегляньте наш повний огляд X-VPN для отримання детальної інформації.


кращі VPN-огляди

X-VPN – непересічний постачальник VPN на поверхні, який бере безпечний шлях використання інтерфейсу copycat, який відображає вигляд більше половини VPN. Він стверджує, що 50 мільйонів користувачів на першій сторінці, має підтримку чату в реальному часі і навіть пропонує безкоштовний пробний план.

Незважаючи на все це, X-VPN все ще вдається бути абсолютно непридатним. Як ви читали неодноразово протягом цього огляду, X-VPN робить кілька химерних варіантів дизайну зі своїм клієнтом, що в кінцевому рахунку є недоцільним. Зокрема, запропоновані ним протоколи не названі в інтерфейсі, а приховані за випадковими літерами. 

Якщо ви завітали сюди, шукаючи VPN, який буде пропонувати безпеку та ефективність роботи, ми закликаємо вас перейти до нашої найкращої програми VPN. Якщо ви хочете побачити відмінний приклад того, як псування дрібніших речей може повністю підірвати інакше чудовий продукт, тоді продовжуйте читати. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для X-VPN

Особливості

Меню X-VPN – це одне з найяскравіших безплідних, які ми коли-небудь бачили. При натисканні верхнього правого меню гамбургер відкриває лише два варіанти перемикання. Один дозволяє налаштувати клієнта для запуску під час запуску Windows, а другий – це функція під назвою “управління додатками”. 

Згідно з його описом, керування програмами виглядає як певний розділений тунель, який дозволяє визначити перелік програм, які нехтуватимуть VPN та використовуватимуть стандартне незахищене з’єднання. Хоча розділене тунелювання є дуже бажаною особливістю і важко знайти те, що реалізація X-VPN не працює взагалі.

XVPN-AppControl

Щоразу, коли ми вмикали управління додатками, ми отримували повідомлення про те, що це не працює на нашому пристрої. Ми працювали над останньою версією Windows 10 на ПК робочої станції. Не повинно бути причин, щоб ця функція просто взагалі не працювала. Якщо ви шукаєте VPN, який має функціонуючу функцію розділеного тунелювання – крім численних інших функцій – не забудьте ознайомитися з нашим оглядом ExpressVPN. 

Хоча в X-VPN є кнопка, яка спонукає програму запускатись при запуску, немає варіантів того, підключається він чи ні, коли це робить. Крім того, в налаштуваннях немає перемикача на знищення. 

Хоча на його веб-сайті згадується функція під назвою “розумне підключення”, немає інформації про те, що це таке чи що він робить, і його неможливо знайти в налаштуваннях..

X-VPN пропонує вражаючі дев’ять протоколів, але жоден з них не позначений у меню налаштувань. Всі параметри протоколу перераховані просто як протоколи A, B, C і т. Д. Ми продовжимо торкатися цього пізніше в статті, але це вибір дизайну, який не має сенсу і лише додає на вигляд поспішаючого і ледачого характеру програмного забезпечення X-VPN. 

XVPN-налаштування

X-VPN робить гідну роботу з охопленням найрізноманітніших пристроїв, але, оскільки мобільні клієнти настільки ж безплідні, як і настільна версія, далеко не заробляти місце в нашому найкращому списку VPN для Android. Зрештою, X-VPN не пропонує майже ніяких функцій, і те, що він пропонує, дуже ймовірно, що просто не працює взагалі. 

Огляд функцій X-VPN

Логотип X-VPNxvpn.io

Починає від $ 599 за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, Ethereum, Advcash, подарункові картки

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
7 днів

Обсяг сервера у всьому світі
5000+ серверів у 50+ місцях

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Хром

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES, 256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, X

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Щось, що практично не має функціональних можливостей, X-VPN позиціонує себе в конкурентних цінах з деякими найкращими претендентами. Щомісячне ціноутворення – це не найгірше, що ми бачили, але також далеко не найкраще. Для тих, хто шукає VPN з доступним варіантом щомісяця, обов’язково прочитайте наш огляд Mullvad.

Інший варіант, який пропонує X-VPN, – це щорічна реєстрація, яка значно знижує ціну, але все ж не до рівня, що робить її великою цінністю. Річний варіант відповідає ціні CyberGhost, але як ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost, він пропонує додаткові дво- та трирічні плани, яких X-VPN не виконує. 

Обидва плани надають користувачам необмежену кількість загальної пропускної здатності до п’яти одночасних з’єднань. Якщо цих пристроїв недостатньо для ваших потреб, перегляньте нашу спеціальну статтю про найкращий VPN для кількох пристроїв. 

Ці більш довгострокові варіанти пропонують найкращу цінність і цілком не помічені цінами X-VPN. Однак, X-VPN пропонує безкоштовний план для тих, хто хоче спробувати послугу без ризику.

Безкоштовний план обмежує ваші варіанти, для якого сервера та клієнта ви можете використовувати. Для початку, якщо ви не платний клієнт, ви не можете використовувати розширення для браузера. Натомість ви будете мати 500 Мб пропускної здатності через настільний додаток і обмежуєтесь лише найближчим доступним сервером. 

Безкоштовні користувачі також можуть використовувати мобільний додаток з необмеженою кількістю пропускної здатності, але знову буде доступний лише найближчий сервер. Крім того, мобільний додаток розміщує рекламу для безкоштовних користувачів. 

Незважаючи на те, що це новий спосіб, щоб нові користувачі могли скуштувати послугу, 500MB є досить мізерним. Кращі варіанти є для тих, хто шукає найкращі безкоштовні послуги VPN.

Якщо вам подобається пробна версія і плануєте оновити, існує кілька способів оплати, включаючи PayPal, кредитну карту та біткойн, а також інші криптовалюти і навіть різні подарункові картки. Ваша покупка захищена семиденним періодом відшкодування та отримує доступ до п’яти одночасних з’єднань з необмеженою пропускною здатністю.

Простота використання

Досвід користувача з X-VPN є втіленням мішаного пакета. З іншого боку, клієнт, схоже, відповідає рівним конкурентам. Він використовує досить стандартний макет, який включає велику кнопку живлення як головну особливість мінімалістичного інтерфейсу.

XVPN-клієнт

Кнопка живлення посередині екрана підключає вас до VPN, що може статися миттєво або може зайняти більше хвилини, а потім повністю вийти з ладу. Меню налаштувань, як ми розглядали раніше, неймовірно безплідно, тому не дивно, що вони досить зручні для користувачів.

Якість підключення VPN після тунелінгу, як видається, також різко змінюється. Про це ми поговоримо більш докладно в розділі «швидкість», але характер з’єднання в режимі «вимкнення і вимкнення» дуже важко зробити серфінг і продуктивність за допомогою X-VPN. 

Якщо ви шукаєте VPN з достатньою пропускною здатністю, щоб надійно переглядати відео (або навіть грати в ігри) у школі, то переконайтеся, що найкраща стаття VPN для школи. 

Нарешті, як ми вже торкалися – і продовжуватимемо торкатися – протоколам у меню налаштувань не присвоєні фактичні назви. Натомість X-VPN позначає протоколи в налаштуваннях як “Протокол А”, “Протокол В” тощо.

З точки зору простоти використання та зручності для користувачів, це одне з найгірших речей, які може зробити VPN. Приховування протоколу VPN від користувача не служить ніякій меті і лише робить X-VPN ще більш зламаним і непридатним для використання, ніж це було б інакше. 

Для тих, хто цікавиться простим у використанні VPN, якому вдається упакувати більше функцій, ніж X-VPN, обов’язково погляньте на наш огляд NordVPN.

Швидкість

X-VPN вийшов із воріт на першому сервері, на якому ми його протестували. Поблизу американський сервер повернув більшу частину нашої пропускної здатності, перевищуючи швидкість завантаження 200 Мбіт / с і майже досягаючи тієї ж швидкості при завантаженні.

Більше того, на цьому сервері був достатньо низький ping, щоб він був конкурентоспроможним вибором для нашого найкращого VPN для списку ігор. Однак, коли ми рухалися далі, для X-VPN все ставало все гірше і гірше. Сервер Великобританії відчув зниження продуктивності, швидкість завантаження зменшилася до лише частки наших незахищених швидкостей.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)3292,66337.13
нас.4209,78193.15
Великобританія78116,744.17
Японія15269,812.16
Бразилія12448.192,51
Індія18962,831,89

Так само Японія, Бразилія та Індія побачили значні успіхи у швидкості завантаження, швидкості завантаження та часі пінгу. В середньому, ці результати попадають на X-VPN далеко від нашого найшвидшого кола VPN.

Але що ще гірше робить, це той факт, що продуктивність на папері навіть не починає демонструвати, який власне досвід використання цієї VPN. Часом справи працюють нормально. Сторінки завантажуються швидко, а для відтворення відео не потрібно більше хвилини буферизації для відтворення в повному дозволі.

Приблизно половина часу, однак, речі повністю замерзають. З’єднання здається дуже нестабільним і веде себе так, ніби він врізається і вимикається. Перехід на веб-сайт може бути майже миттєвим, або може пройти 45 секунд, перш ніж з’єднання розпочнеться, і речі почнуть завантажуватися взагалі.. 

Це дивне та ненадійне виконання означає, що, хоча швидкість на папері не найгірша, яку ми коли-небудь бачили, ми все-таки закликаємо потенційних користувачів шукати більш надійного постачальника. Щоб покращити швидкість завантаження великих файлів і відео, обов’язково ознайомтесь з постачальниками кращих VPN-серверів для збору торрент.

Безпека

Безпека – це ще одна категорія, де нам потрібно продовжувати бити мертвого коня. Як ви вже багато разів чули в цій статті, X-VPN не позначає параметри протоколу в меню налаштувань власними іменами. 

XVPN-протоколи

Натомість їм присвоєні листи, які вийшли з ладу, “D” надходить після “I.” Це унеможливлює визначення рівня безпеки або навіть шифрування, яке ви використовуєте. Ми розберемося більш детально про те, що нам сказали в розділі “Служба обслуговування клієнтів”, що з’являється, але коротко, ми змогли дізнатися, які протоколи використовуються ….

Нам було надано посилання на цю сторінку, де було пояснено протоколи X-VPN. Тут ми можемо побачити, що OpenVPN є серед них, але знову ж таки, знаючи, що він доступний, безглуздо, оскільки ви не знаєте, який варіант є OpenVPN у налаштуваннях.

Існують власні протоколи, і використовуване шифрування змінюється залежно від протоколу. Обидва ці фактори ще більше ускладнюють проблему того, що ви насправді не маєте уявлення про те, що ви отримуєте, коли ефективно вибираєте протокол сліпо під час використання X-VPN.

Хоча нам не вдалося виявити витоків DNS або IP, це не означає, що VPN безпечний. Рівень безпеки неможливо дізнатись, не знаючи, який протокол використовується у будь-який момент. 

Через це ми пропонуємо людям, які стоять за великим брандмауером у Китаї – або в іншому місці, де безпека та конфіденційність є життєво важливими – ознайомитись з нашими найкращими службами VPN для Китаю.. 

Це вибір дизайну, який не має жодного логічного сенсу, і ми не бачимо причин, щоб X-VPN робив такі дії. Для тих, хто зацікавлений у надійній VPN, яка не залишає жодних питань без відповіді, читайте наш огляд TorGuard.

Конфіденційність

Незважаючи на те, що ми бачили, що X-VPN робить неправильно протягом цього огляду, ми мусимо надавати кредит там, де належить отримати кредит. X-VPN має одну з найкоротших та найпростіших для читання політик конфіденційності. 

Це кілька коротких сторінок і має структуру, яка дозволяє легко знаходити те, що ви шукаєте, якщо вас цікавить певний аспект політики. Він починається, заявивши, що X-VPN не записує нічого щодо того, як ви використовуєте VPN або вашу IP-адресу.

Це означає, що він не записує журнали трафіку або ідентифікує інформацію про ваше використання VPN. Однак він збирає певну інформацію, як на веб-сайті, так і через саму VPN.

Деяка інформація буде записана під час створення облікового запису, але все це надається на ваш вибір під час реєстрації. Сюди входить електронний лист, платіжна інформація та обліковий запис у соціальних мережах, якщо ви вирішите передати його. 

VPN збирає інформацію, таку як часові позначки, повідомлення про помилки та вибір протоколу. Вся ця інформація використовується для того, щоб допомогти X-VPN підтримувати свою серверну мережу і не є ідентифікаційною.

Потокова продуктивність

X-VPN працює напрочуд добре, коли справа стосується потокового передавання. BBC iPlayer працює так само, як Netflix та Amazon Prime. Ми змогли змусити всі ці потокові платформи працювати без будь-яких зусиль, просто підключившись до відповідної країни з налаштуваннями за замовчуванням.

Hulu, однак, зміг виявити VPN і сказав нам вимкнути його, щоб дивитися що-небудь. На щастя, для тих, хто шукає спосіб отримати вміст Hulu, у нас є кращий VPN для групи Hulu. 

На жаль, для X-VPN, однак, просто можливість підключитися до декількох потокових сайтів – недостатньо. Якість та надійність потоку також є фактором, який ми повинні враховувати.

Як ми зазначали у розділі «швидкість», X-VPN відчував, що постійно втрачає зв’язок. Це перекладається на відео, які іноді завантажуються миттєво з високою роздільною здатністю, але так само часто призводять до зернистого відтворення у 144p та частого буферизації.

Хоча більшість потокових сайтів працювали, Hulu вдалося закрити нас, а загальна продуктивність X-VPN залишає бажати кращого, коли справа стосується потокової передачі. Якщо ви шукаєте VPN, який надійно пробиватиме геоблоковані сайти, а також матимете надійність перегляду вмісту в маслянистому плавному форматі HD, не забудьте ознайомитись з нашим кращим VPN для посібника для потокового передавання..

Розташування сервера

X-VPN стверджує, що пропонує більше 5000 серверів, які розповсюджуються по 50 місцях. Якщо ця кількість серверів точна, то насправді не потрібно турбуватися про збільшення трафіку, спричиняючи уповільнення роботи мережі X-VPN.

XVPN-сервери

Пропоновані 50 місць розташування широко поширені по всьому світу. Усі найбільш покладаються на регіони, включаючи більшу частину Азії, Північної Америки та Європи. 

Зважаючи на це, може здатися, що деякі з пропозицій X-VPN є віртуальними серверами, тобто якщо все не працює належним чином, часто потрібно відключитися і спробувати новий випадково призначений сервер та IP-адресу. Хоча серверна мережа X-VPN охоплює найбільш затребувані місця, деякі області залишаються трохи сухими. 

Більшість країн Африки повністю нехтують, тобто ті, хто перебуває на цьому континенті, можуть бути змушені підключитися до більш віддаленого сервера з більшими часом пінгу та гіршими показниками. Якщо ви шукаєте хороший VPN для Африки, наша найкраща стаття VPN для Південної Африки – це гарне місце для пошуку.

Обслуговування клієнтів

X-VPN пропонує дві форми підтримки клієнтів. Для тих, кому потрібна допомога негайно, на веб-сайті є опція чату в прямому ефірі. За даними веб-сайту, це персонал “24/6”, неділя, здається, є днем, коли ніхто не доступний.

Є також електронний лист, до якого ви можете зв’язатися, якщо ніхто не відповість через чат наживо, що може статися. Часи відповідей залежать від чату в прямому ефірі – від простої хвилини до очікування більше 24 годин і отримання відповіді взагалі. 

Окрім електронної пошти про потрапляння чи пропуску та чату в реальному часі, є також довідковий центр. Він містить невелику базу знань, яка охоплює лише найосновніші питання щодо VPN загалом, а також конкретної послуги X-VPN, і це, швидше за все, буде мало корисною.

Вирок

X-VPN, здається, обережний, щоб не розгорнути човен, і дотримується багатьох стандартних конвенцій галузі VPN. У той же час його виконання тонших точок падає настільки рівно, що майже комічно.

Відсутність міток для самих протоколів є порушенням угоди. Ненадійний виступ лише додає образи травмі, а численні зламані аспекти меню – це заключний цвях у труні. Якщо ви шукаєте надійну та високоефективну VPN, не забудьте ознайомитися з нашим повним архівом відгуків VPN.

Якщо у вас був досвід роботи з X-VPN, ми хотіли б почути, як він порівнюється з нашим у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me