Огляд WiTopia personalVPN

WiTopia personalVPN, схоже, поєднаний із ідеєю, яка має лише плутанину. У результаті виходить безглуздий високофункціональний VPN, який може використовувати підвищення швидкості, а також кілька варіантів щодо безпеки та простоти використання. Прочитайте наш повний огляд WiTopia для деталей.


кращі VPN-огляди

WiTopia personalVPN існує з 2005 року, тому це не нова дитина в блоці. Це може здатися відкидним для середини 2000-х, але це функціонально. Він стверджує, що є “захищеним та приватним” та має просту політику конфіденційності, що не містить жаргону, яка не обіцяє ведення журналів.

Цей персональний огляд VPN буде виконувати свої плюси і мінуси. Ми розглянемо пропоновані функції та перевіримо її швидкість та безпеку. Ми також розглянемо його ціни, розташування серверів, обслуговування клієнтів, поточну продуктивність, конфіденційність та простоту використання, перш ніж ми винесемо вам свій вирок.

“Функціонал” – це найкраще слово для опису personalVPN. Завдяки політиці повернення коштів, яка не підлягає поверненню, це може бути вартим тестового пробігу, але у неї відсутні функції, які ви знайдете у деяких конкурентів за тією ж ціною чи меншою. Мобільні пристрої теж відчувають себе задумливими, якщо ви не користувач енергії, тому якщо ви шукаєте найкращий VPN для мобільних пристроїв, це не все.

witopia-splash-1

witopia-splash-2

witopia-splash-3

witopia-splash-4

Попередній

Далі

Альтернативи для WiTopia personalVPN

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

personalVPN не переповнюється функціями, але ми розглянемо те, що він має. У ньому є настільний клієнт для macOS, Windows та Linux. Це некрасиво, але це працює, і це просто.

personalvpn-advconnect

Клієнт дозволяє користувачам легко налаштувати своє з’єднання, налаштувавши вибір власного протоколу чи сервера. Існує технічний журнал, який допоможе вам відстежувати проблеми з підключенням, які можуть виникнути. Ви також отримуєте карту світу із шпильками, яка показує поширення серверів personalVPN по всьому світу.

Це так само цікаво і корисно, як отримує настільний клієнт.

Щодо мобільного, то вам не пощастило, оскільки немає мобільних додатків VPN. Якщо ви хочете підключитися на своєму смартфоні чи планшеті, вам потрібно буде з’ясувати, як використовувати конфігураційні файли чи інструкції, що пропонуються.

Основні функції, які ви можете очікувати від VPN, орієнтованого на конфіденційність, наприклад, вимикача вбивці, недоступні. Якщо ви від’єднаєтесь або втратите зв’язок, ви повернетесь до свого існуючого підключення до Інтернету, тому прийміть заяву WiTopia, що personalVPN – це “справді приватний” сервіс із дрібкою солі.

Ви, принаймні, можете розраховувати, що розділений тунель стане функцією, коли ви помітите, що у клієнта встановлено “відправити весь трафік”, але ви будете розчаровані, якщо це зробите. Це, здається, нічого не робить. Ми торкнемось цього пізніше в цьому огляді.

Веб-сайт стверджує, що пропонує «режими схованості з технологією Tor» на своїх більш дорогих пакетах. Як ми пояснюємо в нашому посібнику VPN vs. proxy vs. Tor, можливе порушення шифрування навколо Tor. Якщо ви шукаєте VPN, який пропонує додаткову конфіденційність та безпеку, це, ймовірно, не є функцією, за яку варто платити.

Ви не можете використовувати підключення OpenVPN, якщо ви підписалися на базовий пакет. Як ми вже згадували при розбитті протоколу VPN, OpenVPN є найкращим протоколом для більшості користувачів, який пропонує як швидкість, так і безпеку, тому зупинка тих, хто знаходиться в базовому пакеті, використовуючи це, здається, поганим рішенням.

Ви також не можете скористатися його режимом схованості Tor за допомогою передплати Basic, але це все-таки не велика частина продажу..

Тільки Premier, найдорожчий пакет personalVPN, пропонує щось додаткове з точки зору функцій. Ви зможете користуватися своєю послугою через маршрутизатор, підключити вісім пристроїв одночасно і безкоштовно отримати послугу шифрування SecureMyEmail WiTopia.

Огляд функцій WiTopia personalVPN

Логотип WiTopia personalVPNwww.personalvpn.com

Починається від $ 417персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
8

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
65 серверів у 42 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS, Blackberry

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES, Blowfish-128

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включений

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

personalVPN може намагатися продати вам трирічні пакети, але лише базовий нижчий рівень має щось близьке до хорошого. Якщо ви хочете скористатися послугою VPN протягом двох-трьох років, вам краще переглянути наш огляд NordVPN.

Немає безкоштовної пробної версії з personalVPN, тому найдешевший спосіб спробувати послугу – підписатися на її базовий пакет за $ 5,99 на місяць. Якщо ви хочете повернути гроші після цього, ви можете скористатися його 30-денною гарантією повернення коштів.

Якщо ви хочете спробувати більш вдосконалені функції, вам доведеться заплатити за довшу підписку. Програма другого рівня, Pro, коштує 39,99 дол. США протягом шести місяців і складає до $ 159,99 на трирічний термін.

За ці гроші ви отримуєте доступ до серверів OpenVPN та режиму Tor stealth. Кількість одночасних з’єднань залишається однаковою. Тільки Premier, яка коштує 209,99 дол. США протягом трьох років, пропонує щось більше, з підключенням до маршрутизатора та вісьмома одночасними підключеннями.

Ви можете платити за допомогою PayPal та більшості основних кредитних карт, що є типовим. Він не приймає криптовалюту, тому ви не зможете використовувати біткойн для оплати свого VPN-пакета, як ви можете за допомогою ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

За $ 5,99 на місяць за базовий пакет, personalVPN на перший погляд здається прийнятною ціною. Давайте порівняємо це з приватним доступом до Інтернету, ще одним із наших високо оцінених провайдерів, щоб зрозуміти, чи це правда. Спершу погляньте на наш огляд PIA.

Лише на долар більше на місяць, PIA має вбивчий перемикач, що робить його кращим варіантом для конфіденційності, швидких серверів і понад 3000 з них порівняно з 60 з personalVPN. Ви також отримуєте блокатор шкідливих програм та OpenVPN як стандартну, а не преміум-функцію.

personalVPN просто не має великої цінності, коли ви дивитесь, що він пропонує за ціною, особливо коли ви порівнюєте його з іншими послугами. Навіть із 30-денним відшкодуванням пропозицій, personalVPN намагається зв’язати вас з більш тривалими термінами для пакетів вищого рівня, щоб отримати функції, які були б стандартними в інших місцях, наприклад, підключення OpenVPN.

Завдяки обмеженим можливостям та базовому клієнту VPN, пакети від шести місяців до трьох років просто не є найкращим співвідношенням грошей порівняно з VPN у нашому списку найкращих постачальників VPN..

Простота використання

Реєстрація для personalVPN проста. На сторінці продуктів ви можете вибрати три пропозиції та різні цінові плани.

Ви можете переживати, коли побачите сторінку оформлення замовлення. Зважаючи на зосередженість на конфіденційності, веб-сайт все ще запитує ваші платіжні дані. Це не дає зрозуміти, що надання їх не є обов’язковим, але ми змогли платити, не роблячи цього.

Для сервісу VPN, орієнтованого на конфіденційність, це погана форма запиту про ці деталі, тим більше, що форма заохочує вас вводити свої дані, не даючи зрозуміти, що вони є необов’язковими. Пізніше ми викладемо свої занепокоєння щодо обробки даних WiTopia у розділі “конфіденційність”.

personalvpn-каси

Після реєстрації та оплати ви отримаєте посилання для підтвердження свого облікового запису та входу в систему. Надане посилання пересилатиме вас до області вашого облікового запису, де відображається послуга, на яку ви зареєстровані, та надаються посилання для завантаження VPN клієнт, оновіть або змініть свій пароль.

Це просто і просто, але вам доведеться пам’ятати, щоб активувати послугу в розділі «дії», перш ніж ви зможете користуватися нею. Після активації натисніть кнопку “Завантажити / налаштувати”, щоб отримати параметри для завантаження клієнта для вашої операційної системи.

personalvpn-скачати

Як ми вже згадували, мобільних пристроїв не так багато. Ви отримаєте файл конфігурації OpenVPN або інструкції з налаштування для інших протоколів VPN. Якщо ви перейшли на базовий пакет, ви не зможете використовувати файл OpenVPN.

На щастя, процес установки для настільного клієнта набагато простіший. У Windows вам надають виконуваний інсталяційний файл, і він не перевантажує вас параметрами.

Установка швидка, але у нас виникли проблеми із посиланням на завантаження. Ми постійно отримували помилку 404, яку вирішили кілька спроб, натиснувши назад і спробувавши посилання інсталяції Windows, поки завантаження не працювало.

personalvpn-головний

Використання personalVPN

Перше, що ви помітите після встановлення клієнта, це те, наскільки це здається. Здебільшого, користуватися цим просто. Клацання “швидке з’єднання” автоматично підключить вас до найближчого VPN-сервера до вашого місцезнаходження.

Клієнт також надає карту світу, щоб ви могли бачити, які сервери розміщені де. Ви не можете натиснути їх, щоб підключитися, і вам не вдасться збільшити масштаб.

personalvpn-налаштування

У розділі налаштувань ви можете вибрати бажаний протокол безпеки VPN, улюблений сервер шлюзу та змінити інші налаштування. Кожен варіант має корисний опис свого призначення поруч. Це корисно, особливо для деяких розширених налаштувань.

У цьому розділі ви також знайдете опцію “надіслати увесь трафік”, яка є функцією розділеного тунелювання, яка нічого не робить. Ми звернулися до служби обслуговування клієнтів WiTopia, щоб запитати про це, як ви побачите у розділі “Підтримка клієнтів” нижче.

personalvpn-трафік

Клієнт не кричущий, але це не ускладнює пошук того, що вам потрібно знайти, оскільки все можна отримати з головного вікна.

Справжнє розчарування – це інтерфейс. Це не привабливо і може ввести користувачів в оману, особливо з налаштуваннями функцій, які не існують. Інші функції, такі як карта світу, здаються безглуздими доповненнями, які також можуть зірвати користувачів.

Швидкість

WiTopia стверджує, що його «швидкість переваги» робить personalVPN однією з найшвидших служб VPN в бізнесі. Ми хотіли поставити цю претензію на тест, тому ми провели тести на швидкість на декількох її серверах по всьому світу з нашої бази у Великобританії. Результати наведені нижче.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Великобританія)1128.654.28
Амстердам2327.593,97
Торонто17626,762,71
Сан Франциско2775.163.02
Нью-Йорк15226.613.38
Лос-Анджелес30318.802,76
Москва10827.193,53
Токіо46515.021,50
Каїр1241,361,86
Єрусалим12524.354.06

Результати хороші, погані чи потворні, залежно від того, де ви дивитесь. Проблема з personalVPN – це невідповідність швидкості та продуктивності від сервера до сервера.

Давайте подивимось на Амстердам та Торонто, які мали майже однакові швидкості до незахищеного з’єднання, незважаючи на віддаленість один від одного. Торонто знаходиться приблизно в 3400 милях від Великобританії, і тому, зокрема, ефективність сервера вражає.

На жаль, саме там непослідовність лупить свою потворну голову. Лос-Анджелес та Сан-Франциско знаходяться в Каліфорнії, вони знаходяться на відстані 5000 миль від Великобританії, і вони лише 310 миль один від одного, але швидкість завантаження між ними коливалася від 5-18 мегабіт в секунду.

Те саме можна побачити із сусідніми Єгиптом та Ізраїлем, які знаходяться лише в 250 милях один від одного. Швидкість між ними коливалася від 1-24 Мбіт / с. При швидкості 1 Мбіт / с завантаження веб-сторінок буде проблемою, не кажучи вже про трансляцію фільму.

WiTopia не рекомендує сервери. Ті, кого ми обрали для перегляду, були вибрані навмання. Зважаючи на це, відчувається, що якість вашого з’єднання буде відрізнятися на цілком відрив, залежно від обраного сервера.

Час затримки на більшості перевірених нами серверів також був досить поганим, крім найближчого. Якщо ви хочете отримати найкращий VPN для ігор, це не все.

Якщо вам пощастило з вибором вашого сервера, вас чекає хороший день. Швидкість, яка майже відповідає незахищеній швидкості на серверах, що проходять понад 3000 миль, вражає. Якщо ви вирішите погано вибирати, ви змушені будете робити покупки, поки не знайдете сервер, який працює так само, як підказує його «швидкість переваги».

Безпека

PersonalVPN пропонує стандартні протоколи VPN, але обмежує з’єднання, використовуючи OpenVPN, клієнтам на своїх планах Premier і Pro. OpenVPN – це протокол, який ми рекомендуємо більшості користувачів, тому обмеження невтішно.

Для базових користувачів WiTopia рекомендує замість цього використовувати L2TP / IPSec. IPSec захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, але дослідники виявили вразливості в протоколі. Майте на увазі, що IPSec походить від американського Агентства національної безпеки, яке має нерівну репутацію, коли йдеться про державний нагляд.

Якщо ви вважаєте за краще параноїя ризикувати, це може бути не найкращим протоколом для використання. personalVPN пропонує протоколи, такі як PPTP та IKEv2, але, як ми пояснюємо в нашому розкритті PPTP проти OpenVPN, PPTP є небезпечним і не повинен використовуватися. IKEv2 базується на IPSec, і хоча він швидкий і досить безпечний, він має схожі вразливості.

Щоб побачити, наскільки безпека personalVPN виконується в реальному світі, ми провели тести, щоб перевірити наявність витоків DNS та IP, а також тест WebRTC. VPN передав їх без проблем.

Однак це не все гарна новина, коли йдеться про безпеку. Не існує жодного вбивчого перемикача, тому ви повернетесь до свого незахищеного з’єднання та просочіть своє місцезнаходження, якщо втратите зв’язок із своїм VPN.

Це велика помилка служби VPN, яка зосереджена на безпеці та конфіденційності.

Конфіденційність

WiTopia стверджує, що personalVPN є приватним та захищеним. Як і більшість основних постачальників VPN, він обіцяє не контролювати і не зберігати інформацію, яка може ідентифікувати користувача або що він може робити.

personalvpn-конфіденційність

Погляд на політику конфіденційності, схоже, підтверджує це. Він не говорить або каже, що не реєструє дані про своїх користувачів і, власними словами, це “за задумом”.

Однак це було не завжди. Швидкий погляд на машину Wayback показує, що, принаймні, у 2015 році WiTopia записувала час, місцезнаходження та тривалість з’єднань користувачів. Він також був готовий оприлюднити цю інформацію під законним примусом.

Політика конфіденційності не завжди малює точну картину намірів компанії, як показує наш огляд IPVanish. На жаль, під тиском державних установ навіть найбільші VPN-сервіси будуть руйнуватися і надаватимуть інформацію, яку вони стверджують, що не зберігають.

WiTopia базується в США, який є членом угоди про розвідку 14 Очі, яка дозволяє обмінюватися чутливими, особистими даними між її членами. Як правило, служби VPN за межами 14-ти очей будуть краще захищені від втручань урядів в суд, що викликаються повістками, ніж ті, що в них.

З точки зору конфіденційності, WiTopia могла – і ми підкреслюємо, що «могла» – поставити вас у більшу небезпеку.

Ми можемо переглянути лише те, що сьогодні говорить про політику конфіденційності WiTopia. Ми не змогли знайти записи, які б свідчили про те, що вона співпрацювала з владою, але, як показує попередня політика, до цього вона готувалася раніше.

якщо ви хочете зберегти свою особу прихованою. Вам потрібно буде переглянути наш список найкращих VPN для торрентінгу, якщо ви хочете завантажити, не виявляючи їх.

Потокова продуктивність

Використання personalVPN для передачі вмісту з Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix або Hulu – це змішаний пакет. Тест кожної з потокових служб виявив, що одні добре працювали з нею, а інші взагалі не працювали, тому не збираємось вносити її в наш найкращий VPN для потокового списку.

Це ще більше розчаровує, коли ви бачите, що personalVPN пропонує чотири американські сервери спеціально для трансляції в Netflix та Hulu. Очевидно, що він хоче орієнтувати потокових користувачів на них.

Але це все не погані новини Всі чотири потокові сервери на базі США чудово працювали з Netflix, хоча лише два з них мають маркування. Не було проблем із буферизацією чи уповільненнями – досвід був безпроблемним.

Однак ми не будемо розглядати personalVPN для нашого списку найкращих VPN для BBC iPlayer. WiTopia не пропонує сервер, що підтримує потокове передачу у Великобританії, і жоден із двох заснованих там не дозволяв BBC iPlayer передавати трансляцію, тож вам доведеться знайти свого лікаря, який виправить інше.

Розташування сервера

personalvpn-карта

WiTopia не показує, скільки серверів має чи кількість країн, у яких вона є, але містить список. Ми нарахували 65 локацій у 42 країнах, тому він не пропонує ніде поблизу сервера доступність інших великих провайдерів, як показує наше порівняння ExpressVPN проти NordVPN.

Це дуже довго до пояснення, чому його служба може бути настільки непослідовною. Деякі сервери, такі як тестований нами сервер Сан-Франциско, швидше за все, проходять через них набагато більше трафіку, ніж, скажімо, ізраїльський сервер.

Більшість серверів розкидані по Європі та Північній Америці. Південна Америка має лише один сервер, а Африка лише три. Азія не подорожує набагато краще: лише сім серверів охоплюють від Китаю на півночі до Малайзії на півдні.

Обслуговування клієнтів

WiTopia стверджує, що пропонує цілодобову підтримку персонального VPN, сім днів на тиждень, 365 днів на рік. У ньому є посібник із підтримки, електронні адреси та функція чату в реальному часі.

База знань деталізована та проста в навігації, з посібниками, які допоможуть вам налаштувати VPN на більшості операційних систем. Він також пропонує підтримку нішевих пристроїв, таких як Boxee Box, який вже давно припинено.

personalvpn-інструкції

Посібники непослідовні. Деякі, наприклад, посібник із налаштування Windows, містять скріншоти із покроковими інструкціями, а інші, наприклад, посібники з налаштування мобільних пристроїв, надають лише письмові інструкції.

Якщо вам потрібна підтримка, вам не потрібно буде витрачати час на надсилання електронного листа, але якщо це зробити, WiTopia відповість протягом декількох годин. Внизу кожної сторінки розміщено опцію підтримки прямого спілкування в чаті з радником.

personalvpn-livechat

Нам не потрібно було довго чекати відповіді на технічні запитання про те, чи personalVPN здатний розділити тунелі або мав перемикач. Така відповідь “натиснути, підміргнути” не вважається занадто правдоподібною, але якщо WiTopia надасть функції в майбутньому, ми оновимо наш огляд, щоб відобразити це.

Служба підтримки personalVPN – це змішана сумка. Як і вся його послуга, вона функціональна, але це не відчувається як відшліфоване зусилля. Тим не менш, відповіді швидкі, і ви повинні швидко отримати відповіді на свої запитання, якщо вирішите скористатися його функцією чату в прямому ефірі.

Вирок

personalVPN був би суперником для однієї з кращих VPN, якби ми зосередилися на швидкості лише та вишні, до яких серверів ми підключалися. Проблема полягає в тому, що досвід, який ви отримаєте, буде різко відрізнятися в залежності від обраного сервера.

Це недостатньо добре для послуги, яка очікує, що ви заплатите за півроку до трьох років вперед за два з трьох пакетів.

Щойно до цієї послуги VPN не вистачає м’яса на кістках. Функції, які ви очікуєте як стандартні, наприклад, підтримка OpenVPN, продаються як преміальні функції у своїх більш дорогих планах. Немає безкоштовної пробної версії, і лише її основний пакет має щомісячний план.

Ми також не переконані в деяких своїх твердженнях. Наприклад, він стверджує, що орієнтований на безпеку та конфіденційність, але базується в США, де конфіденційність даних може бути скасована швидкою повісткою в суд. Не передбачено жодного вбивчого перемикача, і компанія в минулому проводила політику конфіденційності, яка передбачала готовність передавати дані.

Це не означає, що персональний VPN – це все погано, тому що це не так. Це може бути блискавично, і клієнт простий у використанні, але з обмеженою кількістю серверів і відсутністю функцій вам може бути краще переглянути наш список відгуків VPN щодо альтернативних варіантів.

Ви раніше використовували personalVPN? Якщо у вас є думки або думки додати до цього огляду, залиште їх у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me