Огляд Windscribe – чудовий безкоштовний VPN – оновлений 2020 рік

Огляд вітрозапису

Windscribe – цікава послуга VPN, яка має на меті детронізувати кращих постачальників там і майже досягає успіху. Хоча це стосується кількох питань, загалом кажучи, це відмінний VPN і, безумовно, має найкращий безкоштовний план там. Перегляньте наш огляд Windscribe, щоб дізнатись про всі деталі цього актуального учасника.


вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Списати Windscribe досить просто як ще один безкоштовний постачальник VPN, хоча це, на щастя, не так. Хоча його вільний план є вражаючим – вартий нашого найкращого посібника з VPN, насправді – Windscribe виділяється з інших причин, зокрема, унікальним підходом до ціноутворення та довгим переліком особливостей. 

У цьому огляді Windscribe ми будемо вивчати ці особливості, розповідаючи про ціноутворення, простоту використання, безпеку, швидкість, поточну ефективність, конфіденційність та обслуговування клієнтів. Врешті-решт, ми виголосимо вирок і визначимо, вартий VPN Windscribe VPN чи ні. 

Якщо ви продаєте безкоштовний VPN, Windscribe – це найкращий варіант. Однак, коли ви починаєте платити – принаймні за повний план, це змінюється. Швидкість підпалу Windscribe виглядає неміцною порівняно з топ-собаками, такими як ExpressVPN та NordVPN, навіть якщо ви економите кілька доларів. Прочитайте наш фрагмент Windscribe vs. NordVPN, щоб побачити, як він порівнюється по всій дошці.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Windscribe

Особливості

Windscribe абсолютно укомплектований функціями, і це не так, як, скажімо, CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost). Основні елементи в основному враховуються, але замість того, щоб складати список функцій зі стандартними пропозиціями, такими як розділений тунель та вбивство програм, Windscribe має унікальні. 

Це може бути добре чи погано залежно від того, що для вас важливо, до чого ми дістанемось за хвилину. Що стосується функцій, які входять, Windscribe пакує їх у. 

Найпоширенішим є Secure.link, до якого можна отримати доступ через інформаційну панель облікового запису або розширення браузера. Secure.link сканує введену URL-адресу для трекерів, перш ніж перейти до неї, даючи сайту загальний бал конфіденційності. 

windscribe-review-securelink

Одночасно з Secure.link є R.O.B.E.R.T. Цей інструмент є блокувальником рівня DNS та IP, який дозволяє фільтрувати певні типи вмісту на основі встановлених списків Windscribe. За замовчуванням він блокує зловмисне програмне забезпечення, але його також можна налаштувати, щоб блокувати сайти соціальних медіа, порно, азартні ігри та навіть сайти, які публікують фейкові новини.

windscribe-review-robert

Доступні списки охоплюють більшість баз, але ви також можете створювати власні правила. Ви вирішите заблокувати, дозволити чи підробити IP-адреси чи домени. Крім того, R.O.B.E.R.T. проста у використанні на інформаційній панелі облікового запису. 

Основні функції враховуються також, VPN Windscribe включає в себе настройки DNS, налаштування проксі-сервера та комутатор переключення, який він заплутано називає «брандмауер». Windscribe у своєму FAQ задає, що “перемикач на вбивство” – це неправильний термін, але це термінологія, яка використовується у всіх інших VPN. Називати це чимось іншим просто робить його заплутаним. 

Поряд з цими налаштуваннями ви можете вибрати протокол і порт, про який ми детальніше поговоримо в розділі “безпека” нижче. 

Windscribe пропонує деякі функції, які не робить жодна інша VPN, але все ж є деякі недоліки. Найголовніше, що Windscribe не включає розділене тунелювання, що дозволить вам надсилати деякий трафік через тунель VPN, зберігаючи інший трафік на вашому головному з’єднанні (читайте наш огляд IPVanish щодо послуги, яка використовує розділене тунелювання). 

Так само не включається вбивство додатків, що дозволить вам використовувати перемикач на знищення в деяких додатках, але не в інших. Ці функції не є важливими – багато VPN проходять повз них, але враховуючи, скільки ще включає Windscribe, вони мають сенс тут. Однак, якщо ці функції для вас не важливі, поточні пропозиції Windscribe залишаються чудовими.

Огляд функцій вітрозапису

Вінтаж логотипwindscribe.com

Починається від $ 417персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
Необмежений

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі
59 країн

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox, Opera

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, Stunnel, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включений

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача
Subreddit

База знань

Ціноутворення

Що стосується ціни, компанія Windscribe перебуває у власній лізі. Це не тільки недорого, але і гнучко, що дозволяє скласти план спеціально для ваших потреб. Також є щедрий безкоштовний план, саме тому Windscribe отримав корону в нашому найкращому безкоштовному путівнику по VPN, обігравши все популярніший TunnelBear (читайте наш огляд TunnelBear і наш Windscribe порівняння з TunnelBear порівнянням).

Перш ніж перейти до цього питання, поговоримо про стандартний план. Windscribe пропонує свої послуги щомісяця або щорічно, при цьому річний план отримує 55-відсоткову знижку. Хоча Windscribe не пропонує багаторічні плани, такі як NordVPN чи CyberGhost (читайте наш огляд NordVPN), цього не потрібно. Річна ставка є досить низькою, як є. 

Щомісячна ставка не настільки вражаюча в порівнянні з такою послугою, як Mullvad, але, як ви бачите в нашому огляді Mullvad, це приблизно найдешевший щомісячний VPN. Порівняно з більш жадібними послугами, такими як Astrill, щомісячна ціна Windscribe є відмінною (читайте наш огляд Astrill).

Віндзапис безкоштовно

Ми бачили подібні ціни з TorGuard, однак, як ви бачите в нашому огляді TorGuard. Що відрізняє Windscribe – це не його стандартні плани, а безкоштовні. Функція “скласти план” Windscribe запускається безкоштовно, пропонуючи вам невеликий список серверів та 10 Гб передачі даних щомісяця. Ви можете отримати додаткові 5 Гб на місяць, також твітуючи про Windscribe. 

Якщо ви хочете розширити свій план, ви можете додати додаткові місця за 1 долар за штуку. Кожне місцезнаходження має 10 Гб додаткових даних, і кожне місце розташування доступне. 

Наприклад, якщо ви хочете сервер Windflix США – сервери Windflix – це спеціалізовані сервери, створені для потокової передачі; докладніше про це в розділі “Ефективність потокової трансляції – ви будете отримувати 1 долар на місяць, а у вас буде 20 Гб даних. При покупці місць є мінімум 2 долари, але навіть тоді цей план є дуже багато. 

Окрім придбання нових місць, ви також можете придбати необмежену кількість даних та R.O.B.E.R.T. за $ 1 на місяць. Створення плану має сенс для більшості людей, особливо якщо ви просто зацікавлені в передачі вмісту з певного регіону. 

З можливістю придбати необмежену кількість даних, ви, ймовірно, витратите лише кілька доларів на місяць на підписку, що не має жодної послуги VPN, яку ми переглядали. 

Поза особистими планами існують і деякі інші послуги Windscribe. ScribeForce – це VPN, орієнтований на команду, який працює 3 долари на людину щомісяця – знижка для студентів на 40 відсотків надається на щорічні плани – і є статичні IP-адреси, доступні від 3 до 8 доларів на місяць. Як і у стандартних планах, ви можете використовувати біткойн, PayPal та кредитні картки для придбання цих послуг. 

Не існує гарантії повернення грошей, що не повинно стати сюрпризом, оскільки існує безкоштовний план. У будь-якому випадку ми віддаємо перевагу безкоштовним планом або пробним рішенням перед гарантією повернення грошей, оскільки вам не доведеться шукати відшкодування.

Простота використання

Почати з Windscribe просто. На домашній сторінці просто натисніть кнопку «розпочати роботу», щоб перейти на сторінку завантаження. Там Windscribe виявить ваш браузер і операційну систему, а потім порекомендує належних установців. Ви можете встановити розширення веб-переглядача, локальну програму або те і інше, і під час роботи підпишіться на акаунт. 

windscribe-огляд-завантаження

Windscribe обробляє речі дещо інакше, ніж інші VPN. Замість того, щоб пройти процедуру оформлення замовлення та підписатись на обліковий запис, ви можете створити облікові дані для входу, платите ви чи ні. Ваш логін автоматично буде прив’язаний до безкоштовного плану, який ви зможете змінити згодом.

Звідти ви можете увійти та переглянути інформаційну панель свого облікового запису. Хоча приладова панель використовується для керування вашою підпискою, як і інші VPN, Windscribe працює більше. Ви можете налаштувати переадресацію портів, налаштувати R.O.B.E.R.T. і перевірити посилання за допомогою Secure.link. Деякі функції панелі інструментів доступні і в розширенні браузера. 

windscribe-огляд-приладова панель

Якщо ви бажаєте запустити безкоштовний план, можете повернутися до програми. Якщо ви хочете оновити, натисніть «оновити» на вкладці «Стан облікового запису». Windscribe направить вас на сторінку з цінами, де ви можете придбати повну підписку або скласти власний план. 

windscribe-огляд-ціна-сторінка

Порівняно з, скажімо, ExpressVPN, Windscribe має складну структуру ціноутворення (читайте наш огляд ExpressVPN). Однак це ніколи не стало очевидним. Спрощений підхід від Windscribe через реєстрацію дозволяє придбати передплату без особливих зусиль, навіть якщо на папері структура цін є більш складною, ніж інші послуги VPN. 

Віндзапис Windows

Повернувшись до локальної програми, Windscribe попросить вас увійти. Якщо у вас не встановлено розширення для браузера, воно відкриє вікно із запитом, чи потрібно встановити розширення. Хоча це головним чином інший спосіб керування VPN, розширення додає блокувальник реклами та Secure.link, до яких ми потрапимо за хвилину. 

Місцевий додаток мертвий простий. Windscribe вибирає “найкраще місце” за замовчуванням, але ви можете змінити своє місцезнаходження за допомогою списку серверів, до якого ви можете отримати доступ, натиснувши “стрілку вниз” поруч із вибраним вами місцем.. 

Якщо ви користуєтеся безкоштовним планом, ви можете отримати доступ лише до місць без зірки. Зіркою є “профі”, які входять у повну підписку або їх можна придбати окремо.  

windscribe-review-windows

Якщо натиснути перемикач “увімкнено”, розпочнеться процес підключення та задіяний брандмауер. Хоча явно не сказано, коли з’єднання закінчиться, ваша IP-адреса буде оновлена ​​після підключення, а сірий фон зміниться на синій. Якщо увімкнено сповіщення Windows, Windscribe також повідомить вас про це. 

windscribe-огляд пов’язаний

Незалежно від того, підключено ви чи ні, ви можете переглядати список серверів та змінювати налаштування, хоча деякі налаштування не вступлять у дію, поки ви не відключите та не підключитеся знову. Меню налаштувань достатньо ґрунтовне, щоб забезпечити критичні елементи керування, не розкриваючись на технічну базу (читайте наш огляд AirVPN про болючий приклад цього). 

windcribe-review-settings

Віндзапис Android

Не дивно, що Windscribe має в своєму розпорядженні додаток для Android, але більше того, що він має додатки для нормально обмежених платформ Android. Наприклад, ви можете встановити його на своєму Amazon Fire TV або Nvidia Shield. У минулому вам довелося б використовувати APK і налаштувати VPN вручну, але зараз існують нативні програми для обох цих платформ. 

windscribe-review-android

Ця гнучкість величезна. Використовуючи пристрій медіа-центру, як-от Nvidia Shield, вам зазвичай доведеться налаштувати VPN на своєму маршрутизаторі – Windscribe також підтримує це – і передавати через нього весь ваш трафік. За допомогою Windscribe є простий спосіб піднятися та працювати в медіа-центрі, навіть якщо ви використовуєте платформу на зразок Kodi (детальніше про це читайте в нашому найкращому VPN-посібнику для Kodi). 

Вітрянка для Chrome

Окрім мобільних та настільних програм, Windscribe має розширення, доступні для Chrome, Firefox та Opera. Здебільшого розширення – це ще один спосіб керування VPN. Ви все ще можете переглядати сервери та підключатися, а також змінювати деякі основні налаштування. Розширені параметри, такі як ваш протокол VPN та налаштування DNS, зарезервовані для локальної програми. 

Однак розширення – це більше, ніж проксі для VPN. Це дає вам швидкий доступ до Secure.link, блокує рекламу та дозволяє ввімкнути функції конфіденційності в Інтернеті, про які ми говорили у розділі «функції» вище. На відміну від більшості розширень VPN, це не питання розширення чи локальної програми. Ви повинні використовувати обидва. 

Вітряний віз, здається, теж розуміє це. Ви можете переключити розширення між режимом “браузер” та “локальний”. Режим “браузер” надає повний доступ до VPN та списку місцеположень, тоді як режим “локальний” зберігає функції розширення браузера неушкодженими, дозволяючи локально керувати VPN.

Швидкість

Тестування швидкості для Windscribe VPN проходило повсюдно. Хоча нам вдалося наблизити пристойні швидкості до дому, Windscribe не стане нашим найшвидшим путівником VPN. Перестрибуючи через ставок з нашого тестового місця в Сент-Луїсі, Windscribe скинув майже 90 відсотків нашої незахищеної швидкості завантаження, що є ненормальним.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)886,7120.53
Найкраще розташування (Канада)3031.9315.07
Windflix U.S.3673.5418.85
Нідерланди11320.418.5
Об’єднане Королівство1158,7311.25
Windflix Японія1787.6114.31

Ми використовували OpenVPN та UDP для наших тестів на швидкість, навіть якщо за замовчуванням Windscribe до IKEv2. Крім того, ми змішали платні та безкоштовні сервери разом, щоб перевірити, чи є якась схема. Незважаючи на те, що це було так на початку тестування – сервер Windflix США вирвав канадський сервер з води – це стало очевидним до того моменту, коли ми завершили цю відстань, є найбільшим фактором. 

Канада та США були в порядку, хоча дивно, що Windscribe рекомендував нам канадський центр обробки даних. Нідерланди, Великобританія та Японія відстали, однак, знизивши рівень завантаження приблизно на 70-90 відсотків. Швидкість завантаження залишалася недоторканою, на щастя, але швидкість завантаження є найважливішою. 

Дивно, проте затримка була стійкою протягом тестування. Японія зробила це близько 200 м, але навіть це розумно. Windscribe, з його постійним часом пінг, є одним з найкращих VPN для ігор. 

Для інших цілей краще використовувати швидший VPN або дотримуватися IKEv2 як ваш протокол, який працює набагато краще, ніж OpenVPN з UDP. Бачачи, що інші VPN можуть забезпечити високу швидкість під час використання OpenVPN, однак Windscribe все ще збиває кілька кілочків у цьому розділі.

Безпека

Що стосується безпеки VPN, Windscribe VPN дотримується встановлених практик, хоча вам доведеться змінити деякі налаштування, щоб потрапити туди. У вікні Windscribe встановлює режим підключення до “автоматичного”, який у нашому випадку обрав IKEv2 як правильний протокол. Бачачи, як ми тестували на робочому столі Windows 10, ми скоріше використовуємо OpenVPN. 

Справедливо кажучи, Windscribe – це не єдиний VPN за замовчуванням для дивного протоколу чи шифру. Наприклад, приватний доступ до Інтернету, наприклад, запускається з AES-128 замість звичайного AES-256 (читайте наш огляд приватного доступу до Інтернету). Як і PIA, змінити налаштування безпеки легко за допомогою Windscribe. 

IKEv2 – це типовий засіб, і якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм, радимо вам залишитися з ним, оскільки ваш зв’язок залишатиметься неушкодженим під час зміни мереж. На робочому столі OpenVPN, мабуть, кращий варіант, і Windscribe дозволяє вибирати UDP і TCP як транспортний протокол. 

Також є два інкапсульовані варіанти OpenVPN: Stealth та Wstunnel. Ці протоколи охоплюють OpenVPN-з’єднання, завдяки чому воно виглядає як звичайне інтернет-з’єднання, що корисно для обходу цензури. Вони є загальними варіантами серед наших кращих VPN для Китаю.

Вітряний торрент

Завдяки прихованим параметрам та шифруванню AES-256 – прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися про це – Windscribe підходить для торрентінгу. З огляду на це, ви не можете використовувати будь-яку локацію для торрентів. У деяких місцях, таких як Південна Африка, Росія та Індія, є піктограма P2P з прорізом через неї, що вказує, що ви не можете здійснювати торрент у цих місцях. 

Хоча використання стандартного додатка для настільних комп’ютерів повинно бути достатньо, щоб захистити торрентінг захищено, Windscribe також має посібник із налаштування uTorrent. Однак зауважте, що хоча ви можете використовувати настільний клієнт, а не встановлювати проксі в uTorrent, погана ідея використовувати проксі в uTorrent без настільного клієнта (докладніше про це читайте в нашому посібнику VPN vs. proxy vs. Tor ).

Ми перевірили витоки DNS, а також витоки IP та WebRTC, щоб переконатися, що торрент – і вся інша онлайн-діяльність на цей рахунок – була безпечною. Вітровка вийшла чистою, навіть після тестування кількох локацій. Розрекламований захист від витоку працює добре.

Конфіденційність

Windscribe чітко розуміє, чому ви купуєте VPN, кажучи вгорі своєї політики конфіденційності, що він розуміє, що він повинен “пройти тонку лінію” з точки зору того, що він може зібрати. Деякі дані збираються, але нічого, що може бути пов’язане з вами. 

Коли ви реєструєтесь, вам потрібно буде вказати ім’я користувача та пароль, але не електронну адресу. Ви можете додати електронну адресу до свого облікового запису для відновлення пароля, але поки ви використовуєте одного з наших найкращих менеджерів паролів, це не повинно бути проблемою. Якщо ви платите, вам доведеться ввести деяку платіжну інформацію, але вона обробляється третьою стороною. 

Підключившись, Windscribe збирає загальну кількість переданих даних за 30-денний період, а також часові позначки, коли ви востаннє підключились. Минулі сесії ваш оригінальний IP-адрес та відвідувані вами сайти не зберігаються. 

Під час сеансу Windscribe зберігає час з’єднання, кількість переданих даних та ваше ім’я користувача, але лише в пам’яті сервера. 

Це означає, що коли ви від’єднаєтесь, дані негайно відкидаються, і нічого не йде до вас. Оскільки вам не потрібно вказувати свою електронну пошту, ім’я користувача облікового запису також не обов’язково може бути пов’язане з вами.  

Щоб підтвердити це, Windscribe надає звіт про прозорість, який оновлюється щомісяця, щоб відобразити кількість DMCA та правоохоронних запитів, а також номер, яким він був виконаний. На момент написання повідомлення Windscribe отримала десятки тисяч запитів DMCA та кілька запитів правоохоронних органів, і вона співпрацювала ні з одним.

Потокова продуктивність

Використовуючи безкоштовні сервери Windscribe, нас зустріли блокпости від Netflix та Hulu, що мало несподівано, оскільки Windscribe заплатив сервери Windflix, зроблені спеціально для потокового передачі (детальніше про це за хвилину). Незважаючи на це, ми спершу перевірили його на безкоштовних серверах, щоб підтвердити, що вони не працюватимуть. Якщо ви хочете транслювати безкоштовно, Windscribe – це не VPN для вас. 

Тим не менш, ви можете передавати дешеві потоки за допомогою необмеженої кількості даних та декількох “професійних” серверів. Навіть на безкоштовних серверах ми мали змогу отримати доступ до iPlayer BBC та Amazon Prime Video, що вражає (читайте наші найкращі VPN для BBC iPlayer та найкращі VPN для Amazon Prime Video guide). Однак для Netflix та Hulu потрібні сервери Windflix. 

Windscribe, Netflix: Windflix

Ми перейшли до серверів Windflix, які доступні в США, Великобританії та Японії. Звичайно, щойно ми перейшли на американський сервер Windflix, ми змогли без жодних проблем використовувати Netflix та Hulu. Якщо вас цікавить лише трансляція, ви можете отримати сервер Windflix та необмежену кількість даних лише за 2 долари на місяць. 

Через це Windscribe заробив місце на нашому найкращому VPN для Netflix та кращому VPN для гідів по Hulu. Windscribe працює бездоганно, доки ви використовуєте сервери Windflix, і, враховуючи, як вони включені в “профі” план, цей розділ є суворою дамбою.

Розташування сервера

У Windscribe є місцезнаходження в 59 країнах, з кількома точками присутності в кожній із цих країн (він працює приблизно в 110 містах). Хоча список може здатися не вражаючим порівняно з такою службою, як HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss), Windscribe не використовує віртуальних серверів, тоді як HideMyAss робить. 

Усі локації містять реальні фізичні сервери, тому під час підключення до, скажімо, Латвії, ви отримуєте IP-адресу для сервера в цьому місці. 

Поширення також є солідним, коли Windscribe охоплює райони на Близькому Сході та в Азії, де VPN зазвичай не надходять. Наприклад, є сервери в Таїланді, Туреччині, В’єтнамі, Гонконгу та Сінгапурі. Хоча деякі з більш екзотичних місць, які можна побачити з такою послугою, як HideMyAss, немає в списку, вони зазвичай не потрібні.

Обслуговування клієнтів

Windscribe пропонує безліч варіантів підтримки, включаючи ґрунтовну базу знань, технічну підтримку через чат та електронну пошту та навіть subreddit, який на момент написання налічував понад 10 000 членів. Subreddit, незважаючи на те, що має заголовки мем дожів, є корисним, оскільки більшість потоків отримує відповідь протягом декількох годин. 

Це самий прямий спосіб отримати підтримку, оскільки повідомлення електронної пошти займає певний час – хоча і не дуже страшно – і чат в прямому ефірі не живе прямо. Навколо сайту ви можете натиснути на зелене коло в нижньому правому куті, щоб запустити чат із Гаррі, представником служби підтримки AI, що підтримується AI.

windcribe-review-live-chat

Гаррі виконує завдання з основних питань – одне таке питання ви бачите вище, – але все складніше потребує людини. Наприклад, ми запитали: “Чи сниться Андроїдам електрична вівця?” і Гаррі спонукав нас говорити до людини. На щастя, ви можете зробити це через те саме вікно прямого чату, але це вимагає, щоб ви спершу пройшли Гаррі. 

Хоча вам ні з ким не потрібно зв’язуватися. База знань Windscribe заповнена до кінця посібниками із налаштування, поширеними запитаннями та статтями щодо усунення несправностей. Інструкції з налаштування особливо корисні, наприклад, докладно описуючи, як встановити Windscribe на маршрутизатори Asus. Навіть основні установки висвітлюються дуже детально, що приємно бачити.

windscribe-огляд-база знань

Якщо у вас виникли проблеми, перше місце, на яке слід звернутись, – це посібники з усунення несправностей. Windscribe охоплює основні теми, такі як забуття пароля, а також складні, такі як API Windscribe, заблокований у вашій мережі. Між посібниками з налаштування та статтями щодо усунення несправностей, вам рідко, якщо взагалі, потрібно звертатися за прямою підтримкою.

Вирок

Що стосується безкоштовних VPN, то Windscribe – це наша рекомендація. Платна версія також вражає, оскільки ви можете створити свій власний план, отримуючи доступ до довгого списку функцій. 

Це означає, що ви все одно отримуєте те, за що платите, особливо коли мова йде про швидкість. Вітрозапис не повільний, коли ви перебуваєте поруч з домом, але коли ви їдете далеко, краще поїхати з іншим варіантом. 

Ви можете знайти ці варіанти в нашому найкращому довіднику VPN для мандрівників. В іншому випадку Windscribe вражає своїм інтерфейсом безглуздих, гнучким ціноутворенням та широким переліком функцій. Ось чому ми високо оцінюємо це в наших оглядах VPN. 

Чи плануєте ви завантажувати Windscribe? Що вам продали на ньому? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Поставити запитання щодо вітрозапису

  • Що таке Windscribe?

    Windscribe – це віртуальна приватна мережа, популярна своїм безкоштовним планом, який пропонує 10 Гб даних та обмежену серверну мережу. Він також має “профі” план, який постачається з необмеженою пропускною здатністю та повним списком серверів, включаючи спеціалізовані локації потокової передачі Windflix.

  • Як працює вітрозапис?

    Windscribe, як і будь-який VPN, працює, шифруючи ваше інтернет-з’єднання, перш ніж надсилати його у відкриту мережу. Тим самим ви захищаєте свою IP-адресу та всю іншу особисту інформацію від веб-сайтів та онлайн-служб.

  • Наскільки безпечно вітрозапис?

    На основі нашого тестування Windscribe безпечний у використанні. Він пройшов наші тести на витоки DNS, WebRTC та IP та підтримує політику без журналів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me