Огляд випрВПН

“ВипрВПН” існує вже давно, і він зазнав декількох масштабних змін. Останній раунд приніс вдосконалений додаток і менш грубе обслуговування клієнтів, хоча проблеми з швидкістю залишаються. Детально читайте наш повністю оновлений огляд VyprVPN.


кращі VPN-огляди

Минулого разу ми подивилися на VyprVPN, він мав деякі переваги та яскраві слабкі сторони. Нас вразила найвища безпека та власний протокол VyprVPN, Хамелеон, серед іншого.

Однак це було ще не готово до нашого найкращого рейтингу VPN через посередню швидкість та надзвичайно погану підтримку клієнтів. Однак впровадження нового користувальницького інтерфейсу, серед інших змін, що відбуваються навколо VyprVPN, спонукало нас поглянути ще раз та написати оновлений відгук про VyprVPN.

Хоча декілька речей, а саме: обслуговування клієнтів, покращилися, є й інші сфери, де відбуваються менш ідеальні зміни. Давайте подивимось, як VyprVPN планує прагнути до вершини, і поговоримо про те, які зміни ми робимо, а що не подобається.

Відео огляд VyprVPN

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ВипрВПН

Особливості

VyprVPN пропонує функції, які керують гамою від простих речей, майже будь-хто повинен бути принаймні слабко знайомий, до функцій, з якими VyprVPN попереджає вас не змінюватись, якщо ви дійсно не знаєте, що ви робите.

Починаючи з більш прямого боку, VyprVPN пропонує перемикач на знищення і кілька варіантів того, як веде себе клієнт при запуску комп’ютера. Ви можете запустити програму під час запуску та або дочекатися вашої команди, або підключитися автоматично.

Цікаво, що ці два варіанти – запуск при запуску та підключення при запуску – є на різних сторінках меню. Це трохи заплутано і робить незрозумілим, що станеться, якщо у вас буде встановлено VPN для підключення при запуску, але не запуск. Однак у нашому тестуванні ми не змогли викликати будь-який конфлікт чи збої, поводячись із ними.. 

Крім того, ви можете налаштувати VPN для автоматичного підключення до WiFi мереж, яким ви не довіряєте, що є прекрасним способом уникнути небезпеки загальнодоступного WiFi. VyprVPN також пропонує власний протокол власності та сервери DNS, обидва ми детальніше розглянемо в розділі “безпека”. 

VyprVPN охоплює всі основні пристрої, включаючи Windows, macOS, Android та iPhone. Зараз мобільні додатки є одними з найкращих там, з можливістю підключення при запуску, а також перемикачем на знищення та функціями автоматичного підключення, які надійно працюють, що робить його одним з найкращих VPN для вибору Android. 

ВипрВПН-Android

Нарешті, у меню параметрів настільного клієнта є вкладка, на якій написано “розширений” і видається попередження, рекомендуючи нічого не змінювати, якщо підтримка VyprVPN не доручила вас це зробити. Це чудове місце для схожих майстрів та технологій, які дозволяють викопати деякі з параметрів протоколу, що містять дрібну крупу..

VyprVPN-Advanced

Загалом, хоча VyprVPN не є найбільш насиченою функцією VPN, яку ми бачили, він вдається охопити основні функції, що мають надзвичайно важливе значення, як перемикач на знищення, при цьому все ще пропонує щось для тих, хто хоче заглибитись у свою конфігурацію VPN..

У ньому все ще відсутні речі, як підтримка розділеного тунелю. Зокрема, розділення тунелів – це важко знайти функцію, яка дозволяє користувачам визначати список програм, які використовуватимуть або не використовуватимуть з’єднання VPN. 

Це дозволяє завантажувати на повній швидкості такі речі, як оновлення програмного забезпечення, а більше приватного трафіку надсилається через VPN. Про відмінну реалізацію цієї функції ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN. 

Варто також коротко зазначити, що Golden Frog, компанія, яка управляє VyprVPN, також пропонує деякі додаткові онлайн-сервіси конфіденційності, які не пов’язані безпосередньо з VPN. Один із таких інструментів, який особливо цікавий, – це Cyphr, зашифрований додаток для обміну повідомленнями для мобільних пристроїв. Ви можете дізнатися більше про цю та інші програми в наших 99 інструментах для захисту вашої конфіденційності.

Огляд можливостей VyprVPN

ВипрВПН логотипwww.vyprvpn.com

Починає від 250 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, UnionPay

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
70+ локацій

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP, Хамелеон

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

VyprVPN пропонує єдиний план, що є зміною темпу від лінійки подвійного плану, яку він пропонував раніше. Замість того, щоб дотримуватися варіантів нижчого та вищого рівня, тепер ВипрВПН пропонує дворічний план. 

Зараз єдиний план – це Преміум-пропозиція VyprVPN, яка включає власний протокол Chameleon та хмару VyprVPN. Хмара VyprVPN – це інтеграція VyprVPN з вибором трьох постачальників хмарних сховищ.

Незважаючи на те, що більшість особистих користувачів для цього не користуються, малі підприємства можуть побачити заклик легко захищати інформацію своєї команди. Докладніше про параметри зберігання та хмарний сервіс VyprVPN ви можете прочитати тут.

Незважаючи на те, що місячна ціна досить велика, ніж для VPN з великим іменем, як VyprVPN, щорічні ціни знижують шокуючу суму і роблять VyprVPN одним із найбільш переконливих варіантів доступності. 

Зважаючи на це, існує один головний аспект ціноутворення VyprVPN, який зазнає значних змін. ВипрВПН пропонував триденний безкоштовний пробний період, і на момент написання, здається, це все ще є на мобільному додатку.

Як ми зазначали в попередньому огляді VyprVPN, це не абсолютно безризикове випробування, оскільки вам потрібно ввести платіжну інформацію та скасувати план до того, як три дні підняться або стягуватиметься плата. Однак ВипрВПН незабаром видалить цю безкоштовну пробну версію.

Натомість він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Це може розглядатися як суперечливий крок або продовження способу роботи оригінального судового розгляду, залежно від того, як ви на це дивитесь. Якщо ви хочете спробувати VPN, не платячи нічого, не забудьте переглянути нашу безкоштовну статтю про послуги VPN.

Простота використання

Протокол VyprVPN має деякі найкращі функції дизайну файлів вирізання файлів cookie, якими користується більшість клієнтів VPN зараз, і він додає рівень щільності інформації, який приємно бачити з технічної точки зору, при цьому все ще подається таким чином, що не є очі. 

ВипрВПН-Клієнт

У легкому для засвоєння способі в головному вікні настільного клієнта відображається ваша поточна загальнодоступна IP-адреса, час вашого з’єднання – який буде читати “не підключено”, якщо це так – протокол та шифрування. Також є графік прокрутки, який показує трафік завантаження та завантаження протягом останніх кількох хвилин. 

У самому верху все це велика синя кнопка, яка за замовчуванням підключить вас до найшвидшого сервера. Якщо цього не потрібно, ви можете натиснути значок розташування праворуч від кнопки підключення, щоб перейти до списку серверів. Це одне місце, яке може використати трохи очищення.

Невеликі речі можна було б покращити, як, наприклад, те, що розмір вікна за замовчуванням для списку серверів дуже короткий і ускладнює прокрутку. Список серверів можна розширити мишкою, як звичайне вікно, але непогано було б стати високим вертикальним вікном, а не коротким упертим..

Також функція пошуку потребує точного відповідності. Отже, замість того, щоб прокручувати весь шлях до “u”, щоб знайти Сполучене Королівство, якщо ви просто набрали “Великобританія”, “Англія”, “Британія” чи будь-яка інша версія, вона не з’явиться. Зрозуміло, це також проблема майже всіх інших VPN-вершин, але це невелика деталь, яка, якщо вона буде покращена, може значно покращити її зручність використання.

Зрештою, скарги, які ми маємо, є незначними проблемами юзабіліті. Незважаючи на крихітні вдосконалення, які можна було б зробити тут і там, VyprVPN пропонує спрощену роботу користувачів, яка все ще містить набагато більш релевантну інформацію, ніж стандартний макет більшості VPN. 

Швидкість

Минулого разу, коли ми перевіряли на ВипрВПН, швидкість була однією з її найслабших ланок, і, мабуть, так і є. Швидкість, яку ми побачили на нашому тестуванні, просто не дуже конкурентоспроможна з деякими іншими топ-конкурентами на ринку.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)5294,66319,24
нас.894,9363.24
Великобританія8659.2127,91
Бразилія14026.2913,74
Японія16966,9829.50
Німеччина976.6519.12

Часи пінгу не вражають, що виключає VyprVPN із суперечки для найкращого VPN для ігор, а швидкість постійного завантаження занадто низька, щоб потрапити до нашого найшвидшого списку VPN. Однак, незважаючи на те, що на папері виглядало невдало, ми були приємно здивовані справжнім виконанням.

Коли ми запустили Інтернет і почали переглядати веб-сайт, ми не виявили різко помітної різниці з жодним із серверів. Веб-сторінки завантажувались швидко, і все було чуйним, доки не було незвично великих елементів, як-от вбудованих відео. 

Навіть на серверах Бразилії та Японії нам вдалося отримати потокове відео у форматі HD із початком лише невеликого буферизації. Поки ви просто переглядаєте чи потокуєте, VyprVPN буде виконувати цю роботу, але передача великих файлів може виявитись клопіткою. 

Для тих, хто шукає VPN з пропускною здатністю для безпечного переміщення великих фрагментів даних, радимо перевірити наш огляд CyberGhost.

Безпека

Що стосується безпеки, то VyprVPN пропонує безліч солідних варіантів. Для початку він пропонує ряд стандартних протоколів, включаючи L2TP, PPTP і, що найголовніше, OpenVPN. Для тих, хто зацікавлений дізнатися більше про те, що означають усі ці абревіатури, ви можете перевірити наш розбір протоколів VPN для отримання додаткової інформації.

Шифрування для вас заблоковано, залежно від протоколу, який ви використовуєте, у більшості протоколів, що використовують 256-бітове шифрування. Однак PPTP використовує 128-бітове, а OpenVPN має можливість використовувати 256- або 160-бітове шифрування. 

За замовчуванням клієнт використовує OpenVPN з шифруванням AES-256, що є золотим стандартом безпеки VPN. Крім стандартних протоколів, VyprVPN пропонує також фірмовий протокол під назвою Хамелеон.

По суті, Хамелеон – це модифікована версія OpenVPN. Зміни, внесені до OpenVPN, що роблять Chameleon особливим, спрямовані на маскування трафіку VPN таким чином, що сервери та веб-сайти не можуть сказати, що це трафік VPN.

ВипрВПН-протоколи

Це може бути корисно для обходу геоблокування або доступу до сайтів, які в іншому випадку не дозволяють використовувати VPN. Цей протокол допоміг ВипрВПН зайняти місце в почесних згадках про найкращі наші послуги VPN для Китаю, хоча інші випуски стримували це від провідних місць. 

З цього приводу нам ніколи не довелося цим користуватися, оскільки нам вдалося змусити всі види вмісту з геоблокованою роботою, використовуючи звичайний OpenVPN, не змінюючи жодного налаштування, як ми обговоримо в розділі “поточна ефективність”.. 

Конфіденційність

Золота жаба на своєму веб-сайті повідомляє, що має довгу історію захисту приватного життя в Інтернеті. Можна сподіватися, що компанія, яка має такий досвід, матиме чітку політику конфіденційності і, певним чином, VyprVPN фактично встановлює планку для цього. 

Хоча політика конфіденційності може бути не такою стислою чи чітко структурованою, як NordVPN, про яку ви можете прочитати детальніше в нашому огляді NordVPN, це добре допомагає чітко окреслити обсяг зібраних даних і для чого вони використовуються..

VyprVPN дотримується політики без реєстрації, але якщо ви довгий час були навколо VPN, то ви вже знаєте, що це може означати багато різних речей. Однак у цьому випадку це означає майже все, що слід.

VyprVPN не робить журналів запитів DNS, а сам VPN не записує трафік, IP-адреси чи будь-який інший вид ідентифікаційної інформації. Більше того, це те, що VyprVPN проводиться незалежний аудит для забезпечення дотримання цих стандартів, що додає велику кількість легітимності його конфіденційності та вимогам з нульовим журналом..

Потокова продуктивність

VyprVPN змогла витончено обійти кожну перевірену потокову службу, не змінюючи жодної настройки. Хоча існує власний протокол Хамелеона, який розроблений частково з такими завданнями на увазі, ми ніколи насправді не потребували його використання. 

Цей показник заслужив ВипрВПН місце в нашому найкращому VPN для Netflix. Крім того, хоча багато швидкостей на тестованих серверах були неміцними на папері, все, здавалося, вимикається без перешкод, коли справа доходить до потокової передачі.

Сервери, що знаходяться поблизу, як-от у США, працювали дуже аналогічно тому, коли у нас взагалі не було підключено VPN, із завантаженням відео без помітної затримки та дефолтним правом на 1080p. 

Деякі з більш віддалених серверів мали лише приблизно чверть-півтори секунди відчутної затримки до початку відео. Часом відео виглядає трохи зернистим і, ймовірно, буферизується у 720p, але майже у всіх випадках воно буде чітко до 1080p за менше 15 секунд. 

Розташування сервера

VyprVPN має респектабельну мережу, що нараховує понад 70 локацій. Деякі з цих місць є розповсюдженими по всій території США, а багато інших розкидані по Європі. Є кілька інших серверів Північної Америки, яких немає в США, а також в Канаді.

У Південній Америці доступні чотири місця, а також – поважний вибір по всій Азії. В Африці трохи не залишилося лише двох серверів, одне в Єгипті, а друге в Алжирі.

Нарешті, для Океанії Австралія може запропонувати декілька локацій, а також Нова Зеландія отримати власні сервери. Хоча ця мережа є достатньою для потреб більшості користувачів, вона слабшає порівняно з мережами деяких конкурентів, про одну з яких можна прочитати в нашому огляді HideMyAss. Мережа HideMyAss має понад 280 локацій у 190 країнах.

Обслуговування клієнтів

Минулого разу, коли ми зареєструвались на VyprVPN, ми виявили, що обслуговування клієнтів надзвичайно неадекватне. На щастя, схоже, що справи суттєво змінилися на краще.

Як і минулого разу, VyperVPN пропонує підтримку чату та електронної пошти. Якщо ви відкриєте вікно чату на веб-сайті, вас спочатку вітають із ботом, який запитує, що вам потрібно. 

Коли ви відповідаєте, він дає вам декілька посилань на розширену базу знань VyprVPN, яку, на його думку, відповідають вашим потребам. Поряд із цими посиланнями, він також пропонує кнопку, яка дозволяє вам підключитися до реальної людини.

ВипрВПН-база знань

Якщо ви вирішите це зробити і розпочати фактичний чат в реальному часі, вам буде надано положення черги. Більшу частину часу ми одразу опинилися на місці номер один і нам допомогли протягом приблизно п’яти хвилин. 

Однак, під час однієї з трьох наших взаємодій, підтримка чату в реальному часі, здавалося, була безпілотною, тому що єдиний варіант, який ми мали, було залишити повідомлення. Потім ми надіслали електронний лист на підтримку, про який ми досі не чули. Через кілька годин ми знову спробували чат в прямому ефірі. 

Цього разу ми опинилися в позиції номер три, і пройти до передньої лінії було потрібно близько 20 хвилин. Коли ми там були, жива підтримка була дуже корисною, але це був чіткий показник того, що, хоча все покращилося, в системі є деякі перепони, які, можливо, ще потребують певного прасування. 

Що не змінилося, це те, що величезна база знань все ще ділиться між VyprVPN та кількома іншими службами Golden Frog, як-от Cyphr, що може зробити це трохи складніше, ніж потрібно, щоб знайти те, що потрібно часом.

Вирок

Хоча VyprVPN покращився в деяких областях, ми сумуємо за те, що безкоштовна пробна версія продовжується. Служба обслуговування клієнтів зробила величезний крок у потрібному напрямку, але швидкість все ще є слабкою стороною, яка може використати певну роботу. 

Наші висновки, безумовно, покращать позицію VyprVPN в загальному рейтингу VPN, але це все ще недостатньо швидко, щоб бути на вершині ланцюга харчування..

Якщо у вас був власний досвід роботи з VyprVPN, ми хотіли б почути, як це пройшло в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me