Огляд VPNArea – оновлено 2020 рік

Огляд VPNArea

VPNArea – це болгарська послуга, яка, здається, покращується з кожним днем. Хоча в попередніх версіях цього огляду у нас було декілька скарг тут і там, оскільки зараз він переносить вас на Netflix США, більше не витікає ваш DNS, нещодавно отримав ліфтинг обличчя і досить доступний для завантаження..


vpnarea-slider1

vpnarea-slider2

vpnarea-slider3

vpnarea-slider4

vpnarea-slider5

Попередній

Далі

За останні три роки наш досвід роботи з VPNArea перейшов від досить поганого до вражаюче респектабельного. Існує загальна тенденція вдосконалення в усіх аспектах сервісу, але те, що ми найбільше помітили в попередньому огляді VPNArea, – це значно покращена швидкість і безпека з додаванням деяких нових серверів і функцій, таких як подвійний VPN і Stunnel.

У сьогоднішньому огляді VPNArea ми розглядаємо продовження цієї тенденції. Швидкість VPNArea знову значно покращилася, потокові сервери працюють на Netflix та Hulu, а ціна є такою ж конкурентоспроможною як ніколи.

Однак ми хотіли дізнатись, чи все це може переважувати деякі інші проблеми, такі як потворний інтерфейс та незначні технічні проблеми, які все ще затримуються та стримують VPNArea назад від того, що знаходиться на самому верхньому рівні ринку VPN.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для VPNArea

Особливості

Пірнання в налаштуваннях VPNArea не виявляє нічого, що занадто б зацікавило середнього користувача. Існує блокувальник реклами та зловмисного програмного забезпечення, який допомагає вам захищати Інтернет, блокуючи IP-адреси, які, як відомо, розміщують подібний вміст. Однак наш найкращий список антивірусних програм або навіть 99 безкоштовних інструментів для захисту статей конфіденційності мають кращі варіанти блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення.. 

Якщо дивитися далі в налаштуваннях, видно, що VPNArea також має можливість автоматичного запуску клієнта при запуску Windows, а також підключення до останнього використовуваного сервера. Це, поряд із перемикачем на знищення, – це функції, які ми очікуємо, що кожна VPN буде охоплена, оскільки вони мають прямий вплив на безпеку.

VPNArea робить це добре і навіть пропонує користувачам вибір двох комутаторів. Перший параметр комутатора вбивства використовує стандартний брандмауер Windows, щоб запобігти відкриттю вашого IP-адреси під час з’єднання та блокує інтернет-трафік, якщо ваш VPN відключається.

VPNArea-KillSwitch

Другий параметр комутатора вбивства, позначений як “ядерна опція”, відключає весь інтернет-трафік, якщо VPN відключається, фактично вимикаючи WiFi та Ethernet комп’ютера. 

У нижній частині меню розташоване текстове поле, куди можна вручну вводити команди та налаштування. Для цього потрібні деякі передові знання VPN та мереж, і це далеко виходить за рамки цієї статті – або зацікавлення більшості користувачів – але, безумовно, приємно мати для тих, хто знає майстрів. 

VPNArea-Settings

Спеціалізовані сервери

На завершення варто зазначити, що VPNArea пропонує деякі спеціалізовані сервери. Один із таких виділених типів серверів – це потокове передача, про яку ми детальніше поговоримо у розділі «потокове». 

Потрібно говорити, що ці сервери налаштовані так, щоб допомогти вам отримати доступ до потокового контенту, наприклад Netflix та Hulu, і вони працюють досить добре. VPNArea також пропонує інший варіант спеціального сервера: спеціальні IP-сервери, які дозволяють вам мати однакову IP-адресу щоразу, коли ви підключаєтесь.

Також доступно кілька серверів Double VPN та Stunnel. Ми розглянемо їх більш докладно в розділі “безпека”, але коротко, обидва ці типи серверів додають додатковий рівень захисту до вашого з’єднання.. 

Нарешті, на завершення цього списку, є кілька серверів Tor над VPN, які допоможуть вам безпечно переглядати веб-сторінки. Ознайомтеся з нашою статтею Torguard vs. PIA щодо іншої послуги з функцією Tor над VPN. 

Хоча VPNArea добре працює над висвітленням основ та має деякі функціональні особливості, але ми просто не можемо надавати йому занадто багато кредиту. Це тому, що функції, які він підтримує, або виходять за рамки того, що люди хочуть, або, як блокувальник реклами, просто плагіни з десятками за десяток, які, напевно, вже мають усі. 

Забезпечення чогось подібного до розділеного тунелювання – про яке ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN – або якісь цікаві параметри протоколу та шифрування дадуть змогу підвищити його. Однак наразі, не маючи чогось з трохи більше чуття, він сидить на базі В. 

Огляд функцій VPNArea

VPNArea Логотипvpnarea.com

Починається від $ 299перше місяцяВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, UnionPay, Alipay

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
6

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
65 країн

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Ціни VPNArea є солідними для того, що вона пропонує. Починаючи з щомісячного часового періоду, ви будете платити 9,90 доларів на місяць, що приблизно в середньому за пристойний VPN, але менше, ніж варіант верхньої полиці, як ExpressVPN. Однорічний часовий проміжок знижує ціну на місяць приблизно вдвічі – на 4,92 долара на місяць, що робить VPNArea значною.

Де ціни на VPNArea дійсно світяться, але в довгостроковій перспективі. Трирічний план знижує вартість лише до декількох доларів на місяць. Це є конкурентоспроможним навіть із найкращими цінами VPN. Ви можете ознайомитися з нашим оглядом CyberGhost щодо іншої послуги VPN, яка також пропонує чудові довгострокові ціни. 

Однак VPNArea не пропонує безкоштовну пробну версію. (Якщо вам цікаво спробувати VPN безкоштовно, не забудьте переглянути наш огляд ProtonVPN.) Натомість VPNArea пропонує 30-денну гарантію повернення грошей з 12-місячним та 36-місячним планами, і 14-денна гарантія повернення грошей з опцією щомісяця. Це дозволяє користувачам спробувати VPN порівняно без ризику.

VPNArea приймає широкий спектр методів оплати, включаючи стандартні кредитні чи дебетові картки, а також кілька криптовалют та деякі сторонні опціони, включаючи Alipay та UnionPay. 

Простота використання

Якщо говорити прямо, користувальницький інтерфейс VPNArea скоро не виграє жодного конкурсу краси. Сам список серверів важко розглянути, тому що сервери мають такі імена, як “USA-0-NFLX-EU-Hub”, а не просто позначаються як щось на зразок “США. Netflix ». 

Синьо-біла колірна гамма дуже поширена в наші дні для VPN та програмного забезпечення взагалі, оскільки вона створює легке та легке відчуття речей, але якось інтерфейс VPNArea все ще вдається відчути себе трохи клаустрофобічним і захаращеним. Погляньте на наш огляд NordVPN, щоб побачити приклад синьо-білого інтерфейсу, який добре виконаний.

VPNArea-інтерфейс

Інтерфейс VPNArea пропонує велику кількість інформації, наприклад, віддаленість від сервера, час пінгу, різні параметри сортування, ваша IP-адреса і навіть незалежно від того, увімкнено чи вимкнено блокатор реклами.. 

Однак загальна компоновка програмного забезпечення змушує всю цю інформацію трохи заплутатися. Вкладки вгорі також не вважаються найкращим способом керування різними списками серверів, але принаймні панель пошуку дозволяє легко знайти те, що ви шукаєте. 

Зрештою, нічого про інтерфейс або веб-сайт VPNArea не перешкоджає його ефективності та простоті використання. Це все ще досить інтуїтивно зрозуміло, з чітко позначеними кнопками та опціями, щоб практично кожен міг встановити програмне забезпечення та вдаритися об землю.

VPNArea-відстань

Це означає, що це досить некрасивий макет, який може використовувати певні налаштування, як для візуальної привабливості, так і для оптимізації. Деякі дрібниці – наприклад, макет вкладки у верхній частині для серверів і налаштувань або дивна відстань, як здається, вимірюється (відповідно до програмного забезпечення, тут в США ми в 334 км від США, а також від Німеччини) – макет трохи заплутаніший, ніж вони повинні бути. 

Швидкість

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений5299,63272,86
нас.16239,65299,85
Великобританія8783,79195.41
Гонконг22086,53164,79
Швейцарія100111.28221,26
Японія16956.2872.09

У наших попередніх оглядах VPNArea ми виявили, що швидкість – це те, чого VPNArea не вистачало досить сильно. Схоже, що все змінилося, і що в серверну мережу VPNArea вкладено значні інвестиції та вдосконалення. 

Починаючи з нашого найближчого сервера тут, в США, ми виявили, що VPNArea насправді дав нам більш високу швидкість завантаження, ніж наш початковий контрольний тест. Переїжджаючи за межі США на більш віддалені сервери, швидкість завантаження залишалася дуже високою, більшу частину часу близько 200 Мбіт / с або вище. 

Навіть на найповільнішому сервері, який ми протестували, Японія, з’єднання все ще було швидким та чуйним. Нам вдалося перейти на потокові сайти, як Twitch і YouTube, і відео завантажуватимуться майже без вагань у 1080p та 60fps, без заїкання.

Хоча це може бути і не найкращий результат тесту на швидкість, який ми коли-небудь бачили – подивіться на щось на зразок нашої статті ExpressVPN проти NordVPN для кращої кількості – VPNArea все ще показала значне поліпшення після нашого минулого огляду. Всі сервери мають пристойну швидкість, яка пропонує користувачам VPN чуйний та приємний досвід веб-перегляду.

Безпека

Як ми коротко згадували в розділі «функції», про безпеку з VPNArea можна не багато говорити. У вас немає вибору, коли мова йде про протокол або шифрування; ви застрягли в OpenVPN, поєднаному з AES-256.

Але це насправді не проблема. Якщо ви прочитаєте наш опис статей про розшифровку та розбиття протоколу VPN, ви побачите, що ця комбінація є ідеальною настройкою та пропонує надзвичайну безпеку, зберігаючи при цьому хороші показники. 

Якщо налаштування витоку анти-DNS увімкнено, ми провели тест на витік з VPNArea і не змогли знайти жодних протікаючих запитів DNS або IP-адрес із нашого VPN-з’єднання. Також у налаштуваннях є можливість використовувати власні сервери DNS для ще більшої безпеки.

Хоча основних функцій – таких як перемикач на знищення та користувальницькі DNS-сервери за шифруванням AES-256 – достатньо, щоб більшість людей почували себе в Інтернеті в безпеці, VPNArea пропонує деякі спеціалізовані VPN-сервери для тих користувачів, які ніколи не можуть почувати себе занадто безпечними. 

А саме є подвійні сервери VPN та Stunnel. Подвійні сервери VPN роблять саме те, що випливає з назви: для вашого з’єднання потрібні два стрибки, щоб дістатися до потрібного місця, а не просто підключатися безпосередньо. Це значно ускладнює відстеження вашої активності в Інтернеті і зменшує будь-яку надію зламати тунель. 

Інший тип спеціалізованого VPN-сервера, сервери Stunnel, значно ускладнює веб-сайтам – або стомленому уряду – сказати, що ви використовуєте VPN. Єдине, що ми можемо запитати про налаштування безпеки VPNArea – це включити більше протоколів. 

Наприклад, якщо ви прочитаєте наш огляд VyprVPN, ви побачите, що VyprVPN пропонує свій власний протокол, який допомагає пробиватися між брандмауерами та геоблокуванням. Незважаючи на відсутність опцій, безпека VPNArea використовує надійні налаштування та має чудові функції. 

Конфіденційність

Батьківська компанія VPNArea, офшорна безпека ЛТД, базується в Болгарії, яка має одні з найкращих законів про конфіденційність у світі. VPNArea базується на цій основі за допомогою стислої політики конфіденційності, яку легко інтерпретувати та уникати надто законного жаргону. 

У своїй політиці конфіденційності VPNArea та Offshore Security чітко пояснюють, що вони не реєструють будь-яку інформацію, пов’язану з вашим використанням служби VPN, включаючи часові позначки, IP-адреси або статистику пропускної здатності..

Політика також включає розділ, де зазначено, що VPNArea не продає та не розголошує вашу інформацію третім сторонам, і, що ще важливіше, вона не може розкривати інформацію, якої вона не має. VPNArea не записує і не підтримує ідентифікаційні журнали вашої активності під час підключення до VPN. 

Для максимальної безпеки ви можете використовувати біткойн або ефіріум як спосіб оплати, що зводить інформацію, яку VPNArea містить про вас, лише на адресу електронної пошти. Налаштувати електронну адресу електронної пошти для цієї мети можна швидко і просто, що робить це дуже приватним і стриманим способом отримання ваших послуг VPN-сервісу..

Потокова продуктивність

VPNArea має спеціальні сервери для потокової передачі, позначені такими іменами, як “USA-0-NFLX-EU-Hub”. Ми спочатку протестували звичайні сервери, які позначені як “P2P” сервери, щоб побачити, що буде. І Netflix, і Hulu змогли виявити ці стандартні сервери і не дозволяють нам бачити що-небудь. 

VPNArea-Streaming

Це було не дивно, але ми продовжили і спробували спеціальні потокові сервери. Ці сервери змогли перейти до Netflix, Amazon Prime Video та Hulu, але для завантаження всіх трьох було набагато більше часу, ніж зазвичай..

Netflix зайняв би приблизно 15 або 20 секунд, перш ніж почати грати, а Hulu та Amazon – 10 секунд. Ми провели тест на швидкість на потоковому сервері, щоб переконатися, що щось помітно не так, і виявили, що ми маємо час пінг за 79 м і швидкість завантаження лише 35,58 Мбіт / с. Це далеко не американський сервер, який ми перевірили в розділі “швидкість” раніше.

Це дало нам достатню пропускну здатність для перегляду HD-вмісту, як тільки він розпочався, але відносно великий час пінг і середня швидкість завантаження змусили відео почати набагато довше, ніж зазвичай, щоб почати відтворювати. 

Далі, щоб побачити, чи VPNArea може дозволити нам отримати доступ до iPlayer BBC, ми перейшли на сервер UK-NFLX. Однак ми не могли взагалі змусити цей сервер працювати на нас. 

Кожен раз, коли ми підключалися до сервера Великобританії, це займе приблизно 30-40 секунд, перш ніж сказати нам, що була виправлена ​​помилка DNS, яка була виправлена, але тоді наш Інтернет все одно завалився, поки ми не закрили програмне забезпечення VPN. Це змушує нас думати, що програмне забезпечення насправді не виправляло проблему DNS. 

В цілому, VPNArea підходить для перегляду Netflix або Hulu, але це, безумовно, не скоро стане його найкращим VPN для потокового списку. Якщо ви шукаєте інший рентабельний варіант VPN для потокового відео, перегляньте наше порівняння NordVPN та CyberGhost.

Розташування сервера

VPNArea надає своїм користувачам нестачу варіантів, коли справа доходить до серверів, завдяки спеціалізованим серверам. Сюди входять сервери для резервного захисту, потокової передачі або загальних цілей. 

Усі ці сервери розповсюджені в 65 країнах, що дає досить пристойне висвітлення найбільш торгуваних районів світу, включаючи Європу, Азію та Америку. 

Тим не менш, вона має слабку присутність в Африці та на Близькому Сході, що є загальним для багатьох VPN, яким не вистачає масивної серверної мережі, як це робить HideMyAss. Перегляньте наш огляд HideMyAss для отримання додаткової інформації про його мережу з 290 місцями в 190 країнах.

Обслуговування клієнтів

VPNArea пропонує цілодобову підтримку за допомогою прямого чату, а також з представниками електронної пошти. Ви можете знайти прямий чат, натиснувши на синій міхур у правому нижньому куті екрана. Представники чату повернулися до нас дуже швидко і запропонували корисну інформацію для наших питань. 

Підтримка цілодобово значно доповнює базу знань VPNArea, якої гостро не вистачає. У базі знань є лише 22 статті, які в основному охоплюють лише деякі основні аспекти оплати рахунків та використання VPN. 

Розділ FAQ на сайті містить додаткові 18 запитань, але, знову ж таки, багато з них охоплюють дуже основну інформацію, наприклад “що таке VPN” та “кому потрібна VPN”. Якщо ви подивитесь на наш огляд PIA, ви побачите приклад чудової бази знань з більш ніж 100 детальними статтями, але втратили кредит за відсутність підтримки в чаті. 

Досвід підтримки клієнтів є обґрунтованим та ефективним, але аспект самодопомоги, такий як база знань та поширені запитання, потребує певної заміни та вдосконалення.. 

Вирок

VPNArea – це суцільна послуга, яка з часом стає все кращою та кращою. Хоча користувальницький інтерфейс може використовувати підтяжку обличчя, мережа швидка, і пропонована безпека є чудовою, коли ви обліковуєте параметри Double VPN та Stunnel.. 

Ціноутворення також робить його дуже спокусливим варіантом для тих, хто добре з простим VPN, який не пропонує таких речей, як розділений тунель, але все ще може працювати на високому рівні. 

Ви використовували VPNArea раніше? Ми хотіли б почути у розділі коментарів нижче, як ваш досвід відповідає нашому в цьому огляді VPNArea. Як завжди, дякую за прочитане. 

Поширені запитання VPNArea

  • Як ви використовуєте VPNArea з Windows 10?

    Після завантаження програми користуватися VPNArea легко. Відкривши програму, ви знайдете список серверів. Виберіть один із них або перейдіть на вкладку “рекомендовано” та натисніть велику синю кнопку “підключити”.

  • Як працює статичний IP-адрес VPNArea?

    Статичні IP-адреси VPNArea дають вам виділений IP-адресу та приватний VPN-сервер. Це означає, що коли ви підключені до VPN, ви завжди матимете однакову IP-адресу.

  • Чому не мій Інтернет працює з VPNArea?

    Можливо, буде багато причин, через які ваш Інтернет не працює з VPNArea, але це, можливо, пов’язано з перемикачем на знищення. Дізнатися, як відключити його можна в базі знань VPNArea.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me