Огляд VPN Shellfire

Shellfire VPN – це сервіс, який, здається, думає про себе, але як тільки ви відкриєте капот, виходить з ладу. Між потворним інтерфейсом, низькою швидкістю та безпекою безпеки, ми рекомендуємо покупцям шукати в іншому місці. Прочитайте наш огляд Shellfire щодо брудних деталей.


кращі VPN-огляди

Від початку до кінця користуватися Shellfire VPN неприємно. Нам довелося видалити наш антивірус, щоб запустити клієнта, і політика конфіденційності служби написана нерозбірливою юридичною розмовою.

Функцій зовсім не вистачає, в меню налаштувань майже нічого немає, а інтерфейс настільного клієнта застарів і зайнятий. Швидкість невідповідності, і серверів страшенно не вистачає, навіть якщо вони добре розподілені в усьому світі.

Якщо ви хочете почути, що ми скаржимось на те, що потрібно було, щоб ця віртуальна приватна мережа працювала для цього огляду VPN Shellfire, читайте далі за добрий сміх за наш рахунок. Коли ви закінчите, перейдіть до нашого найкращого списку VPN, щоб знайти придатну VPN.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Shellfire VPN

Особливості

Ми розпочнемо цей розділ, переглянувши функції, які пропонує Shellfire VPN, потім поговоримо про те, де його не вистачає.

Shellfire VPN надає вам можливість не тільки запускати VPN при запуску, але і підключатися прямо до бажаного сервера. Це все для особливостей.

Тепер давайте розглянемо недоліки VPN Shellfire. Шокуюче, що вбивці немає. Ми обговоримо це більш докладно в розділі “безпека”, але вимикач убивства зазвичай вважається критичною особливістю. Без цього буде вікно, у якому ви взагалі не захищені, якщо ваш комп’ютер чи VPN втрачають зв’язок.

Налаштування снарядів

Також немає розділеного тунелювання, що є корисною функцією для тих, хто хоче контролювати, які програми використовують захищене з’єднання VPN, а які – не. Немає також блокатора зловмисного програмного забезпечення, але ми радимо перевірити наш кращий список антивірусних програм, а не використовувати VPN-інтегрований.

Хоча існує програма для всіх основних платформ, включаючи Windows, macOS, iOS та Android, Shellfire VPN також не вистачає в цій області. Ви не можете запустити його на звичайному маршрутизаторі, а потрібно придбати спеціальний ящик Shellfire. Немає розширень для браузера.

Shellfire-OS

VPN Shellfire також не вистачає, коли мова йде про параметри шифрування, оскільки вони прив’язані до обраного вами сервера, а не до будь-яких установок, над якими ви маєте владу. Ваш вибір протоколу також обмежений, включаючи лише OpenVPN UDP або TCP.

Якщо ви шукаєте багатофункціональний VPN, Shellfire VPN – це не він. Ми пропонуємо перейти до нашого огляду Astrill, оскільки Astrill пропонує надійну підтримку розділеної тунельної розвідки та кільцевий перемикач, серед інших функцій «приємно мати».

Огляд можливостей VPN Shellfire

Shellfire VPN логотипwww.shellfire.net

Починає від $ 396персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, банківський переказ, Sofort, оплата за телефон

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
1

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
14 днів

Обсяг сервера у всьому світі
63 сервери, 37 країн

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES, 256-AES, 192-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, TCP,

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
Н / З

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Shellfire VPN пропонує преміальний план з трьома варіантами: щомісяця, щорічно та щорічно. Ціноутворення на щомісячному плані є розумним і навіть може бути непоганим. Це означає, що крім VPN, що не має функцій, та інших способів, які ми вивчимо пізніше, план преміум не пропонує багато функціоналу.

Shellfire VPN вказує на сторінці довідки, що ви можете встановити клієнта на скільки завгодно пристроїв. Однак у будь-який час може бути підключений лише один пристрій, і єдиний спосіб уникнути цього обмеження – придбати маршрутизатор Shellfire Box.

Що стосується варіантів оплати, ви отримуєте стандартний вибір кредитної картки та PayPal, а також пару незвичайних. Ви можете оплатити за допомогою Sofort, який є німецьким веб-сайтом, через прямий банківський переказ або по телефону. У місцях, розкиданих по веб-сайту, Shellfire VPN каже, що приймає біткойн, але це здається застарілим, оскільки немає можливості для нього під час оформлення замовлення.

Незважаючи на доступність щомісячного плану, за менше ніж долар на місяць ви можете підписатися на Windscribe. Якщо ви прочитаєте наш огляд Windscribe, то виявите, що він не тільки підтримує до 10 підключень, але і має спортивні переваги перед Shellfire VPN майже у всіх інших категоріях, а ще щомісяця має аналогічні ціни..

Для тих, хто зацікавлений у підписанні на VPN на довші періоди, ціна Shellfire VPN починає втрачати свою перевагу. Windscribe пропонує дешевші плани для щорічних та дворічних абонентів, ніж Shellfire VPN.

Нарешті, Shellfire VPN також пропонує безкоштовний план, який надає вам доступ до трьох серверів. Їх швидкість обмежена на 1 мегабіт в секунду, і вони використовують шифрування AES-128. Хоча це не погана основа для вільного плану, намагатися не варто. У нас є перелік найкращих безкоштовних VPN-сервісів для тих, хто зацікавлений у випробуванні VPN, не витрачаючи ні копійки.

Простота використання

Минулого разу ми дивилися на Shellfire VPN, ми давали йому оцінку 70 відсотків за простоту використання. Це судження зводилося до того, що інтерфейс не був настирливим і не надто сильно працював. Цього разу була інша історія.

Як тільки ми завантажили клієнта з веб-сайту Shellfire VPN, наш антивірус набув високої готовності. Коли ми намагалися запустити програму та встановити клієнт, нам сказали, що інсталятором був Win32: MdeClass, який є типом трояну. Незважаючи на відчайдушні благання нашого антивірусу, ми продовжували працювати.

Шкаралупа-Аваст

Щойно ми видалили антивірус, Windows сказала, що ми не маємо повноважень на власному комп’ютері запускати інсталятор. Це тому, що клієнт намагався змінити конфігураційні файли, які потребують доступу суперпользователя. Проскочивши ще обручі та вимкнувши Windows Defender, ми отримали інсталятор для запуску. Ми не радимо це робити, але, як експерти, ми принесли жертву.

Shellfire-Windows

Після встановлення клієнта нас зустріли некрасиві інтерфейси, схожі на те, що його було б більше вдома в Windows 95. Рядки тексту захаращують верхню частину екрана зайвою інформацією. Частина інтерфейсу була навіть німецькою мовою, незважаючи на те, що мова була встановлена ​​на “Englisch”, але це якось випрацювало себе.

Згубний процес налаштування означає, що ми не можемо запропонувати комусь спробувати встановити цього клієнта на свій комп’ютер, і ми будемо давати нашій машині глибокий скраб після завершення цього огляду. Для тих, хто шукає зручну VPN, ознайомтеся з нашим оглядом CyberGhost.

Швидкість

Переглядаючи список серверів клієнта Shellfire VPN, ви помітите, що кожному з них присвоюється безпека від двох до п’яти зірок та швидкість від 1 до 5 зірок. Для послідовності ми протестували лише сервери, позначені як п’ять зірок на безпеку та швидкість. Це означає, що вони повинні бути зашифровані 256-бітним AES.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1472,225.78
Сполучені Штати4867,795.47
Німеччина13167.564.06
Ісландія12722.694,58
Чилі1471,390,1
Сінгапур24230.440,00

Нашими першими двома локаціями були Німеччина та США, які виступили добре і відповідали п’ятизірковим рейтингам, які вони отримали.

Переїжджаючи до Ісландії, ми побачили свій перший великий удар у швидкості, втративши більше двох третин пропускної здатності для завантаження, незважаючи на те, що сервер повинен мати таке ж шифрування та п’ятизіркову швидкість, як і інші.

Обстріли-сервери

Чилі виявився ще гіршим, зі швидкістю завантаження лише 1,39 Мбіт / с і незручною швидкістю завантаження 0,1 Мбіт / с.

Нарешті, під час з’єднання з Сінгапуром ми вперше побачили результат швидкості завантаження 0,00 Мбіт / с. Плюс він зазнав аварії, як тільки тест був закінчений. Це було повторюваним. Ми провели тест тричі, щоб підтвердити його.

Швидкість обстрілу

Незважаючи на відсутність помітної швидкості завантаження, ми змогли без особливих проблем переглядати Інтернет, коли підключились до Сінгапуру.

VPN Shellfire знадобився приблизно 10 секунд, щоб встановити з’єднання, незалежно від того, який сервер ми обрали, але один раз підключившись, перегляд не був страшним.

При цьому сервери непослідовні, і ефективність завантаження не може бути далі від цифр, які ви знайдете у нашому найшвидшому списку VPN. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб зменшити час пінг-файлів, радимо переглянути кращу VPN-статтю для ігор.

Безпека

Як зазначалося, дивлячись на особливості VPN Shellfire, одним із найяскравіших упущень є вбивця, що врізає весь трафік, коли VPN втрачає зв’язок. Це запобігає витоку даних під час роботи VPN, що часто може траплятися, не помічаючи. Відсутність функції суттєво шкодить безпеці VPN Shellfire.

Що стосується протоколів, OpenVPN – ваш єдиний варіант, але ви можете перемикатися між UDP і TCP, що може бути корисно для усунення несправностей підключення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про протоколи VPN, ви можете це зробити, ознайомившись з розбиткою протоколів VPN.

Шифрування неможливо змінити у клієнті, а натомість визначається обраним сервером. Як було сказано в розділі “швидкість”, серверам для безпеки надаються дві зірки, тобто AES-128 використовується при підключенні, три зірки, щоб вказати, що використовується AES-192, або п’ять зірок, щоб показати, що використовується 256-бітний AES.

Однак поліпшення зроблено. Минулого разу, коли ми переглядали VPN Shellfire, були значні витоки DNS, але коли ми цього разу тестували, ми не змогли їх знайти. Витоки DNS є серйозними і можуть призвести до потрапляння вашої інформації у шкідливі руки, навіть при тунелюванні з VPN, тому це суттєве поліпшення.

Хоча протоколи та шифрування, вимушені на вас, хороші, приємно мати послідовне шифрування та вибір протоколу. Також для безпеки вкрай важливий ключовий вимикач. Для тих, хто шукає безпечну VPN, яка надає вам широкі параметри протоколу, радимо прочитати наш огляд ExpressVPN. Він пропонує декілька протоколів і використовує найсильніше шифрування, 256-бітний AES.

Конфіденційність

На домашній сторінці веб-сайту Shellfire VPN ви можете прокрутити вниз, щоб побачити, що він не містить даних про підключення до журналу. Однак, перейшовши до заяви про конфіденційність, здається, що це відверта брехня.

Заява про конфіденційність, якщо вона надрукована, буде колосальною 19 сторінками та використовує щільну юридичну мову. Постійно посилається на німецький юридичний кодекс, який суворо стосується того, як компанії обробляють персональні дані, але посилання є в основному юридичними обгрунтуваннями для Shellfire VPN для реєстрації даних.

У списку оброблюваних даних однією з категорій є дані про використання, а одним із прикладів, наведених для цієї категорії, є відвідувані веб-сайти. Це найгірший сценарій для користувачів VPN і включення його в політику конфіденційності повинно відвернути потенційних клієнтів.

Також здається, що політика конфіденційності була написана німецькою та перекладена в Google, що ускладнює визначення того, що робиться з деякими даними. Формулювання видається навмисно заплутаним, а довжина – неприйнятною.

Якщо ви подивитесь на політику конфіденційності NordVPN, ви побачите, що вона менше третини та написана прямою мовою. Обсяг інформації, що збирається та обробляється, в основному обмежується адресою електронної пошти та інформацією про оплату. Детальніше про виняткову політику конфіденційності ви можете прочитати в нашому огляді NordVPN

Потокова продуктивність

Як не дивно, усі сервери VPN Shellfire мали порівняно ефективні потокові передачі, незважаючи на різну стійкість завантаження на папері. Тобто, якщо VPN змогла отримати доступ до потокових послуг. Під час нашого тестування жоден з найбільших веб-сайтів із потокової передачі, включаючи Netflix, Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer, не дозволив нам здійснювати трансляцію..

Натомість ми провели тестування на YouTube і Twitch, щоб побачити, яка ефективність може бути, якби VPN проскочила повз одного з проксі-сервісів цієї компанії. Кожен сервер, який ми пробували, навіть той, який палить повільно на папері, міг запустити YouTube і Twitch за кілька секунд при 1080p.

Ця пристойна продуктивність потокової передачі пропадає через те, що ви не можете пройти через VPN-системи відмови основних сервісів потокового передавання. Якщо ви намагаєтесь обійти цю заборону VPN, прочитайте нашу кращу статтю VPN для Netflix.

Розташування сервера

Shellfire VPN добре поширює свої сервери для обслуговування широкого кола клієнтів. Його 63 сервери розповсюджені в 37 країнах на шести континентах, що є гідним розподілом. Однак загальна кількість локацій та серверів є меншою.

Щоб дати контекст цьому номеру, як ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss, HideMyAss – постачальник №1 щодо розміщення серверів, що має приблизно 1000 серверів у 280 місцях. Навіть більшість постачальників середніх доріг пропонують щонайменше 50 місць.

Обслуговування клієнтів

Веб-сайт Shellfire VPN має те, що, здається, є функцією чату в реальному часі, але натиснувши його, ви побачите, що нікого немає вдома, і вам доведеться надсилати електронний лист. Ми чекали на веб-сайті кілька днів, оновлюючись кожного разу, коли помічали вкладку і перевіряли, коли тільки могли. Ніхто ніколи не прийшов.

Щоб отримати відповідь з електронних листів, потрібно 36 годин, і відповіді, які ви отримаєте, є дружніми, але відвертими і рудиментарними. Немає телефонної лінії чи форуму, а база знань відповідає лише на десяток основних питань VPN.  

Вирок

Багато VPN роблять вибір дизайну, щоб пожертвувати функціями на користь більш обтічної та зручної роботи. Shellfire VPN не має жодного з цих аспектів, і це клопот у використанні, хоча все ще ефективно не пропонує функцій.

Щоб додати образи до травм, обслуговування клієнтів знаходиться на повільній стороні, а база знань на місці обмежена. Однак останнім цвяхом у труні є сумнівна політика конфіденційності.

Ми закликаємо вас перейти до нашого повного списку відгуків VPN, щоб дізнатися про дивовижні VPN на ринку. Ми запевняємо, що різниця буде ніч і день.

Якщо у вас є досвід роботи з Shellfire VPN, залиште коментар нижче і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me