Огляд VPN гусей – оновлений 2020 рік

Огляд VPN гусей

Висока швидкість та низька ціна GooseVPN достатньо, щоб встановити її вище натовпу VPN. Однак він не набирає ідеальних оцінок, бореться, головним чином, із потоковою передачею та обслуговуванням клієнтів.


гусь-vpn-слайдер1

гусь-vpn-слайдер2

гусь-vpn-слайдер3

гусь-vpn-слайдер4

гусь-vpn-слайдер5

Попередній

Далі

Goose VPN – це віртуальна приватна мережа в Голландії, яка існує лише з 2014 року. Хоча це чудовий сервіс, який пропонує високі швидкості за розумною ціною, він ніколи не входив у наш кращий список VPN. Відсутність функцій та деякі дивні рішення у безпеці змусили нас чесати голову, що прикро, враховуючи, наскільки густий VPN у Google отримує право. 

У цьому огляді Goose VPN ми будемо визначати, чи це правильний постачальник VPN для вас. Протягом наступних кількох тисяч слів ми розкриємо функції, ціноутворення, простоту використання, швидкість, безпеку, конфіденційність, поточну ефективність та багато іншого, перш ніж виносити вирок. 

Що стосується фактичного обслуговування, Goose VPN надає переваги, із швидкою швидкістю та безглуздим інтерфейсом. Однак за ту ж ціну ви можете отримати більше за свої гроші в інших місцях. Однак, Goose VPN має 30-денну безкоштовну пробну версію, тому немає причин не брати участь. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Goose VPN

Особливості

У Goose VPN дійсно немає функцій. Основні елементи враховуються, включаючи перемикач на знищення, захист від витоку DNS та автоматичний запуск під час входу в Windows, але це все. На жаль, деякі більш спеціалізовані функції, такі як вбивство додатків та розділення тунелів, на жаль, опущені. 

Найбільша його особливість – це фактично підтримка платформи. Goose VPN підтримує практично будь-яку машину, від маршрутизаторів до Linux до розумних телевізорів, на яких працює Android TV. Також є розширення для Chrome, тому Goose VPN отримав вигук у нашому посібнику, як налаштувати VPN на Chromebook (читайте наш огляд Google Chrome). 

Крім того, існують великі посібники з налаштування платформ, які підтримує Goose VPN. Кожна установка охоплена покроковими інструкціями та великою кількістю скріншотів, що робить навіть нетрадиційні установки простими.

гуси-vpn-огляд-налаштування-посібники

Хоча ми цінуємо посібники з налаштування Goose VPN, ми не можемо ігнорувати його відсутні функції. Спліт тунелювання є найбільш великим. 

Якщо ви не знаєте, роздільне тунелювання дозволяє вам надсилати деякий трафік через тунель VPN, а інший трафік залишається на звичайному з’єднанні. Ви можете встановити це вручну за допомогою Goose VPN, але це не простий спосіб зробити це в клієнті, як це є у ExpressVPN. 

Аналогічно, Goose VPN не надає програму вбивства, що дозволяє вказувати, які програми повинні дотримуватися перемикача “kill”. Це корисно, якщо ваш VPN відключається і ви хочете, щоб ваш сеанс перегляду був недоторканим, не піддаючи, скажімо, свого клієнта, який торрентує. Якщо ви шукаєте VPN з програмою вбивства, обов’язково прочитайте наш огляд Astrill.

Огляд можливостей VPN Goose

Гусак VPN логотипgoosevpn.com

Починає від 199 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
Необмежений

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність
Безлімітний план

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
Н / З

Обсяг сервера у всьому світі
33

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux, Android TV

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Хром

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включений

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Як і більшість VPN, Goose VPN забезпечує його простий, надаючи єдиний план із багаторазовою тривалістю, що набагато на відміну від ProtonVPN (читайте наш огляд ProtonVPN). Ви можете придбати всього місяць або стільки ж два роки, що відповідає вподобанням ExpressVPN, хоча і не відповідає PureVPN (читайте наш огляд ExpressVPN та огляд PureVPN). 

Щомісяця в кінці речей, Goose VPN є безсильним. Хоча вона не досягає мінімумів Hide.me, місячна ставка занадто висока (читайте наш огляд Hide.me). На щастя, перехід на більш тривалий термін окупається лопатами. 

Одно- та дворічні плани пропонують чудову цінність, знижуючи ставку до менше 5 доларів на місяць за плановий рік і менше 3 доларів на місяць протягом двох років. Кожен план також підтримує необмежену кількість одночасних підключень, саме тому Goose VPN заробив місце в нашому найкращому VPN для керівництва на декількох пристроях.. 

Однак, існує політика добросовісного використання. Хоча ви можете встановлювати та використовувати Goose VPN на будь-яких пристроях, наскільки вам подобається, ви не можете брати більше ніж один відсоток загальної пропускної здатності Goose VPN. Якщо ви зробите це, до вас звернеться Goose VPN, щоб зменшити використання або сплатити більш високу плату. 

Безкоштовна пробна версія Goose VPN

Незалежно від того, яку тривалість ви обрали, за перший місяць з вас не стягуватиметься плата. На відміну від TorGuard, який рекламує гарантію повернення грошей як безкоштовну пробну версію, ви можете використовувати Goose VPN протягом 30 днів, не витрачаючи ні копійки (читайте наш огляд TorGuard). 

Вам потрібно буде заповнити платіжну інформацію для початку роботи – або кредитною карткою, або PayPal, оскільки Goose VPN не приймає біткойн – але з вас не стягуватиметься плата, поки не закінчиться пробна версія. Хоча не такий щедрий, як безкоштовний план Windscribe, Goose VPN ганьбить більшість інших служб, коли йдеться про безкоштовні випробування (читайте наш огляд Windscribe).

Привітність до користувачів

Goose VPN має процедуру оформлення замовлення у трьох частинах, що робить налаштування простим. Після натискання кнопки “спробувати безкоштовно” на домашній сторінці ви перейдете на екран, де ви зможете вибрати тривалість і ввести свою платіжну інформацію. Ви також можете ввести адресу електронної пошти та пароль або ввійти в систему за допомогою соціальних опцій, хоча ми не рекомендуємо останнє для цілей приватності. 

гусь-впн-кас

Це все, що потрібно зробити, щоб зареєструватися. Після завершення оплати Goose VPN перенаправить вас на екран завантаження, де відображаються програми встановлення та посібники з налаштування для багатьох платформ, які підтримують Goose VPN.

Завантажити гусячий VPN

Сторінка для завантаження може запропонувати багато. Для більшості людей завантаження інсталятора для macOS або Windows повинно бути достатньо, але якщо ви хочете зробити нетрадиційну установку – скажімо, на маршрутизаторі – Goose VPN також вас охопив. Навіть старіші версії Windows охоплені посібниками з налаштування для PPTP та L2TP.

goose-vpn-review-downloads-page

Установка проходить швидко, і Goose VPN пропонує деякі поширені запитання щодо платформи, яку ви використовуєте, поки установка закінчується. Після того, як це зроблено, Гусак запускається відразу, даючи кілька порад щодо початку роботи. 

Все, що стосується процесу налаштування Goose VPN, є текучим. Існує велика кількість обслуговування, але це не приглушує процес, як це, скажімо, PureVPN. Натомість достатньо інформації надається лише тим, хто її потребує. Для тих, хто цього не робить, легко пропустити екскурсію по інтерфейсу та посібники з налаштування. 

Гугл VPN Вхід

Після встановлення програми ви можете увійти. Як і під час реєстрації, ви можете увійти за допомогою Facebook чи Google, хоча, мабуть, найкраще просто дотримуватися електронної адреси та пароля. Після цього Goose завантажить вас у додаток, показуючи рекомендований сервер і здебільшого марний вид карти. 

гусь-vpn-огляд-додаток

Ви не можете використовувати карту для вибору розташування серверів, як ви можете, для NordVPN (читайте наш огляд NordVPN). Насправді, з того, що ми можемо сказати, карта нічого не робить. Навіть після підключення до сервера в США карта все ще відображала Європу разом із річним авторським правом. 

Карта, однак, не потрібна. На головному екрані ви бачите, чи підключено ви, до якого сервера ви підключені та протокол, який ви використовуєте. Коли ми тестували його, Гусак перейшов до IKEv2, про що ми детальніше поговоримо в розділі “безпека” нижче.

Перемикання серверів є простим, а Goose дозволяє “вибирати” улюблені параметри зі спадного списку. Більшість серверів позначені значком P2P, який показує, що вони підходять для торрент. Крім того, пара варіантів позначена піктограмою «відтворення», що вказує, що їх слід використовувати для потокового передавання. 

Налаштування VPN гусака

Налаштування Goose VPN, до яких можна отримати доступ, натиснувши значок шестірні в правому нижньому куті, мінімальні. Ви можете увімкнути перемикач на знищення та захист від витоку DNS – два параметри, які дивно відключені за замовчуванням – а також змінити ваш протокол, але це все. Найкорисніше, що дозволяє зробити екран налаштувань, – це надіслати дані про налагодження команді підтримки. 

goose-vpn-review-settings

Швидкість

Goose VPN не потрапив до нашого найшвидшого списку VPN, хоча це міг бути. Проблема з Goose VPN полягає не в його швидкості, а в послідовності швидкості. Немає жодної рифми чи причин, які ми відзначили, оскільки локації набагато краще, ніж сервери прямо в дорозі.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)889.1721.34
США потокове передавання6350.219.38
Великобританія11336.3814.05
Канада P2P3637,7520.69
Японія P2P17780,5119,99
Австралія22435.5720.83

Хоча Goose VPN за замовчуванням став IKEv2, ми перейшли на OpenVPN заради тестування, як це робимо з усіма VPN. Гусак не дає вам можливості між UDP та TCP, тому все, що він вирішив використовувати, – це те, що ми перевірили. На основі результатів ми підозрюємо, що він використовував UDP. 

Гусак швидко проходив через борт, тримаючись на північ від 30 Мбіт / с протягом усього тестування. Як не дивно, але в Японії ми побачили набагато кращі показники, ніж у США. Ми повторно перевірили США за допомогою потокового сервера, і хоча швидкість завантаження покращилася, вона все ж була повільнішою, ніж Японія.

Хоча швидкість завантаження була непослідовною, затримка не була. Як очікується, гусеничний VPN збільшився із затримкою, коли ми рухалися далі від місця тестування, але залишалися відносно швидкими. Насправді, результати гідні нашого найкращого VPN для ігор. 

Помилки сервера Goose VPN

Під час тестування ми стикалися з декількома помилками сервера. Goose VPN відмовився б підключатися до певних серверів – наприклад, у Великобританії, – і після перезавантаження програми ми могли б підключити, але не завантажити будь-які веб-сайти. 

Хоча легко перейти на інший сервер, ми хотіли відзначити помилки. Якщо ви шукаєте певне місцеположення, можливо, у вас можуть виникнути подібні проблеми, тож пам’ятайте про це. Здавалося, це відбувається лише під час переключення місць після того, як ми вже підключились.

Безпека

Goose VPN дотримується галузевих стандартів безпеки VPN, пропонуючи шифрування AES-256 за допомогою OpenVPN. Однак OpenVPN не ввімкнено за замовчуванням. За допомогою автоматичного протоколу Goose VPN переходив між IKEv2 та L2TP на нашому американському з’єднанні. Хоча IKEv2 захищається, L2TP не є. 

Як ви бачите в розбитті протоколу VPN та описі шифрування, L2TP не має відбитків, щоб повністю захистити ваше з’єднання. Використовуючи цей протокол, ваше з’єднання може бути легко виявлено в країнах із суворою цензурою, наприклад, у Китаї (читайте наш кращий посібник VPN для Китаю). 

OpenVPN доступний, хоча Goose VPN не дозволяє вибрати TCP та UDP як транспортний протокол. Крім того, немає інкапсульованого параметра OpenVPN, як це є у VyprVPN (читайте наш огляд VyprVPN). 

Безпека Goose VPN непогана, але вам доведеться правильно налаштувати її, щоб залишатися захищеною. З позитивної уваги, Goose VPN є торентом, хоча він не заробив місце в нашому найкращому VPN для керівництва по торрентінгам.

Ми перевіряли наявність витоків DNS за допомогою IKEv2 та OpenVPN, оскільки ми востаннє тестували Goose, IKEv2 просочувала запити, як божевільні. Цього разу IKEv2 та OpenVPN, на щастя, звучали, єдиний запит DNS, який відображався в VPN IP. 

Конфіденційність

Goose VPN підтримує політику без журналів. Компанія базується в Нідерландах, і хоча вона не має кращих законів про конфіденційність, вона краща за більшість країн, як ви бачите в нашому посібнику з цензури в Інтернеті. Незважаючи на те, Goose VPN не має нічого для контролю уряду Нідерландів. 

По-перше, серверна мережа. На відміну від VPN, які використовують віртуальні або орендовані сервери – прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб прикладом цього є – Серверна мережа Goose VPN є власністю та підпорядковується Goose BV, компанії, що стоїть за Goose VPN. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про стовбури сторонніх сторін. 

Щодо того, що збирає Goose VPN, інформація мінімальна. Ваша електронна адреса записується під час реєстрації, а також IP-адреса, яку ви використовували під час входу на веб-сайт. Під час використання послуги нічого не реєструється та не контролюється. Ваша IP-адреса, запити DNS та історія веб-сайтів навіть тимчасово не зберігаються в системній пам’яті. 

У випадку, якщо Goose буде потрібно здати все, що було записано, це покаже, що ви зареєструвалися в обліковому записі. Однак нічого про ваше використання не зазначається. Єдиним винятком є ​​загальне використання пропускної здатності, яке збирається задля виконання політики чесного використання. 

Навіть незважаючи на це, немає жодної можливості, щоб ваша інтернет-активність була пов’язана з вами під час використання Goose VPN. Зібрана інформація – ваша електронна адреса під час реєстрації та використання пропускної здатності під час користування послугою – не загрожує, тому що Goose VPN безпечно використовувати. 

Потокова продуктивність

Незважаючи на включення виділених потокових серверів, Goose VPN не стане найкращим VPN для потокового посібника. Незалежно від того, до якого сервера ми підключились або який протокол ми використовували, Goose VPN був заблокований. На жаль, “потокові” сервери просто здаються повільнішими альтернативами для інших серверів у певному місці. 

Hulu та BBC iPlayer зробили швидку роботу Goose VPN, як і Amazon Prime Video. Насправді Amazon виявив, що ми використовуємо VPN, перш ніж спробувати завантажити будь-який вміст. Якщо ви зацікавлені в цих платформах, не забудьте прочитати наші найкращі VPN для Hulu, найкращі VPN для iPlayer BBC та найкращі VPN для Amazon Prime Video guide.. 

Гусак VPN Netflix

Востаннє, коли ми тестували Goose VPN, нам вдалося отримати доступ до Netflix послідовно, хоча і з досить низькою швидкістю. На цей раз Netflix постійно блокувався, що завжди призводило до жахливої ​​помилки проксі. Не забудьте прочитати наш найкращий посібник з VPN для Netflix, якщо це платформа, на якій ви хочете.

Розташування сервера

Goose VPN не вказує, скільки серверів у нього є, просто кажучи на сторінці поширених запитань, що “постійно шукає нові та швидші сервери для додавання”. Проте, переглядаючи цей список, ми можемо сказати, що на момент написання інформації є 33 місця в 26 країнах, США, Великобританія, Нідерланди, Данія, Франція та Німеччина отримують декілька локацій. 

Розповсюдження не є великим (і це одна з причин, чому він не став найкращим VPN для списку Skype), але Goose VPN каже, що може легко розгорнути нові сервери протягом декількох днів, за бажанням клієнта. Це говорить про те, що нещодавно розгорнуті сервери є або орендованими, або віртуальними, тому що ми не підозрюємо, що технік від Goose фізично їздить у будь-яке місце, де потрібно. 

Незрозуміло, чи є місця, якими зараз є Гусь, віртуальні чи фізичні. Виходячи з наших результатів з нестабільною швидкістю, ми наважимось сказати, що принаймні деякі місця є віртуальними, хоча у нас немає способу підтвердити це..

Обслуговування клієнтів

Пошук підтримки за допомогою Goose VPN простий. З програми ви можете надіслати інформацію про налагодження, якщо ви зіткнулися з технічною помилкою, а також знайти посилання на сторінку поширених запитань. Однак найкраще знайти підтримку – на інформаційній панелі вашого облікового запису. 

Натиснувши на вкладку “Підтримка / Поширені запитання” на інформаційній панелі облікового запису, ви перейдете до довгого списку статей бази знань. Гусак VPN не залишає жодного каменю розвернутим, висвітлюючи навіть найземніші теми. Тобто, якщо ви можете змусити статті завантажуватися. 

goose-vpn-review-dashboard-база знань

На базі знань інформаційної панелі – яка відрізняється від фактичної бази знань, як ми побачимо за хвилину – багато статей відмовляться завантажуватись. Хоча у нас є декілька для завантаження, більшість статей перенаправляють до каталогу статей, що викликає гніт. 

Ще більше засмучує те, що Goose VPN має набагато краще організовану базу знань, доступну з головного веб-сайту. Статті більш продумано розкладені в категорії, і навіть є контактна форма, якщо вам потрібно звернутися безпосередньо до Гусака.

goose-vpn-огляд-база знань

На жаль, електронна пошта – це єдиний контактний маршрут. Goose VPN не пропонує підтримку по телефону або чату в реальному часі, що шкода. Крім того, немає форуму користувача, облікового запису subreddit або Twitter, який обмежує шляхи, через які можна отримати підтримку. 

Вирок

Гусак VPN – це не поганий варіант для більшості людей. Він підключається швидко, залишається швидким на великі відстані і постачається з режимом без реєстрації, щоб завантажуватися. Однак відсутність функцій означає, що це не чудовий варіант для спеціалізованих конфігурацій. Хоча ціна правильна, є й інші послуги, які пропонують більше за тією ж ставкою. 

Що ви думаєте про Goose VPN? Чи збираєтесь ви скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Поширені запитання щодо гусячих VPN

  • Як повернути гусячу VPN

    Goose VPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, без запитань. Однак він пропонується лише в тому випадку, якщо ви використовували менше 100 МБ даних. При цьому кожен план має 30-денний безкоштовний пробний період.

  • Наскільки хороший гусячий VPN?

    Goose VPN – це надійний сервіс за розумною ціною. Це швидкий і простий у використанні, хоча ви можете отримати більше функцій в іншому місці за ту ж ціну.

  • Як припинити безкоштовну пробну версію VPN Goose

    Ви можете закінчити безкоштовну пробну версію Goose VPN на інформаційній панелі свого облікового запису. Після входу в систему натисніть “мій профіль”, а потім “скасуйте підписку”. Якщо ви перебуваєте в пробному періоді, з вас не стягуватиметься плата.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me