Огляд VPN.Express – оновлено 2020 рік

Огляд VPN.Express

Намагаючись заробити гроші за допомогою розпізнавання імен, VPN.Express – це лише тінь порівняно з сервісом, ім’я якого зривається. Однак його існування – це чудовий спосіб показати всі VPN не повинні, тому радимо прочитати наш повний огляд у будь-якому випадку.


кращі VPN-огляди

VPN.Express, схоже, намагається їхати на кокетках ExpressVPN, судячи з його назви та подібного шрифту. ExpressVPN – наш улюблений постачальник віртуальної приватної мережі, тому, якщо ви хочете заощадити час і дізнатися про все найкраще, ми пропонуємо перейти до нашого огляду ExpressVPN.

Це означає, що якщо ви хочете зупинитися і побачити майже вичерпний список того, що постачальник VPN може зробити неправильно, ви знаходитесь у потрібному місці. VPN.Express пропонує розумні ціни, а його постійні швидкості завантаження непогані, але високий час пінгу та своєрідний ефект нарощування при передачі даних роблять перегляд веб-перегляду майже нестерпним.

Неіснуюча підтримка клієнтів та застарілий веб-сайт додають палива до цього сміттєзвалища, завдяки чому ми не хочемо, щоб хтось переживав. Ви повинні заощадити собі клопоту і прочитати замість цього наш найкращий посібник з VPN.

Альтернативи для VPN.Express

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Сказати, що VPN.Express не має функцій, було б заниженням. Клієнт не має меню налаштувань і не пропонує параметрів конфігурації. Ви просто отримуєте те, що отримуєте. Це означає, що немає способу налаштувати його на запуск, без перемикача і не розділеного тунелювання.

Він стверджує, що пропонує кілька протоколів, але коли ви подивитеся на посібники на веб-сайті, ви виявите, що вони повинні бути налаштовані вручну і не підтримуються клієнтом.

VPNExpress-OS

На веб-сайті VPN.Express ви можете побачити хвастощі про те, що це “найпростіший VPN коли-небудь”. У чомусь це правда. Наприклад, немає чого конфігурувати або налаштувати. І все-таки більшість людей побачать це як недолік, а не особливість, якою можна похвалитися.

Поглибившись у цей огляд, ви побачите, наскільки безплідні функції VPN.Express. Варіантів безпеки, варіантів оплати та навіть підтримки клієнтів сильно бракує.

Огляд функцій VPN.Express

VPN.Express логотипvpn.express

Починає від 499 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, PaymentWall

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
Необмежений

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
7 днів

Обсяг сервера у всьому світі
64 Сервери

Настільні ОС
Windows

Мобільні ОС
Android

Розширення браузера
Chrome, Firefox, Opera

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES, 256-AES, 2048-бітний SSL

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань
Застаріла

Ціноутворення

VPN.Express стягує тариф за пробіг, якщо ви підписуєтесь щомісяця. Однак, якщо ви зареєструєтесь на більш тривалі періоди, існують значні знижки. Хоча ціна не завищена, ви розраховуєте отримати вигіднішу пропозицію, враховуючи, що ви не маєте багатьох функцій, які надають її конкуренти.

Ціни VPN.Express є стандартними для галузі VPN. Хоча вони і не збиваються, вони теж не є хорошою справою. На жаль, провайдер не приймає кредитні картки як оплату. Він займає PayPal, PaymentWall і біткойн, а також кілька інших криптовалют.

Якщо ви хочете зареєструватися в VPN протягом більше року, перегляньте наш огляд NordVPN. NordVPN пропонує ціноутворення у дво- та трирічні часові рамки, які важко перемогти. З іншого боку, якщо ви плануєте зареєструватися лише щомісяця або щоквартально, варто переглянути наш огляд приватного доступу до Інтернету.

Усі плани VPN.Express передбачають необмежену пропускну здатність та з’єднання. Він також має семиденну політику повернення коштів, яка дозволяє повернути гроші, якщо ви не задоволені досвідом.

У кількох місцях на своєму веб-сайті VPN.Express стверджує, що має безкоштовну семиденну пробну версію, але, здається, немає можливості підписатися на це, що змушує нас думати, що він вважає свою політику повернення грошей «безкоштовною пробною версією». За “безкоштовний” пробний період вам потрібно заплатити за підписку, а потім отримати відшкодування. Зв’язатись із обслуговуванням клієнтів може бути важко, проте, як ми поговоримо пізніше.

Якщо ви хочете спробувати справді безкоштовну VPN, щоб дізнатися, чи це для вас, перегляньте нашу статтю про найкращі безкоштовні VPN-сервіси.

Простота використання

VPN.Express – це клопот, з яким можна боротися з самого початку. Кредитні картки не приймаються як форми оплати, і під час подання платежу через PayPal виникла проблема. Ми отримали електронний лист із повідомленням, що платіж не пройшов.

Незважаючи на це повідомлення, ми отримали рахунок-фактуру, в якому сказано, що ми заплатили за послугу. При спробі входу в систему, використовуючи наш електронний лист як ім’я користувача, що є звичайною практикою, коли вас не запитують зробити ім’я користувача, ми не змогли увійти.

Як виявляється, VPN.Express автоматично генерує для вас випадкове ім’я користувача, яке потрібно використовувати для входу. Після входу ми переглянули посібники на веб-сайті VPN.Express та завантажили клієнта.

Коли ви відкриваєте клієнта, вам пропонуються три варіанти підключення, тумблер для підключення та відключення та меню для вибору місця, до якого потрібно тунель. Три варіанти, які вам представлені, – це “режим розташування”, “режим свободи” та “режим поблизу”.

VPNExpress-FreedomMode

Немає пояснення того, що означають варіанти. Ні веб-сайт, ні клієнт не вказують, якою може бути різниця між “режимом розташування” та “режимом свободи”.

Якщо ви виберете місце зміни, вам буде представлений неабетизований список країн. Більшість VPN також показують прапори поруч із кожною країною, що є однією з тих функцій, яку ви не будете цінувати, поки вам не доведеться жити без неї. Неабетковий характер списку та відсутність прапорів робить його набагато складніше, ніж слід переглядати варіанти.

VPNExpress-сервери

Якщо ви шукаєте простий у використанні VPN, радимо перевірити наш огляд CyberGhost. У нього є клієнт, який має сенс і надає вам параметри, залишаючись зручним для користувачів, навіть для тих, хто не знайомий з використанням VPN.

Швидкість

Як це часто буває з більш сумнівними VPN, проста таблиця не може зафіксувати досвід використання VPN.Express. За номерами це виглядає добре. Під час тривалих завантажень він може зберегти значну частину швидкості завантаження нашого з’єднання і втрачає приблизно третину швидкості завантаження..

Цікаво, що ці результати здаються незмінними на відстані. Чи підключення до сервера в Сіетлі, який знаходився приблизно в 2800 милях, або до сервера в Цюріху, було близько 4400 миль, пінг і продуктивність були майже однаковими. Однак, продуктивність від сервера до сервера суперечлива, а кілька серверів взагалі не працюють.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія, США)1572,245.99
Лондон15465,753.21
Цюріх12267.184.44
Сіетл12467.294.63
Тель-Авів, Ізраїль15759.534,52
Гамбург, Німеччина10034.485.47

Ми намагалися підключитися до ще ближчого сервера, ніж Сіетл, але виникли проблеми. У списку серверів згадуються і Сіетл, і Вашингтон. Сіетл знаходиться в штаті Вашингтон, тому ми припустили, що “Вашингтоном” був Вашингтон, округ Колумбія, який знаходиться поруч з тим, де ми проходили тестування. Однак ми не змогли змусити сервер Вашингтона працювати, тому Сіетл був найближчим варіантом.

Після підключення, незалежно від того, яким сервером ми користувалися, досвід перегляду був млявим. Високий час пінгу був не єдиним фактором. Виконуючи тестування швидкості для нашого столу, було досить багато часу на швидкість.

З’єднання завжди починається з кілобітів на секунду, потім потрібно кілька секунд, щоб піднятись до мегабітів за секунду, перш ніж нарешті досягти пристойної швидкості близько чотирьох або п’яти секунд у тесті. Це те, що таблиця не може зафіксувати.

Цей час нарощування веб-сайтів повільно завантажувався. Навіть на прості сторінки із просто текстом завантажуватиметься п’ять-шість секунд. Якщо ви шукаєте чуйного та швидкого враження від своєї VPN, почитайте наш найшвидший посібник з VPN.

Безпека

Оцінити безпеку VPN.Express складно, оскільки невідомо, яким протоколом користується клієнт. Він шифрує з’єднання, і шифрування залежить від протоколу, згідно з веб-сайтом.

VPNExpress-Settings

Для L2TP та IPSec він використовує 256-бітове шифрування AES, що добре. При тунелюванні з OpenVPN використовується 2048-бітове шифрування SSL, що також добре. Нарешті, для протоколу PPTP шифрування – це 128-розрядний MPPE, що є менш ніж ідеальним для безпеки. Якщо всі ці абревіатури є непосильними, і ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш розбір протоколу VPN.

Оскільки ми не знаємо, який тип протоколу чи шифрування використовує додаток у будь-який момент часу, ми можемо лише припускати, наскільки безпечним буде ваш перегляд під час його використання. Доступні протоколи також відрізняються від однієї операційної системи до іншої.

OpenVPN ідеально підходить для більшості людей і пропонує чудову безпеку, але, схоже, це не є варіантом для Windows 10. Якщо ви шукаєте безпечний VPN, подивіться наш огляд TorGuard. Це дозволяє вибирати з декількох протоколів, включаючи OpenVPN, а також те, яке шифрування ви хочете використовувати.

Через брак інформації та параметрів конфігурації VPN.Express залишає користувача в темряві щодо безпеки, якщо вони не встановили його вручну.

Конфіденційність

Політика конфіденційності – найкраща річ у VPN.Express. В ньому йдеться про те, що використання сервісу чи програмного забезпечення не контролюватиметься чи не буде цензуруватися, і не будуть робити або зберігати журнали щодо історії перегляду, трафіку, активності чи IP-адреси.

Інформація, зібрана для вашого облікового запису, включає три речі: адресу електронної пошти, пароль та інформацію про оплату. Він зберігається на зашифрованому сервері. VPN.Express не приймає кредитні картки, тому платіжна інформація, ймовірно, буде лише вашою інформацією про PayPal.

Однак деякі відомості щодо продуктивності сервера зберігаються. Щоразу, коли ви підключаєтесь до VPN, збираються дані про те, чи було ваше з’єднання здійснено успішно та якою була дата. Не зберігається ідентифікаційна інформація, а конкретний час не записується.

Дані також збираються на веб-сайті через cookie-файли. Він використовує Google Analytics та Optimizely для вдосконалення веб-сайту та забезпечення того, щоб все працювало за призначенням. Нарешті, інформація про взаємодію із обслуговування клієнтів зберігається до шести місяців, але її можна негайно видалити за запитом.

Якщо ви прочитали наш анонімний посібник для перегляду, ви знаєте, що в Інтернеті ніколи не буде схожого на справжню анонімність. Однак, VPN.Express наближається до досягнення такого досвіду.

Незважаючи на переконливу політику конфіденційності, є деякі речі, які змушують ставити під сумнів легітимність та наміри VPN.Express. Те, що нам не вдалося зв’язатися ні з ким, коли нам була потрібна допомога, і розбита англійська мова на застарілому веб-сайті викликає тривогу..

Найкраще слідкувати за охороною, коли бачите такі види постачальників VPN, і багато в чому знаки небезпеки з VPN.Express переважають над її начебто цілеспрямованою політикою конфіденційності.

Потокова продуктивність

Усі основні веб-сайти, що передаються в потоковому режимі, одразу перейшли на наш VPN. BBC iPlayer повідомив нам, що він доступний лише тим, хто у Великобританії, поки ми були підключені до лондонського сервера. Netflix повідомив нам, що ми використовуємо проксі, тому нас не пускають. Hulu та Amazon Prime Video також виявили VPN.

VPNExpress-Netflix

Оскільки всі основні веб-сайти, що заблокували нас, заблокували нас, ми вирушили до YouTube, щоб побачити, якою буде ефективність, якби ми мали доступ до них. Шокуюче, VPN.Express виступив добре. Завантажити відео та почати відтворення відео знадобилося приблизно 10 секунд, але як тільки воно було вгору, воно було встановлено на 1080p та 60 кадрів в секунду.

Ми попрямували до Twitch для більше випробувань і там речі були ще кращі. Ми натиснули потік, і він завантажився негайно і за замовчуванням до 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Якщо ви шукаєте VPN, який може пробиватися через потужне геоблокування Netflix, перегляньте наш найкращий посібник VPN для Netflix. Крім того, якщо BBC iPlayer – це те, що ви хочете, прочитайте нашу кращу статтю VPN для BBC iPlayer BBC.

Розташування сервера

VPN.Express має 64 сервери в 28 країнах. Він охоплює основи, включаючи три американські міста та сервер Великобританії. На веб-сайті ви можете побачити навантаження на кожен сервер у будь-який момент часу, але отримати цю інформацію у клієнта було б непогано.

Існують сервери, поширені в Північній Америці та Європі, а також безліч варіантів по всій Азії. Чилі та Бразилія – ​​єдині країни Південної Америки, які розміщують сервери, а Марокко – це єдине місце в Африці. Обслуговування п’яти континентів із лише 64 серверами – це гарне покриття.

Хоча 64 – це не найменша кількість серверів, яких ми бачили, це не годиться жодним чином. У NordVPN востаннє ми перевіряли понад 5000 серверів. Двадцять вісім країн також далеко не найкраще, що ми бачили. HideMyAss може похвалитися найбільшим числом VPN, які ми розглянули, з приголомшливими 200 варіантами. Прочитайте наш огляд HideMyAss, якщо вам цікаво дізнатися більше.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів VPN.Express настільки ж погано, як ви можете отримати. Насправді це здається неіснуючим здебільшого. Веб-сайт схожий на місто-цифровий привид. Здається, ніхто не може відповідати на електронні листи чи дзвінки. На веб-сайті є навіть розділ блогу, який не торкався з травня 2018 року.

Щоб розпочати досвід роботи з клієнтами, ми намагалися використовувати функцію чату в прямому ефірі. Коли ми відкрили його, нас зустріли екраном, на якому було сказано, що наш обліковий запис призупинено, тому ми зв’язалися через контактну форму на веб-сайті, щоб повідомити VPN.Express, що в прямому чаті було сказано, що наш обліковий запис призупинено, і ми хотіли виправити це.

VPNExpress-Підтримка

Приблизно через півтора дня, без відповіді, ми спробували зателефонувати за номером на сторінці «зв’язатися з нами» на веб-сайті. Дзвінок перейшов безпосередньо до голосової пошти, і поштова скринька, здавалося, навіть не була налаштована. Це просто дало нам загальну відповідь автовідповідача, яка зчитує вам номер.

Станом на це написання минуло три дні, як ми намагалися зв’язатися з VPN.Express через контактну форму на веб-сайті, і ми досі не чули.

Посібники на веб-сайті також неприємні, із зображеннями іншого клієнта, ніж той, який доступний для завантаження. У різних місцях на веб-сайті також є натяки на якийсь розділ спільноти, але подібного немає, здається,.

Вирок

VPN.Express не є послугою, яку ми б рекомендували будь-кому. Обслуговування клієнтів є найбільш засмучуючим аспектом. Крім того, VPN страждає від поганої потокової продуктивності на великих веб-сайтах, таких як BBC iPlayer і Netflix, а також відсутності функцій.

Якщо вам цікаво, звідки поїхати, у нас є великий список відгуків VPN. Наш архів відгуків організований, щоб допомогти вам легко знайти найкращих постачальників.

Якщо у вас є досвід роботи з VPN.Express, повідомте про це у коментарях нижче. Нам було б цікаво дізнатися, чи веб-сайт та підтримка завжди були таким містом-привидом. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map