Огляд VPN.asia – оновлено 2020 рік

Огляд VPN.asia

VPN.asia – це неправильно названий постачальник VPN, який базується в Центральній Америці. Хоча він має приємний інтерфейс і потрапляє в Netflix, підтримка клієнтів не дуже хороша, а швидкість настільки низька, що ви не можете передати належну передачу. Перегляньте наш повний огляд VPN.asia, щоб дізнатися, чому ви можете продовжувати робити покупки.


кращі VPN-огляди
VPN.asia здається, що він повинен базуватися в Азії, але насправді включений у Беліз. Це опція VPN з економічними цінами з досить мінімальними можливостями, яка має чіткий яскравий інтерфейс, але має мало іншого, щоб відрізнити його від натовпу інших VPN-сервісів там, особливо наш найкращий вибір VPN.

Це не найкращий VPN для торрентінгу, оскільки його швидкість не велика, хоча і має пристойні функції безпеки. Це також не найкраще для перегляду вмісту з геоблокованим вмістом, оскільки, хоча він потрапляє в Netflix, якість зображення погана. Перегляньте наш найкращий огляд VPN для Netflix для отримання кращих варіантів.

Однак найбільший страйк проти VPN.asia полягає в тому, що він не виконує гарантії повернення грошей. Якщо ви лише здійснюєте покупки та пробуєте VPN, дайте VPN.asia широке місце. Якщо ви думаєте, що це може бути саме для вас, проте читайте.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для VPN.asia

Особливості

VPN.asia трохи тонкий щодо цікавих особливостей. Sizewise, його настільний клієнт знаходиться десь між великими незграбними інтерфейсами таких служб, як Shellfire (див. Наш огляд Shellfire), та мобільними інтерфейсами робочого столу більшості провідних VPN-сервісів. Дивіться наш огляд ExpressVPN для прикладу.

Перевага клієнтського настільного клієнта в тому, що ви можете розмістити його на краю екрана, роблячи інші речі, не заважаючи йому. Інтерфейс VPN.asia вдвічі більший за розмір екрана мобільного пристрою, тому розміщення на краю монітора таким чином трохи більше..

Мислення, здається, повинно було розміщувати більшість можливостей на поверхні клієнта, а не мати в ньому ряд екранів. Напевно, що слід сказати, щоб таким чином упорядкувати речі, щоб ви могли все взяти з першого погляду, а клієнт барвистий і привабливий.

Нещодавно до інтерфейсу VPN.asia додано вимикач killswitch. Це функція, яка відключає ваш Інтернет, якщо з’єднання VPN не працює. Це корисна функція безпеки, яка гарантує, що ніхто не перегляне вашу IP-адресу, поки ваш охоронник не працює.

Раніше було проведено тест швидкості, який тепер був вилучений з інтерфейсу, а тепер він просто повідомляє вашу IP-адресу та час, до якого ви були підключені. Якщо ви хочете параметр “повний захист”, який раніше існував, ви можете знайти його на вкладці “Параметри”.

На вкладці “Параметри” ви можете вибрати типи з’єднання, такі як UDP і TCP, а також різні протоколи шифрування. Можливість робити простий вибір між протоколами шифрування – це особливість, яку пропонує не кожна служба VPN, тому її добре побачити тут.

Не дивно, що VPN.asia не пропонує розділене тунелювання, що є функцією в деяких більш бутикових сервісах, що дозволяє вибрати, які програми на вашому комп’ютері проходять через VPN. Це допомагає оптимізувати швидкість з’єднання, якщо зв’язок комп’ютера з принтером не проходить через сервер за сім тисяч миль.

Ціноутворення

VPN.asia знаходиться в нижньому кінці цінового спектру VPN і дуже економічно, якщо ви хочете використовувати річний варіант. Чи враховується це як співвідношення ціни та якості з огляду на його недоліки, є дискусійним. Наразі існують варіанти за аналогічною ціною, які роблять більшість справ краще, ніж VPN.asia на даний момент. Дивіться наш огляд MullvadVPN для прикладу.

VPN.asia каже на своєму веб-сайті, що приймає всі типи платежів, але це типовий завищений рівень. Він приймає основні кредитні картки, а також біткойн та “платіжну стіну”, але він не вміщує ряд більш незрозумілих електронних варіантів оплати, які часто доступні серед конкурентів.

Гарантія повернення грошей VPN.asia

VPN.asia пропонує семиденну гарантію повернення грошей, якщо ви хочете перевірити її на собі. Однак ні тоді, коли ми писали першу версію цього огляду рік тому, ні цього разу ми не повернули свої гроші. Якщо ви дійсно хочете перевірити послугу, ви можете платити щомісяця і заощадити кілька доларів.

VPN.asia також має угоду про пересилання, за допомогою якої ви отримуєте 30-денне безкоштовне покриття VPN для кожного свого друга, який підписується. Це хороша угода, якщо вона дійсно відповідає цій частині того, що обіцяє на веб-сайті.

Простота використання

VPN.asia простий в установці. Ви переходите до розділу завантаження на його веб-сайті, натискаєте кнопку завантаження для вашої операційної системи, перетягуєте значок у папку програм і ви готові до роботи. Перед тим, як користувацький інтерфейс увімкнено, він попросить вас увійти, використовуючи дані для входу, надіслані вам під час підписки на послугу.

Користувацький інтерфейс досить мінімалістичний порівняно з багатьма службами VPN, які перевантажують своїх клієнтів усілякими мікронастроями. Клієнт VPN.asia показує вам список серверів, кнопку підключення, перемикач і кнопки, що посилають вас на дані вашого журналу.

Спочатку не очевидно, що для отримання більш детальних налаштувань вам потрібно натиснути на посилання в електронному листі, яке воно вам надішле після встановлення програми. Це підписується на службу підтримки, і незрозуміло, чому це потрібно робити окремо від підписки на послугу..

У цей момент він просить вас вказати своє повне ім’я, а не ім’я користувача електронної пошти, яке ви використовуєте для входу в додаток, а це означає, що потрібно запам’ятовувати більше деталей журналу, ніж здається суворо необхідним.

Підключення та відключення до серверів легко, і кнопка Killswitch знаходиться прямо там, на інтерфейсі, але насправді про інші налаштування не можна говорити про те, щоб зробити це, мабуть, найменш налаштованою VPN-службою, яку ми бачили останнім часом..

Незважаючи на свою простоту. у нього є дратівлива примха в тому, що при натисканні на і виділення сервера, а потім натисканням кнопки підключення він знімає вибір і викидає повідомлення про помилку. Також на кожному місці розташування сервера є стрілка, яка вказує праворуч, і, здається, нічого не робить.

Щоб вибрати сервер, вам потрібно двічі клацнути сервер, і тоді зелена кнопка підключення активується, перетворюючись на червону кнопку “відключення”. Потім ви можете відмовитись від клієнта, клацнувши в будь-якому місці поза ним, і відкликати його, натиснувши на піктограму на панелі меню, яка є такою маленькою, що ви можете помилити її за шматок їжі, приклеєний до монітора.

Ані піктограма на панелі меню, ані піктограма у док-станції, якщо ви користуєтесь Mac, не вказує, чи підключені ви в будь-який момент. Натомість ви повинні підняти клієнта, який ви можете зробити, натиснувши на значок панелі меню та натиснувши «Показати».

Підтримувані пристрої

VPN.asia підтримує Windows, Mac, iOS та Android, але це не робить жодної з менш поширених операційних систем, таких як Linux або Kindle, або не пропонує підтримку налаштування маршрутизатора..

Це дозволяє вам кілька підключень, але це не настільки щедро, як це звучить, оскільки дозволяє лише одне з’єднання на кожному типі пристроїв. Тому, якщо у вас є два ноутбуки, ви не можете використовувати їх на обох, але якщо у вас є ноутбук, iPad та смартфон, яким ви користуєтесь..

Розташування сервера

На веб-сайті йдеться про те, що у нього є сервери в 30 країнах і підраховують. Однак лише 25 серверів відображаються на клієнтському інтерфейсі, і оскільки в декількох країнах є більше одного сервера, це становить не набагато більше половини зазначеної кількості.

Однак, географічне розповсюдження в деякому роді добре: є такі сервери в таких місцях, як Бангкок, Куала-Лумпур та Нью-Делі, які сьогодні не представлені багатьма службами VPN. Однак у нього немає серверів у Центральній чи Південній Америці, незважаючи на те, що вони зареєстровані в Белізі, ані будь-яких серверів в Африці та на Близькому Сході.

Його серверні розташування можуть рекомендувати його людям, які мають певні потреби, пов’язані з місцем розташування, але в іншому випадку VPN.asia, безумовно, є однією з найгірших послуг на ринку з точки зору номерів серверів.

Швидкість

Швидкість, яку ми набирали на VPN.asia, була повільною, як правило, від 10 до 20 відсотків незахищеної швидкості, тому ви, ймовірно, не захочете використовувати її для своєї торрентійської діяльності або потокової передачі (ознайомтеся з нашим кращим VPN для потокової передачі для кращі альтернативи).

Місцезнаходження: Ping: Завантажити: Завантажити:
Росія:210.68,95
Чикаго:3531,491,26
Ванкувер:5510,8221.95
Нью-Делі:4602,282.69
Амстердам:1526.6920.5 [так дійсно]
Лондон:1661,773.05

Помітно, що європейські та азіатські сервери швидші, ніж сервер у Північній Америці, можливо, через поєднання високого попиту клієнтів на американські сервери та близькості до нашого розташування європейських.

Безпека & Конфіденційність

VPN.asia керує політикою без реєстрації та використовує 256-бітове шифрування AES, яке тепер є стандартним у галузі VPN. Він дозволяє вам робити різні варіанти щодо протоколів шифрування: перші два варіанти – L2PT і PPTP, які мають добре відомі вразливості безпеки, але часто швидші, ніж деякі більш безпечні альтернативи.

Також у вас є можливість комбінації OpenVPN з типами з’єднання TCP або UDP. Ці типи з’єднання пропонують різні комбінації швидкості та стабільності, і ви можете пограти з ними, коли ви відчуваєте повільну швидкість торрентійства або тендітне з’єднання під час перегляду улюбленого телешоу.

У списку протоколів шифрування також є режим, який називається “стелс”, і назва підказує, що його слід використовувати для потрапляння в закритий вміст, як Netflix або BBC iPlayer, але коли ми його спробували, ми виявили, що Netflix викинув свою стандартну помилку повідомлення про те, що ми, здається, використовуємо проксі-сервер.

Однак, погравши з різними комбінаціями протоколу шифрування та типу з’єднання, ми потрапили в США Netflix за допомогою OpenVPN з TCP-з’єднанням. Передбачувано ми не могли потрапити в BBC iPlayer, проте це, як правило, більш складна задача для більшості VPN (крім найкращого VPN для BBC iPlayer, звичайно).

Хоча його здатність потрапляти в Netflix є хорошою особливістю VPN.asia, слід додати, що швидкість нашого з’єднання зайняла стрімкий настій під час використання протоколу, який потрапив до нас, і картинка часом була досить зернистою, коли ми використовували її.

VPN.asia добре зарекомендувала себе на нашому тесті на витік DNS як у режимі прихованості, так і під час підключення до Netflix. Він також пропонує аутентифікацію хешу-аутентифікації SHA-256, яка є криптографічною функцією, розробленою NSA, і пропонує інший рівень безпеки, якщо ви переживаєте від злому.

Обслуговування клієнтів

VPN.asia має добре розроблену цільову сторінку на своєму веб-сайті, де вона впевнено говорить: “Виберіть постачальника VPN, який зможе поговорити та поговорити. Ви отримуєте 5-зіркове обслуговування клієнтів з індивідуальними формами запитів та цілодобовими представниками Інтернет-чату. У будь-який час. Куди завгодно ». Тоді він має підроблені відгуки клієнтів, як підкріплення цієї претензії.

Насправді вгорі користувальницького інтерфейсу є кнопка, яка відкриє веб-сторінку, де ви зможете підключитися до служби підтримки VPN.asia. У ньому йдеться про те, що ви можете спілкуватися з ними за допомогою чату в прямому ефірі, використовуючи контактну форму або безпосередньо електронною поштою, але ми виявили, що кнопка “Livechat” не працює, хоча, за її словами, співробітники служби підтримки онлайн.

Тому ми скористалися контактною формою та отримали повідомлення на екрані, в якому дякували за відгук, хоча ми задавали технічне запитання. Через кілька хвилин роботою було підтверджено, що наш запит розглядався електронною поштою. Однак ми більше від них не чули.

Те саме стосується і обіцяного повернення коштів: під час написання запиту ми чекали семи днів на відповідь на наш запит і вже майже списували гроші, повертаючи гроші. 

База знань VPN.asia також знаходиться на цій сторінці, і вона становить багато нічого. Дійсно більше інформації про функції, пропоновані на цільовій сторінці веб-сайту. Оскільки він нещодавно додав нові функції, такі як перемикач для вбивства, можливо, поширені запитання вже в дорозі, але поки вони містять поруч ніякої інформації.

Вирок

VPN.asia – це послуга VPN, яка обіцяє багато і доставляє лише деякі з них. Він виконує адекватну базову функцію VPN шифрування, але ще не піднімається до найтонших точок обслуговування або налаштування VPN..

Це досить дешевий варіант, який дозволить вам ввійти в Netflix і дозволить вам надійно торрент, але його повільні швидкості відволікають від його сильних сторін, і тому ми не можемо реально рекомендувати його як найкраще співвідношення ціни та якості порівняно з іншими нашими відгуками VPN.

Який ваш досвід роботи з VPN.asia? Погоджуєтесь чи не погоджуєтесь з нашим вироком? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map