Огляд TunnelBear – оновлено 2020 рік

Огляд TunnelBear

TunnelBear – це, мабуть, найкращий безкоштовний VPN там, але це не так вже й багато: це не призведе до вас у Netflix, а швидкість в кращому випадку посередня. Однак, як ви можете прочитати в цьому огляді TunnelBear, він безкоштовний і безпечний, тому, можливо, варто його зняти.


кращі VPN-огляди

TunnelBear був заснований двома канадцями в 2011 році і був проданий гіганту безпеки McAfee в 2018 році. Зараз він виробляє два продукти: TunnelBear, VPN, і RememBear, менеджер паролів. Ми перевіримо VPN сьогодні; перегляньте наш огляд RememBear, чи є ви на ринку сховища паролів.

Для цього оновленого огляду TunnelBear ми провели останню версію за її кроками та ознайомилися з її особливостями, безпекою, зручністю використання, цінами та іншим. Крок для VPN TunnelBear значною мірою спирається на доступність та зручність використання, підкріплений талісманом копання ведмедя. Це, очевидно, чарівні та приємні зміни темпу від тактики, заснованої на страху, як правило, використовуваної VPN-брендінгом.

І все ж позаду мультфільмів TunnelBear не вистачає на суть, що не дає їй найкращого списку VPN цього року. Він не має доступу до Netflix і має лише кілька серверів, більшість з яких кластеризовані в Європі. 

Однак це не все погано. Її безпека – основний тест будь-якої VPN – є сильною, а ціна справедлива, хоча вільний план трохи обмежує. Детальніше читайте наш повний огляд VPN TunnelBear нижче.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для TunnelBear

Особливості

VPN TunnelBear доступний на пристроях Mac, Windows, Android та iOS. Він також поставляється як розширення для браузера для Chrome, Firefox та Opera. Він використовується для приватного, безпечного перегляду та захищає вас від доступу сторонніх осіб до вашого місцезнаходження чи інших даних.

Зосередженість TunnelBear на дружньому користуванні означає, що його набір функцій обмежений, але не завжди на шкоду. Якщо ви звикли бачити службу VPN в комплекті з антивірусними пакетами, що включають все включено, може здатися, що все, що ви можете функціонально робити з TunnelBear, це вмикати і вимикати, але трохи енергії під поверхнею тут.

Ви можете налаштувати VPN, щоб він активувався, коли ваш пристрій завантажується, і негайно відключати доступ до Інтернету через комутатор, коли захищений зв’язок перерваний, гарантуючи, що Ви випадково не експонуєте свої дані на тінистий веб-сайт. Ви також можете перемикатися, коли TunnelBear надсилає вам сповіщення та встановлює, яким WiFi мережам VPN автоматично довірятиме. 

TunnelBear-General-управління

Лише дві функції не відразу очевидні: “Перезазначення TCP” та GhostBear. TCP і UDP – це два широко визнані протоколи передачі даних. TunnelBear зазвичай передає дані через UDP, що швидше. Однак деякі провайдери зменшують трафік UDP. Якщо підключення до UDP різко сповільниться, “Перезавантаження TCP” дозволяє вам переключити TunnelBear на TCP, що є більш стабільним протоколом.

TunnelBear-Security-управління

Функція GhostBear – це коли ви переглядаєте обмежувальну мережу або мережу з високим наглядом, наприклад, у школі чи офісі. У таких середовищах іноді недостатньо зашифрувати ваші дані – воно також очевидно не повинно виглядати як зашифроване. Однак GhostBear сповільнює зв’язок, тому використовувати його слід лише в екстремальних ситуаціях.

Найбільше, чого не вистачає в TunnelBear, – це розділене тунелювання, це функція, яка дозволяє вам надсилати деякий трафік через VPN, а нормально надсилати решту, що може різко збільшити вашу пропускну здатність під час роботи VPN. Це не така загальна особливість, але кілька VPN, які мають її (особливо ExpressVPN), змушують нас сильно пропускати її, коли її вже немає.

Огляд функцій TunnelBear

TunnelBear логотипwww.tunnelbear.com

Починає від $ 333персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
7 днів для плану команд

Період повернення коштів
В кожному конкретному випадку

Обсяг сервера у всьому світі
23 локації

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox, Opera

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, L2TP

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Безкоштовний план TunnelBear включає 500 Мб пропускної здатності щомісяця і працює на п’яти пристроях. За власним визнанням TunnelBear, цей план не дуже корисний, крім тестування та використання світла. Хоча ви можете збільшити свій ліміт до 1 Гб, твітуючи про TunnelBear один раз на місяць, він все одно зменшується порівняно з безкоштовним планом Windscribe (ознайомтеся з нашим оглядом Windscribe докладніше) або з Hide.me.

Ви можете придбати Unlimited, єдиний індивідуальний платний план, на три різні тривалості часу: щомісяця за $ 9,99, один рік за $ 4,99 на місяць ($ 59,88) та три роки за $ 3,33 на місяць (120,00 доларів США). План Безлімітний знімає всі обмеження для передачі даних та отримує доступ до кращого обслуговування клієнтів, хоча ви все ще обмежені п’ятьма пристроями.

Ціни на TunnelBear

Остаточний варіант, Команди, створений для бізнесу та пропонує переваги плану Безлімітний за ціною 5,75 долара на кожного користувача щомісяця (69 доларів на рік). Зайві гроші отримують спеціалізований менеджер облікових записів, централізоване виставлення рахунків для вашого бізнесу та можливість керувати всіма вашими корпоративними VPN з однієї панелі управління. Ви можете спробувати план команд безкоштовно протягом семи днів.

Ми раді бачити, що TunnelBear додав багаторічний варіант, і він забезпечує значні заощадження. Також приємно, що ви можете платити за біткойн. Якщо ви хочете повернути свої гроші, TunnelBear не має офіційної політики, хоча його обслуговуючий персонал пропонує повернення грошей у кожному конкретному випадку.

Ціни на TunnelBear знаходяться прямо в середині пакета. Він отримує бали за те, що додав багаторічну опцію з моменту останнього перегляду, але вона втрачає їх за обмежене безкоштовне обслуговування та те, що план Команд не вартує зайвих грошей. Для кращої угоди перевірте NordVPN або CyberGhost.

Простота використання

TunnelBear швидко завантажується. Після того, як ви відкриєте його та відкриєте, вам буде запропоновано створити обліковий запис з електронною адресою. Це теж буває приємно і швидко. Підтвердження електронної пошти теж швидко.

TunnelBear-Create-an-account

Інтерфейс користувача TunnelBear

Для добрих чи поганих, це стосується найпростішого інтерфейсу користувача, який ми бачили на сервісі VPN. На початковій панелі можна виконати лише три речі: підключитися до VPN, вибрати іншу країну, до якої потрібно підключитися, та відкрити меню налаштувань.

TunnelBear-Main-UI-панель

Ви можете вибрати країну зі спадним меню, але ви також можете скористатися екраном карти, на якому розміщений талісман ведмежого тунелю. Хоча цей екран милий, його реалізація залишає бажати кращого: єдиний спосіб переміщення – це натискання та перетягування, що вам доведеться зробити кілька разів, щоб дістатися куди завгодно.

TunnelBear-выпадальне меню

Випадаюче меню простіше, хоча і не ідеально. За допомогою TunnelBear ви можете підключитися до 23 різних країн, які меню не впорядковано за будь-яким помітним показником.  

Однак він набирає очки, за те, що надає простий у використанні та зручний варіант вибору залежно від того, яке з’єднання зараз є найшвидшим. Ми намагалися підключитися до декількох різних країн, які забирали VPN приблизно 15 секунд щоразу.

TunnelBear-Connect-to-Canada

Панелі управління

Все інше інтерфейсу TunnelBear міститься в меню налаштувань, до якого можна отримати доступ, натиснувши значок шестірні. Він організований у чотири вкладки, на жодній з яких немає елементів управління, глибших за одну кнопку або прапорець. На вкладці “загальні” ви можете вибрати, коли завантажувати TunnelBear, коли отримувати сповіщення та коли робити перезапис TCP.

Вкладка “Захист” дозволяє активувати два налаштування. VigiliantBear – стандартний комутаційний вимикач, який зупиняє весь трафік, якщо ваше з’єднання з VPN перерветься. GhostBear ускладнює виявлення того, що ваші дані зашифровані, що дозволяє вам використовувати TunnelBear в обмежувальних мережах, які можуть заблокувати їх інакше. 

Вкладка “Довірені мережі” включає можливість автоматичного підключення до VPN у всіх мережах, з можливістю створення білих списків мереж, які ви знаєте, що є безпечними. Нарешті, вкладка “рахунок” посилає вас безпосередньо на ваш обліковий запис у веб-переглядачі.

Мережі TunnelBear-Trusted

Кажуть, продукт ідеальний, коли не залишається нічого, щоб забрати. За цим стандартом TunnelBear – майже ідеальний VPN. Однак, вона багато жертвує в силі, щоб потрапити туди. Ви не можете вільно змінювати свій протокол, немає розділеного тунелювання і ви не можете завантажувати розширення веб-переглядача з додатка для настільних ПК.

Ми оцінили TunnelBear дуже високо за доступність, але ми набрали кілька балів за відсутність контролю (не кажучи вже про ті неприємні варіанти в інтерфейсі вибору сервера).

Швидкість

Через кластеризацію всіх серверів країни TunnelBear на одному сервері ми не змогли розрізнити місця в межах будь-якої з цих країн. Візьміть усі ці цифри із зерном солі, оскільки це завжди можливо, щоб один окремий сервер був стороннім. 

Цей тест проводився з Портленда, штат Орегон. Ми використовували один і той же сервер і для захищених, і для незахищених тестів у Сполучених Штатах, поблизу Вічіти, штат Канзас, де, як видається, розташований американський вузол TunnelBear.

Розташування сервера: Ping (мс) Швидкість завантаження (Мбіт / с) Швидкість завантаження (Мбіт / с)
США (незахищений)759.642,40
США (захищено)868.152,27
Мексика1614.762,24
Канада824,852,24
Бразилія2075.312,27
Данія1845.002,32
Індія3073,941.98

Ми майже не спостерігали збільшення затримок із VPN, ні в США, ні в Канаді, що нас вразило. Більш помітним був незначний вплив на швидкість завантаження, який уповільнив лише близько 15 відсотків; Для довідки, середній VPN знімає близько 30 відсотків.

 Всередині США цього достатньо, щоб TunnelBear суперечив нашому списку найшвидших VPN. Його низька затримка робить його прийнятним для ігор, а незначний ефект на завантаження означає, що він також повинен добре працювати в потоковому режимі (робить це сумніше, що він не може отримати доступ до Netflix або Hulu). 

Поза межами США це вже інша історія. TunnelBear все ще досить швидкий для ігор в Канаді, але швидкість його завантаження знизилася, що робить потокове поганим вибором. Затримка дещо змінюється, але завантаження постійно сповільнюється приблизно на 50 відсотків. Однак нам дуже подобається, що справи трохи прискорюються в історично недооціненій Бразилії.

Це лише одне веб-з’єднання, а інші можуть мати інший досвід. Лише зі свого боку ми даємо високі оцінки TunnelBear за ефективність в США та нижчі оцінки за продуктивність майже скрізь.

Безпека

На всіх платформах, окрім iOS, TunnelBear не містить можливості змінити протоколи VPN, хоча це не обов’язково погано. Більше протоколів не покращує безпеку, як і те, як шість різних типів блокування не ускладнюють збивати двері. 

У Windows, macOS та Android TunnelBear реалізує OpenVPN. Це протокол вільного користування з відкритим кодом, який ми вважаємо особливо надійним, оскільки його віддана спільнота розробників витрачала майже 20 років на те, щоб творити його та долати всі можливі недоліки. 

На iOS TunnelBear замість цього використовує L2TP, поєднаний з IPSec. L2TP – це протокол передачі даних між мережами, також відомий як тунелювання. На відміну від OpenVPN, він не включає алгоритм шифрування, тому його часто зустрічають в парі з IPSec для шифрування його даних. Ви можете дізнатися більше про те, що означають ці протоколи, прочитавши наш розбір. 

Для шифрування на інших платформах, крім iOS, TunnelBear використовує AES-256, який – не надто надто технічно – в принципі неможливо зламати за допомогою сучасних обчислювальних технологій. Усі ці протоколи та алгоритми були проведені протягом багатьох років реального тестування. Хоча TunnelBear не дозволяє вам їх змінювати, ми все одно не хотіли б.

TunnelBear-геолокація-виявлення

Ми перевірили наявність витоків IP, DNS та WebRTC за допомогою ipleak.net і виявили, що TunnelBear не просочувала жодної інформації про наше місцезнаходження чи IP. Загалом, це явно сприймає безпеку серйозно. У нас немає скарг на основні функціональні можливості VPN.

Конфіденційність

TunnelBear стверджує, що має “політику конфіденційності, яку ви можете зрозуміти фактично”. Давно, але написано мовою, зрозумілою для мирян. 

Збір даних TunnelBear

Перший розділ політики конфіденційності стосується збору персональних даних. У ньому перераховано кожен фрагмент даних, який TunnelBear збирає від своїх користувачів, і чесно ставиться до частин, які використовуються в маркетингових цілях. Він категорично заявляє, що VPN не реєструє жодної інформації про звички перегляду або IP-адреси користувачів.

У другому розділі викладаються основні правила щодо того, що TunnelBear робить з інформацією, яку вона збирає. Він обіцяє розкривати персональні дані лише третім сторонам, які надають інфраструктуру самому TunnelBear, або тому, хто обслуговує компанію дійсною повісткою.

Політика конфіденційності відповідає всім правильним нотаткам, але, враховуючи, скільки VPN останнім часом спіймали користувачів, відстежуючи своїх користувачів, ми прийняли довіру, але перевірити. На щастя, ми не знайшли жодного інциденту, коли TunnelBear потрапив лапами в медовий горщик. Він також двічі проходив аудит третьої сторони, не маючи натяку на тінисті практики передачі даних.

Побоювання щодо McAfee

Багато давніх шанувальників TunnelBear, яким сподобалось, що вони не збирали дані перегляду, були стурбовані, коли McAfee придбав їх у 2018 році. Якщо висловити це, McAfee не має зоряної репутації щодо захисту конфіденційності користувачів.

Хоча це, безумовно, причина, щоб слідкувати за TunnelBear, але, мабуть, не існує доказів того, що слід відмовитися від неї з міркувань конфіденційності. Компанія все ще базується в Канаді, яка має набагато прогресивнішу позицію щодо конфіденційності даних, ніж США. Ви можете прочитати нашу статтю про найкраще хмарне сховище для Канади, щоб дізнатися більше.

Одного разу здається, що дані, за якими він каже, що вони реєструються, – це єдині дані, які вони реєструють. Ми аплодуємо тому, що TunnelBear заробляє гроші лише з підписки, а не з реклами, і ми знімаємо лише кілька очок, оскільки неможливо запустити корпоративний VPN з цілком ідеальною конфіденційністю.

Потокова продуктивність

Ось тут TunnelBear приймає удар по тілу. Основні потокові сервіси рівномірно блокують TunnelBear, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Можна повозитися з TunnelBear, поки у нього немає шансів проникнути до Netflix, але з такою кількістю інших VPN, які роблять це відразу з місця, ми не маємо причин переживати проблеми..

TunnelBear-Amazon-Prime заблокований

Розташування сервера

Важко точно сказати, скільки серверів отримує доступ до TunnelBear. Кожна країна має один вузол, який представляє всю націю, не уточнюючи, скільки серверів вузол представляє або де в країні знаходиться. На карті вузол Сполучених Штатів виглядає так, що він знаходиться десь у Канзасі, але ми не могли сказати, чи означає це позиціонування щось.

TunnelBear - північноамериканські вузли

TunnelBear пропонує сервери в 23 країнах. П’ять – в Азії (хоча це не Росія чи Китай), три – у Північній Америці, дві – в Океанії та ще 12 – у Західній Європі. TunnelBear має нульові сервери в Африці, лише один у Південній Америці (Бразилія), один у Східній Європі (Румунія) і жоден у Південно-Східній Азії чи на Близькому Сході.

TunnelBear - західноєвропейські вузли

Два кластерні сервери в недооцінених місцях тримають TunnelBear трохи вище води в цій категорії. Ми вважаємо за краще бачити більше географічного різноманіття та більшої чіткості в межах кожної країни. Якщо для вас важлива велика мережа, перегляньте наш огляд HideMyAss.

Обслуговування клієнтів

Підтримка клієнтів у TunnelBear, не дивно, є досить сильною тематикою. Ви можете отримати доступ до сторінки довідки з VPN робочого столу. Він складається з панелі пошуку, яка підключається до кожної статті в базі знань, та шести кнопок, які розбивають ці статті на категорії. Це візуально приємно, легко читатись і милосердно без реклами.

TunnelBear-база знань

Єдиний спосіб зв’язатися з підтримкою в реальному часі – це подати електронний квиток за допомогою кнопки «зв’яжіться з нами». Система квитків проста у використанні, і підтримка зазвичай повертається вам електронною поштою приблизно за 24 години. Наше тестове запитання зайняло трохи більше часу, але ґрунтовність відповіді «ведмедика підтримки» зробила нас вдячними за час, необхідний для того, щоб його правильно зрозуміти.

TunnelBear-Submit-a-ticket

TunnelBear не має форуму або телефонної лінії технічної підтримки. Пакет “Безлімітний” говорить, що пропонує преміальне обслуговування клієнтів, але незрозуміло, що це означає, окрім натискання квитків на електронну пошту до передньої лінії. Ми високо оцінюємо обслуговування клієнтів TunnelBear за ретельність, доброзичливість та дизайн, але нижчі за відсутність варіантів.

Вирок

Ми не хочемо продавати TunnelBear коротко, називаючи його такими, як “чарівні”. Ми всі для VPN, що менше зосереджуємось на тактиці страху. Естетика TunnelBear та її впорядкований інтерфейс роблять її природною відправною точкою для VPN. Більше того, навряд чи є жодні тріски в його броні, коли мова йде про безпеку, і, здається, практикується те, що він проповідує, не здійснюючи реєстрацію та продаж даних користувачів.

Все це змушує нас рекомендувати його більш наполегливо, але занадто багато тягне TunnelBear вниз. Окрім того, що вони не мають доступу до потокових послуг, користувачі повинні стикатися з обмеженими можливостями обслуговування клієнтів та непослідовною швидкістю. Ми хотіли б, щоб у вільному ярусі була пропускна здатність і набагато різноманітніший діапазон розташування серверів.

Все, що було сказано, результати його щорічних аудитів дозволяють припустити, що компанія регулярно вдосконалює свій продукт, тому ми сподіваємось, що TunnelBear стане VPN, щоб спостерігати в наступні роки.  

Дякуємо, що прочитали наш відгук про TunnelBear VPN. Якщо у вас виник досвід використання TunnelBear, про який ви думаєте, що нам слід знати, повідомте про це у коментарях нижче.

Поширені запитання про TunnelBear

 • Для чого TunnelBear?

  TunnelBear – це VPN, або віртуальна приватна мережа. VPN дозволяють вам переглядати Інтернет, використовуючи підключення іншого сервера, а не власне. Це дає вам більше конфіденційності, оскільки те, що ви робите в Інтернеті, не може бути відстежено безпосередньо вами.

 • Чи безпечно TunnelBear?

  TunnelBear не демонструє протікань у тестах. Існує деяка стурбованість щодо його материнської компанії, McAfee, втручаючись у її політику без реєстрації даних, але поки немає жодних доказів, що сталися. TunnelBear базується в Канаді, яка має більш прогресивну позицію конфіденційності даних, ніж США.

 • Чи працює TunnelBear з Netflix?

  На жаль, TunnelBear заблоковано усіма основними потоковими службами, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

 • Чи дозволяє TunnelBear дозволяє торрентінг?

  Так. Однак швидкість завантаження може бути повільною.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map