Огляд TigerVPN – оновлено 2020 рік

Огляд TigerVPN

TigerVPN піклується про найгірші проблеми безпеки, оскільки ми розглянули її останнім часом, але все ще суперечить проблемам потокової передачі, відсутності функцій та поганій політиці конфіденційності. Хоча це не справді погана послуга як така, ми все одно не можемо її рекомендувати, як ви можете прочитати в нашому повному огляді TigerVPN.


кращі VPN-огляди

Минулого разу, коли ми перевірили TigerVPN, ми виявили відсутність безпеки, з витоками DNS та невиразними настановами протоколу. З того часу, здається, TigerVPN перейшов до більш стандартного протоколу на всій панелі та покращив безпеку, виправляючи витоки DNS.

Однак, є ще багато місць, де TigerVPN потрібно вдосконалити, щоб увійти до нашого найкращого списку VPN. Додаток ефективно позбавлений функцій, політика конфіденційності потребує вдосконалення, веб-сайт пронизаний англійськими помилками, і жодна з потокових служб, які ми перевірили, не працювала.

Хоча здається, що хоча б деякі відгуки отримали і призвели до змін, ми вважаємо, що перед TigerVPN чекає довга дорога, якщо він планує досягти вершини та стати сервісом, який ми будемо комфортно рекомендувати. Ми розглянемо зміни, внесені службою, і де вони можуть ще покращитись у цьому огляді TigerVPN.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для TigerVPN

Особливості

Відкриття меню налаштувань – це перше розуміння того, наскільки безплідним є досвід використання TigerVPN, коли мова йде про функції. Меню налаштувань складається з шести прапорців, причому чотири з них просто пропонують варіанти того, як клієнт виглядає та працює.

Два прапорці, які включають або вимикають функції, переосмислюють TCP та можливість запускати клієнта при запуску. Перемикання TCP перемикається між UDP OpenVPN і TCP, що забезпечує стабільніший зв’язок за ціною швидкості.

TigerVPN-Settings

Клієнту TigerVPN не вистачає двох функцій, які, на наш погляд, повинні мати всі VPN. Перший, і найважливіший, – це вбивця. Можливість змусити ваш VPN автоматично зупиняти трафік, хоча він не підключений, є критичним для безпеки, і це не завдає шкоди TigerVPN.

Друга відсутня особливість – це розділений тунель, який, хоч і, мабуть, не менш важливий, ніж убитий перемикач, але є головним стимулом для зручності та щоденної зручності використання. Якщо ви поцікавитесь на багатофункціональний VPN, який пропонує роздільне тунелювання та перемикач, перегляньте наш огляд ExpressVPN.

Зважаючи на це, є одна особливість, яку TigerVPN робить добре, що повинні робити більше постачальників, і це детальна сторінка статусу сервера. Сторінку статусу легко знайти та показує працюючий відсоток тривалості тривалості семи днів, а також поточну та минулу продуктивність кожного сервера. Це чудово підходить для усунення несправностей, а також допомагає уникнути серверів, які часто мають проблеми.

Огляд функцій TigerVPN

TigerVPN логотипwww.tigervpn.com

Починається від $ 275персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, Paymentwall

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
3 дні

Період повернення коштів
7 днів

Обсяг сервера у всьому світі
300+

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

TigerVPN пропонує три варіанти при реєстрації, щомісяця, щорічно та трирічно. Однак часові рамки – не єдина різниця між трьома планами. Кількість підключень та способів оплати варіюється між місячним планом та двома довгостроковими варіантами.

Що стосується місячного плану, ви отримуєте лише два підключення та можливість оплати за допомогою кредитної картки чи рахунку PayPal. Довгострокові плани, з іншого боку, мають п’ять з’єднань і можуть бути оплачені за використання кредитної картки, Paypal, Paymentwall або bitcoin.

TigerVPN-ціноутворення

Хоча ціна є розумною у всіх планах, враховуючи особливості та продуктивність, які ми розглянемо найближчим часом, жоден не є великою справою. Якщо ви шукаєте VPN, який пропонує відмінну цінність, перейдіть до нашого огляду Windscribe. Windscribe пропонує більше підключень за менші гроші та може похвалитися клієнтом, який має більше функцій.

Окрім платних планів, TigerVPN пропонує безкоштовну триденну пробну версію для тих, хто зацікавлений у тому, щоб послуга підходила їм. Якщо ви шукаєте, щоб VPN постійно використовувався, перегляньте нашу статтю про безкоштовні послуги VPN.

TigerVPN також надає семиденний термін відшкодування для тих, хто пробує послугу та не задоволений. Хоча це не найщедріший термін повернення коштів, він надає деяку свободу тим, хто не був повністю проданий після триденного випробування.

Простота використання

Коли ви переходите на веб-сайт TigerVPN, вас вітає добре розроблений веб-сайт, який створив хтось, хто знав, що вони роблять як дизайнер, але, можливо, не володів англійською мовою, оскільки орфографічні та синтаксичні помилки мають багато. Приємний на вигляд талісман дає вам заспокійливі пальці вгору, а велика зелена кнопка «розпочати роботу» робить реєстрацію легкою.

Кнопка “розпочати роботу” не пропонує способу зареєструватися на триденну пробну версію. Наскільки ми могли сказати, немає можливості налаштувати це на веб-сайті. Натомість вам потрібно завантажити клієнта та зареєструватися на пробну версію звідти. Це можна впорядкувати, додавши параметр на веб-сайт, але веб-сайт в цілому зручний.

Як уже згадувалося, TigerVPN фактично безплідна щодо дзвіночків, до яких входить багато VPN. Її «безхарактерний» дизайн – це напрямок, який багато постачальників VPN приймають із клієнтом, сподіваючись, що це призведе до більш зручного для користувачів досвіду.

TigerVPN-клієнт

TigerVPN добре справляється з цим за допомогою простих і простих у користуванні меню. До меню налаштувань не важко дістатися, і хоча воно не пропонує багато функціональних можливостей, його легко зрозуміти і орієнтуватися. У клієнта також доступні прості засоби усунення несправностей, а також доступ до вашого облікового запису.

Єдине, що може бути кращим – це макет списку серверів. Це буквене позначення по місту, що може спричинити клопоти, наприклад, під час підключення до США чи Великобританії. При цьому прапори кожної країни знаходяться поруч із назвами міст, що полегшує перегляд веб-переглядачів, і є хороша функція пошуку.

Швидкість

Що стосується паперу, TigerVPN знаходиться в середині пакета, коли мова йде про швидкість, але це не вся історія. У таблиці нижче ви бачите, що її швидкості були невідповідними часом від сервера до сервера, і якщо ми придивимось більш детально, то, схоже, не було помітного шаблону невідповідності.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія, США)1772.135.84
Амстердам13061.083.88
Атланта4344,801,73
Лондон10269,745.50
Осака, Японія19062,263,47
Дубай, Об’єднані Арабські Емірати23728.373,52

Починаючи з сервера в Амстердамі, ми помітили значне зростання ping, але лише помірне падіння швидкості, що добре, враховуючи відстань 4000 миль між нами та сервером.

Переїхавши до сервера тут, у США, який знаходився лише за кілька сотень миль, ми побачили скорочення часу пінгу та значну втрату швидкості завантаження.

Сервер у Великобританії, який знаходиться в декількох хвилинах ближче до нас, ніж Амстердам, побачив високі пінгви, як і очікувалося, але також досяг найвищої швидкості завантаження серверів, які ми перевірили.

Сервер в Японії знаходиться приблизно за 80000 миль і побачив ще більший час пінгу, якого можна очікувати на великих відстанях, але він мав високі швидкості завантаження.

Нарешті, коли ми з’єдналися з Дубаєм, Об’єднані Арабські Емірати, ми побачили найвищі часи пінг, але це також самий віддалений сервер від нас, який ми протестували приблизно в 7200 милях. Постраждала також швидкість завантаження, і втрачено більше половини нашої пропускної здатності.

Хоча ці швидкості та часи пінг не страшні, під час використання TigerVPN досвід перегляду часто відчувається млявим. Сторінки знадобляться для початку завантаження, і навіть на серверах, які добре перевіряли стійкі швидкості, потрібно буде завантажувати помітно довгий час.

Якщо ви шукаєте найшвидший VPN для перегляду чи завантаження, подивіться наш найшвидший круглий круг VPN. Якщо ви геймер або шукаєте низький час пінг, ознайомтеся з нашою статтею про найкращий VPN для ігор.

Безпека

Як ми вже говорили, TigerVPN не пропонує багато варіантів, і це не відрізняється, що стосується безпеки. Шифрування та протокол, які використовуються для передачі ваших даних, вирішено для вас, і їх не змінюється.

Для Windows, macOS та Android TigerVPN використовує OpenVPN, який є протоколом з відкритим кодом, який існує вже деякий час, і він вважається надійним. На iOS використовується IPSec / IKEv2, який має поважну безпеку, хоча він не дуже сприймається як OpenVPN. Якщо вам цікаво дізнатися більше, прочитайте наш розбиток протоколу VPN.

Шифрування однакове в усьому плані з 256-бітним AES, що є потужним шифруванням, яке вимагатиме навіть наймогутніших суперкомп’ютерів, що існують буквально мільярди років,.

Ми протестували TigerVPN на предмет витоків DNS і не змогли їх знайти. Протікання DNS – це коли ваш комп’ютер підключається до локального або приватного сервера DNS під час тунелювання через VPN.

Це може бути серйозним, особливо в таких місцях, як Китай, де цензура значною мірою здійснюється через відмову в запиті DNS. Якщо ви хочете дізнатися більше, ми маємо статтю про цензуру в Китаї та про кращу кращі послуги VPN для Китаю..

Конфіденційність

На сторінці «основні функції» веб-сайту TigerVPN ви побачите, що перша заява – це відсутність реєстрації. У скороченій версії політики конфіденційності, яка відображається при першому налаштуванні клієнта, одна з речей, яку ви побачите, – “ми збираємо дані про ваш рахунок, платіж та трафік”.

TigerVPN-nolog

Якщо ви глибше заглибитеся в політику конфіденційності на веб-сайті, ви побачите, що збирається список даних пральних праць, включаючи інформацію облікового запису, геолокацію, часові позначки, усі дані, пов’язані із наданням послуги VPN, що включає операційну систему, нечіткий категорію під назвою “статистика трафіку”, місце розташування сервера та багато іншого, а також дані про використання та відстеження.

TigerVPN-журнали

Дані про використання та відстеження, схоже, стосуються інформації, зібраної на веб-сайті за допомогою файлів cookie, що, на жаль, є майже універсальною практикою в Інтернеті. Решта зібраної інформації, крім інформації про рахунки та платежі, виходить за межі необхідної, а часом здається навмисно невиразною (наприклад, “статистикою трафіку”).

Якщо ви шукаєте приклад поліпшення конфіденційності для споживачів, ознайомтеся з нашим оглядом NordVPN. Політика конфіденційності NordVPN використовує пряму мову, а зібрана інформація обмежена.

Потокова продуктивність

TigerVPN не мав доступу до жодної з потокових служб, які ми перевірили. BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video та Hulu виявили VPN та відмовили нам у сервісі через це.

Навіть якби TigerVPN вдалося отримати за допомогою контрзаходів VPN, які застосовують ці служби, досвіду потокової передачі не вистачало б. YouTube і Twitch завантажили короткий час довше, ніж зазвичай, але відео відтворювались у 720p та ніколи не рухалися до 1080p самостійно.

Якби ми вручну переключили відео на 1080p, воно буде спрацьовувати нормально, але приблизно в половині часу воно матиме проблеми з заїканням та буферизацією. Якщо ви шукаєте найкращі VPN для передачі вмісту з інших регіонів, ознайомтеся з нашим кращим VPN для iPlayer BBC і як перемогти статті про заборону VPN Netflix.

Розташування сервера

На веб-сайті TigerVPN йдеться, що він має понад 300 серверів у понад 42 країнах. У цих 42 країнах є 62 міста, у тому числі сім у США та два у Великобританії. Місцеположення охоплює Північну Америку, Європу, Азію, Південну Америку та частини Близького Сходу. В майбутньому було б приємно побачити експансію на більшу частину Африки.

Хоча 62 локації далеко не найгірше, що ми бачили, воно також далеко не найкраще. З контексту HideMyAss пропонує більшість локацій, які ми бачили на сьогодні. Як ви бачите в нашому огляді HideMyAss, він розміщує приблизно 1000 серверів у понад 280 місцях.

Обслуговування клієнтів

Варіанти обслуговування клієнтів TigerVPN обмежені, і їх важко знайти. Для того, щоб потрапити до бази знань на веб-сайті, ви повинні прокрутити до самої нижньої частини сторінки та знайти сторінку “довідки” в нижньому полі. При цьому, до сторінки також можна легко отримати доступ від клієнта.

Якщо вам потрібно щось поговорити з людиною, у правій нижній частині сторінки є невеликий міхур, який стежить за вашою частиною веб-сайту. Хоча це схоже на вікно прямого чату, воно функціонує зовсім інакше. Це більше схоже на форму “зв’яжіться з нами”, тому що вам потрібно чекати відповіді електронною поштою.

У вікні відображається, чи є підтримка клієнтів протягом дня, або немає, і визначається приблизний час відповіді, який, здавалося б, коливався від одного до двох днів. База знань проста у використанні та корисна, як тільки ви її знайдете. Підтримка електронної пошти може зайняти більше часу, ніж ми хотіли б отримати, але при необхідності дає хороші відповіді.

Вирок

Нас вразив прогрес TigerVPN в галузі безпеки. Схоже, це серйозно стосується покращення його обслуговування та вирішило проблеми з витоком DNS, які ми виявили у травні 2018 року.

Однак вдосконалення не завжди достатньо конкурентоспроможні на ринку, ніж VPN. Ми не можемо рекомендувати VPN у його поточному стані, але закликаємо вас переглянути наш повний каталог оглядів VPN, які організовані від кращого до гіршого, щоб вам було зручніше вибрати.

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб у майбутньому зареєструватися з TigerVPN і побачити, чи буде досягнутий подальший прогрес, але до цього часу, щодо політики конфіденційності, відсутності функцій та загальної поганої англійської мови, ми не сумніваємось у постачальниках.

Якщо у вас є досвід роботи з TigerVPN, ми будемо раді почути вашу послугу. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map