Огляд SecureVPN.pro – оновлено 2020 рік

Огляд SecureVPN.pro

SecureVPN.pro (не плутати з SecureVPN.com) – одна з найповільніших сервісів, яку ми коли-небудь переглядали, і має жахливу політику конфіденційності. Ми не рекомендуємо використовувати його нікому, як ви можете прочитати в цьому повному огляді SecureVPN.pro.


кращі VPN-огляди

SecureVPN.pro діяв з Гонконгу з моменту заснування в 2014 році. Він не має великої репутації, але, здається, створює його – на краще або на гірше. Зауважте, що цей огляд призначений для SecureVPN.pro, а не для SecureVPN.com.

У цьому огляді SecureVPN.pro ви знайдете інформацію, необхідну для прийняття зваженого рішення про постачальника. Ми дамо вам плюси та мінуси та підкреслимо функції, які важливі для вас як користувача. Ви також знайдете детальну інформацію про ціни, швидкість, простоту використання, безпеку, конфіденційність та багато іншого.

Ця політика конфіденційності VPN піднімає червоні прапори. Як правило, Cloudwards.net не рекомендував би обмінюватися інформацією з VPN, які ведуть журнали. Оскільки SecureVPN.pro записує внутрішні дані та обмінюється ними з сторонніми постачальниками, ви можете поглянути на наших кращих постачальників VPN, якщо ви шукаєте конфіденційність та безпеку. Інший варіант – перейти безпосередньо до нашого огляду ExpressVPN – послуги, яку ми високо оцінюємо.

Альтернативи для SecureVPN.pro

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Перелякаюча особливість SecureVPN.pro – це не самі функції, а те, як вони представлені, про що ми детальніше поговоримо в розділі «простота використання»..

Почнемо з опції SecureDNS. DNS по суті є системою ідентифікації та призначення з’єднань. SecureDNS підключає користувача до DNS сервера VPN, роблячи користувача анонімним. Ви завжди хочете, щоб це було увімкнено. Більшість VPN не дають вам можливості вимкнути його, оскільки це, ймовірно, може відкрити веб-сайти, які ви відвідуєте, у вашого Інтернет-постачальника послуг..

OpenVPN через TCP дозволяє протокол TCP для обходу брандмауерів. Якщо він увімкнено, ваше з’єднання буде надійнішим, але потенційно повільнішим.

У сервісі також є функціональні можливості. Якщо ви скажете це, програма підключиться автоматично, коли відкриється та знову підключиться, якщо ви втратите сервер VPN. Ви також можете запустити програму як піктограму системного трея та перевірити оновлення щодо запуску програми.

Існують варіанти запобігання режиму сну, коли підключений VPN, і відключення VPN при вході в режим сну. Ви також можете запустити програму під час запуску Windows та підключитися до сервера під час запуску програми. Активізація обох функцій дозволяє підключити VPN-сервер під час запуску Windows.

У меню налаштувань ви можете очистити кеш-пам’ять DNS, щоб змити з комп’ютера тимчасові файли, а також налаштувати переадресацію портів для віддаленого використання пристроїв через Інтернет. Ви також можете відключити IPv6.

Ви також можете активувати перемикач Kills, який захищає вашу особистість, якщо ви втратите зв’язок із сервером VPN. Якщо це станеться, вимикач убивства також відключить вас від Інтернету, тому ви не будете підключені до веб-сайтів, коли ваша конфіденційність порушена.

SecureVPN.pro не має розділених тунелів. Ця функція дозволяє виконувати частину вашого трафіку через VPN, а інший трафік продовжується через локальну мережу. Це дозволяє захистити свої дані, не втрачаючи функціональності. Якщо це головна вимога до вас, перегляньте наш огляд StrongVPN.

Існує програма для раннього доступу до Android, яка ще в розробці. Веб-сайт SecureVPN.pro говорить, що він підтримує iOS, але в App Store немає додатка.

Огляд функцій SecureVPN.pro

SecureVPN.pro логотипwww.securevpn.pro

Починає від $ 790 за місяцьУсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
7 днів

Обсяг сервера у всьому світі
34 сервери в 26 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
робочий час

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

SecureVPN.pro має кілька варіантів ціноутворення. Є три цінові точки: Basic, Advanced та Pro. Також є безкоштовна опція, яка надає вам один день базової послуги. Ви можете придбати за день, який коштує до року. План Pro не доступний для одноденних підписок.

Ціни, наведені в таблиці вище, стосуються покупок за рік вперед, на який ви отримуєте найвищу знижку. Перш ніж розібратися в конкретних характеристиках, ми хочемо зазначити, що підписки на Pro – це єдині, які мають доступ до серверів DoubleVPN, а безкоштовні підписки – це просто 24-годинна пробна версія.

Ціноутворення може відхилити деяких користувачів від цієї послуги, оскільки вона стягує більше за порівнянні плани, ніж лідери галузі, такі як NordVPN. Наприклад, SecureVPN.pro стягує близько 5 доларів на місяць більше, ніж NordVPN за річний план (читайте наш огляд NordVPN).

Ми хотіли б побачити дво- та трирічні плани від SecureVPN.pro, які б запропонували довгострокову надійність, а також заощадили гроші клієнтів. Такі плани див. У нашому огляді CyberGhost. SecureVPN.pro має семиденну гарантію повернення грошей, тож якщо вас не задовольнить цей момент, ви зможете отримати відшкодування.

Є додаткові елементи, які ви також можете придбати під час виїзду. Усі плани постачаються з переадресацією порту на три місяці, але за це вам доведеться заплатити. Ви також можете придбати виділений IP-адресу або виділений VPN-сервер за 2 або 10 доларів на місяць відповідно.

Ви можете платити за допомогою Mastercard, Visa, American Express, bitcoin, PayPal та багатьох інших сторонніх платіжних послуг. Ви зможете одночасно підключати між двома та п’ятьма пристроями, залежно від вибору плану.

Простота використання

Створення акаунта просте. Просто введіть свою інформацію та спосіб оплати. Звідси ви отримаєте електронний лист із своїм ім’ям користувача та паролем, а також посиланням для завантаження програми.

Зауважте, що цей електронний лист – це єдине місце, з якого можна завантажити додаток. Ми помітили його в електронному листі та перейшли на веб-сайт, лише 15 хвилин шукали посилання, яке не існувало.

SecureVPN-Email-Download-Image

Основні функції програми та служби SecureVPN.pro прості у використанні. Домашній екран програми дозволяє легко підключати та змінювати сервери. Підключення займає приблизно 15 – 20 секунд.

SecureVPN App-домашня сторінка-зображення

Однак, якщо ви хочете розібратися в налаштуваннях, у вас можуть виникнути труднощі. Багато включених функцій та налаштувань можуть залишитися непоміченими або навіть випадково ними зловживати.

SecureVPN-App-Settings-Image

Наприклад, опція «підключити при запуску» може змусити деяких користувачів вважати, що їх з’єднання розпочнеться під час запуску Windows, коли воно фактично розпочнеться при запуску програми. Аналогічно, недостатньо пояснені технічні та внутрішні позначення, такі як “SecureDNS”, “OpenVPN через TCP” та “StealthVPN”, можуть залишати користувачів неправильно поінформованими.

У додатку також є дивні функції, які обмежують простоту використання. Наприклад, якщо натиснути піктограму програми на панелі завдань, поки вона відкрита, вона закриється в системному треї. Це може бути вам дуже прикро під час налаштування налаштувань, оскільки, ймовірно, вам потрібно буде регулярно перезапускати програму для тестування та виходити з програми для тестування..

Прочитайте наш огляд приватного доступу до Інтернету для іншого постачальника послуг із цією проблемою.  

Після налаштування програмою найзручніше керувати з системного лотка. На будь-якому екрані в будь-який час ви можете налаштувати звичайні конфігурації, такі як підключення, вибір вхідного та вихідного сервера, перемикач і IP-адресу. Закриття програми видаляє його з системного трея.

Зміна протоколів також проста і може бути виконана з домашньої сторінки програми, але перед цим потрібно натиснути перемикач у верхній правій частині домашньої сторінки. Перемикач активує режим «Pro», що дозволяє отримати більше опцій. Активація режиму Pro також дозволяє перемикатися між двома IP-адресами.

Протоколи – це там, де додаток захаращується. Зміна їх, схоже, поширюється на декілька налаштувань. Між параметрами SSH, SSL та TCP, здається, що набагато більше можна було зробити в спадному меню протоколів типу “VPN”.

Щоб вибрати SSL або SSH, підключіться до протоколу StealthVPN і перейдіть до налаштувань. Клацання “Тип StealthVPN” дозволяє вибрати, який протокол буде використовуватися, коли протокол StealthVPN активний. Щоб увімкнути TCP, виберіть протокол OpenVPN. Перейдіть до налаштувань та перейдіть на додаткову вкладку. Це четвертий варіант вниз.

TCP-SecureVPN-зображення

SecureVPN.pro простий у використанні та потужний, наскільки це можливо. Те, що ви можете перемикатися між простими та професійними режимами, допомагає підтримувати рівновагу. Також приємно, що більшість функцій доступні в системному треї.

Однак, схоже, що SecureVPN.pro міг краще обмежитись у застосуванні.

Швидкість

Швидкість SecureVPN.pro була невтішною, тому вона не торкнеться нашого найшвидшого посібника з VPN. Найближчі доступні сервери сильно обмежували швидкість завантаження. Хоча ці сервери, можливо, ще були пристойними для потокової передачі, вони повільно завантажують відеоігри та інші великі файли.

Ми провели ці випробування на швидкість з Льюїстона, штат Айдахо. Швидкі тести серверів по всій Північній Америці показали швидкість, схожу на Лос-Анджелес, так що це може бути найкращим регіоном для сервісу.

Розташування: Швидкість PingUp SpeedDown
Незахищений483.10112.01
Лос-Анджелес712.6715.56
Мюнхен2181,354.05
Ханой, В’єтнам3351,374.02
Вінья-дель-Мар, Чилі3931,691,03
Гонконг1861.936.00

Враховуючи часи пінг, онлайн-ігри також будуть складними з SecureVPN.pro. Зрозуміло, наш пінг здається високим, але багато результатів зробить онлайн-ігри неможливими. Швидкість завантаження також означає, що для завантаження більшості ігор із потрійними A потрібно кілька годин. Якщо це хвилює, обов’язково прочитайте наш найкращий VPN для ігор.

Безпека

SecureVPN.pro використовує протоколи OpenVPN, PPTP, L2TP та VPN StealthVPN VPN. Хоча на своєму веб-сайті написано, що він підтримує IKEv2, це не так. Ця дезорганізація не гадає для її надійності.

Підтримується IKEv2-не підтримується на веб-сайті-додатку-зображення

Ви також можете використовувати OpenVPN поряд з іншими мережевими протоколами, включаючи SSL, SSH та TCP, для кращого навігації між брандмауерами та шифрування даних.

SSH аутентифікується за допомогою пар відкритих ключів для шифрування даних. SSL використовує криптографію для забезпечення однакового рівня безпеки без необхідності введення паролів.

На головному екрані можна вибрати окремі вхідні та вихідні сервери. SecureVPN.pro позначає це як подвійний VPN або дволанцюговий VPN. Це підвищує вашу безпеку.

Існує лише один варіант шифрування шифру та довжини ключа: 256-бітний AES. Поряд з AES часто є два інші варіанти, які забезпечують меншу безпеку та більшу швидкість, але SecureVPN.pro не дозволяє змінювати налаштування.

SecureVPN.pro пройшов усі наші тести на герметичність. У додатку також є можливість вимкнути IPv6. Це додає шару безпеки для тих, хто недовіряє протоколу, оскільки він схильний до витоків.

SecureVPN.pro пропонує можливість також змінювати вашу IP-адресу як регулярні інтервали. Ви можете увімкнути його на додатковій вкладці в меню налаштувань і встановити його в рази, що варіюються від кожні 10 хвилин до трьох годин.

Ви також можете автоматично змінити сервер таким же чином. На практиці, однак, змінюються сервери, які часто уповільнюють ситуацію. Доводиться чекати близько 35 секунд на кожному інтервалі. Крім того, якщо настільки різняться швидкості сервера, ви можете виявити, що ви можете вимкнути цю функцію.

Конфіденційність

Політика конфіденційності SecureVPN.pro піднімає червоні прапори. Він обмінюється даними з сторонніми постачальниками та зберігає деякі ваші ідентифікаційні дані у своїх системах.

Деякі проблеми пов’язані з географічним відстеженням IP-адрес на веб-сайті. Для зручності та швидкості веб-сайт перераховує ваше поточне місцезнаходження та IP-адресу вгорі екрана. SecureVPN.pro стверджує, що ця інформація не зберігає, але ми не будемо приймати жодне слово VPN.

Він використовує два сервіси, які також мають доступ до інформації: MaxMind Company та GeoIP. Він також координує дані з Google Analytics та Yandex.Metrika для створення звітів про звички користувачів.

Політика конфіденційності MaxMind лише дозволяє вести журнал сторінок, до яких ви отримуєте доступ до його служби, посилаючись на URL-адреси, тип вашого веб-переглядача, операційну систему та дату та час відвідування. Він також збирає дані про “ваш пристрій та про те, як ваш пристрій взаємодіє з його послугою”.

Ми не знаємо, чи доступна ця інформація для MaxMind через SecureVPN.pro, але ніщо в їх політиці конфіденційності не повинно змусити користувачів вважати, що вони особливо суворі до неї.

Політика конфіденційності SecureVPN.pro говорить, що вона зберігає:

  • Адреси електронної пошти
  • Налаштування облікового запису користувачів
  • Логіни та паролі
  • Залишки коштів
  • Дати та години транзакцій
  • Ідентифікатори транзакцій
  • Суми транзакцій

Значна частина цього походить не від використання VPN, а від незахищених відвідувань веб-сайту. При цьому, схоже, що деякі з них, наприклад налаштування користувачів та адреси електронної пошти, реєструються з програми та служби – кардинальний гріх для VPN.

Вас також може зацікавити ця функція, викладена в умовах надання послуг: “Користувач погоджується отримувати від Адміністрації рекламні масажі, що стосуються функціонування послуги”. Тож починайте змащувати, користувачеві.

Всі жарти вбік, ми хотіли б, щоб бачила, що SecureVPN.pro вкладає більше уваги, часу та думок у свою політику конфіденційності та умови обслуговування. Ми помітили кілька подібних помилок, і вони говорять про неадекватне ставлення. Насправді, деякі друкарські помилки доволі важко розповісти, що говорить політика конфіденційності.

Здається, є на що слід звернути увагу, якщо ви розглядаєте SecureVPN.pro. Ви хочете бути уважними щодо того, який рівень інформації ви дозволяєте на пристроях, до яких він має доступ.

Потокова продуктивність

Netflix, Amazon Prime Video та Hulu заблокували потокове передача через усі перевірені сервери. IPlayer BBC також був заблокований на всіх спробах серверів, у тому числі на базі Лондона.

Розглянемо один з наших кращих VPN-мереж для Netflix, якщо це випадок укладення угод для вас.

Ви також можете знайти наші посібники щодо побиття заборони VPN Netflix та уникнення помилки проксі-сервера Netflix.

Розташування сервера

SecureVPN.pro має 34 сервери в 26 країнах. Крім того, ви можете підключитися до розділення вхідних та вихідних серверів.

Цей VPN чудово справляється із охопленням Заходу, але деякі регіони здаються недооціненими. У Азії та на Близькому Сході є шість серверів. У Мексиці, Центральній та Південній Америці є лише один сервер. 

Обслуговування клієнтів

Служба підтримки клієнтів SecureVPN.pro була доступною та обізнаною. Він має функцію чату в прямому ефірі, але його години можуть бути плямистими, важкими або неможливими передбачити. Представники відповіли на наші квитки підтримки протягом дня із інформацією, яка б вирішила запропоновану проблему.

Номер телефону, наданий на веб-сайті SecureVPN.pro, здається, не використовується, тому ви не зможете дістатися до нього таким чином. Ми не знаємо, що говорить про службу щодо організації, надійності та фінансування.

На веб-сайті SecureVPN.pro також є багато статей та інформації, які можуть бути корисні людям різного рівня досвіду. Є також блог. Між цим та статтями ви, можливо, зможете виконати більшу частину потреб у обслуговуванні клієнтів, не звертаючись до компанії.

Вирок

Потокове передавання та ігри поруч із неможливим із SecureVPN.pro. Хоча швидкість завантаження може бути достатньо швидкою для потокової трансляції, багато найпопулярніших, легальних веб-сайтів потокової передачі заблокували перевірені нами сервери.

Пінгви на більшості серверів робили б онлайн-ігри неможливими. Навіть тоді, коли пінг зв’язку технічно відтворюється, ви опинитесь у величезному недоліку.

Ваша конфіденційність не особливо безпечна і для SecureVPN.pro. Дірки в своїй політиці конфіденційності залишають місце для компрометації інформації. Немає скарг на конфіденційність або повідомлень щодо SecureVPN.pro, але це невелика компанія, тож це не означає багато.

Коли все разом, вам набагато краще з іншим постачальником. Перегляньте наш список відгуків VPN, щоб побачити наших улюблених.

Якщо у вас є досвід роботи з SecureVPN.pro або подібними службами, сміливо залишайте коментар нижче або діліться своїми думками в соціальних мережах. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me