Огляд PureVPN – оновлений 2020 рік

Огляд PureVPN

PureVPN значно покращився з моменту останнього розгляду, але все ще не вистачає у кількох ключових областях. Хоча ми все ще покладаємо надії на послугу, зараз не можемо по-справжньому рекомендувати її. Прочитайте наш повний огляд, щоб дізнатися, чому, а також побачити деякі варіанти PureVPN, які ми рекомендуємо.


purevpn-slider1

purevpn-slider2

purevpn-slider3

purevpn-slider4

purevpn-slider5

Попередній

Далі

PureVPN ухилився від нашого найкращого списку VPN, незважаючи на те, що є одним із найбільших доступних віртуальних приватних мережевих послуг. Хоча його швидка швидкість і низька ціна є достатніми для детронування навіть найжорсткіших змагань, PureVPN не вистачає в інших областях (читайте наші поєдинки PureVPN проти ExpressVPN, щоб побачити це в дії). 

У цьому огляді PureVPN ми будемо запускати послугу через викрутку, перевіряючи її швидкість, можливості та багато іншого. Попутно ми також торкнемось його безпеки та конфіденційності, а також розташування та ціни сервера, перш ніж виносити вирок. 

За ціною PureVPN – це хороший сервіс. Швидкість відмінна до тих пір, поки ти полюєш за потрібним сервером, а запитувана ціна дешевша, ніж у більшості її конкурентів. Однак, це суперечить її роз’єднаному інтерфейсу, недостатній підтримці та крапковій потоковій продуктивності. Незважаючи на це, маючи 31-денну гарантію повернення грошей, ви не можете ризикувати.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для PureVPN

Особливості

PureVPN має інший підхід до використання VPN. Замість того, щоб просто представити вам список серверів, ви можете вибрати кілька режимів, виходячи з того, що ви хочете робити в Інтернеті. 

У більшості випадків ці режими просто змінюють показані вами місця, але деякі з них відкривають додаткові функції (наприклад, режим потокового потоку дозволяє підключатися на основі веб-сайту). 

В іншому випадку функції є стандартними. PureVPN включає перемикач на знищення, який блокує ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN коли-небудь відключиться, а також тест на швидкість, який оцінить затримку розташування PureVPN. Хоча тест на швидкість працює, нам більше подобається зовнішній вигляд ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

purevpn-огляд-тест на швидкість

У PureVPN є інші функції, але лише якщо ви доплачуєте. Ви можете придбати переадресацію порту, захист DDoS та / або виділений IP-адресу, кожен з яких коштує 0,99 дол. США на місяць. Хоча ми розуміємо, що не включає спеціальну IP-адресу, PureVPN повинен включати захист DDoS безкоштовно.  

Його особливістю є розділений тунель, який включений безкоштовно. Це бета-функція, тобто вам доведеться поставити галочку на перемикачі функції бета в програмі, щоб отримати доступ до неї. Він працює на основі програми, що дозволяє надсилати деякі програми через тунель VPN, а інші додатки залишаються на стандартному з’єднанні.

purevpn-огляд-спліт-тунелювання

Ми задоволені перемикачем на знищення, тестом швидкості та розділеним тунелюванням, хоча ми вирішуємо деякі проблеми з режимами (докладніше про це у розділі «простота використання» нижче). Єдина відсутня функція – це програвання програм (читайте наш огляд Astrill щодо послуги, яка пропонує це). Втім, вбивство додатків – досить рідкісна функція, тому ми не стикуємо PureVPN занадто важко, щоб його опустити.. 

Розширення для Chrome PureVPN

PureVPN пропонує розширення для браузера для Chrome і Firefox – факт, який практично забився вам у голову під час використання програми. Як і більшість розширень VPN, він слугує стриманим способом контролю вашого з’єднання. Ви можете вибрати своє місцезнаходження, встановити обхідний список і, звичайно, підключитися. 

purevpn-огляд-хром-розширення

Хоча програма для настільних ПК має більше налаштувань, ми рекомендуємо використовувати розширення для щоденного використання (що є рідкістю для VPN). Упорядкований процес підключення працює набагато краще, ніж настільний додаток, що дозволяє вибрати ваше місцезнаходження та підключитися, не турбуючись про те, у якому режимі ви перебуваєте.

Огляд функцій PureVPN

PureVPN логотипwww.purevpn.com

Починається від $ 165 за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
31 день

Обсяг сервера у всьому світі
2000 рік+

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US
Тільки США

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

PureVPN – одна з тих служб, на яку завжди працює угода. Ви можете бачити різну тривалість і нижчі ціни залежно від того, де ви дивитесь. Для цього огляду ми дотримувались доступних термінів та цін на веб-сайті PureVPN. Виходячи з нашого минулого досвіду роботи з сервісом, вони є найбільш точними.

Як щомісячний або щорічний сервіс, PureVPN не вистачає. Хоча це не завищено, як Hide.me (прочитайте наш огляд Hide.me, щоб дізнатися більше про це), PureVPN відповідає решті ринку. Якщо ви шукаєте передплату на короткий термін, рекомендуємо PIA, який пропонує рік служби менше 40 доларів (читайте наш огляд приватного доступу до Інтернету). 

Для тих, хто дивиться в майбутнє, немає такої послуги, як PureVPN. Це один з єдиних постачальників, який дозволяє вам купувати п’ять років вперед і за дуже зниженою ціною. Збиваючи математику, ваша щомісячна вартість становить близько 1,60 долара, коли ви збираєтесь з п’ятирічним планом, що є крадіжкою.

Ми послідовно рекламували CyberGhost як головний варіант бюджету, оскільки його трирічний план складає всього 99 доларів (читайте наш огляд CyberGhost). Однак, базуючись на ціноутворенні, PureVPN виграє битву. Незважаючи на те, що в деяких областях він не вистачає – ми дістанемося до тих, що переглядаються під час огляду, – ціна є солідною.

Судова процедура PureVPN

Якщо ви спробуєте PureVPN і вирішите, що це не для вас, ви можете скористатися його 31-денною гарантією повернення грошей. 

Якщо ви так схильні, ви також можете придбати триденний пробний рахунок за 2,50 долара. Однак зауважте, що $ 2,50 не підлягає поверненню, тому, можливо, краще використовувати гарантію повернення грошей. Ви також можете отримати безкоштовну семиденну пробну версію, встановивши розширення Chrome або Firefox. 

PureVPN Термін експлуатації

Під час проведення наших досліджень ми часто стикалися з терміном “довічна підписка на PureVPN”. Кілька років тому PureVPN запропонував довічну підписку на свої послуги близько 70 доларів. 

Однак, коли ви приземляєтесь на сторінку “довічна підписка”, PureVPN уточнює, що це п’ятирічний план. Коротше кажучи, на момент написання повідомлення не існує доступного варіанту життя. Однак, PureVPN пропонував це раніше.

Привітність до користувачів

Реєстрація в PureVPN – це як приєднання до будь-якої іншої VPN. На веб-сайті є кілька кнопок, що ведуть на сторінку оформлення замовлення, яка запитує вас про тривалість, електронну адресу та спосіб оплати. Хоча ви підтверджуєте оплату на цій сторінці, все ще слід пройти процес налаштування. 

purevpn-огляд-замовлення

Після цього вас перейдуть до налаштування п’яти частин. По-перше, PureVPN запитує, для чого потрібно використовувати VPN, що може здатися неактуальним, але це не так. Виходячи з вашої відповіді, PureVPN порекомендує, яку програму слід завантажити. 

Наприклад, тим, хто шукає трансляцію, рекомендується розширення для браузера, а тим, хто хоче завантажити, пропонується програма Windows. 

purevpn-огляд-налаштування

Щойно ви прийняли рішення, ви можете завантажити заявку на свій вибір. Під час завантаження програми PureVPN представить вам створене ім’я користувача та пароль. 

Обидва є випадковими рядками букв і цифр, тому радимо використовувати один з наших кращих менеджерів паролів для їх зберігання. Також на цій сторінці ви можете переглянути посібник з налаштування для вашої платформи, якщо вам це потрібно.  

Завантажити PureVPN

Після закінчення завантаження вам доведеться пройти встановлення. PureVPN просить вас на головному екрані погодитися з його умовами та надає можливість встановити розширення браузера для Chrome або Firefox. Існує також можливість запустити PureVPN під час входу в Windows. 

purevpn -review-інсталятор

Після цього ви можете увійти за допомогою наданих облікових даних. Повернувшись на веб-сайт, PureVPN запитує, чи підключений ви. Якщо у вас виникають проблеми, ви вибираєте, що не зв’язані, і PureVPN спрямовує вас на чат в реальному часі. Хоча ті, хто знайомий з VPN, можуть закрити цей процес реєстрації, є ще що можна побачити в кінці. 

Підтвердивши, що ви підключені, вам буде надано облікові дані вашого “члена області”, які відрізняються від даних облікового запису (дратує, але добре для конфіденційності). Вам потрібно буде встановити свій власний пароль, який вимагає пройти процес “забутого пароля”, коли посилання для скидання надсилається електронною поштою.  

Зона учасника PureVPN

Площа учасника виглядає вражаючою, але це не так вже й багато. Але це не означає, що це не корисно. Ви можете оновити план, переглядати інші програми встановлення, отримати доступ до області підтримки та придбати додатки, такі як виділений IP-адрес та переадресація портів. 

purevpn-огляд-члени-область

Ви можете підписатися на підписку на PureVPN і ніколи не торкатися області учасника. Однак все-таки корисно мати центральний центр для пошуку інформації та підтримки вашого облікового запису, навіть якщо ви зможете зібрати інформацію самостійно. 

PureVPN Вхід

Повернувшись на робочий стіл, PureVPN попросить вас увійти після завантаження програми. Після введення облікових даних вам буде запропоновано перелік режимів і запропоновано вибрати один із них. 

Режими нічого не змінюють ваш зв’язок. Швидше вони змінюють місця, які ви бачите першими. Наприклад, якщо ви вибрали режим спільного використання файлів, ви побачите вгорі сервери з рейтинговою оцінкою. 

purevpn-огляд-режими

Ми не зважаємо на режими, але це ускладнює навігацію по списку серверів. Вони по суті більш заплутані параметри фільтрації, що робить обхід важче, ніж потрібно. Ми б більше віддавали перевагу алфавітному списку місць, а також можливості фільтрувати сервери залежно від того, що вони оцінюють, загального місця розташування та затримки.  

purevpn-огляд-додаток

Весь додаток відображає цю незграбність. Щойно ви вибрали місцеположення, список зникне, що заплутано, якщо програма відкриється з відкритим списком серверів. Так само в режимі потокової передачі є функція, за якою ви можете повідомити PureVPN, до якого веб-сайту ви хочете підключитися, і він автоматично знайде сервер і запустить цей веб-сайт. Однак ви не можете знайти цю опцію в будь-якому іншому режимі. 

У Windows PureVPN відчуває себе як накопичення безлічі ідей, які є теоретичними, але не грають добре, коли збираються разом. Ми можемо чітко бачити зусилля, які PureVPN докладає, щоб додати нові способи управління VPN, але ідеї не повністю реалізовані. Упорядкований інтерфейс працюватиме краще, навіть якщо це означає відмову від деяких функцій, які роблять PureVPN унікальним.

Швидкість

Якщо PureVPN був послідовним, він легко був би одним з найшвидших VPN. Це не дико непослідовно – прочитайте для цього наш огляд NordVPN, – але є деякі розбіжності, коли підстрибують по всьому світу. Це означає, що поки ви використовуєте PureVPN з пристойно швидкою незахищеною швидкістю, вам слід добре.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)781.2321.06
Нью-Йорк, США.3561.5817.1
Ванкувер, Канада7659.0717.88
Сан-Паулу, Бразилія15458.1915.61
Гонконг22557,8312.12
Брісбен, Австралія22525,6211.4

Щоб все було справедливим, ми протестували PureVPN, використовуючи OpenVPN / UDP з AES-256. UDP оцінюється повільніше, ніж рекомендований протокол PureVPN – він не вказує, що таке рекомендований протокол – але, повторюючи тести на обох, наші результати були здебільшого однакові. Ми також протестували лише сервери з голими металами.

PureVPN вразив нас, підтримуючи більшу частину нашої швидкості по всій Північній Америці і лише трохи опустившись, перестрибуючи будь-який великий водойма. Як ми бачили при тестуванні на найшвидший VPN, проте, очевидно, є місця, які працюють гірше. У нашому наборі даних вище Брісбен виділяється. 

Дисперсія не є зворотною, особливо якщо ви маєте пристойне з’єднання, але він все ще присутній. Однак одна річ, яка була послідовною, – це затримка. PureVPN залишився на відстані 250 м. За межі поля, що зробило гідним наш найкращий VPN для ігор. 

Безпека

PureVPN використовує шифрування AES-256 за замовчуванням, що, як ви можете прочитати в нашому описі шифрування, є найкращим вмістом. Хоча протокол, з яким він поєднаний, не настільки зрозумілий. 

PureVPN за замовчуванням застосовує “автоматичний” протокол, який, як стверджується, має найкращий баланс швидкості та безпеки. За словами PureVPN, автоматичне налаштування спробує все, починаючи від PPTP до OpenVPN, щоб побачити, що найкраще підходить для вашого з’єднання.

Проблема полягає в тому, що PureVPN ніколи не показує, який протокол ви використовуєте, якщо ви встановили “автоматичний”. Це проблема, як ви бачите в нашому розбитті протоколу VPN. 

Це означає, що змінити протокол не важко, навіть якщо PureVPN має деякі з варіантів, які були неправильно позначені. Наприклад, IKEv2 в додатку позначений як “IKEV”, навіть якщо абревіатура означає “обмін ключами в Інтернеті”. 

purevpn-огляд-протоколи

Втілюючи безпеку, ми провели PureVPN через ряд тестів, які шукали витоків DNS, а також витоків WebRTC та IP. На фізичних серверах все було добре, що не стало сюрпризом. Однак на віртуальних серверах було легко відстежити фізичне розташування сервера.

Конфіденційність

PureVPN вгорі своєї політики конфіденційності дає зрозуміти, що не зберігає журналів. Хоча ця претензія залишалася недоторканою протягом усього життя компанії, можливо, якщо не ймовірно, PureVPN зберігав журнали зв’язків у минулому. 

У жовтні 2017 року PureVPN допоміг ФБР у припиненні кіберстакера, який користувався його послугами. Інцидент, справедливо, викликав деякі питання щодо політики конфіденційності та того, яку інформацію збирав PureVPN. 

Щоб переключити громадську думку в правильне русло, PureVPN шукав ІТ «Altius» для незалежного аудиту. Аудитори не знайшли жодних доказів збору даних, факту, який ударив над головою співробітник PureVPN, який погрожував судовими діями проти нас за те, як ми раніше описували цей інцидент. 

Хоча нас не вражають загрози, ми, як завжди, готові відпустити минулі. Аудит показав, що жодних суттєвих журналів не зберігалося, тому PureVPN отримує пропуск у цьому раунді. 

Однак він не такий нарізаний і сухий, як кажуть, що PureVPN не зберігає журналів. Під час використання послуги PureVPN записує день підключення та Інтернет-провайдера, який ви використовували. Ніщо з цього не може бути використане для того, щоб безпосередньо вас ідентифікувати, хоча, як показує відбиток пальців у браузері, невелика кількість інформації може бути використана для звуження поля.

Єдиний виняток – якщо ви використовуєте спеціалізовану IP-адресу (прочитайте найкращий VPN з посібником із IP-адрес). Оскільки адреса прив’язана до вашого облікового запису, PureVPN це записує. У цьому немає способу, тому немає причини винуватити PureVPN. 

Навіть із колекцією вірогідність того, що щось ідентифікує вас, є невеликим. PureVPN вимагає електронної адреси лише під час реєстрації та пропонує ряд анонімних способів оплати. Заява про відсутність журналів відповідає дійсності, і ваша конфіденційність захищена в PureVPN.

Потокова продуктивність

PureVPN намагався пробитися на потокові платформи, незважаючи на те, що спеціально використовував потоковий режим. Використовуючи цей режим, ми підключилися до веб-сайтів за допомогою функції «пошук веб-сайтів», яка теоретично повинна з’єднувати нас із сервером, який працює на платформі, до якої ми намагаємося отримати доступ та автоматично запустити веб-сайт. 

purevpn-огляд-веб-сайт-пошук

Веб-сайти запустили, але ми не змогли передати потокове передавання. Amazon Prime Video та Netflix швидко перекрили наше з’єднання, хоча нам вдалося завантажити Hulu та BBC iPlayer. Знову ж таки, тестування було виконано за допомогою рекомендованого місця PureVPN у потоковому режимі. Підключення самостійно дало різні результати. 

PureVPN Netflix

Весело, під час використання режиму “свободи Інтернету” та підключення до американського сервера Netflix завантажується просто чудово. Amazon Prime Video все ще виявив, що ми використовуємо VPN, тому обов’язково прочитайте наш найкращий VPN для Amazon Prime Video Guide, якщо ви хочете отримати доступ до цієї платформи. 

Ця проблема повертається до режимів. Якби їх не було, ми б не були мудрішими в потоковому режимі, оскільки використання режиму “свободи в Інтернеті”, найзагальнішого з партії, працював час і знову, намагаючись завантажити Netflix. 

Однак спроба зручності насправді ускладнює зв’язок. Режим потокової передачі є унікальним, але він не працює, роблячи весь процес з’єднання більш заплутаним.

Розташування сервера

PureVPN має багато серверів, що, як ми бачили в нашому огляді HideMyAss, означає, що деякі з них є віртуальними. Числа завжди коливаються, але на момент написання відомостей існує більше 2000 серверів VPN, розповсюджених у 180 місцях у понад 140 країнах. Більшість з них не є фізичними. 

Віртуальні VPN-сервери дозволяють отримати IP-адресу з певного місця під час підключення до сервера в іншому регіоні. Наприклад, якщо вам потрібна, скажімо, IP-адреса Бангладеші, сервер в США або Великобританії може з’явитися так, ніби він знаходиться в Бангладеш. Проблема полягає в тому, що віртуальні сервери виявити досить легко. 

Є питання щодо безпеки і щодо використання віртуальних серверів, тому приємно бачити, як PureVPN розрізняє, які сервери є фізичними та які віртуальними. Однак, тут багато віртуальних локацій. Наприклад, Південна Америка має 81 сервер, але лише 18 є фізичними, і всі 18 розташовані в Сан-Паулу, Бразилія. 

Список серверів PureVPN

Розповсюдження фізичних місць є гідним, хоча й не вражаючим. Європа має найбільшу кількість фізичних місць, за ними йде Північна Америка (хоча більшість серверів зосереджені в США та Канаді). Майже в кожному екзотичному місці є віртуальний сервер, включаючи острів Мен, Лаос та Шрі-Ланку. 

Хоча деякі можуть сприймати проблеми з віртуальними серверами, PureVPN не змушує вас їх використовувати. Було б одне, якби основні локації були віртуалізовані, але це не так. Якщо у вас є конкретне місце, яке ви шукаєте, PureVPN може розмістити його на віртуальних серверах. Більшість користувачів, ймовірно, будуть на серверах голого металу.

Обслуговування клієнтів

На веб-сайті PureVPN у нижньому правому куті ви побачите невеликий міхур для чату в прямому ефірі. Незважаючи на те, що він відображається на головній сторінці веб-сайту, ви ввійшли чи ні, ми не могли завантажувати чат в реальному часі, якщо ми не увійшли в систему. Зона учасника, яка показує іншу піктограму чату, не давала нам проблем. 

Ми звернулися до основного запитання про те, що таке автоматичний протокол, і хоча представник вирішив це питання, важко було зрозуміти чітку відповідь з тексту тексту. Те, що у відповіді бракувало пунктуаційних знаків, воно склалося в сломанной англійській мові. Навіть найпростішим питанням було занадто багато, щоб спілкуватися в чаті, як ви бачите нижче в обміні. 

purevpn-огляд-чат в прямому ефірі

Добре дотримуватися ресурсів самодопомоги, які набагато краще. PureVPN має докладні посібники з налаштування майже для кожної платформи, а також випадки використання VPN та посібники з усунення несправностей. Крім того, ці ресурси викладені у доступній базі знань, що дозволяє швидко знайти необхідну вам підтримку. 

purevpn-огляд-база знань

Як ми бачили в інших областях служби, PureVPN не підтримує підтримку. База знань корисна і проста у використанні, але прямий контакт викликає більше питань, ніж відповідей. Підтримка хороша, якщо ви готові вирішувати проблеми самостійно. Ті, кому потрібна допомога по дорозі, не знайдуть її з PureVPN.

Вирок

PureVPN – сувора служба для судження. Є деякі аспекти цього, які нам дуже подобаються, включаючи низьку ціну, швидку швидкість та простий у користуванні веб-сайт. Однак є кілька прогалин, які занадто великі, щоб їх ігнорувати. Підтримка не настільки хороша, як це могло б бути, і додаток, намагаючись бути унікальним, виявляється важким у використанні. 

Чи плануєте ви спробувати PureVPN? Ви готові не помітити його недоліки? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Поширені питання PureVPN

 • Як скасувати PureVPN

  Ви можете скасувати підписку на PureVPN з області учасника. Це зробить паузу підписки з можливістю її перезавантаження в будь-який момент. Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис, вам потрібно буде зв’язатися з PureVPN електронною поштою.

 • Як користуватися PureVPN

  PureVPN розглядає, як завантажити та встановити його додаток після придбання підписки. Після завантаження все, що вам потрібно зробити, це вибрати режим, вибрати сервер і натиснути «підключити».

 • Як встановити PureVPN на Kodi

  Ви можете встановити PureVPN на більшості платформ, які підтримує Kodi. Наприклад, якщо ви використовуєте Windows, ви встановите PureVPN на свій комп’ютер, що захищатиме Kodi. У PureVPN є список посібників із налаштування, спеціально призначених для Kodi, тому обов’язково перевірте там свою платформу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map