Огляд онлайнового щита mySteganos – оновлено 2020 рік

Огляд онлайнового щита mySteganos

Міцний VPN, можливо, десять років тому, mySteganos Online Shield просто не відставав від ринку. Хоча його основна функціональність є чудовою, трохи повільною, вона пропонує дуже мало додаткових функцій, які роблять сучасних конкурентів настільки привабливими. Прочитайте деталі наших висновків у нашому повному огляді mySteganos Online Shield.


кращі VPN-огляди

mySteganos Online Shield – це останнє втілення багаторічної VPN від Steganos. Однак вік не зробив VPN мудрішим. Як і з його менеджером паролів, про який ви можете прочитати в нашому огляді менеджера паролів Steganos, VPN не має сучасних функцій, щоб конкурувати з найкращими собаками.

У цьому огляді mySteganos Online Shield ми переглянемо все, що нам сподобалось і що не сподобалося, провівши час із сервісом. Ми будемо обговорювати функції, ціни, простоту використання, підтримувані пристрої, розташування сервера, швидкість, безпеку та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок.

mySteganos Online Shield – це не поганий VPN, але він знаходиться набагато нижче кращих постачальників VPN. Ціна та зручність використання – це його точки продажу. Хоча швидкість прийнятна, можливостей і потужності бракує.

Online-Shield-Slider1

Online-Shield-Slider2

Online-Shield-Slider3

Online-Shield-Slider4

Попередній

Далі

Альтернативи для mySteganos Online Shield

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

mySteganos Online Shield включає в себе безліч функцій. Насправді так багато, що страждає власне тунельний досвід. Як ми обговоримо в розділі про простоту використання, функції сервісу надаються однаковою вагою в інтерфейсі, завдяки чому VPN відчуває себе більше як недорозвинена функція, ніж м’ясо та картопля.

Але це означає, що ви все ще отримаєте багато додаткової інформації. Функції фокусуються на вашому досвіді перегляду та на тому, як ви можете залишати себе анонімними в Інтернеті. Він включає блокатори реклами та відстеження, автоматичне очищення файлів cookie та інструмент анонімізації браузера.

Перевіряючи інструменти в інтерфейсі, mySteganos Online Shield почне їх установку. Нам подобаються інструменти конфіденційності, які він вам надає, але ці функції – це не те, що ви не можете безкоштовно знайти в розширенні веб-переглядача. Ми б їх не заперечували, якби не було зрозуміло, що постачальник зосередився на них замість того, щоб покращити досвід тунелю.

mySteganos Online Shield не має розділених тунелів, Killswitch та мульти-хоп-з’єднань. У той час як мульти-хоп-з’єднання та розділене тунелювання не є важливими, вбивчий перемикач є. Це так, ніби Steganos розробив свою VPN, не дивлячись на функції, які мають значення для інших провайдерів. Якщо ж для вас важливі роз’єднані тунелінг та з’єднання з декількома переходами, перегляньте наш огляд StrongVPN та огляд Surfshark.

Продуктивність потокового потокового потоку mySteganos

Ми розглянули цей огляд, очікуючи, що mySteganos Online Shield буде боротися із потоковим потоком. На сторінці продукту немає яскравих банерів “працює з Netflix” або чогось подібного, тому ми були приємно здивовані, коли він працював.

Незалежно від того, з якою країною ми пов’язані – ми протестували 10 – працював Інтернет-щит mySteganos. Він увірвався в Netflix, Hulu, iPlayer та Amazon Prime Video, не порушивши поту. Незважаючи на те, що швидкість знижується, у нас було декілька VPN-потоків, які були настільки ж простими, і якщо б це не було для інших проблем mySteganos, ми б із задоволенням рекомендували його як один з найкращих VPN для Netflix.

Огляд функцій онлайн-екрана mySteganos

mySteganos логотип онлайн-щитаwww.steganos.com

Починає від $ 416персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Як і у більшості постачальників VPN, за винятком Goose VPN (читайте наш огляд Goose VPN), у MySteganos Online Shield доступний лише один продукт. Різниця в ціні залежить від тривалості вашої підписки.

Нам не вистачає безкоштовного плану та довгострокового варіанту, але ціни настільки низькі, що ці упущення легко не помітити.

Щомісячні плани від VPN-провайдерів зазвичай погані, однак Інтернет-щит має вагомий випадок. Вартість на 5 доларів дешевша, ніж у ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN) і постачається з ще двома одночасними з’єднаннями.

Порівняно з рештою ринку, місячна ставка є відмінною. Але це найгірше значення в лінійці. Щорічний план приноситиме вам близько 4 доларів на місяць, коли ви купуєте рік заздалегідь, перемагаючи навіть найдешевших VPN-постачальників, таких як CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost).

Бутерброд між двома – це найгірший варіант у лінійці. Піврічний план лише на кілька доларів дешевший, ніж річний план, коли все сказано і зроблено, і триває вдвічі довше. Розглядаючи інші два варіанти, ми чухаємо голову, намагаючись зрозуміти, чому існує план. Можливо, це просто психологія ціноутворення, але ми думаємо, що Стеганос міг би щось зробити з цього.

Немає безкоштовного плану, але ви, будь-ласка, використовуєте Windscribe, якщо хочете безкоштовний варіант (читайте наш огляд Windscribe). mySteganos Online Shield має семиденну безкоштовну пробну версію, тому ви можете спробувати перед покупкою.

Нам подобається бачити плани, які триваліша тривалість роботи від постачальників VPN, оскільки вони пропонують найбільшу цінність. Легко стати жадібним і уявити собі підписку на дворічний або трирічний план на MySteganos Online Shield лише за пару доларів на місяць. Щорічна ставка настільки низька, що ми задоволені запропонованим модельним рядом.

Простота використання

mySteganos Online Shield простий у використанні, головним чином тому, що він не має особливих зусиль. Поза перемикачами на головному екрані є лише кілька налаштувань, з якими можна повозитися. Хоча це означає, що ви можете підключитися без клопоту, це також означає, що ви майже не маєте контролю над цим з’єднанням.

Реєстрація проста, як тільки ви зміните мову, на якому хочете переглядати веб-сайт. Навіть відключившись від VPN, веб-сайт Steganos за замовчуванням перейшов до німецької. Це не велика справа, але це траплялося неодноразово, тому ми хотіли це зазначити. Ми здогадуємось, сервіс хотів би бути доданий до нашого вибору найкращого VPN для Німеччини.

Потрапивши туди, ви можете вибрати безкоштовну пробну версію або перейти до каси. Steganos відобразить чотири підтримувані платформи, щоб ви могли завантажити правильний інсталятор. Просто запустіть файл, і ви будете налаштовані протягом декількох хвилин.

Online-Shield-Downloader

Інтерфейс користувача безплідний. Існує п’ять перемикачів, які керують функцією mySteganos Online Shield. Біля верхнього вимикача, який позначений “захистити з’єднання”, ви можете вибрати країну, через яку ви хочете пройти тунель.

Інтернет-щит-інтерфейс

Вибір сервера обробляється простим випадаючим меню, яке, як правило, перешкоджає роботі. Однак у цьому випадку це не так, оскільки список уже малий. Ви також можете вибрати сервер із піктограми лотка.

Вибір Інтернет-щита-сервера

Меню налаштувань, доступ до якого здійснюється натисканням на значок шестірні в правому нижньому куті, в кращому випадку невтішний. Ви можете змінити мову, встановити винятки для видалення файлів cookie, експортувати журнали підтримки та налаштувати налаштування запуску.

Інтернет-щит-налаштування

mySteganos Online Shield не має налаштувань для користувацького DNS, протоколу VPN чи іншого. Брак енергії в цьому випадку не допомагає простоті користування. Основний інтерфейс користувача добре, тому ми хотіли б бачити більше контролю під кришкою для керування з’єднанням.

Хоча зручність у використанні зазвичай є найдовшим розділом у наших відгуках про VPN, ця функція вважається короткою. mySteganos Online Shield нічого не відбувається поза п’ятьма перемикачами. Використовувати це не складно, але це дає занадто велику потужність.

Найбільше контролю над вашим з’єднанням – це місце, де це з’єднання.

Підтримувані пристрої

mySteganos Online Shield підтримує п’ять пристроїв без можливості додавання більше. TorGuard також підтримує п’ять пристроїв, але ви можете додати до 20 більше за $ 1 кожен, як ви можете прочитати в нашому огляді TorGuard. П’ять зв’язків непогано, але і нас не вразило.

mySteganos Online Shield відстає від підтримки платформи. Він підтримує Windows, macOS, Android та iOS, і це все. Ви не можете завантажити файл .apk, щоб встановити його на нетрадиційній версії Android або прокласти його на маршрутизаторі. Користувачі Linux теж залишаються на холоді.

Хоча це стосується більшості пристроїв, які можуть використовувати VPN, воно все ще відстає від конкуренції. Підтримка маршрутизаторів є ключовою особливістю VPN з точки зору безпеки та зручності використання, а його відсутність від mySteganos Online Shield є головним стримуючим фактором..

Розташування сервера

Згідно з підтримкою, в мережі mySteganos Online Shield є близько 250 серверів. Це не зовсім актуально, тому що ви не можете підключитися до певного сервера. Служба має присутність у 19 країнах, і ви можете вибрати лише підключення до певної країни. Можливо, буде доступно більше серверів, але це не дає вам можливості обирати між ними.

Поширення – це те, чого ви очікуєте. Найбільш екзотичне місце у списку – це Бразилія, яка бентежить у порівнянні з масовою мережею NordVPN (читайте наш огляд NordVPN). Крім Росії та Японії, Азія – це місце затемнення, як і вся Африка та Близький Схід.

Ми хочемо побачити більший вибір від mySteganos Online Shield. Зведений підхід, орієнтований на країну, чудово, але має бути можливість переглянути більш широкий список серверів.

Швидкість

mySteganos Online Shield не має жахливих швидкостей, але вони теж не великі. Мінус зв’язку в одній країні, він з’їдає, як мінімум, 31 мегабіт в секунду від нашої швидкості завантаження. Тунелювання на великі відстані не є хорошим.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)948,629,95
нас.2331.309.40
Канада5417.789.29
Великобританія19312.703.08
Росія27617.192.12
Японія29911.312,27

Єдиний вражаючий результат був, коли ми з’єдналися в США. Якщо ви тунелюєтеся в одній країні, ви не повинні помітити великої різниці. VPN все ще знімала 17 Мбіт / с від швидкості завантаження, але затримка та швидкість завантаження в основному не впливали. Навіть з вражаючими результатами затримки, mySteganos Online Shield не стане найкращим VPN для списку ігор.

Проходячи повз цей результат, зрозуміло, що mySteganos Online Shield – це не найшвидший VPN. Це не претендент на найкращий VPN для потокового потоку, тому що він не відповідає рекомендаціям Netflix 25 Мбіт / с для 4K потокового передавання. Він все ще відповідає позначці для потокової передачі високої чіткості, тому він є корисним.

Для нормальної роботи в режимі перегляду веб-сайт mySteganos Online Shield повинен добре працювати. 4K потокового потоку теж не йдеться, але вам доведеться залишатися поруч із домом, щоб це зробити. У той час як сервіс набирає пристойну кількість, там є швидші провайдери.

Безпека & Конфіденційність

Як зазначено в розділах функцій та зручності користування, mySteganos Online Shield не має параметрів безпеки. Ви не можете змінити свій протокол, хоча два доступні залежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь. На робочому столі та Android він використовує OpenVPN, а на iOS – IKEv2.

Хоча ми любимо бачити OpenVPN, ви не можете змінити порт, через який ви тунелі. Це може ускладнити обхід суворої цензури, наприклад, Великий Брандмауер Китаю. Напевно, ви повинні використовувати для цього найкращий VPN для Китаю.

І все-таки приємно бачити сучасний і захищений протокол від mySteganos Online Shield. Ваш трафік зашифрований 256-бітним AES, що є однією з найсильніших форм шифрування.

Це також окупається. Ми перевірили на предмет витоків DNS, IP та WebRTC, і VPN пройшов без проблем. Не потрібно турбуватися про те, що ваша особа буде відкрита під час її використання.

Конфіденційність mySteganos Online Shield

Політику конфіденційності VPN важко відстежити. Steganos надає непрацююче посилання на сторінці продукту, завдяки чому ми вважаємо, що політика не існує. Ви можете знайти його, лише зайшовши в базу знань і вибравши статтю “Конфіденційність VPN”.

Незважаючи на стислість, ви охоплювали політику конфіденційності. У ньому зазначається, що Steganos не збирає особисту інформацію про своїх користувачів, включаючи IP-адреси та імена. Єдине, що зберігається у файлі – це адреса електронної пошти та платіжна інформація.

З цього приводу вам не потрібно вводити електронну адресу, якщо ви платите кредитною карткою. У цьому випадку Steganos призначить вам псевдонімний ідентифікатор користувача, отриманий із відкритого ключа MAC-адреси вашого комп’ютера..

Це не повинно вказувати на вас.

Ми вагаємось, читаючи будь-яку політику конфіденційності, оскільки навіть топ-провайдери VPN не лежать вище (див. Наш огляд IPVanish для прикладу). Однак ми схильні довіряти Steganos. Як німецька компанія, вона повинна дотримуватися німецьких законів про конфіденційність, які є більш суворими, ніж більшість.

Німецький Bundesdatenschutzgesetz забороняє збирати особисті дані без згоди. Це буде включати вашу IP-адресу. Плюс, якщо ваші дані збиратимуться в майбутньому, BDSG каже, що їх можна збирати лише за вказаною метою. Закон поширюється і на приватні та державні установи, тож вас слід охопити.

Обслуговування клієнтів

Steganos пропонує посередню підтримку для mySteganos Online Shield. Існує безплідна база знань, яка містить лише невеликий перелік тем для кожної операційної системи. Теми для Windows включають “сумісність із XP & Vista “та” заблоковані порти “. Досить сказати, ви, мабуть, не отримаєте від цього великої цінності.

Статті короткі, відсутні в них детально і не мають чітких інструкцій. Навіть за допомогою простого інтерфейсу, якийсь посібник із запуску допоможе чимало. База знань відчуває себе недостатньо розвиненою та занедбаною, як є.

Інтернет-щит-база знань

Поза цим ви отримуєте підтримку електронною поштою. Цього разу наш досвід із підтримкою був кращим, ніж коли ми протестували менеджер паролів Steganos. Ми отримали відповідь на наш тестовий електронний лист за трохи більше дня, і він відповів на наше запитання повністю. І все-таки це відчувало холодний досвід підтримки.

Це багато в чому тому, як Steganos обробляє підтримку. Коли ви надішлете електронний лист, ви отримаєте підтвердження про те, що “у зв’язку з тим, що на даний момент більша, ніж звичайна кількість квитків, на ваш запит може знадобитися більше часу, ніж зазвичай”. Це те саме підтвердження, яке ми отримали під час тестування менеджера паролів тижнів тому.

Зважаючи на те, що ми ніколи не почували тестування під час тестування менеджера паролів, електронний лист підтвердження означає “ми можемо повернутися до вас, і, якщо ми це зробимо, ми не будемо впевнені, коли будемо”. Немає остаточного вікна відповідей, і ви можете взагалі не почути.

Вирок

Як і менеджер паролів, mySteganos Online Shield є посередньою пропозицією. Він має пристойну швидкість, може прорватися до Netflix та має додаткові функції конфіденційності. Поза цим все є підрозділом.

Він бореться в налаштуваннях та простоті користування. Дизайн не підтримує сучасні VPN, і відсутність контролю може означати повільне або заблоковане з’єднання. Плюс, відсутність вбивці може викрити вашу особу.

Хоча це не поганий варіант, ви можете зробити набагато краще за трохи більше грошей. Інші пропозиції ви можете знайти в наших оглядах VPN.

Що ви думаєте про Інтернет-щит mySteganos? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map