Огляд NordVPN – оновлено 2020 рік

NordVPN огляд

NordVPN – один з найкращих VPN-провайдерів, завдяки простоті використання, чудовій безпеці та широкій серверній мережі. Дізнайтеся більше про те, що нам сподобалось та не сподобалось у сервісі в цьому вичерпному огляді.


Сильні сторони & Слабкі сторони

Ми завжди були шанувальниками NordVPN, не тому, що є, а тим, що може бути. Це може легко перевершити наш вибір для найкращого VPN, ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN). Однак, як ви бачите в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN, послідовність має значення, і NordVPN бореться, коли справа доходить до цього.

У цьому огляді NordVPN ми поговоримо про плюси та кілька нещасних мінусів. Під час огляду ми поговоримо про функції розмов, ціни, зручність у користуванні, швидкість, безпеку, конфіденційність, потокове передавання, розташування серверів та підтримку клієнтів. Врешті-решт ми дамо вам свій вирок щодо того, чи варта цього NordVPN як VPN-послуги.

Коротка відповідь – так. Хоча це й застереження. Непослідовна швидкість на серверах не означає лише, що ви не оптимізуєте зв’язок, але це також означає, що ви не зможете підключитися до Інтернету. Якщо ви готові шукати сервери, які працюють для вас, NordVPN не може бути узгоджений.

Відео огляд NordVPN

Альтернативи для NordVPN

Особливості

Якщо є щось, що відрізняє NordVPN від решти ринку віртуальних приватних мереж, це його особливості. Підтримуючи спрощену роботу користувачів, NordVPN зберігає безліч функцій. Є функції, які роблять додаток більш функціональним, а також різноманітні функції безпеки, щоб захистити вас у найризикованіших ситуаціях..

NordVPN дозволяє вказати сервер, до якого потрібно підключитися під час запуску. Враховуючи спеціалізовані сервери, це корисна функція. Більшість VPN за замовчуванням для найшвидшого виявленого місця.

Що стосується загальної безпеки, NordVPN включає перемикач на знищення та CyberSec. CyberSec – це засіб зловмисного програмного забезпечення та блокування оголошень, включений безкоштовно з будь-якою підпискою NordVPN. Хоча це не є заміною найкращого антивірусного програмного забезпечення, але це один із кращих інструментів блокування реклами, які ми бачили в VPN.

Хоча перемикач на вбивство не є чимось особливим, у NordVPN є незвичайна особливість. Перемикач на знищення дозволяє вам користуватися Інтернетом лише тоді, коли VPN активний, гарантуючи, що особисті дані не проскакують через щілини. NordVPN робить це, але також дозволяє вам виглядати невидимим для пристроїв у вашій локальній мережі та вказувати, з якими програмами використовувати його.

nordvpn-review-killswitch

“Вбивство додатків”, як це загально називається, є рідкістю серед VPN. Встановлюючи програми, NordVPN перерве з’єднання з тими програмами, коли VPN не працює, зберігаючи ваше нормальне з’єднання неушкодженим. Наприклад, якщо ви хочете безперебійно запускати резервну копію в Інтернеті, захищаючи веб-перегляд, це дуже важливо.

Це нагадує розділене тунелювання, але не те саме. Спліт тунелювання дозволяє пересилати деякий трафік через тунель VPN, тоді як інший трафік використовує ваше звичайне з’єднання. Хоча будь-який VPN можна налаштувати таким чином, мало хто з постачальників включає спосіб зробити це в інтерфейсі (див. Наш огляд PureVPN для прикладу). Незважаючи на безліч особливостей, NordVPN не вистачає цієї.

Спеціальні сервери NordVPN

Хоча знищення програм, CyberSec і контроль запуску є корисними, сервери спеціальності NordVPN є, таким чином, особливими. NordVPN включає чотири аромати: P2P, подвійний VPN, виділений IP та цибулю над VPN. Сервери однорангових говорять самі – ви використовуєте їх для торрентінгу – як і спеціалізовані IP-адреси, але подвійні сервери VPN та Onion цікаві.

Подвійні сервери VPN використовують те, що відоме як “подвійний скачок”, який запровадив Windscribe (читайте наш огляд Windscribe). Замість того, щоб підключатися до одного сервера, ви переходите з одного сервера на інший, ефективно подвоюючи рівень безпеки. Ось, серед інших причин, саме тому NordVPN ввійшов до наших кращих служб VPN для керівництва по Китаю.

Onion over VPN виконує аналогічну функцію, що дозволяє вам підключитися до мережі Tor через VPN-з’єднання. Tor має свої мінуси, як ви бачите в нашій статті VPN vs. proxy vs. Tor, але це гідний варіант для справжньої анонімності.

Окрім серверів спеціальностей, ви можете встановити NordVPN для підключення лише до затуманених серверів у меню параметрів. Ми не будемо розбиратись у деталях, але ввімкнення налаштування дозволить вам обійти сувору цензуру, розшифровуючи дані кожного пакета, коли він надсилається.

Огляд функцій NordVPN

NordVPN логотипwww.nordvpn.com

Починається від $ 349перше на місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
6

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
5244 в 62 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціни на NordVPN

Що стосується кращих VPN, то NordVPN є одним з найдешевших. Хоча приватний доступ до Інтернету має дешевший тариф із місяця в місяць (читайте наш огляд PIA), NordVPN випереджає конкуренцію з багатоцінніми багаторічними планами. З огляду на це, ті, хто не може взяти 125 доларів під час реєстрації, змушені будуть їхати щомісяця.

Що стосується щомісячних планів, то NordVPN не є поганим, але і не найкращим. PIA і TorGuard коштують приблизно в половині ціни (читайте наш огляд TorGuard), тоді як Hide.me і Astrill в півтора чи навіть у два рази дорожчі (читайте наш огляд Hide.me та огляд Astrill). Хоча NordVPN не такий дорогий, як ці два, щомісячний план є найгіршим варіантом у його лінійці.

Річний план теж не вражає. NordVPN може заощадити $ 5 на 10, ніж інші провідні постачальники, але тривалість контракту на рік не виглядає чудово в порівнянні з двома та трирічними варіантами.

NordVPN входить у свої власні ці плани. Ціна двох років майже така ж, як і один рік у більшості постачальників. Три роки – це лише на кілька доларів більше, і більшість постачальників не пропонують такого плану довго. Єдиним конкурентом NordVPN за багаторічні плани є CyberGhost, який якось робить дворічні та трирічні плани ще дешевшими (читайте наш огляд CyberGhost та наш NordVPN проти CyberGhost).

Хоча це надає велику цінність, схема ціноутворення NordVPN не без помилок. Оскільки опціони на місяць і на рік пропонують невелику цінність, ви змушені купувати два-три роки наперед. Наприклад, CyberGhost має більш високу місячну ставку, але на 20 доларів дешевше на рік.

Це критика, але не є масовою. NordVPN залишається однією з найкращих цінностей на ринку через багаторічні варіанти, а включення шести одночасних з’єднань робить пакет ще більш привабливим. Повернення коштів також повертаються протягом 30 днів, тому ви можете спробувати перед покупкою.

Що стосується способів оплати, NordVPN кращий, ніж більшість, але він не приймає готівку, як Mullvad (читайте наш огляд Mullvad). Окрім кредитних карток та регіональних варіантів оплати, він приймає біткойни, Ethereum та Ripple. Нещодавно він скасував платежі через PayPal, що є обривом.

Привітність до користувачів

Реєстрація на NordVPN – вітер. Після вибору плану, введіть свою електронну пошту та оберіть спосіб оплати, NordVPN попросить вас підтвердити свою електронну адресу та встановити пароль. Ви все одно можете користуватися обліковим записом пальника, але вам потрібно буде мати доступ до нього заради активації підписки. Після встановлення пароля NordVPN завантажить додаток автоматично.

nordvpn-огляд-реєстрація

Перш ніж перейти до програми для настільних ПК, поговоримо про інформаційну панель облікового запису. Ви можете знайти його, натиснувши “Мій рахунок” у верхньому правому куті. Ви не можете отримати доступ до цієї області дуже багато, але саме там ви можете керувати налаштуваннями платежів, змінювати план і купувати спеціальні IP-адреси. Ви також знайдете додатки, які пропонує NordVPN, включаючи розширення Chrome та Firefox.

Розширення для веб-переглядача є основним, що забезпечує процес безперешкодного з’єднання, але його варто встановити. Використовуючи розширення для браузера, ви отримаєте доступ до CyberSec та інструменту, який блокує інформацію WebRTC. Що стосується підключення, то краще дотримуватися програми для настільних ПК.

На встановлення програми та віртуальної мережевої картки NordVPN потрібно лише кілька хвилин. Після цього все, що вам потрібно зробити, це увійти в систему, і NordVPN завантажить вас на головний екран.

Інтерфейс відрізняється від майже всіх інших VPN, які ми перевірили. NordVPN відкривається з величезною картою, на якій зображені країни, де є сервери. У вікні також можна змінити розмір, щоб ви могли побачити стільки чи так мало карти, як вам захочеться.

nordvpn-огляд-інтерфейс

Супровід зору Землі – це список країн, а також спеціалізовані сервери NordVPN. Навігація та з’єднання вбудовані в основний інтерфейс, що забезпечує спрощений і привабливий підхід до VPN, які рідко можна побачити.

Натиснувши один із маркерів карти, ви підключите вас до найкращого сервера в цій країні. Зауважте, що карта представляє лише країни, а не регіони та окремі сервери. Якщо ви шукаєте певне місцеположення в країні, вам доведеться йти нелегким шляхом.

nordvpn-огляд-маркер-вибір

Спроба NordVPN очистити досвід VPN пов’язана з дизайном. Використовуючи меню зліва, ви можете натиснути країну, щоб підключитися до сервера в ній – як і на карті, – але знайти конкретний сервер важко. Поруч із кожною країною є три крапки, які дозволяють вказати, до якого регіону ви намагаєтесь підключитися.

Ви можете вибрати окремі сервери, але тільки з крихітного випадаючого меню у спливаючому вікні вибору регіону. У таких місцях, як США, у яких майже 2000 серверів, пошук потрібного вам може завдати біль. Крім того, NordVPN не позначає, де розташовані сервери. Найбільше, що ви отримаєте, – це країна та загальний регіон.

nordvpn-review-сервер-навігація

На щастя, ви можете вподобати або шукати сервери. NordVPN автоматично створить нову вкладку вгорі меню навігації на сервері з обраними місцями.

Над списком серверів розміщені спеціалізовані сервери, про які ми говорили у розділі «функції». Як і в інших місцях, натискання параметра спеціальності автоматично підключить вас до найшвидших доступних варіантів, і ви можете вказати, де ви під’єднаєтесь, використовуючи три крапки біля кожного параметра.

У верхній частині інтерфейсу є вкладка налаштувань. На відміну від більшості VPN, які розміщують кілька вкладок у меню налаштувань, NordVPN видавлює все на одному екрані. Кожна установка, включаючи перемикач на знищення та CyberSec, має перемикач для включення чи вимкнення в цьому меню.

nordvpn-review-налаштування

Також у нижній частині екрана є кнопка “розширені налаштування”, яка дозволяє змінювати транспортний протокол, встановлювати користувальницький DNS та використовувати лише затуманені сервери. NordVPN попереджає, що з цими налаштуваннями слід поводитися лише тоді, коли ви знаєте, що робите.

Важко забезпечити обтічну роботу користувачів, коли у вашій мережі є понад 5000 серверів, і зусилля NordVPN не залишаються непоміченими. Однак, як ми побачимо в наступному розділі, вам доведеться перекопатися по мережі, щоб знайти найкращий доступний сервер, і NordVPN не робить це просто.

Швидкість

Судити про швидкість NordVPN – це досить завдання. Як ми відзначили в нашому найшвидшому посібнику VPN, якщо ви вибираєте сервери, це найшвидший варіант на ринку. Однак для переважної більшості мережі швидкість є посередньою та жахливою. Наприклад, рекомендований сервер, заснований на нашому розташуванні, навіть не завантажив інструмент, який ми використовуємо для тестування швидкості.

Ми хочемо зробити кілька зауважень, перш ніж дійти до результатів. У NordVPN є велика мережа, і ми знаємо, що в ній є хороші та погані виконавці. Через це ми завжди використовували рекомендований сервер у певній країні. В одних випадках це з’єднання було швидким, а в інших – невдалим.

РозташуванняПінг
РСЗавантажити
Мбіт / сЗавантажити
Мбіт / сВ середньому11277.716.45
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Тестування NordVPN викликало гніт. Деякі сервери швидко підключились, а інші підключилися та не завантажували жодної веб-сторінки. Сказати, що вистава спорадична, було б заниженням. NordVPN має найвищий рівень дисперсії будь-якого VPN, який ми перевірили, і, хоча високий максимум, мінімуми також низькі.

Ми припускаємо, що в системі рекомендацій NordVPN щось не так. Наприклад, при спробі тестування сервера Double VPN, з’єднання постійно не вдалося. Однак, коли ми вибрали власний сервер, він виявився успішним.

У реальному світі це означає головний біль при спробі знайти сервер. Як ми вже згадували в розділі «Дружність до користувачів», ми вдячні NordVPN за спробу впорядкування такої великої мережі, але яка б логіка не стояла за системою, це не скорочує її. Продуктивність на серверах дуже різниться, і система рекомендацій NordVPN не допомагає в цьому.

Перевершення полягає в тому, що ви можете отримати швидкі швидкості. Коли NordVPN працює на повній парі, вона козоє майже кожного постачальника на ринку. Його затримка залишається низькою і в цьому процесі, тому він заробив срібну медаль у нашому найкращому VPN для ігрового посібника.

На основі нашого тестування найкраще вибрати регіон та спробувати знайти сервер з найменшим навантаженням. Ми не впевнені, чи NordVPN намагається заповнити сервер перед тим, як рекомендувати інший, але факт залишається фактом, що майже у всіх випадках рекомендації є підрозділами, а не представниками того, на що здатна її мережа..

Безпека

86% – Дуже добре

NordVPN підтримує OpenVPN та IKEv2, які є найкращими доступними варіантами, як ви бачите в нашому розбитті протоколу VPN. Хоча обидва доступні, це спочатку не видно. NordVPN встановлюється лише з OpenVPN на робочому столі, тому якщо ви хочете використовувати IKEv2, вам доведеться встановити його вручну.

Що ж стосується безпеки VPN, то, що ми шукаємо, OpenVPN з 256-бітним AES – це те, що NordVPN задовольняє на цьому фронті. Деякі менш популярні протоколи, такі як PPTP та L2TP, недоступні. Хоча це не стосується більшості користувачів, NordVPN не може подряпати свербіж для тих, хто хоче ними користуватися..

Те, що йому не вистачає в параметрах протоколу, з яких він формується в функціях безпеки. Спеціалізовані сервери NordVPN майже всі орієнтовані на безпеку, а можливість придушення пакетів забезпечує більше люків. Навіть не маючи власного протоколу на зразок VyprVPN (читайте наш огляд VyprVPN), NordVPN будує на основі відкритого коду OpenVPN характер, що виходить за рамки стандартної безпеки.

Ми протестували NordVPN на предмет витоків DNS, а також витоків IP та WebRTC. Він проходив на всіх фронтах і робив це без декількох переадресацій DNS.

Конфіденційність

100% – Відмінно

NordVPN зберігає лише необхідну інформацію про вас. Що стосується використання VPN, ніякої ідентифікуючої інформації не зберігається. Як говорить NordVPN у верхній частині своєї політики конфіденційності, “Ви хочете, щоб Ви зрозуміли, яку обмежену інформацію вона збирає, і що може статися з цією інформацією, коли Ви використовуєте будь-яку з служб NordVPN”.

Створення облікового запису надає NordVPN два відомості: вашу електронну адресу та спосіб оплати. Ви можете використовувати електронний лист із записом, але ви повинні мати доступ до нього для завершення реєстрації.

Платіжні партнери NordVPN також збирають платіжну інформацію, якщо ви користуєтеся кредитною карткою, але, на відміну від буферизованого VPN, ця інформація не прив’язана до використання VPN (читайте наш огляд буферованої VPN).

На своєму веб-сайті NordVPN також збирає інформацію про файли cookie для відстеження та аналітики філій, а також запитів щодо обслуговування клієнтів. При використанні VPN єдиними зібраними даними є інформація про завантаження сервера. Ці дані не визначають користувачів і використовуються для визначення продуктивності сервера та виявлення відключень.

Крім цього, ви не записуєтесь. Як зазначалося в нашому посібнику з анонімного перегляду, справжня анонімність в Інтернеті – це мрія, але NordVPN наближається до своєї суворої позиції щодо конфіденційності. Він працює під юрисдикцією Панами, яка має одні з найкращих законів про конфіденційність у світі, забезпечуючи дотримання політики без реєстрації журналів..

Продуктивність потокової передачі NordVPN

100% – Відмінно

Тестування продуктивності потокової передачі було настільки ж дратівливим, як і швидкість тестування. NordVPN постійно рекомендував такі сервери, які були настільки повільними, що ми не могли завантажувати вміст. Знову ж, вибір сервера самостійно був набагато, набагато кращим. Насправді досвід був настільки хорошим, що NordVPN зайняв місце у нашому посібнику з потокового передавання VPN.

Він також заробив місце в наших посібниках VPN Netflix VPN та BBC iPlayer, підключившись до обох платформ без суєти (поза вибором сервера, тобто). Hulu і Amazon Prime Video також були добре.

NordVPN Netflix

Як і швидкість, продуктивність Netflix зводиться до вибору сервера. Використовуючи рекомендовані NordVPN сервери, ми змогли підключитися до веб-сайту, але не передавати вміст. Ми не отримали помилку проксі, але швидкість роботи сервера була настільки грубою, що веб-сайт нічого не передав. Дотримуйтесь вибору сервера з найменшим завантаженням у регіоні, і ви будете добре.

Розташування сервера

95% – Відмінно

Що стосується номерів серверів, NordVPN є лідером у галузі. На момент написання програми в її мережі є 5191 сервери, і кількість збільшилася лише за останній раз, коли ми переглядали її. Хоча кількість серверів надзвичайно велика, розкидання залишає бажати кращого.

Ми не скаржимось. Присутність NordVPN в 62 країнах – це більше, ніж у більшості VPN-сервісів, але велика кількість серверів продає сон, який не відповідає дійсності. Наприклад, HideMyAss має місцезнаходження майже в 200 країнах – читайте наш огляд HideMyAss, щоб побачити погану сторону цієї послуги.

Порівняно з більшістю постачальників, NordVPN перевищує планку, навіть якщо вона менша, ніж пропонує кількість серверів. Більшість локацій орієнтовані на Америку та Європу, проте є місця в Азіатсько-Тихоокеанському та Близькому Сході, навіть якщо більшість екзотичних варіантів HideMyAss та ExpressVPN не пропонуються.

Обслуговування клієнтів

98% – Відмінно

Підтримка – ще один важливий момент для NordVPN. На більшість питань можна відповісти за допомогою бази знань. Він розділений на чотири категорії, і NordVPN добре справляється з поясненням тем. Як і деякі провайдери, він поєднує часто задані питання з базою знань, що може ускладнити пошук відповідей.

nordvpn-огляд-база знань

Це компенсується панеллю пошуку, що здається чимось, з чим ви не можете помилитися, але ми знайшли постачальників, у яких статті можуть відображати лише конкретні ключові слова. Однак з NordVPN це не так. Функція пошуку завжди швидко знаходила статті, що стосуються нашої теми.

Ви не можете знайти пряму підтримку в базі знань, але натискання кнопки “Зв’яжіться з нами” у нижньому колонтитулі відобразить ці параметри. Живий чат напрочуд гарний. У багатьох VPN є посередній чат у прямому ефірі, який підходить лише для відповіді на основні запитання та направлення до бази знань. NordVPN має знання про продукт.

nordvpn-огляд-чат в прямому ефірі

Це, мабуть, навіть краще, ніж підтримка електронної пошти. Ми надіслали те саме питання щодо протоколів у прямому чаті та електронному листі та отримали здебільшого таку ж відповідь. Живий чат зайняв лише кілька хвилин, тоді як електронна пошта зайняла кілька годин.

В цілому ми ніколи не відчували, що опинилися в таких хороших руках. Система підтримки NordVPN є ідеальною, що забезпечує швидкі та відповіді без зайвих проблем.

Вирок

Ми хочемо, щоб NordVPN був усім, що він може бути, але це не так. Якби система рекомендацій була кращою і було більше узгодженості в різних місцях, ми б не мали жодних проблем. Проблема полягає в тому, що існує такий великий розрив між хорошими і поганими серверами, а пошук варіантів, які працюють для вас, викликає головний біль.

Не зважаючи на те, що NordVPN настільки ж хороший, як ви отримаєте, коли мова йде про VPN. Він включає в себе безліч функцій, має швидкісні швидкості на деяких серверах і зберігає чітку відданість конфіденційності. З наших оглядів VPN ви не знайдете багато кращих варіантів.

Що ви думаєте про NordVPN? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Найчастіші питання NordVPN

 • Чи надійний NordVPN?

  Коротка відповідь: так. Ми протестували понад 50 VPN, а NordVPN – одна з найбезпечніших у використанні. Це одна з найпопулярніших VPN-служб там, що робить її, ймовірно, трохи більш чутливою до злому та інших загроз. І все-таки ми рекомендуємо NordVPN для більшості людей.

 • Чи пропонує NordVPN безкоштовну пробну версію?

  Ні. NordVPN – це платна VPN-послуга, але ваш план підтримується 30-денною гарантією повернення грошей.

 • Чи працює NordVPN з Netflix?

  Так, NordVPN працює з Netflix. Наше тестування показує, що кілька серверів у всьому світі можуть отримати доступ до Netflix без будь-яких проблем.

 • Як завантажити NordVPN?

  Ви можете завантажити NordVPN, зареєструвавшись у акаунті та увійшовши на свою інформаційну панель.

 • Безкоштовно NordVPN?

  Ні, NordVPN не безкоштовний. Також немає безкоштовної пробної версії, але ви можете перевірити її без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

 • Скільки серверів має NordVPN?

  NordVPN має 5000+ серверів у понад 60 країнах. Точна кількість серверів час від часу коливається, тому радимо перевірити сторінку статусу сервера на наявність актуальної інформації.

 • Як увійти до NordVPN?

  Ви можете увійти до NordVPN зі свого браузера за допомогою кнопки “мій рахунок” на домашній сторінці. Місцева програма попросить вас увійти, коли вона відкриється.

 • Яка ціна – NordVPN?

  NordVPN коштує 11,95 долара на місяць, 83,88 доларів на рік, 95,75 долара за два роки або 107,55 долара за три роки. Трирічний план коштує менше 3 доларів на місяць і повністю повертається протягом 30 днів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me