Огляд Муллвада – оновлено 2020 рік

Огляд Маллвада

Mullvad – це цікавий сервіс, який має високий рівень конфіденційності, досить швидкий і втягує вас у Netflix більшу частину часу. Він також унікальний тим, що приймає тверді готівки як оплату. Читайте все про цю вигадливу послугу в нашому повному огляді Mullvad.


кращі VPN-огляди

У Муллваді є щось дивно корисне. Він упорядковує дратівливий і непривітний для конфіденційності процес реєстрації майже для всіх інших VPN і все ще доступний. Він навіть заробив місце в нашому найкращому керівництві VPN за чітку позицію щодо конфіденційності та безглуздих інтерфейсів.

У цьому огляді Муллвада ми поговоримо про плюси і мінуси, які ми відчували під час його тестування. Ми будемо обговорювати функції, ціни, зручність, швидкість, безпеку, конфіденційність, потокове передавання, розташування сервера та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок.

Mullvad – вражаючий VPN. Це дозволить зберегти вас приватними та безпечними для дешевих та зробить це з швидкою швидкістю. У нього є такі проблеми, як відсутність функцій та посередній доступ до потокових платформ, які можуть змусити вас переглянути їх..

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Mullvad

Особливості

Маллвад не захоплюючий, коли мова йде про особливості. Ігноруючи те, що ми вважаємо суттєвими особливостями VPN, у Муллвада немає нічого цікавого. Якщо ви шукаєте незвичні функції, радимо поглянути на наш огляд Windscribe.

Що стосується суттєвих особливостей, то Mullvad включає в себе забійник, який неможливо відключити. Щоразу, коли ви підключитесь до VPN, і це не вдасться, Mullvad заблокує ваше інтернет-з’єднання, гарантуючи, що інформація не прослизне через щілини. Після відключення від VPN, вимикач Kills не виконує жодних цілей.

При цьому Муллвад накладає спину на свою вбивчу. У налаштуваннях можна вказати VPN блокувати інтернет-трафік, якщо ви не підключені до нього. Це зробити таким чином, якщо VPN буде відключено, ваш інтернет-трафік буде заблокований. Він схожий на вбивцю, але більш безпечний.

mullvad-review-killswitch

Надалі Mullvad запропонує більше з точки зору функцій. Це було ранньою версією OpenVPN, яка штормом охопила галузь VPN, і вона дивиться на WireGuard. Цей новий протокол VPN недоступний у додатку, але його можна встановити вручну за допомогою одного з конфігураційних файлів Mullvad.

Огляд функцій Mullvad

Мулвад логотипwww.mullvad.net

568 доларів США на місяць

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, готівка, банк Trasnfer

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
288 серверів у 38 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Доступно через конфігураційні файли

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, WireGuard

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Ціни Муллвада, хоч і рідкісні за фактичними особливостями, є однією з його особливостей. Його система настільки проста, що є новою. У порівнянні з постачальниками торгів, наприклад приватним доступом до Інтернету (читайте наш огляд PIA), ви будете заощаджувати гроші щомісяця, але без довгострокових контрактів вартість Муллвада зменшується з часом.

Є лише один варіант: місяць на місяць. Ви можете заплатити стільки або менше часу, скільки захочете, і Mullvad не поновлює підписку, коли закінчується ваш рахунок, якщо ви не заплатили за допомогою PayPal. Замість того, щоб підписатися на послугу, ви купуєте для неї відведений час.

У таблиці вище ми помістили поточний курс у доларах США та євро. Муллвад стягує 5 євро, тож те, що ви платите, буде залежати від курсу на момент оформлення каси.

Що стосується місячних тарифів, Муллвад не має собі рівних. PIA коштує на 2 долари дорожче, незважаючи на те, що є одним з найдешевших варіантів на ринку. Такі постачальники, як Astrill і Hide.me, які стягують $ 15-20 $ щомісяця, виглядають як жарт у порівнянні з Mullvad (читайте наш огляд Astrill та Hide.me огляд).

Однак проблема з покупкою є довгостроковою Він не пропонує багаторічні знижки, що не шкодить більшість часу. Наприклад, щорічний план CyberGhost – це та сама ціна, що і у Mullvad (читайте наш огляд CyberGhost). Зважаючи на це, його значення зменшується порівняно з NordVPN та PureVPN, які пропонують три або більше років (читайте наш огляд NordVPN та огляд PureVPN).

Хоча цифри не брешуть, насправді Муллвад не поганий, навіть якщо ви плануєте підписатися більше року. Той факт, що вам не потрібно платити 100 доларів США або більше і все одно отримувати низьку щомісячну ставку – це великий плюс і головна причина, що ми рекомендуємо Mullvad над NordVPN та PureVPN, коли мова йде про ціноутворення.

Найбільш незвичайний аспект Mullvad – це не його підхід до абонентських послуг, це те, що він приймає холодну, важку готівку. Доступні стандартні варіанти оплати, включаючи кредитні картки, PayPal та біткойн, але ви також можете оплатити банківським банком або готівкою. Ви можете надіслати Mullvad будь-яку суму грошей у будь-якій валюті з номером свого рахунку, і він буде кредитувати ваш рахунок.

mullvad-огляд-оплата готівкою

Через платіжну систему Mullvad, відшкодування коштів не здійснюється за готівкові платежі. З цього приводу існує тригодинна пробна версія, яку кожен може завантажити та грати, щоб зрозуміти, як вона працює. Як ми побачимо в наступному розділі, вам не потрібно надавати Mullvad електронною поштою, тому легко почати роботу.

За інші способи оплати ви можете отримати відшкодування протягом 30 днів, використовуючи лінію підтримки Mullvad.

Простота використання

Зареєструватися в Mullvad простіше, ніж це стосується більшості VPN, оскільки вам не потрібно робити обліковий запис. Замість того, щоб вказати свою електронну адресу, спосіб оплати та пароль, все, що вам потрібно зробити, – це натиснути «отримати рахунок» на головній сторінці. Муллвад створить для вас код облікового запису, який підходить для тригодинної пробної версії, і ви будете використовувати його для входу в додаток.

mullvad-огляд-підписка

Цей метод аутентифікації схожий на ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN). На відміну від більшості VPN-сервісів, для яких потрібно входити в систему під час кожного перезавантаження машини, Mullvad завжди активний. Після автентифікації свого облікового запису за допомогою програми ви зможете ним користуватися.

Що цікаво в системі Mullvad, це те, що вона проста у користуванні та приватна. Вам ніколи не потрібно підписуватись на акаунт або розкривати особисті дані, але додаток сучасний та інтуїтивно зрозумілий. На противагу AirVPN, яка має подібну систему ціноутворення, але набагато гірше застосування, Mullvad виглядає чудово (читайте наш огляд AirVPN).

Як тільки установка закінчиться, Mullvad автоматично підключить вас до місця в Стокгольмі. Це було не рекомендоване місце розташування на основі того, де ми є, VPN просто завжди за замовчуванням для Швеції. Це, мабуть, має щось спільне з тим, що там знаходиться штаб-квартира Муллвада.

mullvad-огляд-інтерфейс

Ви можете вибрати своє місцезнаходження, натиснувши кнопку над кнопкою «захистити моє з’єднання». Місця розташування розбиваються по країні та місті у спадному меню, де немає можливості фільтрувати чи шукати потрібне. У деяких містах також є декілька місць, що можуть переповнювати невеликий інтерфейс.

Не існує системи рекомендацій щодо найшвидшого сервера для вашого місцезнаходження, що означає, що вам доведеться перекопати список серверів, щоб знайти найкращу швидкість. Це не було б великим роздратуванням, якби не маленький інтерфейс Маллвада. Ви можете отримати доступ до програми лише через лоток, і, як і інші програми лотка, він зникне, якщо натиснути його.

вибір сервера огляду муллвада

Вибравши ваш сервер, Mullvad завантажить вас на головний екран програми, показуючи крапку, на яку вказує ваша нова IP-адреса.

Доступ до меню налаштувань можна натиснути на значок шестірні у верхньому правому куті. У Маллваді з цим багато не возитися, що не дивно, враховуючи його невеликий список функцій. Ви можете придбати більше кредитного рахунку, налаштувати налаштування запуску та увімкнути Killswitch.

mullvad-огляд-налаштування-меню

Зауважте, що хоча існують такі параметри, як налаштування запуску, вони не можуть бути налаштовані глибоко. Ви можете вибрати, чи підключається Mullvad до сервера, коли він завантажується, а не до якого сервера він підключається. Якщо ви шукаєте додаткові налаштування, прочитайте наш огляд TorGuard.

Швидкість

Mullvad пропустив наш список найшвидших VPN-провайдерів одним місцем. Ми вибрали п’ять провайдерів, і його зважена швидкість завантаження була на 1 мегабіт в секунду повільніше, ніж наш п’ятий вибір. Однак, наскільки вони близькі, це можна віднести до змін швидкості мережі, що робить Mullvad відмінним вибором для користувачів, орієнтованих на швидкість. Наше тестування для цього огляду також підтверджує це.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)8146.1511.4
Сент-Луїс23158.3210.36
Лондон108131,758.1
Амстердам146144.344.35
Південна Африка26291.173.05
Токіо172129,756.42

Як видно з діаграми вище, Mullvad виступив майже у всіх місцях. Тестування сервера, який знаходиться в декількох милях від нашого місця, збільшив швидкість завантаження, що свідчить про зменшення кількості постачальників послуг Інтернету. Найгірше місце розташування, Південна Африка, все ще було близько 100 Мбіт / с.

Значна також затримка. Mullvad посів четверте місце в нашому найкращому VPN для ігрового довідника. Хоча якби це базувалося лише на затримці, він міг би скористатися будь-яким слотом. Знову ж таки, судячи з Південної Африки, Муллвад ніколи не проходив більше 300 мілісекунд.

Що важливо в результатах тестів Муллвада, це не тільки те, що вони швидкі, але і те, що вони послідовні. Такі постачальники, як IPVanish, в деяких місцях працюють добре, але в інших погано (читайте наш огляд IPVanish). Ми перевірили безліч серверів у мережі Муллвада, переглядаючи наші огляди та численні путівники, де зароблено слот, і ми завжди отримували вражаючі результати.

Безпека

Безпека Маллвада проста. Підключення захищено 256-бітними AES та OpenVPN, що є золотим стандартом у безпеці VPN. Ви можете вибрати транспортний протокол, який використовує OpenVPN – UDP або TCP, але не протокол VPN. Як ви бачите в нашому розбитті протоколу VPN, OpenVPN слід використовувати в більшості випадків, але є причини використовувати інший протокол.

Що стосується функцій безпеки, у Mullvad є додаток, що вбивається в програму. Під час з’єднання ваш Інтернет відключиться, якщо VPN вийде з ладу, і ви не можете вимкнути це. Існує налаштування, щоб сказати Mullvad блокувати інтернет-трафік, якщо VPN не підключений, хоча це дещо інакше.

Ми провели ряд тестів на витік DNS, а також тести на витік WebRTC та IP, і Mullvad вийшов чистим з мінімальними переадресаціями DNS. Не можна багато сказати про безпеку, але це не погано. Маллвад дотримується всього, чого ми хочемо, від безпеки VPN, що є виграшем у нашій книзі.

Конфіденційність

Конфіденційність не викликає занепокоєння, коли мова йде про Mullvad. Замість того, щоб турбуватися про те, яка інформація може бути записана, вона уникає проблеми. Якщо ви платите готівкою, Муллвад нічого про вас не знає. Тут не потрібно електронної пошти, імені чи адреси. У світі VPN, які претендують на те, щоб зробити вас невидимим, Маллвад – один з небагатьох, що насправді це робить, і шанує моль, якого він назвав.

Він не може ідентифікувати вас за допомогою номера рахунку. На веб-сайті немає навіть файлу cookie, який зберігає вашу IP-адресу під час його перегляду. Як стверджує Маллвад, «Муллвад має 555 531 пронумеровані рахунки. Ці рахунки могли бути створені 555 541 унікальною людиною або однією людиною 555 531 раз ». Коротше кажучи, він не може знати, хто ти.

Ми також це підтвердили. Використовуючи ту ж машину, ми змогли генерувати стільки номерів рахунків, скільки хотіли без проблем. За допомогою безкоштовної пробної версії можна зловживати, але Муллвад ще не змінив свою політику. У світі, де мало онлайнових служб піклується про вашу конфіденційність, ми пропонуємо вам дотримуватися поблажливих правил Mullvad.

Хоча зрозуміло, що Муллвад стурбований приватністю, ми розглядали політику конфіденційності, щоб підтвердити це. Окрім того, щоб зрозуміти, що ніяких даних про вас не реєструється, служба надає конкретні приклади того, як вона обробляє кожен вид оплати. Якщо ви прочитаєте політику конфіденційності, ви дізнаєтесь, що безпечно користуватися VPN, а також вибираючи певний спосіб оплати.

Що стосується того, що контролюється та реєструється, Mullvad записує загальну кількість одночасних з’єднань, завантаження процесора на ядро ​​та загальну пропускну здатність, використану на сервері. Номер вашого облікового запису відстежується, щоб не перевищити п’ять лімітів одночасного з’єднання, але навіть це не може бути прив’язане до вас.

Номер вашого рахунку прив’язаний до вашого способу оплати, але ідентифікованими даними. Наприклад, платежі за допомогою кредитної картки мають номер рахунку, суму платежу, валюту, часову марку та ідентифікатор смуги – унікальний маркер для обробки платежів за допомогою Stripe – і це все. Єдиний схематичний спосіб оплати – PayPal, оскільки Mullvad повинен зберігати вашу електронну адресу для автоматичного оновлення.

Потокова продуктивність

Потокове виконання – це змішаний мішок. Mullvad міг би стати включенням до нашого найкращого посібника з VPN для Netflix, легко отримуючи доступ до платформи з швидкою швидкістю, але це поганий розгляд найкращої VPN для потокового передавання. Під час нашого тестування його заблокували BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video.

Netflix є великим, тому якщо ви намагаєтеся перемогти заборону VPN Netflix, Mullvad – це чудовий варіант. Однак для інших платформ найкраще звернутися до іншого постачальника.

Розташування сервера

Mullvad має 288 серверів у 38 країнах, що пристойно, але ніде не розповсюджується, скажімо, HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss). Більшість серверів знаходиться в США та Швеції, з іншими місцями в Азії та Європі. Також є варіанти в Бразилії та Південній Африці.

Загалом, у Муллвада криються звичні підозрювані, що добре для більшості людей. Це означає, що якщо ви часто подорожуєте або хочете отримати доступ до екзотичних місць, Муллвад не приведе вас туди.

Обслуговування клієнтів

Mullvad пропонує путівники та розділ FAQ, який є більшістю підтримки. Посібники є ретельними, включаючи скріншоти, покрокові інструкції та навіть каталог. Від установки програми в Windows до налаштування переадресації портів та розділених тунелів, Mullvad має все, що описано в його посібниках..

mullvad-огляд-посібники

Багато в чому посібники компенсують відсутність функцій, присутніх в інтерфейсі Mullvad. Наприклад, не існує простого способу налаштування розділеного тунелювання, але посібник Mullvad покаже вам, як його налаштувати вручну.

Поширені запитання – це добре, але для роз’яснення краще, ніж для усунення несправностей. Mullvad охоплює такі теми, як знати, чи був оброблений платіж та скільки рахунків одночасного з’єднання.

Для прямої підтримки Mullvad пропонує електронну пошту, що чудово, якщо повільно. Під час тестування, щоб повернутися до нашого запиту підтримки, пройшло трохи менше доби. Хоча представник зміг відповісти на наше запитання щодо кількості одночасних з’єднань.

Вирок

Mullvad – це швидкий і недорогий постачальник VPN, що володіє сприйняттям конфіденційності. Він незвичний у підході до підписки на програмне забезпечення та був інноваційним у просторі VPN з моменту створення. Хоча виникають проблеми, коли справа стосується потокової передачі та функцій, вона дуже добре виходить.

Якщо ви хочете отримати більше комерційно привабливих функцій або зацікавлені в потоковому режимі Netflix, Mullvad може не вибрати для вас. Для тих, хто хоче ці функції, радимо переглянути інші наші огляди VPN.

Що ви думаєте про Муллвада? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me