Огляд криптовалют – оновлено 2020 рік

криптовалюта Огляд

Cryptostorm – це VPN, орієнтований на хардкорних людей, або людей, які бажають стати ним, щоб захистити свою конфіденційність. Це, без сумніву, одне з найбільш непривітних для користувачів VPN, які ми розглянули, але його безпека відмінна, і ціна є правильною. Прочитайте наш повний огляд криптовалют для деталей.


кращі VPN-огляди

Cryptostorm знаходиться між хорошими та поганими VPN, отримуючи рейтинг “просто гаразд”. Він родом з Ванкувера, Канада, але має коріння в Ісландії та прагне бути найбезпечнішим у своєму класі. Присвячений конфіденційності та безпеці, криптовалюта може здатися трохи пристрасною на перший погляд, але віртуальна приватна мережа має свої хороші сторони.

Це просто підходить людям, які надають мало цінності на приємні інтерфейси, користувацький досвід та підтримку клієнтів. Зрештою, ви використовуєте VPN, щоб забезпечити власний захист та безпеку даних, що саме ви отримуєте з цим VPN, не більше і не менше. Однак більше початківців користувачів можуть перевірити наш вибір найкращих постачальників VPN.

У цьому огляді криптовалут ми поговоримо про наш досвід після ретельного тестування (та критики) цього нетрадиційного VPN. Ми будемо обговорювати функції, ціни, простоту використання, підтримувані пристрої, розташування сервера, швидкість, безпеку та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок.

Альтернативи крипто-бурі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Cryptostorm пропонує безліч параметрів безпеки для налаштування, крім протоколів VPN, де це дозволяє лише використовувати OpenVPN. Втім, ви можете вибрати між транспортними протоколами, налаштувати екземпляри ECC та IPv6. Про це ми поговоримо докладніше в розділі безпеки нижче.

На додаток до вибору порту, який ви використовуєте, ви можете вибирати місця, до яких ви хочете підключитися, що є майже стандартним на сьогоднішній день. Він також оснащений вимикачем, захистом від витоку DNS, запобіганням витоку WebRTC та багатьма іншими функціями, що стосуються безпеки.

Ми змогли отримати доступ до Netflix навіть з безкоштовною версією, але швидкість була настільки поганою, що вона була недосяжною. Якщо телевізійні шоу є пріоритетним, перегляньте нашим кращим VPN для вибору Netflix.

За словами постачальника, VPN також підходить для торрентієнтів, і завдяки його високим стандартам безпеки ми б також віднесли його до числа кращих VPN для торрентінгу. Як і в Netflix, однак, жахливі швидкості означають, що він скоро не зробить цей список.

Окрім цього, особливості примітки не так багато. Cryptostorm орієнтована на забезпечення вашого зв’язку і, на наш досвід, не багато іншого. Якщо ви хочете дзвіночки, це не постачальник для вас.

Ціноутворення

Cryptostorm використовує систему ціноутворення на основі токенів, що незвично для VPN. Послуга не така дешева, як GooseVPN, як ви можете прочитати в нашому огляді GooseVPN, але це все-таки розумно. Якщо ви хочете отримати більше співвідношення ваших грошей, ви можете ознайомитися з нашим оглядом приватного доступу до Інтернету.

За допомогою криптовалюти ви купуєте жетони, щоб використовувати її мережу VPN. На відміну від багатьох інших провайдерів VPN, ви можете обирати одноразові замовлення та періодичні підписки.

Оскільки вона перескочила на блок-ланцюг ажіотажу, вона також приймає біткойн для всіх планів. Насправді ви можете платити лише за допомогою PayPal або криптовалюти. Це в поєднанні із системою ціноутворення на основі токенів робить криптовалюту однією з небагатьох справді анонімних VPN на ринку.

Токени також не закінчуються. Вони починають виснажуватися лише тоді, коли ви починаєте їх використовувати. Якщо ви придбали токен і використали менше 50 відсотків, ви можете повернути гроші. Наприклад, якщо ви купуєте щомісячний маркер і користуєтесь ним лише тиждень, ви можете зв’язатися з службою підтримки та попросити їх отримати повне повернення коштів.

Плани відрізняються лише тривалістю. Як і у більшості постачальників VPN, найдовша підписка також є найдешевшою. Немає обмежень на пропускну здатність, але жетони обмежені одним пристроєм, за винятком річних і довічних підписок, що дозволяють чотири і шість відповідно.

Крім того, cryptostorm пропонує вільний план, який називається cryptofree, який відрізняється від інших функціональністю, але не пропускною здатністю. Під час використання криптовалюти ми помітили набагато меншу швидкість, ніж платні опції, як ви побачите в наших тестах на швидкість.

Ще одним недоліком безкоштовної версії є те, що вона не дозволяє вибрати сервер, до якого ви хочете підключитися.

Цінно, тут все солідно. Той факт, що ви не можете платити кредитними картками або холодними, важкими грошовими коштами, як Mullvad (читайте наш огляд Mullvad), трохи дратує; однак, маючи можливість придбати довічний доступ або оплатити власним темпом, криптовалюта тут виглядає чудово.

Простота використання

Простота використання – одним словом, жахлива. На веб-сайті є поєднання кольорів, які спалюють очі та описи, які важко зрозуміти, навіть для програмного інженера.

Cryptostorm-Веб-сайт

Ми встановили безкоштовну версію для цього огляду. Хороша річ у криптовалюті – це те, що вам не потрібно створювати обліковий запис користувача. Насправді ви не можете створити його.

Обов’язково встановіть криптовалюту з офіційного веб-сайту. Якщо ви введете “скачати криптовалюту” в Google, ви отримаєте досить багато сторінок, які виглядають сумнівно, тому обов’язково уникайте цих. Ось правильне посилання для завантаження.

Cryptostorm-Website-Free-Version

Виберіть правильну версію для вашої операційної системи. Завантаження почнеться автоматично і відкриються інструкції з установки для вашої ОС.

Cryptostorm-Установка веб-сайту

Завантаживши інсталяційний файл, запустіть його та дотримуйтесь майстра встановлення. Потім запустіть послугу, і ви побачите наступне.

Запуск-криптовалюта

Залежно від того, придбали ви жетон, ви можете вибрати тут кілька варіантів. Якщо ви використовуєте безкоштовну версію, ви можете вибрати “cryptofree” з центрального випадаючого меню. Потім ви побачите, як поле введення «маркер» заповнюється автоматично. Після цього натисніть «підключитися» і зачекайте, поки криптоштор це зробить.

Крипто-буря пов'язана

Найбільший недолік полягає в тому, що безкоштовна версія не дозволяє вам вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися. Крім того, це не говорить вам, до якого сервера ви насправді підключені, тому вам доведеться перевірити це вручну.

Крім того, головне меню є голим. “Оновлення” оновлює список серверів, “Параметри” відкриває розширені налаштування, а “Вихід” закриває програму.

Якщо натиснути “параметри”, ви побачите три підменю: “запуск”, “підключення” та “безпека”.

У розділі “Запуск” ви знайдете налаштування, пов’язані із запуском та зупинкою криптовалюти. Мовні налаштування теж є, хоча вони і химерні. Ви можете вибрати лише англійську та японську мови.

Cryptostorm-settings-startup

У наступному підменю “підключення” є параметри конфігурації для з’єднання з серверами VPN. Ви можете вибрати криптовалюту порту, до якого підключається, транспортний протокол, який він використовує (UDP або TCP), і налаштування тайм-ауту.

Cryptostorm-настройки-підключення

Як випливає з назви, ви знайдете налаштування безпеки в меню “безпека”. ECC, IPv6, WebRTC, запобігання витоку DNS, DNSCrypt та вимикач для вбивства – доступні варіанти. Якщо для вас це було по-грецьки, перегляньте наш посібник із безпеки VPN.

Cryptostorm-settings-безпека

У головному меню є кілька речей, які привернули увагу. Щойно ви підключились до сервера, ви більше не можете отримати доступ до меню параметрів. Для цього вам потрібно перервати з’єднання. Крім того, прапорець “Зберегти” не працює. Доводилося знову і знову вводити маркер.

Більше того, програма замикає під час підключення та відключення. З нашого досвіду криптовалюта відчуває себе як концепція менш бета-версії, яку ще не допрацьовано.

Підтримувані пристрої

Cryptostorm охоплює Windows, macOS та Linux. Він також налаштовується з вашим маршрутизатором і не розчаровує і на мобільній стороні. Підтримка більшості пристроїв Android та iOS дозволяє виглядати досить непогано. Він також може поєднуватися з мережею Tor.

Кількість одночасних з’єднань, які ви можете встановити, залежить від плану придбання.

Cryptostorm-підтримка-пристрій

Ось скільки з’єднань ви отримуєте з кожним планом:

  • Один тиждень: одне з’єднання
  • Один місяць: одне з’єднання
  • Три місяці: два зв’язки
  • Шість місяців: три зв’язки
  • Один рік: чотири з’єднання
  • Два роки: п’ять зв’язків
  • Термін експлуатації: шість підключень

Оскільки це може стати трохи заплутаним, ми не будемо додавати криптовалюту до нашого списку найкращих VPN для декількох пристроїв або, завдяки своєму інтерфейсу, до найкращого VPN для Linux..

Розташування сервера

Cryptostorm має 28 серверів, що займають приблизно таку ж область, що і TunnelBear (читайте наш огляд TunnelBear). Більшість є в Європі (14) та Північній Америці (14), що не дивно, оскільки це канадський постачальник VPN з корінням в Ісландії.

Росія, Україна та багато країн-членів ЄС не розглядалися службою VPN. Сама по собі 13 країн – два сервери є в Німеччині – може здатися дуже багато, але в Європі є 47 країн, тож це більше як частка.

Єдиними країнами, де можна вибрати між містами, є Німеччина (два), Канада (два) та США (14). У Південній Америці, Африці чи Океанії немає жодного сервера. Азія також покрита менш, ніж недостатньо, з одиноким сервером у Гонконзі. CyberGhost та його 1300+ серверів роблять криптовалюту поганою (читайте наш огляд CyberGhost).

Швидкість

Ми проводили тести на швидкість з Німеччини, використовуючи speedtest.net та speedof.me. Ось результати.

Країна: Пінг (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Німеччина (незахищена)3324.515.88
Франція на Cryptofree1341 рік0,480,79
Франція543,594,55
Гонконг2330,220,53
Даллас, США2103.156.96
Ванкувер, Канада1484.324.67
Фінляндія822,384.67

Ми перевіряли кожне місце в п’ять циклів і усереднювали вимірювані значення. Цікаво відзначити, що швидкість завантаження та завантаження сильно відрізняється від запуску до запуску. Ось чому ми вирішили запровадити speedof.me, який дав ті самі результати.

Наприклад, для сервера у Франції нам вдалося визначити значення в межах від 3,44 Мбіт / с до 9,61 Мбіт / с. Гонконг, Даллас та Ванкувер також зазнали таких коливань.

Затримка все ще в розумних межах, доки ви не змінюєте континенти. У Німеччині часи реакцій європейських серверів були пристойними, тому ви можете використовувати криптовалюту для ігор. Однак це не буде найкращим VPN для списку ігор.

Швидкість завантаження та завантаження – чесно кажучи, погана. Навіть підключення до сусідньої країни, наприклад Франції, знизило нашу ставку на 80 відсотків. Ми були здивовані, виявивши, що з’єднання з Канадою має більш високу швидкість завантаження та завантаження, ніж сервери у Франції та Фінляндії, тому це не є найкращим VPN для потокового передачі..

Швидкість крипто-бурі просто погана. Час затримки – єдиний коефіцієнт, який можна викупити. Інакше він не заробить місце серед найшвидших постачальників VPN без великих вдосконалень.

Безпека & Конфіденційність

Cryptostorm має велику безпеку та конфіденційність. Він використовує OpenVPN і працює над TLS / SSL каналом. Що стосується шифру, то VPN переконує нас із ChaCha, алгоритмом, оптимізованим для мобільних пристроїв. ChaCha можна порівняти з AES, фактично стандартним в шифруванні, але він набагато швидший.

Крім того, криптовалюта захищає свої дані за допомогою системи шифрування відкритим ключем ECC. З такою системою у вас завжди є два ключі: один приватний і один загальнодоступний. Це означає, що ви можете розшифрувати зашифровану інформацію, лише якщо у вас є приватний ключ. Приватний ключ використовує математичні функції для дешифрування.

ECC – один із них. В основному це математична процедура дешифрування відкритих та приватних ключів. Альтернативою тут є RSA. Для порівняння, якщо у вас є 256-розрядний ключ ECC, вам знадобиться 3072-бітний ключ RSA, щоб отримати той самий рівень безпеки. Це не означає, що ECC є більш безпечним, ніж RSA, тільки що він працює краще.

Cryptostorm дозволяє вам вибрати, якщо ви хочете використовувати ECC, і якщо так, то, який підпис шифрування ви хочете використовувати. Ви можете вибрати “secp521r1,” Ed25519 “або” Ed448. ” Це різні типи приватних ключів (координати та підписи), які ви можете вибрати.

Ми піддавали криптовалюту тесту на витік IP та отримали хороші результати. Не тільки веб-сайт не зміг виявити, що ми використовуємо VPN, але і прихована наша реальна IP-адреса. Служба також без проблем пройшла тести на герметичність WebRTC та DNS.

конфіденційність

Нас також вражає система токенів, яка гарантує, що інформація про користувача не зберігається. Якщо ви платите за біткойн або будь-яку іншу криптовалюту, у вас не повинно виникнути жодних сумнівів щодо конфіденційності. Маркери видаляються регулярно, повідомляє постачальник. З іншого боку, якщо ви втратите маркер, криптовалюта не зможе вам допомогти.

Оскільки кожен, хто купує токен через PayPal, отримує електронний лист із ним, сумнівно, наскільки ви насправді анонімні. Електронна адреса може використовуватися для підключення вашої особистості до токена, і криптовалюта буде знати, що ви робите. У такому випадку ваш маркер буде вашим власним цифровим ідентифікатором.

Сервіс стверджує, що жодна інформація про клієнтів не зберігається, але ми ставимося до скептично. Він пропонує гарантію повернення грошей, якщо було використано менше 50 відсотків жетону. Якщо ви купуєте однорічний жетон, криптовалюта повинна зберігати вашу інформацію не менше шести місяців, щоб виконати її гарантію. Це здається суперечливим.

У порівнянні з іншими постачальниками VPN, такими як HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss) або VPNArea (читайте наш огляд VPNArea), однак це скарги на високий рівень. Загалом, криптовалюту не можна обдурити з точки зору безпеки і вона може бути одним з найбезпечніших VPN.

Обслуговування клієнтів

Cryptostorm пропонує підтримку електронною поштою, і це стосується цього. Немає прямого чату чи бази знань, але є форум, на якому користувачі можуть задавати питання. Однак на форумі все не стає яснішим. Є дві категорії: “активні теми” та “теми без відповіді”.

Криптовалюта-форум-теми

Розділ FAQ не має нічого спільного з криптовалютою VPN, але відноситься до самого форуму. Серед іншого, ви можете знайти такі питання, як “як я публікую публікацію?” та інші теми, що стосуються форуму. Можна припустити, що хтось, хто добровільно використовує таку високотехнологічну VPN – існує достатня кількість альтернатив – знає, як боротися з форумом.  

Крипто-буря-FAQ

Підтримку клієнтів важко знайти. На веб-сайті ви можете бачити такі значки під “контактом”, які не дуже допомагають.

Крипто-буря-зв'яжіться з нами

Ми попросили підтримку, чи потрібно перевірити маркер, перш ніж використовувати його, і що таке хекер маркера.

Ми не зрозуміли, у чому відповідь, але мусимо зазначити, що час реакції 30 хвилин хороший. Це сказало б, що привітатись та бути ввічливим було б добре.

Підводячи підсумок, ми часто опинялися в GitHub, намагаючись шукати відповідь на наше запитання, оскільки що б не запропонувала криптовалюта, її навряд чи можна назвати «службою підтримки клієнтів».

Вирок

Відвідавши веб-сайт криптовалют, ви спочатку стикаєтеся з припливною хвилею мовних слів, таких як “на основі токенів”, “відкритого коду”, “некомпромісних”, “серверів голого металу” та “кричати швидко”, що допомагає розвинути певний скептицизм до продавця.

Поганий дизайн, некерований веб-сайт і купа технічних умов, з якими нормальна людина не може впоратися, призводять до ще більшого скептицизму.

Це не має нічого спільного з тим, що бути витівником. Скоріше, це слабкий привід звинувачувати дизайнерські помилки в брендінгу. Для багатьох користувачів криптовалюта може виглядати як напівсердечно запрограмована бета-версія VPN, яку створив студент під час роботи над проектом.

Ті, хто копає глибше, не розчаруються. Cryptostorm домінує в одній області, зокрема: захист даних та безпека. Послуга підходить саме людям, які не хвилюються над «надмірностями» навколо своїх VPN, але в першу чергу надають важливості безпеці в Інтернеті..

Це невелика частина користувачів, тому радимо ознайомитися з іншими відгуками VPN, щоб знайти більш чітку послугу.

Ви раніше використовували криптовалюту? Як вам сподобалось? Повідомте нас у коментарях та спасибі за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me