Огляд KeepSolid VPN Lite – оновлено 2020 рік

KeepSolid VPN Lite огляд

KeepSolid VPN Lite – менший брат VPN Unlimited, який має ті ж проблеми, що і його брат. Це означає, що якщо ви хочете отримати простий у користуванні безкоштовний VPN на своєму смартфоні, ви можете зробити набагато гірше. Дізнайтеся, чи можна зробити краще, ознайомившись з нашим повним оглядом KeepSolid VPN Lite.


кращі VPN-огляди

KeepSolid не є новим для віртуальних приватних мереж. Ми розглянули один з інших продуктів компанії – VPN Unlimited (читайте наш огляд VPN Unlimited). KeepSolid VPN Lite – це дитячий брат VPN Unlimited, безкоштовний VPN, що має один клік, для вашого смартфона, на який вам не потрібно реєструватися. Безкоштовні VPN рідкісні, що робить KeepSolid VPN Lite таким цікавим.

Щоб дати йому належний огляд, ми розглянемо, наскільки добре він працює. Ми перевіримо його швидкість роботи сервера, поточну продуктивність, функції, обслуговування клієнтів, безпеку та політику конфіденційності, перш ніж виносити вирок.

Хоча цей огляд KeepSolid VPN Lite охоплюватиме все це, той факт, що послуга безкоштовна, а проблеми, що виникають із цим, ускладнюють включення до нашого найкращого посібника з VPN.

KeepSolid VPN Lite – це, як випливає з назви, “Lite” VPN, що не має багатьох функцій. Якщо ви шукаєте безкоштовний, простий у використанні VPN для свого смартфона, ви можете зробити набагато гірше, ніж спробувати. Якщо ви не хочете платити, ви знайдете кращу ціну від конкурента, такого як ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

VPNLite-Website-Splash

VPNLite-Ціноутворення на веб-сайті

VPNLite-Особливості веб-сайту

VPNLite-Меню-Підтримка

VPNLite-Menu-About

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для KeepSolid VPN Lite

Особливості

Не завантажуйте KeepSolid VPN Lite і не очікуйте багатого набору функцій, тому що ви будете розчаровані, якщо це зробите. Це добре, світло на функції, світло на налаштування і світло майже на все інше.

Він призначений для використання на мобільних пристроях, тому ви можете завантажити додаток на Android та iOS, але для Linux немає підтримки. Хоча клієнт macOS і клієнт для Windows.

VPNLite-Free-Server

Клієнт Android – це, мабуть, найпростіший і найпростіший, що ми бачили. Ви просто вибираєте сервер і натискаєте велику кнопку “Пуск” для підключення. Вам не потрібно реєструватися, щоб використовувати KeepSolid VPN Lite. Безкоштовна послуга спробує продати оплачені пакети KeepSolid, але ви не змушені купувати їх, і це непроста продаж.

Якщо ви не вирішите платити за KeepSolid VPN Lite, вас обмежать 128-бітове шифрування AES та протокол IKEv2 для з’єднань. Ви зможете підключитися лише до одного сервера, і він базується в Каліфорнії, на відміну від більш ніж 400, якщо ви оновите пакет Turbo.

Turbo також надає вам доступ до спеціальних серверів, зручних для торрентів. Пакет Turbo Stream дає вам такі, а також сервери для потокового передавання BBC iPlayer, Netflix та інших основних потокових платформ.

На веб-сайті пропонується, що платні користувачі отримують протокол KeepSolid Wise, щоб допомогти обійти обмежені мережі, що може бути корисно для людей, які прагнуть обійти Інтернет-цензуру в таких країнах, як Китай.

Єдина проблема полягає в тому, що клієнт не має налаштування, тому не зрозуміло, як можна використовувати цю опцію. Зважаючи на це, VPN, такий як NordVPN (читайте наш огляд NordVPN), буде краще, якщо ви шукаєте найкращі VPN-сервіси для Китаю.

Це те саме для KeepSolid VPN Lite. Немає жодного вбивчого перемикача, розділеного тунелювання чи будь-якої іншої функції, яку ви бачите в VPN-службі на верхній полиці, і хоча це, здається, задумано, ви можете переглянути наш архів VPN для пошуку альтернатив, якщо це проблема.

Огляд функцій

KeepSolid VPN Lite Логотипvpnlite.net

Починається від $ 208персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, кредити Google Play, SMS

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
1

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
3 дні

Період повернення коштів
3 дні

Обсяг сервера у всьому світі
400+ серверів у більш ніж 70 місцях

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES, 256-AES

Доступні протоколи VPN
IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

KeepSolid VPN Lite постачається з трьома типами пакетів і трьома тривалостями платежів. Зважаючи на обмежений набір функцій, добре, що пакети преміум-класів за ціною є однією з найдешевших середньомісячних тарифів, які ви знайдете у нашому списку відгуків VPN.

Ви можете захопити KeepSolid VPN Lite у щотижневих, щомісячних або щорічних пакетах. Щомісячні та щорічні підписки мають семиденну політику повернення коштів, а семиденний пакет поставляється з триденним вікном повернення коштів..

У вас також є три типи пакунків на вибір. Безкоштовно, очевидно, нічого не коштує, але це обмежено. Як уже згадувалося, ви маєте змогу підключитися лише до одного сервера на базі США.

Інші два пакети цікавіші. Turbo постачається з більшою кількістю серверів, включаючи деяких, перелічених як “торент-сервери”. VPN Lite KeepSolid не ввійде в наш кращий VPN для вибору списків торрентів, але добре побачити, що це спеціалізовані сервери.

Якщо ви оновите до Turbo Stream, ви отримаєте функції Turbo, а також доступ до «потокових серверів» для Netflix, BBC iPlayer, Hulu та інших потокових платформ. Ми перевіримо їх згодом у цьому огляді. Ви можете платити за Turbo Stream щомісяця, і це коштує $ 6,99 на місяць.

Як згадувалося, KeepSolid VPN Lite за ціною, але обмежений набір функцій може зіграти певну роль у цьому. Пакети дешевші, ніж його старший брат VPN Unlimited, але у KeepSolid VPN Lite є набагато менше функцій.

Якщо $ 4,99 на місяць або 2,08 $ в місяць в середньому, якщо ви платите щорічно, KeepSolid VPN Lite є конкурентоспроможною на фінансовому рівні з більшими іменами, наприклад, CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost).

Оскільки річний тариф на Turbo складає 24,99 дол. США за рік, VPN є крадіжкою, якщо ви шукаєте мобільний VPN, який може торрент. Можливо, стрімери виявлять, що вони отримують кращу послугу, підписавшись на більшу назву, наприклад ExpressVPN.

Спеціальних варіантів оплати в KeepSolid VPN Lite немає. Якщо ви вирішили придбати підписку, ви можете це зробити через свій магазин додатків на вибір та платіжну інформацію, додану до цього облікового запису. Наприклад, ви можете оплатити дебетову картку, прикріплену до вашого облікового запису Google Play Store.

Простота використання

Все про KeepSolid VPN Lite було розроблено для простоти та зробити послугу максимально простою у використанні. Це, можливо, найпростіший VPN-додаток, який ми розглянули.

Установка проста. Зайдіть у свій вибір додатків, знайдіть “VPN lite” та завантажте додаток. Коли ви вперше відкриєте його, він запитає, для чого ви хочете його використовувати, і представить чотири варіанти.

Параметри VPNLite-Splash

Три з чотирьох варіантів – “потокове передавання”, “торрент” та “конфіденційність” & безпека – розширений список серверів »- перенесе вас на екран продажів, де пояснюються переваги платних пакетів. Ви можете “перейти на турбо” і оплатити передплату або натиснути назад і вибрати “конфіденційність & безпека », щоб користуватися безкоштовною послугою.

Реєстрація не потрібна. Ви перейдете прямо до екрана вибору сервера, де ви побачите карту світу, де відображаються ваше місцезнаходження, місце розташування вибраного сервера, спадне меню із серверами та велика кнопка зупинки чи запуску..

VPNLite-Free-сервери

Ви побачите свою IP-адресу вгорі, яка зміниться, коли ви підключитесь до сервера. Немає налаштувань для налаштування, окрім вибору вашого сервера та плану підписки.

Змінити або скасувати підписку легко. Просто натисніть кнопку меню, розташовану у верхньому лівому куті клієнта Android, і виберіть “VPN плани”.

Ви побачите варіанти оплати різних підписок, а також поточні ціни та функції. Ви також побачите положення та умови, а також посилання на політику конфіденційності та “правила використання даних”, які описують, як KeepSolid буде використовувати ваші дані.

VPNLite-Меню

У розділі меню також передбачені варіанти оцінювання програми, перегляд інших додатків KeepSolid та зв’язок із службою підтримки клієнтів через вбудовану систему обміну повідомленнями. Він стверджує, що має години часу для запитів щодо підтримки клієнтів, які ми перевіримо пізніше в цьому огляді.

KeepSolid VPN Lite не розроблений для важкого використання. Він орієнтований на ринок VPN для початківців як спосіб викликати інтерес до інших додатків компанії, і його легше використовувати, ніж інші тестовані VPN, які ми перевірили, наприклад Speedify (читайте наш огляд Speedify).

Швидкість

Ми ставимо швидкості KeepSolid VPN Lite на тест, порівнюючи швидкість завантаження та завантаження, а також затримку, з нашим незахищеним з’єднанням у Великобританії..

KeepSolid VPN Lite – це не одна з найшвидших VPN-сервісів, яку ми перевірили, але вона добре поступається своїм конкурентам. Мінус полягає в тому, що вам потрібно буде заплатити, щоб отримати розумні швидкості, як показують наші результати нижче.

Місцезнаходження: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Великобританія)1421.675,94
Брюссель2620,955.72
Відень4016.695.21
Йоганнесбург20113.635.31
Куала-Лумпур, Малайзія1894,585.01
Каліфорнія (безкоштовний сервер)1601,835.17
Каліфорнія (платний сервер)1585.505.30

Оскільки KeepSolid VPN Lite продається як безкоштовний VPN, ми перевірили безкоштовний сервер Каліфорнії на платному сервері в тому самому місці. Ми також протестували вибір інших платних серверів по всьому світу.

Європейські сервери показали хороші швидкості та лише незначне збільшення затримки. Сервер Йоханнесбурга мав низьку затримку, що зрозуміло, враховуючи розташування та відстань, але хороші швидкості завантаження та завантаження.

Найгіршими серверами були сервери США. Зважаючи на відстань між Великобританією та Каліфорні, очікується менша швидкість завантаження, як і більша затримка. Зрозуміло, що вам потрібно буде платити за доступ до ширшої мережі, щоб отримати найкращі швидкості.

Ми не знаємо, скільки безкоштовних користувачів має KeepSolid VPN Lite. Один сервер обслуговує весь додаток, ймовірно, що компанія обмежує швидкість управління трафіком або занадто багато користувачів використовують його.

І все-таки це безкоштовно, тому ми скоротимо його трохи. Крім того, враховуючи, що послуга пропонує необмежену пропускну здатність, вона краще, ніж деякі інші наші найвищі безкоштовні VPN, наприклад, Windscribe (читайте наш огляд Windscribe).

Безпека

Здебільшого ми не маємо жодних скарг, коли мова йде про безпеку KeepSolid VPN Lite. Безкоштовний пакет підключається до 128-розрядного шифрування AES, тоді як пакети Turbo і Turbo Stream дозволяють 256-бітну AES або, принаймні, так говорить служба.

Немає параметрів налаштування, тому рівень шифрування – це не те, що користувач може вибрати. Хоча KeepSolid пропонує використовувати власний протокол KeepSolid Wise VPN на платних пакетах, опції для нього немає.

У стандартних з’єднаннях використовується IKEv2, що, наскільки безпека VPN, є хорошим варіантом для безпеки. Ми перевірили наявність витоків IP та DNS під час підключення до безкоштовного сервера та платного сервера, і обидва пройшли без витоків.

KeepSolid VPN Lite розроблений так, щоб бути простим, і, як і все інше, його безпека, схоже, відповідає цій філософії. Це адекватно, але якщо ви переживаєте і хочете отримати доступ до більш захищених протоколів, таких як OpenVPN, або вам потрібні такі функції, як Killswitch, вам потрібно буде шукати альтернативу з нашого найбільш безпечного списку VPN.

Конфіденційність

Ми тут є обережною групою на Cloudwards.net. Це означає, що коли постачальник VPN каже, що він не реєструє дані про своїх користувачів, ми робимо наше дослідження, щоб перевірити, чи ця претензія підлягає уважному аналізу..

VPNLite-конфіденційність веб-сайтів

Ми обговорювали свою стурбованість політикою конфіденційності KeepSolid у своєму огляді VPN Unlimited. Наші проблеми та відгуки однакові для KeepSolid VPN Lite, оскільки політика однакова.

Цікавим є те, що KeepSolid VPN Lite також містить посилання на правила використання даних, де пояснюється, як він використовує дані. Наприклад, він підтверджує, що дані на вашому пристрої, IP-адреса та місцезнаходження “обробляються”.

Більш глибокий погляд на політику конфіденційності показує, що дані реєструються та зберігаються, включаючи інформацію про підключення до сервера та кількість трафіку. У політиці зазначено, що деякі дані, наприклад, ваша IP-адреса, інформація про пристрій та тип з’єднання, не зберігаються, навіть якщо вони зареєстровані. Відмінність є досить розпливчастою, щоб її стосувалося.

Політика конфіденційності дає зрозуміти, що KeepSolid радий ділитися вашими даними, якщо це “законно вимагається” урядом чи приватними особами.

Занадто багато невизначеностей, щоб рекомендувати KeepSolid VPN Lite як хороший варіант для користувачів у обмежувальних країнах, тому він не буде в майбутньому нашим вибором для, скажімо, найкращої VPN для Ірану найближчим часом.

KeepSolid Inc. базується на американських територіях, тому кожен, хто переживає за Агентство національної безпеки США та державний нагляд, мабуть, також повинен забезпечити широке місце для VPN Lite.

Потокова продуктивність

KeepSolid VPN Lite може бути легким для функцій, але однією з небагатьох областей, яку він служить, є випадковий стример, який може задатися питанням, як дивитись Black Mirror та інші потокові ексклюзиви. Ми хотіли випробувати його потокові сервери на тест, тому ми це зробили, побачивши, як вони працюють під час використання таких служб, як Netflix та BBC iPlayer.

Швидке нагадування: потокові сервери доступні лише на платному пакеті Turbo Stream. Ми протестували безкоштовний сервер і отримали помилку проксі, тому вільним користувачам тут не пощастило.

У Turbo Stream є сервери для Hulu, BBC iPlayer, Netflix, ESPN + та HBO Зараз, тож у вас буде багато варіантів, якщо ви хочете передавати вміст із США. Переконайтеся, що прочитайте наш кращий посібник VPN для HBO Now, якщо ви ‘ Вас зацікавила ця платформа.

Сервер Netflix, який базується на західному узбережжі США, судячи з карти, працював добре. Вміст, який ми перевірили, завантажений прекрасно, з хорошою якістю та без буферизації. Ми намагалися нестримувати сервери, але вони повернули помилку, як і безкоштовний сервер.

Зважаючи на те, що у нього так мало варіантів і зосереджено на США, KeepSolid VPN Lite може не стати нашим найкращим списком VPN для Netflix, але він працює, тому ми не можемо його помилити.

VPNLite-Iplayer-відтворення

Аналогічний тест для BBC iPlayer працював добре, без проблем, буферизації та помилок. BBC iPlayer також працював із британськими серверами, які не оцінювались як потокове, що було приємним сюрпризом.

Ми раді бачити потужну потокову ефективність від KeepSolid VPN Lite. Це може не запропонувати багато, але враховуючи, що у нього є пакет для потокової передачі, добре бачити, що ці сервери працюють за призначенням.

Розташування сервера

За даними веб-сайту KeepSolid VPN Lite, сервіс пропонує понад 400 серверів у більш ніж 70 місцях. Недолік деталей, однак, досить показовий, і кількість країн у додатку налічувала трохи більше 50.

Не ясно, чи означає “локації” націю чи місто. Так чи інакше, 50 країн – це невеликий розкид, і багато серверів базуються в Європі чи Північній Америці.

Також для з’єднання перераховано набагато менше 400 серверів. Можливо, деякі приховані, і вас спрямовують на підключення до місця розташування через певний сервер, але, враховуючи, що в деяких місцях є номери, наприклад, Каліфорнія 1 і Каліфорнія 2, це здається малоймовірним..

Якщо ви не знаходитесь у США чи Європі, ознайомтеся з нашою статтею ExpressVPN проти NordVPN, оскільки обидва провайдери пропонують тисячі серверів, що поширюються між сотнями країн..

Обслуговування клієнтів

KeepSolid VPN Lite має мало можливостей, але його обслуговування клієнтів чудово. Ви можете зв’язатися з питаннями підтримки електронною поштою або контактною формою на веб-сайті, але найпростіший метод – через систему чату в додатку.

Область підтримки клієнтів, яку ви можете знайти в розділі меню KeepSolid VPN Lite, дозволяє надсилати питання безпосередньо команді. KeepSolid VPN Lite каже, що він відповість протягом однієї години, і хоча ми не маємо точних позначок часу, він відповів нам у той час.

VPNLite-Support-Message

На наше технічне запитання щодо протоколів та шифрування не було отримано відповіді негайно, але після подальшого повідомлення команда підтримки клієнтів KeepSolid VPN Lite змогла вирішити проблему. Кожна відповідь була швидкою, особисто написаною та ввічливою.

Це вражає, особливо для програми, розробленої навколо безкоштовного сервісу. Якщо у вас виникли проблеми із використанням KeepSolid VPN Lite, він повинен мати можливість отримати необхідну вам підтримку. Якщо цього не зробити, основний FAQ на своєму веб-сайті повинен охоплювати більш основні питання підтримки.

Вирок

Немає багатьох безкоштовних VPN, які пропонують необмежену пропускну здатність і забезпечують хорошу підтримку клієнтів (прочитайте наш найгірший безкоштовний VPN посібник, щоб побачити, як витрушується більшість безкоштовних VPN). KeepSolid VPN Lite робить це в додатку, який робить все можливе, щоб бути простим, і це працює.

Він не намагається бути вигадливим, він не має багато функцій і не має налаштування, крім придбання підписки. Цей рівень простоти робить KeepSolid VPN Lite сильним претендентом на те, щоб бути включеним до нашого списку найкращих безкоштовних VPN-сервісів та однієї з найпростіших VPN-сервісів, які використовує період.

Ця простота є і хорошою, і поганою справою. Якщо ви шукаєте розширені функції або хочете налаштувати своє з’єднання, ви не зможете зробити це за допомогою KeepSolid VPN Lite. Варіантів просто не існує.

Її потокові сервери можуть передавати Netflix та BBC iPlayer, але, маючи дещо неоднозначну політику конфіденційності, ми будемо обережнішими щодо торрентінгу. Це швидко, дешево і безкоштовний сервер може працювати з легким переглядом.

Якщо ви хочете отримати найкращий VPN для Android або найкращий VPN для iPhone, альтернативи, такі як ExpressVPN, кращі, навіть якщо ціни вищі.

Які ваші думки щодо KeepSolid VPN Lite? Повідомте нам ваші думки в розділі коментарів, і дякуємо за ваш час.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map