Огляд Іваці

Ivacy – це відносно нова послуга, яка врізалася в VPN-сцену, прагнучи справити враження. Однак час від часу ми знаходимо послугу, яка не є поганою, але ще не має відбивних, які можна назвати хорошими. Прочитайте наш повний огляд Івасі, щоб дізнатися чому.


Іваці-Слайдер1

Іваці-Слайдер2

Іваці-Слайдер3

Іваці-Слайдер4

Іваці-Слайдер5

Попередній

Далі

Зазвичай, коли ми переглядаємо послугу VPN, речі є досить чорними та білими. Ми або дивимось на хороший VPN, як ExpressVPN або NordVPN, або на погану послугу (ми не будемо називати жодних імен, як це робимо в нашій державі Хмари). 

Вже певний час Івасі потрапляє в дивно рідкісне середнє місце. Кожен раз, коли ми реєструємось, щоб побачити, як все йде з Івасі, здається, що намагається зробити все можливе, щоб потрапити до нашого найкращого списку VPN, але він завжди сором’язливий з тієї чи іншої причини..

Сьогоднішній огляд Івасі VPN не відрізняється. Завдяки своєму затребуваному розбитому тунелюванню, унікальному інтерфейсу та видатній ціні, Івасі – знову ж таки, готовий зробити знімок у верхніх ешелонах. Однак його запізнілі проблеми зі швидкістю та низька продуктивність потоку під час нашого тестування утримують Івасі просто недоступним, щоб його ще одним роком називали «хорошим» VPN.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Івасі

Особливості

Ivacy VPN насправді має деякі вражаючі особливості за свою ціну і навіть вдається представити деякі з них досить унікальним чином. Для початку є перемикач на знищення, а також певний спосіб зробити VPN-з’єднання автоматично під час запуску. 

Ми вважаємо обидві ці функції обов’язковими для будь-якого пристойного VPN, оскільки вони впливають на безпеку. Ми розглянемо функції перемикання вбивств і автоматичне підключення Ivacy більш детально в розділі “безпека”, але поки що достатньо сказати, що вони обоє цілком достатньо. 

Ivacy також пропонує кілька різних виділених типів серверів, призначених для спеціалізованих завдань. Перша категорія цих спеціалізованих серверів – це потокове передавання. Вкладка, що містить потокові сервери, дозволяє переглядати параметри сервера або за вмістом країни, який ви намагаєтеся переглядати, або за потоковою службою, яка є унікальною, і було б добре, якби вона надійно працювала.

Іваці-Стрімінг

Крім потокових серверів, доступні також спеціалізовані IP-сервери (за додаткову плату), а також сервери, які нібито для “безпечного завантаження” та “розблокування”. Наскільки розблокування відрізняється від потокових серверів, незрозуміло, але безпечні сервери завантаження додають шар завантаження зловмисних програм та вірусів у процес завантаження.. 

З цим ми бачимо низку проблем, наприклад, користувач просто забуває використовувати захищений сервер завантаження під час завантаження файлу. Одним із варіантів нашої найкращої статті про антивірусне програмне забезпечення було б набагато надійніша ставка та запропонувала б кращу ефективність та виявлення. 

Спліт тунель

Ми остаточно зберегли найкращу функцію Іваці: розділений тунель. Це дозволяє налаштувати VPN так, щоб деякі програми використовували його тунельне підключення, а інші – ні. Ми деякий час говорили про те, наскільки невловима ця функція у світі VPN, і ми починаємо її бачити все більше і більше.

Іваці-СплітТуннелінг

Справді, розділений тунелінг Івасі не є найбільш надійною версією, яку ми бачили. Ivacy дозволяє лише визначити список програм, які використовують це VPN, тоді як все інше використовуватиме звичайне незахищене з’єднання. 

Якщо ви подивитесь на інші VPN, які пропонують цю функцію, наприклад ExpressVPN, ви побачите, що вона дозволяє вам створити або список виключень, або список програм, які завжди повинні використовувати VPN. Деякі VPN навіть дозволяють вам вибрати, які URL-адреси отримають VPN-з’єднання, а які використовують звичайне з’єднання. Перегляньте наш огляд ExpressVPN, щоб ознайомитися з більш детальною версією розділеного тунелювання. 

Незважаючи на те, що не найкраща версія розділеного тунелювання, яку ми бачили, приємно бачити, що більше VPN-серверів стискає їх за нижчою ціною. Це чудова функція, і це один із перших випадків, коли ми бачили, що її пропонують за такою низькою ціною.

Огляд функцій Ivacy

Іваці логотипwww.ivacy.com

Починає від 225 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, BitPay, AliPay, платіжна стіна

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
1 день

Період повернення коштів
30

Обсяг сервера у всьому світі
1000+ серверів у 100 місцях

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, L2TP, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Ціни на Івасі не починають виглядати як щось особливе, при цьому ціна щомісячного ціноутворення становить 9,95 доларів на місяць. Однак інші три варіанти значно знижують ціну та роблять Іваці переконливим вибором бюджету.

Шестимісячний план Івасі складає 5 доларів на місяць, тоді як його однорічна ціна складає 3,50 долара на місяць; це ставить її за ті ж місячні витрати, що і трирічна ціна NordVPN, яку ми похвалили в нашому огляді NordVPN за досить низьку. Більше того, що Івасі також пропонує дворічний план, що на 1,50 доларів менше за щомісячну вартість, що становить 1,99 долара на місяць.

Окрім самого плану, вам також надають можливість оплати за спеціальний додаток IP або переадресацію портів. Це, як правило, досить ніші речі, які ви знаєте, якщо вам знадобляться, тому ми радимо більшості людей не брати їх до своїх покупок як загальних оновлень.. 

Перш ніж придбати обліковий запис, є можливість скористатися 24-годинною безкоштовною пробною версією Ivacy. Це дає користувачам чудовий спосіб випробувати послугу і побачити, чи правильно вони для них. 

Однак це не так щедро, як деякі безкоштовні VPN-плани, наприклад, ProtonVPN. Якщо ви подивитесь на наш огляд ProtonVPN, ви побачите, що ця VPN надає користувачам безкоштовний обліковий запис на стільки, скільки вони хочуть, без обмеження даних..

На щастя, якщо одноденної безкоштовної пробної версії Івасі вам недостатньо, VPN поставляється з додатковою 30-денною гарантією повернення грошей. Це дає потенційним новим користувачам щось відмовитися, якщо сервіс не відповідає їх потребам.

Нарешті, Ivacy приймає широкий спектр методів оплати, включаючи Alipay, PayPal, BitPay, близько десятка різних криптовалют, а також стандартні кредитні та дебетові картки. 

Простота використання

Івасі зробив хорошу роботу, щоб почати ваш досвід проходити безперебійно. Хоча деякі постачальники VPN змушують вас перестрибувати обручі та навіть надсилати рахунки-фактури, щоб отримати будь-яку пробну версію, Івасі дозволяє легко знайти та зареєструватися на 24-годинну безкоштовну пробну версію. 

Ми отримали попереджувальне повідомлення під час встановлення програмного забезпечення, але це, здається, не вплинуло на налаштування, оскільки ми натиснули “ОК”, і все закінчилося нормально після цього. 

Клієнт Windows добре розкладений, все ще уникаючи дизайну copycat. Стовпчик вкладок викреслюється на лівому полі, і коли ви переміщуєте мишу по них, вони трохи розширюються, щоб виявити текст, який вказує, що містить кожна вкладка.

Дизайн компанії Ivacy є впорядкованим та чистим, але все ще робить речі легко доступними. Налаштування додатково допомагають відчути загальну легкість, оскільки багато варіантів мають невеликі пояснення поряд з ними, що пояснюють, що саме робить кожен прапорець і функція.

Загалом зовнішній вигляд клієнта Ivacy має значний потенціал, про що ми також заявляли в останньому огляді Ivacy. Є кілька деталей, які все ще відчувають себе на місці, жорсткі та кілька речей, які потребують подальшого вдосконалення. А саме, сам основний список серверів – це клопот, який можна прокрутити. 

Іваці-Сервери

Головне вікно сервера може одночасно вміщувати лише п’ять країн, і немає панелі пошуку. Прокрутка донизу, щоб знайти потрібний вам сервер, може бути справжньою справою, а вузьке спадне поле прокручує правий бік. Щоб ознайомитися з VPN з майже ідеальним клієнтом Windows, не забудьте ознайомитися з нашим оглядом приватного доступу до Інтернету.

Швидкість

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4291.20341,36
нас.18143.0087.48
Великобританія80119,6453.43
Гонконг22312,8437.10
Швейцарія9911.8213.25
Японія2479.2812.24

Наші результати тестування на швидкість з Ivacy показали різкий контраст між серверами, що перебувають у торгівлі в США та Великобританії, порівняно з серверами у трохи більш віддалених та менш подорожених досягах віртуального світу, таких як Японія та Швейцарія. 

Тут, в США – як і через ставок у Великобританії – нам вдалося повернути приблизно половину швидкості завантаження назад, використовуючи VPN Ivacy. Це більш ніж достатня пропускна здатність, щоб швидко передавати вміст або навіть завантажувати великі файли швидко, але цих номерів недостатньо, щоб Івасі потрапити до нашого найшвидшого списку VPN. 

В інших трьох місцях, які ми перевірили, справи йшли набагато менш гладко. У Гонконзі, Швейцарії та Японії ми бачили, як швидкість падає у підлітків чи нижче, навіть занурюючись в однозначні цифри в Японії. 

Незважаючи на те, що ці цифри на паперових носіях аномальні, реальна робота VPN Івасі все ще була корисною. Він ніколи не отримував часу завантаження комутатора, і навіть у Японії ми змогли дивитись потокове передавання вмісту Twitch та YouTube у 720p.

Часто для завантаження відео знадобиться помітна кількість часу, але як тільки справи почалися, це не виникло проблеми. Якщо ви шукаєте швидку VPN, то наша стаття NordVPN проти PIA – це найкраще місце для пошуку. Швидкість роботи Івасі справна, але вони все ще є однією з найбільших недоліків служби.

Безпека

Виміряти безпеку VPN складно, але два найважливіші фактори, на які слід звернути увагу, – це параметри протоколу та доступні рівні шифрування. Для протоколу Ivacy пропонує OpenVPN, L2TP та IKEv2. 

Ви можете прочитати більше про те, що це означає під час розбиття протоколу VPN, але OpenVPN наразі вважається золотим стандартним протоколом, завдяки чистому досвіду та відкритому коду. 

Іваці-протоколи

Шифрування також є найкращим, і Ivacy використовує AES-256, який рекламується як “військовий клас” на веб-сайті Ivacy. Якщо ви прочитаєте про AES-256 в нашій статті опису шифрування, то виявите, що не пред’являти несправедливих претензій. 

На додаток до основного налаштування протоколу та шифрування, як ми вже згадували раніше в розділі «Особливості», у цій програмі в безпеці VPN є ще кілька речей, вбудованих у цю допомогу. Налаштування містять працюючий захист від витоку IP та DNS, який ми перевірили самі, а також перемикач захисту та параметри автоматичного підключення. 

Ivacy має надійну настройку безпеки, якщо ви змінюєте протокол у налаштуваннях з “автоматичного” на OpenVPN. Ivacy не має подвійного VPN або Tor над VPN, як ви бачите в нашій статті NordVPN проти TorGuard, але він забезпечує достатній захист для більшості користувачів. 

Конфіденційність

Політику конфіденційності Івасі досить легко прочитати для себе, вийшовши лише на п’ять сторінок із досить великим шрифтом. Політика використовує безліч пунктів і списків, щоб зрозуміти, яка саме інформація є, і чи не збирається вона протягом процесу реєстрації, під час використання VPN та при зверненні до служби підтримки клієнтів.. 

Ivacy потрібно зібрати ім’я, електронну адресу та спосіб оплати, щоб надати вам послугу VPN. Це означає, що біткойн або інша криптовалюта – найкращий варіант для тих, хто хоче зберегти конфіденційність, оскільки це дає можливість використовувати підроблене ім’я та електронну пошту.

У своїй політиці конфіденційності Ivacy чітко зазначає, що не реєструє та не контролює вашу активність перегляду, IP-адресу, час підключення чи будь-яку іншу ідентифікаційну інформацію стосовно використання VPN. Він навіть пізніше скаже, що він не зможе надати будь-яку інформацію владі, якщо його запитають, оскільки він не веде журнали вашої діяльності. 

Потокова продуктивність

Ефективність потокового потоку Ivacy повсюдно, залежно від того, до яких сайтів ви намагаєтесь отримати доступ. Для початку ми перевірили стандартні сервери, щоб побачити, як вони працюють, і що буде, якщо ви забудете підключитися до виділених потокових серверів.

Використовуючи звичайні сервери, ми змогли змусити Netflix і Hulu працювати. Хулу спрацював чудово, але Netflix поводився дуже дивно. Щоб почати відтворення відео, знадобилося близько 45 секунд, але як тільки це відбулося, все здавалося нормально. Як Amazon Prime Video, так і BBC iPlayer були заблоковані на звичайних серверах.

Як ми вже згадували раніше, потокові сервери налаштовані дещо унікальним чином. За замовчуванням їм надається власна вкладка, яка організована потоковою службою, а не країною. Ми розпочали тести цих спеціалізованих потокових серверів із опцією Netflix, яка взагалі не працювала.

Минуло близько 40 – 50 секунд, щоб підключитися, і після підключення наш Інтернет вже не працював. Коли ми спробували сервер Amazon Prime, у нас виникла подібна проблема. Однак, почекавши, VPN взагалі не підключився, і натомість нам надіслав повідомлення про помилку, яке повідомило нам спробувати пізніше, що ми зробили і ніколи не працювали.

Іваці-Помилка

Сервер BBC iPlayer насправді працював над розблокуванням вмісту сайту, але чомусь сам сервер був у Сінгапурі, згідно з програмним забезпеченням Ivacy. Це було досить невмілою продуктивністю програмного забезпечення, в якому потокові сервери були розбиті сервісом з більше десятка варіантів. 

Потрібно сказати, що Івасі має пройти довгий шлях, перш ніж з’явитися в будь-якому з наших найкращих VPN для Netflix або найкращих VPN для списків Hulu..

Розташування сервера

Мережа Ivacy значно розширилася після нашого останнього огляду, і тепер вона включає понад 1000 серверів у понад 100 локаціях. Хоча кількість локацій суттєво не змінилася з моменту останньої реєстрації, загальна кількість серверів зросла більш ніж удвічі. 

Ця мережа не має чхати, але вона все ще біднеє порівняно з найбільшою мережею VPN, про яку ми знаємо: HideMyAss. У нашому огляді HideMyAss ми розглядаємо його масивну серверну мережу, яка має колосальні 290 місць. 

Обслуговування клієнтів

Як і багато веб-сайтів сьогодні, Івасі має в нижньому правому куті бульбашку, яку можна натиснути, щоб підключитися до 24-годинного чату в режимі 24/7. Це, мабуть, найшвидший відгук про службу підтримки, але також є можливість відправити квиток на підтримку.

Квитки на підтримку також є цілодобово, як і в прямому чаті, але в обох варіантах є представники підтримки, які можуть швидко запропонувати детальні відповіді на будь-які запитання, до яких ми змогли кинути свій шлях.. 

Що навіть краще, ніж звертатися за підтримкою, – це мати інформацію, щоб легко виправити речі. База знань Івасі добре задовольняє цю потребу з великою кількістю детальних статей, які допоможуть вам розібрати більшість найпоширеніших проблем, які виникають із VPN. 

Вирок

Івасі, здається, добре взаємодіє з тим, чого насправді хочуть користувачі VPN. Вона зробила хорошу роботу, заклавши деякі міцні основи з його інтерфейсом та особливостями, особливо з включенням розділеного тунелювання. 

Його ціна робить Івасі дуже спокусливим варіантом для деяких, але швидкості все ще значно стримують його. Незважаючи на те, що Іваці подвоїв загальну кількість серверів, він все ще потребує великої роботи на цьому фронті – а також з вибиванням перегинів у його потоці – перш ніж ми можемо вважати це гідним найкращого місця на нашому сайті.

Якщо ви раніше використовували VPN Ivacy, ми хотіли б почути в коментарях нижче, як ваші враження порівнянні з нашими в цьому огляді Ivacy. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me