Огляд ibVPN – оновлено 2020 рік

ibVPN огляд

ibVPN – це служба, яка, здається, точно знає, що люди шукають у VPN, але потім вражаюче не вдається отримати будь-яку з них. Хоча ми хотіли б рекомендувати це, ми не можемо з сумлінням зробити це, як ви можете прочитати в нашому повному огляді ibVPN.


кращі VPN-огляди

Невидимий перегляд VPN або ibVPN – це послуга віртуальної приватної мережі, яка існує вже близько 15 років. За цей час, схоже, навчились показувати людям те, що вони хочуть, але не як їх виконати.

Як ви дізнаєтесь протягом цього огляду на ibVPN, служба має змогу підвищити ваші сподівання, перш ніж швидко їх зруйнувати. Безкоштовна пробна версія, що супроводжується непотрібним переліком планів, довгим переліком функцій, заплутаних заплутаним інтерфейсом або навіть появою вражаючої безпеки, – лише кілька прикладів того, як це робити.

ibVPN знає, що потрібно, щоб бути одним з найкращих постачальників VPN і що люди хочуть. На жаль, велика частина цього не вдається.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ibVPN

Особливості

Є важливі функції, особливості, які більше нагадують комфорт істот, та особливості, які ніхто навіть не знав, що хочуть. ibVPN охоплює всі три.

Основні риси висвітлюються. Його можна встановити на пристроях Windows, macOS, Android та iOS. Він також може бути налаштований для роботи на маршрутизаторах, тому всі ваші пристрої можуть бути автоматично захищені. Він має цілий ряд функцій безпеки, про які ми поговоримо пізніше, включаючи можливість роботи при запуску та перемикач Kills.

ibVPN-OS

Потім є “приємно мати” функції, які не є критичними для того, щоб бути хорошим VPN. Він пропонує Smart DNS-проксі, який може допомогти обійти геоблокований вміст. Існує інтегрований блокатор оголошень і майже будь-який VPN-протокол, про який ви могли б попросити, доступний, включаючи дуже рідкісні.

Якщо вам цікаво протоколів VPN, ознайомтеся з нашою розбиткою протоколів VPN.

Нарешті, є речі, які ви не знали б, що хотіли, доки не знали, що існують. Існує майстер налаштування, який дає змогу вибирати такі речі, як Великобританія, потокове передавання, США або поточний обхід Великої Брандмауеру Китаю. Потім він автоматично налаштовує протокол та сервер, які найкраще підходять для виконання завдання.

ibVPN-Wizard

Як ви дізнаєтесь, як ми поглибимось у цьому огляді, однак, деякі з цих функцій – не зовсім те, про що вони розроблені..

Крім того, в ibVPN відсутня бажана функція: розділений тунель. Розбиття тунелів здається рідкісним, тому якщо ви шукаєте саме його, радимо перевірити наш огляд ExpressVPN. Це одна з найпопулярніших собак на ринку, а разом із розділеними тунелями пропонує багатий досвід.

Огляд функцій ibVPN

ibVPN логотипwww.ibvpn.com

Починає від 308 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, стіна платежів, ідеальні гроші

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
25

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
24 години

Період повернення коштів
15 днів

Обсяг сервера у всьому світі
180

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox, Opera

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, Sock5

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
робочий час

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Що стосується ціноутворення, ibVPN, мабуть, має найскладніший список варіантів, з якими ми стикалися. Плани відрізняються не лише ціною, але й кількістю дозволених підключених пристроїв, які протоколи доступні та які програми доступні.

Стандартний план VPN дозволяє використовувати необмежену пропускну здатність, але не включає протокол SOCKS5 або Tor через VPN. Це дозволяє лише одне підключення, але це дуже добре. Оскільки використання лише одного з’єднання є загальним випадком використання з VPN, дивно, що більшість постачальників VPN не пропонують такий план, як цей.

План Ultimate VPN дозволяє отримати доступ до всіх функцій ibVPN та підключити до п’яти пристроїв одночасно.

План VPN Torrent дозволяє використовувати лише одне підключення за раз і обмежений певними серверами. Тут мається на увазі, що стандартний VPN-план не дозволяє торрент, але як це застосовувати, незрозуміло.

Для завершення роботи у нас є план ibDNS та сімейний VPN-план. Ми не рекомендуємо оплачувати проксі-сервер Smart DNS у більшості випадків, оскільки змінити DNS можна легко та безкоштовно. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, перегляньте наші способи змінити посібник з DNS-адреси. Сімейний VPN такий же, як Ultimate VPN, але включає сім одночасних з’єднань.

Хоча щомісячне ціноутворення на стандартному VPN-плані є конкурентоспроможним, Ultimate VPN та Family VPN вирізняються тим, що вони пропонують. Якщо ви шукаєте хорошу щомісячну угоду з більшою кількістю підключень, прочитайте наш огляд приватного доступу в Інтернет.

Якщо ви шукаєте постачальника, який дозволяє вам зареєструватися на довші періоди, щоб отримати додаткові заощадження, радимо скористатися нашим оглядом NordVPN, оскільки NordVPN пропонує глибокі знижки для людей, які підписуються одночасно на два-три роки..

Простота використання

Налаштування безкоштовної пробної версії на веб-сайті ibVPN проста. На веб-сайті можна легко знайти налаштування облікового запису, а загальний дизайн приємно переглянути. Однак, через багато запропонованих планів отримати платний рахунок складніше.

Установка настільки ж проста, як і ви очікували, що це буде для сучасної програми, а політика конфіденційності та умови використання викладені вам під час налаштування, що приємно. Перший раз, коли ми відкрили клієнт ibVPN, це було шокуюче враження.

ibVPN-приладова панель

Вас вітає захаращений екран, зашарпаний кнопками, вимикачами та налаштуваннями. Гірше те, що параметри та кнопки налаштувань рідко виділяються таким чином, що дає зрозуміти, що при натисканні вони відкриють більше меню.

Зліва – стовпчик вкладок. У першій, приладовій панелі, ви можете підключити VPN, вибрати сервер, змінити протокол, побачити журнал, увімкнути або вимкнути перемикач Kills, увімкнути або вимкнути проксі-сервер Smart DNS, а також робити незначні речі, такі як доступ до вашого облікового запису або заголовок до соціальних медіа ibVPN. Як бачите, основна проблема цього інтерфейсу полягає в тому, наскільки він захаращений.

ibVPN намагався зробити інтерфейс максимально багатим інформацією, створивши жахливість. На інформаційній панелі не потрібно мати стільки інформації.

Однак, як тільки початкова дезорієнтація знищиться, є хороші риси. Сервери легко переглядати, а ibVPN навіть пропонує інформацію про те, скільки завантажується кожен з них. Якщо ви шукаєте більш зручну VPN, перейдіть до нашого огляду CyberGhost.

ibVPN-сервери

Швидкість

Наше тестування швидкості на ibVPN почалося добре. На сервері Нью-Йорка, який був відносно близький нам приблизно за 400 миль, ми побачили лише 1 мілісекундне збільшення ping і зберегли велику кількість швидкості завантаження та завантаження..

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1573,246.03
Нью-Йорк1658.74.5
Нідерланди9557.14,51
Лондон20657.562,57
Токіо17626.513,46
Сеул2311.470,73

Потім ми спробували сервер, який клієнт називає «ігровим» сервером, який розміщувався в Нідерландах. Це було значно більший час пінгу, як можна було б очікувати від сервера набагато далі, але пінг все ще був низьким, враховуючи відстань майже 4 тисячі миль.

Хоча цей сервер є єдиним, який позначений для ігор у списку серверів ibVPN, він може не бути ідеальним для виконання цієї задачі. Залежно від того, з ким ви намагаєтеся грати, і де ви знаходитесь, Нідерланди можуть бути не чудовим місцем для цього. Ознайомтеся з нашою найкращою статтею VPN для ігор для інших варіантів.

Інший європейський сервер, який ми пробували, який був у Лондоні, мав набагато вищий пінг, ніж «ігровий» сервер, що має сенс, але він зберігав високу швидкість з’єднання. Речі стали поворотом на гірше, коли ми попрямували до азіатських серверів. І Токіо, і Сеул були повільними.

Часи пінг були розумними, але стабільна швидкість завантаження та завантаження була в будь-якому місці від поганого до непристойного в Сеулі. Справедливості, ці сервери знаходилися майже в 80000 милях від нашого тестового місця, але перехід 70-мегабіт-секунди на 1 Мбіт / с неприпустимо..

Низький час пінг зробив перегляд нестерпним, але завантаження веб-сайтів із великою кількістю зображень чи оголошень зайняло досить багато часу. Якщо ви шукаєте VPN, які пропонують високу швидкість завантаження для великих завантажень, перегляньте наш найшвидший посібник з VPN.

Безпека

На поверхні ibVPN, здається, пропонує чудову безпеку. Існує простий у використанні вимикач, який не забезпечує протікання даних, якщо ваше з’єднання втрачено. Ви також можете встановити VPN для запуску при запуску, тому ваш комп’ютер ніколи не надсилатиме та не отримуватиме інформацію без VPN, що захищає вас.

Є багато протоколів, включаючи OpenVPN і SSTP, і хоча шифрування залежить від протоколу, більшість використовує потужний 256-бітний AES. Це шифрування, як відомо, практично неможливо зламати, як ми обговорюємо в нашому описі шифрування.

ibVPN-протоколи

З цього приводу ми виявили щонайменше одне порушення безпеки ibVPN. Не вдалося провести тест на витік DNS. Ми спробували різноманітні налаштування, деякі з яких прямо згадували про запобігання витоків DNS, але ми все одно отримували витоки кожного разу.

Якщо вам цікаво, що це означає, прочитайте нашу статтю про те, що витікає DNS, щоб детально ознайомитися. По суті, деякі дані ваших веб-переглядачів потрапляють до рук вашого постачальника послуг Інтернет чи уряду, навіть із ввімкненою VPN. Це перешкоджає використанню DNS і виключає використання ibVPN у місцях з жорстким державним контролем над Інтернетом, наприклад, у Китаї.

Якщо ви читач, який проживає в Китаї і намагається прорватися через Великий Брандмауер, радимо ознайомитися зі статтею про кращі VPN-послуги для Китаю. Якщо ви просто шукаєте сервіс, який пропонує високу безпеку без явних уразливостей, таких як витоки DNS, прочитайте наш огляд VyprVPN.

Конфіденційність

Загалом, ibVPN має хорошу політику конфіденційності. Вона має політику без реєстрації, яка є основою політики конфіденційності будь-якого доброго постачальника VPN. Він не збирає та не записує дані про трафік чи інформацію щодо використання VPN.

Він також не може пов’язувати конкретні дії з конкретними користувачами. Це означає, що якщо ibVPN отримано юридичне повідомлення, він не може передавати дані владі, оскільки він не може передавати інформацію, якої він не має.

Але це означає, що це може зробити краще. Він використовує третю сторону для обробки та обробки платіжної інформації. Крім того, на його веб-сайті є файли cookie, які збирають інформацію, хоча це звичайна практика. Інформація використовується внутрішньо та зовнішньо для підтримки веб-сайту.

Нарешті, він збирає ідентифікаційну інформацію під час створення облікового запису. Хоча багато постачальників VPN збирають лише електронну адресу, ibVPN також приймає ім’я. З цього приводу ви можете скласти ім’я, оскільки ім’я в обліковому записі не має жодного стосунку до того, як надається послуга.

Потокова продуктивність

Ймовірно, через проблему з витоком DNS, згадану раніше, ibVPN не зміг отримати доступ до жодної основної служби потокового передачі з геоблокованою функцією. BBC iPlayer, Netflix та Amazon Prime Video могли сказати, що VPN використовується, і заборонили нам дивитися що-небудь.

Ми спробували різні налаштування, а також проксі-сервіс Smart DNS безрезультатно. Ми обговорили це з сервісною службою, яку ми розглянемо більш детально за мить, але не змогли працювати жодними веб-сайтами.

З BBC iPlayer, Netflix, Hulu та Amazon Prime Video не підлягаючи сумніву, ми вирішили спробувати поточну продуктивність ibVPN на YouTube і Twitch. Як ви могли очікувати від тестування швидкості, про який ми розглядали раніше, якість потокового досвіду сильно відрізнялася залежно від сервера, до якого ми підключилися.

При підключенні до європейських або північноамериканських серверів потокове передавання було приємним. Відео завантажилося приблизно в секунду і за замовчуванням до 1080p. Буферизації не було, і відео плавно відтворювалося від початку до кінця.

Однак, підключившись до Токіо, ми мали інший досвід. Початок відео зайняв до 30 секунд, тривав у 720p і, у багатьох випадках, заїкався кілька разів, перш ніж опуститися до 480p або навіть приємного і зернистого 360p.

Ми не можемо рекомендувати ibVPN будь-кому, хто намагається передавати іноземний вміст. Однак у нас є рекомендації. Якщо вміст BBC iPlayer – це те, що ви хочете, перегляньте нашу кращу VPN-програму щодо BBC iPlayer. Крім того, ви можете звернутися до нашої статті про те, як перемогти заборону VPN Netflix, якщо це потрібний вам вміст.

Розташування сервера

ibVPN sports 180 серверів розповсюджуються у 87 місцях у 51 країні. Список серверів включає пропозиції в Північній Америці, Південній Америці, Європі, Азії та Африці. Це велика кількість локацій та серверів, і це означає, що ibVPN має інфраструктуру, необхідну для значного зростання клієнтської бази, не зазнаючи втрати продуктивності.

Однак, 180 серверів – це далеко не найкраще, що ми бачили. Це навіть виглядає мізерно порівняно з NordVPN, який має тисячі серверів. Так само 87 місць – це добре, але блідіше порівняно з HideMyAss, який має більше ніж удвічі більше варіантів. Якщо ви глобус, який шукає VPN з якомога більше можливостей, прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб дізнатися більше.

Обслуговування клієнтів

IbVPN пропонує безліч варіантів підтримки клієнтів. На фронті самообслуговування на веб-сайті є широка база знань, яка не лише охоплює встановлення та налаштування на підтримуваних пристроях, але також детально розглядає безліч поширених запитань і проблем VPN..

Послуги електронної пошти та чату доступні 24/7. Ми спілкувалися з чатом у прямому ефірі два рази, і людина з іншого боку була чуйною, вихованою та намагалася бути корисною. Ми обговорили питання про неможливість доступу до веб-сайтів, що заблокували, наприклад, iPlayer BBC, але не змогли налагодити роботу навіть за їх допомогою.

Ми також скористалися сервісом електронної пошти, і нам знадобилося близько трьох годин. Це не чудовий час відгуку, але це далеко не найгірше. Ми мали подібний досвід із представником служби обслуговування клієнтів, який намагався допомогти, але не зміг цього зробити.

ibVPN навіть пропонує віддалену допомогу, в якій представник віддалено підключається до комп’ютера та допомагає вирішувати проблеми, які виникають у вас. Це потрібно робити за попередньою домовленістю, але це хороший варіант.

Вирок

ibVPN послідовно представляв одне, потім доставляв щось інше. Налаштування, в яких прямо сказано, що вони можуть запобігти витоку DNS, не було. Сервери, які сказали, що вони призначені для Великобританії, не отримали вміст BBC iPlayer. Це продовжувалось і далі.

Ця подвійність призводить до того, що ibVPN перенесеться у сферу посередніх у кращому випадку. Це залишає вам цікаво, де шукати далі. На щастя, у нас є великий архів відгуків VPN, які сортуються від найкращого до гіршого для вашої зручності. Ми закликаємо вас переглянути варіанти, щоб допомогти вам зробити освічений вибір, перш ніж витрачати ваші зароблені долари.

Ви пробували ibVPN? Що ви про це думали? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me