Contents

Огляд ExpressVPN

На наш погляд, ExpressVPN – найкращий VPN. Це швидкий і безпечний сервіс, який гарантовано введе вас у Netflix, а також інші потокові сервіси, при цьому не захищаючи ваші дані від сторонніх очей. Щоб отримати детальну інформацію, перегляньте наш повністю оновлений огляд ExpressVPN.


ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN постійно займає перше місце в наших найкращих списках VPN, і легко зрозуміти, чому. Все, що стосується сервісу, є надзвичайно твердим – від швидкості користувальницького досвіду до безпеки та конфіденційності. Це, безсумнівно, у вершині гри, але останні оновлення для таких конкурентів, як NordVPN та CyberGhost починають давати ExpressVPN запустити свої гроші. 

У цьому огляді ExpressVPN ми знову знімаємо вірних ol, перевіряючи її безпеку, швидкість, функції, зручність використання та інше. Хоча ми думаємо про ExpressVPN як про швидку та безпечну віртуальну приватну мережу, у цьому огляді ми не скорочуємо її. Це все ще отримує повне лікування – від тестів на швидкість до потокової продуктивності. 

Ви можете прочитати деталі горі нижче, але, коротше кажучи, ExpressVPN все-таки найкращий з найкращих. Навіть в елітному рівні з такими конкурентами, як NordVPN і PIA, ExpressVPN вдається виділити себе безкомпромісною швидкістю та безглуздим досвідом користувача. 

Якщо ви більше шануєте практичне тестування, а не читання, можете спробувати ExpressVPN із 30-денною гарантією повернення грошей, щоб поставити нашу претензію на тест. Якщо ви зареєструєтесь на рік з початку роботи, ви також отримаєте додаткові три місяці безкоштовно.

Відеоогляд ExpressVPN

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ExpressVPN

Особливості

Хоча ExpressVPN постачається з деякими унікальними смаколиками, він не настільки навантажений функціями, як CyberGhost або NordVPN. Наприклад, у вас відсутній захист від зловмисного програмного забезпечення та блокувальник оголошень, який містять деякі інші VPN. 

Однак, враховуючи, наскільки погано ефективні ці додаткові послуги, ми не надто засмучені пропуском ExpressVPN. У будь-якому випадку ви повинні використовувати інструмент із нашого найкращого списку антивірусних програм. 

ExpressVPN пропонує роздільне тунелювання в додатках, яке приголомшливо мало підтримує VPN (читайте наш огляд StrongVPN для іншої послуги). Хоча ви можете вручну налаштувати будь-яку VPN з розділеним тунелем, процес є неінтуїтивним та важким. ExpressVPN робить його легким, дозволяючи вказувати безпосередньо в додатку, які програми використовують підключення VPN, а які – ні.

expressvpn-split-tunneling

ExpressVPN досить швидко перебуває у всьому світі, оскільки ми незабаром розберемося, але не всі локації в його серверній мережі рівні. На щастя, ви можете швидко зрозуміти, які саме сервери найкращі для вашого місцезнаходження за допомогою вбудованого тесту швидкості. ExpressVPN навіть зберігає ваші результати тесту на швидкість, щоб ви могли згодом звернутися до них.

expressvpn-швидкість-тест

Ви можете запустити тест у будь-яких рекомендованих місцях, у всіх місцях чи в певному регіоні. ExpressVPN забезпечує швидкість завантаження, затримку та індекс швидкості завантаження для кожної послуги. 

Хоча вони корисні в якості порівняння, ми не рекомендуємо звертати увагу на фактичні цифри. На основі нашого тестування вони неточні (зазвичай повільніші за фактичну швидкість). Однак вони відносно точні, коли стосуються один одного. Якщо місце розташування A виглядає швидше, ніж місце B, воно зазвичай є, навіть якщо конкретні номери не є надійними. 

Маршрутизатори, браузери та консолі, о мій!

Як мережевий інструмент, ви можете використовувати VPN з будь-яким пристроєм, підключеним до Інтернету, якщо у вас є доступ для налаштування мережевих налаштувань цього пристрою. Однак, інсталятор проходить довгий шлях. ExpressVPN пропонує інсталяторів для майже кожного пристрою, який можна уявити, що дозволяє зберігати ваші дані незалежно від того, де ви знаходитесь. 

expressVPN-інсталятори

Стандарти враховуються для додатків для Windows, macOS, iOS та Android. Крім того, ExpressVPN в основному підтримує ChromeOS через магазин Google Play, Fire TV та Kindle Fire, декілька дистрибутивів Linux та маршрутизаторів.. 

Ви також можете використовувати функцію MediaVtreamer ExpressVPN на Apple TV, Xbox One, PS4, PS3 та Xbox 360, хоча це не забезпечить той же рівень захисту (докладніше про це в розділі “потокове передача” нижче). 

Якщо ви віддаєте перевагу ручному підходу, ExpressVPN може вміститись. Ви можете завантажити файли конфігурації OpenVPN для більшості мереж ExpressVPN, включаючи місця в Америках, Європі, Азії, на Близькому Сході та Африці. Хоча це може здатися жахливим, налаштування вручну не так вже й погано, якщо у вас є легкий доступ до клієнта OpenVPN. 

Все, що вам потрібно зробити, це імпортувати файл конфігурації OpenVPN у свій клієнт. Файл конфігурації містить усі необхідні ключі для використання вашого облікового запису з ExpressVPN. 

Крім цього вам можуть знадобитися ваше ім’я користувача та пароль – згенеровані ExpressVPN – та імпортувати необхідні сертифікати. На щастя, це теж просто, тому що ExpressVPN містить .zip файл із усіма необхідними ключами та сертифікатами.

Огляд функцій ExpressVPN

ExpressVPN логотипwww.expressvpn.com

Починає від 666 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, біткойн

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
3 000+

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux, ChromeOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включений

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Кожна служба VPN має слабкість, а для ExpressVPN – така ціна. Хоча це традиційно є найдорожчим сервісом з наших оглядів VPN, однак дорогі варіанти, такі як Hide.me та Astrill, зробили його більш розумним. Але ExpressVPN – це не дешево, і є безліч менш дорогих варіантів. 

Базова щомісячна ціна становить близько 13 доларів. Однак, як це стосується майже всіх VPN, ви багато заощадите, підписавшись на тривалий термін. Рік проходить близько 100 доларів, що не є страшною ставкою, хоча ми бачили краще. PureVPN, за всіх своїх помилок, пропонує до п’яти років служби, що вносить ціну місяця лише до декількох доларів. 

На щастя, висока вартість компенсується політикою повернення коштів без виправдання ExpressVPN, до якої ми дістанемося за хвилину. Хоча ви можете випробувати ExpressVPN протягом місяця практично безкоштовно, ви не можете користуватися послугою VPN безкоштовно. Це не увійшло до списку наших найкращих безкоштовних VPN, а не таких варіантів, як Windscribe. 

Щодо оплати, ExpressVPN надає вам безліч варіантів, включаючи PayPal, кредитні картки, регіональні платіжні системи та анонімний платіж за біткойн. Ми хотіли б бачити холодну та важку готівку як варіант оплати – Mullvad пропонує це – але навіть так, ExpressVPN дає безліч способів оплати, деякі з яких є анонімними. 

Одночасні з’єднання ExpressVPN

Незалежно від того, яку тривалість ви виберете, ви зможете використовувати ExpressVPN на до п’яти пристроях одночасно. Це не обмеження встановлення, пам’ятайте; ви можете встановити ExpressVPN на скільки завгодно пристроїв. Однак лише п’ять таких пристроїв можуть бути активно підключені до послуг ExpressVPN в будь-який момент. 

Одночасне з’єднання часто рекламується як ключовий специфікатор VPN, при цьому такі послуги, як ProtonVPN, пропонують до 10 пристроїв одночасно (читайте наш огляд ProtonVPN). На практиці, однак, п’яти більш ніж достатньо. У випадку особистого використання ви навряд чи матимете більше одного або двох пристроїв, підключених до мережі в будь-який момент часу.

Якщо ви збігаєтеся з обмеженням на пристрої, ви також завжди можете встановити ExpressVPN на свій роутер. Поки ваш маршрутизатор захищений, також будуть захищені всі пристрої, підключені до цієї мережі. Налаштування більше стосується запуску інсталятора в Windows, але з посібниками ExpressVPN це не надто складно. 

Чи має ExpressVPN безкоштовну пробну версію?

Тепер про деякі погані новини. На жаль, ExpressVPN не пропонує безкоштовну пробну версію, принаймні, не в традиційному розумінні. На відміну від Surfshark, який пропонує тижневу пробну версію VPN для користувачів мобільних пристроїв, вам доведеться заплатити заздалегідь, якщо ви хочете використовувати ExpressVPN (читайте наш огляд Surfshark). Це означає, що якщо ви не задоволені, ви можете отримати відшкодування швидко. 

ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей без запитань. Незалежно від того, яку тривалість ви купуєте, ви можете отримати повне відшкодування протягом перших 30 днів з будь-якої причини. Хоча термін повернення CyberGhost не перевищує 45-денний термін повернення коштів, він нарівні з PIA (читайте наш огляд приватного доступу до Інтернету). 

Зручність у користуванні

ExpressVPN – ідеальний приклад того, як VPN повинен функціонувати. Процес реєстрації настільки ж простий, наскільки вони приходять, і місцевий додаток представляє кілька перешкод. Порівнюючи ExpressVPN з такою службою, як AirVPN, стає зрозуміло, чому ми класифікуємо колишнього в іншій лізі (читайте наш огляд AirVPN). 

Починаючи з реєстрації, ExpressVPN дозволяє легко отримати обліковий запис, за великою червоною кнопкою “розпочати роботу”, яка стежить за вами по сайту. На сторінці оформлення замовлення вам потрібно буде ввести електронний лист та свою платіжну інформацію, але це все. Немає створення облікових записів чи будь-яких інших дурниць, щоб придушити цей досвід.

expressvpn-реєстрація

Натомість ExpressVPN генерує ключ активації, який потрібно буде ввести в програму, як тільки ви завантажите його. У нетрадиційних установках, де вам потрібно буде використовувати командний рядок, ExpressVPN пропонує випадково створені ім’я користувача та пароль. 

Тут важливо те, що вам не потрібно пам’ятати жодні облікові дані. Після того, як ExpressVPN зареєстрований на вашому пристрої, він залишатиметься таким чином, поки у вас є обліковий запис. 

Будь-який користувач може скористатися локальною програмою (якщо тільки натискання очевидної кнопки “увімкнено” вище вашого рівня оплати). ExpressVPN автоматично призначає вам “розумне місце розташування”, і хоча ви можете вичавити більшу продуктивність із сервісу, вибравши місце вручну, “розумне розташування” стає досить близьким. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку «увімкнено», і ви підключитеся за лічені секунди.

expressvpn-підключено

Після підключення ExpressVPN показує деякі посилання на популярні веб-сайти – ви також можете встановити свої власні, хоча ми їх рідко використовували. VPN повинен працювати у фоновому режимі, і на цьому фронті, ExpressVPN чудово. 

Однак ми зіткнулися з кількома проблемами із запуском. Інколи зв’язок перервався, залишивши нас без Інтернету на п’ять хвилин. Таких випадків було мало, і далеко між ними, і їх легко вирішити шляхом відключення та підключення. 

Використання розширення для Chrome ExpressVPN

ExpressVPN значно покращив розширення свого браузера з моменту останнього тестування. По суті, розширення Chrome – це ExpressVPN у вашому браузері, але з адресою в адресному рядку та гладкою, чорною обробкою. Діють ті самі правила: натисніть кнопку «ввімкнути», щоб зв’язатися з обраним місцеположенням або «розумним місцем».

expressvpn-браузер-розширення

Поза нагадуючи, що ви можете відкрити розширення за допомогою ярлика – Ctrl + Shift + X, за замовчуванням – розширення відображає локальний додаток, як з точки зору зручності, так і з точки зору налаштувань. Розширення насправді поєднується з вашим місцевим додатком, тому будь-які налаштування у вас там будуть відображені в розширенні. 

Однак це не робить розширення застарілим. HTTPS скрізь, вбудована підробка геолокації HTML5 та блокатор WebRTC, що пропонує додаткову безпеку та конфіденційність для вашого браузера. 

ExpressVPN на Android

ExpressVPN посіла перше місце в нашому найкращому VPN для мобільних пристроїв та найкращому VPN для путівників Android, і легко зрозуміти, чому. Настільний додаток виглядає індивідуально для мобільних пристроїв, і не дивно, що той самий інтерфейс присутній і в Android. Просто виберіть своє місцезнаходження, натисніть велику кнопку “увімкнути”, промийте та повторіть.

best-vpn-for-android-expressvpn

Звичайно, ви можете завантажити додаток через магазин Google Play (це найпростіший метод). Однак ExpressVPN робить APK відкрито доступним, дозволяючи використовувати ExpressVPN на вкорінених пристроях або обмежених версіях Android, які в іншому випадку не мали б доступу до повного магазину Google Play. 

Користувачі мобільних телефонів також користуються безкоштовною тижневою пробною версією. Звичайно, він пов’язаний з Google Pay, тому вам потрібно буде пильно скасувати, якщо ви не хочете продовжувати підписку. Тим не менше, це приємна пропозиція для користувачів мобільних телефонів, і вона дає вам відчути, як працює ExpressVPN, не відкладаючи грошей. 

Швидкість

ExpressVPN – це найшвидший тест VPN, який ми перевірили, не тільки враховуючи дані швидкості тестування поблизу дому, але й за кордоном. Ви можете побачити цифри, які ми зібрали під час цього огляду, у таблиці нижче, а також наш процес тестування трохи нижче.  

МісцезнаходженняПінг
РСЗавантажити
Мбіт / сЗавантажити
Мбіт / сСередній12915415,76
Незахищений8458.522,81
Чикаго18125,2714.96
NewJersey (Smart Location)42195.4518.57
Нідерланди137181,2817.6
Південна Африка276127.088.06
Японія174140.919.62

Дивлячись на швидкість завантаження, ми ніколи не опускалися нижче 125 Мбіт / с, що не повинно стати несподіванкою нашою незахищеною швидкістю 458 Мбіт / с. Це здається сильним падінням, і це, хоча ми помітили, що при першому з’єднанні спостерігається великий початковий спад, який ExpressVPN ділиться з NordVPN та CyberGhost, серед інших. 

Справжнє випробування – це те, як VPN обробляє швидкості в різних місцях, і на цьому фронті ExpressVPN є переможцем. Після початкового падіння ми залишилися в тому ж діапазоні швидкості, незалежно від того, де ми тунелювались у світі. Затримка також залишається низькою у всіх регіонах, крім Південної Африки, тому ExpressVPN входить до числа найкращих VPN для ігор. 

Як тільки ми вступимо в мить, ми дозволимо ExpressVPN вибрати конкретне місце, а ми просто вкажемо країну, щоб наслідувати сценарій звичайного використання. Єдиним винятком було Чикаго, яке ми обрали виходячи з того, що він був найближчим до нашого місця тестування. 

Цікаво, що “розумне розташування” в Нью-Джерсі значно покращило продуктивність для завантаження та завантаження, хоча тісніший сервер все-таки виграв за затримкою. 

Як ми проводили наші тести на швидкість ExpressVPN

Щоб все було справедливим, ми протестували швидкість ExpressVPN, використовуючи OpenVPN UDP на дротовому з’єднанні. Перш ніж приймати наші номери, ми перевірили незахищену швидкість нашого з’єднання, щоб оцінити відносне зниження продуктивності при підключенні до послуги VPN. Хоча у вас може бути швидший або повільніший Інтернет, падіння швидкості має бути приблизно однаковим. 

Наші цифри, проте, не є законом. Як ми розповімо в наступному розділі, ExpressVPN підтримує широкий спектр протоколів, кожен з яких певним чином вплине на вашу ефективність та безпеку.. 

OpenVPN – це стандарт для кожної VPN-служби, яку ми використовуємо для повного порівняння провайдерів, так що ми тестували. Однак ви повинні побачити більш високі числа з такими протоколами, як IKEv2 та L2TP, якщо ви вирішите їх використовувати. 

Щодо локацій, ми вибрали країну, але не конкретний сервер VPN, дозволяючи ExpressVPN вибрати найкращий сервер для роботи. Єдиним винятком є ​​місце в Чикаго, яке ми зібрали для порівняння зі «розумним розташуванням» у Нью-Джерсі.

Безпека

98% – Відмінно

Безпека за допомогою ExpressVPN приблизно така, наскільки вона є. Зв’язок зазвичай встановлюється за допомогою OpenVPN з UDP як транспортного протоколу, який поєднується з шифруванням AES-256 (читайте опис шифрування для отримання додаткової інформації про це). Є й інші протоколи, хоча OpenVPN, як правило, найкращий варіант. 

Інші варіанти включають IKEv2, який чудово підходить для мобільних з’єднань, і L2TP / IPSec, який є хорошим вибором для ситуацій з низьким рівнем ризику. PPTP також доступний, хоча ми б не рекомендували його використовувати (прочитайте наш розбиток протоколу VPN, щоб дізнатися чому). Нарешті, є OpenVPN з TCP, до якого ми повернемося за хвилину.

ExpressVPN може бути на складі, але це не означає, що він незахищений. OpenVPN та AES-256 – секрет безпечного з’єднання, і саме це ExpressVPN вибиває з коробки. І все-таки, ми хотіли б побачити такий собі інкапсульований протокол OpenVPN, як той, який пропонує VyprVPN (читайте наш огляд VyprVPN). 

Тим не менш, не можна заперечувати, що ExpressVPN – це безпечна VPN. У додатку ви знайдете швидкі посилання на тести посилань DNS, IP та WebRTC, а також захист від витоку IPv6. Ми протестували за допомогою інструментів ExpressVPN, а також власних, і не виявили витоків IP, WebRTC або DNS. 

Торрент з ExpressVPN

Ви можете легко торрент з ExpressVPN, хоча ми повинні нагадати вам, що торрент-вміст, захищений авторським правом, є незаконним у більшості країн. Тим не менш, якщо ви хочете плавати цифровими морями, ExpressVPN буде тримати вас захищеними. Насправді, вона займала верхню частину нашого найкращого VPN для керівництва по торрент. 

Хоча відсутність однорангових серверів заважає досвіду, висока безпека та безкомпромісна швидкість ExpressVPN робить його ідеальним вибором для швидкого та безпечного завантаження торрент-файлів.. 

Якщо ви захоплюєтесь потоковими фільмами та телепередачами, скажімо, з сумнівних веб-сайтів, ExpressVPN – це також хороший вибір (прочитайте наш посібник з Kodi, якщо це звучить як ваша річ). 

Безпека ExpressVPN в Китаї та інших країнах з високим рівнем ризику

Однією з головних причин використання VPN є обхід цензорів у країнах високого ризику, таких як Китай. Хоча цензура в Інтернеті є проблемою в тій чи іншій формі в більшості країн світу, деякі з них гірші, ніж інші, такі країни як Китай, Росія, Єгипет та Іран є особливо неприємними правопорушниками. 

На щастя, ExpressVPN – одне з найкращих VPN для Китаю, здатне обійти будь-яку кількість цензури, кинутої на нього. Для цього є дві причини, перша з яких – OpenVPN з TCP. OpenVPN відображається як звичайне підключення до Інтернету, але якщо цензор захопить сигнал під час використання UDP, він може контролювати його, не знаючи. 

З іншого боку, TCP пропонує підтвердження пакетів. Це повільніше, але ви будете знати, чи будуть ваші пакети туди, куди ви плануєте. Якби цензор перехопив ваші пакети, він не дійшов до пункту призначення, і ви не отримали б підтвердження назад. Це означає, що ваш зв’язок захищений. 

Є й інші фактори, які роблять ExpressVPN надійним вибором у ситуаціях високого ризику, включаючи його перемикач на знищення, налаштування DNS та захист від витоку IPv6. Однак для нас ідеальна таємна передача є найважливішою ознакою безпеки для ситуацій високого ризику. Коротше кажучи, PFS захищає мережевий снупер від використання єдиного ключа шифрування для дешифрування всього історичного трафіку. 

ExpressVPN генерує новий ключ щоразу, коли ви підключаєтесь, або у випадку, якщо ви підключаєтесь протягом тривалого періоду, кожні 60 хвилин. Навіть якби хтось перехопив ваше з’єднання, зміг зламати його, найбільше вони могли б побачити – це година історії.

Щодо блоків VPN – для яких Китай відомий – мало ExpressVPN може зробити їх для запобігання. Однак ExpressVPN має довгу історію вирішення блоків під час їх появи. 

Конфіденційність

100% – Відмінно

ExpressVPN має політику конфіденційності без журналів. Коротше кажучи, це означає, що він нічого не знає про вас, вашу історію перегляду або про ваше VPN-з’єднання. Є деяка основна колекція, яка має місце, але ExpressVPN дуже чітко про це в своїй політиці конфіденційності, а не просто бреше, щоб досягти претензії “без журналів” (дивлячись на вас, IPVanish).

Почнемо з того, що не зібрано. ExpressVPN нічого не знає про IP-адреси, які підключаються до його серверів, ні запити DNS, які його користувачі надсилають. Коротше кажучи, ExpressVPN може знати, що користувач підключений до одного зі своїх серверів, але він не має інформації про те, хто такий користувач, до якого сервера він підключений або що він робить під час підключення. 

Як було сказано вище, ExpressVPN також реалізує ідеальну таємницю вперед, тобто ваші дані перегляду оновлюються щогодини. Навіть якби ExpressVPN реєстрував ваші дані веб-перегляду, він може переглядати лише до години ці дані. Ймовірність того, що ваші дані перегляду зібрані, також дуже низька, враховуючи, що ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах.. 

Британські Віргінські острови мають одні з найкращих законів про конфіденційність у світі, без законів про збереження даних. Крім того, звичайні суди на Британських Віргінських островах не можуть змусити компанії вести записи, на відміну від США. Єдиний спосіб, коли уряд міг бачити ваші дані перегляду, це якщо наказ надходить з Вищого суду Британських Віргінських островів, і навіть тоді, ExpressVPN має нічого здати. 

Тепер для того, що збирає ExpressVPN. Підключившись до служби, ExpressVPN може побачити версію програми, якщо з’єднання було вдалим чи ні та кількість переданих даних. Однак час з’єднання, початкова IP-адреса, IP-адреса призначення та історія перегляду користувача не реєструються та не відстежуються. 

Наскільки безпечна ваша інформація з ExpressVPN?

Коротше кажучи, ваша інформація безпечна за допомогою ExpressVPN. Політика конфіденційності лише чітко визначає будь-яку особисту інформацію, яка могла б ідентифікувати вас, ExpressVPN не контролює та не зберігає. Крім того, його місцезнаходження на Британських Віргінських островах забезпечує захист від закордонних судів та законів.

Щодо того, що зібрано, ExpressVPN зберігає дуже мало запису, достатньо, щоб допомогти у випадку, якщо ваша версія додатка зіткнеться з проблемами. Ця анонімна сукупна інформація використовується лише для діагностики, а не для продажу, і ви навіть можете вимкнути цю колекцію в налаштуваннях ExpressVPN.

Потокова продуктивність

100% – Відмінно

ExpressVPN – потокове чудовисько. Хоча йому не вистачає потокових серверів, таких як CyberGhost, більшість серверів розташуються на Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Ми також дали ExpressVPN спінінг з Kodi, і, випробувавши це, ми увінчали його найкращим VPN для Kodi. 

Hulu та Amazon Prime Video були трохи зворушеними, базуючись на нашому тестуванні, що не повинно стати несподіванкою (ці сервіси, як правило, важкі для VPN, як ви бачите в нашому найкращому VPN для Hulu та найкращому VPN для Prime Video). ExpressVPN також увірвався в Disney +, BBC iPlayer та CBS All Access. 

Використання ExpressVPN з Netflix

ExpressVPN дійсно вступає в свої власні сили з Netflix. Ми перевірили 10 локальних серверів, і лише двоє повернули помилку проксі. ExpressVPN постійно перемагає конкуренцію в нашому найкращому довіднику VPN для Netflix, і наше тестування в цьому огляді ExpressVPN лише підтверджує це. Якщо ви шукаєте VPN Netflix, це не набагато краще, ніж ExpressVPN. 

MediaStreamer

ExpressVPN займає перше місце в нашому найкращому VPN для керівництва потоковою передачею, і це не тільки тому, що він може легко отримати доступ до різних платформ. Якщо ваш зв’язок відносно безпечний або у вас пристрій, який зазвичай не підтримує VPN, ви можете використовувати MediaStreamer. Цей інструмент додає переваги VPN для географічного підробки без шифрування накладних витрат. 

Він трохи схожий на проксі, оскільки він не пропонує додаткового шифрування до вашого з’єднання (детальніше про це читайте в посібнику VPN vs proxy vs Tor). Хоча це означає, що ваш зв’язок менш безпечний, він також означає, що це набагато швидше. За допомогою MediaStreamer ви можете зламати майже будь-яку потокову платформу в будь-якому місці на будь-якому пристрої. 

Розташування сервера

95% – Відмінно

ExpressVPN – це не NordVPN, коли мова заходить про серверні локації, але він б’є майже всі інші VPN. Понад 3000 серверів охоплюють 160 локальних серверів VPN у 94 країнах. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в Нью-Йорку чи Кенії, у вас буде близький VPN-сервер. 

Крім того, усі сервери підтримують OpenVPN з UDP, як мінімум, хоча багато підтримують усі протоколи ExpressVPN. 

Є безліч VPN-сервісів з великою кількістю серверів. Поширення ExpressVPN – це те, що найбільше вражає. Він охоплює медіа-центри світу, включаючи США, Великобританію та майже всі країни Європи. Однак, на відміну від інших VPN, ExpressVPN також присутній у Південній Америці, Близькому Сході та Африці.

expressvpn-сервер-локації

Не у всіх цих локаціях є голі металеві сервери, однак факт, що ExpressVPN дуже передовий. Більш віддалені місця – як Монако, Острів Мен та Шрі-Ланка – отримуються через віртуальні сервери, більшість з яких проходить через Нідерланди. Це те саме, що HideMyAss VPN досягає своєї масивної серверної мережі. 

Обслуговування клієнтів

95% – Відмінно

Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися з ExpressVPN через чат або електронну пошту, хоча ми віддаємо перевагу першій. Протягом нашого огляду ми потягнулися до спілкування в чаті кілька разів, і ми щоразу отримували відповідь. Вони не були самими технічними відповідями, але для запитань на поверхневому рівні чат в прямому ефірі робить свою справу. 

expressvpn-live-chat

Електронна пошта розрахована на важкий підйом, хоча вам доведеться почекати кілька годин, перш ніж почути відповідь. Хоча це набагато швидше, ніж більшість інших VPN, живий чат все ще є найкращим варіантом для більшості питань. Але якщо ви хочете поговорити з представником служби підтримки на більш глибокому рівні, електронна пошта – це варіант. 

Варіанти контактів чудові, але нам подобаються ресурси самодопомоги набагато більше. Ресурси підтримки поділяються на дві категорії: статті з усунення несправностей та інструкції. ExpressVPN торкається практично будь-якої можливої ​​теми: від інструкцій із налаштування вашого Kindle Fire до статей усунення несправностей щодо конкретних кодів помилок. 

expressvpn-база знань

З партії керівництво по налаштуванню найбільше вражає. Навіть якщо ExpressVPN не має спеціального додатка для платформи, на яку ви хочете встановити його, він, ймовірно, має посібник із налаштування. Це включає розширення браузера, нетрадиційні установки Linux і навіть посібники BlackBerry. 

Ми бачили безліч VPN з гідною прямою підтримкою, і хоча ExpressVPN трохи швидший і трохи ретельніший, пряма підтримка не є лігами кращою, ніж конкуренція. Однак ресурси самодопомоги встановлюють ExpressVPN крім пакета.

Вирок

Ми перевіряли межі ExpressVPN раз і знову, і після кожного оцінювання приходимо до одного і того ж висновку: це просто найкращий варіант VPN. 

Такі конкуренти, як NordVPN та CyberGhost, дуже швидко наближаються за швидкістю, безпекою та зручністю використання, і навіть перемагають ExpressVPN за своїми можливостями. Однак ExpressVPN як і раніше є найшвидшим, і хоча конкуренція пройшла довгий шлях щодо зручності використання, вона все ще є найпростішою у використанні. 

Хоча ми проспівали достатньо Ми рекомендуємо зробити ExpressVPN знімок або з безкоштовним мобільним пробним періодом, або з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб побачити, як вам це подобається. Обов’язково повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Поширені питання ExpressVPN

  • Чи безпечно використовувати ExpressVPN?

    Так, користуватися ExpressVPN безпечно. Цей VPN використовує OpenVPN з шифруванням AES-256, завдяки чому ваше з’єднання практично неможливо зламати. Крім того, ExpressVPN реалізує політику конфіденційності без журналів та ідеальну таємницю вперед, тому ваші звички перегляду відомі лише вам.

  • Скільки коштує ExpressVPN?

    ExpressVPN коштує $ 12,95 на місяць, але ви можете заощадити, підписавшись на більш тривалий проміжок часу. Наприклад, щорічний план коштує $ 99,95. Незалежно від того, яку тривалість ви вибрали, усі плани ExpressVPN мають до п’яти одночасних підключень та 30-денну гарантію повернення грошей.

  • Як ви скасуєте ExpressVPN?

    Ви можете скасувати ExpressVPN, перейшовши до “Мій рахунок” на домашній сторінці та натиснувши “Налаштування підписки”. Звідти ви можете вимкнути автоматичне поновлення, щоб ви не стягували плату за наступний термін. Якщо ви користуєтесь політикою повернення VPN, вам потрібно зв’язатися з підтримкою за допомогою прямого чату.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me