Огляд e-VPN – Новий дитина на блоці у 2020 році

огляд електронної VPN

Хоча це показує багато обіцянок, e-VPN ще не існує. Цей абсолютно новий постачальник хоче зробити багато і зробив серйозні кроки, щоб потрапити туди, але йому потрібно більше часу, щоб повністю дозріти. Однак, якщо ви можете знайти сервер поруч, ви дивитесь на велику кількість. Прочитайте наш повний огляд e-VPN для детальної інформації.


кращі VPN-огляди

e-VPN – це віртуальна приватна мережа, яка намагається залучити клієнтів із щедрим безкоштовним планом та низькою місячною ставкою. Однак він не прийде в милі від кращих постачальників VPN, оскільки він має найгірші швидкості, які ми бачили, і вражаючий досвід користувачів. Тим не менш, якщо ти зможеш подолати зручності у використанні та тримати зв’язок близько до дому, ти знайдеш велику цінність.

У цьому огляді e-VPN ми розберемо все, що нам сподобалось і що не сподобалося, витративши час на послугу. Ми будемо обговорювати функції, ціни, простоту використання, підтримувані пристрої, розташування сервера, швидкість, безпеку та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок.

Ми не вважаємо, що електронна VPN погана, але вона може використати певну роботу. Ви отримуєте те, за що платите, і e-VPN вибухає це повідомлення у вухах кожного кроку. Тим не менш, якщо ти можеш боротися з його недоліками, ти вийдеш попереду, коли мова йде про мула.

e-VPN-Slider1

e-VPN-Slider2

e-VPN-Slider3

e-VPN-Slider4

e-VPN-Slider5

Попередній

Далі

Альтернативи для e-VPN

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

e-VPN – це легка функція, але вона має найважливіше. Ви можете захистити своє з’єднання за допомогою перемикача, який захищає ваше з’єднання з віддаленим сервером у разі його падіння. Як не дивно, він вимкнено за замовчуванням, але його можна ввімкнути в налаштуваннях.

Також є вбудований блокатор оголошень відповідно до e-VPN, але немає розширення для веб-переглядача чи будь-яких налаштувань, які стосуються цього. Ми також не помітили різниці під час перегляду. Це означає, що немає блокувальника реклами або погано виконувати свою роботу. Але це не дуже велика угода, оскільки блокатори оголошень легко доступні в Інтернеті (ознайомтеся з нашими найкращими блокувалями спливаючих вікон).

Він також стверджує, що блокатор обходить шкідливу рекламу, призначену для встановлення викрадачів браузера або викупних програм. Оскільки вона не блокувала рекламу, радимо використовувати найкраще антивірусне програмне забезпечення для захисту від цих форм кіберзлочинності. Прочитайте, що таке викрадення веб-переглядача та що це посібники з вимога програмного забезпечення, щоб дізнатися більше.

e-VPN дозволяє здійснювати однорангові зв’язки та торрент, але це не буде найкращим нашим VPN для посібника з торрентами. На момент написання запису лише один сервер підтримував з’єднання P2P, незважаючи на те, що веб-сайт стверджував, що це два. Якщо ви плануєте торрент, слід шукати в іншому місці.

Ви також повинні ознайомитись з нашими, що торрентами та що торгують незаконними посібниками, щоб переконатися, що ви знаєте, у що потрапляєте..

Крім цього, e-VPN є простим. Він використовує виключно OpenVPN, але у вас є можливість змінити ваш транспортний протокол на UDP або TCP. Крім того, існує “схований” варіант, який повинен обійти глибоку перевірку пакетів.

Продуктивність потокового потоку e-VPN

Потокове виконання було плямистим. Ігноруючи низькі швидкості роботи підпрограми e-VPN, про які ми дізнаємось пізніше, це підходяще рішення для доступу до вмісту, заблокованого регіоном. Це зробило це в Netflix та BBC iPlayer, але, знову ж таки, це занадто повільно, щоб зробити найкращі VPN для Netflix або найкращі VPN для списків iPlayer BBC.

Однак це не працювало з Hulu або Amazon Prime Video, що дивно. Зазвичай, це навпаки. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту там, вам потрібно буде використовувати іншу платформу, наприклад, Kodi. Ви можете дізнатися про це у нашому повному посібнику з Kodi.

Огляд функцій електронного VPN Online Shield

e-VPN логотипwww.e-vpn.net

Починається від $ 255 за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, AliPay

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
Необмежений

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
Безкоштовний план

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі
8

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
128-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

e-VPN – найдешевший постачальник VPN, якого ми бачили. Окрім пропонування щедрого безкоштовного плану, місячні та піврічні тарифи є низькими. Додайте до цього необмежену пропускну здатність та з’єднання, і сервіс починає виглядати як велике значення.

Вільний план спочатку дав нам паузу. Зазвичай необмежений безкоштовний план є вірною ознакою шкідливого програмного забезпечення, як ви можете бачити в нашому гіршому посібнику з безкоштовного VPN. З цього приводу ми перевірили програму встановлення за допомогою Avast (читайте наш огляд Avast Pro) і не виявили слідів зловмисного програмного забезпечення.

Однак e-VPN виправдовує своє безкоштовне обслуговування з обмеженими швидкостями. Ви все ще отримуєте повний клієнт, політику без реєстрації та блокування оголошень, але не можете встановлювати з’єднання P2P, і ваша швидкість обмежена 3 мегабітами в секунду вгору або вниз. Ви також можете підключитися лише до сервера Амстердама.

Вільний план хороший, але ми думаємо, що модель з обмеженою пропускною здатністю буде кращою. Прочитайте наш огляд Windscribe, щоб дізнатися про постачальника, який прибив цю концепцію.

Обмеження швидкості цікаво тим, що воно підпадає під рекомендовані Netflix 5 Мбіт / с для потокової передачі високої чіткості. Безкоштовний план дозволить вам підключитися до веб-сайтів, які б інакше були заблоковані, але бути готовим до млявого перегляду браузера.

Це здається рекламою платного плану e-VPN, що не є поганою справою. Ціни настільки низькі, що може бути і безкоштовним. Щомісячні тарифи – це частка, ніж у NordVPN (читайте наш огляд NordVPN), який вже є одним з найдешевших постачальників, і лише тонкий шматочок волосся дорогого, але вражаючого ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Піврічний план надає ще більшу цінність. Приблизно за вартість одного місяця в VyperVPN (читайте наш огляд VyperVPN) ви можете отримати півроку служби. Навіть такі провайдери, як приватний доступ до Інтернету (читайте наш огляд PIA), які дешеві в порівнянні з рештою ринку, стягують вдвічі більше ставки за піврічний план.

Крім того, всі плани електронного VPN мають необмежену пропускну здатність та одночасне з’єднання. Ціна здається занадто хорошою, щоб бути правдою, і, як ми побачимо в деяких інших розділах, вона така. Якщо ви прив’язані до грошей, це, здається, не поганий варіант.

Він також пропонує 7-денний термін повернення коштів, тому ви не можете ризикувати його випробувати. 

Ціна буде коливатися, що варто враховувати. e-VPN не коригує валюту відповідно до регіону, тому коефіцієнт конверсії диктує, скільки ви платите.

Простота використання

В інтерфейсі e-VPN багато чого не відбувається, але це не означає, що він простий у використанні. Незважаючи на те, що ви можете знайти свій шлях, зламана навігація означає, що ви будете закривати та знову відкривати додаток більше, ніж потрібно. e-VPN не є непридатним, але йому потрібна робота.

Реєстрація та встановлення програми, проте, легко. На веб-сайті e-VPN ви введете адресу електронної пошти та пароль та оберіть план, який хочете придбати. Дочекавшись оплати, ви можете перейти до клієнтської області та отримати інсталяторів, натиснувши на вкладку “Завантаження”.

e-vpn-огляд-підписка

Через кілька хвилин ви будете на шляху. На головному екрані користувальницького інтерфейсу відображаються два випадаючих меню, дві кнопки та невелика карта, яка не виконує практичних цілей. Спадні спади використовуються для вибору транспортного протоколу та місця розташування. Після того, як ви зупинитесь на виборі, ви можете скористатися кнопкою «підключити», щоб забезпечити свій трафік.

e-vpn-огляд-інтерфейс

Перш ніж перейти до поганого, давайте зосередимось на хорошому. Нам подобається головний інтерфейс e-VPN. Ви отримуєте відповідні елементи управління, які не є надмірно простими та простими способами підключення до серверів. Сервери також відображають відносну затримку, яку ми виявили в основному точними під час тестування. Однак, коли ви копаєтесь, виникають проблеми.

Клацання кнопки «налаштування», яка знаходиться поруч із кнопкою «підключити», закриє вікно VPN та відкриє вікно налаштувань. Там ви можете вказати спеціальний DNS, увімкнути Killswitch та обробити налаштування запуску.

e-vpn-огляд-налаштування

Ви не можете повернутися до головного VPN звідти, хоча, принаймні, ми так не вважали. Ми вийшли з вікна налаштувань, перейшли до лотка, клацнули правою кнопкою миші піктограму e-VPN та вибрали “статус”, щоб відкрити її знову та знову. Прочитавши посібник із налаштування, ми виявили, що ви можете переміщатися назад, але це робите за допомогою прихованої кнопки, яка з’являється лише тоді, коли ви кладете курсор на неї.

Після підключення ви також заблоковані з інтерфейсу. Ви можете відкрити його та відключити, але ви не можете змінити сервер. Ви знову змушені використовувати лоток для переключення місць. Стільки, скільки нам довелося використовувати лоток, ми рідко відкривали інтерфейс користувача.

Ви можете керувати VPN з лотка, але це ускладнює це. Інтерфейс є корисним, але навігація порушена. Ми хочемо побачити більш оптимізований досвід роботи інтерфейсу, оскільки керування будь-яким додатком із меню лотка може швидко стати стомливим і дратівливим..

Підтримувані пристрої

Якщо б це не для підпартових областей e-VPN, це було б легким включенням у наш найкращий посібник VPN для декількох пристроїв. Усі плани підтримують необмежену кількість одночасних з’єднань, тому ви можете використовувати VPN стільки, скільки вам потрібно, на стільки пристроїв, скільки вам потрібно.

Будь-який “необмежений” план, будь то VPN чи іншим чином, робить нас паузами, оскільки зазвичай існує певний ліміт у тому, що ви можете зробити. e-VPN не має чіткої політики добросовісного використання, тому або існує обмеження, і це просто не в письмовій формі, або план дійсно необмежений.

У його політиці просто зазначено, що ви не можете ділитися своїм обліковим записом з іншим користувачем, і обмеження на щось існує. У ньому сказано, що “єдиний звичайний користувач ніколи не досягне цієї межі”, що заспокоює, але роз’яснення піде довгим шляхом.

Що стосується підтримки платформи, то варіанти обмежені. e-VPN підтримує Windows, macOS, Android та Linux, але це все. Ми раді, що ви можете завантажити .apk файл для нетрадиційних версій Android, але відсутність підтримки інших пристроїв затьмарює незначні перевертання.

Основне питання – це підтримка маршрутизатора. Хоча немає проблем з одночасним підключенням, деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN на маршрутизаторі для зручності та безпеки. Це ми хотіли б побачити пропозицію електронної VPN у майбутньому.

Розташування сервера

e-VPN має менше спільного з CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost) і більше спільного з mySteganos Online Shield (читайте наш огляд mySteganos Online Shield). Мережа сервера жалісно мала, що показує недорогі обмеження постачальника.

Всього існує вісім варіантів. У Нідерландах є дві – платна версія та безкоштовна версія, але поза цим кожна країна отримує єдиний сервер. Ви можете підключитися до Нідерландів, Сінгапуру, Великобританії, США, Румунії, Швеції та Австралії.

Ми також бентежимо місцеположення. Південна Америка та Африка – це затемнення, в Азії є єдиний сервер, а віддалені місця ігноруються. У нашої європейської аудиторії є кілька варіантів, але всі інші залишаються на морозі.

Схоже, це не завжди було. Оглядаючись в Інтернеті, ми виявили, що e-VPN надав більш повний перелік серверів у минулому. Ми намагалися отримати підтримку у вирішенні проблеми, але, як ви побачите у наступному розділі “Обслуговування клієнтів”, він не відповів на жодні запитання..

Все, що нам потрібно продовжувати, – це те, що в додатку та розміщено на веб-сайті електронної VPN. На момент написання записів існує лише вісім локацій, дві з яких – у Нідерландах.

Швидкість

e-VPN має абимальну швидкість. Це дозволяє найшвидшим постачальникам VPN виглядати все краще, з’їдаючи більше половини нашої незахищеної швидкості завантаження в найкращому місці. Поки ви перебуваєте в одній країні, це зручно, але не ідеально.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)9122,3711.46
Сполучені Штати4742,809.15
Об’єднане Королівство11315.635.31
Швеція1294.264.61
Сінгапур2730,970,43
Австралія21613.382,35

Швидкість завантаження звичайна жахлива. Порівняно з IPVanish (читайте наш огляд IPVanish), який підтримує близькі до незахищених швидкостей, результати e-VPN викликають збентеження. Наша незахищена швидкість була настільки швидкою, що результати не виглядають занадто поганими, але уявити сценарій, коли ви змушені з’єднатись із меншими незахищеними швидкостями, не складно..

У вас також немає варіантів, і це робить швидкість гіршою. Ви можете обмежувати перебування поруч з домом, щоб отримати розумні результати, але лише у восьми місцях ви залишаєтесь без багатьох варіантів. Якщо у вас є деяка відстань, щоб подорожувати до одного, ви відмовляєтеся від великої швидкості.

Через це він не ввійде в наш кращий VPN для керівництва потоковою передачею. Хоча наші результати вище за 5 Мбіт / с від Netflix для HD-потоку, за винятком Сінгапуру, ви отримаєте нижчі результати, якщо ваша незахищена швидкість буде повільнішою.

Це дивно, враховуючи менше шифрування e-VPN. Під час використання AES-128 – про який ми поговоримо в наступному розділі – ми очікуємо більш високі швидкості. Однак, враховуючи наші результати, зрозуміло, що 128-бітове шифрування є більш необхідною, ніж будь-що інше. 

Єдиною якістю викупу є затримка, яка залишається відносно низькою. Хоча це все ще поганий вибір найкращого VPN для ігор, результати не є поганими.

Ми рідко знаходимо постачальника, який керує нижче ніж 1 Мбіт / с для будь-якого місця, але e-VPN показує, що це можливо. Хоча ви, можливо, зможете користуватися цим ультрашвидким підключенням до Інтернету, це найкраще для найкращого випадку. Для більшості користувачів e-VPN буде боротися з основними завданнями Інтернету.

Безпека & Конфіденційність

e-VPN стверджує, що він забезпечує “шифрування військового рівня” та реквізити. Підключення починається з 4096-бітного рукостискання RSA, щоб відкрити зашифрований тунель, захищений AES-128-розрядним GCM. Що стосується “військового рівня”, все перевіряється. AES – одна з найбезпечніших шифрів у використанні.

Якщо це для вас було химерним, обов’язково прочитайте наш посібник із безпеки VPN.

Ключова відмінність e-VPN від ультрабезпечних постачальників, таких як TorGuard (читайте наш огляд TorGuard), – розмір ключа. e-VPN використовує 128-бітний ключ AES, коли галузевим стандартом є 256-бітний ключ. Це означає, що ключ наполовину менший, що спрощує атаку грубої сили.

Це ще не означає, що він має якийсь реальний світ. AES має фіксований розмір блоку 128 біт, і різниця між розмірами клавіш не змінює фактичний алгоритм шифрування. 128-розрядний AES просто означає, що є менше раундів перемішування.

Що стосується практичних наслідків використання меншого розміру клавіш, то тут нічого зауважувати. 128-бітні клавіші AES забезпечать швидший час, оскільки ключ повинен пройти менше раундів. З точки зору безпеки, це не повинно мати великого значення.

Як і AirVPN (читайте наш огляд AirVPN), e-VPN використовує виключно OpenVPN. Ви можете змінити транспортний протокол на UDP або TCP, але ви не можете змінити протокол з’єднання. Однак, e-VPN включає в себе налаштування TCP, яке повинно допомогти обійти суворі брандмауери, що є загальною рисою наших кращих VPN-сервісів для Китаю..

Він підтримує IPSec і на Android, але інші платформи обмежені OpenVPN.

Ми провели ряд тестів на витоки DNS, WebRTC та IP, а e-VPN повернув позитивні результати. Використання OpenVPN гарантує, що жодна інформація не просочується.

Конфіденційність e-VPN

Коротка, але ретельна політика конфіденційності запевняє нас, що e-VPN не веде журнали. На сторінці продукту також замазано кілька повідомлень “без реєстрації”. Такі постачальники, як HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss), оскаржили цю заяву для всіх. Політика конфіденційності може зазначати, що реєстрація не проводиться, але це не означає, що провайдер говорить правду.

Зважаючи на це, ми схильні вірити в електронну VPN. Оскільки менший постачальник, пов’язаний новим Загальним регламентом захисту даних, навряд чи ваша інформація буде зареєстрована. Політика конфіденційності говорить, що e-VPN “не збирає інформацію про активність користувача, IP-адреси користувачів, використання пропускної здатності користувача або час входу / виходу користувача”.

Збирається та зберігається деяка стандартна інформація, наприклад, ваша електронна адреса та пароль, але навіть платіжна інформація не записується. Сторонне джерело, яке зобов’язане за контрактом зобов’язати зберігати вашу інформацію, зберігаючи її в конфіденційності. e-VPN не торкається жодної речі.

Це означає, що ви можете бути анонімним e-VPN. Вам потрібно лише вказати адресу електронної пошти, і ви можете платити за допомогою біткойна. Якщо припустити, що ваша інформація справді не зареєстрована, і ми не маємо причин вважати, що це так, електронний VPN може змусити вас зникнути в Інтернеті.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів є слабкою стороною для e-VPN. Варіантів самодопомоги небагато, і хоча пряма підтримка доступна, це не ідеально. Більшість самодопомоги орієнтована на налаштування програм.

У зоні клієнта є дві основні вкладки для підтримки: “посібники з налаштування” та “FAQ”. Інструкції з налаштування є ретельними, але вони не служать великій меті. Вони в основному містять детальну інформацію щодо роботи інсталятора та використання інтерфейсу.

e-vpn-огляд-посібники з налаштування

Основна форма самодопомоги – розділ FAQ. Однак він обмежений. e-VPN пропонує вісім статей, багато з яких охоплюють основні теми, такі як оновлення підписки та пошук свого імені користувача та пароля.

e-vpn-review-faq

Поза цими основними темами вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з e-VPN. Він пропонує підтримку електронною поштою, не маючи строку, коли агент підтримки повернеться до вас.

Ми надіслали тестовий лист, електронний VPN повернувся через трохи більше дня. Наше запитання було простим і гарантувало просту відповідь, тому у нас немає жодних скарг. Це було досить просто, але це повинно бути висвітлено в базі знань, чого не було. 

Є також адреса електронної пошти, яку ви можете знайти, перейшовши по нижній частині колонтитулу веб-сайту, але це заперечує систему відстеження квитків, яку має e-VPN у клієнтській області.

Вирок

e-VPN – невеликий постачальник послуг, у якого виникають зростаючі болі. Хоча ми думаємо, що намір забезпечити недорогий VPN з відмінною безпекою присутній, виконання концепції, чого бажати у виборі сервера, швидкості та зручності використання.

З оновленнями електронна VPN була б силою, з якою слід рахуватися у просторі VPN. Однак, як і раніше, це просто постачальник, який намагається знайти свої ноги в морі чудових варіантів. Рекомендуємо ознайомитися з іншими відгуками VPN, щоб знайти кращу послугу.

Що ви думаєте про e-VPN? Ви підпишетесь і спробуєте? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me