Огляд CyberGhost – оновлено 2020 рік

Огляд CyberGhost

CyberGhost вже кілька років є однією з наших улюблених VPN, і після цього останнього оновлення нашого огляду CyberGhost ми не бачимо причин скидати його з цього списку. Він досить швидкий, потрапляє в Netflix і завантажується зовсім дешево. Прочитайте всі деталі тут.


CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost VPN – улюблений тут на Cloudwards.net, який пропонує послугу, яка є гідною нашої найкращої інструкції по VPN та за бюджетною ціною. Незважаючи на те, що VPN не вистачає у кількох областях, CyberGhost все ще може протистояти кращим з них і вийти непошкодженими. У цьому оновленому огляді CyberGhost ми ще раз поглянемо на службу, щоб побачити, чи все ще дорівнювати. 

Ми підписалися на анонімний рахунок, щоб оцінити його особливості, ціну, безпеку, конфіденційність, швидкість та багато іншого. Від створення облікового запису до підключення ми провели CyberGhost через вінгер, щоб побачити, чи це вірний VPN для вас. 

Для більшості людей відповідь – так. Хоча є невеликі проблеми, CyberGhost ганьбить більшість інших постачальників VPN. Вам також не потрібно приймати наше слово за це, на щастя. CyberGhost пропонує одноденну безкоштовну пробну версію, а також 45-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете спробувати послугу самостійно.

Відео огляд CyberGhost

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для CyberGhost

Особливості

CyberGhost наповнений краєм з функціями. Незважаючи на те, що сервісу VPN не вистачає деяких смакових речей, які можна побачити у NordVPN та Surfshark, список все ще вражає (читайте наш огляд Surfshark). Від автоматизації досвіду VPN до захисту торрентінгу, CyberGhost включає в себе функцію практично всього.  

Починаючи з найважливіших, CyberGhost включає в себе перемикач на знищення, який автоматично блокує ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN не працює. На жаль, перемикач kill є універсальним для повного з’єднання. Ви не можете встановити перемикач на знищення для конкретних програм, як це можна зробити з Astrill (читайте наш огляд Astrill). 

Інші функції безпеки включають захист від витоку DNS – детальніше про це в розділі “безпека” нижче – та примусовий IPv4. Також є налаштування, яке дозволяє CyberGhost вибирати порт при використанні OpenVPN. Цей параметр особливо корисний для Wi-Fi у готелі та аеропорту, тому CyberGhost відноситься до числа найкращих VPN для мандрівників.

кібергост-риси

CyberGhost VPN також включає форму розділеного тунелювання, хоча не так, як PureVPN (читайте наш огляд PureVPN). Розділене тунелювання орієнтоване виключно на ваш веб-переглядач, тож ви можете вибрати, які веб-сайти використовують тунель VPN, а які – не. Ми також хотіли б бачити розділений тунелювання для додатків. 

Випадок використання додатків значно ширший. Наприклад, ви можете запустити свій торент-клієнт через VPN, залишаючи при цьому онлайн-резервну копію не зачепленою. Випадок використання для браузерів значно обмежений. Ви можете забезпечити підключення до одного веб-сайту і залишити інший незахищеним, але це не має майже такої кількості практичних застосувань, як тунелінг розділених програм.. 

Сервери торрентінгу та потокової передачі

CyberGhost завжди розбивав свої сервери відповідно до їх призначення, і остання ітерація не відрізняється. У додатку ви можете переглядати всі сервери або переглядати сервери спеціально для потокового або торрент-торенгу. Хоча ви можете використовувати ці локації для загального перегляду, вони створені для цих цілей. 

cyberghost-торрент-сервери

Ми не знаємо, що CyberGhost відбувається за лаштунками, щоб позначити деякі сервери як “для торрентінгу” або “для потокової передачі”. Остання категорія показує конкретну послугу потокової передачі, для якої оптимізовано сервер. Однак місця для торрентів, схоже, не відрізняються від звичайних, принаймні в додатку. 

Хоча ми не заперечуємо, щоб деякі місця були сегментовані, CyberGhost міг би зробити більше з цією системою. Наприклад, у NordVPN доступні сервери Double-VPN та VPN-over-Tor для максимальної безпеки на торентах (читайте наш огляд NordVPN). Це ми хотіли б побачити від CyberGhost. 

Нові можливості CyberGhost 7

Оскільки ми ввійдемо в розділ “зручність для користувачів” нижче, CyberGhost вніс багато змін зі своєї версії 6. Окрім повністю оновленого інтерфейсу, у нову програму є ще декілька додатків, які зберігатимуть ваш веб-переглядач без реклами та допомоги в конфіденційності в Інтернеті поза використанням VPN.

На вкладці “Функції підключення” у вас є можливість форсувати HTTPS у своєму браузері, блокувати онлайн-трекери, блокувати шкідливі веб-сайти, стискати дані веб-сайтів та блокувати Інтернет-оголошення. Здебільшого ці функції працюють добре. Ми особливо любимо функції “стиснення даних” та “HTTPS скрізь”. 

налаштування cyberhost-з'єднання

Однак деякі – менші версії іншого програмного забезпечення. Наприклад, CyberGhost може блокувати шкідливі веб-сайти, але це не захищає вас від зловмисних завантажень або атак на основі браузера через надійні URL-адреси. Це приємна функція, але спеціалізований захищений антивірус робить набагато кращу роботу. 

Розумні правила

На додаток до функцій підключення, CyberGhost 7 також має список “розумних правил”, які ви можете вказати у програмі. По суті, ці правила дозволяють автоматизувати різні аспекти VPN поза підключенням під час запуску комп’ютера (хоча і він включений). 

Налаштування запуску дозволяють вам вибрати, чи слід запускати CyberGhost, коли комп’ютер завантажиться, а також до якого місця він повинен підключитися і чи потрібно запускати додаток після встановлення з’єднання. Це відповідає курсу для більшості елітних VPN, але CyberGhost піде на крок далі. Ви також можете оновити на основі вашої WiFi мережі та конкретних програм. 

cyberghost-smart-правила

Наприклад, ви можете сказати CyberGhost автоматично підключатися, коли ви користуєтесь мережею WiFi, яку вона не розпізнає або коли ви запускаєте Chrome (читайте наш огляд Google Chrome). Ці параметри автоматизації принципово не змінюють те, як CyberGhost функціонує як VPN, хоча вони допомагають легко використовувати. 

Огляд функцій CyberGhost

CyberGhost логотипwww.cyberghostvpn.com

Починається від $ 275персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
7

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
1 день

Період повернення коштів
45 днів

Обсяг сервера у всьому світі
6100+

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера
Chrome, Firefox

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

CyberGhost – один з найдешевших VPN, але лише якщо ви підписуєтесь на тривалий період. Щомісячна норма – аномальна. Хоча це не так дорого, як Astrill або Hide.me, щомісячна ціна CyberGhost навіть вище, ніж у ExpressVPN (читайте наш огляд Hide.me). Якщо ви хочете підписатися на CyberGhost, чим довше, тим краще.  

Щодо $ 13 на місяць, CyberGhost того вартий, але ціна не ідеальна. На щастя, ви можете зекономити, придбавши кілька років вперед. Ціна поступово падає, оскільки тривалість збільшується. Один рік становить менше половини ціни звичайної щомісячної підписки. Якщо ви їдете протягом трьох років, щомісячна ціна падає до менше 3 доларів на місяць.

Незалежно від того, яку тривалість ви не вибрали, ви зможете зберегти до семи пристроїв, захищених. Однак сім – це ваша максимальна кількість пристроїв у вашому обліковому записі, незалежно від того, активно ви користуєтесь ними чи ні. 

Хоча всі VPN застосовують обмеження для одночасного з’єднання, зазвичай ви можете завантажувати програму на стільки пристроїв, скільки вам потрібно. Враховуючи це, нам хотілося б додати додаткові пристрої до вашого облікового запису, якщо вони вам потрібні, як, наприклад, пропозиції TorGuard (хоча, як ви бачите в нашому огляді TorGuard, у цієї служби є свої проблеми). 

Єдиний додаток CyberGhost – це спеціалізований IP, який ви можете придбати в Нью-Йорку, Чикаго, Лондоні, Парижі, Франкфурті та Монреалі. Хоча це 5 доларів на місяць, це не найкраща пропозиція. 

Щодо оплати, CyberGhost приймає кредитні картки, PayPal та біткойн. Хоча це стандартні варіанти VPN, ми хотіли б отримати деякі регіональні варіанти оплати і, тим більше, готівковий варіант (читайте наш огляд Mullvad щодо VPN, який приймає готівку). Тим не менш, CyberGhost пропонує анонімний платіж за біткойн, тому ми не можемо надто скаржитися. 

Чи має CyberGhost безкоштовну пробну версію?

Якщо ви на паркані, CyberGhost пропонує безкоштовну пробну версію – а також щедру гарантію повернення грошей – щоб ви могли спробувати це самі. Безкоштовна пробна версія дуже обмежена, що дозволяє користуватися настільним додатком протягом одного дня або мобільним додатком протягом тижня. Не потрібно ставити на облік кредитну карту, тому пробна версія не є ризиковою.

Однак ми радимо купувати CyberGhost для перевірки, враховуючи, що VPN має чудову політику повернення коштів. Якщо ви купуєте рік або більше, у вас є цілий 45 днів, щоб змінити свою думку, це більше ніж те, що ви отримаєте майже з усіма іншими VPN навколо. 

Однак, що стосується щомісячної підписки, є великий застереження. Якщо ви купуєте місяць, у вас є лише два тижні, щоб передумати. Зважаючи на те, що три з чотирьох планів пропонують повернення за 45 днів, ця політика просто заплутана. Незважаючи на те, що ми цінуємо додатковий час на довгострокові підписки, ми віддаємо перевагу рівномірній місячній політиці повернення коштів протягом усієї тривалості.

Зручність у користуванні

Щойно ви починаєте користуватися цим CyberGhost стає власною. Це не настільки обтічно, як ExpressVPN або настільки щільне, як AirVPN, а замість цього є середнім між зручністю та функціональністю. З-поміж усіх змін від CyberGhost до 6 до 7 найважливіший інтерфейс, що переробляється. 

Почнемо все ж із реєстрації. Немає питань, куди звернутися, щоб придбати передплату. CyberGhost, здається, завжди виконує якусь угоду, за допомогою кнопок, що надсилають знижку в декількох точках сайту. Після введення основної інформації та способу оплати вас буде переспрямовано на веб-інформаційну панель. 

cyberghost-web-приладова панель

У більшості випадків безпечно ігнорувати ці веб-портали, але ви хочете звернути увагу на CyberGhost. Як було сказано у розділі “Ціноутворення” вище, вам потрібно зареєструвати пристрій у своєму обліковому записі, щоб ним користуватися, а веб-інформаційна панель – це місце, де це відбувається. 

Веб-панель керування також служить центром для всіх установців CyberGhost, крім того, пропонує декілька налаштувань, таких як DNS-сервери, які ви хочете використовувати. 

Як користуватися CyberGhost

Після того як ви зареєструєте свій пристрій і завантажите програму, ви зможете підключитися відразу. Клієнт Windows CyberGhost запускається в лоток, і він залишиться там, якщо ви цього хочете. Однак, на відміну від PIA, ви можете відключити додаток із лотка, перетягнувши його в інший розділ екрана (читайте наш огляд PIA).

cyberghost-лоток-додаток

Цей погляд дуже схожий на ExpressVPN, просто показує сервер, до якого ви підключені, і великий перемикач “on”. Окрім основних налаштувань та улюблених серверів, це все, що можна зробити з програмою лотка. Після розгортання CyberGhost стає власною, що можна зробити, натиснувши на жовту стрілку поруч із сервером. 

кібергост-розширений вид

Після розширення ви можете переглядати всі сервери в мережі CyberGhost, переглядати потокові та поточні сервери, налаштовувати налаштування та включати функції підключення. CyberGhost навіть йде настільки далеко, щоб відобразити навантаження та відстань кожного сервера відносно вашого місця, полегшуючи вибір найкращого для вас. 

Якщо ви не хочете вибирати, ви завжди можете двічі клацнути по країні, до якої потрібно підключитися, і CyberGhost зробить важкий підйом. На відміну від інших постачальників VPN, ви можете легко переключатися між місцями, не потребуючи відключення (прочитайте наш огляд VPNArea щодо послуги, яка не може). 

З-поміж усіх перевірених VPN-сервісів є кілька таких простих у використанні, як CyberGhost. Хоча не настільки обтічний, як ExpressVPN, CyberGhost поєднує повну функціональність та доступність в одному додатку, що є вражаючим подвигом. 

Швидкість

CyberGhost – це швидкий VPN, який навіть заробляє кивком у нашому найшвидшому довіднику VPN. Однак це не швидко так само, як, скажімо, ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN). Хоча ExpressVPN може залишатися швидким, незалежно від того, де ви тунелюєте або який протокол використовуєте, CyberGhost має деякі конкретні вимоги. 

МісцезнаходженняПінг
РСЗавантажити
Мбіт / сЗавантажити
Мбіт / сВ середньому9557.8116.51
Незахищений846020.54
Чикаго (найкраще місце)1569,4320.47
Нью-Йорк4285.0418.68
Нідерланди11232.214.68
Швейцарія12625.0314.38
Японія18077,3314.35

Ми розберемося, як витіснити найбільшу продуктивність із CyberGhost за хвилину. Зараз давайте розбимо деякі цифри. З незахищеною швидкістю завантаження 460Mbps ми ніколи не досягали 100Mbps з CyberGhost при використанні OpenVPN. Це суттєве падіння, хоча ми виявили, що швидші з’єднання зазвичай приносять більше втрат порівняно з повільнішими. 

Вибираючи локації для порівняння, у нас була можливість вибрати сервери самостійно, але ми дозволили CyberGhost вибрати конкретний сервер для кожного місця. Єдиним винятком було розташування в Нью-Йорку, і це показує. Ми вручну вибрали сервер у Нью-Йорку, щоб порівняти його з місцем розташування в Чикаго, яке CyberGhost рекомендував поза воротами. 

Здається, CyberGhost сприяє затримці над навантаженням. Вибираючи наше місцезнаходження в Нью-Йорку, ми фільтрували сервери по завантаженню, вибираючи той, що має найменше. 

Не дивно, що саме ця локація стала нашим кращим виконавцем, незважаючи на те, що затримка вища, ніж рекомендована CyberGhost. Але це відносний зсув. Затримка була хороша в різних місцях, саме тому CyberGhost створив наш найкращий VPN для ігор. 

Що ми можемо зібрати, це те, що краще вибрати конкретний сервер CyberGhost, а не дозволяти програмі вибирати. Таким чином, ви можете отримати найбільшу ефективність роботи сервісу, використовуючи OpenVPN. Якщо ви все в порядку, використовуючи IKEv2, CyberGhost є досить швидким. 

Як ми проводили наші тести на швидкість CyberGhost

Як і у всіх наших оглядах VPN, ми проводили тести на швидкість, використовуючи OpenVPN з UDP як транспортний протокол. Хоча OpenVPN не завжди є найшвидшим вибором, він універсальний серед майже всіх VPN, тому ми використовуємо для порівняння провайдерів. Як ми бачили з CyberGhost, протокол має все значення. 

Для власного порівняння ми також провели кілька тестів, використовуючи для протоколу параметр «автоматичного вибору», який, за нашими результатами, ми підозрюємо, що це IKEv2. Ці швидкості були набагато швидшими: такі місця, як Швейцарія, досягали більше 100 Мбіт / с на кінці завантаження речей. 

Якщо ви перебуваєте в країні з низьким рівнем ризику, ми рекомендуємо IKEv2 для швидкості. Якщо ви переймаєтесь безпекою, OpenVPN – це все-таки найкраща ставка.

Однак це не так, що OpenVPN набагато повільніше в усьому світі. Деякі локації були досить близькими за швидкістю завантаження та майже однакові за затримкою та завантаженням. Здебільшого OpenVPN є безпечним і швидким, але якщо у вас виникають проблеми з певним місцеположенням, перехід на IKEv2 може допомогти. 

Безпека

95% – Відмінно

CyberGhost пропонує найкращу безпеку VPN, поєднуючи OpenVPN з шифруванням AES-256 (детальніше про це читайте в нашому описі шифрування). VPN, однак, не виходить таким чином поза коробкою. CyberGhost використовує IKEv2 за замовчуванням, принаймні, в США, імовірно, для досягнення більш високих швидкостей. Ви можете побачити відмінності між IKEv2 та OpenVPN в нашому розбитті протоколу VPN. 

налаштування безпеки cyberhost

Ми не можемо підтвердити, що IKEv2 є типовим у всьому світі. CyberGhost має опцію «автоматичного вибору», включену поза коробкою, що для нас означало IKEv2. Однак можливо, що OpenVPN є протоколом вибору в країнах високого ризику, таких як Китай. Незалежно від цього, найкраще перейти на OpenVPN вручну. 

Поза параметрами протоколу ви можете ввімкнути захист від витоку DNS та заблокувати з’єднання IPv6, але це все. Ми хотіли б побачити якийсь інкапсульований протокол OpenVPN, як, наприклад, пропозиції VyprVPN, особливо якщо ви підключаєтесь до країни високого ризику (прочитайте наш огляд VyprVPN, щоб дізнатися про це). На жаль, CyberGhost не пропонує нічого подібного.  

Увімкнувши захист витоку DNS, ми провели ряд тестів на герметичність для DNS, IP та WebRTC, і CyberGhost повернувся чистим на всіх фронтах. На жаль, у програмі немає налаштувань DNS. Однак ви можете вказати, які DNS-сервери ви хочете використовувати через веб-інтерфейс.  

Справедливо кажучи, наші скарги на безпеку – це нітрохи. CyberGhost – це дуже безпечна VPN, яка більше ніж здатна захищати ваші дані перегляду. Наші питання є присутніми, але вони не впливають на загальну безпеку служби суттєво. Поки ви можете перейти на OpenVPN у налаштуваннях, ви будете добре. 

Конфіденційність

90% – Відмінно

CyberGhost має дуже глибоку політику конфіденційності, хоча вона робить чіткі деталі чіткішими вгорі. Замість того, щоб просто сказати, що це послуга “без журналів”, CyberGhost окреслює, що конкретно не збирається вгорі. Таким чином, вам не потрібно просіювати весь законний жаргон, щоб знати, що ви захищені. Ми все-таки зробили це, хоча і точно, CyberGhost говорить правду вгорі. 

Словом, CyberGhost нічого про вас не знає. Усі аспекти вашого інтернет-з’єднання є приватними, включаючи вашу IP-адресу, історію переглядів, тривалість перегляду та IP-адресу призначення. CyberGhost навіть не записує вашу платіжну інформацію. Це здійснюється виключно через сторонні процесори оплати. 

Що стосується використання VPN, у CyberGhost немає нічого. Якщо урядове агентство стукнуло, найбільше вони могли б довести, це те, що ви підписалися на послугу VPN, і навіть для цього підтвердження потрібно буде також отримати вашу платіжну інформацію від стороннього процесора. 

Для цього використовується VPN. CyberGhost збирає деякі дані, коли ви підписуєтесь на обліковий запис та використовуєте його сайт. Це включає вашу адресу, ім’я та адресу електронної пошти. Ця інформація не продається і не передається нікому іншим, і вона не може бути пов’язана з вашим використанням сервісу (CyberGhost нічого не має на цьому фронті). Проте ми бачили, що VPN отримують менше особистої інформації. 

У найгіршому випадку хтось може побачити – якнайбільше – що ви підписалися на CyberGhost, а також вашу електронну адресу та фізичну адресу. Це набагато краще, ніж IPVanish та забудована VPN, хоча все ще не ідеально. Ще більше стосується врахування того, що CyberGhost знаходиться в Румунії. 

Румунія схожа на США, коли йдеться про цензуру в Інтернеті, обмеживши обмеження мови, веб-спостереження та торрент. Проте він не входить до складу якоїсь великої розвідувальної групи, і він має чітке законодавство щодо конфіденційності щодо книг, тому Румунія є кращим вибором для розташування CyberGhost, ніж більшість країн. 

Потокова продуктивність

95% – Відмінно

Ми зіткнулися з деякими проблемами потокової передачі із CyberGhost, але не так, як ви могли очікувати. Зрештою, CyberGhost – один з найкращих потокових VPN. Ми почали з потокових серверів, використовуючи сервер, оптимізований для платформи, до якої ми намагалися отримати доступ, якщо вона була доступна.

Однак це створювало певні проблеми. Ми змогли отримати доступ до Netflix, Hulu, BBC iPlayer та Amazon Prime Video, але з’єднання часто не вдасться перед завантаженням потоку (хоча помилок проксі, на щастя).

Вибираючи наш сервер вручну, досвід потокової передачі був набагато кращим, показуючи, чому CyberGhost перетворився на наш кращий VPN для Hulu та Amazon Prime Video guide..

Хоча ми не можемо підтвердити це, ми вважаємо, що навантаження на потокові сервери є досить високою, оскільки перехід на сервер із меншим навантаженням вирішив наші проблеми. Потокові сервери працюють на основі нашого тестування. Однак якщо у вас виникають проблеми з ними, можливо, найкраще вибрати сервер вручну.

CyberGhost з Netflix

Єдиним винятком став Netflix. Навіть за допомогою потокового сервера нам вдалося легко прорватися на платформу, що робить CyberGhost відмінним VPN для Netflix. Можливо, у Netflix є більш складне стиснення відео, а може, це просто тупа удача. Так чи інакше, у нас з Netflix не виникало проблем, незалежно від того, ми вибрали власний сервер чи використали той, оптимізований для платформи.

Розташування сервера

100% – Відмінно

З моменту останнього розгляду CyberGhost, нам було важко працювати над розширенням своєї серверної мережі. Зараз у мережі є понад 6100 серверів – саме 6,174 на момент написання – розповсюджені в 112 місцях у 89 країнах. Це більше, ніж мережа NordVPN і рівномірна облямованість HideMyAss.

Однак, не всі ці місця справжні. CyberGhost зміцнює свою мережу з віртуальними серверами, що стає все більш поширеним для VPN. На щастя, віртуальні сервери є лише у дуже віддалених місцях, таких як Багами та Гренландія. Переважна більшість серверів у мережі CyberGhost є фізичними.

Якщо у потрібному місці немає сервера – малоймовірний сценарій, але можливий – ви можете подати запит на нове місцезнаходження на сторінці статусу сервера CyberGhost. Також на сторінці статусу сервера CyberGhost пропонує інструмент для пошуку найкращого сервера для вашого місцезнаходження, який включає в себе етап, де ви можете вказати, чи намагаєтесь ви розблокувати певну потокову платформу.

Обслуговування клієнтів

90% – Відмінно

Ви хочете зберігати вкладку на веб-порталі CyberGhost, не тільки для додавання нових пристроїв, а й для доступу до сфери підтримки клієнтів. Там ви можете швидко надіслати повідомлення команді підтримки CyberGhost та переглянути популярні статті із бази знань. 

підтримка cyberghost-приладової панелі

Якщо натиснути кнопку «більше статей», то дратується, перейде на сторінку поширених запитань, а не на повний портал підтримки, хоча ви можете швидко перейти на повну базу знань. Там ви знайдете все, від посібників із налаштування до усунення несправностей із статтями до оголошень. Широта документація щодо підтримки клієнтів CyberGhost є, відверто кажучи, приголомшливою. 

кібергост-база знань

Через хвилину або близько того бездіяльності в нижньому правому куті екрана з’явиться розмиття чату в прямому ефірі. Чат в прямому ефірі чудово підходить для основних питань, як це стосується більшості сервісів чату в прямому ефірі. На щастя, CyberGhost також пропонує цілодобову підтримку електронною поштою англійською, німецькою, французькою та румунською мовами. Ви можете зв’язатися з електронною поштою, скориставшись контактною формою на веб-інформаційній панелі. 

Загалом CyberGhost пропонує те, що ми хочемо від послуги VPN, коли справа стосується обслуговування клієнтів. Параметри прямої підтримки працюють, але ресурси самодопомоги – це те, де CyberGhost світить. Існує безліч детальних статей майже для кожної платформи, незалежно від того, чи використовуєте ви клієнт Windows, Mac, iOS або Android. 

Вирок

CyberGhost знаходиться серед елітного рівня VPN, здатний переходити до ніг з такими послугами, як ExpressVPN та NordVPN. Хоча у нього є кілька незначних проблем, їх легко помітити, враховуючи ціну, функції та безпеку CyberGhost. Якщо ви шукаєте VPN, який робить все це, CyberGhost – це безпечна ставка. 

Радимо взяти одноденну пробну версію, щоб побачити, як вам це подобається. Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map