Огляд CactusVPN – 2020

Огляд CactusVPN

CactusVPN – це послуга, яка багато для цього працює, але через підозріло високі швидкості та слабкий рівень безпеки рекомендуємо вам передати її. Якщо ви відчуваєте пригоди, ви отримуєте хороші потокові показники та приємний інтерфейс користувача, як ви можете прочитати у нашому повному огляді CactusVPN.


кращі VPN-огляди

Якщо ви бачили наш попередній огляд CactusVPN, ви знаєте, що ми були вражені відносно молодими результатами. Ми відзначили, що він має потенціал, але його потрібно рости ще до того, як він стане готовим до нашого найкращого списку VPN. Маючи це на увазі, ми вирішили перевірити його ще раз, щоб побачити, як це відбувається.

З CactusVPN все змінилося, але не всі зміни на краще. Система обслуговування клієнтів відрізняється, додано протоколи віртуальних приватних мереж, а список серверів зростає – хоча він ще занадто малий.

Наше цікавість змусило нас дослідити, чи будуть зміни, які вносяться в CactusVPN, достатньо для того, щоб принести його на вершину. Чесно кажучи, відповідь “ні”, але все ж є щось для певних користувачів. Читайте далі, щоб дізнатися, чи є ви одним із них.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для CactusVPN

Особливості

CactusVPN в деяких областях багатий на особливості, але в інших його не вистачає. Починаючи з позитивів, він пропонує багато протоколів VPN, про які ми детальніше поговоримо, коли звертаємось до безпеки. Він також підтримує безліч платформ, включаючи macOS, Windows, iOS та Android.

CactusVPN також пропонує розумну службу DNS, яка дозволяє користувачам змінювати свою DNS для доступу до веб-сайтів, які в іншому випадку будуть заблоковані. Однак він використовує інший підхід, ніж більшість провайдерів, який ми розглянемо детальніше найближчим часом.

CactusVPN-OS

Це приводить нас до речей, яких не вистачає CactusVPN. Він не має розділених тунелів, що є особливістю, яку напрочуд важко знайти, незважаючи на те, наскільки це корисно. Якщо вас цікавить розділений тунель, подивіться наш огляд ExpressVPN. ExpressVPN – це одне з найбільш насичених функцій VPN, і ми рекомендуємо його.

CactusVPN також не має розширень для браузера, блокування зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами. У ньому є найважливіші функції, яких вимагає більшість споживачів, і він працює досить добре. Однак у ньому бракує багато функцій «приємно мати».

Огляд функцій CactusVPN

CactusVPN логотипwww.cactusvpn.com

Починається від $ 217 за місяцьУсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, PayPro, криптовалюта

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
1

Період повернення коштів
30 днів, лише якщо ви з якихось причин не можете скористатися послугою

Обсяг сервера у всьому світі
23

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
Зашифровано за замовчуванням (залежить від протоколу та не конфігурується)

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, SoftEther

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

CactusVPN має конкурентоспроможні ціни та пропонує декілька планів. Усі плани мають до п’яти одночасних з’єднань та необмежену пропускну здатність. План, який зацікавить більшість людей – VPN із Smart DNS – становить 6,99 доларів на місяць.

Він також пропонує квартальні та річні плани, які щомісячно дешевші, чим довше ви їдете. Ціни на ці часові рамки хороші, але CactusVPN не надає користувачам можливість зареєструватися на два, а то й три роки одночасно, як це роблять деякі компанії.

Якщо ви плануєте використовувати свою VPN протягом трьох і більше років, подивіться наш огляд NordVPN. NordVPN пропонує трирічний план трохи більше 100 доларів, що є кращою ціною, ніж платити 54,99 доларів на рік за CactusVPN.

CactusVPN також пропонує Smart DNS як окремий продукт, а також плани, призначені лише для США та Великобританії. Ці VPN-плани дозволяють використовувати сервери у відповідних країнах та лише ці сервери. Хоча і дешевше, випадок використання для цього видається вузьким.

Усі плани CactusVPN дозволяють вам підключити до п’яти пристроїв одночасно, що достатньо для більшості людей. Якщо ви хочете, щоб ваша сім’я отримала захист VPN або має безліч пристроїв, ознайомтеся з переглядом нашого огляду CyberGhost після прочитання цього. CyberGhost пропонує до семи одночасних підключень, які важко перемогти.

CactusVPN приймає багато форм оплати, включаючи кредитні картки та PayPal. Він також дозволяє клієнтам розплачуватися з криптовалютами, включаючи біткойн, Ethereum та кілька інших.

Він має 30-денну політику повернення коштів, але є застереження. Політика повернення коштів не дозволяє отримати відшкодування за те, що ви просто незадоволені послугою. У ньому прямо написано, що для отримання відшкодування повинно бути щось, що заважає тобі скористатися послугою.

Простота використання

Веб-сайт CactusVPN добре розроблений і дозволяє легко знаходити те, що ви шукаєте. Посередині екрана є кнопка «запустити зараз», яка переведе вас до місця вибору плану, але якщо прокрутити вниз, ви побачите параметри «спробувати VPN безкоштовно» та «спробувати Smart DNS безкоштовно»..

Вибравши будь-яку з опцій “спробувати безкоштовно”, ви надішлете форму, для якої потрібен лише ваш електронний лист. Звідси ви отримаєте електронний лист, який дозволяє встановити свій пароль та пропонує посилання про те, як все налаштувати.

Установка проста. Просто завантажте клієнта, встановіть його та увійдіть. Після входу ви побачите, що інтерфейс досить простий, але хороший. Макет робить найважливіші речі легко знайти та залишає потенційне скупчення. Вибір темних кольорів також приємний тим, що допомагає клієнту виділитися проти інших вікон за ним і зменшує напругу очей.

КактусVPN-клієнтVPN

Угорі чотири вкладки: VPN-сервіс, Smart DNS, налаштування та вбивця додатків. На вкладці VPN ви знайдете спадне меню, яке дозволяє вибирати зі списку міст, кнопку праворуч, що дозволяє сортувати міста за швидкістю та кнопку підключення. Під кнопкою підключення розташований рядок тексту, який повідомляє, чи захищено ви.

Smart DNS CactusVPN

На вкладці Smart DNS є одна кнопка, на якій написано «Увімкнути Smart DNS». Нижче наводиться короткий рядок тексту, який вказує, чи включений Smart DNS. Це поліпшення порівняно з попередньою версією клієнта, де вам довелося окремо входити в VPN та Smart DNS.

CactusVPN-клієнт-SmartDNS

У налаштуваннях ви знайдете кілька параметрів запуску верстатів, які можна налаштувати. Що стосується дизайну вікна налаштувань клієнта, це те, наскільки чітко сформульовано кожен варіант. Деякі з перемикачів перемикачів мають мітки, які є більш багатослівними, ніж ваш середній клієнт, що допомагає зрозуміти, що робить кожна річ.

CactusVPN-Client-Settings

Вбивця програми дозволяє створити список програм, які потрібно припинити, якщо з’єднання VPN перестане.

CactusVPN-Client-App-Killer

У верхньому лівому куті є невеликий значок, який видається аптечкою. Він підключає вас до підтримки, про яку ми поговоримо пізніше.

Що також приємно щодо клієнта – це те, що піктограма Кактус у системному треї дає вам змогу дізнатися, чи ви тунелюєте через VPN. Якщо ви підключені до VPN, кактус приємний, природний зелений. Якщо ні, то сірий.

Швидкість

Як завжди, ми перевіряли CactusVPN в декількох місцях після вимірювання нашої незахищеної швидкості. Швидкий огляд діаграми швидкості говорить про те, що це найшвидший VPN навколо, але наш результат, і ми, повинні не погодитися. Кактус не працював з OpenVPN, і через це шифрування на нашому зв’язку мало, щоб не впливати на швидкість.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія, США)1572.146.01
Токіо16169.163,78
Лондон8571.214.48
Чикаго4271.195.9

Ми протестували VPN за допомогою декількох протоколів у містах по всьому світу. Продуктивність від протоколу до протоколу спочатку здавалася послідовною, але ми потрапили на корч, коли ми намагалися використовувати OpenVPN. Під час спроби використовувати OpenVPN, ми не змогли підключитися до жодного міста.

Кожен інший протокол працював чудово, але це не дивно, враховуючи характер протоколів subpar, які ми змогли використати. Він зміг встановити з’єднання приблизно за чотири секунди, що добре, і він був чуйним. На досвід перегляду настільки не вплинув VPN, що він був майже не помітний.

Час пінг збільшився залежно від відстані від того, куди ми тунелювали, але не дуже. Можливо, ви не хочете грати в змагальні ігри для шутерів від першої особи під час використання VPN, але це не було проблемою для роботи, перегляду чи потокового передавання. Якщо ви шукаєте VPN з низьким рівнем пінгу, прочитайте наш кращий VPN для ігрового кола.

CactusVPN Завантажити швидкості

Швидкість завантаження практично не впливала навіть на великі відстані, тоді як продуктивність завантаження спричинила хіт. Підключившись до Токіо, який знаходиться приблизно в 80000 милях від нас, ми втратили майже половину швидкості завантаження. Це досить вражаюче.

Перш ніж класифікувати його серед найшвидших постачальників VPN, ми все ж хвилюємося щодо трохи надто хорошої роботи CactusVPN. Враховуючи, що OpenVPN просто не працює, ми трохи хвилюємось щодо рівня наявного шифрування. Ми би пов’язували падіння швидкості, яку ми відчуваємо, із незашифрованими проксі-серверами, а не з безпечними тунелями VPN.

Оскільки важко перевірити рівень шифрування, який існує, вищезазначене повинно залишатися підозрою, але у нас є деякі сумніви, що випливають із вищезазначених результатів. Незважаючи на здатність до швидкої швидкості за допомогою протоколів subpar, цей розділ може бути просто підведений як “не застосовується”, оскільки немає підстави для порівняння.  

Безпека

Що стосується безпеки, CactusVPN це просто не добре. Це не дозволяє вам вибрати рівень шифрування для вашого з’єднання, і ми не впевнені, чи він навіть зашифрований, судячи з результатів швидкості, вище. Тип шифрування залежить від того, який протокол ви використовуєте, але здебільшого це 128-бітний AES.

Що стосується протоколів, то він пропонує приголомшливий вибір. Це дозволяє вам пристосувати VPN до ваших потреб щодо ваги безпеки та швидкості чи будь-якого іншого аспекту. Мінусом є те, що ми не змогли запустити OpenVPN, який, мабуть, найбезпечніший протокол, працювати під час нашого тестування.

КактусиVPN-протоколи

Клієнт має кілька функцій захисту, які можуть підвищити рівень захисту, який пропонує VPN. Налаштування дозволяють налаштувати його на запуск або зупинити інтернет-трафік, якщо втрачено з’єднання з VPN. Вони є важливими для безпеки.

Існує також захист від витоку DNS, яку ми перевірили за допомогою цього тесту на герметичність DNS і було доведено, що він працює. Вбивця додатків також приємно мати. Це дозволяє налаштувати список програм для вбивства, якщо втрачено з’єднання VPN.

Конфіденційність

CactusVPN кілька разів на своєму веб-сайті зазначає, що має політику без реєстрації. У ньому йдеться про відсутність даних щодо вашої діяльності під час використання VPN, включаючи IP-адресу, журнали трафіку, часові позначки, використану пропускну здатність тощо. Він стверджує, що немає моніторингу чи запису.

Однак, у політиці конфіденційності є розділи, які малюють іншу картину. Для початку він говорить, що може “обмінюватися деякими неособистими даними, щоб оптимізувати зручність використання та просування наших служб та веб-сайтів з такими службами, як Google Analytics або Facebook”.

Ви також знайдете розділ, де CactusVPN залишає за собою право збирати дані та використовувати особисті дані, коли необхідно захистити себе від юридичної вини. Є й інші пункти, де сказано, що вони розкриватимуть “будь-яку інформацію про вас” правоохоронним та урядовцям.

Застереження, викладені в політиці конфіденційності, можуть сильно стосуватися потенційних клієнтів, а в деяких випадках навіть, здається, суперечать неодноразовим вимогам про відсутність реєстрації. Якщо ви хочете отримати VPN, який пропонує надзвичайну конфіденційність та безпеку, перегляньте наш огляд приватного доступу до Інтернету.

Потокова продуктивність

Під час тестування потокової продуктивності CactusVPN ми стикалися з цікавою ситуацією. На веб-сайті є перелік понад 230 веб-сайтів з геоблокуванням, до яких VPN дозволяє отримати доступ. Коли ми завантажили клієнта та підключились до VPN через лондонський сервер, проте це не працювало з BBC iPlayer.

КактусVPN-Геоблокінг

Ми зв’язалися зі службою підтримки, яка була хорошим досвідом, про який ми звернемось за мить, і нам сказали, що Smart DNS несе відповідальність за доступ до веб-сайтів, що закрилися. Ми створили Smart DNS, який потребував конфігурації, включаючи вимкнення IPv6, і потрапив у BBC iPlayer, США Netflix та інші типово веб-сайти, що закриваються.

На жаль, ви не можете одночасно запускати Smart DNS та VPN у клієнті CactusVPN. Ви обмежені тим чи іншим. Це означає, що ви можете запускати та використовувати геоблоковані веб-сайти за допомогою служби Smart DNS, але ваше з’єднання не буде захищеним. Розумний DNS не направляє вас на локальний сервер, не шифрує з’єднання та не покращує безпеку.

Переваги у налаштуваннях полягають у тому, що роздільна здатність та швидкість вашого потокового режиму не впливатимуть. Затримка і млявість, яку ви могли бачити в потоковому режимі через VPN, не будуть наявними, оскільки ви використовуєте звичайне підключення до Інтернету, а не підстрибуєте своє з’єднання по всьому світу..

Netflix та BBC iPlayer були спритні та дефолтні до найвищої роздільної здатності. Протягом години або тестування у нас не було буферизації та зниження роздільної здатності. Все добре, але якщо не використовувати VPN, це легко потрапляє (серед інших небезпек).

Якщо ви шукаєте спосіб подолати заборону VPN на Netflix, то ми радимо ознайомитись з нашим найкращим керівництвом VPN для Netflix. Крім того, якщо вміст BBC – це те, що ви хочете, ми маємо статтю, яка висвітлює найкращий VPN для BBC iPlayer BBC. Ми пропонуємо розглянути їх замість використання незахищеного Smart DNS.

Розташування сервера

Минулого разу ми дивилися на CactusVPN, у нього було лише 20 серверів. Це анемічна кількість серверів. Багато постачальників VPN мають більше в одному місті США.

З тих пір він збільшив свою гру, але не в чомусь змістовно. Зараз у ньому є величезні 23 сервери у всьому світі. З одного боку, це гарна річ, оскільки вона показує покращення. Однак двадцять три не вражають жодної міри.

CactusVPN-сервери

Розташування серверів передбачуване і включає чотири міста США, чотири сервери в Лондоні та загалом 17 місць в інших місцях. У ньому є міста в Азії, Європі та США, але в Африці та Південній Америці немає серверів.

Незважаючи на малу кількість серверів, CactusVPN пропонує високу продуктивність, як ми бачили в наших тестах на швидкість. Однак, якщо він відчуває швидке зростання бази користувачів і не зможе швидко оновити свою інфраструктуру, швидше за все, швидкість постраждає.

Обслуговування клієнтів

Як ми вже згадували, нам довелося звертатися в службу підтримки клієнтів, щоб запитати, як ми можемо змусити роботу веб-сайтів з геоблокованою роботою Ми говорили, що ми є звичайним клієнтом, який використовував безкоштовну пробну версію для тестування послуги і хотів користуватися BBC iPlayer. На наше запитання відповіли протягом хвилини, і ми отримали п’ятиденну безкоштовну пробну версію служби Smart DNS.

Час відповіді та готовність допомогти були вражаючими. Ми також задали ще кілька запитань щодо клієнта, і отримали хороші відповіді, і все це за хвилину запитання.

База знань також хороша, з ретельним поширеним запитанням та декількома чітко прописаними посібниками з інструкцій. При цьому немає телефонної лінії, і коли наш останній огляд був написаний, там була функція чату на сайті, яка більше не присутня..

Вирок

Наш висновок схожий на той, з яким ми востаннє дійшли з CactusVPN. У цьому є багато чого сподобатися. Обслуговування клієнтів відмінне, клієнт надійний і простий у використанні, а кількість протоколів та інших функцій велика. Ціноутворення є конкурентоспроможним, і VPN швидкий, але він не може запустити OpenVPN, що, мабуть, є найкращим протоколом для більшості людей.

Однак, CactusVPN потребує зростання ще до того, як він буде готовий конкурувати з подібними ExpressVPN та NordVPN. Політики конфіденційності достатньо, щоб майже будь-хто відчував себе непросто, а кількість серверів неприйнятна.

Тільки час покаже, чи зросте CactusVPN, щоб стати титаном галузі VPN. Потенціал є, але він має пройти довгий шлях.

Якщо у вас є досвід роботи з CactusVPN, повідомте нам, як це пройшло в коментарях нижче. Якщо ви шукаєте щось краще, ми впевнені, що ви знайдете ідеальний VPN для вас у наших відгуках про VPN. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map