Огляд BolehVPN – оновлено 2020 рік

Огляд BolehVPN

BolehVPN – це послуга на базі Малайзії, яка виконує певні речі добре, але страждає від посередньої зручності використання та обмеженої серверної мережі. Крім того, продуктивність потокової передачі погана, тому важко рекомендувати її, як ви можете прочитати в нашому повному огляді BolehVPN.


кращі VPN-огляди

Заснований у Малайзії, BolehVPN вже багато років працює на сцені VPN. Ми не піклувалися про це востаннє, коли ми тестували його, але ми повернулися ще раз, і результати неоднозначні. Він орієнтований на користувачів, які прагнуть обійти геоблокування, подолати стан прослуховування та залишатися в безпеці під час перегляду, як і найкращі вибори VPN, але роблять це з набагато меншою ефективністю.

У цьому огляді BolehVPN ми розберемо плюси і мінуси. Ми розглянемо вартість, набір функцій, швидкість роботи сервера, безпеку та конфіденційність, а також ефективність потокової передачі. Ми також перевіримо службу обслуговування клієнтів BolehVPN, перш ніж підвести підсумки свого вироку.

У деяких районах BolehVPN добре, але в інших залишається бідним. Розповсюдження серверів обмежене, а клієнтський інтерфейс потребує роботи, тому використовувати його не так просто, як такі постачальники, як ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN). Це швидкий сервіс VPN, але варто переглянути наш кращий VPN-сервіс для потокового посібника, якщо ви користуєтесь зручним потоковим варіантом..

BolehVPN-Site-Splash

BolehVPN-Site-Account

BolehVPN-клієнт-проксі

BolehVPN-Client-Log

BolehVPN-підключений до клієнта

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для BolehVPN

Особливості

Не уникнути того, що клієнт BolehVPN не розроблений з урахуванням зручності для користувачів. На перший погляд, це перевантажує вас кнопками, статистикою та піктограмами таким чином, що це не спрощує розуміння..

BolehVPN-Client-Dashboard

Якщо ви шукаєте VPN, сприятливий для початківців, BolehVPN – не найкращий варіант. Натомість слід звернутися до такої послуги, як NordVPN (читайте наш огляд NordVPN).

Клієнт BolehVPN надає вам список серверів, до яких можна підключитися, ваші поточні дані про з’єднання, статистику користувачів та інформацію про ваш рахунок.

Ви отримуєте два протоколи VPN: OpenVPN, який рекомендується, і, як альтернативу, L2TP. Ви отримуєте список серверів, до яких можна підключитися, але, на відміну від інших провайдерів, сервери мають позначені імена, наприклад “xCloakRouted-TCP-France” та “BolehFlix-USA-Only”. Якщо ви вибираєте L2TP, серверів на вибір немає. Здається, BolehVPN рекомендує підключення L2TP лише для мобільних користувачів.

Добре, що BolehVPN пристосовує свої сервери для різних цілей, наприклад, “BolehFlix” для користувачів Netflix, але немає пояснень із тими тегами, до яких ми торкнемось пізніше.

Якщо ви не користувач Windows, ви можете скористатися клієнтами для macOS та Android. Користувачі iOS та Linux застрягли з файлами конфігурації, якими вони можуть користуватися із зовнішнім клієнтом OpenVPN. Це не робить BolehVPN ідеальним вибором для випадкових абонентів VPN, тому він не стане найкращим VPN для списку Linux.

BolehVPN Killswitch

VPN-сервер має щось на кшталт killswitch з його режимом «блокування», щоб вимкнути Інтернет, якщо ви втратите VPN-з’єднання, яке ви можете включити в області «налаштування» клієнта. Ми хотіли б поговорити про це докладніше, але поза повідомленнями на форумі BolehVPN, де пояснюється його мета, мало що продовжувати.

Очікується, що захист від витоку DNS стандартний з VPN, а BolehVPN має налаштування “включити захист від витоку DNS”. Він не включений за замовчуванням, що дивно, але добре, що варіант існує.

Ви також отримуєте журнал клієнта, де зберігаються детальні дані про з’єднання, а також ваше використання даних. Існує також область для налаштування VPN для роботи через проксі-сервер – HTTP або SOCKS – якщо ви працюєте в обмеженому мережевому середовищі.

BolehVPN-Client-ServerStatus

Якщо ви хочете знайти найкращий для вас сервер, в області “статус сервісу” є список серверів, до яких можна підключитися, і ви зможете пінг кожного з них. Такий тест затримки може допомогти вам знайти хороший сервер для потокового чи ігрового забезпечення, але ви знайдете кращі варіанти в нашому найкращому VPN для короткого списку ігор.

Спліт тунелювання не є однією з особливостей BolehVPN, але ви можете досягти подібного результату, вибравши сервери з написом “proxied” та використовуючи налаштування проксі в будь-якому програмному забезпеченні, яке ви хочете пройти через VPN. Про це ми поговоримо пізніше.

Огляд функцій

BolehVPN логотипwww.bolehvpn.net

Починає від $ 370Всі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, внески, онлайн-банківський переказ

Приймає криптовалюту
Bitpay

Одночасне з’єднання
3

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна
1 день

Період повернення коштів
14 днів

Обсяг сервера у всьому світі
78 серверів у 12 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN, L2TP

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Нема чого скаржитися, коли йдеться про ціни BolehVPN. Порівняно з іншими некрасивими службами VPN-каченят, такими як Astrill (читайте наш огляд Astrill), BolehVPN залишається на дешевшому кінці місячного масштабу.

Ви можете скористатися одноденною безкоштовною пробною версією, якщо хочете, але ви будете обмежені підключенням до використання двох-трьох серверів. Семиденний план за $ 3,70 дає користувачам можливість випробувати повний сервіс за невелику плату. Різноманітність варіантів ціноутворення приємний штрих.

30-денний пакет, що становить 9,99 доларів США на місяць, не є дуже дешевим порівняно з таким конкурентом, як CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost). Якщо ви хочете платити за більш тривалий період, CyberGhost та інші провайдери, такі як Windscribe (див. Наш огляд Windscribe), є кращими цінами.

Наприклад, щорічний план Windscribe становить $ 50 порівняно з майже $ 80 за BolehVPN. Крім того, Windscribe включає такі функції, як блокування оголошень за більш низькою ціною. Ви можете порівняти ціни з іншими постачальниками в наших оглядах VPN, перш ніж приймати рішення.

Якщо ви не задоволені послугою BolehVPN, у вас є 14 днів, щоб просити повернути гроші. Це менше 30-денного періоду повернення коштів, який ви отримаєте за допомогою ExpressVPN, але більше, ніж сім днів, які ви отримаєте з TorGuard (читайте наш огляд TorGuard). Однак ви отримуєте лише два дні для пробної підписки, яка включає семиденний пакет.

Ви можете платити за BolehVPN, використовуючи біткойн та інші криптовалюти, такі як Dash та Litecoin, а також PayPal та кредитну карту. BolehVPN розглядає можливість повернення криптовалюти у кожному конкретному випадку з 2-відсотковою платою за адміністратора.

Ви отримуєте ті самі функції, незалежно від обраного вами пакету. Єдине обмеження – обмежена кількість серверів в одноденній пробі. Ви можете мати три одночасних з’єднання (тобто три пристрої одночасно) з цією послугою, незалежно від обраного вами пакету.

Простота використання

Однією з найбільших помилок BolehVPN є досвід навігації по веб-сайту та клієнту. Замовлення послуги вимагає, щоб ви спочатку зареєструвалися, це добре, але пошук речей, які ви хочете звідти, відчуває себе складніше, ніж слід..

Після того, як ви зареєстрували обліковий запис і активували його, вас буде надіслано до області облікового запису із обмеженим виглядом. Щоб придбати послугу, потрібно “зробити замовлення”. Процес простий. Ви вибираєте, який пакет бажаєте, вибираєте спосіб оплати, а потім платите.

BolehVPN-Оплата сайту

Вам не потрібно вказувати дані про себе під час реєстрації, а лише ім’я користувача та пароль. Більш анонімні способи оплати, такі як біткойн, дозволяють зберігати свою особу під час оплати.

Є посилання для завантаження для клієнтів Windows, macOS та Android, а також файли конфігурації для Linux та iOS. Клієнт завантажує та встановлює з невеликими труднощами, але, як згадувалося, це не для початківців.

Інтерфейс виглядає як відкидний і багато в чому схожий на WiTopia personalVPN (читайте наш огляд WiTopia personalVPN). Немає великої кількості налаштувань, доступних у BolehVPN, незважаючи на безліч кнопок і піктограм.

BolehVPN-клієнт-сервери

Основний розділ інформаційної панелі включає область для підключення до серверів, яка є найважливішою частиною клієнта. Як уже згадувалося, вибрати вибір сервера для вас заплутано. Ніщо в клієнті не керує вами, і єдине посилання на вибір сервера, яке ми могли б знайти на веб-сайті, – це довідковий посібник для підключень OpenVPN.

Виявити, що керівництво теж було складним. Щоб знайти релевантну інформацію, потрібен пошук Google для деяких імен серверів. Посібник корисний, але дивно, що в області клієнта чи облікового запису немає чіткого посилання на нього.

Налаштування BolehVPN

У клієнта є дві основні області налаштувань: одна для стандартних налаштувань та одна для налаштувань проксі. На жаль, налаштувати не так багато. Схоже, вибір вашого сервера вплине на ваше з’єднання більше, ніж на вибір налаштувань.

Наприклад, “повністю маршрутизований” сервер буде направляти ваш трафік через VPN, тоді як “проксі-сервер” вам знадобиться для налаштування програмного забезпечення для просування спочатку через локальний проксі. Це певним чином схоже на функцію розділеного тунелювання, яку ви отримаєте з іншими службами.

BolehVPN-Client-Settings

Переглядаючи області налаштувань, жоден із варіантів не ввімкнено попередньо. Для таких варіантів, як захист від витоку DNS, який повинен бути найменшим мінімумом, який ви очікуєте від VPN, це дивний вибір, і ми рекомендуємо вам увімкнути спочатку, якщо ви використовуєте BolehVPN.

Інші області, такі як зона “статус сервісу”, не потребують пояснень, дозволяючи перевірити, чи працюють сервери, і дають вам уявлення про їх затримку з вашого місцезнаходження за допомогою тесту ping..

BolehVPN можна було б пробачити за поганий дизайн інтерфейсу, якби користувачам було легко зрозуміти, що робити. Допомагати користувачам у виборі правильного VPN-сервера має бути хліб та масло будь-якої служби.

Добре, що BolehVPN пропонують довідники, що пояснюють вибір сервера для користувачів, але їх важко знайти, і це дійсно знижує простоту використання. Було б краще, якщо служба включала посилання на них у клієнта або робила посилання на ці посібники видатними на їх веб-сайті.

Швидкість

Швидкість – це не те, що рекламує BolehVPN, але справедливо сказати, що ніхто не хоче працювати з повільним сервісом VPN. Щоб побачити, наскільки добре це було, ми провели тести на швидкість на п’яти його серверах, щоб виміряти швидкість завантаження, швидкість завантаження та затримку проти нашого незахищеного з’єднання з Великобританією. Результати нижче.

Місцезнаходження: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Великобританія)1329.025.36
Нідерланди1827.395.02
нас.14221.914.27
Канада10621.154.25
Сінгапур17924.093.20
Японія3399.501,85

Більшість серверів, до яких ви можете підключитися, визначали їх місце розташування, а не країну. Враховуючи, що BolehVPN не рекламує свою швидкість, ми були здивовані, що сервери, які ми протестували, за винятком Японії, наблизилися до відповідності швидкості завантаження та завантаження незахищеного з’єднання..

Затримка зменшилася, як ви могли очікувати, чим далі від серверів Великобританії. Нідерланди були майже однаковими, тоді як північноамериканські та азіатські сервери коливались у сотні мілісекунд.

Затримка робить BolehVPN поганою ігровою VPN, але вище середня швидкість може зробити її суперником серед найшвидших VPN-послуг на ринку. Він швидко підключається, а його продуктивність робить його хорошим вибором, якщо ви шукаєте найкращий VPN для торрентінгу.

Безпека

Безпека – одне з перших слів, яке ви бачите на веб-сайті BolehVPN. Враховуючи своє походження в Малайзії, яка має дещо різний погляд на свободу слова, вона веде розмови, коли йдеться про безпеку. Наш найкращий путівник VPN для Малайзії вникає в специфіку цензури цієї країни.

BolehVPN рекомендує використовувати OpenVPN, який є, як пояснює наш посібник із безпеки VPN, одним із найбільш захищених протоколів VPN. L2TP також доступний, але він, мабуть, обмежений для мобільних користувачів.

Немає можливості вибрати тип шифрування OpenVPN, який ви використовуєте під час підключення через клієнт, але веб-сайт рекламує 256-бітове шифрування AES. Якщо вам це неприємно, прочитайте наш опис шифрування.

Деякі сервери, наприклад, ті, що позначені “плащ”, покликані допомогти вам перемогти цензуру в Інтернеті в Китаї, Ірані та інших країнах (читайте наші кращі послуги VPN для керівництва з Китаю). Такі функції, як перемикач “замок”, також доступні, щоб допомогти користувачам, якщо вони турбуються про те, що їх особистість просочиться під час підключення.

Захист від витоку DNS включений як опція, і служба пройшла наші тести, коли ми шукали витоки IP, WebRTC та DNS. Незважаючи на те, що не було включено захист від витоку DNS, у нашому з’єднанні все ще не було витоків. Цей параметр, ймовірно, призначений для конкретних серверів, таких як проксі-сервери.

Різноманітність варіантів безпеки є приємним, хоча і заплутаним, дотиком від BolehVPN. Чудово, що в країнах з обмеженими можливостями є сервери для громадян, але було б краще, якби ця інформація була легше доступною.

Конфіденційність

Перш ніж придбати VPN, слід ознайомитися з його політикою конфіденційності. Це те, що ми зробили з BolehVPN, і нам сподобалось те, що ми виявили здебільшого.

По-перше, на веб-сайті є ордерний канал, який є геніальним методом сповіщення користувачів про те, що юридичні дії, про які не можна повідомити, були подані. Якщо канарка буде видалена, користувачі можуть припустити, що компанія отримала юридичні документи, про які вона не може звітувати.

Це хороший знак того, що компанія серйозно ставиться до конфіденційності. Для підтвердження, веб-сайт повідомляє, що жоден обшук, ордер або вилучення ніколи не надсилалися компанії або комусь, хто пов’язаний з цим.

BolehVPN-Privacy-Privacy

Веб-сайт також не реєструє дані користувачів, відповідно до політики конфіденційності. Єдиний виняток з цього – якщо сервіс реєструє “незвичну активність”, де він залишає за собою право вмикати журнали на короткий період для пошуку та припинення доступу користувача..

BolehVPN стверджує, що використовується лише як “крайній спосіб”, і з часу заснування компанії це траплялося лише “кілька разів”. Чи використовуєте ви це – виклик судження. Включення канарки та чітке формулювання щодо рідкості подібних дій свідчать про те, що компанія серйозно ставиться до конфіденційності користувачів.

Компанія, що стоїть за BolehVPN, BV Internet Services Limited, зареєстрована на Сейшельських островах, яка має одні з найкращих у світі законів про конфіденційність хмари завдяки законам, які гарантують конфіденційність та захист даних..

На веб-сайті також чітко видно, що він працює поза повноваженнями країн, що поділяють розвідку “П’ять очей” (Великобританія, США, Австралія, Канада та Нова Зеландія), жодна з яких не має найкращої репутації щодо дотримання конфіденційності користувачів..

Незважаючи на те, що можливість проведення “останньої інстанції” може викликати занепокоєння, BolehVPN докладає великих зусиль, щоб довести, що це серйозно щодо конфіденційності. Але якщо цього достатньо, щоб відкласти вас, вам може знадобитися звернутись до альтернативного постачальника, наприклад, Perfect Privacy (читайте наш відгук Perfect Privacy).

Потокова продуктивність

Не кожен VPN здатний передавати вміст з основних потокових сайтів, таких як Netflix або BBC iPlayer, але BolehVPN дуже старався це зробити.

Кілька серверів BolehVPN вказані як зручні для потоку під тегами “серфінг / потокове”, “гео” та “BolehFlix”. Ми перевірили їх вибір і виявили, що досвід поганий.

Деякі сервери, як-от “гео” -сервери, просто не підключалися б. Інші, наприклад, сервери “BolehFlix”, вимагали від нас змінити налаштування DNS для підключення. Ми це спробували, і хоча веб-сайт Netflix показав американський вміст, жоден із них не відтворить.

Сервери «серфінгу / потокового» не були кращими. Жоден із серверів, які ми намагалися, не дозволяв нам передавати вміст через Netflix, тому якщо ви шукаєте найкращий VPN для Netflix, шукайте в іншому місці.

Заблоковано BolehVPN-Iplayer

Ми провели аналогічний тест серверів Великобританії, щоб оцінити, чи можлива трансляція вмісту з BBC iPlayer. Оскільки цей огляд відбувся з Великобританії, потокове передавання BBC iPlayer працює чудово без VPN-з’єднання, але після того, як ми підключились через будь-який із серверів у Великобританії, ми отримали попередження про наше місцезнаходження та не змогли передати потоковий канал.

Якщо ви хочете подивитися найкраще, що може запропонувати BBC, замість цього вам потрібно буде переглянути один із найкращих VPN для iPlayer BBC, наприклад, VyprVPN (читайте наш огляд VyprVPN)..

Зрозуміло, що BolehVPN намагався бути трансляцією, але це просто не вийшло. Сервери, які ми намагалися, не могли потокувати або ми не змогли підключитися до них.

Розташування сервера

Географічне поширення – це не одне із найсильніших моментів BolehVPN. Є лише 12 країн на вибір, що є невеликою кількістю, а сервери зосереджені в Європі та США, а кілька – в Азії.

У Африці та Південній Америці немає серверів. Немає й легкого та остаточного списку серверів, але ми нарахували 78 у спадному списку клієнта. Лише деякі з них були здатні “повністю маршрутизувати” VPN-з’єднання.

Вибрати місця розташування сервера важко через незвичну систему імен, яку використовує BolehVPN. Це може бути задумом, враховуючи їх слабке поширення.

Різноманітність – це не слово, яке ми можемо застосувати до BolehVPN, тому, якщо для вас це важливо, подивіться на альтернативи, наприклад HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss), який має сервери у 190 країнах.

Обслуговування клієнтів

BolehVPN має кілька варіантів обслуговування клієнтів, якими користувачі можуть скористатися. Ви можете скористатися чатом у прямому ефірі, який можна знайти внизу кожної сторінки, щоб поговорити з радником або записати службу підтримки.

Існує також довідкова служба з підтримуючими статтями та активний форум для клієнтів, де ви можете спілкуватися з персоналом та іншими користувачами. Існує розділ, присвячений встановленню клієнтів або налаштуванню ПК на роботу з певними серверами, наприклад, DNS-сервери для “BolehFlix”..

Інструкції з установки детальні та містять корисні скріншоти. Довідкова служба дозволяє користувачам розміщувати питання безпосередньо персоналу, тому, по суті, це другий форум, але є також спеціально виготовлені статті співробітників, які допоможуть пояснити загальні проблеми та проблеми.

BolehVPN-Підтримка-Повідомлення

Ми вирішили перевірити обслуговування клієнтів BolehVPN, надіславши запит своїй команді як квиток на підтримку. Ми попросили роз’яснити декілька речей:

 • Чи має BolehVPN розділений тунель?
 • Яка кількість доступних серверів?
 • Потрібно, щоб налаштування захисту від витоку DNS була активна в налаштуваннях клієнта?

BolehVPN пішло кілька днів, щоб повернутися до нас, але він відповів на наші запитання. Якщо у вас виникли проблеми, команда підтримки повинна мати можливість допомогти, а якщо цього не вдасться, ви можете звернутися за допомогою до форуму підтримки.

Вирок

Завдяки міцній швидкості та зосередженості на конфіденційності, BolehVPN – це нормальне VPN, але це все добре. Ми в минулому оцінювали його за здатність передавати Netflix та інші потокові сервіси, але він зробив крок назад, і це вже неможливо.

Це швидко, але вибір сервера надто обмежений порівняно з сервісами з великими іменами, такими як ExpressVPN, який має набагато більше функцій та серверів за більш дешевою ціною.

Сильна націленість BolehVPN на безпеку та конфіденційність обнадіює, однак політика “аварійного” ведення журналів може дати найбільш серйозним користувачам конфіденційність можливість шукати в іншому місці. Ціноутворення є конкурентним, але не найкращим на ринку.

Де BolehVPN бореться в тому, як він представляє себе на своєму веб-сайті та в клієнті. Це просто не зручно для використання, що дозволить відключити новачків. Слабо продуманий список серверів важко розшифрувати, і клієнт виглядає застарілим.

Зрозуміло, що BolehVPN хоче націлити більше на одну натовп: стримерів, дисидентів та зосередженість на конфіденційності. Він не служить жодному з них особливо добре, але якщо ви шукаєте досить швидку VPN, і ви базуєтесь у Європі чи США, це більш ніж адекватно.

Чи маєте ви досвід роботи з BolehVPN? Чи вважаєте ви цей огляд занадто суворим? Надайте нам свій відгук у коментарях нижче, і дякуємо за ваш час.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map