Огляд Bitdefender VPN – оновлений 2020 рік

Огляд VPN Bitdefender

Bitdefender VPN – це гідне рішення, розроблене для роботи в тандемі з антивірусом компанії. Це досить добре, хоча ухиляється від особливостей та функціональності, виявлених у лідерів ринку. І все-таки це твердий вибір, якщо захист – це ваша головна проблема, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді Bitdefender VPN.


кращі VPN-огляди

Bitdefender – одна з найбільших компаній у сфері кібербезпеки у світі та пропонує безліч продуктів, але більшість людей, напевно, знають її за антивірус. Як ви бачите в нашому огляді Bitdefender Antivirus, ми були вражені його антивірусною роботою, особливостями та підтримкою клієнтів.

Це означає, що ми розглянемо VPN, запропонований Bitdefender, у цьому огляді Bitdefender VPN. Це доповнення, тобто ви не можете використовувати його, якщо у вас немає Bitdefender Total Security, Bitdefender Antivirus або одного з інших продуктів компанії.

VPde-клієнт Bitdefender простий у використанні, але це коштує за рахунок функцій. Безпека хороша, але немає можливості змінити використовуваний протокол чи шифрування. Він також пропонує хороші швидкості та відмінне обслуговування клієнтів.

Хоча Bitdefender VPN отримує декілька речей правильно, є багато речей, які можуть бути кращими. Окрім того, що він практично не має особливих можливостей, він не в змозі прорватися через виявлення VPN на веб-сайтах, що заблокуються, таких як Netflix та BBC iPlayer, а це означає, що він не стане найкращим списком VPN.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Bitdefender VPN

Особливості

Що стосується особливостей, Bitdefender VPN настільки голий, як може отримати. Починаючи зі списку можливостей, ви можете зробити так, щоб клієнт автоматично запустився під час запуску або підключився автоматично, коли він виявить, що ви перебуваєте в мережі WiFi. Чомусь неможливо автоматичне підключення під час використання дротової мережі.

Bitdefender-Settings

Це все, що ви можете зробити в додатку. Інших налаштувань для редагування немає. Ви не можете змінити використовуваний протокол або шифрування, там немає перемикача, не існує розділеного тунелю. Він доступний на всіх основних платформах, включаючи Windows, macOS, iOS та Android. При цьому користувачі Linux залишаються осторонь.

Схоже, що Bitdefender намагався створити зручну для користувачів досвід, яку кожен зможе підібрати. Що можна сказати для цього стилю дизайну програмного забезпечення, але якщо мова йде про такі великі витрати, це може бути не варто.

Зрештою, замість того, щоб пропонувати простий у використанні досвід, клієнт Bitdefender VPN дозволяє відчувати себе так, ніби вам передали безфункціональний додаток, про який не було думки..

Якщо ви шукаєте зручну для дизайну конструкцію, яка досягає тієї ж простоти використання, що і Bitdefender VPN, але без колінного використання для користувачів, які хочуть більшого контролю, читайте наш огляд ExpressVPN. ExpressVPN забезпечує його інтерфейс простим у використанні, зберігаючи функції.

Огляд можливостей VPN Bitdefender

Bitdefender VPN логотипwww.bitdefender.com

Починає від $ 333персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
10

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
30 днів

Обсяг сервера у всьому світі
27 локацій

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено
поставляється з пакетом Total Security

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону
робочий час

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Порівнювати Bitdefender VPN з іншими провайдерами досить складно, оскільки для його використання потрібно мати ще одне із безпечних рішень Bitdefender. Якщо у вас вже є Bitdefender у вашій системі, ціни на VPN – це хороша угода, але необхідність отримати додаткове, як правило, досить дороге програмне забезпечення для використання VPN може відігнати людей від нього.

Однак, як ви бачите з нашого огляду антивірусу Bitdefender, він найкращий зараз на ринку, тому, можливо, варто вкласти кошти, якщо ви дійсно намагаєтеся захистити свій комп’ютер.

Зважаючи на це, давайте розглянемо плани для Bitdefender VPN. Для початку є “безкоштовний” план, який постачається з Bitdefender Total Security. Він пропонує 200 Мб даних на день, що добре, якщо мова йде про безкоштовні VPN-сервіси, але, в той же час, важко назвати план “безкоштовним”.

Ціни на Bitdefender

Переходячи до планів преміум-класу, є щомісячна оплата та річна опція. Обидва мають необмежену пропускну здатність, але обмежені кількістю пристроїв, які дозволяє ваша ліцензія на антивірус.

Хоча ціни, які пропонує Bitdefender VPN, є конкурентоспроможними і здаються великою цінністю, порівняння їх з іншими постачальниками нечесно, тому що Bitdefender вимагає додаткової покупки. Якщо ви шукаєте доступну VPN, яка не потребує додаткової покупки, перегляньте наш огляд CyberGhost.

Простота використання

Bitdefender VPN зосереджується на наданні спрощеного та спрощеного користувальницького досвіду більше, ніж на наданні багатого функціоналу. Через це VPN простий у використанні.

Ви можете відкрити додаток VPN з панелі управління, яка постачається з програмним забезпеченням Bitdefender, або із значком системного трея. Піктограма системного лотка змінюється, щоб відображати, що ви підключені, маленьким червоним символом X, який вказує, що ви не є, та зеленою галочкою, що вказує на те.

На першому екрані клієнта є простий білий фон з великою синьою кнопкою, яка дозволяє вам підключитися, і спадне меню нижче, щоб ви могли вибрати, куди потрібно підключитися. Список серверів знаходиться за алфавітом і легко переглядати, прапор кожної країни розташований зліва від назви.

Bitdefender-клієнт

Кнопка у верхньому лівому куті відкриває меню, яке надає вам кілька варіантів, зокрема налаштування, звернення до служби підтримки та перегляд інформації щодо вашого облікового запису, наприклад, скільки днів залишилось у вашій підписці..

Хоча Bitdefender VPN-клієнт впорядкований, досвід роботи на веб-сайті не настільки оптимізований. Bitdefender не вважає VPN окремим продуктом, і через це йому не надається багато місця на веб-сайті. Майже весь вміст веб-сайту призначений для інших продуктів, тому пошук відповідей на запитання про VPN або навіть взагалі його пошук часто може бути клопотом..

Швидкість

Bitdefender пропонує вражаючі швидкості на всіх тестованих серверах. Встановлення зв’язку займає приблизно 10 секунд щоразу, що далеко не швидко, але, підключившись, Інтернет почуває себе чуйним та стабільним.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1472.055.86
Об’єднане Королівство9039.444.72
Швейцарія10769,843,46
Сполучені Штати5349.264,81
Японія19368,903.25
Бразилія15169,343,73

Як видно з результатів наших тестів, коли ми підключились до Швейцарії, Японії чи Бразилії, ми побачили розумні, але не великі, пінг-часи і втратили лише кілька відсоткових балів на швидкості завантаження. Швидкість завантаження спричинила набагато більший удар, що може бути важливо врахувати, якщо ви хочете надсилати файли з VPN.

Bitdefender-Швидкість

Одне, що нам припало до уваги, це те, що сервери Великобританії та США дали гірші результати, ніж інші. Час пінг – це те, чого ви очікували від цих місць, оскільки вони набагато ближче до нас, ніж Японія чи Швейцарія, але швидкість завантаження була нижчою.

Це, мабуть, симптом відсутності найсильнішої можливої ​​мережевої інфраструктури. Цілком імовірно, що це два місця, де найбільше торгують, і низька ефективність полягає в тому, що вони піддаються більшому навантаженню.

Хоча його ефективність під час наших тестів може заробити це місце у нашому найшвидшому списку VPN, у багатьох випадках це не найкращі часи пінг. Якщо ви шукаєте VPN з пінг-дами, які дозволять вам грати в конкурентні ігри за кордоном, подивіться наш кращий VPN для ігор.

Безпека

Як і тема цього огляду та VPN, немає варіантів, коли мова йде про захист ви під час використання Bitdefender VPN. Немає параметрів протоколу, які можна змінити, або шифрування, з яких можна вибрати. Однак, налаштовані на вас налаштування – це те, що ми пропонуємо людям використовувати.

Bitdefender VPN використовує протокол OpenVPN, який є надійним, надійним, швидким і надійним протоколом з відкритим кодом. Якщо вам цікаво дізнатися більше про протоколи VPN, ознайомтеся з нашою розбиткою протоколів VPN.

Для подальшого покращення безпеки Bitdefender VPN шифрує ваше з’єднання за допомогою 256-бітного AES. Це налаштування VPN, яке ми рекомендуємо майже будь-кому, оскільки це безпечно та забезпечує швидке з’єднання. У всіх практичних цілях 256-розрядний AES неможливо зламати, але якщо вам цікаво криптографія взагалі, ви повинні прочитати наш опис статті шифрування..

Хоча Bitdefender VPN не дозволяє вам вмикати або вимикати захист від витоку DNS, як це роблять багато VPN, він пройшов наш тест на витік DNS.

Якщо вам цікаво, що таке витоки DNS, зверніться до нашої статті про витоки DNS, щоб отримати поглиблене пояснення. Коротше кажучи, витік DNS означає, що деяка інформація про ваш веб-перегляд переходить до рук вашого постачальника послуг Інтернету або, в деяких випадках, уряду, навіть коли ви отримуєте доступ до Інтернету через VPN..

Конфіденційність

Хоча безпека Bitdefender VPN хороша, в деяких відношеннях може бути той, хто слідкує за тим, щоб користуватися послугою. Встановлення прозорості – одна з найважливіших речей для компанії, що займається кібербезпекою та VPN. Основним компонентом цього є те, що легко інтерпретуються та стислі політики конфіденційності та угоди користувачів.

Хоча Bitdefender є більшою компанією, ніж багато постачальників VPN, які ми розглядаємо, і пропонує багато додаткових послуг, ліцензійні угоди та політики конфіденційності для кінцевих користувачів без зайвих зусиль є складними та складними для навігації. На його веб-сайті розміщені різні договори про підписку, умови та політики конфіденційності.

На жаль, коли ми запитали прямо про політику конфіденційності VPN, ми перейшли на коротку сторінку поширених запитань, де сказано, що “ніхто (рекламні агентства, провайдери, страхові компанії тощо) не матиме доступу до ваших онлайн-журналів”.

Це говорить про те, що журнали зберігаються, але не передаються стороннім особам.

Якщо ви заглибитесь у політику конфіденційності Bitdefender Home Solutions та перейдете до розділу 7.3, ви побачите, що вона збирає лише рандомізовані або хешовані ідентифікатори користувачів та пристроїв, IP-адреси та випадково згенеровані маркери, які використовуються для встановлення VPN-з’єднання. При цьому вона ділиться цією інформацією з Anchorfree, третьою стороною, яка обробляє дані від імені Bitdefender.

Хоча здається, що інформація, що збирається стосовно VPN, значною мірою анонімізована та не є ідентифікаційною, багато інформації, зібраної на веб-сайті та під час оформлення замовлення, включають вашу домашню адресу. Якщо ви шукаєте VPN, який пропонує найвищу політику конфіденційності без реєстрації, перегляньте наш огляд NordVPN.

Потокова продуктивність

Bitdefender VPN не зміг пройти через більшість систем виявлення VPN, проти яких ми поставили. BBC iPlayer та Netflix спростували це, але Hulu, здавалося, більше ніж радий нас пропустити через захищений зв’язок.

Bitdefender-iPlayer

Коли мова зайшла про перегляд вмісту, час зв’язку був незначним. Часто це починається з дефолту до 720p або 480p, але менше ніж через 10 секунд зв’язок покращиться, а відео зіткнеться до 1080p. Це не рідкість серед VPN.

Після того, як відео було зібрано до 1080p на YouTube і Hulu, зв’язок був стабільним, і нам не довелося мати справу з буферизацією. З іншого боку, ми відчували буферизацію на Twitch, швидше за все, через нестабільну затримку, яка може серйозно вплинути на прямі трансляції..

Хоча загальна продуктивність під час трансляції була хорошою, більшість людей, напевно, шукають способу перемогти заборону VPN Netflix. Якщо ви один із них, перегляньте нашу кращу статтю VPN для Netflix. Якщо ви намагаєтесь отримати доступ до iPlayer BBC, перейдіть до нашого кращого VPN для iPlayer BBC.

Розташування сервера

Bitdefender VPN розміщує сервери в 27 країнах. Вони розповсюджені добре, із серверами в Європі, Північній Америці, Азії та Південній Америці. Як не дивно, у списку серверів клієнта VPN не вказано точне місцезнаходження сервера, а лише країна, тож ви не знатимете, де саме підключаєтесь.

Bitdefender-сервер

Також здається неможливим сказати, скільки індивідуальних серверів має Bitdefender. Ми не могли знайти номер на веб-сайті чи в іншому місці. Це важко сказати, наскільки надмірні та надійні сервери, але, як ми бачили під час нашого тестування на швидкість, є ознаки того, що сервери знаходяться під значним навантаженням.

У контексті, хоча 27 локацій не обов’язково бракує, найвищий рівень, який ми бачили, – це HideMyAss. Її мережа має майже 1000 серверів, які розповсюджуються на 280 локаціях. Прочитайте наш огляд HideMyAss, щоб дізнатися більше.

Обслуговування клієнтів

Як ми відзначили в нашому огляді Bitdefender Antivirus, обслуговування клієнтів є чудовою. Якщо ви зіткнулися з проблемою, у вас є кілька варіантів отримання допомоги.

Для початку є довгий список телефонних ліній, з якими можна зв’язатися в різних країнах. Години роботи телефонних ліній різняться, але деякі працюють цілодобово. На веб-сайті також є чат в реальному часі, а також підтримка електронної пошти. Усі маршрути підтримки змогли своєчасно дати нам коротку та корисну відповідь.

Підтримка Bitdefender

Також є форум користувачів та велика база знань. База знань може бути важкою для пошуку, особливо коли шукаєте відповіді щодо VPN, але все одно ви надасте корисну інформацію, якщо оглянетесь.

Вирок

Bitdefender прибив чимало важливих знаків, коли справа стосується пропонування великої VPN. Швидкість руху солідна, підтримка клієнтів – найкраща, а програмне забезпечення добре розроблене та просте у використанні.

Однак, існує багато речей, які стримують це. Придбати цілий пакет програм просто для використання VPN – це дуже прикро, особливо якщо це не дозволяє BBC iPlayer або Netflix.

Оскільки ми не можемо рекомендувати Bitdefender VPN, радимо ознайомитись з нашим масивним архівом оглядів VPN. Вони відсортовані від найкращого до гіршого, так що ви можете легко знайти поточного топ-собаку.

Якщо у вас є досвід роботи з будь-якими продуктами Bitdefender, повідомте нас у коментарях нижче. Ми любимо чути від вас. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map