Огляд безпеки Wiro VPN Webroot – оновлено 2020 рік

Огляд безпеки Webroot Wifi VPN

Webroot Wifi VPN Security – це найдовший з назвою VPN на ринку, але це все, що про це чудово. Він не особливо безпечний, має дивну політику конфіденційності та не має звичних особливостей. Прочитайте наш повний огляд, щоб дізнатися, чому ви хочете уникати цієї VPN.


кращі VPN-огляди

Webroot – компанія з кібербезпеки, яка була започаткована на початку 90-х, але нещодавно її придбав Carbonite, про яку ви можете ознайомитись у нашому березневому стані Хмари. Webroot приділяє велику увагу своїй антивірусній службі, але також пропонує віртуальну приватну мережу під назвою WiFi Security.

Webroot WiFi Security шокував нас багатьма способами, високою швидкістю на багатьох серверах в США та Європі та можливістю прорватися через Netflix та виявлення VPN від BBC.

З цього приводу він не складе наш найкращий список VPN, оскільки він містить безліч функцій, які багато користувачів вважають критичними компонентами хорошої VPN. Наприклад, OpenVPN відсутній у списку доступних протоколів.

Сумнівна політика конфіденційності Webroot WiFi Security та загальна відсутність безпеки – це чудовий приклад того, що компанія добре вирішує проблему з технічної точки зору, але не пропонує багатьох дрібних речей, які шукають клієнти.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для безпеки Webroot Wifi VPN

Особливості

Безпека Wi-Fi Webroot орієнтована на людей, які хочуть отримати VPN без проблем. Через це він пропонує деякі функції, які приємно мати, але зберігає речі голими кістками.

Додаток доступний для Windows, macOS, Android та iOS. Користувачі Linux залишаються в пилу, як і ті, хто хоче запустити VPN через розширення браузера. Ви також не можете налаштувати VPN на маршрутизаторах, що ускладнює захист усіх пристроїв вашого будинку одночасно (і летить перед іменем “WiFi Security”).

Webroot-Wifi-VPN-безпека-WebrootOS

Він пропонує кілька протоколів, включаючи IKEv2, L2TP та PPTP. Хоча ці протоколи швидкі, вони не є найбільш безпечними варіантами. Ми підемо детальніше про їхню безпеку пізніше, але якщо вам цікаво протоколів VPN, вам слід ознайомитись з розбивкою нашого протоколу VPN..

Відкривши налаштування, ви знайдете короткий список прапорців. Вони містять такі параметри, як автоматичне підключення при запуску або вмикання або вимкнення перемикача. Також є варіант веб-фільтрації, який допомагає блокувати потенційно шкідливі веб-сайти. Хоча для тих, хто стурбований безпекою в Інтернеті, це не так добре, як використовувати справжній антивірус (прочитайте наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення).

Певних функцій у Wiro Security Webroot відсутні, хоча, зокрема, захист від витоку DNS, розділене тунелювання та навіть протокол OpenVPN, який, мабуть, є найбільш безпечним протоколом VPN. Якщо ви шукаєте більш насичений функцій VPN, радимо прочитати наш огляд ExpressVPN.

Огляд функцій безпеки Webroot Wifi VPN

Логотип безпеки Wiro VPN Webrootwww.webroot.com

Починає від $ 333персячний місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
70 днів

Обсяг сервера у всьому світі
35

Настільні ОС
Windows, MacOS

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
PPTP, L2TP, IKEv2

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
робочий час

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Що стосується цін Webroot WiFi Security, то ваші варіанти обмежені. Пропонуються два плани, обидва – на один рік. Щомісячних або багаторічних планів немає. Перший план має до трьох з’єднань, а другий – п’ять.

Webroot WiFi Security не пропонує безкоштовну пробну версію або не приймає криптовалюту. При цьому він пропонує велику політику повернення грошей на 70 днів, якщо ви не задоволені послугою, що дещо компенсує відсутність пробного періоду. Це найдовший відшкодування в бізнесі, який виграв навіть щедрі 45 днів CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про цю чудову послугу).

Якщо ви просто хочете підключити особисті пристрої – можливо, робочий стіл та ноутбук – план для трьох користувачів за конкурентними цінами. Навіть ціна плану для п’яти користувачів не викликає сумнівів, але було б непогано бачити необмежений план підключень.

Webroot-Wifi-VPN-Ціни на безпеку

Також нечасто знайти службу VPN, яка не дозволить користувачам підписуватися щомісяця або щоквартально. Якщо ви шукаєте доступний VPN-план, який пропонує необмежену кількість підключень, а також відмінну щомісячну ставку, радимо прочитати наш огляд Windscribe після завершення роботи тут.

З іншого боку, багато постачальників VPN пропонують знижки людям, які планують використовувати VPN на постійній основі та хочуть входити на довші періоди часу. Якщо ви сплачуєте за попередній план звернення до вас, радимо перевірити наш огляд NordVPN. NordVPN – всебічний великий постачальник послуг і пропонує плани на два та три роки за привабливими цінами.

Простота використання

Якщо мова йде про простоту використання на веб-сайті, Webroot дещо не вистачає позначки. Веб-сайт розроблений таким чином, що може зробити навігацію заплутаною, особливо якщо мова йде про його сервіс VPN Security VPN. Це головним чином тому, що антивірус Webroot є центром уваги веб-сайту. VPN ставиться на задній пальник.

Коли ви знайдете, куди вам потрібно піти, однак підписатись та встановити клієнта легко. З цього моменту це плавне плавання. Клієнт викладений добре та зручно. Спочатку все, що ви побачите, – це яскраве зелене вікно з прапором країни, до якої ви збираєтесь підключитися, і помаранчевою кнопкою із написом “Підключитися”.

Webroot-Wifi-VPN-Security-Webrootclient

Клацніть прапор або маленький символ розташування поруч із кнопкою «підключити», щоб відкрити меню сервера. Це дозволяє переглядати доступні місця для підключення, і їх легко переглядати. У списку є автоматична опція вгорі, яка вибирає найшвидший доступний сервер, три “найбільш рекомендовані” варіанти, включаючи Францію, Німеччину та США, та алфавітний список країн.

У списку є назви кожної країни, а також їхні прапори, що допомагає швидко переглядати веб-сторінки. Також вгорі є функція пошуку, якщо ви знаєте, де потрібно підключитися.

У верхньому правому куті розташована кнопка, яка відкриває екран меню. Екран меню добре викладений і, як було сказано, голими кістками. Якщо ви хтось, хто хоче повний контроль над налаштуванням вашого VPN, це може розглядатися як згубно, але щось можна сказати для простоти інтерфейсу Webroot WiFi Security..

У верхній частині вікна налаштувань є п’ять вкладок, і на кожній є кілька чітко пояснених варіантів. Вкладки охоплюють протоколи; загальні налаштування, такі як запуск при запуску та сповіщення; налаштування підключення, такі як вбивча перемикач; шкідливий веб-сайт блокує веб-фільтр і звертається в службу підтримки.

Налаштування Webroot-Wifi-VPN-Security-WebrootSettings

Швидкість

Швидкість – це змішаний мішок із захистом Webroot WiFi. З нашого тестування, загальна картина здається, що північноамериканські та європейські сервери мають високу якість, тоді як азіатські та південноамериканські сервери не відповідають однаковим стандартам.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)1372.075.83
Лондон8868,905.41
США Схід5867,855.06
Японія19323.092,45
Швейцарія12866.14.25
Бразилія14214.683.13

Під час підключення до американського сервера Східного узбережжя, який, швидше за все, знаходиться в Нью-Йорку, і він знаходиться приблизно в 400 милях від нашого місця тестування, ми бачимо незначне збільшення пінг, але незначну втрату швидкості.

Віддаляючись далі до лондонських серверів, що знаходяться приблизно в 3800 милях від нас, ми бачимо лише невеликий приріст часу пінгу та невелику втрату швидкості. Швейцарські сервери також бачать вражаючі показники, враховуючи значну відстань.

Webroot-Wifi-VPN-Безпека-Швидкість

Однак історія відрізняється при тестуванні серверів на інших континентах. Наприклад, підключення до Японії, яка знаходиться на відстані приблизно 6 800 миль від нас, втрачає більше половини нашої постійної смуги завантаження. Бразилія малює аналогічну ефективність картини, незважаючи на те, що знаходиться приблизно на такій же відстані, як Лондон від нас.

Хоча часи пінг на деяких серверах не страшні, вони недостатньо низькі, щоб грати в змагальні ігри. Якщо ваша мета – грати в ігри з обмеженим доступом або грати на інших серверах, перегляньте наш кращий VPN для ігрових раундів, щоб побачити, який VPN дасть вам найкращу перевагу.

Однак, багато з перевірених нами серверів мають відмінні швидкості. Лондонський сервер працює добре і втрачає мало наших постійних швидкостей.

Швидкість роботи сервера невідповідна, що робить безпеку Webroot WiFi ризикованим вибором, якщо ви покладаєтесь на швидкі швидкості Інтернету. Якщо ви шукаєте надійно вражаючі показники завантаження чи завантаження, перегляньте наш список найшвидших VPN.

Безпека

Безпека – це найслабша область для безпеки Webroot WiFi. Як ми торкалися раніше, пропоновані протоколи далеко не ідеальні, тому що IKEv2 є протоколом за замовчуванням.

IKEv2 встановлює захисну зв’язок між вашим комп’ютером та сервером, з яким контактують такі речі, як шифр та ключ шифрування трафіку. Це означає, що це найшвидший “протокол” VPN у більшості випадків, а безпека скромно хороша, але не така хороша, як справжній протокол тунелювання, наприклад OpenVPN.

Webroot-Wifi-VPN-безпека-WebrootProtocols

Інші варіанти гірші: L2TP є надійно захищеним протоколом тунелювання, а PPTP не викликає сумнівів ні для кого, оскільки він застарів і не захищений. Жоден із них не є надійним з точки зору безпеки, як OpenVPN, який пропонують більшість постачальників, оскільки це безкоштовний та відкритий код.

Втім, до всіх цих протоколів додано 256-бітове шифрування AES, що допоможе захистити ваші дані. Якщо вам цікаво шифрування та що це означає, розгляньте наш опис статті шифрування.

Червоним прапором на додаток до відсутності захищених протоколів є те, що під час нашого тестування ми виявили, що безпека Webroot WiFi повна витоків DNS. Кожен сервер і протокол отримані на сервері DNS нашого постачальника послуг Інтернет.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що це означає, прочитайте нашу статтю про витоки DNS. Підсумовуючи це, це означає, що, хоча ви підключаєтесь до Інтернету через іноземний сервер, ваш комп’ютер все ще контактує та обмінюється інформацією зі своїм провайдером або, в деяких випадках, урядом..

Відсутність захищених протоколів та проблема витоку DNS означають, що люди, які намагаються обійти цензуру в Інтернеті, повинні уникати безпеки Wiro Webroot. Якщо ви шукаєте спосіб пробити, наприклад, Великий брандмауер Китаю, перегляньте наші найкращі VPN-сервіси для Китаю..

Конфіденційність

Політика конфіденційності справляє негайне перше враження залежно від тривалості. Більш довгі з них набагато частіше приховують підлість юридичної мови або “ifs” та “buts”. Це стосується політики конфіденційності Webroot.

На початку він стверджує, що не реєструє та не збирає дані про діяльність веб-перегляду. Якщо ви читаєте далі, це, мабуть, не відповідає дійсності. Політика визначає п’ять речей, з яких журнали Webroot WiFi Security включають дату та час використання, кількість переданих даних під час використання, до якого сервера ви підключились, країну, до якої ви підключились, та кількість пристроїв, пов’язаних із обліковим записом..

Незважаючи на те, що ваша IP-адреса не записується, згідно з Webroot, країна, в якій ви перебуваєте. Це щось несуттєве, але він зберігає вашу домашню адресу, щоб обробляти платежі. Потім політика говорить, що інформація зберігається “стільки, скільки це необхідно для того, для якого Webroot збирає її”.

Жоден постачальник VPN не повинен мати політику конфіденційності, доки веб-сайт Webroot. Якщо політика скачується на сторінках, і постачальник намагається зберігати вашу домашню адресу та іншу інформацію на зберігання, наскільки це заманеться, вона не є приватною. Якщо вас цікавить, як виглядає стисла та добре написана політика конфіденційності, прочитайте наш огляд VyprVPN.

Потокова продуктивність

Зважаючи на витоки DNS, які ми виявили під час тестування, ми думали, що безпека Webroot WiFi не зможе проникнути через інтенсивні можливості відхилення проксі-сервера від BBC або Netflix. Це довело нас неправильно.

Не змінюючи жодної настройки, ми змогли отримати доступ до iPlayer BBC і переглянути вміст BBC. Ця історія була однаковою для Netflix, Amazon Prime Video та всіх інших потокових сервісів, які ми протестували.

Продуктивність також була хорошою, тому що відео завантажувалося лише кілька секунд, а завантаження та дефолт до 1080p або, в деяких випадках, 720p. Не було жодних перебоїв або проблем із буферизацією, і якщо плеєр за замовчуванням до 720p, він часто переміщувався до 1080p, коли з’єднання було більш стабільним.

Хоча Webroot WiFi Security на диво добре надавав доступ до заблокованих веб-сайтів, ми закликаємо вивчити інші варіанти через проблеми безпеки та конфіденційності. Якщо ви намагаєтеся перейти до вмісту BBC, ознайомтеся з нашим кращим VPN-програмою для BBC iPlayer. Якщо ви шукаєте Netflix, прочитайте нашу статтю про заборону для заборони VPN Netflix.

Розташування сервера

Webroot WiFi Security має 35 локацій, які рівномірно розподілені по всьому світу. Є країни в Африці, Північній Америці, Азії, Південній Америці та Європі, це означає, що у вас є шанс знайти сервер, що знаходиться поблизу, незалежно від того, де ви знаходитесь..

Webroot-Wifi-VPN-безпека-WebrootServers

Розташовуються місця, якими користуватиметься більшість людей, включаючи США та Великобританію. Хоча вони добре розповсюджені, 35 серверів – це анемічне число. Якщо ви намагаєтеся знайти VPN, який пропонує найбільше місцеположень, перегляньте наш огляд HideMyAss. HideMyAss має приголомшливі 280 локацій у 190 країнах.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів являло собою змішану сумку з Webroot WiFi Security. Існує кілька варіантів, як отримати підтримку. На веб-сайті є функція чату в реальному часі, але вона доступна лише на сторінці оформлення замовлення і орієнтована на відповіді на будь-які остаточні питання, які можуть виникнути у людей під час покупки.

Коли ми зв’язалися з людьми в прямому чаті, вони змогли відповісти на наші запитання та швидко відповіли. Ми також створили службу підтримки, щоб отримати допомогу з імітованою проблемою електронною поштою. Станом на час написання, ми минули три дні, як ми зробили свій квиток на підтримку, і ми досі не чули.

На веб-сайті Webroot також є широкий форум користувачів, де ви можете задавати питання спільноті та отримувати відповіді від інших користувачів. Він викладений добре і простий у використанні. З іншого боку, масивна база знань корисна, якщо ви можете знайти потрібний розділ, але до неї складніше орієнтуватися, оскільки вона визначає пріоритетні відповіді щодо антивірусу Webroot та інших програм.

Вирок

Webroot WiFi Security виконав багато технічних аспектів того, щоб бути постачальником VPN. Місце розташування сервера вибрано добре і розподілено по всьому світу. Багато серверів пропонують вражаючу швидкість, а можливість VPN отримувати доступ до вмісту, що заблокується, була однією з найкращих, що ми бачили.

Однак, це не вистачає позначки, коли мова йде про безпеку та конфіденційність, які, мабуть, є двома найважливішими аспектами хорошого постачальника VPN. Якщо вам цікаво куди звернутися звідси, щоб знайти більш чіткого постачальника VPN, який буде поважати вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті, у нас є широкий архів відгуків VPN, щоб ви переглядали..

Якщо у вас є досвід роботи з VPN Webroot або будь-яким іншим його сервісом, повідомте про це у коментарях нижче. Ми любимо почути від вас і, як завжди, дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map