Огляд Astrill – оновлено 2020 рік

Огляд Astrill

Astrill – це трохи мішана сумка: вона швидка і має чудові функції, але її інтерфейс був розроблений для мурах і це дорого. Тим не менше, це добре для Netflix та інших потокових передач та дозволяє торрентінг, тому ми не можемо заборонити йому підтримувати компанію з нашими кращими постачальниками VPN. Перегляньте наш повний огляд Astrill, щоб дізнатися більше.


кращі VPN-огляди

Astrill – це швидкий, компактний VPN, який має відмінний набір функцій. Він також поставляється з здоровенною ціною, яка не здається виправданою, враховуючи обмежений вибір сервера та поганий досвід користувача.

У цьому огляді Astrill ми перейдемо до місця, де VPN є кращим та де він вирівняється. Це буде випробувано на функції, ціноутворення, простоту використання, підтримувані пристрої, розташування сервера, швидкість, безпеку та сервер клієнтів. Зрештою, ми винесемо свій вирок щодо цього.

Нам подобаються функції фільтрування Astrill і фірмові протоколи. Швидкість завантаження теж не погана. Якщо ви намагаєтеся зберегти долар, найкраще шукати в іншому місці, оскільки Astrill є одним з найдорожчих варіантів у нашому найкращому виборі VPN.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Альтернативи для Astrill

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Незважаючи на крихітний користувальницький інтерфейс, Astrill має безліч функцій. Інтерфейс показує кнопку для ввімкнення з’єднання, а невеликий графік внизу відображає вашу швидкість. Якщо ви хочете перевірити швидкість інших серверів, ви можете скористатися функцією тестування швидкості Astrill. Ви можете вибрати скільки завгодно серверів і автоматично перевірити їх швидкість та затримку.

Тест на швидкість страйку

Нашими улюбленими особливостями є фільтри. Astrill має фільтрацію для веб-сайтів та додатків. За замовчуванням налаштовано так, щоб направляти весь трафік через сервер VPN, але ви можете додати винятки, якщо ви не хочете, щоб все пройшло.

На щастя, Astrill дозволяє вам робити це і навпаки. Ви можете налаштувати фільтри так, щоб використовувати підключення VPN лише для певних програм, що корисно, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту, що заблокується, наприклад.

Astrill-Фільтри

Фільтрування дозволяє підтримувати повне підключення до Інтернету, коли вам це потрібно. Наприклад, ви можете відфільтрувати багатокористувацькі ігри на своєму комп’ютері, тому вам не доведеться турбуватися про те, що швидкість стає на шляху переживання. Ви також можете просто використовувати один з наших кращих VPN для ігор.

Ця функція більш відома як розділений тунель, що досить рідко зустрічається серед VPN. Більшість може це підтримати, але процес є досить інтенсивним – прочитайте приклад у нашому огляді приватного доступу до Інтернету. Крім того, постачальники, які підтримують його, як-от StrongVPN, є досить посередніми (читайте наш огляд StrongVPN, щоб дізнатися, чому це не найкращий вибір). 

На робочих столах Windows можна використовувати OpenVPN, StealthVPN або OpenWeb. Astrill підтримує майже всі інші основні протоколи VPN, але це залежить від пристрою. OpenWeb і StealthVPN – це протоколи, розроблені Astrill і додають додаткові функції додатку.

Наприклад, OpenWeb додає в меню опцію “тільки для браузера тунелів”. Це швидкий спосіб відфільтрувати те, що ви робите, використовуючи додатки, підключені до Інтернету, не турбуючись про швидкість. OpenWeb також поставляється з блокуванням оголошень і відстеження.

Ви можете поділитися своїм VPN-з’єднанням і з іншими пристроями. В основному, ви додаєте проксі до наявного з’єднання. Astrill має додатки для більшості пристроїв, але обмін VPN розширює список на все, що є в Інтернеті, включаючи смарт-телевізори, ігрові консолі та потокові пристрої, такі як Apple TV.

Обмін Astrill-VPN

Astrill оснащений вимикачем, який перерве ваше інтернет-з’єднання, якщо він відключений від віддаленого сервера. Якщо ви використовуєте OpenVPN в якості свого протоколу, ви також можете встановити програму Guard Guard, яка буде блокувати додатки, які ви вказали, коли VPN вимкнено.

Цей параметр відображається і для StealthVPN, але, як не дивно, не для OpenWeb.

Продуктивність потокового потоку

Astrill успішно обійшов жахливу помилку проксі-сервера Netflix. Він потрапив і в Хулу, але його заблокував BBC iPlayer на трьох серверах у Великобританії. Всього їх п’ять, але двоє з них були знижені під час нашого тестування, що ставить Astrill за найкращим VPN для служб BBC iPlayer BBC.

Astrill-BBC-iPlayer

У нього були проблеми і з Amazon Prime Video. Ми могли отримати доступ до нього та переглядати вміст, але ми зустріли повідомлення “вміст недоступний у вашій місцевості”, коли ми намагалися передати щось. Хоча Netflix – велика собака, тому ми не можемо надто скаржитися.

Однак якщо Netflix є для вас пріоритетним завданням, ми відчуваємо, що ми отримаємо більше найкращих VPN для Netflix, ExpressVPN.

Огляд функцій Astrill

Логотип Astrillwww.astrill.com

Починається від $ 833 за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка, AliPay

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі
328 у 65 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES, RSA-4096

Доступні протоколи VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, OpenWeb, StealthVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
24/7

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону
робочий час

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Astrill – це один з дорожчих варіантів VPN, навіть якщо ви передоплачуєте за рік. Ціна щомісячного плану є приголомшливою і коштує на 5 доларів більше, ніж щомісячні тарифи більшості інших провайдерів. На п’ять пристроїв ми не вражені.

Як завжди, ми не рекомендуємо щомісячний план. Наприклад, CyberGhost пропонує план, який підтримує до семи одночасних з’єднань за половину вартості. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді CyberGhost.

Хоча піврічні та річні плани Astrill хороші. ExpressVPN, яку ми високо оцінили в нашому огляді ExpressVPN, є цією ж ціною для цих двох термінів. При цьому місячні плани Astrill дорожчі.

Astrill пропонує щедрий семиденний безкоштовний пробний період. AirVPN, з іншого боку, пропонує лише три (читайте наш огляд AirVPN). Вам не потрібно ставити кредитну карту, але ви можете користуватися послугою протягом семи днів безкоштовно, навіть якщо купуєте план. Однак, безкоштовна пробна версія у Китаї не пропонується.

Якщо ви шукаєте безкоштовний варіант, переконайтеся, що прочитайте наш довідник про кращих безкоштовних VPN-провайдерів, хоча ми його зіпсуємо і повідомимо, що Windscribe – це, мабуть, найкращий варіант там (ви можете дізнатися, чому в нашому Windscribe огляд). 

Немає багаторічних планів, що є проблемою, яку ми бачили з кількома постачальниками VPN. Пропонування дворічного або трирічного плану дозволяє лояльним користувачам отримати кращу вартість, сплачуючи заздалегідь. Наприклад, NordVPN дозволяє вам зареєструватися на 75 місяців за ціною менше 100 доларів (читайте наш огляд NordVPN).

Astrill пропонує додатки VPN під час оформлення замовлення. Ви можете додати стільки приватних IP-адрес, скільки потрібно за 5 доларів щомісяця, маршрутизатор з попередньо встановленою Astrill та VIP-додаток за 10 доларів за 100 Гб на місяць, що дозволяє використовувати мульти-хоп-з’єднання та надає пріоритетний трафік на серверах.

Також є маршрутизатор за 50 доларів, але в кращому випадку він посередній. Це один діапазон і відсутній гігабітний порт Ethernet. Ви можете придбати Netgear R6400, популярний вибір маршрутизаторів VPN, за 219 доларів, але при подвійній вартості придбання запасів маршрутизатора, можливо, краще налаштувати Astrill на маршрутизаторі самостійно.

Простота використання

Страстріл невеликий і простий, майже до вини. Інтерфейс займає небагато нерухомості на екрані, що добре для моніторингу ваших швидкостей, але погано для налаштування програми. Ми провели тестування на 4К-дисплеї, тому має сенс, що інтерфейс буде меншим. Однак, налаштування роздільної здатності екрана до 1080p не зробило його значно більшим.

Це головне питання Astrill. Болісно дістатися до різних налаштувань, до яких ви хочете отримати доступ, оскільки все так компактно. Дозволити користувачеві змінити розмір інтерфейсу користувача пройде довгий шлях. Це дозволить зберегти невеликий вигляд, коли ви хочете контролювати швидкість, і дозволить вам розширити інтерфейс користувача для більш зручної конфігурації, коли це необхідно.

Те саме стосується вибору сервера. Щоб бути тупим, це смокче. Список настільки ж невеликий, як і решта інтерфейсу, і вам доведеться прокручувати, щоб переглянути всі ваші параметри. Astrill робить менш болісним за допомогою панелі пошуку та “великого” меню серверів, але це все ще не приємно.

Astrill-Server-List

На щастя, ви можете обрізати список, додавши вибране. На екрані вибору сервера є три вкладки: “рекомендовано”, “вибране” та “все”. Проходження процесу вибору серверів, які ви будете використовувати з самого початку, значно полегшить перемикання між ними.

Ви також можете натиснути правою кнопкою миші в інтерфейсі користувача, щоб знайти найпопулярніші сервери та підключитись таким чином.

Незважаючи на проблеми з вибором та конфігурацією сервера, Astrill має простий інтерфейс. На головному екрані відображається сервер, до якого ви підключені, велика кнопка “увімкнено” та графік швидкості. Незалежно від того, де ви перебуваєте в інтерфейсі, ви можете вибрати протокол VPN, який ви хочете використовувати, відкривши спадне меню вгорі.

Astrill-інтерфейс

Усі інші функції доступні через три тире у верхньому лівому куті. Основна проблема полягає в спробі налаштування того, що вам потрібно, без вікна змінення розміру. У більшості налаштувань, таких як параметри DNS, це не велика справа. При цьому невелике вікно може легко переповнитися, намагаючись додати винятки до списку фільтрів.

Astrill-Filter-List

Astrill не важко використовувати, особливо після того, як ви його налаштували, але потрапляння через інтерфейс жахливе, оскільки воно занадто мало. Можливість змінити розмір вікна зробила б велику різницю та привернула інтерфейс Astrill до одного з найкращих на ринку.

Підтримувані пристрої

Astrill може підтримувати до п’яти з’єднань одночасно, незалежно від того, який план ви вибрали. Це не обмеження для пристрою. Ви можете встановити Astrill на скільки завгодно пристроїв, але одночасно можуть підключитися лише п’ять.

Однак ви не можете збільшити ліміт, як ви можете, з TorGuard, тому вам може знадобитися шукати в іншому місці, якщо вам потрібно більше п’яти з’єднань (читайте наш огляд TorGuard). 

Є інсталятори для Windows, macOS та Linux, включаючи CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora та багато іншого. Astrill пропонує також встановити командний рядок для Linux, якщо ви не використовуєте одну з цих операційних систем.

Astrill підтримує iOS через App Store, а Android через магазин Google Play. Якщо ви використовуєте модифіковану версію Android, яка не має доступу до Play Store, Astrill може не працювати на вашому пристрої. На жаль, сервіс не пропонує .apk самостійно.

Ви можете встановити Astrill на свій маршрутизатор до тих пір, поки його миготить DD-WRT або Asus Merlin. Маршрутизатори можуть використовувати лише OpenVPN та RouterPro, але обидва підтримуються TCP та UDP. На відміну від інших налаштувань маршрутизатора, Astrill дуже простий і дозволяє налаштувати такі функції, як фільтрування пристроїв у налаштуваннях маршрутизатора..

Налаштування Astrill-Router

Розташування сервера

Astrill має 328 серверів у 65 країнах. Не дивно, що США приділяють більшість уваги, присвячені їй 137 серверів. У більшості інших країн в кращому випадку є декілька серверів. Виняток становлять Японія, яка налічує 29, та Великобританія, яка має 16.

В інтерфейсі ви також побачите “оптимізовані” сервери. Підключення до одного з них забезпечує швидше підключення, але вам потрібно буде придбати надбудову на 10 доларів США на місяць, плануючи це зробити..

Швидкість

Ми перевірили п’ять локацій за допомогою Astrill за допомогою speedtest.net, відзначаючи затримку, швидкість завантаження та швидкість завантаження. Це було добре, особливо зі швидкістю завантаження, але, не дивно, що затримка та швидкість завантаження страждали на великі відстані від місця тестування, яке було в Сент-Луїсі, штат Міссурі. 

Розташування: Ping (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Незахищений984,4311.50
Лос-Анджелес, Каліфорнія6565,9510.30
Об’єднане Королівство11373.307.70
Росія16192.106.91
Японія30597,442.83
Іран50637.421,49

Але Astrill вражає, хоча пропустив найшвидший путівник VPN. Навіть під час з’єднання через ставок ми підтримували близько 70 відсотків нашої незахищеної швидкості завантаження. Найгіршим виконавцем був Іран, який намагався утримати 10 відсотків.

Швидкість завантаження відмінна в усьому світі. Наші тестування в Росії та Японії фактично збільшили нашу швидкість завантаження, що говорить про деяку кількість приборкань Інтернет-провайдерів. Як і зі швидкістю завантаження, Іран був найгіршим показником, але все-таки тримав близько 40 відсотків від нашої нормальної швидкості.

Однак затримка груба. Такі заходи, як онлайн-ігри, – це боротьба з Astrill. На щастя, ви можете додавати винятки для онлайн-ігор.

Фільтрування – це те, що швидкості Astrill блищать. Звичайний веб-браузер не є проблемою, оскільки Astrill випускає вражаючі результати для швидкості завантаження.

Все, що завантажує чи затримка, може бути додано як виняток, тобто ви можете використовувати свою повну швидкість Інтернету, не відключаючись від сервера.

Безпека & Конфіденційність

Astrill пропонує довгий список протоколів VPN, два з яких ексклюзивні для нього. У вас є стандартний тариф на OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP / IPSec, IKEv2 / IPSec і, як не дивно, Cisco IPSec, що є модифікацією IKEv1 / IPSec, виробленої Cisco та Microsoft. Як не дивно, Windows не підтримує Cisco IPSec.

Для безпеки OpenVPN є найкращим варіантом, оскільки це протокол з відкритим кодом, який регулярно сканується на наявність вразливих місць і виправлений. Він також підтримує практично будь-який метод шифрування, який ви могли б хотіти.

Не дивно, що Astrill рекомендує власні протоколи, StealthVPN і OpenWeb. Останній є легким протоколом без підключення, а це означає, що ви можете швидко переходити на сервери. Він заснований на TCP та зашифрований за допомогою 256-бітного AES, що ускладнює його виявлення при глибокій інспекції пакетів.

StealthVPN схожий на OpenVPN тим, що він працює на портах UDP і TCP і приховує пакети, що робить його ідеальним вибором для отримання брандмауерами (порівняно з протоколом Chameleon від VyprVPN, про який ви можете прочитати більше в нашому огляді VyprVPN). Він зашифрований 256-бітним AES та автентифікований SSL / TLS-сертифікатами. Як і OpenVPN, він виглядає і веде себе як нормальне захищене з’єднання, тож він є таким же стабільним, як і один.

Відкритий характер OpenVPN робить його ідеальним вибором для багатьох пристроїв, включаючи маршрутизатори, тому це справді питання особистої переваги. StealthVPN має перевагу в застосуванні двошарового шифрування.

Astrill має налаштування конфіденційності, включаючи можливість видалення файлів cookie. Ви також можете увімкнути Killswitch, який заблокує ваше інтернет-з’єднання у випадку виходу VPN.

Ми перевірили протікання за допомогою ipleak.org. Astrill пройшов наші тести на витоки DNS, WebRTC та IP. Між цим і вбивчим перемикачем VPN безпечний у використанні.

Конфіденційність Astrill

Astrill – компанія, зареєстрована на Сейшелах, архіпелазі 115 островів Індійського океану. Він стверджує, що він “зосереджений в основному на мандрівниках та емігрантах, які користуються послугою Astrill VPN для зашифрованого та необмеженого доступу до Інтернету в будь-який час та місце”.

Місцезнаходження багато говорить про конфіденційність. Сейшельські острови – одне з найбільш приватних місць у світі, це невелика група островів біля узбережжя Східної Африки, але уряд не має єдиного закону, який би стосувався збору та використання персональних даних.

Astrill стверджує, що має “сувору політику без журналів”. Як пояснено в політиці конфіденційності, однак, “деяка інформація необхідна для технічної функції служб”. Активні сеанси відстежуються та видаляються після відключення. Дані, що відстежуються, включають вашу IP-адресу, тип пристрою тощо.

Попередні 20 з’єднань ведуться на облік, що включає час з’єднання, тривалість, країну, тип пристрою та номер версії Astrill. Незважаючи на претензію “без журналів”, інформація є записаною, навіть якщо це буде важко пов’язати з вами.

Хоча ваша особиста інформація не зберігається, Astrill може і контролює її. Однак для цього є виправдання. У цьому випадку кількість пристроїв, що підключаються, є нижчим за ліміт, але сервіс не говорить про те, що він вживає заходів для анонімності вас на своїх серверах.

Якщо є процедура, вона не зазначена в політиці конфіденційності.

Важливо зазначити, що Astrill може бачити, хто підключається, але, наскільки ми можемо сказати, а не як вони користуються послугою. Інформація про особисту інформацію, яка відстежується, відслідковується, але не записується, що відповідає вимозі “без журналів”.

Обслуговування клієнтів

Astrill не возиться з підтримкою. Замість того, щоб направляти вас через базу знань та список поширених запитань, щоб знайти контактну електронну пошту, вона дозволяє вам отримати її на сторінці підтримки. Він пропонує чат в прямому ефірі, який ви можете відкрити, натиснувши на невелике коло в нижньому правому куті будь-якої сторінки Astrill, та підтримку електронною поштою.

Astrill-Live-Chat

Astrill також пропонує підтримку по телефону з номерами в США та Гонконгу, але оператори можуть підтримувати лише клієнтів, які розмовляють англійською.

Ми отримали відповідь на запитання електронною поштою приблизно через дві години, що швидко. Однак наш електронний лист надіслали опівдні в США в будній день, тому ви можете зачекати довше, якщо надішлете своє повідомлення пізно вночі або у вихідні дні.

Для підтримки DIY ви отримуєте поширені запитання, інструкції з налаштування та відео-уроки. Посібники з налаштування є великими та є частиною окремої вікі Astrill. Вони включають майже будь-яке питання щодо налаштування VPN з будь-якою ОС. У Astrill є навіть путівники по налаштуванню телефонів BlackBerry за допомогою IKEv2.

Посібники з налаштування Astrill

FAQ є основним. Він охоплює такі питання, як різні плани, які пропонує Astrill і протоколи, з якими можна зв’язатися. Ця область здається більше зосередженою на питаннях передпродажної торгівлі, ніж на технічних питаннях.

Astrill пропонує чотири відео-уроки, які більше схожі на огляди. Є відео для настільних додатків, аплет маршрутизатора, налаштування DD-WRT та огляд того, що таке VPN і як працює Astrill. Це не зовсім підтримує, але відео можуть уточнити області користувальницького інтерфейсу, якщо у вас є проблеми.

Хоча існують настільні та маршрутизатори, не існує відео для додатків на Android або iOS.

Astrill не пропонує традиційну базу знань, як це роблять більшість інших постачальників VPN. Інформація, яка буде в одному, є, однак, просто поширюється на поширені запитання та вікі.

І все-таки найкращий варіант – пряма підтримка. Зазвичай, це навпаки – це ковток свіжого повітря, якщо він стоїть на відстані. Ми хотіли, щоб більше посібників з усунення несправностей та форуму спільноти заповнили систему підтримки.

Вирок

Astrill – це швидкий, дорогий VPN із щедрою безкоштовною пробною версією. Інтерфейс розлючує завдяки своїм розмірам, але сервіс хороший інакше. Перемикання серверів швидке, швидкість завантаження відмінна, і це також минає Netflix.

Найсильнішим моментом Астріл є його особливості. Фільтрація відмінно підходить для випадкового використання VPN, коли ви турбуєтесь про конфіденційність, але не ціною половини чи більше вашого інтернет-з’єднання. Нам також подобаються фірмові протоколи, але OpenVPN достатньо у більшості випадків.

Astrill – це чудовий вибір VPN, а параметри фільтрації виділяють його. Тим не менш, є й інші варіанти, які можуть вам більше підійти. Не забудьте прочитати наші відгуки про VPN, щоб дізнатися більше про них.

Що ви думаєте про Астріл? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me