Огляд AirVPN – оновлено 2020 рік

Огляд AirVPN

Програма, побудована для ентузіастів, AirVPN має безпеку, яка конкурує з будь-яким з провідних постачальників на ринку. Однак його інтерфейс вимагає великого терпіння та підтримки у відсутності, що робить це поганим вибором для людей, які просто стикаються з VPN. Прочитайте всі деталі в нашому огляді AirVPN.


кращі VPN-огляди

AirVPN була започаткована “дуже невеликою групою активістів, хакківістів і хакерів” у 2010 році. Вона розпочалася лише з двох серверів і з тих пір зросла їх понад 200. Віртуальна приватна мережа все ще функціонує активістами, і її відданість конфіденційності дає навіть найкращі VPN-провайдери бігають за свої гроші.

У цьому огляді AirVPN ми розповімо про функції, ціни, зручність у використанні, підтримувані пристрої, розташування сервера, швидкість, безпеку та обслуговування клієнтів, перш ніж виносити вирок. Хоча нам дуже подобається задній край додатка, у нас є свої застереження щодо фронту.

AirVPN чітко фокусується на приватності та безпеці, настільки, що інші райони були принесені в жертву. Простота використання – це ахілесова п’ята для цього постачальника, і, поки ви можете вивчити інтерфейс, VPN-новачків може бути вимкнено за датою появи.

airvpn вхід

список серверів airvpn

airvpn швидкості

загальні параметри airvpn

область клієнта airvpn

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для AirVPN

Особливості

AirVPN не має звичних підозрюваних, яких ми шукаємо у функціях. Не вистачає вбивчого перемикача, блокування реклами та додаткового контролю конфіденційності. Він орієнтований на безпеку та налаштування, і, як такий, особливості орієнтуються на ці сфери.

AirVPN використовує виключно протокол OpenVPN для портів 80 TCP / UDP, 443 TCP / UDP і 53 TCP / UDP. Кожен сервер також підтримує OpenVPN через SSH, SSL та Tor, тобто навіть найінтенсивніший моніторинг не повинен бути занадто великим, щоб він міг обробляти.

Також підтримується переадресація портів. По суті, переадресація порту пересилає трафік, що надходить з Інтернету на VPN-сервер, на певний порт вашого клієнта. Він використовується для переміщення вхідного трафіку навколо, який інакше був би заблокований.

Ви можете переслати до 20 портів одночасно за допомогою AirVPN на будь-який порт вище 2048 через TCP, UDP або обидва. Налаштування для цього налаштовуються в клієнтській області на веб-сайті AirVPN, про яку ми поговоримо пізніше.

Налаштування AirVPN-Port-Forwarding-Settings

AirVPN підтримує подвійні з’єднання, але це неможливо налаштувати безпосередньо в клієнті. Ви можете скакати з до п’яти серверів, використовуючи п’ять одночасних з’єднань, з віртуальною машиною. Це, за словами AirVPN, “неоптимальне рішення”, хоча ви будете ділитися системними ресурсами та пропускною здатністю мережі з усіма своїми машинами.

Набагато кращим рішенням було б підключення до AirVPN через Tor, який він підтримує.

AirVPN сама по собі не має вбивчого перемикача. Однак він має мережеве блокування, яке блокує все спілкування, якщо воно не проходить через AirVPN. Різниця полягає в тому, що вимикач-вбивця може бути активним лише тоді, коли ви підключені до сервера, а блокування мережі постійно працює.

AirVPN-Мережа-Блокування

AirVPN і OpenVPN

OpenVPN – це налаштований протокол, що налаштовується, і про це свідчить прихильність AirVPN. Всі аспекти вашого з’єднання можуть бути налаштовані на ваш смак, включаючи ваш порт, DNS та мережеві шари для IPv4 та IPv6.

Це свідчення того, хто націлює AirVPN. Користувачі, незнайомі з VPN, відчують себе втраченими у технічних подробицях і вважають, що послуга є поганою функціональністю, але для тих, хто розуміє, що відбувається, AirVPN – це вірно налаштований і багатий на функції VPN.

Продуктивність потокової передачі AirVPN

AirVPN було вимкнено забороною VPN Netflix, що стало поганим претендентом на наш кращий VPN для списку Netflix. Хоча BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video працювали. Ми використовували сервер Великобританії для підключення з США, і всі ексклюзиви показували та передавались без проблем.

Огляд можливостей AirVPN

AirVPN логотипwww.airvpn.org

Починається від $ 116Всі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання
5

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів

Обсяг сервера у всьому світі
223 у 20 країнах

Настільні ОС
Windows, MacOS, Linux

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES, RSA-4096

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Підтримка електронної пошти
24/7

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

Розташована в Італії, AirVPN базує свої ціни на євро. Якщо ви є американським клієнтом, це може означати різні ставки залежно від дня сплати. На момент написання заявки 1 євро дорівнював 1,17 доларів, але лише кілька років тому це було б майже 1,40 долара.

Тим не менш, ставки – це не погано. AirVPN оплачується на неодноразовій основі, тому ви можете отримати необхідний захист за той час, коли вам це потрібно.

Найкращі ціни – в діапазоні від трьох до шести місяців. Покупка на рік дешевша на місяць, але інші постачальники VPN мають більшу знижку на річні плани. Наприклад, CyberGhost стягує близько 3 доларів більше щомісяця, але майже на 20 доларів менше на щорічну (читайте наш огляд CyberGhost).

Спосіб пом’якшити цю проблему – пропонувати підписки на більш тривалий термін, що AirVPN, на жаль, не робить.

AirVPN також не пропонує безкоштовного плану, який нас не надто турбує. Погляд на його веб-сайт говорить про те, що товарність – це не M.O. і більшість безкоштовних планів у будь-якому разі є посередними. Прочитайте наш огляд Windscribe, щоб виключити це правило.

Судова програма AirVPN

AirVPN пропонує безкоштовну пробну версію, але вам доведеться її подати. Компанія також не звертається до того, чому це так у своїх FAQ. Триденний план замінює пробну версію, але, здається, проти етосу AirVPN вимагати отримання електронної пошти та платіжної інформації, щоб спробувати послугу.

Однак ціни в цілому не погані. Обрізання жиру тримісячного та шестимісячного варіантів на користь дворічних та трирічних планів допоможе знизити витрати на довгострокових прихильників, а простіший спосіб спробувати послугу допоможе залучити нових клієнтів. Як зараз, з AirVPN все в порядку, але він може використати певну роботу.

Простота використання

Є цікавий поділ між процедурою оформлення замовлення AirVPN та використанням програми. Вони виглядають датованими, але підписатися на план виявляється набагато складніше, ніж підключити віддалений сервер.

Клацнувши на “приєднатися & кнопка “завантажити” на веб-сайті AirVPN відображає всі можливі місця, якими можна користуватися. Наприклад, якщо ви користуєтесь маршрутизатором, вам буде запропоновано покрокове керівництво для його налаштування до програмного забезпечення вашого маршрутизатора. Клієнт настільного комп’ютера такий же, як і при будь-якому завантаженні: запустіть програму та дочекайтеся її завершення.

AirVPN-Установники

Це ми зробили спочатку, оскільки це самий прямий шлях на вказівку веб-сайту, але, завантаживши програму, ми не могли увійти в систему і довелося повернутися на веб-сайт, зареєструватися та придбати план. На сторінці завантажень AirVPN зрозуміло, що вам потрібно створити обліковий запис і придбати план, але посилання з домашньої сторінки все одно переносить вас на завантаження.

AirVPN-Реєстрація

Можливо, це побічний продукт датованого дизайну веб-сайту AirVPN. Створення облікового запису, придбання плану та завантаження клієнта – це все на окремих веб-сторінках, що робить процес реєстрації тривалим та заплутаним. Ми б сказали, що здоровий глузд повинен переважати, але для деяких користувачів в Інтернеті здоровий глузд не є звичайним, і AirVPN не скорочує їх.

Клієнт добре, незважаючи на датований вигляд. Ми можемо мати більше довіри до нього, ніж AirVPN, який заявив, що його технічність є “єдиним головним недоліком”.

Використання клієнта AirVPN

Після приземлення клієнта вам буде запропоновано увійти, після чого ви побачите дві кнопки внизу: одну для підключення до рекомендованого сервера та одну для активації блокування мережі. Рекомендований сервер працює добре, хоча ми знайшли більш швидкий варіант у наших тестах на швидкість.

AirVPN-клієнт

Незважаючи на це, AirVPN прекрасно працює для користувачів, які хочуть завантажити клієнт, підключитися до сервера та зателефонувати за день.

Але копання глибше не робиться витончено. Список серверів – це саме те, перелік. Можна впорядкувати за іменем, місцеположенням, оцінками та завантаженням, але це простий спосіб пройти через мережу. AirVPN має окрему вкладку “країни”, яка зменшує розмір, але ви не можете підключитися до сервера звідти.

AirVPN-сервер-список

Якщо ви хочете впорядкувати країну, вам потрібно буде додати в білий список або в чорний список країн. Чорний список видалить країну зі сторінки сервера, а білий список відобразить лише цю країну. Наприклад, якщо ви хочете бачити лише сервери в Канаді, Нідерландах та Швеції, ви можете додати до списку цих країн, і на вкладці серверів відобразяться лише наявні там сервери..

AirVPN-Чорний список-Налаштування

Це пристойний спосіб скоротити список серверів, але, без пояснень, це може бути організаційною особливістю, яку деякі користувачі ніколи не розуміють.

Нижче вибору сервера є вкладки для швидкості, статистики та журналів. Якщо ви вирішуєте проблеми або просто намагаєтесь побачити, як працює VPN, це приємні посилання. Інакше вони в основному непотрібні.

Налаштування AirVPN

AirVPN отримує технічну інформацію в меню налаштувань, до якого можна отримати доступ, натиснувши на піктограму в лівій нижній частині інтерфейсу користувача. Тут ви можете налаштувати DNS, налаштувати Tor, налаштувати блокування мережі та багато іншого. Поки ви знаєте, що ви робите, це чудова область. Для всіх інших найкраще триматися подалі.

AirVPN-Connection-Settings

До деяких функцій можна отримати доступ через клієнтську область веб-сайту AirVPN. Це переважно область для перегляду вашого використання, оплати рахунків та підтримки контактів, але ви також можете налаштувати переадресацію портів, створити конфігурації для встановлення на платформах, які не підтримують клієнта AirVPN та керують вашими ключами пристрою.

AirVPN-Створити-Налаштувати

Ми хочемо покращити дві сфери. Процес оформлення каси повинен бути впорядкований таким чином, щоб він починався при реєстрації і закінчувався завантаженням, а не навпаки, і інтерфейс може використовувати підтяжку обличчя, щоб навігація по доступних серверах простіше пройти.

Крім цього, AirVPN забезпечує пристойний, якщо датується, досвід, найкраще підходить для технічних користувачів, але новачки не повинні занадто губитися.

Підтримувані пристрої

AirVPN має гарне поширення підтримуваних пристроїв. Клієнти на робочому столі доступні для Windows, macOS, Linux та ОС Chrome. Мобільне підключення доступне для Android та iOS. Однак немає спеціального мобільного додатка. Ви можете підключитися лише за допомогою програми OpenVPN, яку ви можете отримати через магазини додатків і Google Play.

Враховуючи інтерфейс датування AirVPN, компроміс не так вже й поганий.

Версії маршрутизатора можуть бути налаштовані для DD-WRT, Tomato, AsusWRT та pfSense. AirVPN має керівництво для цього з покроковою інструкцією та безліччю скріншотів. Ви також можете використовувати AirVPN з Tor або через тунель SSH або SSL.

AirVPN-Router-Guide

AirVPN підтримує п’ять одночасних підключень, незалежно від періоду придбання. Це те саме, що IPVanish та приватний доступ до Інтернету (читайте наш огляд IPVanish та огляд приватного доступу до Інтернету), що досить добре.

Розташування сервера

AirVPN має 223 розташування сервера в 20 країнах. Також у 12 країнах є 12 серверів подвійного переходу, до яких ви не можете підключитися безпосередньо. Список не поганий, але і не вражаючий, особливо порівняно з NordVPN, який має 3 357 серверів у 60 країнах (читайте наш огляд NordVPN).

AirVPN стверджує, що менший розкид викликаний суворими вимогами до розміщення сервера. В ній сказано, що просто додавати сервери було б “… в овазі до якості обслуговування та безпеки клієнтів”. Ми погоджуємося, здебільшого, але є багато сервісів VPN, які надають більше серверів і роблять це з постійною якістю та безпекою.

Незважаючи на це, розміщення серверів хороше, хоча більшість є в Нідерландах, США, Канаді та Великобританії, тому вам може знадобитися шукати в іншому місці, якщо ви хочете більше різноманітності.

Швидкість

Швидкість буває непослідовною, хоча і не поганою. AirVPN не складе наш найшвидший список VPN, але ви не повинні бачити надто великі зниження швидкості, якщо ви не подорожуєте по всьому світу.

Розташування: Ping (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Незахищений (Сент-Луїс, Міссурі)10102,3211.12
Торонто, Канада5116.5910.70
Амстердам, Нідерланди21450.543,44
Манчестер, Великобританія19415.706.72
Лос-Анджелес, США11097,256.91
Гонконг38456,662.01

Як очікується, великі відстані приносять більшу затримку, що робить AirVPN поганим вибором найкращого VPN для ігор. Навіть найкращий виконавець з точки зору затримки, Торонто, був у п’ять разів більшим, ніж наш незахищений бал.

Швидкість завантаження була дивною. Другий найкращий виконавець був у Гонконзі, який знаходиться з іншого боку світу від нашої тестової машини. Коефіцієнти в США були жалюгідними, що зробило це поганим варіантом для BBC iPlayer, але швидкість в США була хорошою. Ми рекомендуємо це як швидке VPN Netflix, але нам не вдалося отримати страшну помилку проксі Netflix..

Швидкість нестабільна, загальна. Наприклад, GooseVPN має градієнтне спадання залежно від розташування віддаленого сервера (читайте наш огляд GooseVPN). Немає жодної рими або причини для швидкості AirVPN. Продуктивність багато в чому залежить від того, який сервер ви обрали для області, до якої намагаєтесь отримати доступ.

Зважаючи на погану організацію локацій, пошук найшвидшого сервера для вас стане справою. AirVPN не зазнає зниження швидкості Shellfire (читайте наш огляд VPN Shellfire), але ми сподівалися на краще.

Безпека & Конфіденційність

AirVPN використовує протокол OpenVPN виключно з шифруванням AES-256, підкріпленим 4096-бітним ключем RSA. Наш посібник із безпеки VPN пояснює ці терміни глибоко, але, на сьогодні, все, що вам потрібно знати, – це те, що AirVPN забезпечує кращу безпеку в класі.

Ексклюзивність до OpenVPN показує, де голова AirVPN. Ми вважаємо, що PPTP, L2TP і навіть IKEv2 менш безпечні, ніж OpenVPN, і це те, що ми можемо отримати позаду.

Навіть за відсутності протоколів, OpenVPN повинен пройти повз більшості брандмауерів. AirVPN має кілька портів входу, нативної OpenVPN UDP / TCP та тунелювання через SSL або SSH. Методи підключення та 4096-бітове шифрування RSA заробили його місцем як однією з найкращих VPN-послуг для Китаю.

Тунелювання через SSL ефективно, оскільки схоже на стандартний трафік HTTPS. Блокувати це означатиме блокування будь-якого зашифрованого з’єднання в Інтернеті, і, як SSL сертифікати стають звичнішими, це в основному закриє Інтернет.

Конфіденційність та італійське око

Конфіденційність – це те, що стає цікавим. Почнемо з поганих новин. AirVPN знаходиться в Італії, яка входить до складу “14 очей”, групи з 14 країн, які обмінюються інформацією та шпигують одна за одною..

Незважаючи на це, AirVPN дотримується суворої політики без реєстрації і щодо цього прозоро. Ви можете платити через Bitcoin і AirVPN, зберігаючи лише своє ім’я користувача. Навіть із способом проміжного платежу, наприклад PayPal, AirVPN не зберігає жодної переданої інформації.

Крім того, AirVPN не має серверів в Італії, що ускладнює урядовий орган прослуховування трафіку VPN.

Інформація, що стосується таких послуг AirVPN, як мережа, пропускна здатність тощо, зберігається лише в оперативній пам’яті сервера, а не в масовому зберіганні. Жодні ідентифікаційні дані не зберігаються, якщо ви не хочете, щоб вони були.

Це чудова новина, враховуючи, що італійський уряд може вимагати від AirVPN здати все. На даний момент, нічого не можна передавати, але якщо в майбутньому буде якийсь журнал, це буде головним питанням конфіденційності. Зважаючи на те, наскільки прозорий AirVPN стосується вашої конфіденційності, ми, мабуть, сумніваємось, що так і буде.

Можливість підключення через браузер Tor також запевняє. Навіть якщо державне агентство прийшло на стукіт, а AirVPN якось веде журнали, єдиним, що записується, буде IP-адреса вузла виходу для вашого сеансу Tor.

Політика без журналів і захист найкращого класу є важливими моментами для AirVPN, але в ньому відсутні такі функції, як перемикач для вбивства, який є інструментом, який перерве ваше інтернет-з’єднання, якщо ви відключитесь від VPN. Додавання цього зробить AirVPN порівнянним з ExpressVPN для безпеки (читайте наш огляд ExpressVPN).

Ми протестували протікання WebRTC, IP та DNS за допомогою ipleak.org. Ми переконалися, що запускаємо його на ipleak.org, а не на ipleak.net, оскільки останнім керує Air. Але AirVPN пройшов усі тести і IPLeak не міг помітити, що ми використовуємо VPN. Все було так, як має бути.

Обслуговування клієнтів

Спільнота є найсильнішою точкою обслуговування AirVPN. Однак решта підтримки в кращому випадку невдала.

AirVPN пропонує підтримку електронною поштою через контактну форму. Ми звернулися двічі, один раз для пробного запиту та один раз запитуючи про кількість серверів. AirVPN повернувся про випробування за трохи більше ніж за 24 години та про розташування серверів за менше години.

AirVPN-Контактна форма

Відповідь електронною поштою була простою, вказавши нам кількість серверів та країни. AirVPN, здається, захищає кількість серверів, хоча, ми хочемо підкреслити, що ми не виконуємо фокуси щодо геолокації IP-адрес і перевантаження адрес, і закликає нас “перевірити цю претензію шляхом відстеження маршруту”.

FAQ – це добре, але його важко обійти. Існує 37 тем, більшість з яких зосереджена на продажах та клієнтському програмному забезпеченні. Щоправда, поширені запитання містяться в іншому форумі, що робить його заплутаним у навігації. Екскурсоводи використовують подібний формат, але, на жаль, AirVPN поєднує свої офіційні довідники із загальнодоступними.

AirVPN-путівники

Форуми хороші. Спільнота публікує нові теми та відповіді щодня, із відомими сферами, такими як пропозиції та усунення несправностей, набравши понад 15 000 тем. Саме тут ви знайдете основну частину підтримки, і поки ви добре граєтеся з іншими, вам слід добре.

AirVPN-форуми

Як і з рештою сервісу AirVPN, при підтримці не так багато рук. Порівняно з більш комерційними VPN, це невдача. Однак, проти інших VPN-мереж, що підштовхуються спільнотою, це непогано.

Вирок

AirVPN – це хороший сервіс VPN з вражаючою політикою конфіденційності та відмінними заходами безпеки. Однак у цьому є деякі недоліки. Інтерфейс датований, і процес реєстрації не запрошує. Так само швидкості хороші, але не близькі до найшвидшого, що ми бачили.

Але все-таки про AirVPN дуже багато подобається. Спеціалізована спільнота створює резервну копію платформи, що настроюється. Якщо ви займаєтеся майстерністю, AirVPN – це для вас.

Навіть із датованим інтерфейсом ми також не ненавидимо середній досвід користувачів. Ви можете автоматично підключитися до сервера, що добре. Ми просто хочемо, щоб це було перенесено на процес реєстрації.

Ви можете спробувати AirVPN самостійно, попросивши пробну версію або придбавши триденний пропуск. Якщо ви хочете покуповувати більше, прочитайте наші інші огляди VPN. Що ви думаєте про AirVPN? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map