Norton Secure VPN огляд – оновлено 2020 рік

Norton Secure VPN огляд

Norton Secure VPN – частина ширшої сім’ї Norton від Symantec. Це прекрасний VPN, але він має обмежену налаштування, а також деякі незначні проблеми з помилками. Всього новачкам це може сподобатися, але більш досвідчені користувачі, швидше за все, не стануть. Прочитайте наш повний огляд Norton VPN, щоб дізнатися чому.


кращі VPN-огляди

Symantec, компанія, що стоїть за Нортоном, вже давно працює в грі безпеки ПК, і вона покращилася з темних днів роздуття і важких для зняття в 90-х. Як показує наш огляд Norton Security, ми говоримо про багато хороших речей про компанію, коли вона зрозуміє це правильно. Те саме стосується продукту VPN, Norton Secure VPN, раніше конфіденційності Norton Wifi.

Ми судимо Norton Secure VPN за власними достоїнствами, що означає провести повний огляд, щоб з’ясувати плюси і мінуси. Ми перевіримо її на швидкість та безпеку, а також перевіримо її захист конфіденційності. Ми також будемо розглядати поточну продуктивність, підтримку клієнтів, простоту використання та кількість серверів, перш ніж виносити вирок.

Norton Secure VPN розроблений для простоти, але це обмежено. Чи добре це, залежить від вас. Це швидко, і це стає добре в Netflix, але є капризи, включаючи помилкового клієнта, обмежений вибір країни та тривожну політику конфіденційності.

Якщо ви шукаєте найкращий VPN, ExpressVPN може бути кращим, як показує наш огляд ExpressVPN.

Нортон-Рахунок-область

Нортон-Чат-Підтримка-A

Нортон-підключений клієнт

Нортон-клієнт-сплеск

Нортон-сайт-сплеск

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Norton Secure VPN – це не послуга для тих, хто хоче вибрати протоколи шифрування або налаштувати свій VPN-досвід. Якщо це те, що ви шукаєте, врахуйте NordVPN. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб дізнатися більше про нього.

Нортон-клієнт-підключення

Norton Secure VPN не може запропонувати багато що стосується функцій, а це, здається, дизайн. Є клієнти для iOS, Android, Windows та macOS, але немає клієнта Linux.

Вибір протоколу VPN та шифрування також заборонений. Norton Secure VPN не дає зрозуміти на своєму веб-сайті чи в своєму клієнті, який протокол він використовує для підключення VPN. Ви також не можете налаштувати цей протокол або вибрати рівень шифрування для вашого з’єднання.

Єдина особливість, яка виділяється у Norton Secure VPN, – це трекер реклами. За словами Нортона, це функція конфіденційності, яка блокує націлені оголошення під час перегляду Інтернету. Він активується за замовчуванням під час підключення до сервера, але ви можете вимкнути його за допомогою комутатора в клієнті.

Нортон-клієнт-налаштування

Автоматичне підключення та вибір автоматичного сервера також включені за замовчуванням. Знову ж таки, здається, створено так, щоб допомогти зробити VPN-досвід безпроблемним. Norton Secure VPN перешкоджає взаємодії.

Такий обмежений набір функцій переносить Norton Secure VPN в ту ж лігу, що і KeepSolid VPN Lite, як показує наш огляд KeepSolid VPN Lite. Як і цей провайдер, Norton Secure VPN виключав функції заради простоти, забезпечуючи досить базову послугу в цілому.

Для користувачів VPN, які просто хочуть захистити себе під час підключення до Wi-Fi своєї кав’ярні, це добре. Користувачі живлення або інші, хто очікує типових функцій VPN, таких як вбивчий перемикач, це буде вимкнено, особливо коли більшість служб, перелічених у наших оглядах VPN, пропонують набагато більше.

Для резюме, Norton Secure VPN не пропонує розширені функції поза блокатором відстеження реклами. Такі послуги, як Windscribe (читайте наш огляд Windscribe), пропонують блокування оголошень як стандарт, тому це не є особливою особливістю.

Norton Secure VPN є настільки ж базовим, як і отримується. Наша бібліотека VPN може бути гарним місцем для пошуку, якщо вам потрібна послуга, яка пропонує більше. Якщо у вас працює Windows, ви також можете ознайомитись з нашим найкращим посібником VPN для Windows.

Огляд можливостей VPN Norton Secure

Ціноутворення

Хоча Norton Secure VPN відрізняється від функцій, він однаково легкий і за вартістю. Це $ 4,99 на місяць за найдешевший щомісячний пакет, що становить майже половину ціни деяких конкурентів у верхній полиці, таких як CyberGhost (читайте наш огляд CyberGhost).

Цінові пакети для Norton Secure VPN визначаються двома критеріями: кількість пристроїв, які ви хочете використовувати та чи хочете ви платити щорічно чи щомісяця.

Norton Secure VPN пропонує 60-денну політику відшкодування абонентам своїх щорічних пакетів, але ця гарантія не поширюється на тих, хто купує її щомісяця.

Ціни дешеві, і ми вважаємо, що це завдяки набору функцій Norton Secure VPN, а також тому, що він використовується як вхідний пункт для більш дорогих продуктів Norton. Можливість встановити його на 10 пристроях за ціною менше 10 доларів на місяць вражає, і, ймовірно, Google може перебити лише кількість (читайте наш огляд GooseVPN).

Якщо ви шукаєте VPN, що дозволяє на багатьох пристроях, Norton Secure VPN вигідно порівнює сервіси з нашого найкращого списку VPN для кількох пристроїв.

Простота використання

Як вже згадувалося, Нортон пішов на простий підхід із Norton Secure VPN. Він не розроблений як складний, а натомість рішення для встановлення та переходу для людей, які не зацікавлені у великій кількості виборів.

Нортон-Платіж-Екран

Реєстрація для Norton Secure VPN проста. Ви вибираєте пакет і проходите процес оформлення замовлення, під час якого потрібно створити обліковий запис Нортона.

Перед реєстрацією ви змушені передати своє ім’я та номер мобільного телефону, які є особистими ідентифікаційними функціями. Людям, орієнтованим на конфіденційність, краще було б скористатися такою послугою, як TorGuard (прочитайте наш огляд TorGuard.)

Після реєстрації та оплати вам надійде електронний лист із вказівками щодо завантаження клієнта із наданим прямим посиланням. Установка проста. Для того, щоб клієнт був готовий, потрібно кілька кліків.

Нортон-Клієнт-Логін

Увійти в систему просто. Все, що вам знадобиться, – це ваш електронний лист та пароль. Після входу в систему клієнт автоматично підключить вас до обраного вами сервера.

Нортон Клієнт

У клієнта є три основні сфери. У розділі «захищений VPN» відображається ваша поточна IP-адреса та місце розташування поряд з невеликою картою та передбачена кнопка, яка дозволяє швидко підключитися або відключитися від VPN. Це простий чистий інтерфейс, який не має на меті заплутати користувачів.

Нортон-клієнт-сервери

Зона “віртуальне розташування” дає вам список країн із VPN-серверами, до яких можна підключитися. Ви можете вибрати націю, але ви не можете обмежити її до міста. Інтерфейс, знову ж таки, досить чистий і простий, з поточним обраним регіоном вгорі. Вибір сервера дозволить клієнту спробувати з’єднання.

Нортон-клієнт-розбився

Це здається досить простим, але завдяки тестуванню клієнт виявився помилковим. Підключення до сервера не завжди припинялися, коли ми вирішили скасувати з’єднання, і занадто багато змін на сервері просто призвели до збою клієнта, змусивши нас закрити його та перезапустити.

Нортон-Клієнт-Оголошення

Третя область – це розділ “Відстеження реклами”, який дає вам можливість увімкнути або вимкнути блокатор відстеження оголошень і перелічить кількість трекерів оголошень Norton Secure VPN заблокована за час. Якщо ви шукаєте повнофункціональний блокатор оголошень, можете замість цього перевірити найкращі блокатори спливаючих вікон.

Як згадувалося, сфера “налаштувань” не так вже й багато. У верхньому правому куті клієнта є параметри для вашого облікового запису та коротке меню налаштувань для клієнта.

Клієнт дозволяє лише змінити два різних налаштування. За замовчуванням клієнт автоматично підключить вас до VPN-сервера, коли клієнт завантажується, а також запустить клієнта при запуску ПК. Ви можете відключити їх у меню налаштувань.

Все повертається до простоти з Norton Secure VPN. Завдяки таким параметрам, як автоматичний запуск та автоматичне підключення, включені автоматично, Нортон створив сервіс, який потребує невеликого вводу від користувача після його встановлення. Поза межами варіантів, окрім вибору сервера на основі країни, є кілька варіантів.

Швидкість

Нортон не може покладатися на простоту, якщо хоче, щоб його послуга VPN була успішною. Швидкість однаково важлива. Ось чому подивіться, наскільки швидкий VPN Norton Secure, особливо порівняно з записами в нашому найшвидшому списку VPN-сервісів..

Ми проводили тести на швидкість на декількох серверах по всьому світу, порівнюючи результати з нашим незахищеним місцем розташування у Великобританії. Результати наведені в таблиці нижче.

Місцезнаходження: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Великобританія)1435,815.35
Бельгія2134.385.08
Італія3334.315.07
Ізраїль8023.925.04
Ізраїль10619.374.64
Гонконг4014.751,70

Norton Secure VPN добре себе зарекомендував у наших тестах на швидкість, особливо в Європі.

Порівнювані європейські локації серверів в Італії та Бельгії виконувались з майже однаковою швидкістю до незахищеного з’єднання, втрачаючи при швидкості завантаження лише близько 1 мегабіта в секунду. Затримка також була близькою до вихідного з’єднання, як і швидкості завантаження.

Наші швидкості падали із збільшенням відстані до тестованих серверів. Швидкість завантаження Ізраїлю знизилася приблизно до 24 Мбіт / с, але швидкість завантаження залишилася близькою до початкової. Затримка в 80 мілісекунд також була розумною, враховуючи відстань.

Якщо ви використовуєте сервери поблизу або на тому ж континенті, Norton Secure VPN може бути хорошим варіантом для потокового передавання вмісту або гри в ігри, навіть порівняно з тими, що є в нашому найкращому VPN для короткого списку ігор.

Наші тести американського сервера показали вражаючу затримку з огляду на відстань. Швидкість потокової передачі та ігор із американського сервера в 106 мс було б прийнятним, і це було б в тій же лізі, що і Mullvad (читайте наш огляд Mullvad.) Швидкість завантаження та завантаження також була швидкою.

Єдиний повільний сервер, який ми перевірили, був у Гонконзі. Він мав затримку 401 мс та швидкість завантаження менше 5 Мбіт / с. Приблизно в 6000 милях від Великобританії, це не дивно. Ви можете досягти кращої швидкості, якщо перебуваєте ближче до Азії.

Нортон блокує торрентінг, тому хоча швидкість велика, Norton Secure VPN не є претендентом на найкращу VPN для торрентінгу. Якщо ви шукаєте швидку VPN, ви можете зробити гірше, ніж Norton Secure VPN. Прочитайте наш огляд BoxPN, щоб побачити, що ми маємо на увазі.

Безпека

Хоча Нортон заявляє, що пропонує “шифрування банківського рівня” для вашого з’єднання, на веб-сайті Нортона немає інформації про протоколи VPN або шифрування, які він використовує для цього..

Файли Norton-Client

Переглядаючи клієнтські файли Windows, ми виявили, що Norton Secure VPN використовує OpenVPN. Ви не можете налаштувати захист свого з’єднання, тому, здається, це єдиний доступний вам протокол. Як пояснюється наше розбиття протоколу VPN, OpenVPN – це один з найкращих варіантів для більшості користувачів завдяки швидкості та перевагам безпеки.

Нортон-Чат-Підтримка-С

Розмова з підтримкою чату Нортона підтвердила, що Norton Secure VPN використовує 256-бітове шифрування AES та OpenVPN для Windows та Android, але, досить загадково, протокол для macOS не міг бути розкритий з міркувань безпеки..

Ми відчуваємо, що агент підтримки просто не знав інформацію. Про якість обслуговування клієнтів ми детальніше обговоримо далі в цьому огляді.

Щоб побачити, наскільки безпечний VPN Norton Secure під час використання, ми провели перевірку на наявність витоків WebRTC, IP та DNS. Проблем не було. Немає вдосконалених функцій безпеки, таких як вбивчий перемикач або розділений тунель, з Norton Secure VPN, тому він не стане нашим найбезпечнішим списком VPN.

Якщо ви шукаєте VPN, який має більш вдосконалені функції безпеки, а також більше налаштування, ніж ви можете отримати за допомогою Norton Secure VPN, подивіться AirVPN (читайте наш огляд AirVPN.)

Конфіденційність

Якщо ви турбуєтесь про конфіденційність чи безпеку, доцільно уникати американських VPN-компаній, тим більше, що США є головним компонентом розвідувальної мережі “Five Eyes”. Якщо ви не прихильник урядового нагляду, шукайте послуги VPN, що розміщуються в країнах з найкращими законами про конфіденційність, наприклад, на Сейшельських островах.

Symantec, компанія, що стоїть за Нортоном, базується в Каліфорнії, тож з точки зору конфіденційності ви перебуваєте в лігві лева. З цього приводу Symantec каже, що Norton Secure VPN не зберігає журнали, але це залежить від вашого визначення.

Політика конфіденційності говорить про те, що він реєструє інформацію про пристрій, наприклад, вашу операційну систему та ім’я пристрою, а також використання даних. В ньому йдеться про те, що IP-адреси користувачів не підписуються під час підключення, але це означає, що користувачів не можна ідентифікувати.

Symantec виконує аналіз у реальному часі як частину свого «автоматизованого управління трафіком на основі правил», імовірно, для моніторингу того, хто зловживає його послугами із значним використанням даних. В ньому йдеться про те, що він може контролювати “веб-сайти або IP-адреси”, які, хоча Symantec не реєструє цю інформацію, можна зробити будь-коли.

У політиці зазначено, що служби, які ви використовуєте, веб-сайти, які ви відвідуєте, і все, що ви робите зі своїм з’єднанням, не реєструються.

З точки зору конфіденційності, Symantec пропонує змішану сумку для користувачів. Він рекламує послугу, яка не зберігає та не записує інформацію, але турбується, що її системи в режимі реального часу відстежують послуги та веб-сайти, які ви відвідуєте, навіть якщо вони технічно не ввійшли в систему.

Зважаючи на те, що Symantec також знаходиться в США, ми не можемо рекомендувати його для тих, хто дійсно хвилює свою конфіденційність.

Потокова продуктивність

Norton Secure VPN не рекламується як зручна для потоку послуга, але потокова передача є однією з найбільших розіграшів VPN, тому варто подивитися, наскільки ефективно працює служба, коли ви шукаєте, щоб передавати вміст в Інтернеті..

Нортон-Netflix-підтримка

З цією метою ми перевірили потоковий потенціал Norton Secure VPN на таких послугах, як BBC iPlayer та Netflix. Нам вдалося потрапити в геоблоковані локації Netflix, включаючи США, з нашої бази у Великобританії, що зробило Norton Secure VPN сильним варіантом для користувачів, особливо порівняно з VPN в нашому найкращому списку VPN для Netflix..

Подібне тестування BBC iPlayer за допомогою сервера Великобританії спрацювало добре. Помилок не було, а потокове передавання було швидким і не було буферизовано.

Як показали наші тести на швидкість, Norton Secure VPN має великі швидкості та низьку затримку. Простота, в якій він обійшов геоблокування та якість потокової передачі, роблять Norton Secure VPN гарною альтернативою VPN в нашому найкращому VPN для потокового зриву..

Розташування сервера

Незрозуміло, скільки серверів у мережі Norton Secure VPN, оскільки Symantec не надає цю інформацію доступною. Однак у списку клієнтів є 29 країн.

Прикро, що Symantec не оприлюднив інформацію. Наприклад, у США їх може бути сотні, але в Ізраїлі лише одна. Ми просто не знаємо, і вони не бажали розлучатися з цією інформацією в прямому чаті.

Існує не так багато країн, які приймають Norton Secure VPN. Більшість базується в Європі чи Північній Америці, кілька серверів – в Азії та Океанії. У Африці є лише один сервер, який знаходиться в Південній Африці та Південній Америці, розташований у Бразилії.

Незалежно від того, як ви це робите, це не велике географічне покриття, особливо порівняно з ExpressVPN або CyberGhost, з тисячами серверів між ними, як пояснює наше порівняння ExpressVPN та CyberGhost.

Обслуговування клієнтів

З торговою маркою Norton і родословним, що є у Symantec, ми очікували великих речей від обслуговування клієнтів Symantec. Допомогти можна за допомогою декількох різних методів, включаючи цілодобовий чат та підтримку по телефону.

Нортон-Підтримка сайту

Якщо ви хочете задавати питання спільноти Нортон, для користувачів доступний форум, який може розміщувати питання та відгуки. Також є база знань з основними питаннями та поширеними питаннями.

Щоб перевірити підтримку клієнтів Symantec, ми вирішили задати кілька питань, використовуючи чат в реальному часі про речі, які не були відразу зрозумілими на веб-сайті продукту, включаючи, які протоколи VPN використовує Norton Secure VPN, який рівень шифрування доступний і скільки серверів це має.

Нортон-чат-підтримка-B

Ми чекали декількох хвилин на відповідь, але ми отримали відповіді. Хоча вони не сказали б нам, скільки серверів використовується, вони дали нам інформацію про шифрування та протоколи. Відповіді були швидкими, але вони не відповіли б на наше запитання про протоколи macOS.

Можливо, наш агент підтримки не знав, про що вони говорять, що може пояснити їх відповідь.

Загалом, обслуговування клієнтів чудово. Приємно, що він доступний цілодобово, і вас підтримують форум підтримки та чат в реальному часі для основних питань. Однак, база знань є основною.

Вирок

На відміну від більшості VPN, які ми розглядаємо, Norton – це бренд, який має розпізнавання імен – навіть ваша бабуся, напевно, чула про це. Norton Secure VPN – це не погана VPN, коли ви враховуєте, на кого це спрямовано і чому.

Це основна послуга, яка покликана заохочувати користувачів до оновлення до одного з найкращих і більш дорожчих пакетів безпеки Norton. Це просто, і деякі можуть називати це голими кістками, але це також одна з швидших VPN, яку ми бачили. Це функціонально, працює і для початківців робить для вас майже все, включаючи вибір сервера.

Просунуті користувачі не будуть задоволені Norton Secure VPN, оскільки майже немає варіантів налаштувати VPN. Це відображається в ціні, однак, з одним з найдешевших щомісячних пакетів, які ми бачили.

Однак сказати, що стримери будуть раді: Norton Secure VPN передав Netflix та BBC iPlayer без проблем і сповільнень. Це був би претендент на кращі VPN-списки для списку iPlayer BBC. Сервіс, однак, блокує торрент, тому вам доведеться шукати в іншому місці, якщо ви пірат.

Norton Secure VPN – це не така хороша послуга, як ExpressVPN або NordVPN, але якщо ви хочете дешеву VPN без надмірних потреб, це може бути для вас. Зауважте, що це постачальник VPN в США, тому сховатися від дядька Сема буде складно, навіть якщо його рекламують як “VPN без журналів”.

У вас є власні думки щодо Norton Secure VPN, якими потрібно поділитися? Залиште свої коментарі нижче, і дякую, що знайшли час, щоб прочитати цей огляд.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me