BoxPN огляд

BoxPN – це багатообіцяюча VPN-послуга, яка повністю не спрацьовує, коли мова йде про швидкість. Хоча простота його використання вражає, час його перемикання на сервер великий і у нього великі ціни, він кидає м’яч у занадто багато життєво важливих областей, щоб їх рекомендували. Прочитайте наш повний огляд BoxPN для деталей.


кращі VPN-огляди

BoxPN – це віртуальна приватна мережа на базі приватних Сейшельських островів, архіпелагу в Індійському океані, і пропонує добре розроблений, чистий інтерфейс, відмінні ціни та, без сумніву, найгірші швидкості, з якими ми стикалися під час написання наших відгуків про VPN . Навіть підключившись до Каліфорнії від Флориди, скорочення швидкості на 86 відсотків – справді неприйнятне падіння.

Незважаючи на те, що насправді змушують нас рекомендувати BoxPN, його недоліки просто занадто багато для обробки, а читачам набагато краще перевірити NordVPN, ExpressVPN або CyberGhost – трійку найкращих у нашому виборі для найкращих постачальників VPN. Прикро, оскільки в цьому “VPN в коробці” є багато обіцянок.

Прочитайте наш повний огляд BoxPN та список можливих.

Одночасне з'єднання

Установка3

Установка2

BoxPN-Main-Image

Попередній

Далі

Альтернативи BoxPN

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

BoxPN елегантний за своїм дизайном і простий у використанні. Нам подобаються чисті лінії та великий шрифт, з великими кнопками, що чітко дають зрозуміти, куди йти в інтерфейсі.

BoxPN-Main-Image

Box рекламується як P2P-сприятливий, але його менша зіркова швидкість – про це пізніше пізніше – робить торрент неможливим. Через це ми не можемо вважати його одним з найкращих VPN для торрент.

Компанія також заявляє на своєму веб-сайті, що не зменшує швидкість та не обмежує пропускну здатність. Теоретично це чудово, але якщо система така повільна, як BoxPN, це не має великого значення.

Нещодавно BoxPN представила вбивчий перемикач, який є важливим інструментом VPN, що покращує загальну безпеку. Якщо ваше з’єднання з сервером VPN перерване, перемикач Kills переносить ваше інтернет-з’єднання, щоб ваш IP-адресу не піддавався. Хоча не всім це буде потрібно, люди, які торрент, а також ті, хто живе в країнах з Інтернет-цензурою, як Китай, будуть дуже раді дізнатися, що вони в безпеці..

Користувачі Windows – єдині, хто має доступ до перемикача “Killswitch”. Як повідомляє відділ обслуговування клієнтів BoxPN, клієнт MacOS і мобільні додатки ще не мають його. Трохи недогляду, на наш погляд.

Продуктивність потокової передачі BoxPN

Netflix використовує вдосконалену систему блокування VPN, яка зупиняє більшість спроб потокового передачі та повертає жахливу помилку проксі-сервера Netflix, тобто ви не будете дивитися Stranger Things, якщо ви не відключите VPN.

Netflix

Однак, багато сервісів обіграли заборону VPN Netflix, і BoxPN – одна з них, хоча лише в декількох випадках. Ми підключилися до 10 серверів у мережі BoxPN, і один з них працював з Netflix. Це був американський сервер у Каліфорнії. Кожен з 10 не є великим показником успіху, але краще, ніж більшість.

Ми спробували VPN з іншими популярними потоковими службами, включаючи Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer. Амазонка та Хулу вразили кожен сервер.

Хулу

IPlayer BBC доступний лише для користувачів у Великобританії. BoxPN має спеціальний сервер для сервісу, який позначається як “iPlayer”, але коли ми підключились до нього, ми не мали доступу до відеовмісту. Якщо ви дивитесь британських новин – це те, що ви хочете, перегляньте нашу кращу VPN для вибору iPlayer замість цього.

Огляд функцій BoxPN

BoxPN логотипboxpn.com

Починає від 666 доларів за місяцьВсі плани

Загальні

Методи оплати
PayPal, кредитна картка

Приймає криптовалюту

Одночасне з’єднання

Підтримує розділений тунель

Необмежена пропускна здатність

Безкоштовна пробна версія доступна

Період повернення коштів
7 днів

Обсяг сервера у всьому світі
45

Настільні ОС
Windows

Мобільні ОС
Android, iOS

Розширення браузера

Можна встановити на маршрутизатори

Потокове

Доступ до Netflix US

Доступ до BBC iPlayer

Може отримати доступ до Хулу

Доступ до Amazon Prime Video

Безпека

Типи шифрування
256-AES

Доступні протоколи VPN
OpenVPN

Увімкнено при запуску пристрою

Дозволяє торрент

Політика без реєстрації

Пройшов тест на герметичність DNS

Killswitch доступний
Тільки на робочому столі

Зловмисне програмне забезпечення / блокатор оголошень включено

Підтримка

Чат в прямому ефірі
робочий час

Підтримка електронної пошти
робочий час

Підтримка телефону

Форум користувача

База знань

Ціноутворення

BoxPN виходить за чудовою ціною. Це набагато дешевше, ніж конкуренти, такі як ExpressVPN, який має одну з найвищих щомісячних витрат будь-якої VPN, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.

Вибір плану BoxPN зводиться до того, як довго ви хочете взяти на себе зобов’язання користуватися послугою. Ви не маєте більше функцій з одним планом, ніж з іншим.

Щомісячна ставка на річний план знижується до $ 2,99, що робить BoxPN однією з найдоступніших VPN, яку ми бачили.

Однак, невдоволено бачити періоди зобов’язань із обмеженням одного року. Інші VPN пропонують більш тривалі плани. Наприклад, приватний доступ до Інтернету має, наприклад, дворічний план, який складає менше 3 доларів на місяць (читайте наш огляд PIA), тоді як VPN Unlimited навіть пропонує життєві плани (читайте наш огляд VPN Unlimited).

BoxPN також дозволяє платити криптовалютами, такими як біткойн, тобто ви можете бути абсолютно анонімними, якщо хочете. Ви можете дізнатися більше про те, як працює біткойн у нашому посібнику з біткойна. Інші варіанти оплати включають кредитну карту, PayPal, Perfect Money та глобальні платежі.

Простота використання

BoxPN дуже зручний у користуванні та добре розроблений. Загалом, його використання – це вітер, від створення облікового запису до вибору та переключення серверів. Приємність починається прямо з веб-сайту, який чітко викладений.

Налаштування1

Після придбання підписки він просить створити ім’я користувача та пароль.

Установка2

Екран налаштування простий. Введіть свою електронну адресу, виберіть ім’я користувача та встановіть пароль – або створіть його за допомогою наших найкращих менеджерів паролів. Ніде не запитується ідентифікація такої інформації, як ваше справжнє ім’я, адреса чи номер телефону. Вам все одно потрібно буде надіслати електронний лист, але ви можете скористатися ним.

Установка3

Вам буде запропоновано підтвердити свою електронну адресу, перш ніж потрапити на інформаційну панель користувача. Звідти ви можете вибрати свою платформу, будь то Windows, macOS, Android або iOS. Якщо ви хочете вручну налаштувати VPN, ви також можете це зробити. Для цього огляду ми використовували клієнт у Windows 10.

Налаштування4

Інформаційна панель містить розділ у верхньому правому куті, де ви можете відстежувати кількість даних, які ви використовували з місяця в місяць. BoxPN, однак, не обмежує вашу пропускну здатність, тому ми цікавимося, чому хтось хотів би відстежувати.

Налаштування6

Після відкриття клієнта на робочому столі вам буде запропоновано увійти з ім’ям користувача та паролем, які ви створили раніше. Після того, як ми ввели свої повноваження, вони почали працювати негайно та без відставання.

Налаштування7

Інтерфейс користувача чистий і простий. Виберіть сервер, який ви хочете використовувати, і натисніть кнопку “підключити” поруч. Під час нашого тестування ми підключились менше ніж за 20 секунд на більш ніж 20 серверах. Переключення між серверами було однаково швидким, великий плюс для BoxPN.

Меню легко прокручувати та користуватися. Сервери перераховані в алфавітному порядку по країнах. Якщо ви знайдете швидкий сервер, який вам подобається, ви можете зберегти його як улюблений. У меню є вкладка, де вказані ваші обрані, тож вам не доведеться прокручувати їх, щоб знайти їх знову.

Також є розділ журналу використання, якщо ви хочете перевірити стан або історію свого з’єднання з BoxPN.

Налаштування8

У верхній частині інтерфейсу ви знайдете спадне меню, яке дозволяє вам перемикати протокол тунелювання.

Налаштування9

Ми легко підключилися до кількох веб-сайтів і навіть передавали відео на YouTube. Відео було похмурим, враховуючи швидкість, а якість зображення була не дуже. Однак, BoxPN – це дуже зручна програма, яка не має великих проблем.

Підтримувані пристрої

BoxPN доступний на Android, iOS, Windows та macOS. Однак нагороди не виграють, особливо мобільних додатків дуже не вистачає, тобто якщо це пріоритет, вам краще перевірити найкращий VPN для вибору мобільних пристроїв. Linux – це не варіант, якщо вам не подобається майстерність з файлами OpenVPN.

Спочатку ми думали, що BoxPN підтримує лише три одночасні з’єднання, тому що про це говорить сторінка “про нас”.


Одночасне з’єднання

Клієнтська підтримка повідомила, що фактичне допустиме число – п’ять. Просте оновлення веб-сайту може врятувати користувачів певної плутанини. Тим не менш, BoxPN – це далеко не найкращий VPN для декількох пристроїв. Перейдіть до нашого огляду NordVPN про одну з найвищих записів у цьому списку.

Сервери

Існує розбіжність у фактичній кількості серверів BoxPN. На своєму веб-сайті зазначено, що їх понад 80.

Сервери-1

Його мережева сторінка, яка дає детальний облік кожного сервера та його стану, містить лише 45, але клієнт надає 48 варіантів перемикання між.

Сервери-2

Це ще одне питання узгодженості інформації. Ми звернулися до служби обслуговування клієнтів BoxPN, щоб отримати остаточну відповідь, і вона підтвердила, що VPN лише 45.

Незалежно від того, чи це 45, 48 чи 80 серверів, вибір все ще занадто малий. Більшість провайдерів мають сотні або тисячі серверів на вибір, присутні в майже кожному великому місті планети. ExpressVPN та NordVPN мають масивні серверні мережі, що є однією з причин того, що вони стоять на вершині світу VPN.

Якщо BoxPN хоче сприйматись серйозно, йому потрібно збільшити кількість серверів та їх розповсюдження; навіть сервіс нижчого рівня, як HideMyAss, має розгалужену мережу, про що ви можете прочитати в нашому огляді HMA. Це лише у 32 країнах на п’яти континентах. Хоча ніхто не розраховує підключитися до сервера в Антарктиді, той факт, що його немає в Африці, не є добрим.

Швидкість

BoxPN має жахливі швидкості. Кожна VPN втрачає деяку швидкість, тому що це компроміс, який ви повинні зробити для анонімності, але BoxPN був настільки повільним, що перешкоджав нашій можливості використовувати його. Це дозволило нам побажати, що натомість ми використовуємо один із найшвидших VPN-сервісів у світі, наприклад TorGuard (читайте наш огляд TorGuard).

Розташування: Ping (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Незахищений16152,4723.29
Великобританія1171,721.01
Аргентина4120,430,25
Австралія5895.451,28
США (Каліфорнія)21420.0512.59
Японія22711.386.44

Єдині сервери з зручною швидкістю Інтернету для потокової передачі високої чіткості були в США та Японії. Хоча ці швидкості були нормальні, вони все ще знизили 86 відсотків нашої незахищеної ставки.

Якщо ви шукаєте потокове відео або торрент, BoxPN не дасть вам нічого, крім розладу і невдачі, що шкода, враховуючи, що він зміг прорватися до Netflix.

Безпека

Одне з перших речей, на яке слід звернути увагу при покупці VPN, – це політика компанії щодо реєстрації даних. Немає сенсу використовувати систему для анонімності ваших даних, якщо постачальник, з яким ви працюєте, тримається на ньому. Навіть коли VPN стверджує, що не реєструє вашу активність, ви можете виявити в політиці конфіденційності, що вона зберігає ваше ім’я, адресу, номер телефону та багато іншого.

Це не повинно бути шоком, що BoxPN каже, що він не реєструється. Ми розглянули її політику конфіденційності, щоб переконатися, що вона говорить правду.

Політика конфіденційності

Виявляється, BoxPN є чесним, принаймні з того, що ми можемо сказати. Найбільша частина інформації, яку він зберігає, – це ваша електронна адреса. Це не загрожує, оскільки ви можете створити електронний лист із записом заради конфіденційності.

Підсудність нагляду – це ще одна сфера, в якій ви могли б поставити під загрозу. Якщо VPN, який ви використовуєте, базується в країні, яка бере участь в одному з найбільших глобальних альянсів з нагляду, його можна буде змусити розкрити свою особу урядовій установі.

BoxPN не має з цього приводу хвилюватися, як це є на Сейшельських островах, які мають чудові закони про конфіденційність.

Третій і останній компонент захищеної VPN – це сильне сполучення протоколів тунелювання та стандартів шифрування. BoxPN охоплює OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec та SSTP.

OpenVPN – найкращий вибір за замовчуванням. Це платформа з відкритим кодом, яка залишається на передовій, оскільки її підтримує кібербезпека. Він найкраще працює, коли він поєднується з 256-бітним шифруванням AES, яке, як вважають багато людей, неможливо. BoxPN використовує і те, і інше, забезпечуючи найкращу безпеку для споживчої платформи.

Обслуговування клієнтів

Служба обслуговування клієнтів BoxPN – це змішаний мішок: хоча він спілкується в чаті, це не 24/7. Це отримує бали за зусилля, але можна вдосконалити.

CS1

Ми поставили це питання софтболу, оскільки вони часто розповідають про ефективність роботи відділу підтримки клієнтів. Якщо він просто усуває питання і каже вам перевірити веб-сайт, це невдача. Якщо це проявляє ініціативу та дає вам персональну відповідь, яка працює, ви знаєте, що маєте справу з якісним персоналом.

Живий чат був офлайн, коли ми надіслали повідомлення. Через кілька годин ми отримали відповідь електронною поштою.

CS2

Ця відповідь відповіла на питання. Це не надто доброзичливо чи привітно, але воно стає сутнім питання та забезпечує посилання на ресурси. Це все, що можна попросити у представника служби обслуговування клієнтів.

Хоча ми вітаємо це за те, що він має функцію чату в прямому ефірі, ми хотіли б, щоб у майбутньому він розширився до 24/7, щоб краще послужити світовому ринку.

BoxPN має широку базу знань у своєму розділі підтримки. У ньому є корисні статті, що пояснюють особливості служби, поширені запитання та покрокові посібники, які проходять користувачів через розширені теми, такі як налаштування OpenVPN вручну. Однак форуму користувача немає.

CS3

Це великі ресурси для користувачів, але вони не замінюють зручності системи спілкування в режимі 24/7 в реальному часі.

Вирок

BoxPN – це хороший VPN з бездоганним інтерфейсом, який було легко встановити та використовувати. Він нічого не реєструє, і він не належить до юрисдикції, яка вимагає від нього надання ваших даних. Протоколи та шифрування – найвища лінія, і його відділ обслуговування клієнтів відповів на наші запитання.

Навіть із сильними сторонами BoxPN ми не можемо рекомендувати це. Його швидкості неприйнятні.

Більшість серверів були настільки повільними, що вони були практично непридатними. Якщо BoxPN зможе підняти цей рівень продуктивності і збільшити кількість серверів, це може бути силою, з якою слід зважати в майбутньому. Як і зараз, ви можете знайти кращі варіанти.

Які ваші думки щодо BoxPN? Чи згодні ви з нашою оцінкою? Повідомте нас у коментарях нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me