Wondershare Filmora9 огляд – редагування та скорочення з легкістю – оновлено 2020 рік

Wondershare Filmora9 огляд

Wondershare Filmora9 – це потужний, простий у користуванні редактор, який ви можете використовувати майже нічого. Між вільним планом та його гнучкістю є багато що рекомендувати. Перегляньте наш повний огляд Wondershare Filomora9 для всіх деталей.


огляди відеоредактора

Wondershare Filmora9 – це кардинальний зсув від попередніх ітерацій програмного забезпечення. Протягом останніх кількох років Wondershare зосередив увагу Filmora більше на не редакторах. Незважаючи на те, що останню версію все ще легко зрозуміти для початківців, вона пропонує більш вдосконалені варіанти для ветеранів та професійних користувачів, заробивши це місце серед найкращого програмного забезпечення для редагування відео.

Незалежно від того, який план ціноутворення ви вибрали, ви отримуєте кожен інструмент, який може запропонувати базова програма. Це включає 200-трекову хронологію аудіо-відео, бібліотеку ефектів і переходів та аудіо, кольорові та текстові інструменти. У програмі є все необхідне для створення результатів професійного рівня за ціною споживача.

Wondershare дозволяє придбати це програмне забезпечення для редагування відео за найкращу ціну – навіть безкоштовно. Ви також можете сплатити щорічну абонентську плату, придбати програму прямо або отримати версію Ultimate, яка дає вам все у магазині додатків.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Тимчасова шкала Filmora9 дозволяє додавати до 100 відеозаписів та 100 аудіозаписів. Це дає можливість створювати складні проекти. Прості відео, ймовірно, не потребують більше двох-трьох, але якщо ви редагуєте художній фільм, музичне відео чи інший складний продукт, чудово матимете гнучкість.

Filmora9_003

Базова програма оснащена понад 200 відеоефектами. В основному вони фільтри та накладки, але вони багато вгадують, щоб надати вашому відео правильний вигляд. Наприклад, якщо ви хочете надати своєму проекту ретро-70-ті роки, просто натягніть цей ефект на потрібний кліп. Існують також ефекти, які відтворюють поганий телевізійний сигнал, кінематографічні спалахи, відеостіни тощо.

Ви також отримуєте близько 200 переходів для своїх відео, які чудово, якщо ви хочете дати відчуття пройденого часу або просто сигналізувати про те, що сцена закінчилася. Вони включають прості вицвітання, рулони та серветки, а також зачистки, деформації тощо. Легко отримати вигляд і відчуття, що ви хочете між сценами.

Filmora9_004

Аудіоінструменти Filmora

Аудіоінструменти в Filmora9 досить надійні для свого класу. Основні інструменти включають можливість регулювання гучності, згасання кліпів у межах та виходу, коригування висоти, зменшення фонового шуму та вирівнювання звуку. Ви також отримуєте гідну бібліотеку запасних звукових ефектів, таких як атомна бомба, автомобільні роги та лазерні постріли. Хоча ці інструменти є основними, вони виконують роботу.

У ньому є 50 безкоштовних музичних треків, які ви також можете використовувати в таких жанрах, як рок, електронна та фолк. Крім того, ви можете синхронізувати свою бібліотеку iTunes та імпортувати музику звідти. Це далеко не всебічно, але це досить добре, щоб розпочати роботу.

Filmora9_011

Інструменти, такі як клавіша кольоровості (зелений екран), раніше обмежувались великими голлівудськими студіями, але тепер вони стандартні. Його також легко використовувати у Filmora9. Просто імпортуйте свої зелені екрани, опустіть їх на часовій шкалі та введіть потрібне зображення за ним. Ви не зможете домогтися хроматичної клавіатури якості Star Wars, але це досить добре для YouTube та аматорських фільмів.

Додаткові можливості Filmora

Filmora9 також включає управління рухом та кольором. Вони дозволяють досягти правильного почуття. Корекція кольору є базовою, але корисною, чого можна очікувати з програмою за ціною. Тим не менш, це дозволяє досягти послідовного вигляду від пострілу до кадру.

Filmora9 робить створення заголовків максимально простим. Ви можете вибрати близько 140 попередньо запрограмованих шаблонів, включаючи кредити відкриття та закриття, заголовки, нижню третину та субтитри. Вони прекрасні для створення кінематографічного, публіцистичного та цікавого вигляду для вашого відео.

Ви також можете маніпулювати швидкістю та рухом своїх відеопроектів. Дізнатися, як уповільнити або пришвидшити відео та аудіо, а також привести їх у зворотний бік, легко. Крім того, ви можете робити панорамування та масштабування своїх кадрів за допомогою вкладки управління рухом.

Інструменти, що входять до програми Filmora9, чудові, але якщо ви хочете піти далі, Wondershare пропонує додаткові пакети з інструментами, орієнтованими на корпоративних та професійних користувачів. Якщо вам подобається те, що ви отримуєте з базовою програмою, варто спробувати додаткові пакети безкоштовно, якщо перейти до наступного рівня редагування.

Wondershare Filmora9 Огляд функцій

Ціноутворення

Filmora9_008

На відміну від інших інструментів для редагування відео, у Filmora9 є кілька варіантів ціноутворення, які містять усі запропоновані ним функції. Деякі програми, такі як Adobe Premiere Pro CC, мають лише передплатні програми. Можливість придбати програму – це величезний плюс для людей, які не люблять орендувати програмне забезпечення. Приємно не продовжувати платити за це, коли час не обмежений, навіть якщо ви не отримуєте оновлення.

Безкоштовна версія Filmora

Програмне забезпечення є безкоштовним, і на відміну від інших програм, які пропонують обмежені безкоштовні випробування, ви отримуєте всі інструменти, які програма пропонує. Єдина помилка полягає в тому, що експортовані відео будуть мати водяний знак Filmora9. Це відволікає увагу, але якщо ви не заперечуєте проти своїх відео, включаючи те, що становить об’ява, це не погано.

Однорічна ліцензія на Filmora9 обійдеться вам близько 45 доларів. Це не погано для програми. Окрім отримання всіх інструментів, водяний знак відходить, і ви отримуєте оновлення програмного забезпечення безкоштовно. Якщо оренда програмного забезпечення вас не турбує, це, мабуть, найкраща ставка.

Варіант Lifetime – це те, як ви купуєте програму прямо. Ви отримуєте все в річному плані, за винятком лише одного разу. Ви заплатите приблизно на 20 доларів більше, але варто того, щоб не втрачати доступ до програми, якщо настане час оновлення і вам не вистачає готівки.

План Безлімітний дає вам весь шебанг. Ви отримуєте все в базовій програмі, а також все з магазину додаткових пакетів. Це дорого, але якщо ви можете дозволити собі 164 долари на рік, це того варте.

Простота використання

Якщо ви знайомі з програмним забезпеченням для редагування відео, ви впізнаєте макет і робочий процес, але Filomora спрощено порівняно з іншими програмами для редагування відео на рівні споживачів. Функції та інструменти доступні в головному вікні інтерфейсу, тому легко переміщуватися та знаходити те, що вам потрібно.

Одна дивна річ у Filmora9 – це те, що немає режиму розкадровки. Режим розгортки, на відміну від часової шкали, показує кожен елемент вашого проекту однаково, незалежно від тривалості. Це хороший спосіб скласти широкий штрих вашого проекту, а потім перейти до часової шкали для тонкої настройки. Це чудовий інструмент для початківців і попередніх версій Filmora, як це було, тому дивно, що він не включений.

Вам не потрібно використовувати мишу та курсор, щоб виконувати все в Filmora9. Він має зручні вкладки на клавіатурі, які дозволяють легко зрізати, обрізати, масштабувати та обертати кадри. Комбінації клавіш також включають швидкий доступ до кольорових модулів корекції та кольоровості. Вони ефективні, заощаджують час.

Як і будь-яка програма для редагування відео, вам доведеться витратити хоча б кілька годин і пройти кілька разів, щоб навчитися користуватися Filmora9, особливо якщо ви ніколи не використовували програмне забезпечення для редагування відео. Якщо у вас є проблеми з його вивченням або використанням певного інструменту, у Wondershare є чудовий канал YouTube, який пояснює, як працює кожен інструмент і як отримати максимальну користь від нього.

Формати файлів & Підтримка резолюції

Filmora9 працює з більшістю форматів відеофайлів, які ви, мабуть, матимете. Сумісні формати відео включають .mp4, .m4v, .mov, .wmv, .avi, .mkv та багато іншого. Список не є вичерпним, тому маловідомі або фірмові формати можуть не працювати, але якщо ви не перебуваєте у вузькоспеціалізованій галузі чи працюєте на рівні індустрії Голлівуду, навряд чи ви отримаєте формат відео, який ви не можете імпортувати до програма.

Filmora9_006

Лише за останні роки програми для споживачів на зразок Filmora9 отримали можливість імпортувати 4К дозволу високої чіткості. Це чудово, тому що це відкриває програму до перетворення великих, красивих, детальних кадрів у кінцевий продукт, що знаходиться на тому ж візуальному рівні, що і все, що вони можуть створити у великих студійних будинках.

Завершивши редагування свого відео, Filmora9 надає безліч варіантів експорту. Ви отримуєте довгий список форматів відео та аудіо, включаючи .mp4, .mov, .mkv, .f4v, .webm та багато іншого. Крім того, ви можете експортувати лише аудіоформати, такі як .mp3 та .ogg. Якщо вам потрібно експортувати у формат, який Filmora9 не підтримує, вам доведеться отримати один з інструментів від наших найкращих відеоконвертерів..

Ви також можете оптимізувати відео для відтворення на певних пристроях. Наприклад, якщо ви знаєте, що ваше відео буде переглядатися на смартфоні iPhone або Android, просто виберіть цей профіль на вкладці пристрою в меню експорту. Ви також отримуєте профілі для ігрових консолей, таких як Xbox і PlayStation, а також смарт-телевізори та Apple TV.

Завантажити на YouTube Filmora

Однією з найкорисніших функцій експорту є можливість завантаження готових проектів безпосередньо до служб обміну відео, такими як YouTube та Vimeo. Це чудово, адже це дозволяє пропустити кілька кроків у процесі публікації. Крім того, онлайн-сервіси мають конкретні налаштування, які найкраще виглядають на їх платформах. Filmora9 виймає здогадки з цього.

Якщо ви хочете зробити DVD із свого відео, є можливість експорту для цього. Меню створення дисків є основним, але функціональним. Ви не тільки можете записати свої проекти безпосередньо на диск, але також можете створити папки DVD та файл ISO.

ISO файли – це в основному план для DVD. Створюючи його на своєму комп’ютері, ви можете використовувати його для запису нового диска, коли хочете. Це чудово для архівації та резервного копіювання. Файли ISO займають багато місця для зберігання, тому, якщо ви плануєте архівувати проекти у такому форматі, вам слід заглянути до зовнішнього жорсткого диска або до одного з найкращих хмарних сховищ для відеопослуг.

Меню запису дисків також дозволяє створити меню DVD. У вас є 11 шаблонів на вибір, включаючи теми для конкретних свят, наприклад, День Святого Валентина та Різдва, а також прості елегантні фони. Ви не можете створювати перерви у розділах чи додаткові функції, але це не є несподіваним на цьому рівні програмного забезпечення для редагування відео.

Filmora9_010

Ще одна річ, яку ви не можете зробити з Filmora9, це зробити Blu-ray диск. Це не дивно, оскільки програма сумісна з роздільною здатністю та роздільною здатністю 4K. Зміна цього великого красивого кадру до стандартної чіткості здається ганебним марнотратством.

Продуктивність

На відміну від інших програм редагування відео на рівні споживачів, Filmora9 доступний для Windows та macOS. Практично всі інші програми доступні для Windows, мало хто доступний для macOS. Це робить Filmora9 чудовою альтернативою безкоштовним програмам, таким як iMovie, та програмам професійного рівня, таким як Adobe Premiere Pro CC та Final Cut Pro X.

Ми перевірили Filmora9 з кадрами, які раніше були зняті для створення короткометражного фільму. Він міг імпортувати кожен елемент, аудіо, відео та інше. Нам вдалося обрізати небажані кадри, впорядкувати елементи на часовій шкалі та налаштувати звук та кольори з такою ж легкістю та ефективністю, як на програмному забезпеченні професійного рівня, що використовується для створення оригінального фільму.

Хоча ми не змогли повторити оригінальний фільм саме тому, що Filmora9 не сумісний з деякими плагінами, які ми використовували для створення передових візуальних ефектів, ми змогли його наблизити. У результаті вийшов готовий продукт, який можна було показати на кінофестивалі.

Коли ми експортували готовий тестовий проект, на Filmora9 пішло близько 25 хвилин, що не дуже погано для 15-хвилинного відео. Це, мабуть, було б коротше, якби наш тестовий комп’ютер був завзятішим. Коли ми подивилися отримане відео, воно було кристально чистим. У ній не було пікселяції, розмиття руху чи інших спотворень. Звук також був чітким і чітким.

Ми також експортували однохвилинну тестову сцену з різною роздільною здатністю та частотою кадрів, включаючи 1080p при 30 кадрах в секунду, 1080p при 60 кадрів в секунду, 720p при 30 fps та 720p при 60 fps. Ми приурочили експорт, щоб побачити, скільки часу програма займе для завершення кожного та наскільки великі файли відео. Результати наведені в таблиці нижче.

Формат: Час експорту (хв: сек) Розмір файлу (МБ)
1080p (30 кадрів в секунду)1:3863.2
1080p (60 кадрів в секунду)2:2963.6
720p (30 кадрів в секунду)1:1239.8
720p (60 кадрів в секунду)1:4540

Ми експортували відео в .mp4 (H.264) на 1,4 ГГц Intel Core i5 iMac під керуванням macOS Mojave версії 10.14.15

Інструменти

Filmora9 пропонує корекцію лінз, що чудово підходить для відео, знятих камерами дій, оскільки вони мають ефект риб’ячого ока, який може відволікати. Інструмент корекції об’єктивів має попередні налаштування для моделей камер дії від виробників камер, таких як GoPro, Panasonic, Ricoh, Sony та iON. Це робить програму гарною альтернативою вільному програмному забезпеченню, наприклад, GoPro Quik.

Ще одним чудовим інструментом є виявлення сцени. Коли ви імпортуєте свої файли в Filmora9, ви можете сказати програмі автоматично сканувати ваші кадри на окремі кадри та організовувати їх разом у своєму мультимедіа для зручного розміщення на часовій шкалі. Це особливо корисно для тривалих знімків, таких як спортивні події та музичні концерти.

Ви також можете записувати, що відбувається на екрані комп’ютера. Це чудово, якщо ви хочете зробити навчальний посібник для програмного забезпечення, коментувати статтю з новинами або отримати запис прямого трансляції чи відео в Інтернеті..

Фільмора та веб-камери

Ви також маєте можливість захоплювати відео з веб-камери та аудіо з мікрофона в програмі. Це може здатися простою річчю, але це корисно, оскільки це означає, що вам не потрібно мати додаткове програмне забезпечення для запису унікального відео та аудіо та імпорту. Просто запишіть його з Filmora9 та його автоматично у ваш мультимедійний відбір, готовий до редагування.

У Filmora9 бракує декількох сучасних інструментів, які можна знайти в інших програмах на рівні споживачів. Наприклад, ви не можете імпортувати чи редагувати кадри на 360 градусів. Це не велика справа, оскільки ця технологія все ще відносно нова.

У ньому також відсутній модуль редагування кількох камер, який був би приголомшливим для швидкого редагування разом, навіть знятого з різних куточків – як концерт в прямому ефірі, записаний декількома смартфонами. Це було б добре включити, але не початкову угоду для початківців.

Якщо у Filmora9 доступна функція, яку ви хочете або вам потрібна, ви можете зв’язатися з Wondershare, скориставшись опцією “новий запит на функцію” в меню “довідка”. Wondershare чудово поєднує відгуки користувачів та надає редакторам те, що вони хочуть та потребують.

Вирок

Filmora9 – хороша покупка для початківців та любителів. Ви отримуєте всі необхідні інструменти для отримання професійних результатів за ціною на рівні споживача. Ви обмежені лише вашою здатністю вивчати інструменти з повним потенціалом.

Якщо вам подобаються продукти Wondershare, перегляньте також наш огляд відновлення даних Wondershare. Нам це сподобалось, і це може допомогти вам вийти з місця.

Дякуємо, що прочитали наш огляд. Завантажте безкоштовну пробну версію для себе і повідомте нам, що ви думаєте в коментарях нижче, або якщо ми щось пропустили.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map