Остаточний огляд Corel VideoStudio – оновлено 2020 рік

Corel VideoStudio Ultimate Review

Corel VideoStudio Ultimate – це дуже добре представлений, простий у користуванні відеоредактор, який широко використовується як професіоналами, так і любителями. Однак ми зіткнулися з декількома проблемами продуктивності під час його використання, тому це може бути не всім питанням. Прочитайте наш повний огляд VideoStudio для детальної інформації.


огляди відеоредактора

У цьому огляді Corel VideoStudio Ultimate ми сьогодні розглянемо високо цінуваний фрагмент програмного забезпечення. VideoStudio – це інструмент для редагування відео, опублікований канадською програмною компанією Corel. Спочатку розроблений тайваньським розробником Ulead Systems, він існує приблизно з 2006 року.

Ми побачимо, як вона складається в порівнянні з конкурентами сьогодні. Спочатку ми розглянемо його особливості, щоб побачити, що він може зробити. Ми будемо враховувати його ціну, як і її доступність. Ми також розглянемо його ефективність та побачимо, які формати він підтримує, а також інструменти, які постачаються разом із ним.

У VideoStudio нам дуже сподобалось, з безліччю функцій, гарним користувальницьким інтерфейсом та читабельним управлінням. Однак це було не так добре, як нам хотілося, і ми мали кілька проблем з цим, але це був позитивний досвід, загалом.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Corel VideoStudio Ultimate

Особливості

VideoStudio Ultimate включає всі основні функції редагування, які ви очікували. Ви можете імпортувати відеокліпи та легко вирізати та вставляти їх. Ви можете додавати аудіо, накладки, текст і підписи – включаючи 3D-текст – і застосовувати підбірку ефектів.

Хоча додаткові речі, безумовно, важливі, але добре робити прості речі, можливо, тим більше, і VideoStudio отримує це правильно. 

Це перетягування кліпів на вашу часову шкалу, переміщення речей і вирізання. Ви також можете легко перетягнути своє відео, щоб змінити їх розмір та змінити його. VideoStudio Ultimate також робить панорамування та масштабування без зусиль, що є хорошими способами зробити речі більш професійними.

VideoStudio Ultimate набагато далі, ніж основи тут, своїми рівнями та параметрами регулювання кольору. Ви можете автоматично налаштувати кольори або налаштувати все самостійно. 

Існують також варіанти роботи з балансом білого, а також такі інструменти, як крива тону та настройка HSL, що дозволяють змінити відтінок, насиченість та легкість. Ви можете використовувати пресети, щоб вносити швидкі зміни або витрачати свій час, щоб налаштувати речі саме так, як вам потрібно. 

VideoStudio Фільтри

Ви також можете застосувати безліч фільтрів, щоб змінити вигляд своїх відео. Їх використання – лише питання перетягування та відкидання.

Існує хороший вибір переходів, які допоможуть вам перейти від одного кліпу до іншого. Остання версія VideoStudio Ultimate включає безшовні переходи, а також морфінг. 

У переходах є безліч налаштувань, тому ви також можете їх налаштувати. Корисно, що значки переходу та ефектів анімовані, тож ви можете бачити, що вони роблять, не тестуючи їх.

corel-videostudio-ефекти

VideoStudio дозволяє використовувати більшість відео, графічних та аудіофайлів як джерел. Ми перерахували всі підтримувані формати у власному розділі.

Імпорт кліпів

Ви можете захоплювати відео безпосередньо із зовнішніх пристроїв та імпортувати наявне відео. Кліпи, імпортовані з різних джерел, відображаються на вашій медіа-панелі, яку ви можете перетягнути в основну часову шкалу, якщо потрібно. Існує також захоплення екрана, про що пізніше мова йде в розділі інструментів.

Окрім створення відеофайлів, ви можете створювати диски в різних форматах, таких як DVD та Blu-ray, а також працювати з файлами ISO, тому VideoStudio працює як відеоконвертор, так і редактор. Для інших варіантів ознайомтеся з нашим кращим переліком відеоконвертерів.

corel-videostudio-music

Якщо вашому шедевру з кінофільму потрібен саундтрек, ви можете скористатися музичною бібліотекою, яка не бере участь у роялті. Існує безліч фрагментів, починаючи від класичного до електронного і включаючи все, що знаходиться між ними. Один нагадав нам стару морську ханжу. Просто перетягніть їх на свою часову шкалу, і ви отримаєте безкоштовну фонову музику.

Рівень гучності – це легкий порядок налаштування, і ви можете згасати звук у різних кліпах, щоб отримати правильну суміш. За замовчуванням часова шкала включає кілька шарів для вашого відео, накладення, заголовки, а також голосові та музичні записи. Ви також можете використовувати аудіосигнал, щоб певні композиції виділялися над іншими.

Анімаційні накладки VideoStudio Ultimate – це корисний спосіб додати атмосферу у ваше відео, наприклад створення ефектів дощу або додавання частинок. Існують також анімовані ефекти переходу для слайд-шоу. Грати з ними – дуже весело, а результати вражаючі.

Стоп-рух підтримується, якщо ви хочете створити наступні Уоллес та Громіт, і відстеження руху є, якщо ви хочете зробити ці відеозони шкільного дня трохи професійнішими.

В цілому ми були вражені запропонованими функціями. Ми вважаємо, що любителі-початківці розважатимуться над ними весело, а професіонали також не відчують себе зміненими.

Corel VideoStudio Ultimate

Логотип Corel VideoStudio Ultimatewww.videostudiopro.com

Починає від $ 153 за місяцьВсі плани

Операційна система

Windows

Мак

Linux

Особливості

4K Редагування

Дія інструменти для камер

Chroma Key (зелений екран)

360-градусний монтаж відео

Редагування мультимедіа

Експорт на YouTube

Експорт у Facebook

Експорт до Vimeo

Оптимізація пристроїв
Опція експорту мобільного пристрою – немає налаштувань для конкретних пристроїв

Записати на DVD

Запис на Blu-ray

Ціноутворення

Corel VideoStudio випускається у двох версіях, Pro та Ultimate. На даний момент вони знижуються на 20 та 30 відсотків на веб-сайті, тому нехай слідкуйте за пропозиціями, якщо ви вирішите зробити покупку. 

Ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені. Існує також 30-денна пробна версія, яку можна завантажити з веб-сайту, не вимагаючи картки.

Проба запускає спливаючі оголошення після закриття програмного забезпечення. Крім того, якщо ви закриєте її правою верхньою кнопкою, ви повинні підтвердити, що ви хочете її закрити; але, ей, це безкоштовно. Якщо ви бачите занадто багато спливаючих вікон в Інтернеті, перегляньте наш найкращий посібник із блокувачів спливаючих вікон..

Версія Pro – чудовий пакет, але Ultimate включає додаткові функції, такі як класифікація кольорів та створення відеомасок, а також розширені версії інших функцій, такі як редактор заголовків 3D, відео шаблони розділеного екрана та стабілізація відео. Ви також отримаєте набагато ширший вибір плагінів ефектів за допомогою версії Ultimate.

Обидві версії – це суцільний вибір, але пакет Ultimate – це той самий варіант, якщо вам потрібна кожна функція.

Простота використання

Для початку ви завантажуєте інсталятор, заповнюєте кілька деталей, включаючи свою електронну адресу, а потім дочекаєтесь завершення завантаження 1,37 ГБ. Поки ви чекаєте, можливо, час перевірити посібник користувача. Це безкоштовний документ, який триває понад 200 сторінок, тому є чому навчитися. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником конфіденційності в Інтернеті.

corel-videostudio-welcome

Інтерфейс користувача детальний і професійний. Спочатку переповнений інтерфейс виглядає складно, але він добре розкладений за допомогою кнопок і елементів управління, що чітко передають їх функцію. Ви можете налаштувати макет робочої області та перемістити вікна на інші монітори, якщо вони є.

Є багато, що ви можете виявити, погравши і спробуйте. Однак якщо ви хочете зробити щось конкретне, не завжди очевидно, як. Наприклад, для надання готового відео потрібне відвідування вкладки спільного доступу. Документація, як правило, повертає вас назад, якщо ви застрягли.

Керування в цілому реагує, але не зовсім так. Наприклад, невелика затримка при зміні вкладок. Також іноді виникають затримки при виконанні складних операцій, але цього варто очікувати з відео.

Підручники з відеостудії

Вітальний екран VideoStudio перелічує більше 30 відео-підручників, а більше – на його веб-сайті. Як детально описано в підручнику, шаблони VideoStudio допоможуть вам додати невеликий клас до своїх перших відео.

Відео з підручника є невпинними та докладними. Ми вважали їх корисними, але відчували, що деякі вітали б більш ніжне вступ. Ми рекомендуємо відео “почати” як ваш перший порт дзвінка під час першого використання програмного забезпечення.

Додатки та мови підтримки веб-сайтів, крім англійської. Повідомлення про субтитри відображаються на декількох мовах на веб-сайті, що допоможе не розмовляти з англійською мовою.

Довідка VideoStudio

Ви також можете задавати питання на форумі громади. Там дуже багато активності, тому вам слід мати можливість отримати допомогу, якщо ви добре попросите. VideoStudio також пропонує службу підтримки через телефон, чат або електронну пошту, тому Corel добре працює з доглядом за вами.

Ми спробували задати питання про збереження хмари у вікні чату. Щоб зробити це, нам потрібно було ввести електронний лист, і отримали відповідь менше ніж за хвилину, сказавши нам, що хмарні заощадження не підтримуються. Ми були трохи здивовані цим, оскільки в документації згадується економія на Dropbox та Google Drive.

Відео – це одне із найпотужніших заходів, тому якщо ви виявите, що вам не вистачає інформації, перегляньте наше найкраще хмарне сховище для відео статті. Найкраще хмарне сховище для великих файлів теж варто перевірити.

Ми побачили уповільнення та випадкові збої. Під час жонглювання відео в Провіднику ми отримали помилку, коли не вдалося знайти видалений кліп, і в кінцевому підсумку довелося перезапустити. Ми також виявили проблеми прокрутки колесом миші.

Найкращі сервіси резервного копіювання в Інтернеті допоможуть захистити вас від втрати даних, якщо ваша система вийде з ладу. Наше керівництво щодо автоматичного резервного копіювання відео також допоможе.

Однак в цілому VideoStudio Ultimate робить велику роботу – представити себе та зробити доступними. Ви можете зрозуміти багато з цього, експериментуючи, а його навчальні матеріали та документація допоможуть вам у всьому.

Такий інструмент знадобиться багато часу, щоб освоїти, але вам не доведеться турбуватися про швидкість його використання.

Формати файлів & Підтримка резолюції

VideoStudio підтримує величезну кількість форматів для імпорту та експорту, як показано в таблицях нижче. Ви також можете створювати відео та публікувати їх прямо на YouTube, Flickr або Vimeo.

Імпорт форматів
Відео:AVCHD (M2T / MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV, HEVC (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV (H.264), MPEG-1 / -2 / -4, MXF , TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, незашифровані назви DVD
360-градусне відео:рівнокутний, одинарне риб’яче око, подвійне риб’яче око
Аудіо:CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF / TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW
Експорт форматів
Відео:AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV, MPEG-1 / -2 / -4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
Пристрій:Apple iPod / iPhone / iPad / TV, пристрої Android, Sony PSP / PS3 / PS4, Nintendo Wii, сумісні формати Microsoft Xbox, DV, HDV
Диск:VD, AVCHD, SD-карта, Blu-ray
Веб:YouTube, FlickR, Vimeo, Niconico
Аудіо:M4A, OGG, WAV, WMA
Зображення:BMP, JPG

Доступно багато налаштувань та резолюцій експорту. Найбільший, який ми могли знайти, – 4096 x 2304 для відео MPEG-4.

corel-videostudio-вихід

Під час редагування ви можете побачити попередній перегляд свого відео у верхньому лівому куті екрана. Додаючи кліп до часової шкали, ви можете змінити налаштування свого проекту, щоб він відповідав. Ви також можете змінити роздільну здатність та налаштування виводу, поки ви працюєте над проектом.

Однак воно не включає все. Наприклад, ми не могли імпортувати FLV-відео, створене за допомогою OBS Studio, і довелося перетворити його за допомогою HandBrake. Після імпорту перетвореного файлу відтворення в програвачі VideoStudio було поганим, незважаючи на те, що він ідеально виглядає у медіаплеєрі VLC.

Продуктивність

Редагування відео – це одна з найвимогливіших речей, яку ви можете зробити зі своїм ПК, і VideoStudio має деякі круті системні вимоги. Він потребує щонайменше процесора Intel Core i3 або AMD A4 3,0 ГГц, але вам потрібна i5 або i7 1,06 ГГц або вище для підтримки швидкої синхронізації відео AVCHD та Intel. 

Мультикамери, UHD або відео на 360 градусів потребують i7 або Athlon A10. Вам також знадобиться 64-розрядна операційна система і щонайменше 4 Гб оперативної пам’яті, 8 Гб рекомендується використовувати для вдосконалених функцій.

VideoStudio – це лише Windows, для якого потрібен принаймні Windows 7. Він займає 3,5 Гб місця на жорсткому диску. Перший раз, коли ми встановили та запустили VideoStudio, це спричинило невелику напругу нашої тестової системи, і наші офісні додатки висіли.

Ми спробували надати тестове відео підбірку вихідних форматів, щоб побачити, як тривало це. Перед цим ми закрили все інше програмне забезпечення. Наш тестовий ПК працює на ОС Windows 10 з процесором i5-7600 та 16 Гб оперативної пам’яті, а також відеокарта GeForce 1060 6 ГБ та накопичувач SSD.

Під час перетворення відео для тестування ми отримали помилку, згідно з якою формат підтримується лише в Windows 7, 8 та 10. Однак ми в той час використовували Windows 10.

Врешті-решт ми створили кілька хвилин для тестування відео та отримали наступні результати при виведенні їх у різні налаштування.

Налаштування: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAverage
720p 30 кадрів в секунду14,9018.2112,7215.28
720p 60 кадрів в секунду57,741.24.0833.5658.46
1080p 30 кадрів в секунду24.5730.0820.2224,96
1080p 60 кадрів в секунду1,59,242,45,311.08.881.57.81

Як бачите, відеозйомка з 60 кадрів в секунду займає набагато більше часу, ніж відеозйомка з 30 кадрів в секунду, особливо при 1080p. Це саме те, чого ви очікували, і ці швидкості виглядають респектабельно. Навіть найкраще програмне забезпечення для редагування відео може перевірити ваше обладнання, але VideoStudio Ultimate працював добре, більшість часу.

Ми також спробували відтворити наш кліп F1 з кількома різними налаштуваннями апаратного прискорення, щоб побачити, в чому різниця.

Налаштування: Час:
Відео прискорення швидкої синхронізації Intel1.52.09
NVIDIA CUDA1,55,89
Прискорення вимкнено1.58.56

Виграє швидка синхронізація Intel, але різниці тут немає. Якщо ваша система бореться, можливо, варто скорегувати це налаштування. Це перший інструмент, який ми оцінили на зразок цього, тому наскільки хорошими будуть ці результати, стануть зрозумілішими в найближчі тижні.

Використовуючи пробну версію програмного забезпечення, ми побачили погану якість зображення у вікні попереднього перегляду та у створених нами відео. Ми чули, що ці проблеми обмежені пробною версією, але радимо перевірити програмне забезпечення самостійно перед покупкою, щоб переконатися, що воно дає належний вихід.

Інструменти

VideoStudio постачається з декількома іншими інструментами, кожен з яких має свої особливості. Ви можете безпосередньо захоплювати відео зі свого ПК за допомогою інструменту зйомки екрана, MultiCam Capture Lite. Це зробило розумну роботу, хоча і не так добре, як спеціальний інструмент, як студія OBS.

Зйомка відео з вашого екрану пропонує безліч варіантів. Також на екрані відображається накладка, на якій відображаються натискання клавіш, що робить це прекрасним способом для створення підручникових відео.

Хоча ці і відстають. Набираючи текст під час зйомки екрана, ми виявили, що ми швидко перекрили ємність програмного забезпечення, щоб не відставати. Це означає, що клавіші все ще повільно змащувались екраном через кілька хвилин після того, як ми припинили друкувати.

corel-videostudio-захоплення

Ми вирішили перевірити продуктивність захоплення, спробувавши його з грою, щоб побачити, як наша система справляється під тиском. Ассетто Корса, відеоігра з сим-гонок, пройшла чудово, хоча вона не зафіксувала ігрові кадри. 

Виділене програмне забезпечення для зйомки, наприклад OBS studio, дозволяє налаштувати налаштування для зйомки відеоматеріалів, але ми не могли цього зробити у програмі MultiCam Capture. Якщо ви готові створити власну гру, прочитайте нашу статтю про найкращу розробку ігор. інструменти.

Corel FastFlick – ще одна додаткова комплектація. Це дозволяє створювати швидкі слайд-шоу з усіх зображень, які у вас є під рукою, і сортуватиме всі суміші, переходи та музику для вас. Це швидко і легко, а результати прийнятні.

Ви також можете записати свої твори прямо на DVD за допомогою програмного забезпечення MyDVD. Це проста програма, яка дозволяє додавати кліпи та розділяти їх на глави. Ви також можете змінити музику та фон меню.

Є також інструмент для 3D-тексту. Ви можете керувати різними властивостями тексту, такими як додавання власних текстур, зміна освітлення чи кольору та додавання скошування. Ви також можете анімувати текст, переміщуючи та обертаючи його над вершиною ваших фільмів.

Тут ми побачили одну з випадкових помилок. Натиснувши кнопку 3D-заголовка, з’явилося вікно, в якому сказано, що працює редактор заголовків, і нам потрібно його закрити, щоб продовжити, але інструмент не з’являвся ні хвилини. Інструмент добре працював, як тільки ми його почали, хоча.

В цілому ці засоби корисні та в основному ефективні. Вони не настільки хороші, як спеціалізоване програмне забезпечення, але, як частина загального пакету VideoStudio, є прекрасними інструментами для їх наявності. Якщо вас цікавить світ візуалізації, ознайомтеся з нашим найкращим програмним забезпеченням для 3D-моделювання чи кращими статтями програмного забезпечення для 3D-графіки.

Вирок

VideoStudio Ultimate виглядає частиною і робить основне редагування відео легко. Він також укомплектований функціями та додатками, які можуть додати якість вашим відео. Ми знайшли кілька помилок та проблем із інтерфейсом користувача під час його використання, а також випадкові збої. Однак нам вдалося редагувати та працювати з ним, і ми віддаємо перевагу цьому VideoPad, про який ви можете прочитати у нашому огляді VideoPad.

На жаль, ми побачили постійні проблеми із відредагованим відео в його пробній версії, і більшість випущених ним матеріалів були низької якості. На щастя, пробна версія безкоштовна, тому ви можете протестувати її, щоб побачити, як ви дістаєтесь. У нього є гарантія повернення грошей, якщо ви хочете також протестувати повну версію.

VideoStudio може запропонувати багато, якщо ви терплячі та готові звикнути до його вигадок. Якщо відкинути проблеми, це може принести хороші результати. Вам доведеться попрацювати з його недосконалістю. 

Якщо ви спробували VideoStudio Ultimate або когось із його конкурентів, будь ласка, повідомте нам ваші думки у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me