Огляд VideoPad – оновлено 2020 рік

VideoPad огляд

VideoPad – це безкоштовний редактор, який ілюструє ідею, що ви отримуєте те, за що платите. Хоча це робить дуже добре, можливо, ви захочете шукати більш чіткий інструмент, а не цей. Прочитайте наш повний огляд VideoPad для детальної інформації.


огляди відеоредактора

Програмне забезпечення VideoPad від NCH – це основна програма для редагування відео, яку ви можете безкоштовно використовувати до тих пір, як це в некомерційних цілях. Програма відповідає цінній ціні. У ньому є багато інструментів, які ви знайдете в інших відеоредакторах, які ми переглянули, але це не вистачає найкращого програмного забезпечення для редагування відео..

Інтерфейс є антикваріатним та контрінтуїтивним. Новим редакторам буде важче навчитися цьому в порівнянні з іншими програмами, а ветеранам буде здаватися, що вони зробили величезний крок вниз з робочим процесом. Плюс до цього програма часто заїкається і несподівано збоїть, викликаючи необхідність повторити вашу роботу.

VideoPad – мішана сумка. Якщо ви можете терпіти те, чого йому не вистачає, та корисність у тому, що він має, не повинно ніщо не заважати вам використовувати його безкоштовно.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для VideoPad

Особливості

VideoPad_001

Ті, хто раніше редагував відео, ознайомляться з графіком роботи та робочим процесом VideoPad. Два режими доповнюють один одного, тому що ви можете викласти загальну ідею свого проекту в режимі розкадровки та зробити точну настройку на часовій шкалі.

VideoPad дає вам необмежену кількість відеодоріжок для роботи. Це є видатним для складних проектів, оскільки це робить програму досить багатогранною. Якщо ваш проект вимагає багато візуальних елементів, вам знадобиться якомога більше записів.

Кількість аудіозаписів, отриманих у VideoPad, залежить від того, скільки ви заплатите за нього. Домашня версія надає необмежену кількість доріжок для редагування відео, але лише дві звукові доріжки. Видання Master’s надає необмежену кількість аудіозаписів.

Нам подобається ця універсальність, тому що вона лише змушує вас платити за те, що вам потрібно. Більшість простих проектів вимагатиме не більше двох аудіозаписів, що робить VideoPad чудовим для таких речей, як домашні відео. Якщо проект складний, як, наприклад, музичне відео чи фільм, вам знадобиться більше місця.

VideoPad Effects

Отримати текст на своїх відео набагато складніше, ніж це повинно бути. Натискання кнопок “додати текст” або “додати заголовок” запускає окреме вікно редагування, де ви вводите текст і проектуєте те, як ви хочете, щоб він виглядав. Процес не інтуїтивно зрозумілий. Інші програми редагування пропонують більш простий і чіткий спосіб внесення в проекти проектів, таких як назви, кредити та інший текст.

VideoPad_002

Бібліотека візуальних ефектів та переходів у VideoPad є досить базовою. Ви можете обрізати кадр відеокліпу, панорамувати та збільшити масштаб, додати розмиття руху та налаштувати значення зображення, такі як відтінок, насиченість, експозиція тощо. Вони хороші тим, що роблять, але далеко не йдуть.

Бібліотека ефектів включає ряд попередньо запрограмованих фільтрів, які можна використовувати для надання чіткого вигляду вашому відео. Фільтри містять “чорний” & білий “,” сепія “,” нічне бачення “,” рентген “,” старий фільм “тощо. Вони є хорошим способом надати вашим кліпам уніфікований вигляд, але вони не мають поблизу корисності інструментів для корекції кольорів та збільшення кольорів, знайдених в іншому програмному забезпеченні для редагування відео.

VideoPad_003

Ще одне місце, де VideoPad падає, знаходиться в розділі редагування звуку. У нього немає звукового мікшера, оскільки він має сестринську програму MixPad, яка обробляє поглиблену звукову роботу. Вам залишається лише можливість обрізати звукові кліпи, регулювати гучність і додавати затухання та ефекти. Для всього іншого вам знадобиться інша програма.

VideoPad_004

Бібліотека аудіоефектів також залишає бажати кращого. Ви можете додати такі речі, як реверберація, відлуння та спотворення, але не набагато більше. Крім того, ви можете налаштувати швидкість звуку та навіть відтворювати його у зворотному напрямку, але це стандартно для більшості програм для редагування відео

VideoPad постачається з вражаючою бібліотекою запасних звуків, якими ви можете користуватися безкоштовно. Ви можете вибирати між сотнями звуків – від дзвонів, телефонів, рогів та стрільб до атмосферного шуму та настроюючих тонів. Обов’язково перегляньте бібліотеку звуків, перш ніж платити за елемент, який шукаєте.

Фондова звукова бібліотека також постачається з вражаючим підбором музики. Ви отримуєте десятки пісень у таких жанрах, як блюз, класика, танець та рок. Кожна пісня є інструментальною і триває приблизно від 30 до 40 секунд. Це чудово, якщо ви працюєте над проектом, але не маєте багато грошей, щоб ліцензувати музику.

VideoPad_005

Зелений екран VideoPad

Одним із найважливіших програм для редагування відео є кольорова клавіша. Це дозволяє вам робити кадри, які ви зняли перед зеленим екраном (або синім екраном), і розміщувати за ним будь-яке зображення. Це чудово для розміщення людей на чужій планеті або просто перед картою погоди.

Як і клавіша кольоровості, 3D-редагування раніше було лише великими голлівудськими студіями. VideoPad дозволяє імпортувати, редагувати та експортувати кадри, зняті у форматі 3D, а також конвертувати 2D-кадри в 3D. Це цікавий інструмент, навіть якщо ви хочете знову пережити свої сімейні канікули в третьому вимірі.

Хоча VideoPad сумісний із 360-градусними кадрами, його інструменти пропонуються мізернішими порівняно з іншими програмами за ціною. Це, мабуть, не повинно бути порушником угод, тому що 360-градусне відео не використовується багатьма людьми. Зважаючи на це, формат набирає обертів, тому VideoPad незабаром має оновити свої пропозиції.

Огляд функцій VideoPad

VideoPad логотипwww.nchsoftware.com

Починається від $ 167 за місяцьВсі плани

Операційна система

Windows

Мак

Linux

Особливості

4K Редагування

Дія інструменти для камер

Chroma Key (зелений екран)

360-градусний монтаж відео

Редагування мультимедіа

Експорт на YouTube

Експорт у Facebook

Експорт до Vimeo

Оптимізація пристроїв

Записати на DVD

Запис на Blu-ray

Ціноутворення

VideoPad випускається у двох версіях: Home Edition та Master’s Edition. Домашнє видання коштує близько 60 доларів і це все, що потрібно для більшості проектів. Обмеження двома аудіозаписами, однак, буде гальмувати ваш прогрес для складніших проектів. Крім того, домашнє видання не сумісне з плагінами сторонніх розробників, тому ви обмежені тим, що пропонує VideoPad.

Оновлення до Master’s Edition дає необмежену кількість доріжок для роботи та можливість працювати із плагінами. Ціна здається великою платою за цю додаткову функціональність, але якщо ви виявите, що VideoPad – це програма для вас і маєте намір робити складні відеопроекти, варто додаткові гроші.

Якщо ви не хочете платити 99 доларів наперед, але все ще хочете отримати повний досвід роботи з VideoPad, ви можете придбати підписку на Master’s Edition за 5,50 доларів на місяць. Це працює на рівні всього 66 доларів на рік. Ви отримуєте оновлення по мірі їх випуску, що означає не чекання (або оплату) наступного оновлення версії. Це також хороший варіант, якщо ви знаєте, що він вам знадобиться лише на короткий час.

Ви також можете безкоштовно використовувати повністю функціональну версію VideoPad. Це технічно випробувальна версія, тому VideoPad пропонує вам придбати ліцензію під час спроби експорту. Тим не менш, ви можете безкоштовно завантажити VideoPad для особистого, некомерційного використання.

Простота використання

Інтерфейс VideoPad відчуває, що минуло 10 років. Користувачі-ветерани будуть відчувати, що вони зробили великий крок вниз і боротимуться із застарілим макетом. Навіть гірше для початківців, яким доводиться вчитися редагувати інтерфейс дати. Це не означає, що новачки не можуть зависати, але інші програми роблять це краще.

У програмі також бракує декількох інструментів, які б полегшили її використання. Наприклад, немає попередньо запрограмованих тем чи шаблонів. Він також не має автоматичного творця відео, як це роблять інші програми. Якщо VideoPad включив що-небудь, що дозволило б швидко та легко зробити відео, купувати його було б набагато гідніше.

Однак, NCH Software вживає заходів, щоб переконатися, що користувачі знають, як працює програма. Його веб-сайт містить пристойну кількість навчальних посібників та відповідей на поширені запитання. Крім того, на каналі YouTube компанії є сотні навчальних відео, які охоплюють усі її продукти. Вони корисні, але не такі всебічні, як те, що надають інші програми.

Формати файлів & Підтримка резолюції

VideoPad здатний працювати з найпопулярнішими форматами відеофайлів. Ви можете імпортувати та експортувати відео в .3gp, .asf, .avi, .dv, .flv, .gif, .apng, .mkv, .mov, .mp4, .mpg, .ogv, .rm, .swf,. webm та .wmv. Це не всебічно, але поки ви не працюєте з проформатами, це повинно бути добре.

VideoPad_006

Якщо ви стикаєтеся з файловим форматом, який ви не можете використовувати з VideoPad, можливо, вам доведеться перетворити його за допомогою Принтер-конвертора програм NCH Software. Крім того, ви можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращого програмного забезпечення для перетворення відео.

Хоча ви можете імпортувати хороший список форматів аудіо, включаючи .wav, .mp3, .m4a, .aac та багато іншого, програмі бракує можливості експортувати лише файли аудіо. Це величезний пропуск, і ще одне, що вам доведеться зробити в MixPad.

З огляду на те, як іноді відчувається програма, можливість редагувати відео з роздільною здатністю 4К із високою чіткістю є користю для VideoPad. Ми дивуємось, скільки користувачів, які знімають кадри у цій роздільній здатності, перенесли б програму.

Експорт VideoPad

VideoPad дозволяє ділитися готовими проектами безпосередньо в Інтернеті, не виходячи з інтерфейсу програми. З меню експорту ви можете опублікувати в службах спільного доступу, таких як YouTube, Facebook та Flickr. Це чудово, оскільки він виключає кілька кроків у процесі публікації.

Ви також можете завантажувати готові відео безпосередньо до хмарних служб зберігання даних, таких як Dropbox та Google Drive. Це зручно, тому що відеофайли, що зберігаються на вашому жорсткому диску, можуть швидко з’їсти місце для зберігання. Крім того, завжди добре створити резервні копії речей у хмарі.

Якщо ви знаєте, що ваше відео буде переглянуто на певному пристрої, VideoPad попередньо запрограмував експортні профілі, які вам можуть бути корисними. Ви можете оптимізувати ваш проект для відтворення на смартфонах, планшетах та ігрових системах. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати товар, який ви хочете переглянути, і натисніть кнопку “Експорт”.

Однак, вибір є орієнтованим на Apple. Він надає конкретні профілі для кожної ітерації iPhone, iPod та iPad, але лише загальні пресети «Android пристрою». Ви отримуєте гідний вибір ігрових приставок, однак, включаючи PSP, PSP Vita, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One та Nintendo 3DS.

Ви також можете записати свої відеопроекти на носії оптичного диска, такі як DVD та Blu-ray. Це зробити так само просто, як і будь-який інший метод експорту. Просто натисніть кнопку Blu-ray або DVD у меню експорту. Ви можете зробити диск, який буде працювати, як придбаний у магазині, або диск даних для резервного копіювання та архівних цілей..

Продуктивність

Хоча VideoPad має безліч інструментів і функцій, які ми шукаємо в програмному забезпеченні для редагування відео, він не поєднує їх безперешкодно, як це роблять програми, такі як PowerDirector та Adobe Premiere.

Інтерфейс відчуває декаду поза часом, і це відчувалося давно. Незважаючи на те, що остання ітерація зробила трохи, щоб згладити програму, вона все ще не виглядає таким, як ви повинні придбати у 21 столітті. Це незграбний, інтуїтивно зрозумілий і просто загальний досвід.

У нас також були проблеми з роботою під час тестування. Програма періодично застигала та виходила з ладу, вимагаючи від нас змусити вийти та перезавантажити програму. Вам потрібно буде часто зберігати проект, щоб не втрачати години роботи. Крім того, кожного разу, коли програма затримується, у вас буде незначний серцевий напад, цікаво, чи зберегли ви останні кілька хвилин.

Коли ми тестували VideoPad для цього огляду, ми використали кадри, спочатку зняті для створення короткометражного фільму. Програма імпортувала, редагувала та експортувала кадри так само, як можна очікувати. Коли ми закінчили, ми експортували 14-хвилинне тестове відео, і це зайняло приблизно 66 хвилин. Це повільно порівняно з іншими тестованими програмами для редагування відео.

Ми спостерігали за готовим продуктом назад і шукали недосконалості, такі як пікселізація, розмиття та інші спотворення. Зображення було кришталево чистим та ідентичним вихідним кадрам, тому, хоча ви можете зіткнутися з проблемами продуктивності під час використання програми, це не означає гірший кінцевий продукт.

Ми також експортували кілька однохвилинних кліпів у різних форматах, щоб отримати уявлення про те, скільки часу програмі потрібно виробляти файли та наскільки великими вони будуть. Результати наведені в таблиці нижче.

Формат: Час експорту (хв / сек) Розмір файлу (МБ)
1080p (30 кадрів в секунду)3:1899.1
1080p (60 кадрів в секунду)4:25112.4
720p (30 кадрів в секунду)2:3691.1
720p (60 кадрів в секунду)3:1075.3

Інструменти

У VideoPad є інші інструменти, гідні відзначити. По-перше, це можливість захоплення відео та звуку безпосередньо з його інтерфейсу. Ви можете записувати відео за допомогою веб-камери комп’ютера, звук за допомогою мікрофона та навіть те, що відбувається на екрані комп’ютера. Ці інструменти чудово підходять для блогування, проведення навчальних посібників, лекцій тощо.

VideoPad_007

Ви також можете створювати текстові звукові кліпи, тобто ви можете вводити слова, які хочете бути почутими, і VideoPad створить звуковий файл з них. Голос є досить робототехнічним, але це зручно, якщо вам потрібно передати голос, але ви не хочете використовувати свій власний. VideoPad є єдиною програмою для редагування відео, яку ми розглянули.

VideoPad_008

Іншим інструментом, який варто відзначити, є відео стабілізатор. Це дозволяє згладити хиткі кадри. Це чудово для відео, знятих ручними пристроями або з камер, які не були на штативі.

VideoPad – одна з небагатьох програм для редагування відео на споживчому рівні, яка дозволяє вводити у ваші відео закриті підписи для людей із вадами слуху. Закриті підписи відрізняються від субтитрів тим, що ви можете їх включати та вимикати. Це чудово, особливо якщо ви знаєте, що дехто з вашої аудиторії може почути слабо.

Існують упущення інструментів, які знижують VideoPad порівняно з іншими продуктами. Наприклад, немає модуля з декількома кулачками. Це дозволить вам знімати відео однієї події та легко синхронізувати та редагувати їх, що добре для з’єднання концертів, спортивних подій та будь-чого іншого, що, можливо, було знято з більш ніж одного кута.

VideoPad також не має модуля кулачка дій. Це було б добре для кадрів, знятих спеціалізованими камерами, такими як GoPro Hero або Rylo 360. Ці камери фіксують кадри високої чіткості, які потребують особливого догляду та інструментів. На жаль, у VideoPad навіть не вистачає можливості зняти ефект риб’ячих очей для такого типу кадрів.

VideoPad доступний для комп’ютерів macOS та Windows. Однак, версія macOS давно не оновлювалася. Видання Windows – це одна повна версія попереду пропозиції macOS.

Вирок

Якщо ви використовуєте VideoPad безкоштовно, ви заплатили правильну ціну. Хоча він наповнений корисними інструментами, які допоможуть вам зробити чудовий проект, він відстає від конкуренції, що стосується робочого процесу, продуктивності та дизайну. Якщо вам не вистачає грошей і вам потрібно зробити відео, використовуйте VideoPad. Якщо ви можете дозволити собі заплатити за кращий товар, зробіть це.

Що ви думаєте про VideoPad? Ви плануєте спробувати? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me