Огляд HitFilm – спрощений редактор відео – оновлено 2020 рік

Огляд HitFilm

Hitfilm може бути не найповнішим щодо функцій, але наше тестування показує, що те, що він може зробити, робить надзвичайно добре. Недарма це такий хіт серед такої кількості користувачів. Прочитайте наш повний огляд Hitfilm для деталей.


огляди відеоредактора

HitFilm – популярний інструмент для редагування відео, розроблений FXhome, командою, що базується в Норфолку, Великобританія. Популярний у YouTubers та інших режисерів, він стверджує, що має понад 4 мільйони користувачів для різних його інструментів. Ми детально розглянемо один з них у цьому огляді HitFilm.

хітфільм-ефекти

Ми сподобалися працювати з цим інструментом для редагування відео, і знайшли його безкоштовну версію HitFilm Express, а її платну версію – HitFilm Pro – ще кращою. Ми перевірили обидва для цього огляду. Більшість функцій працюють однаково в обох, і ви можете ділитися файлами проектів між ними.

Хоча ми і знайшли незначні зусилля з цим, основний досвід дуже сильний. Ми настійно рекомендуємо його, особливо якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент редагування відео.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для HitFilm

Особливості

Основні функції HitFilm є надійними та полегшують основи. Його навігація працює добре, і ми виявили, що відео відображається плавно та правильно у вікні попереднього перегляду. 

Ефективність також була хорошою при натисканні на наші відео. Можливість швидкого перегляду своїх фільмів має велике значення під час редагування та дозволяє експериментувати легше, ніж якщо б це не було..

хітфільм-огляд

Ви можете легко імпортувати кліпи на його медіа-панель і розміщувати їх у папках, якщо у вас є багато кліпів. Ви можете перетягувати кліпи безпосередньо на часовій шкалі для редагування, а крім відео, ви також можете додавати нерухомі зображення та аудіо.

Існує кілька шарів відео та аудіо, і легко робити надрізи у своїх кліпах, а також додавати переходи та ефекти. Інструменти ковзання і ковзання також можуть допомогти вам точно в потрібний момент здійснити скорочення.

HitFilm включає низку ефектів, які ви можете додати до своїх фільмів. Це легко застосувати, перетягнувши на часову шкалу, і результати можна негайно переглянути у вікні попереднього перегляду. Є звичайний вибір розмиття та коригування кольорів, а також ефекти відблиску об’єктива та деякі цікаві додатки.

хітфільм-дракон

Ефекти частинок також є, які ви можете додати до окремого відеошару, щоб створити ефектні доповнення до ваших фільмів. Там є дощ, легке освітлення, стрілянина та навіть ефект розбризкування крові.

Багато з них мають налаштування, які ви можете налаштувати, але не всі вони. Вони не настільки вичерпні, як деякі інші інструменти, але з ними достатньо пограти, а ефекти частинок, зокрема, виглядають справді професійними. Також є ефект для усунення спотворень риб’ячого ока на бойових камерах. Hitfilm, однак, не включає функції мультимедіа.

Також є кілька аудіоефектів. Ви можете застосувати зниження шуму та регулювати звуковий баланс. Тим часом налаштування атмосфери дозволяють вам змінити акустику на собор чи невелику кімнату. Ви можете додати відлуння і навіть звуки, як телефон або радіо.

хітфільм-аудіо

Приємним новим доповненням є те, що ви можете продовжувати редагувати свої відео, експортуючи їх, що відмінно підходить для тих із вас, хто не любить насильницьких робочих перерв. Якщо ви дійсно бажаєте гнучкості на робочому місці, ознайомтеся з перевагами віддаленої роботи.

HitFilm має безліч корисних функцій, і це особливо добре при візуальних ефектах. Він не настільки вичерпний, як деякі інструменти, але пропонує чудовий набір інструментів для любителів відео та починаючих творців.

HitFilm

Логотип HitFilmfxhome.com

Починається від $ 831 за місяцьВсі плани

Операційна система

Windows

Мак

Linux

Особливості

4K Редагування

Дія інструменти для камер

Chroma Key (зелений екран)

360-градусний монтаж відео

Редагування мультимедіа

Експорт на YouTube

Експорт у Facebook

Експорт до Vimeo

Оптимізація пристроїв
iPhone / iPad

Записати на DVD

Запис на Blu-ray

Ціноутворення

У HitFilm є безкоштовний продукт, HitFilm Express, та преміальна пропозиція, HitFilm Pro, яка коштує 299 доларів. Версія Express – це, по суті, варіант вибору програмного забезпечення Pro. 

Безкоштовна версія дозволяє купувати різні додаткові додатки, які входять до Pro версії. Їх багато, насправді понад 100. Вони коштують від 9,99 до 49,99 дол. США, тому якщо ви збираєтеся купувати більше, ніж жменьку, вам набагато краще заплатити за Pro версію.

Професійна версія дозволяє спробувати її на скільки завгодно, але ви не можете експортувати відео належним чином. Версії Pro та Express можна встановити разом, і більшість випадків обидві версії працюють однаково.

Ви не можете перемогти безкоштовно, але, хоча версія Pro не найдешевше програмне забезпечення, її функції, ймовірно, будуть варті того, якщо ви робите професійні відео. Звичайно, ви можете почати з безкоштовної версії та оновити пізніше, якщо ви скористаєтесь її обмеженнями або якщо ви намагаєтесь зберегти трохи копійців прямо зараз.

Безкоштовна версія HitFilm, очевидно, чудова, якщо ви не хочете витрачати що-небудь, тим більше, що її премійна версія дорожча, ніж Corel VideoStudio Ultimate, про яку ви можете прочитати в нашому огляді Corel VideoStudio Ultimate.. 

Безкоштовна версія є чудовою, і хоча вона іноді бовтає функції, які вона не пропонує перед вами, вона включає дуже багато, а основні функції є всі.

Простота використання

Щоб розпочати роботу з HitFilm, вам потрібно заповнити форму з електронною адресою та завантажити продукт за посиланням, яке ви отримаєте. Потім ви можете встановити його, після чого вам доведеться активувати його, ввівши свої дані та перезавантаживши комп’ютер. Це не надто обтяжливо, але це більше зусиль, ніж просто завантаження. Проте у нього є безкоштовна версія, тому ми не можемо надто скаржитися.

Екран, що відкривається, заповнений відео YouTube, що показує, як використовувати його функції та демонструє останні твори. Також є неминучі реклами інших продуктів FXhome, а також пропозиції щодо модернізації та придбання різноманітних додаткових послуг.

Також є кілька чудових прикладних відеороликів, які показують, що можна зробити з програмним забезпеченням, наприклад, Портал Combat, прикольний показ спеціальних ефектів.

Під час запуску ви повинні подивитися на два місця, які знаходяться у верхньому лівому куті екрана. Існує велика синя кнопка “посібник користувача”, яка допоможе вам перейти до великого, повного посібника користувача. 

Звідси ви також можете отримати доступ до його відео та спільноти YouTube. На його форумі є багато дискусій, і є багато корисних людей, які діляться порадами щодо того, як зробити свої фільми якомога кращими.

Підручники з HitFilm

У FXhome є канал YouTube, у якому є відео з підручниками, і загалом вони мають понад 14 мільйонів переглядів. Тут можна дізнатися багато про програмне забезпечення, а також про кінопрограму взагалі. 

Деякі з відео містять посилання на знижки на відповідні функції, тому, якщо ви використовуєте експрес-версію, вони можуть заощадити кілька доларів. Якщо у вас є проблеми з доступом до них, ознайомтеся з нашим способом розблокувати керівництво YouTube.

Випрацюючи чудовий супровідний матеріал, вам потрібно буде правильно використовувати програмне забезпечення. При натисканні на кнопку “новий” з’являється діалогове вікно, яке дозволяє вибирати з ряду шаблонів відео, використовуючи загальні розміри та налаштування. Якщо ви хочете, ви можете змінити будь-яке з них.

Ви також можете зв’язатися безпосередньо зі службою підтримки. Ми намагалися задати питання про автоматичне регулювання довжини відео під час редагування. Його форма підтримки трохи примхлива, але добре продумана. Після запиту ми отримали відповідь лише за дев’ять годин, але ми не вважали, що це допомогло вирішити нашу проблему.

У HitFilm є багато документації, але це не завжди зрозуміло, і ми отримали багато інформації з форумів. Багато підручників добре переглядати, але розчаровувати повільно, коли ви намагаєтесь знайти щось конкретне.

Як і більшість відеоредакторів, використання HitFilm потребує певного звикання. У його інтерфейсі є кілька химерностей. Іноді це може бути заплутано, наприклад, час, коли він намагався відтворити довше відео, ніж ми створили після видалення деяких сцен, який знадобився час, щоб з’ясувати, як виправити.

Однак, як правило, з’ясувати речі було просто. Це допомагає, що HitFilm не страждає від помітних затримок або сповільнення, і що його керування попереднім переглядом відео так добре працює. Якщо у вас є щось дуже доступне, ви також можете перевірити наш огляд Wondershare Filmora9.

Загалом, ми даємо хороший бал HitFilm для зручності використання. Він має велику підтримку та в основному якісну документацію. Він також швидкий, чуйний і пропонує безліч інструментів. Можливо, вам знадобиться натиснути в потрібному напрямку, коли з’ясовуєте речі, але коли ви це зробите, його робочі процеси будуть зрозумілі..

Імпорт форматів
Відео:Quicktime, AVCHD, AVI, M2T, M2TS, MOV, MP4 (AVC / H264 & AAC), MPEG-1 & MPEG-2 (TS, PS, MPE, MPG, MPEG, M2V), MTS, MXF (DVCPro HD), DV, HDV, WMV
Аудіо:AAC, MP3, M4A, MPA, WAV, WMA
Зображення:BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF
Камера:MA (відформатовано Майя)
Експорт форматів
Відео:Quicktime, MP4 (AVC / H264 & AAC), AVI (нестиснений, PAL DV, NTSC DV), YouTube
Зображення:PNG, JPG, BMP

HitFilm має хороший асортимент форматів імпорту. Експорт обмежений, але у вас є ще багато варіантів. Однак ви не можете записати безпосередньо на DVD або Blu-Ray, на відміну від деяких програм. Якщо вам потрібно створити одну з таких і все ще хочете працювати з HitFilm, подивіться найкраще програмне забезпечення для відеоконвертора.

Якщо ви хочете експортувати на різні платформи, HitFilm – це не найсильніший вибір. Однак у нас не було проблем із імпортом ЗМІ.

Продуктивність

HitFilm доступний як для Windows, так і для Mac. Вам знадобиться 64-розрядна система та принаймні версія 8 Windows. Користувачам Mac OS X потрібна версія 10.12, тоді як користувачі macOS потребують принаймні версії 10.13. Вимоги до процесора не такі круті. Вам знадобиться процесор Intel Core 4-го покоління або еквівалент AMD, принаймні 4 Гб оперативної пам’яті.

Вам також знадобиться щонайменше 1 Гб відеопам’яті та принаймні NVIDIA GeForce 600, AMD Radeon R5 240 або Intel HD Graphics 5000 GT3. Ці картки вийшли у 2012 та 2013 роках, тож якщо ваша машина досить нова, у вас не виникне проблем. Якщо він старший за це, може бути час для оновлення.

Наша тестова система має процесор Intel i5-7600 з 16 Гб оперативної пам’яті, відеокарта GTX 1060 6 ГБ і SSD для зберігання. Продуктивність була чудовою під час редагування, без помітних провалів чи проблем. Ми також виявили, що якість попереднього перегляду відеозаписів є прийнятною у будь-який час. Робити речі, як правило, було швидко і швидко.

Ми спробували перетворити декілька відео, використовуючи ті самі тестові кліпи з інших оглядів програмного забезпечення для редагування відео, щоб максимально наблизити налаштування. Ми використовували налаштування за замовчуванням, включаючи опцію використання апаратного декодування, якщо вони доступні.

Налаштування: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAverage
720p 30 кадрів в секунду1.01.521.06.840,54,411.00.92
720p 60 кадрів в секунду58,831.07.200,59,501.01.84
1080p 30 кадрів в секунду1,40,901,50,471.34.431,41,93
1080p 60 кадрів в секунду1.47.222.04.871.42.591.51.56

Тут є кілька цікавих результатів. Порівняно з іншим програмним забезпеченням, HitFilm дуже повільний при менших частотах кадрів, але швидший при більш високих. Наш тест показав, що він робить краще на 60 кадрів в секунду на одному з наших 720p тестів, хоча не було великої різниці. 

Ми помітили, що його бітрейт за замовчуванням не коригувався, коли ми змінювали частоту кадрів, тому потрібна певна настройка для отримання правильних результатів. Ми також встановили, що за замовчуванням збільшення частоти кадрів призвело до того, що HitFilm збільшував швидкість відео. Перетворення однохвилинного 30 кадрів в секунду відео в 60 кадрів в секунду дало нам 30-секундне відео з великою кількістю порожнього місця в кінці.

Однак якість виходу була гарною – набагато кращою, ніж VideoStudio, який мав там серйозні проблеми. В цілому ми високо оцінюємо HitFilm за її ефективність, головним чином за чуйність інструментів редагування відео, хоча швидкості його візуалізації ні до чого скаржитися. Ми також враховуємо, що HitFilm дозволяє вам працювати, поки він відображається.

Інструменти

HitFilm робить все в основному додатку і не постачається в комплекті із зовнішнім програмним забезпеченням. Ви можете виконати корекцію кольору на панелі ефектів, перетягуючи різні попередні налаштування на розділи вашого відео. Він не настільки вичерпний, як деякі інструменти, але дозволяє швидко вносити корективи.

Ви можете створити складені кадри, малюючи маски на відео, щоб вибрати те, що відображається. Це можуть бути прямокутні, еліптичні або намальовані від руки. Якщо ви хочете вибрати конкретний колір, який використовуватимете як маску, перегляньте список ефектів та оберіть один із параметрів клавіші. 

Ефект ключа Hue-і-RPG дозволяє вибрати, які частини шару стануть прозорими. Нам би хотілося, щоб ці варіанти були представлені більш очевидно в самому складеному знімальному вікні.

хітфільм-композиція

Також є 3D-композиція, і хоча ми не встигли дослідити її, це є потужною особливістю для тих, хто хоче додати вражаючі ефекти до своїх фільмів. Ви також можете використовувати 3D-об’єкти. Якщо ви користуєтесь цими функціями, ви можете вибрати найкраще програмне забезпечення для 3D-моделювання або найкраще програмне забезпечення для 3D-графіки, яке допоможе вам.

HitFilm має ефект розмиття руху, а також має кілька додаткових можливостей для графіки руху, таких як прискорення, сила тяжіння та ефект кидка. Будучі аніматори оцінять це.

HitFilm не має вбудованої хмарної функціональності, але відео займає багато місця, тому ви можете працювати з локальним диском. Ознайомтеся з нашим кращим хмарним сховищем для відео, якщо вам потрібні додаткові вказівки. По мірі того, як ваші зусилля будуть довші, також стане в нагоді найкраще хмарне сховище для великих файлів.

HitFilm дозволяє вам робити більшу частину того, що робить інше програмне забезпечення, але іноді він може відчувати себе підготовленим. Ви не маєте широти варіантів, доступних в інших інструментах. Однак вона є надійною, надійною та ефективною, і ми сумніваємось, що хтось, не маючи конкретних вимог, розчарується в цьому.

Вирок

Нам дуже сподобався наш досвід роботи з HitFilm. Це не найповніше за функціями та параметрами, але те, що там працює, є ефективним. Якщо ви хочете вступити в редагування, це чудова відправна точка.

Як і інше найкраще програмне забезпечення для редагування відео, HitFilm отримує основні принципи, але має багато додаткових можливостей для тих, хто хоче йти далі. Ви не маєте ніяких причин, коли ви не можете створити щось професійне з цим, і ви навіть можете закінчити YouTube на Amazon Prime. Прочитайте найкращий VPN для Amazon Prime Video, якщо це так.

Любителі знайдуть багато для вивчення, оскільки програмне забезпечення пропонує безліч переходів та ефектів, а також навчальні посібники про те, як правильно викласти основи. Безкоштовна версія має очевидну привабливість, і хоча вона намагається продати вам свої додаткові послуги, вона дає вам достатньо для використання та не позбавляє жодних критичних особливостей.

Це також швидко і надійно. Ми не мали жодних збоїв або зависань під час його використання. Це означає, що вам рідше потрібні найкращі сервіси резервного копіювання в Інтернеті. Щоб бути в безпеці, перегляньте наші способи автоматичного резервного копіювання відео-довідника.

Якщо ви спробували HitFilm чи когось із його конкурентів, будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map