Огляд CyberLink PowerDirector – оновлено 2020 рік

Огляд CyberLink PowerDirector

CyberLink PowerDirector – один з найкращих відеоредакторів середнього класу, який ми зустріли. Хоча йому не вистачає деяких вдосконалених функцій, за цією ціною вам нелегко буде знайти кращий варіант. Перегляньте наш повний огляд CyberLink PowerDirector на всі деталі.


огляди відеоредактора

PowerDirector 18 – це остання у тривалій серії відеоредакторів тайваньської компанії CyberLink. Це дуже зручно використовувати з великою кількістю функцій і пристойною ціною для завантаження. У щоденному редагуванні відео та створенні контенту ви не можете помилитися з цим.

Ми насолоджувались його використанням, але він не настільки вичерпний інструмент, як головні підбірки для редагування відео. Якщо ви серйозно ставитесь до створення фільмів і готові витратити гроші на найкращі доступні продукти, перегляньте наш список найкращого програмного забезпечення для редагування відео.

На ціну PowerDirector, однак, скаржитися не до чого, і він є найкращим редактором відео за менше 100 доларів. Це відмінний вибір, якщо ви на ринку хорошого середнього класу редактора.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для CyberLink PowerDirector

Особливості

PowerDirector 18 CyberLink має потужний набір функцій, особливо якщо ви хочете працювати зі спеціалізованими методами, такими як 360-градусні відео, багатокамерні та екшн-камери. У нього є кілька слабких областей, таких як кольорова та звукова робота, але вони охоплені іншими програмами CyberLink.

Вона включає в себе часову шкалу з кількома треками, а також області для відео та звукових ефектів. Доріжка, що представляє верхній шар, насправді знаходиться внизу екрана, що спочатку м’яко заплутано, але перетягування та переміщення кліпів досить просте.

Ефекти PowerDirector

Окрім звичайної часової шкали, PowerDirector 18 включає в себе режим розкадровки, який відображає кліпи як ескізи. Якщо у вас є великий фільм з тонкою кліпів, це може допомогти вам бути організованим, даючи простий огляд «великої картини». Однак для більш детальної роботи найкраща часова шкала.

кращий відеоредактор-влада-режисер

У ньому є великий вибір ефектів, які включають звичайні розмиття та стилістичні ефекти, а також такі речі, як феєрверки та віртуальні водоспади. Ефекти класифіковані, і навіть є романтична категорія, що робить його чудовим вибором для весільних відео.

влада-директор-ефекти

Є кілька накладок на відео, наприклад, скриньки з підписами та кілька маленьких анімацій, серед яких лампочки, прядильні зірки та, так, кілька романтичних варіантів. Також є спеціальний розділ для ефектів частинок. Існує 20 налаштованих варіантів, але ви можете керувати ними за допомогою детального екрана параметрів, додатково вдосконалюючи результат.

влада-директор-частинки

Крім того, існують плагіни AI-стилю, завдяки яким ваші відео виглядають так, як вони були намальовані у певному стилі. Вони вимогливі до вашої системи, але дуже ефективні. Щоб отримати ще один інструмент із багатьма ефектами, перегляньте наш огляд Corel VideoStudio Ultimate.

power-Director-video-overlay

Текст і підписи також легко додавати, і ви можете створювати 3D-текст разом з різними попередньо встановленими заголовками. У вас також доступно багато переходів – від дискретних завмирань до більш ефектних ефектів, тож якщо ви хочете зафіксувати вигляд гри в шоу 80-х, ви можете.

влада-директор-текст

Він сильний у 360-градусному редагуванні з хорошими стабілізаційними функціями, а також включає безліч функцій для відстеження руху та користувачів камери дій..

Аудіо та редагування кольорів PowerDirector

Є кімната для змішування аудіо, але ми вважаємо, що її аудіофункції є бажаючими порівняно з багатьма її конкурентами. Якщо ви використовуєте повний набір CyberLink, у вас є AudioDirector, щоб забрати слабкість.

PowerDirector має функції кольорової класифікації та налаштування, що дозволяє налаштувати вигляд ваших фільмів. Вони не настільки задіяні, як найкращі редактори відео, але ви можете використовувати ColorDirector CyberLink, щоб отримати більше контролю, якщо вам це потрібно.

Усі версії PowerDirector оснащені бібліотекою музичних та звукових кліпів, а також різними ефектами та плагінами. Більш дорогі варіанти придбання дають більше цих можливостей, але є багато для потреб більшості користувачів.

Якщо ви придбаєте PowerDirector прямо, ви отримаєте 25 Гб хмарного сховища протягом одного року. З версією передплати ви отримуєте 50 Гб. Якщо ви хочете розібратися у власному сховищі або вам потрібно більше, перегляньте нашу кращу хмарну пам’ять для відео.

PowerDirector дозволяє робити знімки з різних джерел, включаючи ваш екран, зовнішній пристрій, ваш мікрофон або веб-камеру. Ви навіть можете робити кадри з телевізійного сигналу, якщо у вас підключено відповідне обладнання.

Якщо ви хочете додати субтитри, для цього також є виділена область. Це робить PowerDirector хорошим вибором для людей з вадами слуху або для тих, хто створює фільми для міжнародної аудиторії.

Візуалізація за допомогою PowerDirector

Що стосується рендерингу вашого відео, тут є окрема область для створення відеофайлів та записування дисків. Екран візуалізації відео містить широкий вибір форматів з великою кількістю опцій. Існують також налаштування виходу, що відповідають певним пристроям, що дозволяють вибирати з ряду пристроїв із додатковими опціями в межах кожного вибору.

Екран створення дисків дозволяє додавати глави та меню, що дозволяє створювати інтерактивні DVD, Blu-ray та AVCHD.

Ви також можете завантажувати фільми прямо на YouTube та Vimeo. Що цікаво, Facebook не підтримується, але він має кілька незвичайних варіантів у Dailymotion, Niconico та Youku, що робить його корисним редактором для тих, хто хоче поділитися своєю роботою на послугах, більш популярних в Азії, ніж США.

Якщо ви перебуваєте в Азії, чому б не переглянути наші найкращі VPN-сервіси для Китаю чи найкращі VPN-програми для Тайваню, щоб забезпечити себе в безпеці в Інтернеті.

Загалом, набір функцій PowerDirector 18 є сильним, основними недоліками є звук та колір. Якщо у вас є повний набір додатків CyberLink, вам не потрібно так сильно хвилюватися.

CyberLink PowerDirector

Логотип CyberLink PowerDirectorwww.cyberlink.com

Починає від $ 3042 за місяцьВсі плани

Операційна система

Windows

Мак

Linux

Особливості

4K Редагування

Дія інструменти для камер

Chroma Key (зелений екран)

360-градусний монтаж відео

Редагування мультимедіа

Експорт на YouTube

Експорт у Facebook

Експорт до Vimeo

Оптимізація пристроїв

Записати на DVD

Запис на Blu-ray

Ціноутворення

Існують дві версії PowerDirector 18 для прямої покупки, а також PowerDirector 365 на основі підписки, який постачається з додатковими плагінами, ефектами та бібліотекою звуку та музики. Ви також можете отримати його як частину пакету режисерів CyberLink, який також включає PhotoDirector, AudioDirector та ColorDirector. 

Модель підписки 365 набагато дешевша, ніж аналог Adobe, хоча програмне забезпечення не настільки відоме і, чесно кажучи, не таке добре, як мінімум, у випадку PowerDirector. Однак, якщо ви хочете отримати повний набір програм за гідну ціну, то варто задуматися.

Якщо ви купуєте PowerDirector прямо, це також за розумною ціною. Обидві версії PowerDirector 18 – «ультра» та «кінцева» – оснащені бібліотекою звуку та музики, але ви отримуєте більше плагінів та ефектів із «остаточною» версією. Також є кілька додаткових функцій, таких як редагування 4K та деякі підтримувані формати імпорту.

Безкоштовно CyberLink PowerDirector

Будь-який висновок, отриманий за допомогою безкоштовної пробної версії PowerDirector, містить водяний знак, тому якщо ви плануєте вискакувати свій шедевр до закінчення терміну дії, подумайте ще раз. Якщо ви хочете взяти в руки якісний безкоштовний інструмент, ознайомтеся з нашою найкращою статтею безкоштовного редактора відео.

PowerDirector CyberLink доступний лише для Windows. Власники Mac можуть прочитати про відмінну альтернативу в нашому огляді HitFilm. Власники Linux можуть спробувати Blender або прочитати наш огляд DaVinci Resolve.

Існує також версія програми PowerDirector для Android, хоча ми її не висвітлюємо тут, і ви повинні очікувати, що вона запропонує менше, ніж настільна версія.

Загалом, PowerDirector 18 CyberLink є одним із сильніших редакторів середньої ціни і має приємний загальний пакет, який пропонує високу якість за гідну ціну.

Простота використання

PowerDirector має темний, професійний користувальницький інтерфейс, який переповнює безліч інструментів та елементів управління, не стаючи занадто переповненим. Існують різні “кімнати”, які дозволяють вам зосередитись на різних завданнях, таких як ефекти та переходи.

Ви також можете переміщатися по різних областях у верхній частині екрана. Крім екрана редагування, існують екрани “захоплення”, “виготовлення” та “створення диска”.

PowerDirector 18 постачається з декількох різних типів носіїв, доступних у його бібліотеці з самого початку, а це означає, що ви можете вивчити її функції, як тільки ви відкриєте їх.

Існує підбірка звукових ефектів та музики, яку ви можете вибрати та завантажити, якщо хочете їх використовувати, що дає баланс між вибором та дисковим простором.

CyberLink робить хорошу роботу, розділяючи свої завдання в різних областях свого інтерфейсу. Легко орієнтуватися між областями та зрозуміти, що звідти робити. У деяких областях прикріплені рясні екрани опцій, хоча і не всі.

Допомога та підтримка

Перейшовши на підтримку, веб-навчальний центр CyberLink має багато навчальних посібників, які допоможуть вам розпочати роботу з програмним забезпеченням. Існує понад 100 навчальних посібників, що охоплюють різні функції та частини інтерфейсу. Вони зрозумілі і до речі, хоча багато з них датуються більш старими версіями програмного забезпечення.

Розділ «Початок роботи», як і слід було очікувати, – це чудове місце для початку, і він допоможе вам швидше виконати найпоширеніші завдання. Є також епізодичні вебінари, і хоча їх не так багато, ви можете переглянути старі на YouTube.

Існує насичений форум з великою активністю та корисними людьми, що дають детальні відповіді на ваші запитання. Якщо ви хочете безпосередньо зв’язатися з CyberLink, ви можете зробити це електронною поштою чи телефоном. Телефонна підтримка відповідає лише на питання, що базуються на встановленні, хоча ви можете платити близько 15 доларів на місяць, щоб отримати більш поглиблену послугу.

PowerDirector – це порівняно простий у використанні програмний продукт із потужним інтерфейсом та великою кількістю доступної допомоги для тих, хто не знайомий із редагуванням відео..

Формати імпорту:
ВідеоH.265 / HEVC (8-бітний, 10-розрядний, 10-розрядний з HDR10 & HLG),
MVC (MTS),
Відео поруч,
Відео вгорі,
Подвійний потік AVI, FLV (H.264),
MKV (кілька аудіо потоків),
3GPP2,
AVCHD (M2T, MTS),
AVI,
ДАТ,
WTV в H.264 / MPEG2 (кілька відео & аудіо потоки),
Відеокліп DSLR в H.264 з LPCM / AAC / Dolby Digital Audio,
WebM (VP9),
HDR (HEVC HDR10 & HLG),
MXF AVC 4: 2: 0,
MOD,
MOV (H.264 / HEVC / альфа-PNG / Apple ProRes 10-розрядний 4: 2: 2),
MPEG-1,
MPEG-2,
MPEG-4 AVC (H.264),
MP4 (XAVC S, 8-бітний XAVC 4: 2: 0),
TOD,
VOB,
ВРО,
WMV,
WMV-HD,
DV-AVI,
DVR-MS,
MXR (8-бітний 4: 2: 0 H.264),
Пророк 4: 2: 2,
XAVC 4: 2: 0,
360 ВідеоРівнокутний формат MP4 (H.264)
Відеозйомка Аналоговий ТВ-тюнер, CI або USB-пристрій захоплення, що відповідає стандарту WDM
АудіоWAV, MP3, WMA, M4A, OGG, FLAC, AAC, AMR-NB, Opus, AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, WAVE, MPEG-1, III шар, FLAC, ALAC
ФотоMPO, JPS, RAW, GIF, BMP, JPG, TIF, PNG, анімований GIF, HEIC
360 фотоРівнокутний формат JPG / TIF у співвідношенні сторін 2: 1
Оглядова таблиця3DL, MGA, M3D, CUBE, CSP, CMS, RV3DLUT, VF
Формати експорту:
Відео Висока чіткість: AVCHD, AVCHD 2.0 (3D / Прогресивний), MPEG-2 HD, WMV-HD
MKV H.264, AVC / H.265, HEVC (.MKV) з LPCM / ACC / DTS / Dolby Digital Audio
M2TS H.264, AVC / H.265 HEVC (.M2TS) з LPCM / Dolby Digital Audio
XAVC S (.MP4 з аудіо AAC)
Windows AVI / DV-AVI (.AVI)
3GPP2 для мобільних телефонів 3G
Послідовність зображень (JPG / PNG)
2K / 4K роздільна здатність: H.264 AVC, WMV, H.265 HEVC, XAVCS
MPEG-2 (.MPG) з LPCM / Dolby Digital Audio
MPEG-4 H.264 AVC (.MP4) з LPCM / AAC / Dolby Digital Audio
Windows Media (.WMV)
AVCHD2.0 для карти пам’яті SD / SDHC / SDXC / MS або флеш-пам’яті
3D відеоMVC, Side-by-Side, Anaglyph
360 ВідеоРівнокутний формат MP4 (H.264 AVC / H.265 HEVC)
АудіоAAC (.M4A), WMA, LPCM (.WAV)
ПристрійiPad, iPhone, телефони Android, портативний PlayStation, PlayStation 3 і 4, PlayStation VITA і VITA TV, XBox 360, XBox One, Zune
ДискЗапис 3D-дисків: DVD / AVCHD / BD
DVD
BD горіння: BDMV
Записування диска AVCHD
Записування дисків DVD та BD за допомогою каналу LPCM 2 та 5.1-канального аудіо DTS

PowerDirector дозволяє використовувати вражаючий спектр форматів імпорту, з всебічною підтримкою таблиць пошуку та відмінним вибором звичних типів відео- та аудіофайлів. Він так само сильний при експорті, підтримує кілька форматів відео, а також налаштування, що відповідають певним пристроям. 

Він також може давати вихід для DVD та Blu-ray. У нього бракує MP3-виходу, але є інші варіанти експорту аудіо. Він має чудові варіанти для більшості форматів і навіть дозволяє використовувати високу частоту кадрів, наприклад 120 кадрів в секунду, хоча ми цього не перевіряли.

Якщо вам потрібно працювати з певним типом файлів, уважно подивіться, яку версію PowerDirector ви купуєте, оскільки “ultimate” підтримує кілька форматів, недоступних у “ультра” випуску. Ви також можете переглянути нашу кращу статтю для відеоконвертора, якщо у вас є файли, які не підтримуються.

PowerDirector 18 має найкращу підтримку формату у своєму ціновому діапазоні, і це справжня сила програмного забезпечення.

Продуктивність

Для запуску PowerDirector 18 вам знадобиться 64-розрядна версія Windows 7, 8 або 10, але системні вимоги не особливо високі. Поки у вас є процесор i-серії або AMD Phenom II або вище, з графічною карткою 128 Мб і 4 ГБ оперативної пам’яті, вам слід добре. Деякі плагіни мають більш високі характеристики. Наприклад, вам потрібна відеокарта об’ємом 2 Гб для її плагін AI.

Ми протестували PowerDirector 18 CyberLink з нашим звичайним підбором кліпів, щоб побачити, наскільки швидко відбувається рендерінг. Ми використовували вихідний сигнал H.264 AVC з його профілем MPEG-4, оскільки це дозволило нам вибрати всі бажані розміри та частоту кадрів.. 

У нашій тестовій системі є процесор i5-7600 з 16 Гб оперативної пам’яті та відеокарта GeForce GTX 1060, 6 ГБ. У нас працює Windows 10.

Налаштування: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAverage
720p 30 кадрів в секунду15.0516.9418.6016.86
720p 60 кадрів в секунду23.3422.6020.6722.20
1080p 30 кадрів в секунду28.8731.7024.1628.24
1080p 60 кадрів в секунду49,7451.4443.8048.33

Якість виводу суб’єктивно хороша, і на відміну від деяких редакторів, їй вдається перемикатися між частотами кадрів, не псуючи швидкість відтворення. Спливаюче вікно без вмісту з’являється після візуалізації чомусь, але неважливо.

Менш суб’єктивно, швидкості є чудовими, тому якщо ви дбаєте про час візуалізації, PowerDirector 18 – найкращий вибір. Загалом, це найшвидше, що ми бачили на наших тестах дотепер, його 1080p рендерінг був особливо вражаючим. Corel VideoStudio трохи швидший при 720p, але його вихід був низькою якістю. 

Ми помітили, що PowerLink встановлює процес, який працює під час запуску, навіть якщо ви не використовуєте його програмне забезпечення, але він не схожий на той, який зупинить ваш ПК..

Ми також повинні дати кредит тому, що це пов’язано з Final Cut Pro X, який лише трохи відстає, незважаючи на тестування на посередньому апаратному забезпеченні. Детальніше про це читайте в нашому огляді Final Cut Pro X. Для більш дешевого інструменту, який також добре працює, перегляньте наш огляд MAGIX Movie Edit Pro.

Інструменти

Якщо ви не хочете витрачати занадто багато часу на упорядкування відпусток, ви можете скористатися творцем слайд-шоу, щоб швидко перетворити їх у фільм професійного вигляду. Ви можете вибрати свої зображення, встановити кілька варіантів – наприклад, додавання музики – і потім вивести слайд-шоу у різні формати або записати його прямо на диск.

влада-режисер-слайд-шоу-творець

Корисно також експортувати його прямо на стандартну шкалу PowerDirector, що дозволяє вам отримати основні положення протягом декількох секунд, перш ніж самостійно взяти під контроль деталі..

До PowerDirector 18 входять різні плагіни, до яких можна віднести такі функції, як магнітола, яка дозволяє знімати кадри з ігор чи програм. Це чудово, якщо ви хочете підготувати відеоурок чи огляд програмного забезпечення.

Є спеціальні плагіни для багатокамерних та екшн-камер, а також дизайнер тематики та дизайнер фарб.

Якщо ви отримаєте PowerDirector 18 як частину пакета режисерів CyberLink, ви також отримаєте ColorDirector та AudioDirector, які допоможуть компенсувати основні слабкі місця PowerDirector..

Вирок

CyberLink’s PowerDirector 18 – найкращий редактор середньої ціни. Він сповнений можливостей і відмінний майже в усьому, що робить. Він також має найбільші швидкості візуалізації редакторів, які ми подивилися. 

Він також добре працює під час редагування, і ми не відчували жодних збоїв або великих помилок під час його використання. Якщо ви хочете бути в безпеці, погляньте, як автоматично створити резервну копію відео-довідника.

Він не настільки професійно орієнтований, як важковаговики Adobe Premiere CC або Final Cut Pro X, але якщо у вас не виникне потреба у глибині, яку вони надають, ви навряд чи будете розчаровані PowerDirector.

У його наборі функцій є кілька прогалин, але вони в основному охоплені іншими інструментами в бібліотеці CyberLink. Якщо ви віддаєте перевагу те, що має всеосяжні засоби аудіо та класифікації кольорів, ознайомтеся з нашим оглядом Adobe Premiere Pro CC.

Якщо ви спробували PowerDirector і маєте якісь відгуки, повідомте нас про це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map